Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Afrodit
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05 Ekim 2013, 17:25   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Asude Argun Ekim 2013 Aylık Burç Yorumları

Koç ve yükselen Koç için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(21 Mart - 19 Nisan)
Ayın ilk kısmında ikili ilişkilere daha özen göstermenizi öneririm. Ortaklaşa işlere alıcı gözüyle bakmanız yerinde olur. Evlilik ya da birliktelik sizin için önem taşımaya başlayacak. Partnerinizle daha yakından ilgilenmeniz de gerekebilir. Tutulma ikili ilişkiler alanında olacağı için temkinli olmanız yaralı olur. Son hafta ise aktif konular değişecek ve maddi alana yönelecek. Borç alacak kredi dengenizi iyi kurmaya çalışın. Ters giden sorunlar olursa; yeni adım atmak yerine miras prim hisse nafaka vergi gibi sorunları çözmeye çalışmalısınız.

Boğa ve yükselen Boğa için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(20 Nisan - 20 Mayıs)
Gündelik işlerin ağır bastığı çalışmaya özen göstermeniz gereken bir aya girdik. Pratik davranmak ve verimli olmak sizin için özel önem taşıyacak. Pek çok işi bir arada yapmanız gerekebilir. Astlarınız veya size yardım edenlerle ilgili sorunları çözmek durumunda kalmanız mümkün. Ay tutulması kontrol edemeyeceğiniz olaylar üzerinde gerçekleşecek. O yüzden geri planda kalmanız yerinde olur. Özellikle geçmiş konuları ve korkuları bir yana bırakmalısınız. Ayın son haftası enerjiniz yükselecek. Bu kez eşinizle birlikte ilişkinize odaklanmalısınız. Yanlış anlamalara sebep olmamak için partnerinizi iyi dinlediğinizden emin olun.

İkizler ve yükselen İkizler için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(21 Mayıs - 20 Haziran)
Kendinize güveninizin artacağı ve hayattan keyif alacağınız bir aydan geçiyorsunuz. Zamanınızı değerlendirmek için hobi spor ya da sanatla ilgilenmeniz iyi gelebilir. Çocuklarla ilgili konularda da gelişmeler olacak. Ayın önemli bir bölümü daha eğlenceli ve hareketli geçeceğe benziyor. Tutulma arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri sorgulamanızı gerektirebilir. İçinde bulunduğunuz ekiple ilgili gelişmeler olabilir. Ayın son haftasında işteki yoğunluğunuzun artması da mümkün. Pek çok sorunu çözmek için yanınızda çalışanları iyi organize etmelisiniz. Gecikmeler ve arızalar için de önlem almanız yerinde olur.

Yengeç ve yükselen Yengeç için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(21 Haziran - 22 Temmuz)
Ay boyunca ev aile ya da ebeveynlerle ilgili konulara daha dikkat etmelisiniz. Büyüklerinizin hatırını sormak onlarla zaman geçirmek sizi de rahatlatacak. Eve zaman ayırmak ve güvenliğinizi kontrol etmek manevi olarak güçlenmenizi sağlayabilir. Tutulma işinizle ilgili konuları da gündeme getirebilir. Çok da hoşunuza gitmeyen kadersel değişiklikler gerekebilir. Yanı sıra ev ve aile gibi konulara daha çok özen göstermeye devam etmelisiniz. Ayın son haftasından itibaren çocuklarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Geçmiş günlerde ortaya çıkan sorunları çözmeniz olası.

Aslan ve yükselen Aslan için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Oldukça hareketli bir aya giriyorsunuz. Bu dönemde kardeşler yakınlar ve komşularla ilişkileriniz etkili olacak. Yeni şeyler öğrenmek ticari faaliyetlerde bulunmak için adım atabilirsiniz. Toplantılar görüşmeler yolculuklar da artacak gibi gözüküyor. Tutulma yurt dışıyla ilgili bağlantılarınız üzerinde olacak. Yabancılarla ilgili sorunları çözebilirsiniz. Yanı sıra hukuksal akademik ithalat ihracatla ilgili konuların gündemde olması mümkün. Ayın son haftası kendinize zaman ayırmanızı tavsiye ederim. Evde ya da doğada geçireceğiniz zamanlar yaratıp sorunlar üstünde düşünerek çözmeye çalışmak iyi gelecek. Aile birliğinizi güçlendirmeye çalışmalısınız.

Başak ve yükselen Başak için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(23 Ağustos - 22 Eylül)
Ayın en önemli konusu kazançlar ve masraflar üzerinde olacağa benziyor. Kaynaklarınızı etkin kullanmak paranızdan tasarruf etmek için yeni yollar bulabilirsiniz. Yatırım yapmak için tüm kazançlarınızı detaylıca gözden geçirin. Tutulma borç ve alacak gibi konularda olacağı için kredilerden uzak durmanız yararlı olur. Hatta partnerinizin harcamalarını da hesaba katmalısınız. Ayın son haftası olaylar hızlanmaya başlayacak. Ziyaretler toplantılar artacak yakınlarla ilişkiniz çoğalacak. Ancak ticari bir imza atmanız gerekiyorsa iyi düşünmeli sözleşmeleri detaylıca incelemelisiniz.

