Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05 Eylül 2013, 11:12   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Filiz Özkol 2013 Eylül Ayı Burç Yorumları

Filiz Özkol 2013 Eylül Ayı Burç Yorumları

Filiz özkol burç yorumları,2013 filiz özkol burç yorumları,eylül ayı burçları,filiz özkol eylül yorumu


Astrolog Filiz Özkol, astrolojik verilere göre 2013 Eylül Ayında burcunuzu etkileyebilecek muhtemel gelişmeleri yorumladı.KOÇ BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Oldukça ilginç bir ay.. Bir çok işle aynı anda uğraşırken, çok yönlü düşünmeniz gerekiyor. Parasal konuların yanı sıra, yakın aile ilişkileri ve sosyal yaşam iç içe seyredecek, özgün davranışlar içinde olacaksınız. Kariyerinizle ilgili konular yerine, yakın ilişkilerinizi mercek altında tutuyorsunuz. Bu Ay gezegenlerinizin bir çoğu, ufuk çizginizin altında seyrediyor ve kişiliğiniz, maddi konular, yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak. Yollar kardeşler ve komşularla olan iletişiminiz gündeme gelecek. Güneş 6 ıncı evinizde. Merkürle birlikte iyi bir iletişim içindeler.Dirençli ve güçlü kararlar vermek için uygun bir zaman.Pratik, çalışkan ve fırsatları anında değerlendirebileceğiniz bir performans içindesiniz. Üstelik bazen güneş'in verdiği etkiyle planlarınızın dışına çıkmak istemiyor ve çevrenizdeki kişilerden de aynı şeyi istiyorsunuz.Aşırı disiplinli hareket etmenin yoruculuğunu farkındasınız ama bu dönem elinizde olmadan aşırı bir çalışma eğilimindesiniz. Yanınızda çalışan kişilerle aranızda tartışmalar çıkabilir. Dikkatli olun ve küçük nedenleri gözünüzde büyütebilirsiniz. Bir çok kombinasyon çalışmaları birlikte yürütecek ve daha hareketli olacaksınız. Yine bu dönemde el beceriniz artacak bir çok hobi çalışması içinde olacaksınız.Ailenizin bireyleri ile iş birliği içinde iseniz, bu dönem istemediğiniz sorunlar çıkacaktır. İşinizin dışında da güzel şeylerin olabileceğini hatırlatan dostlarınıza kulak vermenizde fayda var. Tarafsızlığınızı kaybetmeden organize olabilirsiniz.
Aşk

Bu ay Para ve aşk gezegeniniz Venüs size olumlu ve güzel bir enerji ile yaklaşıyor. Bu fırsattan faydalanmak için güzel bir zaman. Fakat siz kendinizi öylesine işinize vermiş durumdasınız ki…Başınızı kaldırın ve VENÜS'LE selamlaşın. Karşı cinsin gözlerinin üzerinde olduğunu vakit geçmeden fark edin artık.. 11 Eylüle kadar cazip biriyle tanışma fırsatı kullanmazlıktan gelmemelisiniz. 5 Eylül'de yeni ay yeni duygular ve coşkular…12 eylül'den sonra Venüs Akrep size gizemli bir hava verecek. Gizli ve yakıcı duyguların etkisinde kalabilir ve kendinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz. Arkadaşınız ve partneriniz bu dönemde siznle parasal durumlarını paylaşmaya hazır. Ondan maddi anlamda her türlü talepte bulunabilirsiniz. Sizin için yapamayacağı bir maddi fedakarlığın olmadığını göreceksiniz.Kurumsal olaylarınızın sorunlarını yine sevdiğiniz kişi ve partnerinizle paylaşacağınız bir dönemdesiniz. İsteklerinizi içinizde bastırarak, sosyal ve iş yaşamınız içinde yoğunlaşacaksınız. Hırslarınız konusunda engel tanımayarak, gizli projeler içinde olacaksınız. Bu konuda planlarınıza yardımcı olacak kişileri seçmek istiyorsunuz. Yatırımlarınızı gizli tutabilirsiniz. 19 eylül de Dolunay 12. Eviniz Balık'ta gerçekleşiyor. Venüs- Neptün ve Jüpiter olumlu açısı sayesinde hayallerinizin avucunuzun içinde hissedebilirsiniz. Ayrıca 10 Eylülde Merkür Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak…Sözleriniz anlamlı ve güzel olacak. Her şeyi kendi istediğiniz gibi zarif bir yumuşaklıkla halledeceksiniz.Fakat Venüs ve Satürn ilginç bir etkileşme içinde olacaklar. Kincilik yönleriniz ortaya çıkabilir. Özellikle geçmişte yapılan yanlış bir davranış biçimi içinizdeki öfkeyi tetikleyebilir. İntikam duyguları içinde karşınızdaki kişiyi politik ama iğneleyici bir şekilde dersiniz vermek isteyebilirsiniz.Yine Satürn- Venüs olumlu yönleriyle sizi mutlu da edecektir. Mal varlığınız arttıracak köklü ve radikal isteklerinizi yerine getirecektir. Partneriniz bu konuda başrolü üstlenebilir. Ailenin yaşlılarından destek görmek, geleceğe karşı güvenle bakmanızı sağlayacaktır.
Sağlık

Ay'ın büyük bir kısmı 22 Eylül'e kadar sağlık evinizde ilerleyen güneş sizi her konuda disiplinli ve güçlü yapıyor. Sağlık gezgeniniz Merkür 10 Eylül'den sonra Terazi burcuna geçiyor. Böbrekler ve cilt önem kazanıyor. Sindirim ve sinir sisteminiz sorun çıkarmasını istemiyorsanız; bedeninize önem verin. Günde 7 bardak su için.. Yolculuklarda yediğiniz yiyecekler ve yabancı mekanlarda bulunduğunuz şartlara dikkat edin. Ayaklarınızı üşütmemeli, böbreklerinizi korumalısınız. . Birlikte beraber olduğunuz kişilerin zihinsel aktivitelerine dikkat ederek, kontrollü davranmaya gayret edin, sinirli ve agresif davranışlardan sakının.Partnerinizden ve aile içinde yaşanacak olaylardan etkilenmeyin. Kendinizi mutlu edecek zamanlar ayrın. Hatta biraz egoist olun.
BOĞA BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Eğer kariyerinizle ilgili bir atılım yapmak istiyorsanız, tam zamanı. Bazılarınız yeni bir kariyer savaşı içinde olacaksınız. Plüton Yıllarca kariyer evinizde kalacak. Deneyimlerinizde, sezgileriniz önemli bir yere sahip olurken, ufkunuz genişleyecek, pozitif bakış açısı altında paylaşımcı bir yapıya kavuşmanızı sağlayacak. Yeteneklerinizin kabul gördüğü iş anlaşmalarından karlı çıkacaksınız. Yurt dışı planlarınız önemli bir şekilde önünüze seriliyor. Yine derin sezgisel yeteneğiniz ruhsal çalışmalar konusunda size destek verecek ve yaşamı sorgulayacak felsefi düşünceler içinde olacaksınız. Ruhsal yeteneklerinizi ortaya çıkaracak mistik çalışmalar içinde olmanız hayata farklı bir bakış açısı ile bakmanıza neden olacaktır. Finans Gezegeniniz Merkür'ün, Venüs'le yaptığı uyumlu açı sayesinde bir çok iş imkanı ortaya çıkacak, yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz.
Aşk

