Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05 Ekim 2013, 17:26   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Burcu Vurkaç Ekim 2013 Aylık Burç Yorumları

Ekim ayı geldi.
Gökyüzünde pek çok güçlü bileşim var. Tamamı tetikleyici güç verici açılar.
Doğum haritalarınızdaki etkilere göre bir şeyler için sizi destekliyor veya güç kazanmanız için zorluyor olabilir.
Astroloji tek başına bi şeyi oldurtmaz!
Astrolojik etkileri bilip kullanabilecek olan sizlersiniz.
Ekim yorumlarını okurken evrenin gücünü arkanıza alma niyetiyle okumanızı tavsiye ederim.
Sonrasında seçimlerinizi yapacak olan sizlersiniz.
Hepimize ışık olsun!

KOÇ Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Zodyak çarkında Koç’tan başlayan yolculuğumuz yolu yarıladı ve Terazi dönemine geldik. Terazi dönemi BEN ile BİZ bilincinin kesiştiği önemli bir dönüm noktası. Bu aydan itibaren ilişkiler beraber üretilenler önem kazanmaya başlıyor. İlişkilerinizde “Birlikte ne yapabiliriz nasıl ilerleyebiliriz?” sorusunu cevaplamak sizler için oldukça faydalı olacaktır. “BEN olmak” Koç’un doğasında olan bir içgüdüdür. Bireyselliği kendi başına ilerlemeyi ve ilk olarak yalnız başına hareket etmeyi siz Koçlar çok iyi yapıyorsunuz. Bu aydan itibaren o hep bildiğiniz halden konfor alanınızdan çıkıp birlikte bir şeyler yapmaya odaklanın.

Ayın ilk haftasında Terazi burcunda oluşan yeni ay ilişkilere dair dönüştürücü başlangıçlara işaret ediyor. Bu ilişkileri sadece romantik ilişki gibi yorumlamayın. Hayatınızda size katkıda bulunan veya size karşı duran tüm durumların içerisinde insanlar var. Bu noktada ilişki diyerek anlatmaya çalıştığım sizin dışınızda kalan tüm kişilerle olan ilişkiler.

Bu ay hayatınızın önemli farkındalıklarına hizmet edebilir. İlişkiler ve işbirliği konularında nerelerde sorunlar yaşadığınızı değerlendirmek için güzel bir dönem. Bu değerlendirmenin ardından neyi nasıl yapacağınızı biliyor olacaksınız. Adeta bir aydınlanma hali.

Bu ay yeni ortaklıklar için ilk girişimlerinizi yapabilirsiniz. Denge kurmak kazan-kazan niyeti ile bakmak ve nezaketle davranmak size kazandıracaktır. Bu yolla hayatınızda uzun süredir beklettiğiniz girişimlerin sağlam temellere dayanan ilk adımlarını atabilirsiniz.

Ayın ilk yarısında artistik yetenek yaratıcılık ve sunum gerektiren konularda işler yolunda gidecektir. Zaman planınızı buna göre düzenlemenizde fayda var.

Bekar Koçlar için ayakları yerden kesici ve kalıcı aşk dönemine de işaret eden bu ay ilişkisi olan Koçların ilişkilerini sorgulamaları ve aşk ilişkisinde sağlıklı dengeler kurmak için adımlar atmaları gerektiği anlamına geliyor.

Çocuk sahibi olan Koçların çocuklarına dair konuları düzenlemek ve rahatlamak için gereken enerjiyi de bulabilecekleri bir ay. Sonuna kadar faydalanın.

Ayın son haftasından itibaren geri hareketine başlayacak olan Merkür özellikle finansal konularınızı yeniden gözden geçirmeniz ve akılcı çözümler üretmeniz için sizlere yardımcı olacaktır. Tazminat komisyon kredi miras gibi dış kaynaklardan gelen gelirler ile ilgili meselelerinize dair başlangıçları bu geri hareket öncesinde halletmenizde fayda var. Merkür gerilemesi başladıktan sonra bu konularda imza atmamaya özen gösterin. Mecbur kalırsanız tüm detayları tekrar tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal verecek ifadeler kullanmaktan kaçının.

BOĞA Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Bu ay gökyüzündeki etkileşimler ilişkilerinize ışık tutarak yeni ayı başlatıyor. Geçtiğimiz ay başlayan beraberliklerin derinleşmesi ilişkilerin tekrar değerlendirilmesi ve BİZ OLMA’ya dair sağlam adımlar atılması söz konusu olacaktır. Hal böyle olunca ilişkilerinize dair düşünmeniz gereken bir aya girdiğimizi söylemeden geçemiyorum.

Son dönemde ilişkiler anlamında hayatınızda neleri değiştirdiniz? Hayat inşa etmeye dair ilişki temelli önemli dersler çıkarımlar yapmak için uygun bir dönemdesiniz. Bundan sonraki dönemde aldığınız bu dersleri düşünmek ve her daim hatırlamak için özen gösterin. Tanrı’nın bizlerle iletişim kurmak için bu dersleri karşımıza çıkardığını hatırlayın. Kendinizden tavizler vermek/vermemek kendi hayatınızı yaşamak/size diretilen hayatı yaşamak arasındaki farkı çeşitli deneyimlerle yaşayabilirsiniz. Sık sık ilişkilerde karşılaştığınız durumları düşünün. Bundan sonra vizyonunuzu bu deneyimlerden aldığınız dersleri değerlendirerek belirleyin. Bu yolla rahata erebilirsiniz.

