Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05 Ekim 2013, 17:31   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Şenay Yangel Ekim 2013 Aylık Burç Yorumları

KOÇ: Gökyüzü ayın ilk haftası ikili ilişkilerinizde sakin ve sabırlı davranmanız için uyarıyor sizleri. 5 Ekimde karşıt burcunuz Terazi’de gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızda gereğinden fazla hasssasiyet gösterebilir buna bağlı duygusal tepkilerinizi sert bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu enerjiyi yapıcı yönde kullanmak için iç dünyanıza yönelerek yapmak istediklerinizle mevcut durumu mantık çerçevesinde ele alarak hareket etmek olmalı. Ayrıca finansal yatırımlar kredi başvuruları gibi konularda ilk 10 gün beklemede kalmalısınız. Ay’ın ilerleyen günleri ile birlikte daha iyi şartlar kendiliğinden oluşmaya başlayacaktır. Sağlık problemleri olan Koç’lar bu dönem bedeninize gereken önemi gösterirseniz olumlu sonuçlar alacaksınız. Eğitim hayatı devam eden Koç’lar ayın sizler için şifresi hedeflerini belirle ve liderliğini ortaya koy! Öğrenme ve konsantrasyonunuzun güçlü olduğu bu dönemi akıllıca kullanın. İş hayatınızda ise yetenekleriniz kazanca dönüyor. Siz yeterki olmanız gereken yeri belirleyin ve kendinize güvenin. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor… Bu sure içinde özellikle finansal konular önem kazanmakta. Alım satımlar ödemelerle ilgili dikkatli olmalı yapabileceğinizden fazlasının altına girmemelisiniz. Özel hayatınızda da gizliliğe önem vermeli her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Atalarımızın dediği gibi ‘’Yerin kulağı var’’ sözünü aklınızdan çıkarmayın. Eş yada sevgilinizle aranızda yaşananları kimseyle paylaşmayın kendi aranızdaki özel paylaşımlar konusunda da hassas olmalısınız. Özellikle ayın son günlerinde telefon bilgisayar gibi kişisel elektronik eşyalarınızın başkalarının eline geçmesi sonucu zor durumda kalabilirsiniz! Yine bu sure içinde Merkür etkisi ile evinizin su tesisatında yaşanacak problemler söz konusu olabilir. Bekar Koç’lar 18 Ekimde burcunuzda yaşanacak Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi sizleri güçlendiriyor iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana… Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ekim şanslı günleriniz: 5 9 12 14 16 22 23 28
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 11 13 17 21 24 27 31

BOĞA: Gökyüzü ayın ilk haftasında iş ve özel hayatınızda hak etmediğiniz baskılarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Özellikle ilk 5 gün sabırlı davranın ne kadar sinirlensenizde tartışmalardan uzak durun. Gerçekten çok uzak suçlamaların baskıların sizi üzmesine izin vermeyin yeter! Ay’ın ilerleyen günleri ile birlikte söylediklerinizden çok yaptıklarınız önem kazanacak ve baskı ile sizi size küstürmeye çalışan insanlara iyi bir cevap vereceksiniz. ‘’Ainesi iştir kişinin lafına bakılmaz!’’ Sözünde olduğu gibi. 5 Ekimde Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ruh ve bedeninizi güçlendirecek. Özellikle 5 ve 9 Ekim tarihlerinde kişisel bakımınızla ilgili konulara yönelmeniz olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. İşinizle ilgili bu tarihlerde süpriz gelişmeler yaşayabilir. Haklı zafer galibiyetinizle hem kendiniz hemde sizi gerçekten seven insanları şımartalabilirsiniz.. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu sure içinde başta elektronik eşyalarınızın arızalanması olmak üzere yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Kelimelerinize ve size söylenenlere çok önem verin ve doğru anladığınızdan emin olun. Böylelikle buna bağlı problemlerin önüne geçebilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Boğa’lar sizlerde bu dönemde gerçekleşen sınavlarınızda zorlanabilir bildiğinizden emin olduğunuz konularda tereddüt ederek başarınızı gölgeleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Boğa’lar eşiniz bu dönemde ondan beklemediğiniz davranışlar sergileyebilir ve sizden gizlediği finanasal bir takım konular ortaya çıkabilir. Kendi yaşadığı zorluğu size yansıtmak istememiş olabileceğini de göz önünde bulundurarak uzlaşmacı davranın ve ilişkinize zarar veren taraf siz olmayın! Bekar Boğalar sizlerde yeni bir ilişki içindeyseniz ne acele kararlar almalı ne de ön yargı ile kendinizi geri çekmelisiniz. Akışa ayak uydurup ilişkiyi hayatınızın temel noktası haline çevirmeyin yeter. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar görmenizi engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz ayrıca yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetlenecek ve çok daha iyi anlayabileceksiniz… Doğru her zaman kazanır bunu hiç unutmayın…