Güneş ve Merkür aşk evinizde birlikte hareket ediyor. Siz bir Venüs kişisi olarak romantik yönünüz oldukça kuvvetlidir. Gösterişli sofralarda paylaşılan güzel duygular sizi mest eder. "Yaşam Evinizde" ilerleyen Güneş ve Merkür sayesinde sosyal çevrelerde dikkat çekmeye devam edeceksiniz.6eylülde yeni ay aşk evinizde doğuyor. Yeni Ay'la birlikte ilişkileriniz canlanıyor. Duygusal konulara ağırlık vereceksiniz Bu dönem her şeyinizi yenilemek isteyeceksiniz. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapacaksınız. "Annenizin veya hayat arkadaşınızın size olumlu katkıları olacak, gücünüzün yükseldiğini hissedeceksiniz. Uyumlu beraberlikler içinde olacak ve bir çok konuda daha anlamlı konuşmalar yapacak ve dostluklarınızı daha da pekiştireceksiniz. Venüs 12 Eylül de yedinci ev Akrep'te ilerliyor. Bu dönem süregelen bir ilişkiniz varsa, sorunlar kopma noktasına gelebilir. Partnerinizin isteklerini o ana kadar görmezlikten gelmişseniz, bir anda ortalık karışabilir. Onu ihmal ettiğiniz konular gündemde gelebilir ve ilişkilerinizle ilgili örtülü tüm konular ortaya çıkabilir. 18 Eylül çok ilginç bir gün olacak Satürn ve Venüs birlikte hareket ederek, kavuşum yaşayacaklar…Satürn bizim ayaklarımızın üstünde durmamızı sağlar.Hayatta yüzleşmek zorunda kaldığımız konularla bizi baş başa bırakır.Satürn sert etkili bir gezgendir ve sorunlarımızın üstesinden gelmemiz için bizi sarsar ama bu etkileşme kısa sürelidir. Hayatın pembe duvarlarını çökerterek, sağlam duvarlar inşa etmenizi sağlar.. Bir eşten ayrılmak zordur. İlişkiler konusunda; gerçeklerle baş başa kalmanızı sağlayacak ve karşınızdaki kişinin tüm olumsuz yönlerini ortaya çıkaracaktır. Yüzleşmek zor gelse de kabul etmek zorunda kalacağınız konular olacaktır. Bu ay büyük transitler geri gitmektedir. İlişkiler konusunda daha da zorlamaktadır. Satürn ve VENÜS kronik bir ilişkiyi önemli karara bağlarken, Partnerinizle önemli kararlar alacak, birçokları evlenecek. Hatta bazıları gecikmiş evlilik tarihlerini öne alacaksınız.
Sağlık

Satürn ve Venüs kavuşumu oluşacak. İçsel anlamda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Sizin doğru düşünceleriniz çevrenizde şok etkisi yaratabilir. Kişiler üzerindeki izlenimleriniz sizi üzebilir ve kendinizi çevrenize kapatabilirsiniz. Venüs; Akrep burcunda genital bölgesi ile ilgili sorunları gündeme getirebilir. Yoğun zihinsel faaliyetlerinizin neden olduğu yorgunluğunuzu, meditasyon, yogo gibi sizi dinlendiren faaliyetlerle giderebilirsiniz. Aceleci tavırlarınız yüzünden küçük kazalara karşı uyanık olmalısınız. Yaşı ilerleyen bayanlarda menopoz sorunlarını ortaya çıkaracaktır.
İKİZLER BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Bu ay büyük transitlerden Neptün, Plüton ve Uranüs ufuk çizgisin üstünde geri gidiyor. Güçlü, etkileyici kişilerden hoşlanıyor ve bu tür kişilerle işbirliği yapmak istiyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle tek vücut olmayı amaçladığınız için, seçimlerinizi de farklı yönde kullanıyorsunuz. Bu dönemde, zeki ve entelektüel genç beyinlerden hoşlanıyor fakat, güçlü ve kendinizden yaşça büyük kişilerle de ortaklıklar kurmak istiyorsunuz. Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yakınlaşmak isteyeceksiniz. Tecrübeli kişilerden alacağınız önemli destekler size ortaklıklar konusunda daha da becerikli yapacak ve kendinizi yetiştirme imkanı bulacaksınız. İşinizle ve ortaklıklarla ilgili yararlı olacak, sizi yüceltecek kişileri seçme konusunda son derece beceriklisiniz. Güneş'le etkileşim halinde olan Merkür Ve güneş aile ve yakın ilişkilerinize hareketlilik getiriyor. Kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Güneş yaratıcı yönlerinizi tetikleyecektir. Bu dönemde ortağınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Size karşı açıktan tavır alabilir. Para kazanma konusunda etkili ve gücünüzün farkında olacağınız bir dönem. Gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi ele alabilirsiniz. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok, kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken, kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. İddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. İyi niyetli dostlarınızın size önereceği tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.
Aşk