Terazi ve yükselen Terazi için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(23 Eylül - 22 Ekim)
Ay boyu ön plandasınız. Kendinizi göstermek ve dikkat çekmek istiyorsanız istediğinizden hızlı gelişmeler olacak. Ancak sağlık konusunda daha yavaş hareket etmeli yaptırmanız gereken tahliller varsa ihmal etmemeli kendinize iyi bakmalısınız. Tutulma ilişkiler üzerinde olacak. Ben-sen diyaloglarından çözüm elde edemeyebilirsiniz. Karşı tarafı dinlemek empati kurmak sizi daha geliştirecek. Evlilik veya ortaklık gibi konularda sürprizlere açık olun. Ayın son haftasından itibaren maddi konulara da dikkat etmelisiniz. Kazançlarınızı gözden geçirmek için detaylı bir bütçe hazırlamanızı önemle tavsiye ederim.

Akrep ve yükselen Akrep için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(23 Ekim - 21 Kasım)
Ayın başında sizi zorlayan olaylarla boşuna üzülmeyin. Şartları şimdilik kontrol edemeyeceğinizi kabul edip enerjinizi boşa harcamamalısınız. Yeri ve zamanı geldiğinde enerjiyi sizden etkili kullanan olmadığını hatırlamalısınız. Ayın son haftasına kadar geri planda kalarak kendinizi arındırmalısınız. Korkular ve endişelerden uzaklaşmaya çalışın. Tutulma ofis hayatınızla ilgili başka gerçekleri ortaya getirebilir. Gereken düzenlemeyi yapmak için daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ayın son haftası tazelenen enerjinizle ön planda olacaksınız. Ancak yeni fikirlerle büyük adım atmak için acele etmemelisiniz.

Yay ve yükselen Yay için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(22 Kasım - 20 Aralık)
Sosyalleşmenin öne çıkacağı bir ay sizi bekliyor. Arkadaşlarınız dostlarınızla bol bol bir araya gelecek eğleneceksiniz. Hep birlikte adım atmak gelecek günlere ilişkin planlar yapmaktan mutlu olacaksınız. Meclis veya dernek gibi konulara zaman ayırabilirsiniz. Tutulma çocuklarla ilgili konuları da gündeme getirebilir. Bazı sorunları çözmek için adım atmanız mümkün. Yanı sıra aşk hayatınızdaki sorunlara yönelebilirsiniz. Ayın son haftasında iş için yurt dışı bağlantınız gelişebilir ilgili konular gündeme gelebilir. Daha mistik dini uhrevi konulara doğru yönelmeniz de olası.

Oğlan ve yükselen Oğlak için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(21 Aralık - 19 Ocak)
İşiniz için önemli bir süreçten geçiyorsunuz. Başka bir görev almak ya da yaptığınız işte kendinizi göstermek için adım atabilirsiniz. Sahnede olduğunuzu bilmeli ona göre hareket etmelisiniz. Saygınlığınızı artırmak için hareket etmelisiniz. Tutulma ailevi konular üzerinde olacak. Özellikle ebeveynlerinize daha fazla zaman ayırmalısınız. Ev içinde yapmanız gereken işleri organize etmenizi tavsiye ederim. Ayın son haftasından itibaren gelecek günler için planlamalar yapabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla birlikte görüşmeniz de mümkün. Birlikte olmak sizi güçlendirecek.

Kova ve yükselen Kova için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(20 Ocak - 18 Şubat)
Ayın ilk kısmında yurt dışı yabancılar uluslararası konular gündeme gelebilir. Kişisel gelişim alanında bir kursa dahil olabilir belki de astroloji öğrenmek için adım atabilirsiniz. Bu ay kendinizi geliştirmenin yollarını aramanızı tavsiye ederim. Tutulmayla birlikte yakınlarınızla ilişkinizde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Kardeşleriniz veya komşularınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Ayın son haftasından itibaren kariyerinizde kendinizi göstermek için de ilerleyebilirsiniz. Önemli kişilerle birlikte olarak hedeflerinizi ortaya koyacaksınız. Geçmiş zamanlarda aşamadığınız sorunlara başka çözümler bulabilirsiniz. Yeni işlere başlamak yerine mevcutları düzenlemeniz daha etkili olacak.

Balık ve yükselen Balık için Ekim 2013 aylık burç yorumu
(19 Şubat - 20 Mart)
Maddi konulara borç ve alacak gibi ilişkilere dikkat etmeniz gereken bir aydan geçiyorsunuz. Kredi kredi kartı vergi sigorta ve prim gibi dolaylı ödemeleri ihmal etmemenizi öneririm. Ayrıca özel bir konuda derinleşmek istiyorsanız gizemli insanlarla karşılaşabilirsiniz. Tutulma maddi konularda olacağı için kaynaklarınızı gözden geçirmeniz yerinde olur. Elinizdeki parayı kazançlarınızı detaylıca düzenlemelisiniz. Bütçe yapmanın yararını göreceksiniz. Ayın son haftasında yurt dışı bağlantınız güçlenebilir. Eski bağlantılarınız sayesinde basın yayın ve medya gibi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz.
∞ MαsαL Bunu beğendi.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 14 Ekim 2013, 13:09   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Teşekkürler

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, argun, asude, aylık, burç, ekim, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557