Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2012, 08:26   #1 (permalink)
No mαtter the distαnce, we still look αt the sAmE moon ~


Pαndorα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: İstαnbul
Yaş: 25
(Mesajlar): 23.328
(Konular): 2239
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 762479
Aldığı Beğeni: 1842
Beğendikleri: 1637
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Standart Erkeğiniz çocuk ruhlu mu, olgun mu?

Yaş almış olmak her zaman olgunlaşmış olmak anlamına gelmez. Ya da dış görünüşün olgunlaşması ruhun da olgun olduğunu göstermez. Nice çocuk yüzlü olgun ruhlular ve tabii olgun yüzlü çocuk ruhlular vardır.

İçindeki çocuğu öldürmemiş olmak önemli ama tam bir çocuk gibi davranmak her zaman karşıdakini mutlu etmeyebilir. Sürekli ağır ve oturaklı bir erkek de sıkıcı olabilir. Sizinki hangi gruba dahil? Toy bir çocuk mu, yoksa olgun bir erkek mi?


Olgun erkekler hayatta planlı giderler. Yani önümüzdeki 5-10 yıl içinde neler yapabileceklerini az çok biliyorlardır. Toy erkekler ise daha bu akşam ne yapacaklarından bile haberdar değildirler.

Olgun erkekler kadınları nasıl rahat ettireceklerini, onlara nasıl nezaket göstereceklerini bilirler. Toy erkekler ise kadınları nasıl güldüreceklerini bilirler.

Olgun erkekler 30 yaşından önce yeterince paraya sahip olurlar ya da olma yolunda ilerlerler. Toy erkekler ise pek çok maddi hata yapar, sürekli batıp çıkar.

Olgun erkekler dinlemeyi bilirler ve bir iddiada bulunurken temkinli olurlar. Toy erkekler ise hiç düşünmeden kesin yargılarda bulunup bunu karşı tarafa kabul ettirmeye çalışırlar.

Olgun erkekler kadınlar şöyledir böyledir şeklinde ahkam kesmezler, sadece yaşarlar. Toy erkekler ise kadın uzmanı olarak kadınları kadınlardan daha iyi tanıdıklarını anlatmaya çalışırlar.

Olgun erkekler maço olduklarını söylerler fakat bir yandan hesabı ödemek, bavulu taşımak, kapıları açmak konusunda ısrar ederler. Toy erkekler ise hesabı ödemedikleri, bavulu taşımadıkları, kapıları açmadıkları için kendilerini maço zannederler.

Olgun erkekler klasikleri okurlar, haber programları seyrederler ve golf, yelken, dağcılık gibi sporlarla ilgilenirler. Toy erkekler yeni aldıkları bilgisayar oyununun kullanım kılavuzunu okurlar, çizgi film seyretmeye bayılırlar ve halı sahada futbol oynarlar.

Olgun erkekler finans danışmanlarını ararlar. Toy erkekler yakın arkadaşlarına danışırlar.

Olgun erkekler bir kadının kullandığı arabada otururken hiçbir şey söylemezler. Toy erkekler nasıl park edilmesi gerektiği konusunda bilgi vermekle meşguldürler.

Olgun erkekler gözde bir mekanda, zevkle döşenmiş bir ev alabilirler. Toy erkekler taşınmanıza yardımcı olurlar.

Olgun erkekler kadınların erojen bölgeleri hakkında uzmandırlar. Toy erkekler kendi erojen bölgeleri hakkında uzmandırlar.

Olgun erkekler babaları gibi olmaktan korkarlar, onları bir adım geçmeleri gerektiğini düşünürler. Toy erkekler kendi başlarına farklı bir model oluşturmaktan korkarlar.

Olgun erkekler banka hesap durumlarını bilirler ve yatırımlarına yön verirler. Toy erkekler kime, ne kadar borçları olduğunu bilmek istemezler, hatta ödemezler.

Olgun erkekler bir işe başlarken mutlaka sözleşme yaparlar. Toy erkekler macera ve heyecan ararlar.

Olgun erkekler ilişkilerini bitirirken teşekkür edip arkadaş kalmayı önerirler ya da “Ne zaman ihtiyacın olursa ben hep hayatında olacağım” derler. Toy erkekler bir daha aramamayı tercih edip ortadan kaybolurlar ya da hiçbir sebep açıklamadan ayrılmayı tercih ederler.


Senden bir parçayım artık, belki de baştanbaşa
sen oldum farkında değilsin.
Beni bana bırakma!
Pαndorα isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı