Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Kasım 2013, 10:20   #1 (permalink)
iyiyi ara,güzeli ara,doğruyu ara;
ama kusur arama!


oR@BeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2012
Nerden: evimden
Yaş: 51
(Mesajlar): 13.044
(Konular): 5372
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 1498372
Aldığı Beğeni: 2766
Beğendikleri: 5898
Ruh Halim: Kaygili
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 8
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart 3 kasımdaki güneş tutulması burçları nasıl etkiliyicek.


3 Kasım'daki Güneş tutulması bizi nasıl etkileyecek?
3 Kasım 2013'te gerçekleşecek Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek? Astroloji Uzmanı Asude Argun, Güneş tutulmasının etkilerini Pudra.com'da anlatıyor.


3 Kasım’da Yeni Ay doğduğu sırada, Güneş’le Ay birbiriyle aynı hizada olacak. Ay, Güneş’in önüne geçip, ışığını tutacak. Teknik detaylarına bakarsak, bu tutulma halkalı olarak başlayıp, tam tutulma olarak devam edecek. Atlantik Okyanusu'ndan tam olarak seyredilecek. Avrupa, Orta Doğu ve Türkiye’den parçalı olarak gözlemlenecek. Meteorolojik şartlara uygunsa, Türkiye’den 15:20 ile 16:10 arasında gözlem yapabilirsiniz. Tutulma ortası 15.45’te gerçekleşecek.

Astrolojik olarak Güneş tutulması, kendimizi ve önem verdiğimiz kişileri etkileyecek olayları gündeme getirir. Güneş’in bir anda kararması, insanlık tarihi boyunca endişe yarattı. Tutulma önemli kişilerle ilgili olayları işaret eder. Bir dönem bitip, yeni bir dönem başlayabilir. Bu günlerde ortaya çıkan olayların etkisi sene içinde de görülür.

Güneş Tutulması’sında güçlü ve önemli kişilerin hayatında sorunlar gündeme gelebilir. Güç savaşları, ego sorunları veya ciddi rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Genel olarak bakıldığında tutulmalar, hızla gerçekleşen bir sıra olayı simgelerler. Bazen hiç beklenmedik, ancak kadersel olarak tanımlanacak olaylar bu zamanlarda ortaya çıkar. Gelişen olayları olumlu ve olumsuz değerlendirmeden önce serinkanlı olmaya özen göstermelisiniz.

Her tutulmada olduğu gibi tarih yakınlaşana kadar ne olacağına dair net bir ipucu bulunmaz. Ama kişisel haritanızda, derece olarak ne kadar yakınsa o kadar etkili olur. Tutulmanın konumuyla kişisel haritanızdaki yerleşimler arasında doğru bir orantı vardır. O yüzden, tutulmanın kişi üzerindeki etkisi hem farklı hayat alanlarında hem de farklı oranda olur. Kimi için önemli olayların başlangıcını anlatırken, bir başkası için gelişen olaylar pek de önemli olmayabilir.

Bu tutulmayı önemli kılan bir diğer faktör de, 1 Kasım’da gerçekleşecek Uranüs ve Plüton karesinin etkilerini de taşıyor olması. Bu jenerasyon gezegenleri toplumsal bazı olayları gündeme geri getireceğe benziyor. Sıra dışı olaylar ve direnişler tekrar gündeme gelebilir.

3 Kasım 2013’de gerçekleşecek Güneş tutulmasından en çok etkilen burçlar sırasıyla şöyle:
29 Ekim - 8 Kasım arası doğmuş Akrep’ler,
30 Temmuz- 9 Ağustos arası doğmuş Aslan’lar,
27 Ocak – 6 Şubat arası doğmuş Kova’lar,
27 Nisan – 7 Mayıs arası doğmuş Boğa’lar,
Yükselen burcu Akrep, Boğa, Aslan ya da Kova olanlar,
Ay burcu Akrep, Boğa, Aslan ya da Kova olanlar,
Haritasında Akrep, Boğa, Aslan ya da Kova burcunda gezegenleri olanlar.


Tutulma zamanlarında beklemekte olan yüklü enerjiler ortaya çıktığı için ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Olayların arkasındaki sırlar, gerçekler ortaya çıktığı için bazı zorluklarla karşılaşmanız mümkün. O yüzden temkinli davranmalısınız. Krizlere yol açmamak, hatalı sonuçlar doğurmamak için en iyisi tutulma etkileri altında olduğumuz bu günlerde tepkisel davranmamak.