Ekim şanslı günleriniz: 3 7 12 15 16 19 25 30 31
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 11 13 14 17 24 27

İKİZLER: Gökyüzü ayın ilk 5 günü arkadaş ilişkileriniz konusunda duyarlı olmanız ve tartışmalardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle de mesai arkadaşlarınızla yaşanacak en ufak bir tartışma meslek hayatınızda zarar görmenize neden olabilir. 5 Ekimde Terazi burcuna gerçekleşecek Yeni ay enerjisi finansal konularda yüzünüzü gülderecek etkilere işaret etmekte. İşinizde duygularınızı bir yana bırakıp mantığınızla hareket etmeli ve hak ettiğinizi düşündüğünüz konuma gelmek için zamanı doğru ve hızlı kullanmalısınız. 9 Ekimden itibaren evinizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir taşınma yeni bir düzen dekarasyon gibi… Yenileneceksiniz baştan ayağa mekandan hayata! Eğitim hayatı devam eden İkizler ay boyunca sınavlarınızda göstereceğiniz başarı öğretmenlerinizin dikkatini çekmenizi ve desteklerini almanızı sağlayacak. Aile içinde problemleri olan İkiz’ler ay boyunca yaşanan gelişmeler sorunları zorlanmadan çözüme kavuşturacağınıza işaret etmekte. Özellikle evli ve eşinin ailesi ile sıkıntılı süreçlerden geçen İkizler hak yerini bulacak. Siz yeterki sağ duyulu davranmayı elden bırakmayın ve zaten baskı altında olan eşinizi sık boğaz ederek haklılığınızı ispat çabası içine girmeyin. Herşey doğal akışında sizin hayrınıza gelişecek. 21 Ekimde iletişimin efendisi Yönetici gezegeniniz Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Sizler de gezegenin bu konumundan bir hayli fazla etkileneceksiniz. Özellikle bu tarihler arasında hesapta olmayan harcamalarla karşılaşabilir birden fazla elektronik eşyanızın arızalanması ile buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Yine bu tarihler arasında otomobilinizle ilgili konularda sorunlar yaşanabilir. Ayın 24 28 ve 29 da kişisel güvenliğinizle ilgili konularda dikkatli olmalısınız. İnternet üzerinden alışveriş yapmaya düşkünseniz bu tarihleri fazlası ile önemsemeniz yararınıza olacaktır. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi ile bekar İkizler doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini maddi manevi deneyimleyebileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneri ile yeni başlangıçlar içinde olacaksınız. Duygusal hayatınızda gerçekçi davranmanız ve dürüst olmanız sağlam temeller üzerine kurulacak bir beraberliğin AŞK kapısını aralayacak sizlere….

