Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27 Ağustos 2013, 02:17   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Astrolog Ali Gül 26 Ağustos 1 Eylül 2013 haftalık burç yorumları!

Astrolog Ali Gül Haftalık Burç Yorumları 26 Ağustos 1 Eylül 2013. Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 yorumları...
Ali Gül Balık Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ BALIKLAR: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 7 kama evlilik, ortaklıklar ve ikili ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz evlilik yaşamınız ve iş ortaklığınız olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun olmayan ve 1 ay beklemenizi tavsiye edeceğim bir dönemdesiniz.

Güneş’in tam karşınızda olup yaşam enerjiniz en dip seviyeye çekeceği ve hiçbir şeyden zevk alamayacağınız bir süreçtesiniz; bol bol su meditasyonu yapınız; size iyi gelecektir.Ali Gül Kova Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ KOVALAR: Bu hafta başlayacak olan Merkür-Güneş Düeti ve 15 günlük transiti, sizin 7. Kama evlilik ortaklıklar evinizde başlıyor… Bu transitin 15 günlük evredeki etkisi ile ikili ilişki ve ortaklıklarda yeni tanışmalar ve yeni ortaklar gündemde olacaktır. Bunun yanı sıra ortaklıklarda, ikili ilişkilerinizde gereksiz zıtlaşmalar ve tartışmalar yaşayacaksınız. Bu dönemde resmi kurumlardan şok edici haberler alabilirsiniz, dikkatli olunuz…


Ali Gül Oğlak Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumlar


SEVGİLİ OĞLAKLAR: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 8 muzır evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz kredi, vergi ve nafaka gibi işlemleriniz olacaktır. Bu evrede kredi, vergi gibi işlemleri olan Kovalar bu işlemlerini kolaylıkla halledeceklerdir. Eğer kredi almak istiyorsanız, mutlaka başvurmanızı öneririm.

Kronik rahatsızlıkları olan Kovalar, bu kronik rahatsızlıklarının nüksedip tekrar edeceği bir dönemdeler ve temkinli olmalılar.


Ali Gül Yay Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ YAYLAR: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 10 artha kariyer evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz kariyer yaşamınız olacaktır. Özellikle iş hayatında olan Yaylar, işleriyle ilgili sorunlar yaşayacakları bir dönemdeler. Bu nedenle kariyerinizde hiçbir değişiklik yapmamanızı ve çalışma arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalara girmemenizi öneririm. Acil olmadıkça yeni bir işe başlamayınız ve mümkünse erteleyiniz…


Ali Gül Akrep Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ AKREPLER: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 11 kama arzu arkadaşlık sosyalleşme evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz akadaşlarınız ve katılacağınız sosyal etkinlikler, beklenmedik küçük maddi gelirleriniz olacaktır. Yeni arkadaşlıklar kuracağınız ve bunun çok faydasını göreceğiniz bir dönem geçirmektesiniz.

Ablası veya abisi olan Akrepler, abi ve ablalarıyla olan ilişkilerinin çok farklı olacağı ve bu kişilerle geçmişte yaşadıkları küçük sorunları çözüme kavuşturacakları bir süreçteler.


Ali Gül Terazi Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ TERAZİLER: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 12 muzır evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz ruhsal yaşamınız ve sağlığınız olacaktır. Her zamankinden fazla inzivaya çekilmek ve sürekli uyumak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Bu süreçte, hastane, adliye gibi resmi kurumlardan haberler alabilirsiniz.

Yöneticiniz Venüs’ün size küçük sürprizleri olacağı bir süreçtesiniz, hayırlara vesile olmasını dilerim…Ali Gül Başak Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ BAŞAKLAR: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin burcunuzda gerçekleşecek. Her yıl 1 ay süren bu evrede her zamankinden daha fazla bir yaşam enerjinize sahip olacaksınız. Kendinize olan güveninizin her zamankinden fazla olacağı bir süreç geçirmektesiniz. Resmi kurumlarda, hastanelerde işlemleri olan Başaklar, bu evrede tüm yarım kalmış işlemlerini tamamlayacaktır. Yine zihinsel olarak da çok canlı ve istekli olacağınız bir dönemdesiniz.

Bu süreçte sağlığınız bakımından yaz nezlesine; evlilik ve iş ortaklıkları bakımından aldatılma ve kandırılmalara karşı çok dikkatli olunuz…

Ali Gül Aslan Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ ASLANLAR: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 2 Artha maddiyat lisan evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz maddiyatınız, konuşma tarzınız, yüzünüz ve dişleriniz olacaktır. Özellikle ticari yaşamı olan Aslanlar, bu 1 aylık evrede maddi ve ticari yaşamlarında her zamankinden daha aktif ve canlı olacaktır. Bu dönemde ticari yaşamda her zamankinden daha cesaretli olacaksınız ve bunu iyi değerlendiriniz.