Bu ay günlük rutinlerinizi değiştirme amaçlı tohumlar atmak için uygun. Günlük rutinler temasını biraz açmama izin verin. Her gün karşılaştığınız insanlar her gün gittiğiniz yollar her gün yaptığınız işler evinizin düzeni beslenmeniz sağlığınız ve yaptığınız rutin uğraşlar… Ne kadar geniş bir temadan bahsettiğimi sanıyorum anladınız. Bu rutinler içerisinde değiştirmek istedikleriniz neler? Aslında yapmak istemediğiniz angarya gibi hissettiğiniz konuları gözden geçirin. Bu konuları hayatınızdan çıkartmak veya yönünüzü değiştirmek için girişimlere başlayın. Başlamak bitirmenin yarısıdır derler. Diğer yarısı ise attığınız tohumları sulamak ve onlar yeşerene kadar gereken sabrı gösterip umudunuzu canlı tutmak. Bir şeyi somuta çevirmek ve sonuç almak konusunda Boğaların içten gelen bir yeteneği var. Bu nedenle başlarken ekstra eforu gösterip sonrasında olan biteni akışa bırakabilirsiniz.

Bu ay sağlığınıza ekstra özen gösterin. Uzun dönemdir biriken fiziksel ve zihinsel yorgunluğu atmak için çözümler düşünün ve uygulayın. Dinlenmeniz gerektiği o kadar açık ki! Dinlenip içinizdeki güç ile bağ kurdukça kendi önünüzü kendiniz açacaksınız.

Bu ay oluşacak dolunay beklenmedik sırların ortaya çıkışı ile yönünüzü görmenizi sağlayabilir. İşlerin sandığınızdan farklı bir yüzü ile karşılaşabilirsiniz. Endişe etmeyin. Bu ay korunuyorsunuz.

Başlarken bahsettiğim ilişkiler ortaklıklar birlikte yürütülen projeler temalarınızı etkileyebilecek Merkür gerilemesi dönemine gireceğiz bu ayın sonunda. İletişimsel problemler yaşamak için samimiyetinizi ve iyi niyetinizi yaptığınız her konuşmada öne çıkarın. Tüm sıkıntıları tereyağından kıl çeker gibi halledin.

İKİZLER Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Yeni ay günlük koşturmaları ve problemleri yoluna koymanız için sizlere göz kırparak başlıyor. Bu temayı biraz açmama izin verin. Her gün karşılaştığınız insanlar her gün gittiğiniz yollar her gün yaptığınız işler evinizin düzeni beslenmeniz sağlığınız ve yaptığınız rutin uğraşlar… Ne kadar geniş bir temadan bahsettiğimi sanıyorum anladınız. Bu rutinler içerisinde değiştirmek istedikleriniz neler? Aslında yapmak istemediğiniz angarya gibi hissettiğiniz konuları gözden geçirin. Sık sık karşılaştığınız problemlerin size vermek istediği mesajı görmezden gelmeyin. Bunları görmezden gelmek bir süre sonra kendinizi bir kaosun ortasında bulmanıza ve hareket edememenize neden oluyor. Tek yapmanız gereken düşünmek fark etmek ve değiştirmek. Bu ay bu konularda tekrar tekrar yapacağınız değerlendirmeler sizlere ışık tutacaktır. Önceliği zihinsel yorgunluk ve gerilim yaratan durumlara verin. Onları halletmek omuzlarınızdan büyük bir yükü kaldıracaktır.

Sizlerin iletişim yönünüz her daim hayranlıkla izlediğim bir yetenek. Bu yeteneği artık BİZ OLMA’ya dair bir niyet ile ortaya koymanızda fayda var. Zodyak çarkında Koç’tan başlayan yolculuğumuz yolu yarıladı ve Terazi dönemine geldik. Terazi dönemi BEN ile BİZ bilincinin kesiştiği önemli bir dönüm noktası. Bu aydan itibaren ilişkiler beraber üretilenler önem kazanmaya başlıyor. İlişkilerinizde “Birlikte ne yapabiliriz nasıl ilerleyebiliriz?” sorusunu cevaplamak sizler için oldukça faydalı olacaktır. İlişkilerde her daim arabuluculuk görevi üstlenmesi gereken kişiler vardır. Onların varlığı ile dengeler kurulur sorunlar ortadan kalkar. Bu ay bu görevi üzerinize almalısınız. Taraflar ilişkilerini yoluna sokarken huzurdan ve sağlıklı ilişkinin getireceği faydalardan nasibinizi alacağınızı biliyorum.

Bu ay sizler için sanatsal konular artistik yetenek gerektiren uğraşlar sunum yapmak sahnelemek sergilemek gibi temalarda olumlu başlangıçlara işaret ediyor. Niyetiniz düşünceleriniz bu uğraşlarda ise bu enerjileri kullanıp tohumlar atmalısınız.

