Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree2Kişi Beğendi
  • 2 Post By KumsαL`
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Ekim 2013, 21:48   #1 (permalink)
Düştüm İbret Aldım
Kalktım Unuttum…”

KumsαL` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Kasım 2012
Yaş: 24
(Mesajlar): 1.761
(Konular): 562
Renkli Para : 74350
Aldığı Beğeni: 485
Beğendikleri: 818
Ruh Halim: Cap Canli
Standart İşte Burç Burç Ayrılık Bahaneleri.

Bahanelerin de burçlarına göre stilleri var…

Ayrılığın da bir üslubu var ama değil mi? Onca şey paylaş, onca şey yaşa; sonunda bir "elveda" demeyi çok gör! Kimisi hatta karşı tarafa ayrıldığını haber bile vermiyor. "Aramıyorum, sormuyor, o anlasın işte..." diyenlerin sayısı hiç ama hiç az değil. Siz siz olun, kendinize yapılmasını istemediğiniz hiçbir davranışı başkalarına da yapmayın. Sevgiliniz eğer sizi utandıracak tarzda bir harekette bulunmadıysa da yollarınız en medeni şekilde ayırın. En azından birbirinizi iyi yönlerinizle anımsarsınız...

Koç erkeği

Hızlı değişimler yaşamak ve maceralara atılmak ister. Yeni tecrübeler onun anahtar kelimesidir. İlgisini aniden kaybedebilir. Çünkü Koç burcu erkeği birisine ait olmak hissinden hoşlanmaz. Onu elde tutmak konusunda kadın biraz zorlanacaktır. Sizi geleceğinin bir parçası olarak görmesini sağladıysanız, şanslısınız demektir.

Ayrılma cümlesi;
''Şu an halletmem gereken problemlerim var, sana yoğunlaşamıyorum.''
Yani;
''Seninle takılıyordum, sana olan ilgim bitti, değişiklik istiyorum. Hep senin olacak değilim. Bitirmek için böyle bir bahane buldum.''

Boğa erkeği

Onun anahtar kelimesi bağlılıktır. Ne aradığını iyi bilir. Partnerini zaman zaman eski sevgilileriyle kıyaslayabilir. Düşünceleri konusunda dobradır. Uzun sürmeyeceğini anladığı bir ilişkiyi devam ettirmez. Gerçekten sevdiğinde kıskanç olabilir. Bay doğruyu arayan kadınlar, Boğa erkeğini bulduysanız başka arayışa gerek yok.

Ayrılma cümlesi;
''Dürüst olmam gerekirse seninleyken eski sevgilim aklıma geliyor, sanırım ondan vazgeçemedim.''
Yani;
Daha net bir açıklama olamaz. Maalesef bu söze karşılık yapacak bir şey yok.

İkizler erkeği

Ruh hali değişkendir. Ne yapacağı belli olmaz. Dikkat çekmeyi sever. İlişkide eğlence arar ve üzerine çok gelinmesinden hoşlanmaz. Fazla ilgi ona itici gelir ve sevdiğinden kolaylıkla soğuyabilir. Bir kadın onu ciddiye almaya başladığı anda o, ilişkiden sıyrılıp gidebilir.

Ayrılma cümlesi;
''Beni çok bunaltıyorsun. Kafamı rahatlatmaya ihtiyacım var.''
Yani;
''Hayatıma burnunu çok sokmaya başladın. Nefes alamıyorum. Annem gibi birini sevgili olarak istemiyorum.''

Yengeç erkeği

O aşka âşık olur ve aşkın tutkusuna inanır. Romantik yönü, karşısındaki insanın tavrına göre ya ortaya çıkar ya da geri gider. Yengeç burcu erkeği çok çabuk âşık olduğundan karar verirken çok düşünmez ve bir süre sonra yanlış kararlar verdiğini hissedebilir. Bu yüzden dengeyi kadının sağlaması gerekir.

Ayrılma cümlesi;
''Sanırım az zamanda çok şey yaşayıp tükettik.''
Yani;
''Bir anda hayatıma bu kadar dâhil olman beni korkuttu. İlişkiyi kafamda tartmaya bile fırsatım olmadan bütün ilgim bitti.''

