Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree2Kişi Beğendi
  • 1 Post By Mor
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28 Temmuz 2013, 13:08   #1 (permalink)
Mor

Mor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 20 Temmuz 2013
Nerden: Başkent
Yaş: 24
(Mesajlar): 121
(Konular): 53
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 2010
Aldığı Beğeni: 57
Beğendikleri: 22
Ruh Halim: Bulutlarda
Takım :
Standart Mısır Burçları

THOT (29 Ağustos-27 Eylül)

Zeka ve edebiyat tanrısı Osiris’in danışmanı ve Horus’un koruyucusu. İnsan veya maymun olarak resmedilir başının üzerinde bir ay resmi vardır. Kelimelerin ve matematiğin tanrısı olarak kabul edilir ayrıca tüm yazarları koruduğuna inanılır hiyeroglif ustasıdır ve ayrıca büyücüler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir gökbilimcileri savaşçıları ve matematikçileri korur.

Karakter

Meraklı ve girişimci bir yapınız var mükemmel bir organizasyon yeteneğine sahipsinizesrarengiz olaylara çok ilgi duyuyorsunuz bir savaşçı ruhuna sahipsiniz ve bu ruh sizi sınırlarınızı aşmaya itiyor hayatın size neşe ve mutluluk veren temel öğeleri sizin için önemlidir hem cömert hem de dürüstsünüz. Doğal bir otoriteye sahipsiniz parmağınızı oynatmadan insanları kolayca yanınıza çekebiliyorsunuz sizi destekliyorlar sözünüze sadıksınız benzersiz niteliklerinizi duygusal hayatınıza ve ailenize de yansıtıyorsunuzdoğuştan bir öğretmen veya araştırmacısınız sizinle her şey mümkündür bilinmeyen bir konuda öğretmen veya değişik bir konuda araştırmacı olabilirsiniz. Kusurunuz sabırsızlıktır. Gazeteci aktör öğretmen ve avukatlar bu burçtan çıkar.HORUS (28 Eylül- 27 Ekim)

Yıldızların ve aşkın parlayan güneşin tanrısıdır firavunların koruyucusudur en eski Mısır tanrılarından biridir güneş tacı giyen şahin başlı bir erkek olarak resmedilir. Keskin gözlerinin karanlıkta bile görebildiği söylenir.

Karakter

Çok nazik ve cömert bir karakteriniz var ve bu yüzden çok sevilirsiniz hayatta başarmak istediğiniz şeyler konusunda çok net görüşlere sahipsinizdir savaşçı bir ruhunuz vardırgözünüzü kırpmadan en büyük projelere atılırsınız risk almayı seversiniz uzun vadeli sorumlulukları üstlenirsiniz verdiğiniz tüm sözleri yerine getirmeye yetecek kendine güveniniz vardır sözlerinizi tutarsınız. Kontrolün hep sizde olmasını istersiniz ama bazen sabrınız taşınca bu özelliğiniz yüzünden sevilmeyebilirsiniz siyaset felsefe ve sosyal konular size göredir diplomatça davranmayı iyi bilirsiniz adalet duygunuz gelişmiştiröksüz birinin haklarını sonuna kadar savunursunuz ilk görüşte aşık olabilirsiniz yaşınız ilerledikçe olunlaşırsınız. Cesursunuz.Politikacı ve medya mensupları bu burçtan çıkar. Zayıf yananız inatçılığınızdır.WADGET (28 Ekim – 26 Kasım)

Kobra tanrısıdır ve bilgelik sembolüdür bu burçta doğanlar mantıklı temkinli hırslıvicdanlıdırlar. Aile bağlarına çok önem verirler Kusurları kötümser olmaları ve biraz kendini beğenmiş olmalarıdır mimar mühendis müteahhit ve editör olmaya yatkındırlar.

