Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Televizyon & Radyo > Anime (Çizgi Film)
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Anime (Çizgi Film) Anime, Çizgi film paylaşımlarını burada yapabilir ve anime, çizgi filmleri bu bölümden indirebilirsiniz.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09 Ağustos 2011, 23:52   #1 (permalink)
Üye

Monkey D.Luffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 09 Ağustos 2011
(Mesajlar): 16
(Konular): 16
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 0
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: Seytan
Standart Monkey D.Luffy (Lastik Adam)

Monkey D. Luffy (Monkī D. Rufi) korsan ve One Piece'in ana karakteridir. Devrimci Monkey D. Dragon'un oğlu, Denizci Kahramanı Garp'ın torunu ve Gol D. Roger'ın öz oğlu merhum Portgas D. Ace'in üvey kardeşidir. Luffy'nin amacı efsanevi hazine One Piece'i bulup, Korsanlar Kralı olmaktır. Lakabı Hasır Şapkalı Luffy (Straw Hat Luffy, Mugiwara no Rufi)'dir. Luffy Korsanları olarakta bilinen Hasır Şapka Korsanları'nın kaptanı ve bu tayfanın üç ana savaş gücünden biridir. Luffy, bir zamanlar Sabaody Takımadaları'na gelmiş ödülü 100.000.000 Beri'den fazla olan The Eleven Supernova'dan biridir. Luffy, 400.000.000 Beri'lik ödüller seride gösterilen en büyük ödüler sahiptir. Dünya Hükümeti, Luffy'nin hareketlerini Yonkoular'ın olayları kadar tehlikeli görmektedir. Ayrıca ödülü ve aile bağları nedeniyle kötü bir üne sahiptir. Ayrıca Luffy, geleceğin en tehlikeli korsanı olarak görülmektedir.
Görünümü

Luffy her zaman ona lakabını veren bir hasır şapka takar. Bu şapkayı efsanevi korsan Kızıl Saçlı Shanks'ten almıştır. Görünüm olarak Shanks'ı taklit eder. Kısa pantolon, sandal ve genellikle kırmızı bir yelek giyer. Sol gözünün altında çocukluktan kalma bir yara izi vardır. Saçları kısa ve siyahtır. Cılız biri olsada, şaşırtıcı derecede iyi bir fiziği vardır.
Luffy hep aynı kıyafetleri giyer. Bazı yerlerde pantolonunun ve yeleğinin rengi değişiktir. Sadece bulunduğu bölgenin iklimi farklı ise elbisesini değiştirir (Örn. Arabasta ve Davul Adası). Normal bir yerde maceraya atıldığında eski elbiselerini geri giyer.
Ne olursa olsun hasır şapkası başındadır. Yalnızca dövüştüğü zamanlarda zarar görmemesi için çıkarır. Bazen şapkasına bir kayış bağlayıp sırtında taşımaktadır. Kayış formülünden önce şapkasını genelde Nami'ye emanet etmiştir. Eiichiro Oda Luffy'nin yüzünü maymuna benzetir.
Marineford'da sessizce dua ederken, kolunda 4 karakterli bir dövme görülmüştür. Dövme 3D2Y'dir, ancak 3D'nin üzerinde çizik vardır. Luffy bu dövmeyi tayfasına buluşma zamanını aktarabilmek için yaptırmıştır. 3 Day (3 Gün) tayfanın Sabaody Takımadaları'n da buluşma zamanıydı. Ancak Luffy 3D'nin üzerini çizip bu planı iptal etmiş, 2 Year (2 Yıl) diyerek yeni zamanı belirlemiştir. İki yılın ardından Luffy'nin giyimi Roger'a benzemiştir. Üzerine uzun kollu bir gömlek giymiş, beline de bir kuşak bağlamıştır. Göğsünde Akainu'dan aldığı X şeklinde büyük bir yara izi vardır. Ayrıca bu süre zarfından boyu da uzamıştır.


Luffy'nin en belirgin iki özelliği saf olması ve korkusuzluğudur. Muhtemelen korkusuzluğunun kaynağı tehlikeli durumları farkedememesidir. Luffy çok basit şeyler karşısında hayrete düşebilir. Aklı hep bir karış havadadır. Bir keresinde beraber çukur kazdığı adamın yanına bir çukur daha kazmıştır. Fakat açtığı çukurun toprağını yandaki adamın açtığı çukura doldurmuştur. Canavarları ve garip kişileri hemen tayfasına davet eder (Thriller Bark'ta gördüğü her canavarı tayfasına almaya çalışmıştır.). Tıp bilgiside çok eksiktir. Nami'nin yüksek ateşi olduğu bir zamanda soğuk yemek yerse ateşinin düşeceğini, Kuma ile dövüşünden sonra Zoro'nun sake sevdiği için, sake içinde daha çabuk iyileşeceğini söylemiştir. Düşünmeyi sevmez, gerçi çok fazla düşünebildiği de pek söylenemez. Amazon Lily'den nasıl kurtulacağını biraz düşünmüş, sonra çok düşündüğü için kendisini hasta hissetmiştir. Luffy'nin mantıklı olmaması bazen işine yaramaktadır. Örneğin Hancock'un gücünden etkilenmemiştir. Çünkü güzellikten ve çekicilikten pek anlayan birisi değildir. Hancock'un ışıklarını Foxy'nin ışınları sanmış ve yavaşlayacağı için korkmuştur. Ancak saf bir kalbi olması, onu Hancock'un gücünden korumuştur. Luffy'e bir şeyi anlatmak zordur. Çünkü anlamaz. Birşeyi ne kadar detaylı anlatırsanız anlatın, o şey Luffy için gizemlidir. Örneğin Arabasta'da ki Dans Tozu'na, Gizemli Toz demiştir. Luffy için hayat reaksiyonu biraz yavaş işler. Kar adasına geldikleri halde yazlık elbiselerle durmuş, biri ona üşümüyor musun diye sorduğunda üşüdüğünü farketmiştir. Ancak savaş alanında kolayca bir mermiden sıyrılabilir.
Luffy'nin dünya görüşü açık ve basittir. Amacının arkasından koşar. Karşısındaki kişi düşmanıysa geçmişine pek önem vermez. Ancak saflığından dolayı en basit tuzaklara bile yakalanır. Kafası dövüşürken çalışır. Crocodile'ın meyvesinin zayıflığını ve Enel'in Mantra'sını nasıl kıracağını keşfetmiştir. Ayrıca uzun bir eğitimle öğrenilen Soru tekniğini yapanlardan görerek uygulamıştır. Rayleigh'in Haki'yi iki yılda öğrenmenin çok zor olduğunu söylemesine rağmen, Luffy bunu daha kısa sürede başarmıştır. Korkunç durumlarda bile kin gütme gibi bir alışkanlığı vardır. Ancak, sivil insanlara zarar vermekten hoşlanmaz, hatta o sivil kişi kendisine saldırsa bile karşılık vermeden kaçar. Oda Luffy'i çizerken onun için ne istediğini ve nasıl hissetmesi gerektiğini düşündüğünü söylemiştir. Mangada Luffy'nin konuşma balonlarını Luffy'nin yerine düşünerek doldurur. Luffy çok saf ve dürüst birisidir. Her ne kadar bir insanın içini görebilsede bariz benzerlikleri fark edemez (Örn. Sogeking ve Foxy). Luffy, dövüşlerinde kendine göre doğru, izleyenlere göre komik, rakiplerine göre ise sinirlendirici haraketler yapar. Örneğin Crocoile ile olan dövüşünde bir fıçı suyu içmiş ve garip bir görünüme kavuşmuştur. Arlong ile olan dövüşünde, Arlong'un dişlerini kendi ağzına takıp saldırmayı denemiştir. Luffy, dövüşleri sırasında her zaman ciddidir. Ancak rakibini yendiğinde ve yeneceğine emin olduğunda son hareketi gülümsemektir. Örneğin, Buggy'i havaya tam uçurmadan önce aniden gülümsemeye başlamıştır.
Luffy çoğu zaman rakiplerinin avantajını, kendi lehine dönüştürebilir. Örnek olarak, Galdino'nun Candle Lock ya da Enel'in Gloam Paddling saldırısını verebiliriz. Foxy'nin Noro Noro Beam saldırısını ayna ile yansıtıp, Foxy'e karşı kullanmıştır. Son olarak, Marineford Savaşın'da Mihawk'tan kurtulamayacağı anlamış ve Buggy'i kendine kalkan olarak kullanmıştır.
Luffy salak olduğu için çoğu zaman dövüşler sırasında kendini kazayla dövüşemeyecek duruma sokar. Ne zaman ki tayfası tüm zayıf rakipleri yener, Luffy'de bir şekilde geri dönüp ana kötüyü yener. Genelde tüm düşmanlar yenilir ve geriye sadece Luffy'nin yenebileceği kişi kalır. Birçok Arc.'ta Luffy, ya bir kafase girer, ya biryerlere sıkışır, ya suyun içine düşer, ya kaybolur, ya ciddi şekilde yaralanır, ya birşeyin altında kalır, ya uyur ya da bir yılınan midesine girer.
Diğer D. adını taşıyanlarda olduğu gibi Luffy'de ölümden korkmaz. Hedefinin arkasından koşar. Hedefine giden yolda ölmek onun için sorun olmaz. Buggy onu Lougetown'da öldürecekken kendisine yardım geldiği halde ölümü kabullenip gülümsemiştir. Düşünmeden konuşur ve hareket eder. Bir işe girdiği zaman sonucunu düşünmez.
Luffy maceraya susamış bir canavardır. Amacı Korsanlar Kralı olmaktır. Çünkü Korsanlar Kralı'nın tüm okyanuslarda ki en özgür kişi olduğuna inanmaktadır. Maceracı bir doğası olduğu için Arabasta'ya giderken Robin (O zamanlar Miss All-Sunday'dı.)'in verdiği Eternal Pose'u kırmış ve rotayı kendisinin belirlediğini söylemiştir. Bir şeyi bilmeden yapmayı sever. Öyle ki One Piece'in var olup olmadığını öğrendiği dakika korsanlığı bırakacağını açıklamıştır.