12 Eylül'den sonra Venüs 5. SOSYAL ve aşk evinizde ilerliyor. Bu dönemde duygusal ilişkileriniz de ilginç çekişmeler olacak. Duygularınızla ilgili "ben bilirim" tavrı partnerinizi öfkelendirecektir. Hatta ilişkinizi geçici bir süre için dondurabilir ve sizi duygusal anlamda incitebilir. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcılık beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Yaşadığınız olumsuzluklar ne olursa olsun, olumlu idealler peşinde olmanız nedeniyle de, çevreniz üzerinde olumlu bir etki bırakıyorsunuz. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor. Çevrenizdeki her şeyin belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz. Birçok Yengeç, bu dönemde kendisiyle ilgili güzel değişimler yaşayacak. Sözleriniz anlamlı ve etkileyici, tepkilerinizi ölçülü ve politik olacak. Renkli kişiliğinizi ortaya çıkarmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Meraklı yapınızı ortaya dökmekten korkmayacak, ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Partnerinizi her konuda kolayca ikna edeceksiniz. Aşk yaşantınızda yaşadığınız problemlerin maddi sorunlarınızla pekişmesini istemiyorsanız, sakin yapınızı bozmadan olayları akışına denetimli bir şekilde bırakmalısınız. Ayrıca Satürn, aşk ve sosyal evinizde ilişkilerinizin önemli olduğunu gösteriyor. Aslında tüm amacınız, doğru ve düzenli bir aile kavramı içinde yaşamak ve bunun için sürekli belli bir düzeni sağlamak. Grup çalışmaları gündemde olurken, sevilen ve uyumlu dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. Sosyal çalışmalardan hoşlandığınız için, bu tür aktivitelerin içinde olmak isteyeceksiniz. Girişimci yapınıza uygun arkadaşlıklar geliştirecek ve ailenizin de bulunacağı birçok ortak çalışmayı paylaşacaksınız. Bazı arkadaşınızın fikirleri size ilginç gelecek ve onlarla ileriye dönük çalışmalar içinde olacaksınız. Sanatsal ortamları tercih edeceksiniz.
Sağlık

Sağlığınız iyi olmasına rağmen ay boyunca karşılaşabileceğiniz ufak tefek sorunlar sizi şaşırtmasın. Sağlığınızı geliştirmek için birçok şeyler yapabilirsiniz. Öncelikle mide ve sindirim sisteminiz konusunda dikkatli olmalısınız. Ayrıca felsefi konularda kendinizi arındıracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eski ve işe yaramayan ve yanlış inançlardan uzaklaşacaksınız. Kendi doğrularınızla hareket edeceksiniz. Önemli olan düşüncelerinizi temizlemek ve ruhsallığınız yenilemektir. Terapilere vereceğiniz ağırlık sizi önemli arınmalara getirecektir. Bazılarınız bu konuda uzmanlaştılar ve alternatif bilgilerini bir hayli çoğalttılar. İstedikleri sonuçları da aldılar. Seks konusunda dikkatli olmalısınız Olumlu ve sizi tatmin edecek bir cinsel hayata ihtiyacınız olacaktır. Aşırıya kaçmayan bir cinsel yaşam size iyi gelecektir
YENGEÇ BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Bu ay büyük transitlerden Neptün, Plüton ve Uranüs ufuk çizgisin üstünde geri gidiyor. Güçlü, etkileyici kişilerden hoşlanıyor ve bu tür kişilerle işbirliği yapmak istiyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle tek vücut olmayı amaçladığınız için, seçimlerinizi de farklı yönde kullanıyorsunuz. Bu dönemde, zeki ve entelektüel genç beyinlerden hoşlanıyor fakat, güçlü ve kendinizden yaşça büyük kişilerle de ortaklıklar kurmak istiyorsunuz. Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yakınlaşmak isteyeceksiniz. Tecrübeli kişilerden alacağınız önemli destekler size ortaklıklar konusunda daha da becerikli yapacak ve kendinizi yetiştirme imkanı bulacaksınız. İşinizle ve ortaklıklarla ilgili yararlı olacak, sizi yüceltecek kişileri seçme konusunda son derece beceriklisiniz. Güneş'le etkileşim halinde olan Merkür Ve güneş aile ve yakın ilişkilerinize hareketlilik getiriyor. Kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Güneş yaratıcı yönlerinizi tetikleyecektir. Bu dönemde ortağınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Size karşı açıktan tavır alabilir. Para kazanma konusunda etkili ve gücünüzün farkında olacağınız bir dönem. Gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizi ele alabilirsiniz. Özellikle, birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi canlı tutacak ve alacağınız desteklerle kendinize yönelik yararlı çalışmalar yapacaksınız. Çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok, kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken, kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. İddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. İyi niyetli dostlarınızın size önereceği tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz. Ay boyunca eviniz oldukça kalabalık bir ortam teşkil edecek. Atmaya kıyamadığınız eşyaları elinizden çıkarmak isteyeceksiniz. Ailenizi arzuladığınız gibi yönlendireceksiniz. Araştırmacı yönünüzü körükleyen aktiviteler içinde bulunurken, detaylar üzerinde yoğunlaşarak başarıyı yakalıyorsunuz. Eğer bir bilgisayar veya müzik seti almak istiyorsanız, istediğiniz şartlara uygun cihazı bu dönemde alabilirsiniz. Bozulan aletlerinizi tamir ettirebilir, eskilerini yenileriyle değiştirebilirsiniz. Ailenizden kalan eski bir ev veya mülk varsa; onlarla ilgili tamirat veya alım-satım işleri gündeme gelecektir. Ailenizin genç üyeleri ile aranızda olumlu gelişmeler olacaktır.
Aşk

12 Eylül'den sonra Venüs 5. SOSYAL ve aşk evinizde ilerliyor. Bu dönemde duygusal ilişkileriniz de ilginç çekişmeler olacak. Duygularınızla ilgili "ben bilirim" tavrı partnerinizi öfkelendirecektir. Hatta ilişkinizi geçici bir süre için dondurabilir ve sizi duygusal anlamda incitebilir. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcılık beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Yaşadığınız olumsuzluklar ne olursa olsun, olumlu idealler peşinde olmanız nedeniyle de, çevreniz üzerinde olumlu bir etki bırakıyorsunuz. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Fakat derin ilişkiler sizde zorlayıcı bir etki yapıyor. Çevrenizdeki her şeyin belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz. Birçok Yengeç, bu dönemde kendisiyle ilgili güzel değişimler yaşayacak. Sözleriniz anlamlı ve etkileyici, tepkilerinizi ölçülü ve politik olacak. Renkli kişiliğinizi ortaya çıkarmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Meraklı yapınızı ortaya dökmekten korkmayacak, ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Partnerinizi her konuda kolayca ikna edeceksiniz. Aşk yaşantınızda yaşadığınız problemlerin maddi sorunlarınızla pekişmesini istemiyorsanız, sakin yapınızı bozmadan olayları akışına denetimli bir şekilde bırakmalısınız. Ayrıca Satürn, aşk ve sosyal evinizde ilişkilerinizin önemli olduğunu gösteriyor. Aslında tüm amacınız, doğru ve düzenli bir aile kavramı içinde yaşamak ve bunun için sürekli belli bir düzeni sağlamak. Grup çalışmaları gündemde olurken, sevilen ve uyumlu dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. Sosyal çalışmalardan hoşlandığınız için, bu tür aktivitelerin içinde olmak isteyeceksiniz. Girişimci yapınıza uygun arkadaşlıklar geliştirecek ve ailenizin de bulunacağı birçok ortak çalışmayı paylaşacaksınız. Bazı arkadaşınızın fikirleri size ilginç gelecek ve onlarla ileriye dönük çalışmalar içinde olacaksınız. Sanatsal ortamları tercih edeceksiniz.
Sağlık