3 Kasım 2013'teki Güneş tutulmasının burçlara göre etkileri:
Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart - 19 Nisan)
Finansal kaynaklarınız ön plana çıkacak. Özellikle başkalarının üzerinden elde ettiğiniz gelirlerle ilgili konularda gelişmeler olabilir. Örneğin eşinizin parası ya da ortaklaşa yaptığınız çalışmalardan elde ettiğiniz gelirler üzerinde durmalısınız. Borç ve alacak ilişkilerinde ihtiyatlı davranmalısınız. Kredi kartınızın ekstresi gözünüze batabilir. En doğru karar gelirlerinizi ve giderlerinizi ayarlamak olacak.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan - 20 Mayıs)
Başta eşiniz olmak üzere, ikili ilişkilerinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Birlikteliğinizi gözden geçireceksiniz. Ancak yüksek enerjiler sebebiyle gerginlikten uzak durmanızı öneririm. Sen-ben diyaloglarına girerek kırıcı olmamaya özen gösterin. Bekarlar için evliliğe giden yolda her ne kadar gereken şartlar oluşmuş olsa da imza atmak için biraz daha beklemelisiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs - 20 Haziran)
Diyetinize, hijyeninize ve sağlığınıza önem vermeniz, ciddiye almanız gerekiyor. Yapmanız gereken tetkikleri ve detaylandırılması gereken tahlilleri yaptırmalısınız. Bu süreç içinde destek alabileceğiniz kişiler de pek az olduğu için, oldukça iyi organize olmanızı tavsiye ederim. Yardım amaçlı kişiler, hizmetliler, elemanlar ve astlarla ilgili sorunları halletmek için zamana ihtiyacınız olabilir.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran - 22 Temmuz)
Kendinizi rahatça ifade etmek, hayattan zevk almak ve aşkınızı dillendirmek için fazla cesur davranabilirsiniz. Oysa bu yaratıcı ve sevgi dolu tavırlarınızı daha temkinli ve risk almayan şekilde kontrol ederseniz, sizin için daha yararlı olacak. Yaratıcı ve sanatsal yönleriniz bu dönemde güçlenecek. Yakınlarınızın alkışlarını almak da sizi mutlu edecek. Çocuklarla ilgili kararlar alırken sürprizleri göz ardı etmemelisiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Öncelikle eviniz ve yuvanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Ebeveynlerinizle ilgili konularda sorumluluklar almanız ve sorunları gidermeniz söz konusu olabilir. Biraz yalnız kalıp derin düşünmek, hayat planınızı gözden geçirmeniz yerinde olur. Taşınma, ev değiştirme, satın alma gibi yerleşimle ilgili değişiklikler söz konusu olsa da, temkinli olmanın yararı bir süre sonra ortaya çıkacak.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar: (23 Ağustos - 22 Eylül)
Yakın çevrenizdeki hareketlilik dikkat çekecek. Bolca konuşma, yazışma ya da seyahatler sebebiyle başınız dönebilir. Yanlış anlamalara sebep olmaması için kelimelerin ve sözlerin ne kadar önemli olduğunu fark etmelisiniz. Bu dönemde imza atmaktan, bir anlaşma yapmaktan sakınmalısınız. Kardeşleriniz, komşularınız ya da akranlarınızla ilgili hareketlilikler, hatta sürpriz gelişmeler olabilir.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar: (23 Eylül - 22 Ekim)
Parasal anlamda gelişmeler bir anda dikkatleri üzerine toplayabilir. Eğer kaynaklarınızı koruma yönünde adımlar atmazsanız, artan harcamalar sebebiyle maddi güvenlik ihtiyacınız artabilir ve tedirgin olabilirsiniz. Bu yüzden bütçenizi ve cebinizdeki parayı korumaya özen göstermenizi tavsiye ederim. Gelir ve gider dengenizi iyi ayarlayın. Ayrıca mevcut paranızı ve finans gelirlerinizi değerlendirmek içinde daha sağlam ve kalıcı adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar: (23 Ekim - 21 Kasım)
Kişisel anlamda önemli konular gündeme gelecek. Kendinizi göstermek için bazı fırsatları değerlendirirken kontrollü olmalısınız. Fırsatların ne zamandır beklediğiniz hayallerinizle örtüşmesi sizi tatmin etmemelidir. Girişimlerinizin kalıcı olması için, zaman içinde şartların oturmasını bekledikten sonra karar vermelisiniz. Dış görünümünüzden sağlığınıza, ilişkilerinize ve işinize kadar birçok konuda değişikliklere açık olmalısınız.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar: (22 Kasım - 20 Aralık)
Beklenmeyeni beklemek sanırım sizin için doğru tanımlama olur. Şartların sizin kontrolünüzde olmadığını bilmelisiniz. Ne kadar tutmaya, kontrol etmeye çalışırsanız o kadar yaralanacağınızı görmelisiniz. Zira bazı şeylerin feda edilme vakti geldi artık. Yeni şeylere sahip olmak için eskileri gözden çıkarmanız gerek. Böylece geçmişe ait gizli ve saklı tüm yüklerden kurtulmuş, temizlenip arınmış olacaksınız.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar: (21 Aralık - 19 Ocak)
Arkadaşlıklarınızın ön plana çıkacağı ve sosyal konuların gündeme geleceği olaylarla karşılaşabilirsiniz. Adeta dünyayı kurtarmak için insanların içine karışıp kendinizi gösterebilirsiniz. Ancak gelecek günlere ilişkin planlarınızı daha gerçekçi biçimde gözden geçirmelisiniz. İşinizden elde ettiğiniz kazançla ilgili konularda temkinli ve ihtiyatlı olmalısınız. Dernek, vakıf, cemiyet ve ekip çalışmaları içine girmeniz gerekebilir.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar: (20 Ocak - 18 Şubat)
Kariyeriniz ve işiniz bu süreçte ön plana çıkacak. Kişisel hedeflerinizi daha gerçekçi bir biçimde belirlemeli ve ilerlemek için sabırlı davranmalısınız. Üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. Yaptığınız her şeyin takip edildiğini göreceksiniz. Hayalperest davranışlardan sıyrılmalısınız. Terfi, iş değiştirme ve ek sorumluluk alma gibi birçok konu gündeme gelebilir. Aktif olarak çalışmıyorsanız da, yine de toplumun gözü önünde olacağınız bazı olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar: (19 Şubat - 20 Mart)
Kendinizi maddi ve manevi geliştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz, deneyimlemeyi arzu ettiğiniz konularda hareket edebilirsiniz. Seyahatlere çıkmak, yabancılarla birlikte olmak ve farklı kültürlerle diyaloğa geçmek sizi geliştirecek şartları anlatıyor. Akademik alanda, hukuksal konularda, basın, yayın ya da medya alanında girişimler yapmanız mümkün.

oR@BeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
burçları, etkiliyicek, güneş, kasımdaki, nasıl, tutulması


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557