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 16 23 28 31
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 4 8 11 17 19 24 29

YENGEÇ: Gökyüzü ay’ın ilk 5 günü karamsar ruh halinizin duygusal patlamalara neden olup ailevi ilişkilerinizde pişmanlık duyacağınız tepkiler verebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle ailenizle ilişkilerinizde yapıcı bir tutum içinde olmanız fazlası ile önem taşımakta. Sizler aile kavramına çok önem veren insanlarsınız bunun bilinci ile hareket edin ve her zaman yaptığınız gibi yüreğinizin sesine kulak vererek davranışlarınızı belirleyin…İş ve eğitim hayatı devam eden Yengeç’ler bu ay sizler için oldukça olumlu enerjilere sahip uzun süredir kimsenin dikkatini çekemediğinizi düşünüyorsanız o dönem ardınızda kalıyor. Popülariteniz fazlası ile artacak. Süpriz teklifler eğitim hayatında burs başarılı sınav sonuçları…Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkiye başladıysanız bugünlerde başkalarının etkisi altında kalarak doğru kararlar veremeyebilirsiniz dikkatli davranın. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu tarihlerde çocuk sahibi Yengeç’ler onların iş özel ve eğitim hayatları ile her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz daha once farkına varamadığınız olumsuzlukları fark etmenize doğru iletişim ve yaklaşımla çözüme kavuşturmanıza yardımcı olacaktır. Yine bu tarihler arasında borç vermekten kefil olmaktan uzak durun. Yerine getirilmeyecek sözler yüzünden finansal yükümlülüklerin altına girebilirsiniz. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi kariyer hayatınızda yeni başarılı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralıyor sizlere. Yeteneklerinizi sergilemekten çekinmeyin ve ön planda olmaktan korkmayın. İş arıyorsanız bu dönemde girişimci davranın. Hz. İSA’nın söylemindeki gibi ‘’Kapıları çalın’ki size açılsın! Özel yaşamlarınızda ise Evli Yengeç’ler sizlerde eşinizden gelecek güzel haberlerle sevineceksiniz. Özellikle maddi konularda yaşanacak gelişmeler ödeme sıkıntılarınızı da sona erdirecek…

Ekim şanslı günleriniz: 2 3 6 7 15 16 20 25
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 4 8 11 14 17 21 24

ASLAN: Gökyüzü ayın ilk 10 günü duygusal hayatınızda ve ilişkilerinizde yaşanacak olumlu gelişmelerle enerjinizin yükseleceğine yeni heyecanlarla ruhunuzun özgürleşeceğine işaret etmekte. 5 Ekimde Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi evli Aslan’lar için 3ncü şahıslardan kaynaklanan sorunları aşarak küllenen aşkınızı yeniden alevlendirecek. Bekar ve hayatlarında uzun zamandır kimse olmayan Aslan’lar olabildiğince sosyal olun. Size unuttuğunuz heyecanları yeniden yaşatacak hayat ve sevgi dolu o özel insan gönül kapınızdan içeri AŞK’la girebilir… Duygusal yaşamınızda taşlar yerli yerine otururken arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Yakın bir arkadaşınız ya da uzun zamandır tanıdığınız birinin yaşacağı ciddi bir olaya şahitlik etmeniz ilginiz olmayan bir konuda hedef tahtası haline getirebilir sizleri. Yine bu dönemde arkadaşlarınızın özel yaşamları ile ilgili gerçeği yansıtmayan anlatımları ile duygusal davranabilir arkadaşınıza destek olmaya çalışırken hiçbir suçu olmayan bir insana haksızlık edebilir bunun vicdan azabınızı çok uzun bir zaman yüreğinizde taşıyabilirsiniz. DİKKATLİ davranın! 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu sure içinde ev eşyalarınızda arızalar günlük hayatınızı etkileyebilir. Kendi başınıza tamir yapmaya kalkışmayın astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Yine bu dönem içinde harcama isteğinizi kontrol altında tutmalısınız. Siz dikkat gerektiren bir işte çalışıyorsanız yaptıklarınızı iki kez kontrol edin ve birlikte çalıştığınız insanları da bu konuda dikkatli davranmaları için uyarın. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi ile öğrenci Aslan’lar başarılı olmaya odaklanın ve bu olumlu enerjiyi disiplinli çalışmanızla bütünleştirin. Tutulmanın enerjisi tüm Aslanları ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan ARINACAK. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile HAYATA Kendinize bir ŞANS daha verecek… Karşılığınıda fazlası ile alacaksınız