Luffy, hiçbir arkadaşına hoşçakal demez, mutlaka sonradan görüşeceklerine inanır.
Luffy'nin adında D harfi olması onu da diğer D'ler gibi hayallere inançlı biri yapmıştır. Fakat çoğu özelliği diğer D'lerden farklıdır. Özellikle yemek konusunda bir balığı kemikleriyle birlikte yutabilir ya da lastik kollarını kullanıp başkalarının yemeğini çalabilir. Ayrıca, kardeşi Ace gibi yemek yerken uyuma alışkanlığı vardır. Ancak Ace'ten farklı olarak uyurkende yemek yiyebilir.
Değişik bir şey gördüğü zaman müthiş diye bağırır ve ve gözllerinde yıldızlar çıkar. Düşmanlarına alçaltıcı lakaplar takma konusunda uzmandır (Örn. Moria - Pırasa, Enel - Kulakmemesi). Luffy savaş kıyafetlerine bayılır. Thriller Bark'ta üstüne şövalye zırhı giymiştir. Luffy adam gibi hakaret edemez. Zoro'ya hakaret olarak söylediği şey Yontoryuu (Dört kılıç stili)'dur. Luffy'nin olduğunu neredeyse her sahnede dövüş olsun olmasın mutlaka komik bir olay vardır. Luffy, yalan söyleyemez. Söylese bile hemen belli olur. Ayrıca düşmanlarından gelen güçlü bir saldırıyı son anda savuşturduğunda dudaklarını emer. Örneğin, Enel'in elektrik saldırısı ve Hancock'un Mero Mero saldırını gösterebiliriz. Bu andaki yüz ifadesi gerçekten çok komiktir.Luffy ne kadar kötü olursa olsun hiç kimseyi öldürmemiştir. Oda, bu ahlakın suçları cezalandırmanın bir yolu olmadığını açıklamıştır. Öldürmek yerine hayalleri olan bir adamın neler yapabileceğini göstermenin daha iyi bir ceza yöntemi olduğunu düşünmüştür. Luffy'nin düşmanları hakkında komik düşünceleri olabilmektedir. Örneğin, Wapol'un zengin bir oyuncak fabrikası sahibi olabileceğine değinmiştir.
Luffy'nin bir başka egemen özelliğide karşısında ki ne kadar güçlü olursa olsun dövüşmekten asla vazgeçmemesidir. Geçmişte Ace'e çok kez, Smoker ve Crocodile'a iki kez, Aokiji, Moria, Kuma ve Lucci'ye bir kez yenilmiştir. En son Magellan onu yenmiştir. Buna rağmen iki Shichibukai mağlup etmiş ve Enies Lobby'de Dünya Hükümeti'nin bayrağını yakmıştır. Luffy yaptığı şeylerle övünmeyi sevmez. Gecko Moria'yı yendiği zaman Sengoku bunun duyulacağı konusunda endişelenmiştir. Fakat büyükbabası Garp Luffy'nin bunu kimseye anlatmayacağını söylemiştir. Anime ilerledikçe Luffy da olgun hale gelmiştir (Sadece gergin zamanlarda). Olgun bile olsa çoğu davranışı hala aynıdır.
Luffy, bir hayvanın ikinci bir formu olduğunu gördüğünde onu ikinci formu ile çağırır. Örneğin, Gaimon'un adasındaki köpek/tavuğa, köpeğe benzediği halde tavuk, yılan/tavşana, yılana daha çok benzediği halde tavşan, domuz/aslana, domuza çok benzediği halde aslan demiştir. Bananawi timsahlarına bile alakasız olarak muz demiştir. Uma Uma no .Mi meyvesi ile ata dönüşen kuş Pierre'e at demiştir. Longring Longland'da ki hayvanlara hiç girmiyorum.
Luffy dostlarına çok sadıktır. Onlar zarar gördüğünde çok sinirlenir. Luffy yeni tanıştığı bir insana bile önem verir. İntikamı varsa gider ve alır. Luffy iyi olan herkesi kendi yoldaşı olarak görür ve korur. Başka bir kimsenin kendi yoldaşına yaptığı haksızlığa dayanamaz. Örnek olarak Kuro'nun kendi adamlarını öldürmesi, Don Krieg'in kendi sağ kolu olan Gin'e saldırması, Boa Hancock'un kendi kabilesinde ki insaları taşa çevirmesini verebiliriz. Tenryuubito Saint Charloss, arkadaşı Hatchan'ı vurduğu için olacakları bildiği halde Charloss'u yumruklamıştır. Ayrıca ilerde dostu olacak insanları seçer. Gorgon Kardeşler'in işaret sırrını bildiği için, Sandersonia kendisini öldürmeye çalıştığı halde işaretin üzerini kapatmıştır. Luffy'nin kalbinin temiz olmasından mıdır nedir, tüm insanları etrafında toplamayı başarmaktadır. Çok sinirli bir adam olan Beyazsakal'ı bile etkilemeyi başarmıştır. Mihawk, bunun okyanustaki en tehlikeli güç olduğunu söylemiştir.
Üvey kardeşi Ace, savaşta kendi kolları arasında ölünce ruhsal bir çöküntü yaşamıştır. Luffy, bu durumdan uyandıktan sonra kendisini dağlara taşlara vurarak öfkesini çıkarmaya çalışmıştır. Bundan sonrada kendisine Korsanlar Kralı olmasının imkansız olduğunu ve çok güçsüz olduğunu söylemiştir. Jinbei ve Rayleigh, Luffy'i biraz teşvik edip ona güvenini tekrar kazandırmıştır.
Zaman atlamasından sonra, Luffy gereksiz yere tartışmalara girmeyeceğini göstermiştir (Mock Town'da Teach ile tartışması gibi). İki yıllık eğitiminde öğrendiği Haki ile Sahte Luffy ve tayfasını bayıltıp, olayı büyütmeden bitirmiştir.
Yetenek ve Güçleri