Karakter:
Öğrenmeye çok tutkulusunuz kitaplar sizin için en büyük hazinenizdir evinizde ençok kütüphaneye önem verirsiniz kendinize güveniniz vardır ama bazen karamsarlığa kapıldığınız olur dost bildiklerinizin arkanızdan iş çevirmeleri en kızdığınız ve katlanamadığınız şeydir öyle bir şeyle karşılaştığınızda asla affetmez ve hesap sorarsınız. Bazen müsrif olursunuz ayrıntılara önem verirsiniz gözünüzden hiçbir şey kaçmazkomşuluk ilişkileri sizin için önem taşır 'ev alma komşu al' diyenlerdensiniz. Doğayı çok seversiniz şehirde yaşamaktan çok kırlarda olma özlemi taşırsınız. Hayvanları çok seversiniz merhametlisiniz.


SEKHMET(27 Kasım – 26 Aralık)

Savaş tanrısıdır ve kelime anlamı güç’ tür. Seller kıtlıklar salgın hastalıklar gibi insanların mutsuzlukları onun yüzünden olur ama aynı zamanda iyileştirici güçleri vardır ve doktorlarla büyücülerin koruyucusudur genellikle aslan başlı kadın veya dişi aslan olarak resmedilir.

Karakter

Sert tutkulu hırslı ve gururlu bir karakteriniz var bu yüzden her zaman dost kazanmazsınız nadiren hata yaparsınız başkaları sizi zor bir insan olarak görür kontrollü birisinizdirgururlu dış görünüşünüz altında hassas dikkatli bir insan vardır ihaneti asla affetmezsinizgözlem yeteneğiniz kuvvetlidir sağlıklı kararlar verirsiniz bu özelliğinizle yasalarla ilgili meslekler size cazip gelir baştan aşağı mükemmeliyetçi birisiniz asla tatmin olmazsınızbiraz daha esnek olur biraz daha yaratıcı olur ve kendinizi daha az eleştirirseniz kendinizi bu kadar baskı altında hissetmekten kurtulursunuz kendinizi biraz özgür bırakın ve derinlerdeki arzularınızın farkına varın. Ünlü sporcuların şampiyonların burcudur kusuru sabırsız ve kavgacı oluşunuzdur.
SFENKS (27 Aralık -25 Ocak)

Her yaratığın şekline girebilen ve hazinelerin koruyucusudur aslan vücutlu olarak resmedilirler bu burçta doğanlar kendilerini her koşula uydurabilirler hırçındırlar çok disiplinlidirler ve son derece hassastırlar bazen kibirli olurlar meslek olarak kendi işlerinde çalışmayı severler.karakter:

Çok nazik kibar birisiniz her zaman çevrenizdeki kişileri dinliyorsunuz karakterleri iyi tahlil ediyor kolay adapte oluyor ve iyi tavsiyelerde bulunuyorsunuz karşılık beklemeden veren bir kişiliğiniz var çok hoşgörülüsünüz ve her zaman başkalarına yardım ediyorsunuz bu yüzden insanlar bazen sizi suistimal ediyorlar onlar samimi içten oldukları müddetçesorun yok ama ihanete uğradığınızı hissederseniz intikamınızı almaktan çekinmiyorsunuzgazabınızdan korkuluyor büyük çaba gereken işlere girişmekten kaçınmıyorsunuz bu enerjiniz başkalarına cazip geliyor tutkulu yapınızla sert kararlar alıyorsunuz duygusal olarak ailenize büyük destek oluyorsunuz çok iyi bir baba ve eşsiniz
SHU (26 Ocak -24 Şubat)

Güneş ışığı ve rüzgarın tanrısıdırbu burçta doğanlar inanılmaz derece yaratıcı güce sahip insanlardır yeteneklerini gösterebilirlerse başarıya ulaşmaları kaçınılmaz olur prensip sahibi mizah gücü yüksek insanlardır kusurları tereddüt etmeleri ve bu yüzden büyük fırsatları kaçırmalarıdır sosyal alanlarda çalışmayı severler ayrıca ziraat danışmanlık ve hayvanlara zulmü önlemek gibi konularda çalışmayı severler.

