Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26 Eylül 2013, 18:12   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Hande Kazanova Ekim 2013 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

8 Ekim'de 9. Eviniz Yay'da İlerlemeye başlayacak yönetici gezegeniniz Mars beklediğiniz fırsadarı yakalama şansı verecek. Tüm enerjinizi yurr dışı çalışmalarına verebilirsiniz. Aktif halde olacağınız bu dönemde hatalar yapmaya da açık olabilirsiniz. Aceleci tavırlarınızla aktiviteierinizde şansızlıklar yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Proje safhasında olan ve uzun süredir düşündüğünüz şeylerle ilgili kesinlik kazanan gelişmeler olacak. Eğitim ve öğretimle ilgili size güç görünen konularda atılım yapacak olumlu adımlar atacaksınız.
Yurt dışında olası aksilikler gündeme gelecek. Önleminizi alarak yol almanızda fayda var.Finans ve aşk gezegeniniz Venüs 4 Ekim'e kadar 5. Evinizde size desrek vermeye devam ederken hala cazibenizi yansıtabiliyor ve istekleriniz yaptırabiliyorsunuz. 15 Ekim'de karşıt evinizde doğacak olan Yeni Ay duygusal başlangıçların habercisi olabilir. Karşılaştığınız kişilerin fiziksel özelliklerinden erkilenmemelisiniz. Bu konuda zorlanmanız da muhtemel. Bu ay aşk ve işi birlikte yaşarken iş arkadaşlarınızdan birine karşı duygusal bir şeyler hissedebilirsiniz.

4 Ekim'den sonra Venüs sağlık evinizde ilerleyecek. İştahınız oldukça artacağı için sebze ağırlıklı beslenmenizde yarar var. Güzel sofralar ilginizi çekecek. 29 Ekim'de Venüs kilo almanızı hızlandırabilir. Arkadaş toplantıları sizin için tehlikeli olabilir. Mesane ve boşaltım organlarınızı korumalı ve hijyene dikkat etmelisiniz. Bu ay ayrıca moralinizi yüksek tutarsanız kazançlı çıkacağınızı bilmelisiniz.


Boğa Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

Oldukça karışık bir ay. Gökyüzündeki açılar hayatınızı şekillendirirken sizi oldukça düşündürecek. Tüm enerjinizi yaşamınızdaki uğraşılarınıza çevireceğiniz için ayın ilk 20 günü çok yoğun olacaksınız. Bu yoğunluğun altından kalkmak istiyorsanız günlük yaşamınızı planlamaya başlayın. Aksi taktirde bu tempo ile baş etmeniz güçleşebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle sıkı bir sinerji yaratacaksınız. Güzel konuşma ve yeteneklerinizi karşı tarafa yansıtma konusunda başarılısınız. Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanız başlan olacak. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz.

5 Ekim'den sonra 5. Evinize geçecek olan Venüs size evrenin parlak ışıklarını göndermeye başlayacak. Yönetici gezegeniniz Venüs 6. Evde Güneş ve Mars'la uyumlu bir açı teşkil edecek. Yaptığınız işe büyük bir azimle sarılırken yaratıcılığınızı yerinde kullanacak birlikte çalıştığınız kişilerle iyi ilişkiler içinde olacaksınız. Bu kozmik harekete ek olarak 15 Ekim'de Terazi'de doğan Yeni Ay size olumlu bir motivasyon sağlarken iş yaşamınıza da yenilikler sunacak.Partnerinizle önemli kararlar alacak birçoklarınız da evleneceksiniz.

4 Ekim'den sonra sağlık evinizde yer alacak olan Venüs size güzel açılar verecek. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Fakat Mars'ın güçlü ve enerjik etkisi size ataklık kazandırırken istenmeyen kazalara da neden olabilir. Kesici yanıcı maddelerden uzak durun. Bu dönemde Güneş ve Mars'ın vereceği hareket enerjisini kontrollü kullanın. Kol bilek ve bacaklarınıza dikkat edin. Sinir sisteminizi kuvvetli tutacak mineralleri alın.


İkizler Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli kazanacak. Çok fazla çaba sarf etmeden cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Bu ay gezegenlerinizin çoğu çalışma ve sosyal ilişkilerinizi belirleyen 5. ve 6. Evlerde birikmiş durumda. Bu etkiler nedeniyle dosduldar ve iş anlaşmaları ön planda olacak Aynı fikirleri paylaştığınız kişilerle ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Bireyselliğiniz ikinci planda kalırken sosyal çalışmalara yöneleceksiniz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini deneyimleyeceksiniz.