Diğer yandan romantik etkileşimlerin de artacağı bir ay sizleri bekliyor. Tanıştığınız yeni birileri ayaklarınızı yerden kesici romantizmi taşıyor olabilir. Ancak şunu da belirtmeliyim. Bu ay Merkür gerilemesi etkisine giriyoruz. Bu durum eski ilişkilerinizi de tekrar gündeme getirebilir. Dikkatli olun. Zira aynı filmi izlemek sizler için zevkli olmayacaktır. Yeni olan sizin olsun.

Hepimizin hayalleri vardır. Hayatta ulaşmak istediğimiz başarılar elde etmek istediğimiz ilişkiler ve arzular… İşte bu konularda sizlere ışık verici bir dolunay oluşacak bu ay. İçgüdüleriniz size doğru yolu gösterecektir. İçinizden yükselen isteklere kulak verin. Hayallerinize yürümek için şartları olgunlaştırıcı adımlar atmaya cesaret gösterme zamanı geldi.


YENGEÇ Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Sevgili Yengeç’ler eğer kendi işinizi yapıyorsanız veya yapmak istiyorsanız bu ay faydalanmanız gereken enerjiler var. Öncelikle mevcut durum ve gitmek istediğiniz yola dair ne hissettiğinize bakın. Doğru okudunuz. Hislerinize bakın. Bu ay size en çok yardımcı olacak hareket bu olacaktır.

Hayatınızın kurumsallaşma temasının ağır bastığı bir dönemine giriyorsunuz. Bu durum iş kurmak yatırımlar yapmak adım adım ilerlemek olarak kendini gösterecektir. Acele etmeyin. Her şeyin sağlam bir temele dayanarak güçlü bir şekilde kurulması için motivasyonunuzu koruyun. Kendi işini yapan Yengeçlerin artık büyüme dönemi. Siz isteseniz de istemeseniz de bu büyüme etkilerini yaşayacaksınız. Bazen çalışanlarınızın artması daha fazla iş yükü ve daha fazla insanla uğraşmak korkutucu geliyor olabilir. Bunu anlıyorum. Ancak benim baktığım tabloya siz bakıyor olsanız biliyorum ki bir dakika bile durmaz ve büyüme yolunda emin adımlar atmaya gönüllü olurdunuz.

Bu ay Yengeçler için önemli vurgular veriyor. Bu vurgulardan bir tanesi evinize ve ailenize dair. Bir kurulum süreci için oldukça iyi bir zamandasınız. Belki ilişkinizi resmiyete dökmek aynı eve taşınmak evlenmek için üzerinizdeki baskılar artıyor olabilir. Bu baskılara direnmeyin. Değişimler sizi her ne kadar endişelendirse de doğru olan bu değişimlere izin vermek bu ay.

Aşk ilişkinizde kartları açık oynamanın vakti gelmiş görünüyor. Neyi bekliyorsunuz? Neden partnerinize onunla bir ömür geçirmek için duyduğunuz arzuyu söylemiyorsunuz? Hadi yapmayın utanacak bir şey yok. Sizin bu arzunuza cevap vermeyip sizi üzecek bir partner ile uzun dönemde mutlu olabileceğinizi düşünüyorsanız bir defa daha düşünün.

Bu ayın ilk yarısında kazançlarınızı arttırmak için oldukça güzel etkiler alıyorsunuz. Pahada büyük işler yapmak için motive olun. Yüksek rakamlar telaffuz etmekten çekinmeyin. Emeğinizin zamanınızın ve yeteneklerinizin değerinizi daha fazlaya satabileceğinizi siz de biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken bunu doğru biçimde ifade edebilmek. Çekinmeyin değerinizi küçümsemeyin. Bir yıldız gibi parlamak istiyorsanız bu konulara biraz daha eğilin.

Bu ay Koç burcunda oluşacak olan dolunay kariyerinizi başarılarınızı ve yükselmenizi tetikleyici bir ışık veriyor. Şartların olgunlaştığını ve artık bir adım daha yukarı çıkmanızın zamanı geldiğini anlatmak istiyor. Belki de az önce bahsettiğim gelir artışlarını bu yolla sağlıyor olabilirsiniz. Yeni olana kucak açın. Hayatınızda dokunduğunuz her şeyi altına dönüştürebilecek bir dönemde olduğunuzu tekrar hatırlatıyorum. Bereketiniz bol olsun!

ASLAN Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Bu ay enerjinizin hatırı sayılır bir kısmını evinize ve ailenize ayırmanız gerekebilir. Bu bir taşınma olarak ortaya çıkabileceği gibi aile fertlerinin konuları ile ilgilenmek olarak da ortaya çıkabilir. Kararlılıkla işleri yoluna koymaya bakın. Bir yandan da aileden gelen koşulsuz ve sıcacık sevginin size iyi geleceğini de tahmin ediyorum. Yeniden enerjinizi toplamanız ve taze başlangıçlar yapmanız için önemli.

Ev arsa alım satım kiralama gibi gündemlerinizi de aynı şekilde bu ay içerisinde halletmeye bakın. Özellikle ayın ilk yarısında memnun kalacağınız anlaşmalar yapıyor olabilirsiniz. Baktınız işler istediğiniz gibi gitmedi o zaman Merkür gerilemesinin etkili olduğu ayın son haftasından itibaren biraz ara verin. Bu ara verme sürecinde isteklerinizi ve koşulları tekrar gözden geçirin. Ekim ayı itibariyle tekrar harekete geçecek fırsatı göreceksiniz.

Ayın ilk haftasından itibaren cazibenizin arttığını hissedebilirsiniz. Görüntünüzde değişiklikler yapmak saçlarınızın modeli ile oynamak ve yepyeni bir SİZ yaratmak için yılın bu güzel dönemini kullanın. Yapacağınız değişiklikler dikkat çekici olsun şatafatlı olsun. Önümüzdeki ay çok memnun kalacağınızı şimdiden söyleyeyim.

Bu ay lükse giyime kozmetiğe yemeye içmeye her zamankinden fazla harcamak da gündeminize girebilir. Bu ay yeni gelir kaynaklarına odaklandığınız ve gelirinizi arttırmaya çabaladığınız sürece bu konuda bir sıkıntı yok içiniz rahat olsun. Kendinizi biraz şımartın.

Yeni gelir kaynakları demişken bu ayın ikinci yarısından itibaren gelirinizi arttırmak için girişimlerde bulunun. Bu bir zam yeni bir proje yeni bir müşteri yeni bir iş olarak ortaya çıkabilir. Önemli olan tohumlar atmanız olacak. Sonra da ara ara onlara su verin yani takip edin. Özellikle iletişim ve diplomasi anlamında yapacaklarınız oldukça önemli. Dengeleri kurmak kendinizi nezaketle ifade etmek faydalı olacaktır.

Bu ay eğitim almak vermek organize etmek başvurularınızı yapmak gibi temalar ile meşgulseniz güzel ve hızlandırıcı etkileşimler sizleri bekliyor. Uzun süredir merak ettiğiniz bir konuya dair araştırmalar yapmak eğitim programlarını belirlemek bu doğrultuda görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konulardan para kazanıyorsanız tanıdığınız kişilerin desteğini almak tanıtım veya yayılmak için başkalarının kaynaklarını kullanma tarafında işler yolunda gidecektir. Aradığınız finansmanı bulabileceğiniz güzel bir ay.

BAŞAK Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Bu ay yoğun iletişim gerektiren her türlü konuda kararlılıkla ilerlemek için kendinizi motive etmelisiniz. Bu tema belki yazdığınız bir kitap belki internet siteniz belki bir sunum belki de gün içinde yoğun koşturmaca gerektiren bir organizasyon olabilir. Etkiler hayatınızda nasıl somutlaşırsa somutlaşsın yoğun iletişim ve koşturmaca içeriyorsa dikkatli olun. Kelimelerin ardında yatan anlamları çözmeye gayret edin. Adeta bir dedektif gibi uyanık olun ve söylenen her şeyi önemseyin analiz edin. Zaten sağlıklı analizler yapmak ve detayları görebilmek sizin güçlü bir yönünüz bunu daha fazla kullanmaya gayret edin.

Özellikle ayın son haftasına kadar sağlıklı bir şekilde yürüttüğünüz ilişkiler ve organizasyonlar son haftada Merkür gerilemesinin etkisi ile yavaşlayabilir. Konuları başa sarıp tekrar değerlendirmeniz ve fazlaca açıklama yapmanız gerekebilir. Bu durum sizi tüketmesin. Daha önce göremediğiniz fırsatları görmek ve değerlendirmek için bir uyarı aslında bu.

Bu ay bir yandan da gelirlerinizi arttırmak için girişimlerde bulunmalısınız. Maddi durumunuzu düzeltmek için hem kendi çabanız hem de dışarıdan alacağınız destekler için tetikleyici etkileşimler mevcut. Kullanmalısınız. Bu etkileşimler zam istemek iş değiştirmek yeni bir projeye başlamak için niyetinizi ortaya koymak olabilir. Yeteneklerinizin zamanınızın ve emeğinizin işlere yapacağı katkıyı incelikle ifade edin. Maddi durumunuzda meydana gelecek bir iyileşmenin sizi motive edeceğini ifade etmekten çekinmeyin. Ancak bunu yaparken bencil bir tavır değil hizmet eden katkı yapmaya niyet etmiş bir tavır ile hareket edin. Niyetiniz ve karşıya verdiğiniz his olayların yönünü değiştirici etkiye sahip. Bu etkileri kullanarak uzun süredir arzuladığınız konuları başlatabilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Diğer yandan başkalarının kaynaklarını parasını yeteneklerini yönetmek konularına da odaklanmanızda fayda var. Başkalarına vereceğiniz destekler sizlere ödül olarak geri dönecek. Bu noktada hislerinize güvenin. Karşıdaki kişinin neye ihtiyacı olduğunu bu ay sizden daha iyi bilen birisi olamaz. Gerek duygusal gerek düşünsel anlamda iş birliği içinde bulunduğunuz kişilerin stratejilerini çizmelerine yardım edin. Bu kişilerin yanlarında sizin desteğinizi hissetmesi olayların yönünü değiştirip şartları olgunlaştıracaktır.