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 22 23 25 26 28 31
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 10 11 13 17 24 27 29

BAŞAK: Ay’ın ilk haftası parasal konularda dikkatli olmalısınız. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilir beklediğiniz ödemeleri zamanında alamayabilirsiniz. 5 Ekimde Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile başta finansal konular başta olmak üzere yatırımlardan uzak durmalısınız. İş hayatınızda yeni girişimler ve başvurular için beklemede kalmalı var olan şartları muhafaza etmelisiniz. Öğrenci Başak’lar bu sure içinde eğitmenlerinizle iletişime önem vermeli takıldığınız noktalarda kendi içinizde çözüm aramaktansa iş birliği içinde olmalısınız. ! 21 Ekimde iletişimin efendisi yönetici gezegeniniz Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor bu durum sizleri araç kullanırken dikkatli olmanız için uyarıcı. Beklenmedik kazalar yaşanabilir. Aracınız ve kişisel elektronik eşyalarınızla ilgili problemler söz konusu olabilir. Kişisel eşylarınızın güvenliği ile ilgilide dikkatli olmalsınız. Bu dönemin avantajı ise uzun zaman once yeterince iyi değerlendiremediğiniz bir iş projesi daha iyi şartlarla karşınıza çıkabilir ve bu kez kazançlı çıkacağınız girişimlerde bulunabilirsiniz. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları eş yada sevgilinize yapmamanız için uyarıcı. Tutulma enerjisi ile özel hayatınız fazlası ile önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli Başak’lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının. Bekar ve ilişkisi devam eden Başak’lar sizlerde şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz.Tutulmanın etkisini olumlu yönde kullanmak istiyorsanız sağ duyulu davranmalı ve takıntılarınızdan uzaklaşmak için kendinizle mücadele etmelisiniz. Kırdığınız yerden kırılmak istemiyorsanız ruhunuzdaki Melek şeytanınızı yensin…

Ekim şanslı günleriniz: 3 6 7 12 15 16 20 25 26
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 8 10 11 14 17 19 24

TERAZİ: Özel ve keyifli bir ay karşılıyor sizleri. 5 Ekim’de burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile yaşamınızda değiştirmekte zorlandığınız hemen her şeyde yaşanacak olumlu gelişmelerle adeta yeniden nefes almaya başlayacak ve neredeyse unuttuğunuz yaşama sevincini yeniden kazanaksınız. Başta sağlık sorunları olmak üzere yaşanan olumlu gelişmelerle Yarım kalmışlıklarınızı tamamlama fırsatı yakalayacak sadece kendi sorunlarınızı değil sevdiklerinizin de sorunlarını çözebileceksiniz. İş ve eğitim hayatınızda son derece aktif ve girişimci davranmanız gereken bir aydasınız. Fikir ve projelerinizi beklentilerinizi ayın ilk 10 günü ifade edin. 18 Ekimde karşıt burcunuz Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının enerjisi ile özel yaşamınızda arınma dönemi başlıyor. Hayal kırıklarınız kalbinizin kanayan yarası kapanıyor ve yenileniyorsunuz. Sorunlu ilişkilerden sebepsiz bitişlerden yorgun düşmüş ruhunuz Aşk enerjisi ile yapılanmaya başlıyor. Evli Terazi’ler eş ya da yakınlarınız aracılığı ile gelirler elde edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir davanız sonuçlanabilir ve yüklü bir kazanç elde edebilirsiniz. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür Akrep burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu dönemde geçmişle ilgili ödemeler gündeme gelebilir faturalar krediler ödendiği halde hesaba yansımayabilir ve kısa sureli bir panik yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde evdeki elektronik eşyalar tv bilgisayar çamaşır makinesi aniden bozulabilir. Yine bu dönemde ev alım satım yerleşim değişikliği gibi konularda acele etmemeli ve işinizle ilgili detaylara önem vermelisiniz. İmza attığınız belgeleri iyice okuyup anladığınızdan emin olun.