Aşk gezegeniniz Venüs ve çalışma ve çevre ilişkilerinizi simgeleyen Mars 5. Evde (yaratıcdık ve aşk yaşamı evi) etkili olacak. Girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz. Ufak çapkınlıklar sizi oyalayacak ama sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız gireceğiniz ortamlarda oto kontrol sisteminizi tetikte tutmalısına. Duygusal olaylarınızda açık ve net olmanızdan dolayı bazı eleştirilere maruz kalmanız sizi engellememeli. Cinsel enerjinizin yüksek oluşu ve sık davedere katılmanızdan dolayı ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız

Uzun soluklu koşuşturmalarınız arasına kısa dinlenme molaları koyabilirsiniz. Kendinize olumlu uğraşılar bulabilir ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Ailenizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kesici ve yaka aletlerden uzak kalmalısınız. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 26 Eylül 2013, 18:13   #2 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart

Yengeç Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

Tüm ay boyunca emek verdiğiniz Çalışmaların son anda engele takılması ve pürüzlerin çıkma olasılığmı göz önünde bulundurmalısınız. Ailenizle ilgili konuların gündem kazanmasıyla yaşadığınız duygu bağlarını pekiştireceksiniz. Güçlü duygularla başlattığınız Çalışmalarınızı inatla sürdüreceksiniz. Aile büyüklerinizin sorunları gündeme gelebilir. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun bugün gündeme gelebilir. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız.

6 Ekim'den sonra Venüs Akrep'te ilerleyecek. Sosyal çevrenizde sizin için her türlü fedakarlığı yapacak dosrlarınız olacak. Çocukları olanlar onların güzel haberlerine şahİr olacaklar. Sosyal adaler duygularınızın atağa kalkmasıyla grup toplantılarınızda haksızlıkları yerici konuşmalar yapabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerin gündem kazanması da söz konusu olacak. Duygularınızın derinleşmesi ve olayların gidiş yönünü görebilmeniz nedeniyle paylaşım içinde olduğunuz kişileri olumlu etkileyeceksiniz. Gireceğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesi sonucunda sosyal enerjiniz güçlenecek.

Olayları abartmanız iş İlişkilerinizde sorunlara neden olacak. İş ve ortaklık alanında gerilimli anlar yaşayacaksınız. Sağlık evinizde ilerleyen Mars ve Merkür kemiklerle ilgili problemler yaratabilir. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Cinsel organlarla İlgili dikkatli olmalı karın bölgenizi üşütmemelisiniz. Karaciğer safra kesesi ve pankreası korumalı yağlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Özellikle bedensel zorlanmaların fiziksel ve ruhsal problemlere neden olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


Aslan Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

Yoğun duygularınızı süzgeçten geçirirken kendinizle ilgili vereceğiniz radikal kararlar yaşamınıza farklı bir perspektif sunacak. Olayları genişleterek ve masaya yatırdığınız zaman yaşamınızı zorlaştıran ve kendinizi kısıtlayan olayları daha net görmeye başlayacaksınız. Anneniz ve babanızla ilgili fikir çatışmaları yaşadığınız eski dönemleri geride bırakarak onlarla uyum sağlama konusunda gerekli çabayı göstereceksiniz. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar için kullanacaksınız.

Sabrınızı ön plana çıkartın huzursuzluğunuzu yenerek kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Aile içi sorunları gözünüzde abartmamaksınız. Ailenizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman yapacağınız değişimlerden önemli dersler çıkaracaksınız. Üzerinde anlaşma sağlanamayan aile içi bir mülk varsa bununla ilgili olarak ortak satış kararı alabilirsiniz. Evinizde kökiü değişimlere gidebilirsiniz. Evi kapsayan konular üzerinde yoğunlaşacaksınız.

Yakın dostlarınız ve aile büyüklerinizle özellikle babanızla birlikte ortak görüşlere sahip olmanıza rağmen aranızda güç birliğini kurmak adına bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Oldukça hareketli bir ay geçirmeniz sizi yoracak. Yoğun yaşam süreciniz nedeniyle kafanızda sayıları sürekli artan düşünce topları sizi yorgun düşürüyor. Doktor kontrolünde gerekli vitaminleri almalısınız. Ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Bu ay gcnital organlarınızı ve yumurtalıklarınızı korumalısınız. Cildinize gereken önemi göstermeli ve böbrekleriniz için bol su içmelisiniz.