TERAZİ Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Geçtiğimiz ayın sonunda Terazi burcu dönemi başladı. Zodyak çarkında Koç’tan başlayan yolculuğumuzu ortaladık ve her şeyin dengelenme zamanı anlamına gelen Terazi dönemini açtık. Geçtiğimiz ayın yorumlarını yazarken kendimi tutup doğum günü kutlamanızı bu aya sakladım. Tabiki bir nedeni var! Tüm Teraziler için yepyeni bir dönem başlıyor. Bu etkileri anlatmak için çok heyecanlıyım! Hem kutlamayı hem güzellikleri bir arada sunacağım bir yazı yazmak istedim.

Öncelikle tüm Terazi burcu okuyucularımın doğum gününü kutluyorum.

Ben de bir Terazi yükselen olduğumdandır herhalde Terazileri hep ayrı bir severim ayrı bir kalp bağım olur tüm Teraziler ile. Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Terazi burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!

Doğum günlerimizde doğum haritalarımızdaki Güneş ile evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güneş 24 saat için kavuşur. Bu özel kavuşum yani her iki Güneş’in de sizi aydınlatması tüm spotların sizler üzerine çevrilmesi anlamını taşır. Bugünde evren sizin şımartılmaktan eller üzerine çıkarılmaktan kutlamalar yapmaktan mutlu olmanıza yardım eder. Doğum gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamasını beklemeyin. Kendi bayramınızı gönlünüzce kendiniz kutlayın! Pırıltınızı tüm dünyaya gösterin! O sevdiğiniz ilgi ve sevgiyi bol bol aldığınız o günün her dakikasının tadını çıkarın!

Gelelim bu ay bizleri bekleyen etkilere….

Akarken doldurma ayına geldik Sevgili Teraziler! Sizlere güzel haberler vermeye bayılıyorum. Ne de olsa ortak bir döngüyü paylaşıyoruz. Hep beraber kazanıyor gülüyor veya zorlanıyoruz. Bu ay hepimiz için çalışma üretme ve başlama vurgusu var.

Öncelikle gelirlerinizden bahsetmek istiyorum. Ay başlar başlamaz düşüncelerinizin güçlü enerjisini gelirlerinize çevirmenizde fayda olacak. Bu sayede kendinize yeni gelir fırsatları yaratabilir ve gitmek istediğiniz yöne dair bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Başkalarının düşüncelerini önerilerini bahanelerini ve sizi endişelendiren yorumlarını lütfen bir kenara bırakın. Çünkü bu ay kazandırıcı etkileri bulmanın yolu kendinize düşüncelerinize ve içinize bakmaktan geçiyor. Sizde olan müthiş güç olmaz denilenleri gerçeğe dönüştürmeye yeter! Hikayelerinizi sıfırdan yazmaya motive olun pişman olmayacaksınız.

Bu ay burcunuzda oluşan yeni ay enerjisi oldukça güçlü bir enerji. Sizlerin her konuda yapacağınız başlangıçlara olumlu etkiler veriyor. Değiştirmek istediğiniz koşullar hayatınıza girebilecek sürpriz mucizeler için adeta bir sihir etkileşimi var. Ancak top yine sizde. Başlatan siz olmalısınız. Bu dönemde riskler almak köklü değişimler yapmak için içinizden yükselen sese kulak verin. Özellikle başarı kariyer şöhret temalarındaki girişimler için ekstra desteklendiğinizi bilmelisiniz. Size düşen harekete geçmek! Sizler için oluşan bu dönüştürücü rüzgarları kullanmak. Ancak tohum atmanın beraberinde gelen bir de sabretme ve ara ara sulamayı ihmal etmeme durumu vardır malum. Sabırla ve tutkuyla ilerlemek sizleri başarıya ulaştıracak olan.

Hayallerinize giden yolda önünüzün açıldığı bu ayı kullanın. Sizleri destekleyecek ve fayda göreceğiniz kişiler etrafınızda dolaşıyor. Davalarınızdan bahsedin ve insanların sizler için harekete geçmelerini isteyin. Onları dava ortağınız yapın ve ilerleyin.

AKREP Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Yeni ay iletişim yönünüzle ortaya çıkıp kazançlarınızı arttırmanız için oluşan etkiler ile başlıyor. İçinizden yükselen arzulara daha çok kulak vermek ve zihinsel enerjinizi bu iç sesin yönlendirdiği temalara odaklamak akıllıca bir davranış olacaktır.

Bir yandan kapalı kapılar ardında kişisel projeleriniz için çalışırken bir yandan da dışarılarda bambaşka konularda koşturmak zorunda kalabilirsiniz. Bu bölünüşün sizleri zorlayacağını tahmin edebiliyorum. Ama bu ay dişinizi sıkmak ve bir koltukta birden fazla karpuz taşıma zamanı.