Sağlığınız iyi olmasına rağmen ay boyunca karşılaşabileceğiniz ufak tefek sorunlar sizi şaşırtmasın. Sağlığınızı geliştirmek için birçok şeyler yapabilirsiniz. Öncelikle mide ve sindirim sisteminiz konusunda dikkatli olmalısınız. Ayrıca felsefi konularda kendinizi arındıracak çalışmalar içinde olacaksınız. Eski ve işe yaramayan ve yanlış inançlardan uzaklaşacaksınız. Kendi doğrularınızla hareket edeceksiniz. Önemli olan düşüncelerinizi temizlemek ve ruhsallığınız yenilemektir. Terapilere vereceğiniz ağırlık sizi önemli arınmalara getirecektir. Bazılarınız bu konuda uzmanlaştılar ve alternatif bilgilerini bir hayli çoğalttılar. İstedikleri sonuçları da aldılar.
ASLAN BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Sizi meşgul edecek ve masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, sizi takip etmek bu dönemde zorlaşacaktır. Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için; artık cesur kararlar vermenin zamanı geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz. İletişim evinizdeki Merkür sizi aktif ve hareketli yaparken, karasızlık sınırlarında dolaştırıyor.Yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız. Kendinizi ispat etmeniz gereken konularda geri planda kalmayın. Kendinizle ilgili bir takım çalışmalar içinde olacaksınız. Yoğun duygsallıkların zararlarını sizden daha iyi bilen olmadığını unutmayın. Mars burcunuzda kişilik evinizde.. İlişkilerinizde hareket ve canlılık yaşarken, yoğun duygularınız yüzünden, ortaklıklarınızda istenemeyen sorunlar da, yaşayabilirsiniz. Önemli kararlar almadan önce biraz düşünmeli ve olaylara daha olumlu yaklaşmalısınız. Bazı şeyleri yapmanız mümkün olmasa da, dikkatli olun. Dışa dünyanıza yansıtmasanız da, kafanızın için oldukça karışık. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Dostlarınızdan yardım alabileceğiniz bir dönem içindesiniz. 5 Eylülde Yeni ay para evinizde Maddi konularda yaşadığınız gizlilikler, sizi rahatsız edecektir. Karşılıklı ilişkilerinizde temkinli hareket etme ihtiyacı içinde olacaksınız. Beklentilerinizle ilgili ani değişimlerden etkilenmemelisiniz. Şartlarınızı zorlamadan, uyumlu bir şekilde konularınızı çözmelisiniz. Ani değişimlere karşı tedbirli olun. 9 Eylül'e kadar gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Kariyer ve finans konusunda ilişkiniz olan arkadaşlarınızla, mesleki çalışmalarınızı pekiştirecek çalışmalar peşindesiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Hırslarınıza yenik düşmek istemiyorsanız; yaşam yarışında regüle olmalı, enerjinizi doğal bir şekilde kullanmalısınız. Size her alanda yardım edecek kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Sizin en büyük özelliğiniz; özgür kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz. Eğitim ve öğretim konularında istediğiniz bağlantıları yapabileceksiniz… İyi niyetli davrandığınız için şans size yardım edecektir. Sizden bir çok kişi destek bekleyecek ve yakın çevrenizin de yardımına koşacaksınız. İletişim konusunda akıllıca yaptığınız bağlantılar gerekli kişilere ulaşacak ve sonuçlardan çevreniz kadar siz de memnun kalacaksınız. Kardeşleriniz sizden destek bekleyebilirler.. Anneniz ve aile çevresi içinde kadınlarla yoğun uğraşılar içinde olabilirsiniz. Onların, bazı konularda baskıları altında kalabilirsiniz. Fakat, inatçı yönleriniz yüzünden bu tür sürtüşmelere meydan vermek istemiyorsanız, akılcı davranmalısınız. Siz zaten zamanın çok ilerisinde yaşadığınız için, sizi etkilemek zaten çok zordur... Olayların farklı boyut kazanmasından memnun olmalısınız. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle birtakım yeni olaylarda beraberinde gelecektir. Aktif yönlerinizi saklayarak, çabalarınızın sonucunu beklemenizde fayda var. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz. Duygularınızı bazı durumlarda pasife edin.
Aşk

