Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Aralık 2012, 23:07   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart Sandro: “Bale en iyilerden birisi”

Avrupa devlerini peşinden koşturan Tottenham’ın yıldız oyuncusu Gareth Bale, Aston Villa maçında attığı üç golle takımına önemli bir galibiyet hediye etmişti. Londra ekibinin başarılı orta saha oyuncusu Sandro, Bale ile aynı takıma oynamanın bir şans olduğunu düşünüyor.

Bale hakkında övgü dolu sözler sarf eden Sandro, Daily Mirror’a yaptığı açıklamada, “Gareth Bale harika bir oyuncu. Dünyanın en iyi futbolcularından birisi. Onunla aynı takımda oynadığım için çok mutluyum. Gareth’in Brezilyalı olmasını ve milli takımda görev almasını çok isterdim. Galler’de doğmuş olması, büyük bir şanssızlık” dedi.

Galli oyuncunun takım için önemine burgu yapan Sandro, “Çok iyi oyuncularla beraber oynadım. Ancak Gareth kesinlikle dünyanın en iyilerinden birisi. Topla çok rahat, hızlı, akıllı ve çok güçlü. Antrenmanlarda ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu rahatlıkla görebiliyorum. Çok iyi bir futbolcu olduğu gibi çok da iyi bir karakteri var. Futboldan zevk alıyor ve bize muazzam bir katkı sunuyor” diye konuştu.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı