Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07 Kasım 2013, 15:33   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Semavii Kasım 2013 Aylık Burç Yorumları

2013 Kasım ayının gökyüzü hareketleri:

Bu ay yine çok önemli bir gökyüzü olayı var: 3 Kasımda 11 derece Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.
Tutulma tüm burçları etkilemekle birlikte özellikle Sabit burçların hayatlarında önemli etkiler yapar.
Sabit burçlar Boğa Akrep Aslan ve Kova’dır. Bu burçların ikinci 10 günlük diliminde doğanlar daha dikkatli olsunlar derim tutulma etkisiyle sağlıklı ve başarılı bir şekilde baş edebilmek için.
Tutulmalar yaşantımızda önemli bir olayı bitirip yeni bir dönem başlatırlar genellikle. Gündemimizi en çok etkileyen bir olayla damga vururlar hayatımıza. O olay üzerinden hayatımıza ve kişiliğimize ciddi bir çeki düzen vermek zorunda kalırız.
Tutulma hayatımız üzerine sorumluluk almaya davet eder hayatımızı etkileyen konuları sürüncemede tutmamızı istemez oyalanmayı seçer sorumluluktan kaçarsak bizi savunmasız hale getirir ve olayla baş başa bırakır.
Güneş yaşam demektir var olmak demektir ve irade demektir. İradeyi ve yaşamımız adına kararları birilerinin eline teslim edersek o birileri gelir bizim hayatımız hakkında kararları verir payımıza kukla gibi yaşamak ve kendimize acıyarak geçen bir yaşantı düşer.
Evet tutulma geliyor yaşam irademizi ve kişisel var olma gücümüzü elimize alma zamanı derim. Hepimiz bu durumu farklı bir olay üzerinden yaşamaya hazır olalım. Detayları Öz/Güneş burcunuz ve Yükselen burcunuzun yorumunda bulabilirsiniz.
Ayın diğer önemli gökyüzü hareketlerine gelirsek…
Güneş Tutulması Yeniay zamanı yaşanır. Tutulmadan hemen birkaç dakika sonra Akrepte Yeniay meydana gelecek. Bu yeni başlangıç için bir şeyi bitirecek zaman demektir. Tutulmanın bitirdiği noktada yeni bir şey başlayacaktır.
Akrep tutulması demek “dönüşüm” demektir. Bir dönem geride kalacaktır dönüşüm için. Bu ciddi kişilik dönüşümlerine de yol açacaktır. Tutulmanın etkilediği konu üzerinde olayları yaşarken beraberinde özellikle hayatın o alanında kişiliğimiz ve bakış açımız da değişip dönüşecektir.
Tutulmaları kötü veya negatif diye algılamayalım. Evet sevimsiz yanları var mıdır vardır. Ancak bazen tutulmalar bize iyi şeyler de getirir. Mesela uzun süredir rutinde sıkıcı giden bir hayat alanına birden bir yenilik getirir artık hayatımızda o alan hareketlenir hayatımızın o alanı değişir anlam kazanır ve beraberinde bizi de değiştirir dönüştürür.
Bu tutulma hepimize hayırlar ve güzel başlangıçlar getirsin dilerim.
Bu ay Dolunay ise 17 Kasımda 25.5 derece Boğa’da gerçekleşecek.
Geçen ay retro yani geri harekete giren Merkür halen retro’da ve retro’dan çıkıp düz harekete geçmesi zamanı 10 Kasım. Merkür halen Akrep burcunda ve ayı Akrepte tamamlayacak.
Yay burcunda gezen transit Venüs 5 Kasımda Oğlak burcuna geçecek. Venüs’ün Oğlak transitine hazır olun derim yaklaşık 4 ay Oğlakta kalacak çünkü gelecek aydan itibaren Venüs retro’su yaşayacağız.
Akrepte gezen Güneş 22 Kasımda Yay burcuna geçecek.
Geçen ay Başak burcuna geçen Mars ay sonuna kadar Başakta kalacak.
Bu ay epeydir retro pozisyonda hareket eden Neptün 13 Kasımda düz pozisyona geçiyor.
Şans yıldızı Jüpiter Haziran sonundan beri Yengeç’te hızla ilerlemekteydi bu ay o da retro pozisyona geçiyor 7 Kasımda.
Diğer ağır top gezegenlerden Plüton ve Satürn halen düz pozisyonda ilerlemekteler.
Uranüs halen retro’da kalacak.

Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan )
3 Kasımda Akrepteki Güneş tutulması 8.evinizde gerçekleşecek sevgili Koçlar.
8.ev yatırım borç alacak işle ilgili planlar ve sağlık evidir. Bu konulardan hangisi bu ara hayatınızı yavaşlatmaya neden oluyorsa bir şekilde mücadele ve zorlanma yaşatıyorsa tutulma sizi o konuda artık bir sonlanmaya ve çözüme sevk edecektir.
Ancak tutulma biraz sert bir tutulma olacağı için tüm Koç’lara önce sağlık diyorum! Sağlığınız bu ay en önemli madde varsa bir şikayetiniz mutlaka ilgilenin ihmal etmeyin ve sorunu küçümseyin.
Bu arada Merkür retro’da olacak tutulma zamanında bu da eski bir şikayet gündeme gelebilecek demektir.
Tutulmanın burcu Akrepin yöneticileri Mars ve Plüton arasında güzel bir açı var ayrıca Neptün de destek veriyor Akrep yıldızlarına derken sizin için önemli olabilecek kronik hal alabilecek bir sağlık sorununuzu ortaya koyup doğru teşhis için iyi bir zaman derim. Kiminiz belki bir tedavi sürecine kiminiz bir operasyona evet demek durumunda kalabilirsiniz. Bunun için bir tarih belirlenebilir.
Ancak Merkür retrosu var doğru teşhisin bulunması için 10 Kasım sonrasını öneririm. Teşhis ve tedavide hata yapılabilir bu ara çünkü ve tedavi veya operasyon tutulma zamanları yapılmamalı en iyisi 10 Kasım sonrasına bırakılmalı derim.
Öte yandan tutulmanın etkisini rahat ve pozitif atlatmak için de önlem lazım.
Moralinizi bozmak istemem ama tutulma önemlidir ve sorunu çözmenizi ister sizden. Zaten sağlığını ihmal edenlere uyarım.
Tutulma kiminizin sağlığına özen gerektirir dedim ancak kimi Koçlar bunu eş veya bir aile üyesi üzerinden yaşayabilir. Kimin sorunu varsa o kişiyle ilgilenmek gerekir.
Özellikle baş bölgesi cinsel bölge tansiyon kalp bağırsak veya kemikler önemli olabilir.
Hamile Koç kadınları bu ay sağlığına daha özen göstersin kendini zorlayacak hareketlerden kaçınsın derim.
Kimi evli Koçlar ise eşin ailesinden birinin sağlık sorunu ile ilgilenebilir.
Kiminiz de çalıştığınız kurumda yetkili bir kişinin sağlık veya başka önemli bir sorunuyla ilgilenebilirsiniz. En azından bu tür bir durum sizin parasal veya iş durumunuzu bir süre etkileyebilir.
Tutulma zamanı tüm Koçlar sağlık sorunu yaşayacak demek değildir tabii herkesin hayatına farklı farklı yansıyacaktır.
Kimi Koçlar ise tutulmayı resmi kurumla veya iş yeriyle bağlantılı para banka sigorta alacak-verecek üzerinden yaşayabilir. Bu konulardan biri sizi meşgul edebilir çıkabilecek sorunla sorumlu bir şekilde ilgilenmek sizi de rahatlatacaktır. Bu konuda sürüncemede bekleyen bir işiniz meseleniz varsa artık ilgilenin ve kurtulun derim.
Aslında tutulmanın yıldızlarıyla Jüpiter’in güzel açısı çok da tedirgin veya karamsar olmamak gerektiğini söylüyor. Sorumlulukla yaklaşım çok şeyi çözer. Üstelik Jüpiter’in güzel açısı yatırım birikim konusunda geçmişte akıllı davranmanızın ödüllerini alacağınızı da söylüyor.
İşten çıkmayı düşünen veya işten çıkabilecek Koçlar sorun yaşasa da hakkını alacak görünüyor.
Mahkeme gibi sorun yaşayan Koçlar evet davanın seyri bu ay belli olacak görünüyor.
Ayın diğer konularına bakalım.
Tabii güzel yıldız açıları da var bu ay.
Venüs ayın 5’ine kadar dost Yay burcundan sizi destekliyor özellikle sevdiklerinizle buluşmak onlarla geziye çıkmak dışarıda sosyal ortamlarda birlikte vakit geçirmek kültürel veya sosyal aktivitelere katılmak ve yakınlardan maddi destekler görmek için iyi zaman. Kiminiz uzaktan bir yakınından hediye alıp mutlu olacak. Kimi Koçlar ise uzaklarla ve başka şirketlerle bağlantılı işlerden iyi para kazanacaklar.
Daha önce yaptığınız iş görüşmelerinden güzel dönüşler alırsınız bu ay ayrıca.