Yoğunluğun getireceği yorucu trafiğin kişisel projelerinizi engellemesine izin vermeyin. Bu ay içinizde başlatacağınız projeler önümüzdeki dönemde dışarıda büyük başlangıçlara vesile olabilir. Tabi bu süreçte kendinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Özellikle sağlığınıza dair koruyucu önlemleri aldığınızdan emin olun. Dinlenmeyi de ihmal etmeyin. Zira önümüzdeki dönemde sağlık problemlerinden kaynaklanan zaman kayıpları yaşamayı hiç istemeyeceğinizi biliyorum.

Ayın son haftasından itibaren Merkür gerilemesinin etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Merkür bu gerileme dönemini sizin burcunuzda geçirecek. “Eyvah yine mi Merkür!” demeyin. Merkür sizlere yardımcı olmak için bu sefer devrede. Geçmişten gelen kişiler ve ilişkilerden kazançlar sağlamanız için devrede. Özelikle sözleşme yayıncılık seyahat konularında detayları sizin lehinize çevirmeye yardımcı olacak. Bu ay YENİDEN teması olan her şeye dikkat edin. Merkür’ün daha önce kaçırmış olabileceğiniz detayları size gösterip durumları sizin lehinize ilerletmek için bu etkileri karşınıza çıkardığını hatırlayın.

Önümüzdeki ayda da devam edecek olan gerileme süresince zorda kalmadıkça elektronik eşyalar almayın. Önemli sunumlarınız görüşmeleriniz var ise seyahat planlamanızı dikkatli yapın. Ulaşım için bir B planınız olsun. Son dakika aksiliklerinin o güzel enerjinizi bozmasına izin vermemek için bunları anlatıyorum. Bu ay özellikle iletişim yönünüzle parlama zamanınız. Ufak tefek elektronik aksaklıklar veya ulaşımdaki sıkıntılar o enerjiyi bozmasın.

YAY Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Geçen ay hazırladığınız projeleri insanlara anlatma dönemine girdiğinizi bilmenizi isterim. Artık biraz kalabalıklarda olmak derdinizi davalarınızı emeklerinizi anlatma zamanı. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum. İşleriniz dolayısıyla tanıştığınız ve sizin başarınıza katkısı olacak kişiler ile sosyalleşme döneminde olacaksınız. Bu etkiden faydalanmanın en güzel yolu sıkıştığınız noktalarda kendi kendinize çareler üretmeye çalışmak yerine insanlardan yardım almaktır. Tam da ihtiyacınız olan kişilerin etrafınızda olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve yardım talep etmek. Her zamankinden daha fazla konuşun.

Bir yandan da hayallerinize giden yolda insanların desteğini almak için pozitif etkiler altında olduğunuzu da bilmelisiniz. Konuları pişirmek ve uzman görüşü alarak yolunuzu şekillendirmek için bu etkilere kendinizi açın.

Bu ay iş ilişkileriniz dolayısıyla veya size yardımcı olmaya istekli bir kişi ile romantik bir yakınlaşma da söz konusu olabilir.

Ayın ikinci yarısı ile beraber iş yerinizde olaylar hızlanabilir kendinizi göstermeniz için fırsatlarınız olabilir. Sessiz ve çekingen kalmamalı öne çıkmaya mücadele etmeye gönüllü olmalısınız. Bu yolla üstlerinizin desteğini alabilir ve ilerleme kaydedebilirsiniz. Detaylarda gizli olan ayrıntıları fark etmek ve kaosa düzen getirme niyeti ile hareket etmek sizlerin parlamasına yardımcı olacaktır.

Bu ay kalabalıklarda olma yaptıklarınızı anlatma sahneleme icra etme kalabalıklarla buluşturma konularına odaklanın. Yaptıklarınızın kişisel prestijinizi arttırması ve statünüzü değiştirmesini istiyorsanız bu dönemi kullanmalısınız.

İnternet girişimleri yapmak isteyen Yaylardansanız bu ayın başından itibaren başlangıçlar için uygun. Bu başlangıçlar sadece interneti desteklemiyor. Trendleri belirlemek icatlar küçük aletler bir işi farklı yapmanın yollarını deneyimlemek gibi temalarda uğraşlarınız var ise harekete geçmek için doğru zamanlardasınız. Göreviniz geleceği şekillendirmek olsun.

Yaptıklarınızı insanlara duyurmak için her türlü iletişim kanalını cömertçe kullanmaya gayret edin. İletişim medya haberleşme ve ulaşım gibi konularda gördüğünüz destek devam ediyor.

Aşk ilişkileri konusunda neyi nasıl istediğinizi de düşünmeniz gereken bir ay. Çünkü bu ay sizlere yeni ve sağlıklı bir ilişkiyi taşıyabileceği gibi sağlıksız ilişkileri bitirmeniz için de güç verecektir. Yeniye ve daha iyiye kendinizi açın.

Ayın sonuna geldiğimizde geri çekilip kendinizle baş başa kalmak akıllıca olacaktır. Hem dinlenmek hem de hayatınızda olup bitenleri gözden geçirmek yeniden değerlendirmeler yapmak için bu dönemi kullanın. İyileşmeniz ve kendinize gelmeniz bu sayede mümkün olacak.

