Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05 Ekim 2013, 17:23   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart 5 Ekim-18 Ekim 2013 Haftalık Burç Yorumları

Ekim Terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte diplomasi ve uzlaşma uyum ve huzur sanat estetik ve güzellik aşk ve sevgi ilişkileri ortaklıklar her türlü işbirlikleri eşitlik ve adalet temalarının öne çıktığı yeni bir aya giriyoruz. Bu Yeniay yeni adımlar atmak iş proje ve ilişkilere başlamak için çok da iyi bir ay değil. Ancak hedefiniz ilişki ve ortaklıklarının yapısını değiştirmek var olan uzlaşmazlıkları haksızlıkları eşitsizlikleri öne çıkarmak ve üzerine gitmekse "evet".
7 Ekimde Venüs Yay burcuna geçiyor. 4 Kasıma kadar aşk ve ilişkilerde daha atak cesur iyimser ve maceracı olacağız. İlişkilere heyecan ve hareketlilik gelecek. Özel ve iş ilişkilerinde sanatsal ve estetik temalarda finans ve politik alanda değişkenlik liberal yaklaşımlar özgürlük vurgusu artacak.
8-9 Ekimde oldukça hareketli bir gökyüzü var. İşbirliği yapmak sevgi aşk temalarını öne çıkarmak istediğimiz hareketli günlerdeyiz. Ancak ilişkilerde alışveriş ve estetik konularda hatalı kararlar alabiliriz. Sorumlulukların gerçeklerin farkında olmak çok önemli. Sanatsal ve ruhsal konularda çalışma yapmak içinse güzel günler.
12 Ekimde Güneş Jüpiter karesi kesinleşiyor. Bugün boyunca yüksek beklentiler içine girmemeye risk almamaya ve müsrif davranmamaya çalışın. Küstah ve tembel bir profil çizmek sizi zarara uğratabilir.
15 Ekimde Mars Başak burcuna geçiyor. Aralık ayına kadar daha planlı ve stratejik hareket edebilir enerjimizi daha verimli kullanabiliriz. Başkalarına yardım etmek yaptığımız işi layıkıyla yapmak önem kazanacak. Daha soğukkanlı ve pratik hareket edeceğiz. Ancak Aşırı mükemmeliyetçi olmak hızlı ilerlememizi engelleyebilir.
16-17 Ekim Venüs Uranüs uyumlu açısı; ilişki ve işbirliklerinde daha spontane ve rahat davranabilir farklı yeni insanlarla tanışabilir yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Sanat finans ve diplomasi açısından da sürpriz haberler alabiliriz. Sürprizlerle dolu güzel bir gün geçirebiliriz.
18-19 Ekim Mars Neptün karşıtlığı kesinleşiyor. Hedeflerimiz doğrultusunda harekete geçmekte mücadele etmekte bir yön çizmede zorlanabiliriz. Efor kararlılık ve güç gerektiren işlere başlamak için uygun günler değil.

KOÇ: Yeniay ile birlikte ikili ilişkilerde ortaklıklarda yeni ve uyumlu işbirlikleri kurmak yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak planlarınızda yaşanacak sürpriz değişiklikler sizi zor durumda bırakabilir. İlişkilerden ortaklıklardan yana baskı altında kalabilirsiniz. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca seyahatleriniz artabilir eğitim almak-vermek yurt dışı bağlantılar kurmak geliştirmek için güzel bir dönem. Varsa medya yayıncılık master işleriniz daha kolay ilerleyebilir. 8-9 Ekimde yurt dışı bağlantılı işlerde seyahatlerde proje sunumunda dikkatli olun. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca çalışma ilişkilerinde işyerinde günlük işlerde hareketli yoğun bir dönem geçireceksiniz. Planlı ve organize olmak size başarıyı getirecek. 16-17 Ekim kitap yayınlamak medya reklam çalışmaları proje sunumu eğitim ve seyahatler için harika günler değerlendirin.

BOĞA: Yeniay ile birlikte çalışma ilişkilerinizi iyileştirmek görevlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Ancak sürpriz değişiklikler haberler sizi zor durumda bırakabilir. Seyahate çıkmak proje sunmak yayınlamak için iyi bir hafta değil. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca ortak gelir ve kaynakları daha iyi yönetebilirsiniz. Kredi ödemelerinde rahatlayabilir nafaka miras vergi işlerini çözebilirsiniz. 8-9 Ekimde arkadaşlarınızla olan ortak para işlerinde dikkatli gerçekçi olun. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca aşk hayatınız hareketlenecek. Çocuklar hobi ve spor faaliyetlerinde daha çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Aşkta kıskançlıklar yaşanabilir. 16-17 Ekim miras kredi nafaka işlerinde beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Varsa sağlık sorununuz ameliyat olabilirsiniz.