Hasır Şapka Korsanları'nın kaptanı Monkey D. Luffy'nin taşları bile kıran insanlık dışı bir gücü vardır. CP9 (Cipher Pol. No.9) ajanlarından öğrendiği teknikle çok hızlı hareket edebilir. Luffy bu gücünü ve becerisini büyükbabasının ağır eğitim yöntemlerine borçudur. Tüm ailesinde olduğu gibi kendisinde de süper insan gücü vardır. Luffy'nin büyük güç gösterilerinden biri sapasağlam temeli olan iki binayı ortadan ayırmasıdır. İnanılmaz derece çeviktir ve çok dayanıklı bir bünyesi vardır. Thriller Bark'ta içine 100 gölge alarak bunu kanıtlamıştır. Normal bir insanın 2-3 gölge alabildiği göz önüne alındığında bu çok büyük bir rakamdır. İradesi normal bir insanın kat kat ötesindedir. Zehirlendiği halde ayağa kalkıp Haki'sini kullanabilmiş, Ivankov'un hormonları ile yirmi saatte ayağa kalkmıştır. Normal şartlarda bu süre iki gündür. Gücünün diğerlerinden üstün olduğu çoğu zaman gösterilmiştir. Örneğin Buggy ve Galdino'nun uğraştığı Minotaurus'u tek yumrukla yenmiştir.
Zoro ve Sanji'nin aksine Luffy'nin dövüşme tarzı doğaçlamadır. Rakibine Allah ne verdiyse girişir. Dövüşlerinde onuru pek umursamaz. Gerektiğinde başkalarını canlı kalkan olarak kullanabilir. Luffy, dövüştüğü zamanlarda yerinde düşünebilir ve bu sayede güçlü rakiplerini yenmiştir. Mizu Luffy formu çok komik olduğu halde Luffy çok ciddi olduğunu söylemiştir. Enel'in yıldırımının kendisine işlemediğini bilmekteydi, Luffy'nin elektriğin lastiğe işlemediğini bilecek kadar zeki olduğu düşünülmektedir. Hipnotizma ve tuzaklara hemen yakalanır. Örnek olarak Jango ve Miss Goldenweek'in saldırılarını verebiliriz. Güç konusunda hemen etkilenen biridir. Chopper'ın dönüşümlerini, Sunny'nin Gaon Cannon'unu ve Galdino'nun Candle Champion'unu görünce kendinden geçmiştir.
Luffy'nin uyurken yemek yemek gibi garip bir yeteneğide vardır. Luffy'nin (varsa) beyni dövüşürken ve yerken çalışır. Çizimi berbattır. Çizimlerine örnek olarak, balıkadam resmi, Laboon'un burnuna kendi simgelerini ve Foxy'nin bayrağını verebiliriz. Ayrıca çene kasları güçlüdür. Buggy'nin ve Moria'nın kendisini kapattığı kafesleri ısırarak kırmaya çalışmıştır. Ayrıca inanılmaz bir hayatta kalma becerisine sahiptir. Basil Hawkins, Luffy'nin yaşama şansının hiç sıfıra inmediğini belirtmiştir.
Ayrıca Juracule Mihawk, Luffy'nin okyanuslardaki en tehlikeli güce sahip olduğunu söylemiştir. Bu güç, eski düşmanları dahil herkesi kendi yandaşı yapma gücüdür. Fake Luffy, Luffy'nin insanların gözünde korkulan ve acımasız biri olduğu izlenimini yaratmıştır.
Şeytan Meyvesi
Gomu Gomu no Mi