Ailenizle geçinmek için önemli fırsatlar kapınızda. Duygusal konularınıza belli bir hareket gelirken, ilşkilerinizde takıntılar yaşayabilirsiniz. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Kazançlarınızı arttırma konusunda her zaman farklı idealleriniz var ve hiç kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz. Ailenizle aranızda çözümlemeniz gereken konuları bugün yeniden gözden geçirmelisiniz. Tölaranslı davranmakla siz kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Venüs yuva evinize hareketlilik kazandırırken, Uranüs'ün n bulunuduğu konum, yabancı ülkelerle ilgili olayları da, gündeme getiriyor. Venüs; 11 Eylül'e kadar 4. evde (ev ve aile evi) kalacak ve ailenizle ilgili olayları tıpkı geçen ay olduğu gibi önemseyeceksiniz. Onlara bütünleşmek ve zamanınızın bir çoğunu onlarla paylaşmak istiyorsunuz. Ailenizin kadınlarıyla ortak çalışmalar içinde olacak ve birlikte seyahat etmenin planlarını yapacaksınız.. Bu arada ailenizin yaşlılarını da ziyaret edebilirsiniz. Genç kuşakla aranızda müthiş bir çekim oluşacak. Yakın dostluklar ve okul aşkları ortaya çıkacaktır. 10 Eylül 'de Merkür iletişim evinize geçiyor. Venüs'le birleşiyor. Sosyal ilişkilerinizi canlı tutmak isteyeceksiniz. Katılacağınız toplantılarda yaşadığınız aksiliklere aldırmamalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerle hoş ve güzel saatler yaşacak, belki küçük flörtler içinde bulunacaksınız. Fakat, bu ilişkiler uzun vadeli olmayacak hoş bir anı olarak kalacaktır. Zeki ve güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizden küçük veya büyük bir partnerle aşk yaşayabilirsiniz. Yardımsever bir kişilik yapısıyla karşılık beklemeden vermekten hoşlandığınız için, çevreniz tarafından aranılan kişi olacaksınız... Cazip ve çekici bir konumdasınız. Kariyerinizi destekleyen Mars kişisel evinizden olumlu destek veriyor. Gözler sizin üzerinizde ve bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyorsunuz. Çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz. Düşüncelerinizi korkusuzca ortaya atmaktan korkmadığınız için, çoğu kez tepki almaya adaysınız. Fakat savunduğunuz konularda taviz vermek gibi bir tavrınız yok. Gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz konular ayağınıza gelecektir. İkna kabiliyetinizi istediğiniz gibi kullanarak, karşınızdaki kişiye isteklerinizi yaptıracaksınız. Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor.
Sağlık

Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız, dikkatli olmanızda yarar var. Mars, Satürn, Plüton uyumu size olumlu bir enerji verecektir. Kan tahlillerini yaptırmalı ve kolesterol seviyeleriniz düşürmelisiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmelisiniz. Hastalıklarınızın nedenini kendiniz keşfetmelisiniz. Diyet ve farklı şifa yolarını deneyebilirsiniz. Günlük yaşantınızı planlayarak hareket etmeniz sizi yeni yaşantınıza hazırlayacaktır. Artık disiplinli davranmayı yaşam biçimi haline getirmeyi başarabilirsiniz.
BAŞAK BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

10 Eylülde Merkür madde ve finans evinize geçiyor. Para hareketi başlıyor. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve yaşam standartınızı sağlayacaksınız. Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Bu ay sürekli bir aksiyon içinde olacaksınız. Duygu yüklü, mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Özellikle, derin dostluk temellerinin atıldığı bir yıl olacak. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız. Satürn uzun yıllar kardeşler ve yakın ilişkilerinizi denetleyecek. Venüs 12 Eylülde bu eve girerek bazı sorunlar yaşatacaktır. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz. Suskun ve gizemli bir havaya girerek, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Kız kardeşlerle olan ilişkileriniz yoğunlaşacak ve onların sorunlarına da gerekli çözümleri bulacaksınız. Yine yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz. Bu dönem entelektüel tartışmaların içinde olmanız rağmen, kendinizi ifade ederken 12 EVİNİZDEKİ Mars'ın düşünce ggücünü zekanızla birleştirebileceksiniz.
Aşk

Merkür ve Güneş kişisel ve fiziksel evinizde.. Akıl ve cinsel potansiyelinizin oldukça yüksek olması nedeniyle, isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Bu dönemde sizden yaşça büyük bir kişiden evlilik teklifi alabilirsiniz. Siz kurallarla yaşamaya alışkın bir kişisiniz. Sürekli kendinizi denetim altında tutmaktan hoşlandığınız için, duygularınızı da belli bir kural dahilinde yaşamak istersiniz. Yaşınızdan büyük biri ile aşk yaşayabilirsiniz. Merkür 1. Evinizde olacağı için ve üstelik yönetici gezegeniniz. Sizi oldukça yoğun bir şekilde parlatacak. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek.Neptün zıt evinizde geri gideceği için çok dikkatli olmasınız. Yanlış hayaller yüzünden birilerine gereksiz sözler vermemelisiniz. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız.
Sağlık

Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat melankolik olaylardan uzaklaşmalısınız. Yine bu ay zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.
TERAZİ BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş
Merkür 1. Evinizde olacağı için ve üstelik yönetici gezegeniniz. Sizi oldukça yoğun bir şekilde parlatacak. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek.Neptün zıt evinizde geri gideceği için çok dikkatli olmasınız. Yanlış hayaller yüzünden birilerine gereksiz sözler vermemelisiniz. Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz. Başarılı çalışmalara imza atarak, işinizde manevi tatmin sağlayacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. 10 EylüldeMerkür madde ve finans evinize geçiyor. Para hareketi başlıyor. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve yaşam standartınızı sağlayacaksınız. Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Bu ay sürekli bir aksiyon içinde olacaksınız. Duygu yüklü, mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Özellikle, derin dostluk temellerinin atıldığı bir yıl olacak. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız.
Aşk
Merkür ve Güneş kişisel ve fiziksel evinizde.. Akıl ve cinsel potansiyelinizin oldukça yüksek olması nedeniyle, isteklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Bu dönemde sizden yaşça büyük bir kişiden evlilik teklifi alabilirsiniz. Siz kurallarla yaşamaya alışkın bir kişisiniz. Sürekli kendinizi denetim altında tutmaktan hoşlandığınız için, duygularınızı da belli bir kural dahilinde yaşamak istersiniz. Yaşınızdan büyük biri ile aşk yaşayabilirsiniz.Satürn uzun yıllar kardeşler ve yakın ilişkilerinizi denetleyecek. Venüs 12 Eylülde bu eve girerek bazı sorunlar yaşatacaktır. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz. Suskun ve gizemli bir havaya girerek, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Kız kardeşlerle olan ilişkileriniz yoğunlaşacak ve onların sorunlarına da gerekli çözümleri bulacaksınız. Yine yakın çevrenizde bazı arkadaşlarınızla yeni bir yapılanma içine gireceksiniz. Farklı görüşteki kişileri bir araya toplayabilirsiniz. Bu dönem entelektüel tartışmaların içinde olmanız rağmen, kendinizi ifade ederken 12 EVİNİZDEKİ Mars'ın düşünce ggücünü zekanızla birleştirebileceksiniz.
Sağlık
Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat melankolik olaylardan uzaklaşmalısınız. Yine bu ay zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Siz Oğlaklar; fiziksel yapınız güçlü olduğu halde, uzun süre baskı altında kaldığınız zaman bağışıklık sisteminizde yaşadığınız sorunlar yüzünden sürekli kendinizi yorgun hissedersiniz. Kalsiyum ve süt ürünleriniz daha çok tüketmeniz sizi güçlendirecektir.
AKREP BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Yeni ay 5 eylülde ruhsal ve yolculuklar evinizde doğuyor.. Jüpiter aynı evde size destek vermeye devam ediyor…Merkür ve Güneş 11. Evde ilerlerken, Venüs 12. Evinizde. Yeni tanışacağınız kişileri gözünüzde büyütebilir ve gizli ve gereksiz bir duygusallığa girebilirsiniz. Yardımsever duygularınız sizi çevrenizde sevilen bir kişi yapacaktır. Birçok arkadaşınızın sorunlarını çözecek ve onlara yardımcı olacaksınız. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.. Cinsel dürtülere neden olacak özel ilişkilerin temelini atabilirsiniz. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız, bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivitelere daha fazla önem vermelisiniz. Mars 11. Evinizde ilerliyor.Yeni düşüncelerle ilgili yeni alanlara doğru kaymalısınız..Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Gireceğiniz ortamlarda kıskanç ve sahiplenici davranmamalı ve olumsuz duyguların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Sabırlı olmanız gerektiğini öğrenmeli ve kendinizle ilgili kararlarınızı ertelemelisiniz. Uzun transitlerden Uranüs, Neptün, Plüton Ufuk çizgisin altında geri hareketini yapıyor. .. Sürekli kafanızda yer edinen ev arayışı, hiç beklemediğin anda ortaya çıkabilir. Uzun zaman değişik yerlerde yaşamanı gerektirebilir. Bu şekilde yer değiştirme ve taşınma süreçleri yoksa bile; evinde yeniliklere işaret edebilir. Aile içi ilişkilerinde Neptün'ün bu konumu, hayallere uygun ev verir.. Aile bireyleri, gönüllerine göre bir hareket, yer değiştirme ve değişim halindedir.. Ev düzenlemesinde de uç noktalarda hayallerini kullanabilirsiniz…
Aşk

