Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Televizyon & Radyo > Anime (Çizgi Film)
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Anime (Çizgi Film) Anime, Çizgi film paylaşımlarını burada yapabilir ve anime, çizgi filmleri bu bölümden indirebilirsiniz.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Ağustos 2011, 14:46   #1 (permalink)
VIP ÜYE ~

WinKyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: istanbul
Yaş: 23
(Mesajlar): 2.331
(Konular): 282
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 5736
Aldığı Beğeni: 12
Beğendikleri: 11
Ruh Halim: none
Takım :
Standart D.Gray-Man

Türü: TV serisi
Yıl: 2006
Türü: Shounen, Komedi, Dram, Doğaüstü güçler, Aksiyon
Bölüm sayısı: 103

Konusu:

Kurgusal bir dünyada 19. yüzyılın sonlarına doğru 15 yaşındaki Allen Walker, 3 sene boyunca Cross Marian'ın yanında geçirdikten sonra Millenium Earl'ın bütün dünyayı yok etmek için ortaya koyduğu planı durdurmaya çalışan topluluk olan Black Order'a Exorcist olarak katılır. Allen'in sol gözü lanetlidir ve diğer Exorcistler'e nazaran Akumaları görme yeteneğine sahiptir ve İnocence'si sol kolundaki anti-akuma silahındadır. Millenium Earl amacına ulaşmak için insanların sevdiklerini kaybetme üzüntüsünden yaralanarak Akuma(Mekanik makineler ölü ruhlarla yapılıyor) ordusunu yarattı ve 13 kuvvetli kişiden oluşan Noah ailesini çağırttı. Allen, Kanda, Lavi, Lenalee ve diğer exorcistler bir taşkın sırasında 109 parçaya bölünen Innocence'i aramaktadırlar ve bu sebepten dolayı da Millenium Earl'a karşı savaşmaya başlamışlardır.

KarakterlerAdı: Allen Walker
Milliyeti: İngiliz
Yaşı: 15
Boyu:1.68
Kilosu:58
Doğum Günü: 25 Aralık
Burcu: Oğlak
Kan Grubu: A
Konumu: Exorcist
Silahı: Sol kolu
Sevdiği Yemek Mitarashi Dango
Sevdiği Şeyler: Arkadaşlık, Poker
Sevmediği Şeyler: Alkollu İçecekler
Ses Sanatçısı: Sanae Kobayashi

Allen trajik bir geçmişe sahiptir, ama buna rağmen son derece olgundur ve bencil değildir. Küçükken sol kolu yüzünden ailesi tarafından evlatlıktan reddedilmiştir, üvey babası Mana Walker tarafından yetiştirilmiştir, üvey babasının ölümünden sonra 3 sene boyunca Cross Marian'ın yanında kalmıştır, ordanda Black Order Topluluğu'na katılmıştır.
Sol gözü lanetlidir, akumaları görebilir ve silahı sol kolundadır iki türlü kullanır ilki uzayan mekanik bir kol olarak ikincisi silah şeklinde ateş ederek. Yemek yemeyi çok sever sempatik bir kişiliğe sahiptir, duygularını dürüstçe ifade eder. Exorcistler arasında Yuu Kanda hariç hepsi ile iyi anlaşır.

Anti Akuma Silahı
Sol kolundadır, Parazit tipindedir. Aktif olmadığı zaman koyu kırmızı rengindedir ve elinin üstünde inocencenin işareti vardır. Aktif olduğunda ise metal kol halini alır, kolun bağlantı yerinden itibaren yeşil renk ışık ortaya çıkar.
Adı: Yuu Kanda
Milliyeti: Japon
Yaşı: 18
Boyu: 1.75
Kilosu: 61
Doğum Günü: 6 Haziran
Burcu: İkizler
Kan Grubu: AB
Konumu: Exorcist
Silahı: Katana
Sevdiği Yemekler: Soba ve Tempura
Sevmediği Şeyler: Yuu adıyla çağrılmaktan, Saf insanlardan, Sözünü tutmayanlardan, bir türlü çenesi susmak bilmeyenlerden ve tatlı şeylerden nefret ediyor. XDD
Ses Sanatçıcı: Takahiro Sakurai

Kanda, Allen'in karşılaştığı ilk exorcisttir. İlk karşılaşmalarında birbirlerini yanlış anlamışlar ve buda ilişkilerinin kötü olmasına yol açmıştır. Kanda kişiliği gereği genellikle kabadır. Allen ve diğer kendinden daha aşağı rütbeli olan exorcistleri küçümser. Allen’i Moyashi (Fasülye Tohumu.) diye çağırır. Bunun nedenide Allen’in biraz kısa ve ufak olmasından dolayıdır. XD Kanda'nın ustası, Okul müdürü Tiédeur'dur.
Kandanın birkaç gizemi vardır. Kalbinin yukarısında, göğüs kısmında olan bir dövme. Yarası ne kadar ciddi olursa olsun bu sayede hayat süresine ek olarak çabucak yaralarını onarabilmektedir. Ayrıca odasında bir saat camının içerisinde nilüfer çiçeği vardır.