Aslan erkeği

Aşkta sahiplenici ve hükmedicidir. Ya her şeyi ister ya da hiçbir şeyi. Aşk onun için bir oyun gibidir. Aşktan çıkıp gitmek onun için kapıdan çıkıp gitmek gibidir. Dış görünüşe de önem verir. Sevdiğiyle hem arkadaş hem sevgili olmak ister.

Ayrılma cümlesi;
‘’Kimyamızın tutmadığını farkına vardım. Birbirimizi üzmeden bitirelim.’’
Yani;
‘’Arkadaşlarla bir iddia sonucu seninle ilişkiye başladığımı, yüzüne söylememi istemezdin sanırım. Bu daha iyi oldu.”

Başak erkeği

Dikkatli ve sabırlıdır. Ciddi bir ilişkiye olgun bir şekilde düşünüp taşınarak karar verir. Kadınlara karşı saygısından dolayı ayrılırken bile seçtiği kelimelere, onları kırmamak adına dikkat eder. Bazen aceleyle verdiği kararlardan pişman olur.

Ayrılma cümlesi;
''Uzun bir süre burada olamayacağım. Ama emin ol, aklımda sen olacaksın.''
Yani;
''Senden ayrılmak için en geçerli bahane buydu. Bende de suç var, bu kadar acele etmemeliydim.”

Terazi erkeği

Aşksız yapamaz. Doğal cazibesi ve birçok ince davranışlarla kadınlarda sanki kendisi için yaratılmış izlenimi bırakır. Sevdiği insanın ona uygun olduğunu düşünüyorsa hiçbir sorun yoktur ancak onu eksik hissediyorsa, pek düşünmeden ve kırmadan bitirebilir.

Ayrılma cümlesi;
''Ben sana layık bir insan değilim.''
Yani;
''Seni biraz motive ederek ayrılmak istedim, tartışmak durumunda kalmamak için… Senden daha iyisini bulurum.''

Akrep erkeği

Gerçek bir erkektir. Ondaki en belirgin özellik coşkusudur ama bu yanı, onu elde tutulamayan ve anlaşılamayan sevgili olarak gösterebilir. Gençliğini doyasıya yaşamak ister. Gücünü ve etkisini her kadına göstermek ister.

Ayrılma cümlesi;
''Sen çok iyi ve düzgün yetiştirilmiş bir kızsın. Ben seni bu konuda tatmin edemem.’’
Yani;
''Ben şu anda hayatımın partilere gitme ve gezme aşamasındayım, sen ise uzun soluklu bir beraberlik istiyorsun. Bu iki durum çelişiyor.''

Yay erkeği

Islah olmaz, çocuk ruhlu ve çok büyük zorluklarla nikâh masasına götürebileceğiniz birisidir. Özgürlüğü her şeyden önce gelir. Yüzeysel ilişkiler kurmayı tercih eder. Mutlu bir evlilik yapmış Yay erkekleri elbette vardır ama bu, karısı sayesinde gerçekleşmiştir.

Ayrılma cümlesi;
''Sen her erkeğin evlenmek için hayal ettiği kızsın!''
Yani;
''Ben o şansa sahip olacak kafada biri değilim. Bu kadar evcimen biriyle olabileceğimi sanmıyorum. Ciddi sohbetler, aileler bana göre değil.’'

Oğlak erkeği

Onun için hayattaki en önemli şey kişiliktir. Sıcakkanlı bir âşık olmayabilir. Sevdiği insanın da akıllı ve kendisini tamamlayan, denk biri olmasını ister. Eğer bu özellikleri karşısındaki insanda göremiyorsa başka bahaneler sunarak, çok uzatmadan ilişkiyi noktalar.

Ayrılma cümlesi;
''Seninle, kendimi tamamlanmış hissetmiyorum.''
Yani;
''Tamamlanmış olmak hakkında pek bir fikrim yok ama sana ilgi duymuyorum. Yanımda daha çekici ve esprili birini görmeyi tercih ederim ve bunu yüzüne söyleyemeyeceğim için bahanem bu.''