10 Eylülden sonra Venüs 12 evinizde ilerliyor. Gerçek sevgiyi ararken, yanlış evliliklere sürüklenebilirsiniz. Sessiz, sakin yapınıza rağmen, derin ve yoğun duygulara sahipsiniz. Ses tonunuzun mükemmel oluşunu siz de biliyor ve sanata karşı eğiliminizi engelleyemiyorsunuz.. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Eski ve yeni şartlarınızı gözden geçirmelisiniz. Yine karşınıza çıkacak ve sizi mutlu edecek biri kafanızı karıştıracak ve eski aşkınızla yeni aşk arasında kalabilirsiniz. Evli iseniz, ilişkinizi güçlendirmeyi deneyin. Çünkü bu dönem de beraberliğiniz ciddi bir aşama geçirecektir. Olayları abartmadan çözümlemelisiniz. Ayrılık ve devamı için tereddütleriniz olacaktır. Rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. Bu ay, bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Düşünüyor ve yaşama geçiriyorsunuz. Hırslarınızın siz yönlendirmesine izin vereceksiniz. 11 Eylülde Venüs kişisel 1. Evinize geçiyor. Size vereceği destek sayesinde sosyal yaşamınız içinde birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler geçireceksiniz. İş yemekleri ve ortak aktiviteler sürpriz şekilde bir cinsel çekime dönüşebilir. Özellikle, yaşantısında mevcut ilişkileri olanlar; anlık kaçamaklar uğruna bu ilişkilerini tehlikeye atmamalılar. Sizi çelişki içinde bırakacak duygulardan uzak kalmalısınız. Venüs, size bu konuda destek verirken, uyumlu ve güzel bir performans sağlayacak ve geçmiş ilişkilerindeki problemleri düzeltebilirsiniz.. Ortaklarınızda ve eş arayışınızda güven önemli bir parametre olacak. Değişik fikirler, sosyal yaşamdaki aktiviteleriniz üzerinde olumlu motivasyonlara neden olacak. 19 Eylül'de sosyal ve aşk evinizde dolunay var. . Fikir alış verişi içinde olacağınız kişilerin renkli simalar olmasına dikkat ediyor, gittiğiniz toplantılarda, sonradan arkadaş olabileceğiniz kişileri tercih ediyorsunuz. Dengelerinizi korumakla birlikte, enerjiniz sizi zorlayacaktır. Sosyal yapınızın size kazandıracağı prestijlerden faydalanmak isterken, ikna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir gün yaşayacaksınız.
Sağlık

Sağlık konusunda bu ay çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı, uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.. Değişen mevsim koşullarına dikkat etmelisiniz. Maneviyat duygusu içinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır. Meditasyon ve yogo tarzı sizi rahatlatacak çalışmalara yönelmek sizi güçlü kılacaktır. Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrolden geçmelisiniz. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz.
YAY BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Güneş ve Merkür 10. Kariyer evinizde..Venüs çevrenizi güzelleştiriyor.. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Bu birliktelikler; iş yaşantınızda önemli açılımlara da, neden olacaktır. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu ay, eğlenceli ve sizi oyalayan yolculuklar da gündeme gelecektir. Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Zorlukların sizi etkileyemeyeceği bir performans çizeceksiniz. . Çevre ilişkilerinizde bir canlılık gözlenecek, yeni tanışacağınız insanlarla, ortak çalışmaların temelini atacaksınız. Enerjinizdeki artış nedeniyle kendinizi güçlü hissedecek, bunu konuşmalarınıza yansıtacaksınız . Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı mesleğe sahip olduğunuz kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sosyal ilişkiler temelinde organizasyon çalışmalarla yapacaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Onların sezgisel yeteneklerini kendinizle birleştireceksiniz. Uranüs ve NEPTÜN Aile hayatınızda sürpriz gelişmeleri ortaya çıkaracak..Ailenizin hedefleri doğrultusunda büyük bir içtenlikle başarılı çalışmalar içinde olacaksın. İşinle ilgili hırsların yoğun olduğu halde, aile içi duyguların daha ağır basacak. Fakat uyum arzulayan hislerin, kariyerin konusunda olumlu etkiler verecek. Aileni bütünleştirme çabalarıyla artan motivasyonunu işine yansıtacak ve başarılı olacaksın. Aile bireylerinin hırslarının arttığını göreceksin. Aile büyüklerinden bazıları işlerini değiştirebilirler. Hatta çocuklarla ilgili olarak, kendi yaşam doğrularını ilgilendiren yenilikler söz konusu olacak. Onların sorunlarını halletmek için elinizden gelen çabayı göstereceksiniz.5 Eylülde yeni ay kariyer evinizde doğuyor.. Yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız.
Aşk