Aşk sizi sevindirecek.
5 Kasımdan sonra aile ile bir araya gelmeniz söz konusu. Aile ile bir meseleyi çözmek isteyeceksiniz.
Kimi Koçlar ise yönetim takımıyla bir araya gelecek ve geliştirdikleri strateji plan program reklam vs üzerinde yeniden bir değerlendirme yapacak kimi de maaşı üzerine yönetim takımıyla görüşecek görünüyor. İstediğinizi almanız mümkün ancak daha önce söz verildiyse onu almanız mümkün veya eski alacağınız varsa içerde paranız varsa alabilirsiniz.
Kimi Koçlar ise işten çıkmak eski işinden alacağını alıp yeni işe geçmek isteyebilir ancak bu ay 10 kasımdan sonra ay sonuna kadar girerseniz tamam derim yoksa gelecek aya bırakmayın. Hatta planlı ayarlanmış yeni bir iş söz konusu ise olabilir derim. 17 Kasım Dolunay zamanı beklediğiniz parayı alabilirsiniz.
Kimi Koçlar ise enteresan çalıştığı yer veya başka bir yerle bir işbirliği güç birliği bir ortaklık üzerinde olacak bunun detaylarını ilgili kişilerle görüşeceksiniz. Parasal taleplerinizi konuşacaksınız özellikle. İşi dönüştürmek veya farklı bir şeyler ilave etmek gibi değişik teklifler sunabilirsiniz yetkili kişilere ayrıca.
Aşk ve iş hayatınız iyi görünüyor ancak gelecek ay bazı gergin yıldızların ani değişimlerine maruz kalmamak için bu ay akıllı ve uzak görüşlü olmak gerekir derim.
Boğa Burcu ( 20 Nisan-20 Mayıs )
Sevgili Boğalar zıt burcunuzda yine bir Güneş Tutulması var 3 Kasımda.
Geçen sene 14 Kasımda bir Güneş tutulması olmuştu hatırlar mısınız hemen hemen tüm Boğa’lara hediyesini bırakıp gitmişti.. Pek sevimli hediye bırakmamıştı o da ayrı bir konu. Şimdi yine buna benzer bir duruma hazır olmak gerekir özellikle geçen seneden beri tutulma etkisinde neyle meşgul oluyorsanız onu düşünün ve onunla ilgilenin derim.
Kiminiz ilişkide ciddi bir çatışmaya girmişsinizdir kiminiz bir dava ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz kiminiz ise parasal bir mevzuda ciddi bir sorunla meşgul olabilirsiniz.
Akrep burcu tutulma Satürn ve Merkür faktörlü olunca akla resmi işler resmi kurumlar ve iletişim imza iş gelir. Bu türden bir konuda yine sıkıntı aksilik ve mecburen ilgilenmeniz gereken bir olay yaşayabilirsiniz. Şayet resmi işlerinizde disiplinli iseniz sorun yok siz ciddi bir sorun beklemeyin derim ilişkisinde sorun yaşamayan sorumluluklarını bilinçli yerine getiren biriyseniz siz de dert etmeyin tutulma genelde sorumluluklarını ihmal edenlerin üzerine gider.
Bu arada siz üzerinize düşeni yapıp da muhatap olduğunuz insanlar yapmıyorsa o zaman bu tutulma o kişi/lerle yolunuzu ayırabilir. Çünkü yaşanan olaylar size ilişkilerinizin tüm boyutunu olduğu gibi ortaya koyar. Her tür ilişki yakın biri veya iş ilişkisi.. Kiminiz bir yakınla karşı karşıya kalabilirsiniz kiminiz resmi bir şahısla..
Geçen sene hangi konuda sıkıntı yaşadıysanız şimdi o konuda yeni bir durum gelişebilir. Veya bu sene yine benzer konuda bambaşka bir olay yaşayabilirsiniz.
Bir şekilde artık hayat kalitenizi aşağı çeken sorununuz sizi düşünmeye ve ciddi kararlar almaya ciddiyetle sorunu çözmeye davet edecektir.
Kimi Boğa’lar ise sürüncemede olan işbirliğine nokta koyabilir. Bu bitiş şeklinde olmayabilir tabii belki de nihayet bir anlaşmaya varmak şeklinde olabilir.
Yalnız hangi konuda olursa olsun muhatap olduğunuz kişinin de kafası karışık olabilir en güzeli net ve açık iletişim kurmaktır ya da konu açık hale gelene kadar sabretmektir.