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 15 22 23 25 26 28 31
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 8 11 13 17 19 20 24 27 29

AKREP: Gökyüzü ayın ilk 5 günü yakın çevrenizde yaşanacak gerginliklerle karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Gizli düşmanlıklar ve aile bireylerinde yaşanacak sağlık problemleri söz konusu olabilir. Bugünlerde yaşamın zorluklarına isyan etmek yerine elinizden geleni fazlası ile yapmaya çalışmalı burcunuz ruhunuza yansıyan güçlü yanlarını tam anlamı ile ortaya koymalısınız. 5 Ekimde gerçekleşecek Terazi burcundaki Yeni Ay enerjisi konsantre olmanızı engelleyebilir .Araç kullanırken ayrıntı gerektiren bir işle ilgilenirken tüm dikkatinizi yaptığınız işe verin. Özel yaşamınızda da sorunlu bir ilişkinin içindeyseniz siz ne kadar umut etseniz de birlikte olduğunuz kişi aynı tutumunu devam ettirmeye devam edecektir. Daha fazla yıpranmamak için gerçekleri görmeli ve sizin adınıza karar verilmeden siz kendi kararınızı vermelisiniz. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması ile iş ve eğitim hayatınıza önem verin. Sosyal olun kendinize olan güveninizi ortaya koyun. Hiç kimsenin duygularınızla oynamaya hakkı yok siz izin vermediğiniz sürece. Hayatta olumsuz ilişkilerden ibaret olmadığına göre; Aynı yerden değil farklı yerlerden bakın hayata. İş arıyorsanız yada iş değişikliğine gitmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeterki değişimden korkmayın kırgınlıklarınızın korkularınızın fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Can Yücel’in söyleminde olduğu gibi Gavura kızıp oruç bozulmaz bir kemik aynı yerden iki kere kırılmaz! 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür burcunuzda ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Belirsiz düşünceleriniz netleşecek iş ve özel yaşamınızda kendi doğrularınıza sahip çıkacak. Net kararlar alıp uygulayabileceksiniz. Öfkeniz dinecek sağlıklı düşünecek doğru yerde doğru kararlar verebilmenin mükafatını alabileceksiniz.

Ekim şanslı günleriniz: 7 12 15 16 19 23 25 26
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 11 13 17 24 27

YAY: Sezgilerinizin yoğun ve oldukça güçlü olduğu bir ay karşılıyor sizleri. Ay’ın ilk haftası ruhsal enerjinizi yükseltecek çalışmalara yönelin kendinize zaman ayırın ruhunuza bedeninize özen gösterin. 5 Ekimde Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile Hayatınızda yolunda gitmeyen her ne varsa bunları ele alın ve kendinizi herşeyden soyutlayıp gözlemleyin siz değilde bir başkasının hayatına göz atarmışçasına… Gördüğünüz tabloda yolunda gitmeyen ne varsa çözüm arayın bilinçaltınızda yer etmiş korku ve karanlıkları söküp atın hayatınızdan kararlılıkla inançla. Vazgeçemediklerinizi ise sahiplenin kabullenişe geçin ve hayatın size sunduklarının farkına varın. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması ile özel hayatınızda güzel gelişmelerle moral depolayacaksınız. Yeni Ay enerjisinde kendinizle yaptığınız yüzleşmenin tohumları ilk meyvelerini aşkla verecek sizlere. İlişkinize sahip çıkabilmiş olmak eş yada sevgilinizin size olan aşkını ilgisini tüm kalbi ile ortaya koymasını sağlayacak. Tutulmanın enerjini öğrenci Yay’ları da olumlu etkileyecek bu dönemde daha çabuk öğrenecek ve adapte olacaksınız buda başarıyı beraberinde getirecek sizlere. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor ve iş hayatınızda yaşanacak problemler konusunda uyarıyor sizleri. Bu tarihler arasında mesai arkadaşlarınızla iş yoğunluğundan tartışmalar yaşanabilir sakinliğinizi koruyun aşırı stres ciddi çıkışlar sergilemenize ve beklemediğiniz tepkiler almanıza neden olabilir. Ayrıca bu dönemde yatırımlardan ve yeni iş anlaşmalarından uzak durmanızda fayda var. Var olan işleri tamamlamaya bakmalı biri bitmeden bir diğer işle ilgilenerek dikkatinizi dağıtmamalısınız. Kişisel güvenliğinizle ilgili konularda da dikkatli olmanızda fayda var. Hırsızlıklar ve kayıplar yaşanabilir….