Luffy, efsanevi meyvelerden biri olan Gomu Gomu Meyvesi'ni yemiştir. Bu meyve ona lastik gibi bir esneklik ve istediği kadar uzayabilme gücü vermiştir. Meyveyi küçük bir çocukken yemesi ve bu güçle ağır bir eğitim alması Luffy'nin gücüne güç katmıştır. Dövüşlerinde ağırlıklı olarak Şeytan Meyvesi gücünü kullanır. Unutulmaması gereken noktalardan biride, Luffy, Mister Fantastic ve Plastic Man gibi otomatik olarak uzayamaz. Yani uzadığı zaman istediği süre boyunca öyle kalamaz. Ancak, Water 7'da Usopp'u almak için kolunu bir süre uzun tutmayı başarmıştır.
Luffy gücünü en iyi kullanma konusunda yaratıcıdır. Yıkıcı bir gücü vardır. Hızlıdır ve isabet oranı yüksektir. Vücudunun mermilere, toplara, yumruklara ve elektriğe karşı bağışıklığı vardır. Luffy' sıkılan bir mermi lastik olduğu için atana geri gider. Keskin nesnelere karşı zayıftır. Kılıç, bıçak gibi. Luffy başka maddeleride saldırmak ya da savunma yapmak için kullanır.
Tüm meyve kullanıcıları gibi Luffy'e yüzemez. Ancak su sporları yapmaktan da geri durmaz.
Gears