Bu süreçte, diş ağrısı ve benzer diş hastalıkları; sivilce gibi sorunlara karşı temkinli olunuz.


Ali Gül Yengeç Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları

SEVGİLİ YENGEÇLER: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 3 kama iletişim kardeşler kuzenler evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz yakın çevreniz, kuzenleriniz, kardeşleriniz ve kısa mesafeli yolculuklar olacaktır. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle bir takım yanılgı ile yanlış anlaşılmalar yaşayacağınız bir süreçten geçeceksiniz, dikkatli olunuz.

İş hayatında olan Yengeçler, bilgisayar, telefon gibi iletişim cihazlarında sorunlar yaşayacaktır, bu nedenle yaptığınız yazışmalara; örneğin gönderdiğiniz bir mailin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığına çok dikkat ediniz. Beklenmedik kısa mesafeli yolculuklara hazırlıklı olunuz…Ali Gül İkizler Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ İKİZLER: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 4 moksha aile-anne evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz aileniz, anneniz ve yaşadığınız ev ya da taşınmazlarınız olacaktır. Yaşadığınız evde mutsuzluk, kasvet ve içsel sıkıntılar yaşayacağınız bir dönemin içerisindesiniz. Bu süreçte yaşadığınız evde dekor değişikliği veya temizlik yapmak size iyi gelecektir.

Araçları olan İkizler, araçlarında sorunlar yaşayacaklar. Yine bu dönemde, İkizler annelerinin sağlık sorunlarına üzülebilecektir. Belirtilen 1 aylık evrede, aile içi tartışmalardan mümkün mertebe uzak durunuz ve yaşam enerjinizin en alt seviyede olacağını bir 1 aylık sürece, kendinizi hazırlayınız.

Ali Gül Boğa Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları


SEVGİLİ BOĞALAR: Güneş’in bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 5 daram yaşam evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz aşk yaşamınız, çocuklarınız ve şans oyunları olacaktır. Gereksiz inadınızı bırakmanız, sempatik ve güler yüzlü olmanız halinde mutlaka yeni aşklar yaşayacağınız ve yeni insanlarla tanışacağınız bir süreç yaşayacaksınız. 1 aylık dönemde, yaratıcılığınız her zamankinden daha fazla olacaktır.

Bu dönemde çocukları olan Boğaların çocuklarıyla olan diyalogları çok farklı, sevgi ve neşe dolu olacaktır.

Ayrıca borsa dahil olmak üzere bu dönemde şans oyunlarında şansınızı az da olsa şansınızı denemenizi öneririm.


Ali Gül Koç Burcu 26 Ağustos 1 Eylül 2013 Haftası Burç Yorumları

SEVGİLİ KOÇLAR: Güneşin bu hafta başlayacak olan 1 aylık transiti sizin 6. muzır evinizde gerçekleşecek. Bu evrede ağırlıklı gündeminiz sağlığınız olacaktır. Sağlığınıza her zamankinden daha faza önem gösterdiğiniz ve sağlığınız konusunda hassaslaşacağınız bir süreçten geçeceksiniz. Bu süreçte fiziksel olarak narin düşebilir, gribal enfeksiyonlara yakalanabilirsiniz; dikkatli olunuz.

İş hayatında olan Koçlar bu dönemde mesai arkadaşlarıyla sorunlar yaşayacaktır; bu nedenle küçük konuları fazla abartmayınız. Yeni bir işe başlamak; bir iş başvurusu yapmak isteyen Koçlar için çok uygun bir dönemdeyiz, kariyer anlamında kozmik şans sizden yana…


Ali Gül

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
19 ağustos 2013 haftası burç yorumları, 19 ağustos haftalık burç yorumları, 19-25 ağustos haftalık burç yorumları, 2013, 26, 26 ağustos 1 eylül 2013 haftalık burç yorumları, 26 ağustos 1 eylül 2013 haftası burç yorumları, 26 ağustos 1 eylül ali gül haftalık burç, 26 ağustos 1 eylül asroloji, 26 ağustos 1 eylül burç yorumları, 26 ağustos 1 eylül burçlar, 26 ağustos 1 eylül haftalık burç yorumları, 26 ağustos 1 eylül haftası burç yorumları, 26 ağustos haftası burç yorumları, ağustos, ali, ali gül, ali gül 26 ağustos 1 eylül 2013 haftalık, ali gül 26 ağustos 1 eylül asroloji, ali gül 26 ağustos 1 eylül haftalık burç, ali gül haftalık burç yorumları, astrolog, burç, eylül, gül, haftalık, haftalık burç yorumları, haftalık burç yorumu, haftalık burçlar, system mansethaber, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557