Kova erkeği

Enerjik, dinamik ve delidoludur. Kadınlarla iyi anlaşır ve zeki bir konuşmacıdır. Kendisini tek bir kadına vermesi zor olabilir. Gençken yaşayacağını yaşar, gezer tozar ve evlenmek için kendini hazır hale getirir. Tabi bu sırada bazı kalp kırıklıklarına da neden olabilir ama asla saygısızlık yapmak istemez.

Ayrılma cümlesi;
''Hayat işte, ileride bir gün başka yerde ve başka şekilde tanışma şansımız olsaydı keşke…''
Yani;
''Şu anda gezmek, tozmak ve eğlenmek istiyorum. Farklı deneyimler peşindeyim. Ama birkaç sene sonra karşılaşsaydık, sana daha uygun birisi olabilirdim.''

Balık erkeği

Kadınlar tarafından iyi anlaşılır ve kadınları iyi anlar. Duygularıyla hareket etmeyi sever. Onları üzmeden her şeyi kibar yolla halletmek ister. Bu nedenle bazen pembe yalanlar söyleyebilir. Gerçek aşkı bulana kadar karşı cinsle belli bir yakınlık kurar ve aradığının o olmadığını düşündüğünde, türlü bahanelerle ondan uzaklaşır.

Ayrılma cümlesi;
‘’Ciddi bir ilişki için kendimi yeterince olgun hissetmiyorum.’’
Yani;
''Hayatım boyunca vaktimi seninle geçirebileceğimi düşünmüyorum. Sanırım hayatımın kadını sen değilsin. İncitmek istemediğimden, sana böyle bir bahane sundum.''
Koç kadını

Enerjik, iyimser ve değişikliklere açıktır. Yeni tecrübeler peşinden koşmayı seçer. Her zaman daha farklı şeylerin peşine düşmek, onun hayat tarzıdır. Kafasında bir plan varsa asla ertelemez ve hemen uygulamaya geçer. İdeallerini gerçekleştirmek demek, onun için her türlü fedakârlıkta bulunmak demektir; ilişkisini çıkar boyutunda dahi şekillendirmeyi göze alabilir.

Ayrılma cümlesi;
‘’Sana yeterli ilgiyi gösteremediğimi düşünüyorum ve bunu hak etmediğinden dolayı da seni oyalamak istemiyorum. ‘’
Yani;
‘’Mantığım duygularımın ötesinde… Maddi anlamda beni daha çok mutlu eden birisiyle tanıştım!’’

Boğa kadını

Boğa kadını sevecenliği ve içtenliğiyle tanınır. Değişime karşı dirençli duruşuyla, ilişkilerinde radikal değişikliklere gitmekten kaçınır. Güvende olmak, onun anahtar kelimesidir. İlişkilerde kalıcılığa önem verir, hemen gözden çıkarmamaya dikkat eder.

Ayrılma cümlesi;
''Ayrılalım demiyorum tabii ama bir süre görüşmesek daha iyi olur gibime geliyor. Kafamızı toparlarız, ne dersin?''
Yani;
''Biraz başka insanları da tanımak istiyorum ama başkasını bulamazsam diye de seni tamamen kaybetmek istemiyorum. Ne olur ne olmaz…”

İkizler kadını

Onun büyüsüne kapılmamanız mümkün değil. Birilerini etkilemek için özel bir çabaya girmesi gerekmez, zaten girdiği her yerde dikkat çekmeyi iyi bilir. Sabırsızlığı, ilişkilerinde onu çapkınlığa sürükler. Aşk tadını kaybederse, o da yeni tatlara doğru yola çıkar. Biri hakkında çok da fikir sahibi olması gerekmez, karşı cinse olan ilgi alanları oldukça geniştir.

Ayrılma cümlesi;
''Ayrılıyor olmamız, bir daha görüşmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.''
Yani;
''Senden ayrıldıktan sonra, arkadaş çevrenden beğendiklerimle şansımı denemek istiyorum.''

Yengeç kadını

Hassaslığıyla ve gelgitleri ile tanınan Yengeç kadını duygularıyla hareket eder. Onunla birlikte olacak birinin güvenlik arayışını tatmin etmesi ve mantık açısından onu tamamlaması gerekir. Kalbini vermek konusunda da oldukça tedbirli davrandıklarından hemen harekete geçemezler, emin olmak onlar için zordur.