Anti Akuma Silahı
MUGEN
Bir Katanadır. Mugen ismi, Altı İllüzyonu ifade eder. Aktif olmadığı zaman rengi siyah, aktif olduğu zaman ise rengi gümüşe dönüşür. Aktif etmek için parmağıyla katanaın ucunun arkasına dokunur.

Mugen, saiyaku shourai!: Mugen saldırısını yapmaya başladığında söylediği söz. Tam anlamı; “Mugen, felaketin çağrısı!”
Kaichuu, Ichigen: Mugen’in ilk saldırısı. Kanda kılıcını sallar ve rakiplerini yiyip bitiren cehennem böceği sürüsü yollar. Tam anlamı: “Birinci İlüzyon: Cehennemin Böcekleri.”Adı: Lenalee Lee
Milliyeti: Çinli
Yaşı: 16
Boyu: 1.66
Kilosu: 48
Doğum Günü: 20 Şubat
Burcu: Balık
Kan Grubu: B
Konumu: Exorcist
Silahı: Bacakları
Sevdiği Yemek: Çikolatalı Pasta
Sevdiği Şeyler: Yemek Yapmak
Sevmediği Şeyler: Kendisi için fedakarlık yapılması
Ses Sanatçısı: Shizuka Itou

Komui'nin kız kardeşi ve yönetim merkezinin asistanı. Ailesi o daha çok küçükken Akuma tarafından öldürülmüş. Daha sonra ailenin tek kalan üyelerinden olduğu için Black Order’a (Kara Emir.) alınmış. Üç yıl boyunca oradan hiç ayrılmadığı için kendini bir hapishane tıkılmış gibi hissetmiştir çünkü arasıra intihar girişimlerinde bulunduğundan buna alı koyulması için yatağına zar zor bağlanmaktaydı. Abisi Komui Black Order'a katıldığı andan itibaren kendisini huzurlu hissetmiştir. Arkadaşları ve abisi onun için çok önemlidir. Allen'e karşı hisler beslemektedir ve genelde abisinin kompleksine maruz kalmaktadır.

Anti Akuma Silahı
Dark Boots: Ağır ve giymesi oldukça acı vericidir. Lenalee’nin bacaklarında vardır. Hızı ve kuvvetini artırmaktadır. Aktif hale geldiğinde dizlerine kadar parlak yeşil bir çizgi ortaya çıkar.Adı: Lavi
Milliyeti: İtalyan
Yaşı: 18
Boyu: 1.77
Kilosu: 68
Doğum Günü: 10 Ağustos
Burcu: Aslan
Kan Grubu: 0
Konumu: Exorcist
Silahı: Çekiç
Sevdiği Yemek: Yakiniku
Sevdiği Şeyler: Uyumak, Kitap okumak
Sevmediği Şeyler: Wasabi
Ses Sanatçısı: Kenichi Suzumura

Son derece eğlenceli bir karaktere sahiptir,sürekli yüzü güler. Kanda ile uğraşmayı çok sever ve Kanda nefret etmesine rağmen hep onu ilk ismi ile çağırır. Çapkın bir kişiliğe sahiptir önüne gelen her kızdan hoşlanır. Silahı Tokmaktır istediği gibi büyütebilir ve sapını uzatabilir. Küçüklüğünden beri Bookman adındaki Exorcist ile birliktedir.