Karakter

Kendinizi hep öne atan daima uyanık başkalarına açık bir kişiliğiniz var hayat doluenerjiksiniz önyargılarınız yoktur tutkulu içgüdülerinizin sizi yepyeni ve zengin tecrübeler yaşamanız için rehberlik eder ihanete uğrasanız bile nsanlığa sarsılmaz bir güveniniz vardır çünkü çok olumlu düşünen ve iyimser bir insansınız. Sakin kendine güvenli bir karakteriniz vardır ve cömertsiniz bu yüzden insan kaynakları konusunda meslek seçersiniz aşık olunca bu derin bir aşk olur ve aşkınızı nasıl taze tutacağınızı bilir sürprizler yaparsınız kararlısınız yıkılan köprüleri nasıl onaracağınızı iyi bilirsiniz fakat bazen fazla idealist olursunuz ve yüksek standartlarınızı karşılayacak mükemmel kişiyi bulana dek beklersiniz çok iyi aile babası veya anne olursunuz çocuklarınız sizin göz bebeğinizdir.İSİS (25 Şubat – 26 Mart)

Osiris’in karısı ve ana tanrıçadır doğum yapan kadınları yolcuları ve devleti korur. Başında iki boğa boynuzunun üzerinde duran bir güneş figürü taşıyan bir kadın olarak resmedilir

Karakter

Maddi konularda çok başarılı insanlardır ayrıca evlerine bağlıdırlar dışarıda eğlenmektense evde ailesi çocuklarıyla vakit geçirmeyi tercih ederler bu burçta doğanlar çocukken utangaç içine kapanık olurlar ama daha sonra açılırlar okumayı severler kendilerini yetiştirme yeteneğine sahiptirler üniversite bitirmeseler bile son derece kültürlü bilgili insanlar olarak herkesi kendilerine hayran bırakırlar doğaya meraklıdırlar dağcılık bisikletyürüyüş sevdikleri uğraşılardandır.OSİRİS (27 Mart – 25 Nisan)

Mısır ın en büyük tanrılarından biridir üretkenlik ve büyümeyi temsil eder aynı zamanda öbür dünyanın tanrısıdır ölülerin tanrısıdır sonsuz hayatın sembolüdür.

Karakter

Çok meraklı bir kişiliğiniz vardır sıradan biri değilsiniz hayata bağlı ve kendine güvenlisinizhayatınızın her anını yoğun yaşarsınız başarısız olmaktan korkmazsınız hayatınızda hiçbir şey durağan değildir daima yeni maceralara yelken açarsınız ama tüm bu iyimserliğinize rağmen bazen hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz sözlüğünüzde ‘ilgisiz’ kelimesi bulunmazarkadaşlığınız sağlam olur tutkulusunuz. Aile akrabalık ilişkilerine çok önem verirsinizönemli günlerde mutlaka aile üyeleriyle bir araya gelmek istersiniz. Çocuklarınızı disiplinli bir şekilde büyütürsünüz.AMUN (26 Nisan- 25 Mayıs)

Mısır inanışlarına göre Amun dünyayı yaratan tanrıydı bu burçta doğanlar güçlü zinde ve önderlik etmeyi seven kişilerdir iradeleri de güçlüdür cesur ve kendilerine güvenlidirler

Mükemmel lider olurlar kusurları hoşgörüden yoksundurlar. Para konularındaki mesleklerde başarılı olurlar.


Karakter

Duygusal bir yapınız vardır bu yüzden bazen kendinize olan güveninizi kaybeder ve melankoli ile neşe arasında gidip gelmeye başlarsınız hassas yapınızı hayal gücünüzün çok zengin olduğunu gösterir başkaları sizi gizemli biri olarak görebilirler sizi yatıştırmak için sabırlı olmaları gerekir bazen kendinizi korumak amacıyla kendinizi başkalarından izole eder kendi kabuğunuza çekilirsiniz sosyal konulara eğiliminiz vardır adil dürüst bir insansınız ve vicdanlısınız bu özellikleriniz sayesinde insanlar size hayranlık duyarlar korkularınıza rağmen aşk hayatınızın önemli bir parçasını teşkil eder ve aşkınız için dağları yerinden oynatabilirsiniz! Eşinizde ileri görüşlülük otoriterlik ve nezaket ararsınız.HATHUR (26 Mayıs – 24 Haziran)

Dünya ve gökyüzü tanrısıdır duygusalsınız aşk sizin için çok önemlidir çekici ve romantik insanlardır