12 Eylülden sonra VENÜS Akrep'ten size olumlu ve olumsuz duygular verebilir dikkat. Tanışacağınız kişiler önce size hayranlıkla davranırken, birden kıskançlık duyguları ağır basabilir. Sana akıllı gelen karşı cinsten fazlaca etkileneceksin. ; Duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz.
Sağlık

Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir Her şeye rağmen güzel bir ay. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yapmalı ve bel kaslarınızı zorlamamalısınız. Şekerli gıdalar bel ölçülerinizi kalınlaştıracağından, özellikle meyve türü ve lifli gıdalarla beslenmeye özen göstermelisiniz. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.
OĞLAK BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Güneş gezegeni son derece olumlu konumu ile meslek ve kariyer evinizi aydınlatacağından sizin açınızdan bu durum girişim, aktivite, kendinizi gösterme ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi iş anlamında hayata geçirmek demektir. Burada olabilecek tek olumsuzluk sizin tarafınızdan gelebilir. Jüpiter ve Mars birleşimi size coşkulu bir çalışma temposu verecek.. Yaşamın size sunacağı dersler konusunda hazırlıklı olmalısınız. Bu yıl, alın terinizin ve emeğinizin karşılığını değerlendirebilir, para da biriktirebilirsiniz. Para hareketleri konusunda ilerisi için tecrübe kazanabileceğiniz etkileşimler içinde olabilirsiniz. Bu nedenle, önünüze gelen koşullar konusunda temkinli olmayı unutmamalısınız. 16 Eylülden sonra Güneş Ve Merkür yolcuklarla ilgili şansınız arttırıyor.. Aklınıza gelen birçok düşünceyi yaşama geçirme konusundaki tereddütlerinizi yeneceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmak istiyor ve hızlı gelişen olayları seviyorsunuz. Uzak idealleri ve yolculukları kapsayan çalışmaların planları içinde olacaksınız. Zevkli seyahatler sizi daha anlamlı kılacak. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu ay, eğlenceli ve sizi oyalayan yolculukları da gündeme getirecektir. Yıllardır beklediğiniz fırsatların gündeme gelmesiyle, çalışmalarınız yüksek bir aktivite kazanacaktır. Başkalarının düşünceleri sizi ilgilendirmeyecek. Bildiğiniz konularda taviz vermeyeceksiniz. Hayat felsefenizi tutucu bir rotada götüreceksiniz. Sürekli öğrenme güdüsüyle hareket ettiğiniz için, yenilikleri kaçıracakmış gibi bir panik içinde hareket edeceksiniz. Bu da sizi huzursuz yapacak. Olayları akışına bırakmayı öğrenmeniz gerekiyor, aksi halde bilgileriniz birbiri içine girebilir.Hedefleriniz konusunda iddialı ve ısrarcısınız. Çalışkan ve hırslı yönlerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Bazılarınız iş kariyerlerini yükseltirken, bazılarınız sınıf atlayacak. Girişimci ruhunuzun uzun vadelere yayılacağı başlangıçların temelini kuracaksınız. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Mesleğinizi pekiştiren yolculuklar yapacaksınız. Yabancı ülkeleri kapsayan gezilerinizde güçlü dostlarınızdan alacağınız fikirlerin size sağlayacağı yeni imkanlar gündeme gelecektir.
Aşk

Plüton 18 eylüle kadar kişisel evinizde geri gidecek..Sosyal ilişkilerinizde ve aşk yaşamınızda yeniliklere açık bir performans sergileyeceksiniz. Duygusal coşkularınız ve yaratıcılığınız ön planda olacak. Her fırsatta ilişkilerinizi abartacaksınız. Bazılarınız partnerleri için olumlu çabalar içinde olacak belki de sonradan vazgeçeceğiniz duygularınızı o an için yücelteceksiniz. Hırslarınızı ve egolarınızı ön plana çıkaracak. Mücadeleci yönleriniz ortaya çıkarken, savaşımlarınızın size getireceği başarı çok önemli olacak. Yarışmaktan hoşlanacak, hiç kimseye ödün vermek istemeyeceksiniz. Bu ay , özgürlüğünüzü çok seviyor ve yaşamınızla ilgili kararları kendiniz vermekten hoşlanıyorsunuz. Bu dönemde daha bireysel ve özgün olacaksınız. Yakın ilişkilerinizde dikkatli olmalı, amirlerinizle takışmamalı ve iş konusunda ukala tavırlar sergilememelisiniz. Çokbilmiş bir eda ile ele aldığınız konuların sonucu hakkında fikir yürütmemelisiniz. Fikirlerinizin kabul görmesi için çaba sarf edecek ve çoğu zaman enerjinizi olumlu bir şekilde yaşama geçireceksiniz.Plüton sizi farklı yapıyor.. Plüton, aşk konusunda artık eskisi gibi düşünmeyeceğinizi ve hayata karşı daha radikal kararlar alacağınızı söylüyor. Özellikle, sabır isteyen konularda başlangıç yapmak için önünüzde önemli konular var. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Dışa vuramadığınız öfkenizin etkisiyle istem dışı hareket etmemeye çalışın. Bu ay oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Arkadaş çevrenizde dikkatinizi çekecek kişilerle duygusal ilişkiler gündeme gelecektir. Dostluk ve aşk duyguları birlikte gelişebilir veya her iki duygu ilişkinizin bir parçası olabilir. Dengeli yaşamın önemini bildiğiniz için, dış ilişkilerinizi sizi olumlu etkileyecek şekilde ayarlayacaksınız. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde fikir alış verişlerine gireceksiniz. Yaşamdan birçok şey bekliyorsunuz. Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Başkalarına çılgın gelen işler, size son derece kolay gelecek.
Sağlık