Anti Akuma Silahı
Büyük Çekiç Küçük Çekiç
Lavi onu aktif hale getirmediğinde küçük çekiç halindedir. Özellikleri:

Man: Çekicin başını büyütmesi; Lavi istediği boyuta gelene kadar sürekli bu kelimeyi tekrar eder.
Shin: Kulpun uzaması;Lavi istediği uzunluğa gelene kadar sürekli bu kelimeyi tekrar eder.
Hiban Gouka Kaijin: Ateş Mühürü ile yaptığı saldırdır çekicinin ucundan ateşten ejderha çıkar.
Tenban Raitei Kaiten: Hava mühürü ile yaptığı saldırıdır.
Mokuban Tenchi Bankai: Toprak mühürü ile yaptığı saldırıdır.Adı: Baron Arystar Krory III
Milliyeti: Roman
Yaşı: 28
Doğum Tarihi: 1 Aralık
Burcu: Oğlak
Boyu: 1.90
Kilosu: 77
Kan Grubu: AB
Konumu: Exorcist
Silahı: Dişleri
Sevdiği Yemek: Eliade'nin Kanı
Sediği Şeyler: Vitrinlere Bakma
Sevmediği Şeyler: Parazit tipi Exorcist kanı
Ses Sanatçısı: Mitsuo Iwata

Ne kadar vampir olarak korkutucu görünsede görüntüsünün tam tersidir son derece saf ve tam bir mızmız bebektir bi o kadar da yumuşak kalpli.Silahı dişleridir Akumaların kanını emer ve gücünün büyük bir kısmını bundan alır.Geçmişi hep yanlızlıkla geçmiştir,Lavi onu Kro-chan diye çağırır.Adı: Bookman
Milliyeti: Bilinmiyor
Yaşı: 88
Doğum Günü: 5 Ağustos
Burcu: Aslan
Boy: 1.40
Kilosu: 38
Kan Grubu: A
Konumu: Exorcist
Silahı: İğne
Sevdiği Yemek: Puding
Sevdiği Şeyler: Parmaklarının saçlarında gezinmesi (Sende saç varmı benmi göremiyorum )
Sevmediği Şeyler: Muz
Ses Sanatçısı: Takeshi Aono

Bookmanın iyikeştirici etkisi vardır silahı iğnedir iğne ile akumaların etrafını sarıp onları yok eder.Lavi'yi çok iyi tanır Lavi onu sürekli panda, jiji(yaşlı adam) diye çağırır.Adı: Miranda Lotto
Milliyeti: Alman
Yaşı: 25
Doğum Günü: 1 Temmuz
Burcu: Yengeç
Boyu: 1.68
Kilosu: 45
Kan Grubu: 0
Konumu: Exorcist
Silahı: Saat
Sevdiği Yemek: Armut
Sevdiği Şeyler: Kişiliğini analiz etme
Sevmediği Şeyler: Kendi Geçmişi
Ses Sanatçısı: Megumi Toyoguchi

Miranda tek başına yaşayan birisidir son derece sakardır aslında bu birazda kötü talihi olduğuna inandığı içindir, Saf ve iyi insandır insanlara yardım etmeyi sever. Silahı Saattir zamanı geri alıp oluşan tahripleri önleme gücü vardır. Ve hayatında en çok bir insanın ona teşekkür etmesini istemektedir.Adı: Daisya Barry
Milliyeti: Türk
Yaşı: 19
Doğum Günü: 5 Nisan
Burcu: Boğa
Boyu: 1.69
Kilosu: 58
Kan Grubu: A
Konumu: Exorcist
Silahı: Merhamet Çanı
Sevdiği Şey: Köpekbalığı,Futbol
Sevmediği Şeyler: Geri çekilmek
Ses Sanatçısı: Hiroshi Yanaka

Black Order'a katılmadan önce Bodrumda iki kardeşi ile anne ve babası ile yaşamaktaydı.Froi Tiedoll tarafından keşfedilmiş bir Exorcist futbola karşı ilgisi büyüktür.

Anti Akuma Silahı
Merhamet Çanını Aktif hale getirdiğinde Futbol topunun büyüklüğünü ve şeklini alır ayrıca etrafında turuncu ışıklar meydana gelir.

NOT: İnceleme nida ve bana ait. Gerektiğince spoilerdan kaçınarak yazmaya çalıştığımız için karakter bilgileri kısa gelmiş olabilir =p
Diğer karakter tanıtımlarını zamanımız oldukça ekleyeceğiz.

İzleyen varmı bakalım bu güzel Shounen serisini? En son 91inci bölümü izledikten sonra deli olmuş durumdayım.

Ha yazmayı unutmuşum. En sevdiğim karakter şüphesiz Kandam 8) Her ne kadar kaba gibi gözüksede sevdiği kişileri içten içe seviyor T__T
Lenaleeyi tabiki çok severim. Ayrıca kısa saç daha yakıştı ona
WinKyx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
dgrayman


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557