Karakter

Çok meraklı bir kişiliğiniz vardır sıradan biri değilsiniz hayata bağlı ve kendine güvenlisinizhayatınızın her anını yoğun yaşarsınız başarısız olmaktan korkmazsınız hayatınızda hiçbir şey durağan değildir daima yeni maceralara yelken açarsınız ama tüm bu iyimserliğinize rağmen bazen hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz sözlüğünüzde ‘ilgisiz’ kelimesi bulunmazarkadaşlığınız sağlam olur tutkulusunuz. Bazen herkese güvenmenin kötü sonuçlarını görerek üzülürsünüz bazen insanlar sizin cömertliğinizi fedakarlığınızı suistimal ederlerböyle durumlarda ihanete uğradığınızı hisseder ve asla unutmazsınız. İyiliği unutmadığınız gibi kötülüğü de unutmazsınız. Çocuklarınız için her fedakarlığı yaparsınız.ANKA(25 Haziran – 24 Temmuz)

Sihirli anka kuşuyla resmedilir risk almayı severler kusurları inatçı ve hayalci olmalarıdır


Karakter

Çok karizmatik bir insansınız insanları çabuk ikna eder kendinize bağlarsınız çok sevilirsinizi ve her zaman çevrenizde sizinle birlikte vakit geçirmekten hoşlanan dostlarınız olur cesur ve açık görüşlüsünüz aldığınız kararlar çok doğru olur ve bu yüzden herkes size hayranlık duyar insanlara cesaret verir kendine güven duymalarını sağlarsınız diktatör olmadan doğuştan lider birisiniz çok uzak görüşlüsünüz fakat ilişkilerinizde kendinizden fazla vermezsiniz ama bir kere eşinizi seçtikten sonra çok cömert olursunuz ve güçlü bağlar kurarsınız. Çocuklarınızın derslerine yardım eder onları mümkün olduğunca iyi yetiştirmeye çalışırsınız. Aileye çok önem verirsiniz.ANUBİS (25 Temmuz – 28 Ağustos)


Bu ölüm ve öteki dünyanın tanrısıdır mumyalama törenlerinde rastlarız. Ölünün öbür dünyaya geçişini gözetler ruhlarını yargılar ve onları korur ismi çakal anl***** gelir genellikle dik kulaklı bir çakal veya köpek biçiminde resmedilirKarakter


Biraz çelişkiler içindesiniz hem yalnızlığı seviyorsunuz hem de başkaları olmadan yapamıyorsunuz gizemli ve sırlarla dolusunuz gölgeyi ışığa tercih ediyorsunuz popüler olmaktansa gizlenmeyi yeğliyorsunuz olağanüstü hassassınız ve çok sadık birisiniz hem kendinize hem de başkalarına karşı çok dürüstsünüz idealist birisiniz ve bu yüzden hayatınızda büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ama bunlar uzun sürmeyecektir ve sonunda mutlaka üstesinden geleceksiniz ve çözümler bulup kontrol altına almayı başaracaksınız öğretmen doktor psikoloji insan kaynakları konusuna çok yatkınsızınçünkü bilinçaltı dünyasını derinden anlıyorsunuz yapınız bazen duygusal anlamda zayıf hissetmenize karar verememenize yol açabiliyor eski yaraların tamir olması zordur ve siz ruh eşinizi bulmak size zor geliyor bu yüzden eş seçerken çok dikkatlisiniz eşinizde karşılıklı saygı ve güven bekliyorsunuz.
∞ MαsαL Bunu beğendi.

Farklı şehirler,aynı hisler önemsiz mesafeler.
Mor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 28 Temmuz 2013, 13:28   #2 (permalink)
Üye

barışbalcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 21 Temmuz 2013
Nerden: Samsun-Trabzon
(Mesajlar): 2.750
(Konular): 1781
İlişki Durumu: Karmaşık
Burç:
Renkli Para : 342907
Aldığı Beğeni: 754
Beğendikleri: 854
Ruh Halim: Yalniz
Takım :
barışbalcı - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Pardon ama bu isim ve verdiğiniz karakterler Antik Mısır'ın gerçek Burç adları değil ki?
Sizden ricam lütfen konunun Kaynağını sunabilirmisiniz merak ettim de ?
barışbalcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 28 Temmuz 2013, 13:54   #3 (permalink)
manif deplesif

diyabetus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Temmuz 2013
Nerden: ISTANBUL..
Yaş: 31
(Mesajlar): 1.551
(Konular): 256
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 114594
Aldığı Beğeni: 528
Beğendikleri: 583
Ruh Halim: Arastirmaci
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