İKİZLER: Yeniay ile birlikte aşk hayatında sosyal ilişkilerde beklenmedik gerilimler yaşayabilirsiniz. Aşkta çocuklarla ilişkilerde sahne yaratıcılık faaliyetlerinde planlarınızı gerçekleştirmeniz uyumu yakalamanız zor görünüyor. Riskli manipülatif yatırımlardan uzak durun arkadaşlarınıza borç vermeyin. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca ilişki ve evliliğinizde daha keyifli uyumlu zamanlar geçirebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Varsa dava ortaklık işleriniz daha kolay ilerleyebilir. 8-9 Ekimde işe yönelik işbirliklerinde anlaşmalarda daha dikkatli olun. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca aile ilişkilerinde evde hareketli yoğun bir dönem geçireceksiniz. Tadilat ve taşınma için uygun zamanlar. Zaman zaman aile içinde tartışmalar huzursuzluklar çıkabilir. 16-17 Ekim sosyalleşmek arkadaşlarla bir arada olmak destek almak için harika günler değerlendirin.

YENGEÇ: Yeniay ile birlikte ailenizle bir arada olmak eve daha çok zaman ayırmak evinizi yenileme güzelleştirme çalışmalarını başlatmak isteyebilirsiniz. Ancak işte ya da planlarınızda yaşanacak sürpriz değişiklikler sizi zor durumda bırakabilir. İlişkilerden ortaklıklardan yana baskı altında kalabilirsiniz. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca işyerinde çalışma hayatında daha kolay ilerleyebilir ilişkileri düzene sokabilirsiniz. 8-9 Ekimde yurt dışı bağlantılı işlerde seyahatlerde proje sunumunda dikkatli olun. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca eğitim alanında iletişim ve yazışmalarda hareketlilik artacak. Planlı ve organize olmak size başarıyı getirecek. Zaman zaman yakın çevrenizle rekabet tartışma içine de girebilirsiniz. 16-17 Ekim projeleri sunmak kariyerinizle ilgili beklentilerinizi paylaşmak terfi-iş değişikliği için harika günler değerlendirin.

ASLAN: Yeniay ile birlikte yakınlar kardeşlerden yana sürpriz haberler alabilir ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu dönemde fikir beyan etmek eğitime başlamak yeni bir anlaşma imzalamak çalışma ilişkilerinde ya da günlük yaşamda sizi zor duruma sokabilir. Özellikle eğitim ithalat-ihracat lojistik medya yayıncılık işlerinde çalışıyorsanız evraklara yazışmalara yürüttüğünüz projelerde daha dikkatli olun işyerinde krizler yaşayabilirsiniz. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca aşk hayatınıza hareketlilik gelecek hobilere sanatsal faaliyetlere yönelmek-geliştirmek için güzel bir dönem. 8-9 Ekimde riskli yatırımlardan ortak işlerden uzak durun. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca para kazanmak için daha çok efor sarf edebilirsiniz. Bütçenizi iyi dengelemek harcamalardan kaçınmak size fayda getirecek. 16-17 Ekim kitap yayınlamak medya reklam çalışmaları proje sunumu eğitim ve seyahatler için harika günler değerlendirin. Yeteneklerinizi sahne becerilerinizi de başarıyla sergileyebilirsiniz.

BAŞAK: Yeniay ile birlikte finansal sorunlar yaşayabilirsiniz. Yüklü ve riskli harcamalar yapmaya gayret gösterin. Gelir-gider dengenizi ayarlamanız çok önemli. Başkalarından kaynaklı yaşanacak sürpriz değişiklikler ödemeler nafaka burs vergi miras işleri sizi maddi açıdan zor durumda bırakabilir. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca ailenizle daha çok bir arada olabilirsiniz. Evde daha keyifli uyumlu zamanlar geçirebilirsiniz. Tadilat ev değişikliği için güzel bir dönem. Varsa alım satım işleriniz daha kolay ilerleyebilir. 8-9 Ekimde ev gayrimenkul işlerinde aile ilişkilerinde hayal kırıklıkları yaşanabilir gerçekçi olun. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca oldukça mücadeleci yoğun bir dönem geçireceksiniz. Planlı ve organize olmak size her konuda başarıyı getirecek. 16-17 Ekim miras kredi işlerini çözmek gayrimenkul alım-satımı için harika günler değerlendirin.

TERAZİ: Yeniay ile birlikte planlarınızı uygulamak kendinizi daha iyi ifade etmek isteyebilirsiniz. Ancak ilişki ve ortaklardan kaynaklı sürpriz değişiklikler sizi zor durumda bırakabilir. İlişkilerden ortaklıklardan yana baskı altında kalabilirsiniz. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca iletişim eğitim seyahat trafiğiniz artabilir. Yakınlar ve kardeşlerle ilişkiler düzelebilir bir araya gelebilirsiniz. 8-9 Ekimde yazışmalarda iletişimde seyahatlerde proje sunumunda dikkatli olun. Hatalı kararlar alabilirsiniz. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca enerjinizi doğru kullanmakta mücadele etmekte zorlanabilirsiniz. Meditasyon yoga çalışmaları yapmak için güzel zamanlar. 16-17 Ekim anlaşma imzalamak ortaklık-işbirlikleri kurmak kendinizi ifade etmek için harika günler değerlendirin.