Gear Second (Gia Sekando): Bu teknikte Luffy bacaklarını kullanarak vücuduna daha hızlı kan pompalar. Gear Second'un aktive olabilmesi için vücutta besin biriktirmek gerekmektedir. Bu teknikte Luffy'nin kalp atışları inanılmaz derecede hızlanır. Normal bir insan bunu yaparsa bedeni patlar. Ancak meyve Luffy'nin damarlarınıda lastik yaptığından Luffy buna dayanabilir. Luffy bu formu ile daha hızlı ve daha güçlü olur. Rokushiki'nin Soru tekniğini bu formuna uygulayarak çok yüksek hızlara çıkmayı başarmıştır. Luffy bu tekniği 7. filmde şans eseri bulmuştur. Teknik her açıdan mükemmele yakın olsada Lucci bu tekniğin Luffy'nin ömrümden yediğini söylemiştir.
Gear Third (Gia Sādo): Bu teknikte ise Luffy havayı kemiklerinden geçirerek organlarını büyütür. Bu sadece lastik bir adamın kullanabileceği bir tekniktir. Teknik görünüş olarak Fuusen'e benzer. Ancak ondan daha etkilidir. Luffy bu teknikle kolunu ya da bacağını bir devinkinden daha büyük hale getirir. Bu büyük organlarla vuruş gücü inanılmaz bir seviyeye çıkmaktadır. Bu tekniğin kötü olan tarafı ise kullanıldığı süre kadar Luffy'i küçültmesidir. Luffy, bu tekniği ilk Blueno üzerinde denemek istemiş, ancak Lucci ile olan dövüşünde kullanma imkanı bulmuştur.