5 Kasımda öz yıldızınız Venüs Yaydan ayrılıp dost Oğlak burcuna geçecek. Bu sizin hayatınızda enteresan bir dönemi başlatacaktır. Venüs yaklaşık 4 ay boyunca Oğlakta kalacak çünkü gelecek ay retro yani geri pozisyona girecek. Buradan da anlıyoruz ki 4 ay boyunca sizi meşgul eden yeni bir gündem maddesi hayatınıza girecek.
Bu ne olabilir?.. Kiminiz için aşk gündem maddesi olacaktır kiminiz için kariyerinde yeni bir dönem açılacaktır kiminiz ise bir konuda eğitim alanına geçeceksiniz. Belki uzun süreli bir eğitime başlayacak belki kısa bir kursa başlayacaksınız.
Kimi Boğaları bir iş teklifi bekliyor ancak bir takım şeyler sizi şaşırtacak belki farklı bir iş olması sizi şaşırtabilir başta ne yapacağınızı bilmeyebilirsiniz belki yapılan teklifte sizi tereddüt ettiren bir şeyler olabilir..
Kimi Boğalar ise belli bir süre hayatını etkileyen ona göre gündelik hayatını değiştirmesi gereken işte yeni bir gelişme yaşayabilir. Bu belki bir süreliğine bir başka yere geçmek şeklinde olabilir ancak sanırım eski yerinize dönersiniz göreviniz bitince.
Boğalar bir eski aşkla mı meşgul olacak acaba?.. Bir şekilde aşkla meşgul olabilirsiniz ancak gelecek ayın bazı transitleri bu aşkla ilgili soru işaretlerini de getirecek görünüyor…
Parasal konuda sıkıntı yaşayan Boğalara tutulma güzel etkiler sağlayacak görünüyor bunun üzerine kiminiz bir anlaşmaya imza atarsınız ancak Merkür retrosundan dolayı anlaşmayı iyi okuyun ona göre imza atın derim. Kiminiz de beklediğiniz yerlerden gelen paralar sayesinde parasal sorunlarınıza nokta koyabilirsiniz.
Bu tutulma ve Venüs’ün Oğlaka geçip Plütonla kavuşması kiminizi geçmiş kökenli bilinçaltı kökenli korkusuyla yüzleştirmeye hazırlıyor sanki.
Aşkta kimi Boğalar epeydir düşündüğü biriyle gelişen dış olaylar vesilesiyle karşılaşabilir görüşebilir. Ancak sizi şaşırtan bir şeyler de olacak.. Ya beklediğinizi bulamayacaksınız ya ilk defa ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Bir sorun sizi tereddüt ettirebilecek gibi…

İkizler Burcu ( 21 Mayıs-21 Haziran )
3 Kasımda Akrep burcundaki Güneş tutulması sizin çalışma ve sağlık evinizde gerçekleşecek. Sağlığa dikkat etmek lazım diyor bu tutulma. Varsa sağlıkla ilgili şikayetiniz ilgilenin önlem alın derim.
Merkür retrosu var 10 kasıma kadar bundan dolayı 10 Kasımdan sonra doktora gitmek lazımdır ancak daha önce başlatmış olduğunuz bir tedavi süreci varsa sorun degil.
İşinde sorun yaşayan İkizlerin sabırlı olmasını tavsiye ederim bu ay. Ayrıca iş yerinde olabilecek sorun belki de sonuçları itibariyle size iyi gelebilir. Yine de işte ve evde birinin karar vermesi gereken bir konuda çok fazla sorumluluk almaya sorunu üstlenmeye çalışmayın bırakın insanlar kendi karar versinler. Siz de işinize başkasını karıştırmayın işle ilgili bir sorununuzu olur olmaz kişilere anlatmayın. Merkür retrosu tutulmayla birlikte siz dahil insanların kafasını karıştırabilir. Ciddi kararlar vermek için iyi zaman değildir en azından 10 Kasıma kadar ciddi konuda kararlar vermeyin derim. Var olan bir sorunu bir meseleyi çözmek için iyiyken yıldızlar yeni bir gelişmeye dair hemen fikir yürütmek kararlar almak sakıncalıdır.
Kimi İkizler sanki yeni oluşacak bir olayın içine dahil olacak gibi bu yeni bir iş mi proje mi acaba?..
Belki yeni iş plan veya proje değil ancak yeni gelişmeleri birlikte görüşmek bunun üzerinden yeni bir takım hazırlıklar için hummalı bir çalışma yapmak gerekebilir.