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 16 23 25 26 28 31
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 2 4 6 11 17 19 21 24 27

OĞLAK: Gökyüzü ayın ilk 5 günü iş hayatınızda yaşanabilecek beklenmedik olaylara işaret etmekte. Ani bir kararla pozisyonunuz değişebilir müdür ya da işverenlerinizin görev değişikliği ile beklemediğiniz bir final yaşayabilirsiniz. Bugünlerde oldukça sabırlı ve uyumlu olmalı değişimin kısa sureli olduğunun bilincinde hareket etmelisiniz. Haksızlığa uğradığınız düşüncesi ile sert çıkışlar sergilerseniz zaten zor olan durumu daha da zor bir hale getirebilirsiniz. 10 Ekime kadar harcamalarınızı kontrol altında tutmalı geleceğine güvendiğiniz paraya güvenerek yeni harcamalar içinde olmamalısınız. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ve Ay tutulması özel yaşamınızla ilgili konularda geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmemeniz için uyarıyor sizleri. Size değer veren seven o özel insanı kırmakta ısrar eder bencilce davranışlar içinde olur kendinizi haklı onu haksız konuma sokma çabası içine girerseniz Bilin’ki geçmişte ki kadar şanslı değilsiniz! Toprak yağmurun kıymetini anlayacak fakat o gün yağmur yağmayacak diye bir söz vardır! Geç kalınmışlıkların son pişmanlığın fayda etmeyeceği zamanlarda ektiğinizi biçebilirsiniz! Bekar Oğlaklar sizlerde kuşku ve kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalı. Sevgilinizin her sözünde her davranışında farklı bir mana çıkarmamalısınız. Kendi kafanızda kurguladığınız düşüncelerin sorumlsusu sizsiniz sevgiliniz değil! Mutlu olmak istiyorsanız adil olmalı sevgiye aşka değer vermeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu enerjiyi ruhsal olarak kendinizi yenilemek için kullanabilirsiniz. Kendinizle baş başa kalın ve zihninizi arındırın meditasyon yapın dua edin yaşanmışlıkların ağırlıklarından arının. Hiç bir savaşta yara almadan GALİP gelinmez! Sözünde olduğu gibi kendi içinizdeki keşkeleri nedenleri niçinleri soruları cevaplayın adilce affedin kendinizi pişmanlıklarınızı dünde bırakın Şevkat gösterin yüreğinize. Kendinizi sevinki başkalarını sevebilin…

Ekim şanslı günleriniz: 2 3 6 7 12 15 16 23 25
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 4 10 11 13 17 19 24

KOVA: Gökyüzü ay’ın ilk 10 günü iş hayatınızda yeni girişimlerde bulunurken aceleci davranmamanız konusunda uyarıyor sizleri. Aynı anda birden fazla yerde olabilme yeteneğiniz olmadığına göre zamanla yarışmayın. Aceleciliğinize bağlı sağlık sorunları ev ve iş kazaları yaşamak istemiyorsanız eğer. 5 Ekimde Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri olumlu yönde etkileyecek geçen aydan beri zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır. Özellikle aile bireyleri ile ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilir kaybetme korkusunu ardınızda bırakmanın şükrü ile sevdiklerinizle daha iyi ve sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması kazancınızı arttıracak. Ailenizden alacağınız maddi destek ve güvenle yeni bir ev yada araba alabilirsiniz. Tutulma enerjisi özel yaşamınızda da etkili olacak özellikle geçmişte canınızı çok yakan bir evlilik yada ilişkinin ağırlığını acısını yüreğinizde yaşıyorsanız! Yapılan ve yaşatılan hiç bir şeyin karşılıksız kalmadığını deneyimleyecek belki de şahitlik edeceksiniz. Buda sizin içsel dönüşümünüzü gerçekleştirebilmenizin keskin bir virajı olacak ve yaşamınıza yeni bir yön verecek. Seçimlerinizi kızgınlık kırgınlık isyanla değil gerçekçi bir şekilde yapmalı ve yeniliklere açık olmalısınız ki hayatın size sunduğu güzelliklerin farkına varın ve değerlendirebilin…Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar sizlerde bugünlerde yeni tanışacağınız birinin yakın ilgisi ile karşılaşabilir ve yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor ve iş hayatınızda etkili olacak yoğun enerjilere dikkat çekiyor. Bu dönemde gerginliklere dikkat etmeli yaptığınız işi başkalarının yönetimine teslim etmeden kendi kontrolünüz altında tutmalısınız. Aksi halde başkasının hatası yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz….