Gear Third
Haki

Luffy'de milyonda bir kişide görülen Haoushoku Haki vardır. Luffy bu gücünü eğitimine kadar bilinçli olarak hiç kullanmamıştır. İlk kez Duval'in Motobaro'sun da kullanmış ve hayvanı yere yıkmıştır. Diğer kullandığı yer Amazor Lily'dir. Çok sinirlenmiştir ve ''Sana dur dedim!!''diye bağırarak tribundeki seyircilerin çoğunu bayıltmıştır.
Luffy, eğitiminden önce Marineford savaşında Haōshoku Haki'sini en güçlü şeklinde kullanmıştır.
Luffy, Haki'nin başka bir türü olan Kenbunshoku Haki'yide kullanmıştır. Savaş sırasında Mihawk'a vuracakken kollarının kesildiğini görmüş ve son anda saldırısını başa yere yönlendirmiştir.


Luffy, Kenbunshoku Haki kullanarak kolunun kesildiğini görüyor.
Rayleigh, Luffy'e Haki'nin temel eğitimlerini vermiştir. Sonrada Luffy'den altı ay önce adadan ayrılmıştır. Luffy, adadaki vahşi hayvanları kontrol altına alabilmiştir. Haki'sine hakim olduğu Sabaody'de küçük bir grubu bayılttığında anlaşılmıştır. Yine de Haki'sinin ne kadar güçlü olduğu henüz bilinmemektedir.
Saldırıları

- Gomu Gomu no Pistol
- Gomu Gomu no Rocket
- Gomu Gomu no Bazooka
- Gomu Gomu no Gatling Gun
- Gomu Gomu no Bullet
- Gomu Gomu no Bow Gun
- Gomu Gomu no Shotgun
- Gomu Gomu no Rifle
- Gomu Gomu no Cannon
- Gomu Gomu no Muchi
- Gomu Gomu no Tsuchi
- Gomu Gomu no Kama
- Gomu Gomu no Yari
- Gomu Gomu no Ōgama
- Gomu Gomu no Ono
- Gomu Gomu no Ōzuchi
- Gomu Gomu no Fuusen
- Gomu Gomu no Kane
- Gomu Gomu no Kazaguruma
- Gomu Gomu no Tate
- Gomu Gomu no Ami
- Gomu Gomu no Ikebana
- Gomu Gomu no Stamp
- Gomu Gomu no Dame Da!
- Gomu Gomu no Sensuikan
- Gomu Gomu no Baku Baku
- Gomu Gomu no Marunokogiri
- Gomu Gomu no Storm
- Gomu Gomu no Hanabi
- Gomu Gomu no Boh...
- Gomu Gomu no Tako
- Gomu Gomu no Tako Hanabi
- Gomu Gomu no Mikata Robo
- Gomu Gomu no Kazan
- Gomu Gomu no Ame
- Gomu Gomu no Pachinko
- Gomu Gomu no Neji
- Gomu Gomu no Amidori
- Gomu Gomu no Tsuribashi
- Gomu Gomu no Nagenawa
- Gomu Gomu no Propeller
- Gomu Gomu no Zenmai
- Gomu Gomu no Hittakuri
- Gomu Gomu no Sadowari
- Gomu Gomu no Shoot
- Gomu Gomu no Tomotsuna
- Gomu Gomu no Bungee
- Gomu Gomu no Tomozuna
- Gomu Gomu no Warp
- Gomu Gomu no Home Run
- Gomu Gomu no Yo-Yo
- Gomu Gomu no Koma
- Gomu Gomu no Jutte
- Gomu Gomu no Senjukannon
- Gomu Gomu no Gomu Douryoku
- Gomu Gomu no Twin Pistol
- Gomu Gomu no Flail
- Gomu Gomu no 100,000 Degree Bazooka
Ek Bilgiler

- Luffy'nin favori yiyeceği ettir.
- Oda o anda ''Luffy'' adını hissettiği için başrole Luffy adı verilmiştir.
- Oda'ya Luffy'nin ki uzuyor mu diye sormuşlar. Oda 514. mangada görürsünüz cevabı vermiş.
- Eğer Luffy gerçekten yaşasaydı Brezilyalı olurdu.
- Luffy, seride gösterilen ilk D.'dir.
- Luffy, One Piece Popüler Karakterler Sıralamasında 1.'dir. Ayrıca Gomu Gomu no Mi en sevilen meyve ve Gomu Gomu no Gatling Gun'dur.
Monkey D.Luffy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
adam, dluffy, haşır şapkalar 2 yıl sonra, lastik, luffy 2 yıl sonra, luffy yeni dünya, luffy yeni dünyadaki hali, lufyy haki, monkey, one piece haki, sanji 2 yıl sonra, zoro 2 yıl sonra, zoro haki, zoro vs pacifista, zoro yeni dünya


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557