Sağlığınız iyi olmasına rağmen, yıl boyunca karşılaşabileceğiniz ufak tefek sorunlar sizi şaşırtmasın. Sağlığınızı geliştirmek için birçok şeyler yapabilirsiniz. Öncelikle mide ve sindirim sisteminiz konusunda dikkatli olmalısınız. Sağlık gezegeniniz Merkür börekleriniz ve cildinize özen göstermenizi istiyor. Günde en az sekiz bardak su içmelisiniz. Dişlerinizi ve kemiklerinizi korumalı ve kalsiyumunuzu almalısınız..
KOVA BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Yurt dışından gelen misafirlerinizi karşılayacak ve onları ağırlayacak ve iş yemeklerinde aynı zamanda eğleneceksiniz. Başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Aktif bir imaj sergilemeniz nedeniyle, çevrenizdekiler sizin gücünüzden yararlanmak isteyebilirler. Eşit iş paylaşımları içinde görünseniz de, onlar üstü örtülü bir şekilde sizin himayenizdeler. Bu nedenle onlara karşı yapıcı tavırlar içinde olmalısınız.Ay boyunca Merkür size finans konusunda çeşitli fırsatlar veriyor. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin yararınıza olacak. Paraya olan ilginiz artarken, para kazanma konusunda iddialı bir tutum izleyeceksiniz. Sizin en büyük özelliğiniz; özgür kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz. Eğitim ve öğretim konularında istediğiniz bağlantıları yapabileceksiniz. Bu ay, geçen aydan yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte ortak çalışmalar yapacak ve eski dostlarınızla birlikte hasret gidereceksiniz. Sabırlı bir şekilde, başlatacağınız tempoya hazırlıklı olmalısınız. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmanız ve çevre ilişkilerinizi olumlu bir şekilde kullanma yeteneğiniz; amaçladığınız yolda işinizi kolaylaştıracak. Mars 7. Ortaklık ve ilişkiler evinizde..Cesaret ve atılganlık isteyen tüm işlerde başarılı olacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz.
Aşk

Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Ayın ikinci yarısında, karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir döneme gireceksiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkilemeye başlayacaksınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken; sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacaklar. Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız. Düşüncelerinizi odaklaştıracak ve uyumlu dostluklar sunacaksınız. Kıskançlık duygularınıza hakim olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Kalbi boş olanlar; geçici fakat eğlenceli olan duygularla hareket ederlerken, yaşamlarını renklendirecekler. Bu arada, bazı küçük kaçamaklar söz konusu olabilir. Daha çok, cinsel güdülü olacak olan bu tür ilişkiler de dikkatli olmalısınız. Zor durumda kalabileceğiniz olaylara meydan vermeyin... 5 Eylülde yeni ay ortaklıklar evinizde doğuyor. Yeni ay" duygusal başlangıçların habercisi olabilir. Karşılaştığınız kişilerin fiziksel özelliklerinden etkilenmemelisiniz. Bu konuda zorlanmanız da muhtemel. Bu ay aşk ve işi birlikte yaşarken, birlikte iş arkadaşlarınızdan birine duygusal bir şeyler duyabilirsiniz. Güneş; ortaklıklar evinizde sizi güçlü kılmaya devam ederken, bazen yalnızlık duygularınız da pekişebilir. Güçlü olmak zorunda kalmak için önemli kişilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönem aşk konusunda da zorlanmalar söz konusu. Aşk hayatınızda sıcak savaşlardan kaçınmalı ve partnerinize karşı politik olmalısınız.
Sağlık

Bu ay sağlık konusunda hassas davranmalısınız. Özellikle iş temponuzun ağır olması ve çok çalışmanız sizi stresli hale getirebilir. Sezgisel yetenekleriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun. Böbrekleriniz için bol suyu ihmal etmeyin. Uykunuza da gereken önemi verin. Soğuk havalara karşı tedbiri elden bırakmayın ve cildinize özen gösterin.
BALIK BURCU EYLÜL AYI BURÇ YORUMU
İş

Venüs ve Satürn 8. Evinizde.. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Evinizle ilgili köklü değişimler yapabilirsiniz. Bazıları eşyalarını değiştirebilirler. Ev, alım-satım işleri ile uğraşabilir, satamadığınız bir gayri menkulünüz varsa elden çıkarabilirsiniz. Değer vermediğiniz size ait bir gayri menkul değer kazanabilir. Zihinsel performansınızda bir artış olacak. Öğrenme kabiliyetinizin çok yüksek olmasından dolayı, bir çok konuda aynı anda aktivite göstereceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Satürn ve Venüs size gereken desteği ve gücü verecektir. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız.
Aşk

Güneş, Merkür ve yeni ay 7. Ortaklık evinizde.. Planlarınız uygularken; kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor.. Artan cazibenizle karşı cinse karşı dayanılmaz bir ışık vereceksiniz. Cinselliğinizi davranışlarınıza, giyiminize ve hareketlerinize yansıtırken; baskın, ayartıcı ve kışkırtıcı bir kişilik çizebilirsiniz. Bu nedenle, yakın çevrenizden biri sizi çekici bulacak, yakınlaşmak isteyecektir. Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. İş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizinle ilgilenebilir. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. Satın alma ve sahiplenme isteğiniz üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz.Ani bir evlilik ve nişan kararı alabilirsiniz. Merkür'ün de 7. Evindeki konumu nedeniyle, kendi istemleriniz doğrultusunda yoğun bir potansiyel içinde olacak, kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Egolarınızın de yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda "önce ben " diyebilirsiniz. Aşklarınız ve duygularınızda ilişkiye siz hakim olacaksınız. Kendi kendinize kişisel hırslarınızı beslerken, güzel konuşmalarınız ve tartışma kabul etmeyen tavırlarınız bazılarına agresif gelecektir. Fakat, siz şartlarınızı korkusuzca sunacak kadar cesur olacaksınız. Zihninizin çok aktif olmasıyla bir çok konuyu aynı anda düşünmeniz bile sizi asla yanıltıcı durumlara düşürmeyecek, olaylara direk yaklaşacaksınız.
Sağlık

Bu ay; sağlık konusunda şanslı olmanıza rağmen, Sağlık Evinizde bulunan Mars Gezegeni nedeniyle öfkeli ve agresif etkiler alabilir, çevrenizdeki olaylara çok kolay tepki gösterebilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerin farklı düşünce yapıları sizi yorabilir. Venüs; böbreklerinizi, cinsel organlarınızı korumanızı öneriyor. Bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Cildinize ve saçlarınıza özen gösterin. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakmalısınız. Spor yapmak aslında size en iyi motive edecek bir aksiyondur. Geceleri erken yatarak metabolizmanızı dinlendirmelisiniz.


SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 eylül filiz özkol burçları, 2013 filiz özkol buçları, ayı, burç, eylül, eylül ayı filiz özkol burçları, eylül burç yorumları, filiz, filiz özkol, filiz özkol burç yorumları, yorumları, Özkol


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557