OĞLAK Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Geçtiğimiz ay kariyeriniz başarınız ve kişisel prestijinizi arttırmak için başlayan etkiler bu ay güçlenerek hayatınıza giriyor. Değerlendirmeniz gereken önemli aydayız Sevgili Oğlaklar!

Ayın ilk haftasında Terzi burcunda oluşacak yeni ay sizlere yukarıda sıraladığım konuları odak alan başlangıçlar yapmanız için pozitif bir etki verecek. Yeni aylar güçlü enerjiler taşırlar. Ancak bu enerjiyi fark etmek zordur. Çünkü bu enerjiler yeni başlangıçlara güç verirler sadece. Hayatınızda değiştirmek ve tamamen dönüştürmek istediğiniz konularda atılım yapmanıza vesile olabilecek güçteki bu yeni ayı tohumlar atmak için kullanın. Belki bu tohumlar hiyerarşik yapıdan çıkıp kendi işinizi kurmanız için oluşuyor olabilir. Doğum haritalarınızda bu etkiler güçlü ise yolunuzun çok açık olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken kararlı olmak ve değişime gönüllü olmak. Uzun ve zor bir yolun başında tam da yol ayrımında duruyorsunuz. Dengeleri kurmak diplomatik ilişkilere özen göstermek ve birlikte kazanmak temalarına odaklandığınızda kaybedecek pek bir şeyiniz olmadığını bilmelisiniz. Yeni yollar sizler için büyük başarı vaat ediyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığınız projeleri insanlara anlatma dönemine girdiğinizi de bilmenizi isterim. Artık biraz kalabalıklarda olmak derdinizi davalarınızı emeklerinizi anlatma zamanı. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum. İşleriniz dolayısıyla tanıştığınız ve sizin başarınıza katkısı olacak kişiler ile sosyalleşme döneminde olacaksınız. Bu etkiden faydalanmanın en güzel yolu sıkıştığınız noktalarda kendi kendinize çareler üretmeye çalışmak yerine insanlardan yardım almaktır. Tam da ihtiyacınız olan kişilerin etrafınızda olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve yardım talep etmek. Her zamankinden daha fazla konuşun.

Bir yandan da hayallerinize giden yolda insanların desteğini almak için pozitif etkiler altında olduğunuzu da bilmelisiniz. Konuları pişirmek ve uzman görüşü alarak yolunuzu şekillendirmek için bu etkilere kendinizi açın.

Bu yoğunluk döneminde aileniz eviniz ve işiniz arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. Ailenizi ihmal etmeyin iş alanında zaten önümüzdeki dönemde bolca destek göreceksiniz. Ev ve ailenize dair bir takım konularda olgunlaşma ve karar alma ihtiyacınız olabilir. Partnerinizin görüşlerini ve yönlendirmelerini önemseyin. Ayaklarınız yere basarak ilerlediğinizden emin olun. Fazlaca hayallere kapılmak veya aşırı iyimserlik işleri zorlaştırabilir uzatabilir.

KOVA Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Ayın başından itibaren kariyeriniz ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda atılım yapmanız için destek görüyorsunuz. Zihinsel enerjinizi bu yöne çevirmek akıllıca olacaktır. Görüşmeler yapabilir yeni teklifler alabilirsiniz. Başarınız için elinizi çabuk tutmalısınız. Zira ayın son haftasından itibaren hissetmeye başlayacağınız Merkür gerilemesi bu temalarda ezber bozdurup koşulları yerle bir ediyor olabilir. Böyle olursa da endişelenmeyin. Tekrar değerlendirmeler yapmak ve sizin için doğru olanı bulmak için bu etkiler ile karşılaşıyor olacaksınız. Bizler için doğru olmayan bir yola girdiğimizde Tanrı’nın bizlere “Dur böyle olmaz. Bazı şeyleri değiştirmelisin.” demesinin bir yolu olarak düşünün bu etkileri. Zira yapacağınız yeniden değerlendirmeler önümüzdeki dönemde fırsatları daha kolay görmenizi sağlayacak ve daha sağlıklı ilerleyebileceksiniz. Önümüzdeki ayda da bu tetikleyici etkilerden bahsetmeye devam edeceğim. Siz bu ay üzerinize düşeni yapmayı ihmal etmeyin.

Geçtiğimiz dönemde gelirler giderler almanız muhtemel destekler hayatın maddi yönüne dair beklentiler oldukça kafanızı kurcalamış olabilir. Bu ay miras ile ilgili hukuki konular ortak paylaşımlardan gelen kazanımlar eş veya ortaklık yolu ile gelen para ve mal varlıkları vergi kredi borç alacak tazminat komisyon gibi kendi çabanız dışında gelen kazançlara odaklanarak bu alanlardaki sıkıntıları çözebileceğiniz etkiler ile aya başlıyoruz. Ayın başında bu konulara dair kafanızdakileri toparlamanız faydalı olacaktır. Zira ayın ikinci yarısından itibaren bu konularda ilerlemek için ihtiyacınız olan gücü bulacaksınız. İşler sizin lehinize dönmüşken her şeyi yoluna koymayı ihmal etmeyin. Başkalarının kaynaklarından maddi manevi ve yeteneksel anlamda faydalanın.