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 16 18 22 23 25 26 28 31
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 4 6 8 11 13 17 19 24 27 29

BALIK: Gökyüzü ayaklarınızın yere sağlam basması gereken bir ayda olduğunuzun vurgusunu yapmakta. Özellikle ayın ilk 10 günü kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Bülbülün çektiği dil belası; Atasözünde olduğu gibi bir anlık kızgınlıkla sarf edilen sözler bahsettiğiniz kişinin kulağına gidebilir ve dilinizin zararını maddi manevi zorluklarla karşılaşarak görebilirsiniz. 5 Ekimde Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi isyan duygunuzu yükseltebilir ve hemen herşeyi kontrol altında tutmaya çalışabilir çevrenizde bulunan insanları incitebilirsiniz. Sizler duyguları yoğun insanlarsınız. Öfkenin ve egonun sizi değerlerinizden uzaklaştırmasına izin vermeyin. Özellikle öğrenci Balıklar 10 ve 17 Ekim tarihlerinde sınıf arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmelerine karşı dikkatli olun ve mantığınıza sığmayan hiç bir olay ve davranışın içinde olmayın. 18 Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulmasının etkisi ile iş hayatınızda finansal konularda dikkatli olun ve sorumluluğunu aldığınız işlerde güven duygunuzun suistimal edilmesine izin vermeyin. Mesai arkadaşlarınızdan biri hiçte tahmin etmediğiniz bir davranış sergileyebilir ve sizi oldukça zor bir durumla baş başa bırakabilir. Eğriyi doğrudan ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Sezgilerinize güvenin başkalarına değil! 21 Ekimde iletişimin efendisi Merkür ‘’R’’ geri hareketine başlıyor ve 10 Kasıma kadar bu konumunu sürdürüyor. Bu tarihlerde seyahatlerinizde karışıklar ve iptaller yaşanabilir. Bunu olağan karşılayın ve ayın son günlerinde uzun seyahatleriniz varsa mümkünse erteleyin ve ısrarcı olmayın. Sağlık sorunları olan Balık’lar bu dönemde ruh ve beden sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vermeniz yararlı olacaktır. Özel yaşamınızda ise yaşanan Ay tutulması ve Merkür geri hareketi eşinize daha yakın olmanızı sağlayacak gelişmelere işaret etmekte. Birbinizin önemini daha iyi kavrayacağınız sizi yakınlaştıracak etkiler söz konusu. Bekar Balıklar sizler uzun süren bir ilişkinin içindeyseniz bu dönemde yaşanacak gelişmeler ilişkinizin bundan sonraki seyri açısından fazlası ile önem taşımakta… Birlikte olduğunuz insanla açık açık konuşun beklentilerini ve sizin ondan beklediklerinizi aldığınız cevaplar samiyetten uzak ve tereddütlü ise durup düşünmenizde fayda var…

Ekim şanslı günleriniz: 3 7 12 15 16 23 25 26
Dikkat etmeniz gereken günleriniz:4 8 10 11 17 19 24 27

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, aylık, burç, ekim, yangel, yorumları, şenay


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557