Bunlara göre ben thot burcu oluyorum bikac sey disinda hepsi dogru
Ama barış arkadaşımız mısırla yakından ilgili oldugu icin bende merak ettim kaynağı =D

Aşk kazanılınca biten bir savaş değildir,
Ya hep ya hiçdir....
diyabetus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 28 Temmuz 2013, 14:11   #4 (permalink)
Üye

barışbalcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 21 Temmuz 2013
Nerden: Samsun-Trabzon
(Mesajlar): 2.750
(Konular): 1781
İlişki Durumu: Karmaşık
Burç:
Renkli Para : 342907
Aldığı Beğeni: 754
Beğendikleri: 854
Ruh Halim: Yalniz
Takım :
barışbalcı - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

Kardeşim birazdan başka bir konu adı altında bu takvimi biraz daha açacağım konu biraz detaylı olduğu için buraya yazmıyorum neyse Yinede teşekkürler bu karakterlerde Antik Mısır'ın ta kendileri zaten ama Antik Mısır'ın Burçları bunlar değil Daha doğrusu Takvimine göre bunlar değil
barışbalcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 28 Temmuz 2013, 21:04   #5 (permalink)
Mor

Mor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 20 Temmuz 2013
Nerden: Başkent
Yaş: 24
(Mesajlar): 121
(Konular): 53
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 2010
Aldığı Beğeni: 57
Beğendikleri: 22
Ruh Halim: Bulutlarda
Takım :
Standart

Alıntı:
barışbalcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pardon ama bu isim ve verdiğiniz karakterler Antik Mısır'ın gerçek Burç adları değil ki?
Sizden ricam lütfen konunun Kaynağını sunabilirmisiniz merak ettim de ?
Alıntı yaptığım yerde kaynak yazmıyordu. Araştırdım fakat bulamadım. Daha ayrıntılı bilgiyi sen paylaş bizimle. Mısır senin ilgi alanınmış.

Farklı şehirler,aynı hisler önemsiz mesafeler.
Mor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 29 Temmuz 2013, 00:44   #6 (permalink)
All About Lovin' You

..Elysium.* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: Edirne
(Mesajlar): 4.628
(Konular): 186
Renkli Para : 52967
Aldığı Beğeni: 73
Beğendikleri: 5
Ruh Halim: Depresyonda
Takım :
Standart

bunlar tanrı adları ve kişilikleri gerçek mısır burçlarının adı farklıdır yani bu büyük ihtimal uydurma bir şey

“Görmek istersen denizi,
Yukarı çevir yüzünü
Deniz gibidir gökyüzü”
..Elysium.* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 29 Temmuz 2013, 10:22   #7 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Alıntı:
OSİRİS (27 Mart – 25 Nisan)

Mısır ın en büyük tanrılarından biridir üretkenlik ve büyümeyi temsil eder aynı zamanda öbür dünyanın tanrısıdır ölülerin tanrısıdır sonsuz hayatın sembolüdür.

Karakter

Çok meraklı bir kişiliğiniz vardır sıradan biri değilsiniz hayata bağlı ve kendine güvenlisinizhayatınızın her anını yoğun yaşarsınız başarısız olmaktan korkmazsınız hayatınızda hiçbir şey durağan değildir daima yeni maceralara yelken açarsınız ama tüm bu iyimserliğinize rağmen bazen hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz sözlüğünüzde ‘ilgisiz’ kelimesi bulunmazarkadaşlığınız sağlam olur tutkulusunuz. Aile akrabalık ilişkilerine çok önem verirsinizönemli günlerde mutlaka aile üyeleriyle bir araya gelmek istersiniz. Çocuklarınızı disiplinli bir şekilde büyütürsünüz.


Teşekkürler
Mor Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
burçları, mısır


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557