Ayrılma cümlesi;
“Farklı dünyaların insanı olduğumuzu düşünüyorum.”
Yani;
''Hemen karar verecek değilim, benim istediğim daha gerçekçi birisi. Kafalarımız ve hayattan beklentilerimiz aynı değil… Daha akıllı ve yanıma yakışan birini istiyorum.''

Aslan kadını

Beğeni toplamadan yaşayamayan Aslan kadını, bolca takdir alacağı bir ilişkiden tatmin olur. Dominantlığıyla kontrol altında olmaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Onun için erkekler parıltılı birer takı gibidirler, boynunu biraz sıktı mı söküp atmayı iyi bilir. Önceliği kendinde tutar.

Ayrılma cümlesi;
‘’Kıskanç insanlarla beraber olamam!’’
Yani;
“Tabii ki senden başka insanlar da var etrafımda ve olacak. Gereksiz kıskançlıkların yüzünden kimseyle ilişkimi kesmek istemiyorum.”

Başak kadını

Onun yanında birçok çapkın avuçlarını yalamıştır, kararlılığıyla çok az fethedilen dişi burçlar grubundadır. Onun güvenini sadece dürüst fikirleri olduğunu ispatlayan ve kartlarını açık oynayanlar kazanabilir. Parolası ya hep ya da hiçtir. İş ve özel hayatını kesin bir şekilde ikiye ayırmasını iyi bilir.

Ayrılma cümlesi;
''Şu sıralar hayatımda yoğunluk var. Sana zaman ayıramıyorum.''
Yani;
''Hayatımda önceliği olan şeylerle ilgilenmem gerekiyor. Sana çok âşık olsam yürütebilirdim belki ama değilmişim demek ki…''

Terazi kadını

Evliliğin kutsallığına inanır ve evlenmek için doğru erkeği arar. Yalnız kalmaktan pek hoşlanmaz. Bu amaçla erkekleri tanımak ister. Birisiyle görüşürken, bir başkasıyla da konuşabilir. Bu durum karşısındakini aldatmak değil, insan tanımak amaçlı olabilir. Zaten gerçekten âşık olduğunda gözü başkasını görmez.

Ayrılma cümlesi;
''Belki zamanla başkalarını tanımak isteyeceksin. Nereden biliyorsun hep beni isteyeceğini? ''
Yani;
''Ben başka biriyle zaten görüşüyorum ve sana bunu fark ettirmeden, ayrılık yolunu yapıyorum.''

Akrep kadını

O yüzeysel ilişkilerin kadını değildir. Sadece şahsiyetli erkekler onun için aday olabilirler. Çok tutkulu olurlar. Ona yaklaşmadan önce iki kez düşünmek gerekebilir ve karşı cins, Akrep burcu kadınının elden kayıp gitmemesi için cazibesini ve saygısını hiçbir zaman yitirmemelidir. Aksi takdirde Akrep burcu kadınının tüm aşk ateşi söner.

Ayrılma cümlesi;
''Seni bir sevgiliden çok arkadaş olarak görüyorum.''
Yani;
''Birlikteliğimizin ilk zamanlarındaki kadar yakışıklı ve kibar olduğunu göremiyorum. Beğenim azaldı.''

Yay kadını

Farklı olan herhangi bir şeyi sever. Yeni insanlar tanımaktan, çevre edinmekten hoşlanır. Karşısındaki erkekte ortak ilgi alanları arar. Fiziksel açıdan da erkeğin dayanılmaz olmasını ister. İlişkiyi sürdürebilmesi için büyük bir aşk ve bağlılık olması gerekir. Aşk yoksa herhangi bir bahane sunarak ilişkiyi noktalar.

Ayrılma cümlesi;
‘’Ailem, işime vermem gereken önemi vermediğimi söylüyor. Bu yüzden pek görüşemeyeceğiz.’’
Yani;
‘’Aslında işimi aksattığım yok ama geçerli kılabileceğim tek bahane buydu. Sana âşık değilim.”