Başak Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

Planlarınızı uygularken kibar ince zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacak ve çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Kardeşlerle ortak çalışmalar yapabilir görüşmediğiniz yakınlarınızla barışabilirsiniz. 6 Ekim'den sonra Merkür Satürn ve Güneş iletişim evinizde ilerliyor. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerle ilişkiler kuracaksınız.

Satürn Venüs Güneş ve Merkür'ün bir araya gelmesiyle olumlu dostlukların ve birliklerin doğacağını müjdeleyebiliriz. Uzun yıllara dayanan dostluklarınızın temellerini bu ay atacaksınız. Jüpiter 4 Ekim'de geri gitmeye başlayacak. Yeni tanıştığınız ilginç kişilerden etkilenecek ve onlarla birtakım çalışmalar gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Tüm bunları yaparken zaman kaybetmek istemiyorsunuz. İyiniyetli yaklaşımlarınızla agresif kişileri çok güzel ayırt edebileceksiniz.

Ayak bileklerinizi zorlamayın Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapn. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirmeye dikkat edin

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 26 Eylül 2013, 18:13   #3 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart

Terazi Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

4 Ekim'den sonra Venüs 12. Evinizi etkilemeye başlayacak. Sosyal yaşantıları güçlü kişilerin ilgisini çekmeniz sizi bu tür ortamların aranılan kişisi yapıyor. Birçoğunuz ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler aşka dönüşecek. Kalbi dolu olanlar için hoş sürprizler söz konusu. Bu ay cinsel içgüdüleriniz yoğun seyrediyor.

6 Ekim'den sonra fınans evinizde güçlenme var. Çevre şartlarınızı finansal hedeflerinizle bağdaştıracaksınız. Kişilerle olan uyumlu ilişkileriniz en büyük yardımcınız olacak. Karakteriniz güçlenirken liderlik özellikleriniz ön plana çıkacak. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da size daha sonra hak verecekler.

Katılacağınız toplantılarda yeme içme konusunda aşırıya kaçmayın ve geceleri uykusuz kalmayın. Meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapi konuları olacak. Sizi çok yormayacak sportif faaliyetler yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınız olacak. Öfkenize hakim olduğunuz sürece sağlığınız bir sorun yaratmayacak.


Akrep Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

7. Evinizin yöneticisi ve evliliği simgeleyen Venüs'ün Mars'tan etki alması bazı sıra dışı ilişkileri de beraberinde getirecek. Tutkulu beraberliklerin başladığı bu tür etkiler altında beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Sizden yaşça büyük veya ailenizin tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz. Kişisel evinizde ilerleyen Satürn sizi disiplinli yapacak ve özgüveninizi besleyecek.

Maddi ve manevi açıdan yaşamakta olduğunuz süreçlerin değerlendirmelerini hızlı yapacak kazanımlarmız konusunda doğruyu en kısa yoldan bulacaksınız. Sakladığınız ve kimseyle paylaşmak istemediğiniz projelerinizi hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Bu ay Mars fınans evinizde harcama konusunda sizi kışkırtıyor.

Sinir sisteminizi yormamaksınız. Eğer sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmaz. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız.


Yay Burcu Ekim 2013 Aylik Yorumu

15 Ekim'den sonra Özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olurken daha sonra vazgeçeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz. Bu etkilere neden olan Mars ve Venüs size güçlü bir cinsel enerji verirken etkisini kaybettiği zaman bu duygularınız da son bulacak. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivİtelere daha fazla önem vermelisiniz.

Bu ay cesur ve kararlı davranmak zorundasınız. Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Aşırı görev düşkünlüğü içinde üstünüze vazife olmayan konularda çaba sarf ederek yoğun günler geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle dingin olabileceğiniz şartlan yaratarak sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın.

Sağlık gezegeniniz Venüs 4 Ekim'de Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Sağlık konusunda bu ay çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Bu ay ayak bilekleriniz oldukça hassas. Ayakkabı seçiminize ekstra özen gösterin. Değişen mevsim koşullarına dikkat edin.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, aylık, burç, ekim, hande, kazanova, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557