AKREP: Yeniay ile birlikte yalnız kalmak içinize dönmek isteyebilirsiniz. Ancak günlük işlerde sağlık ya da iş yaşamındaki sürpriz değişiklikler haberler sizi zor durumda bırakabilir. Seyahate çıkmak fikirlerinizi paylaşmak için iyi bir hafta değil. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca gelir ve giderlerde artış yaşanabilir. Varsa kazançlarınızı artırmak için planlarınız daha kolay ilerleyebilir. 8-9 Ekimde keyfi harcamalar yapabilirsiniz riskli yatırımlardan da uzak durun hatalı girişimlerde bulunma riskiniz var. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca takım çalışmalarında arkadaşlık ilişkilerinde hareketli yoğun bir dönem geçireceksiniz. Zaman zaman arkadaşlarınızla hedefleriniz doğrultusunda rekabet tartışma içine de girebilirsiniz. 16-17 Ekimde danışmanlık işlerinden yürüttüğünüz projelerden kazanç sağlayabilirsiniz.

YAY: Yeniay ile birlikte aşk hayatında sosyal ilişkilerde beklenmedik gerilimler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinde takım çalışmalarında planlarınızı gerçekleştirmeniz uyumu yakalamanız zor görünüyor. Riskli manipülatif yatırımlardan harcamalardan uzak durun arkadaşlarınıza borç vermeyin. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca kendinizi daha çekici ve güzel hissedeceksiniz. Dış görünümünüzü yenilemek yeni ilişkilere başlamak için güzel bir dönem. 8-9 Ekimde aile ilişkilerinde hayal kırıklıkları yaşanabilir daha gerçekçi olmaya çalışın. Dekorasyon ve alışveriş için pek de iyi bir zaman değil. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca iş yaşamında hareketli yoğun bir dönem geçireceksiniz. Planlı ve organize olmak size başarıyı getirecek. Zaman zaman Üstlerinizle rekabet tartışma içine de girebilirsiniz. 16-17 Ekim hobilerle ilgilenmek yeni bir ilişkiye başlamak için keyifli günler değerlendirin.

OĞLAK: Yeniay ile birlikte iş kariyer yaşamı gelecek planlarına yönelik yeni adımlar atmak önemli kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Ancak ev-yerleşim konularında aile ilişkilerinde yaşanacak sürpriz değişiklikler sizi zor durumda bırakabilir. İlişkilerden ortaklıklardan yana baskı altında kalabilirsiniz. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca ilişki ve ortaklıklarda sıkıntı çekebilir daha çok yalnız kalmak isteyebilirsiniz. 8-9 Ekimde iletişimde yazışmalarda seyahatlerde dikkatli olun. Hatalı işbirlikleri sözleşmeler kurma riskiniz var. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca yurt dışı iş ve seyahatlerde eğitim medya faaliyetlerinde hareketli yoğun bir dönem geçireceksiniz. Planlı ve organize olmak size başarıyı getirecek. 16-17 Ekim de aile ev gayrimenkul miras konularında sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

KOVA: Yeniay ile birlikte uzaklardan sürpriz haberler alabilir ani yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu dönemde fikir beyan etmek eğitim almak-vermek reklam yayıncılık işlerinde başlamak sizi zor duruma sokabilir. Özellikle eğitim ithalat-ihracat lojistik medya yayıncılık işlerinde çalışıyorsanız evraklara yazışmalara yürüttüğünüz projelerde daha dikkatli olun krizler yaşayabilirsiniz. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca sosyal ilişkileriniz artacak. 8-9 Ekimde arkadaşlarınızla para kaynaklı gerilimler yaşayabilirsiniz dikkatli olun. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca ödemelerde vergi burs nafaka miras işlerinde hareketli yoğun bir dönem geçireceksiniz. Planlı ve organize olmak size başarıyı getirecek. 16-17 Ekim sosyalleşmek çevrenizden destek almak fikir paylaşmak için harika günler değerlendirin.

BALIK: Yeniay ile birlikte finansal sorunlar yaşayabilirsiniz. Yüklü ve riskli harcamalar yapmayın. Gelir-gider dengenizi ayarlamanız çok önemli. Ancak başkalarından kaynaklı yaşanacak sürpriz değişiklikler ödemeler krediler vergi miras işleri sizi maddi açıdan zor durumda bırakabilir. Para konusunda ortak işlere başlamak için iyi bir ay değil. 7 Ekimden itibaren bir ay boyunca iş hayatında daha kolay ilerleyebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz iyileşebilir. Ancak 8-9 Ekimde iş yaşamında gelecek planlarında gerçekçi hareket edin hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 15 Ekimden sonra yaklaşık iki ay boyunca özel ve iş ilişkilerinde ortak işlerde hareketli yoğun bir dönem geçireceksiniz. Planlı ve organize olmak size başarıyı getirecek. Rekabet ve açık düşmanlıklar yaşayabilirsiniz. 16-17 Ekim yeni gelir kaynakları yaratmak zam ikramiye isteklerinizi dile getirmek için harika günler değerlendirin.


Işığınızı yansıtmanız dileğimle

Aylin İleri Aydoğan

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, burç, ekim, ekim18, haftalık, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557