Oğlak kadını

Kendine güveni tamdır. Sevildiğini hissetmek ister. Yanında, kendisi gibi özgüvenli ve sağlam bir erkek ister. Her zaman bakımlı erkek ister. Eğer bir şeylerin eksik olduğunu ve ters gittiğini düşünürse, kalp kırmayı umursamadan kısaca siler atar.

Ayrılma cümlesi;
''Seni tanımak gerçekten de çok güzeldi ama buraya kadarmış.''
Yani;
''Yeni biriyle tanıştım. Çok eğlenceli birisi ve üstelik senden daha yakışıklı…''

Kova kadını

Zekâsı ile etkilemeyi bilir. Aklı ile duyguları dengededir. Genelde düşündüğünü hiç dolandırmadan açık açık söyler. Türlü yollara başvurmaz. Nettir. Ayrılırken bile açık sözlüdür. Gerçek bir aşk kadınıdır ve ilişkisinde masumiyet arar.

Ayrılma cümlesi;
‘’İlişkimiz doğallığını ve heyecanını kaybetti. En iyisi sonlandırmak diye düşünüyorum.’’
Yani;
‘’Yaptığın taktikler ve oyunlar hiç bana göre değil! İlişkimiz neredeyse üstünlük savaşına dönüştü. Benim ihtiyacım olan gerçek sevgi!”

Balık kadını

Sürekli rüyalarındaki beyaz atlı prensi arar. Bulduğu zaman gözü hiç bir şey görmez ve aşkını yaşar. İlişkisinde samimi ve duygusaldır. Aynı tavırları karşısındakinden de bekler. Uzun soluklu ilişkileri tercih edebilir. Aşka asla yüzeysel bakmaz ve duygularını açıkça ifade eder. Karşılık bulamıyorsa, bunu bile bile ilişkiye devam etmez.

Ayrılma cümlesi;
‘’Benim ruhuma ve isteklerime cevap veremediğini düşünüyorum.’’
Yani;
‘’Gerçekten de ilişkimize yüzeysel baktığını düşünüyorum. Bunu bile bile ilişkimizi devam ettiremem.’’

Astrolog ZEYNEP TURAN
Huzur ve Kraliçe. Bunu beğendiler.

[SIGPIC][/SIGPIC]
KumsαL` isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 12 Ekim 2013, 22:12   #2 (permalink)
Kralsız Kraliçe

Kraliçe. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2013
Yaş: 21
(Mesajlar): 254
(Konular): 94
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 83
Beğendikleri: 152
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart

teşekkürler paylaşım için

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
Kraliçe. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 10 Temmuz 2014, 11:10   #3 (permalink)
Az İnsan , Çok Huzur.

Huzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 26 Ağustos 2012
Nerden: GaziAntep
Yaş: 22
(Mesajlar): 5.718
(Konular): 2813
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 214066
Aldığı Beğeni: 1991
Beğendikleri: 4720
Ruh Halim: Mutlu
Takım :
Standart

Balık kadını
Sürekli rüyalarındaki beyaz atlı prensi arar. Bulduğu zaman gözü hiç bir şey görmez ve aşkını yaşar. İlişkisinde samimi ve duygusaldır. Aynı tavırları karşısındakinden de bekler. Uzun soluklu ilişkileri tercih edebilir. Aşka asla yüzeysel bakmaz ve duygularını açıkça ifade eder. Karşılık bulamıyorsa, bunu bile bile ilişkiye devam etmez.
Ayrılma cümlesi;
‘’Benim ruhuma ve isteklerime cevap veremediğini düşünüyorum.’’
Yani;
‘’Gerçekten de ilişkimize yüzeysel baktığını düşünüyorum. Bunu bile bile ilişkimizi devam ettiremem.’’

Teşekkürler.

Hep ulaşamadığını mı sever insan ?
Huzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 11 Temmuz 2014, 17:18   #4 (permalink)
Üye

ezfop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Temmuz 2014
(Mesajlar): 29
(Konular): 8
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 8
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: none
Standart

herkes de her burç var

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
ezfop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
ayrılık, bahaneleri, burç, işte, İşte


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557