Ekim ayının bir diğer güçlü etkisi eğitim yurtdışı seyahatler yabancı ülkelerdeki kişiler ile olan etkileşimler ve yoğunlaşan iletişim temalarında oluşuyor. Yeni olana açılmak yeniyi hayatınıza alma cesaretini göstermek ve huzuru korumak için dengeleri bozmadan ilerlemek işleri yoluna koymak için sizlere bu ay fazlası ile yardımcı olacaktır. Yeni bir eğitim programına başlamak için oldukça uygun dönemdesiniz. Uğraştığınız konular yabancılarla ilişkiler ve seyahatler gibi temaları içeriyorsa bunları organize etmek ve sonuca bağlamak için çok iyi bir dönemde olacaksınız.

Medya iletişim haberleşme yayıncılık ulaşım gibi temalarda koşulları olgunlaştırmanız gerekebilir. Bu ay bu konularda bitirmeye odaklanın.

Başlarken bahsettiğim Merkür gerilemesi ayın sonuna doğru ve Kasım ayı başında eski ilişkiler yolu ile yeni projeler veya fırsatları karşınıza çıkartabilir. Bu dönemde eskiden başlayan eski tanışıklıklardan gelen sizler için daha hayırlı olacak. Aynı süreçte mevcut iş ortamınızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalara karşı hassas olun. Yanlış anlaşılma kokusu aldığınız an sessiz kalıp durumun düzelmesini beklemek yerine durumu açıklığa kavuşturmak için samimiyetle konuşmayı deneyin.

BALIK Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Yeni aya girdiğimizde eğitim almak vermek organize etmek başvurularınızı yapmak gibi temalar ile meşgulseniz güzel ve hızlandırıcı etkileşimler sizleri bekliyor. Uzun süredir merak ettiğiniz bir konuya dair araştırmalar yapmak eğitim programlarını belirlemek bu doğrultuda görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konulardan para kazanıyorsanız tanıdığınız kişilerin desteğini almak tanıtım veya yayılmak için başkalarının kaynaklarını kullanma tarafında işler yolunda gidecektir.

Yukarıda anlattığım temalardaki girişimlerinizi ayın son haftasına bırakmayın. Çünkü ayın son haftasından itibaren Merkür gerilemesi etkisini göreceğiz. Bu gerileme sizin bu temalardaki işlerinizi zorlaştırabilir.

Yine aynı Merkür gerilemesi döneminde yapacağınız seyahatler vize için başvurular eğitim başvuruları için izlenmesi gereken prosedürlere dair hep bir B planınız olsun. Her şeyi en az iki defa kontrol ederek ilerlediğinizden emin olun. Çünkü bu dönem yanlış anlaşılmalar ve prosedürel konularda sıkıntılar yaşamaya açık bir dönem.

Aradığınız maddi manevi ve yetenek gerektiren desteği bulmak için çaba harcamak gereken bir ay bu ay. Samimiyetle ihtiyaçlarınızı açıklamak ve destek talep etmek faydalı olacaktır. “Hayır” diyenler olması da muhtemel. Bu cevabı her şeyin sonu gibi görmeyin. Bir kişinin “Hayır” dediğini bir şeye bir başka kişi evet diyor olabilir. Bu durum aradığınız optimum sonucu size getiriyor olabilir. Yeter ki pozitifliğinizi kaybetmeyin. Tek bir “Hayır”ın tüm umudunuzu söndür-mesine izin vermeyin. İzin verirseniz bu yaptığınız kendinizi sabote etmekten başka bir işe yaramayacaktır.

Ayın ilk haftasından sonra profesyonel hayat başarı ve kişisel prestij temalarında içsel bir rahatlama yaşamanız mümkün görünüyor. Bu içsel rahatlamayı gelirlerinizi arttırıcı yönde aksiyonlar ile desteklerseniz maddi anlamda oldukça karlı çıkacağınızı bilmenizi isterim. Yeni bir iş bir müşteri veya bir proje için ajandanızda yer açamaya istekli olun. İş yükünüzün artması veya yeteneklerinizin işlerin altından kalkmaya yetmeyeceği gibi varsayımlar ile kendinizi engellemeyin. Olanlar kazançlarınızı ve başarınızı arttırmak için oluyor hatırlayın.

Ayın ikinci yarısında partnerlik ilişkilerinizde detaylara her zamankinden daha fazla özen göstermeye kelimelerin ardında yatan anlamları görmeye gayret edin. Böylelikle olası sıkıntıların önüne geçerken kaos ortamına düzen getirebilmek gibi fırsatlar elde edebilirsiniz.

Bekar Balıklar ise bu ay romantik ilişkilerde aşırı eleştirelliğe dikkat etmeli. Potansiyel adaylara şans vermeyi deneyin. Detaylar yerine genel olarak nasıl hissettiğinize bakın. Sizi sımsıcak saracak bir ilişkinin tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Mutluluğunuz daim olsun!

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, aylık, burç, burcu, ekim, vurkaç, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557