Bu tür bir işte birilerinin pişmiş aşa su katmasına izin vermemek lazımdır. Ne siz ne başkası kendi kafasına göre gitmemeli. Çünkü konu tek sizi veya başkasını ilgilendirmiyor. Ortak sorumluluk alınması gerekiyor.
Kimi İkizler aşkta ikilem yaşayabilir gelişmeler aşk konusunda duygularınızı değiştirebilir ancak bu değişiklik netliği de beraberinden getirebilir.
İkizlerin aşk konusunda net ve açık olmasını tavsiye ederim bu ay aksi takdirde birinin kalbini kırabilirsiniz.
Özel hayatınızı hareketlendiren ve değiştiren bir sürece giriyorsunuz.
Kimi İkizlerin hiç beklemediği birinden bir çıkışla karşılaşması söz konusu.. Bir kişi sizi şaşırtacak anlaşılan..
17 Kasımdaki dolunay zamanı kiminiz parasal bir konuda kiminiz ilişkide kafanızdaki bir planı bir niyeti eyleme dökeceksiniz.

Yengeç Burcu ( 22 Haziran-22 Temmuz )
Sosyal hayat girişim aşk çocuk ve şans evinizde Akrep burcu var 3 Kasımda Akrepteki Güneş tutulması sizi bu konulardan biri üzerinden etkileyecektir.
Akrep size dost burç bu da tutulma enerjilerinin size pozitif gelişme getireceğini gösterir.
Yine de tutulmanın kendisi zor enerjilerden oluştuğu için sizin de dikkatli olmanız olaylara karşı sakin ve esnek yaklaşmanız lazım.
Bir dönemi bitiren yeni bir sürece başlatan bir zamandasınız.
Bazı gelişmeler sizi yerleşim konusunda harekete geçirebilir olaylar bu konuyu hızlandırabilir.
Kiminiz ise bir seyahate çıkabilirsiniz gelişmeler üzerine. Ancak bu iş seyahatinden ziyade yakınları ziyaret şeklinde olabilir.
Yine de gezmek amaçlı bir seyahatin ötesinde bir şey olsa gerek. Ya bir sorunu çözmek ya da bir konuyu halletmek üzere olabilir.
5 Kasımda zıt burcunuz Oğlaka geçen Venüs ilişki hayatınızı sosyal hayatınızı hareketlendirecektir bunun üzerinden önemli gelişmeler sizi bekliyor. Ancak henüz istikrarı zorlayan bir şeyler olmalı geçici kararlar geçici planlar bir süre elinizi bağlayabilir.
Aslında bu ay aşk ve duygusal ilişki cephesi güzel görünüyor. ilişkisi olanlar veya evli olan Yengeçler için mutlu ve romantik bir zaman yeni ilişki bekleyenler için de enteresan bir şekilde aşk görünüyor. Yine de bir takım sorunları aşmak gerekiyor…
Aşkın zahmetleri var anlayacağınız..
Öte yandan bu ay evlilik hazırlığı yapan da olur Venüsün aşk evlilik evinden güçlü açısı hazırlıklarına önceden başlamış olanlar için bu ay evlilik yaptırabilir.
Kimi Yengeçlerin hayatını değiştiren bir atılım girişim zamanı dersem abartmam herhalde. Zorlayacak ama o kadar güçlü bir amaç duygusu var ki atılımın kaynağı olan niyet üzerinde zorluklar çok da önemli degil dedirtiyor.
Yine Yengeçlerin bir yakını bu yaşlı biri olabilir sağlığı önemli konu ilgi lazım derim.

Aslan Burcu ( 23 Temmuz-22 Ağustos )
3 Kasımda Akrep burcundaki Güneş tutulması 4.evinizde gerçekleşecek yani yuva aile evinde.
Aslanların epey zamandır aile ev üzerinden sorumlulukları arttı kiminizin ev yaşantısı değişti.
Şimdi ne getirebilir size bu tutulma?
Kafanızda evle yuvayla ilgili bazı planları olmalı bunları eyleme dökmek istiyorsunuz ama tutulma hala zamanı var dedirtmekte. Tabii buna hazır olmak için bazı şartların oluşması zeminin hazırlanması gerekir.
Ev için masraflar yapacaksınız bu ay.
Kiminiz iş yerinde bir takım atılıma hazırlanmak niyetinde bunun için bazı masraflar yapabilirsiniz bunun için.
Bu ay yıldızlar masraflar yapmak için size maddi imkan verecek ancak gelecek ayın yıldızlarını düşününce araya başka işler başka masraflar gibi bu ay yaptıklarınızı boşa çıkarabilir zaman ve para harcadığınız amacınızı ikinci plana atmak durumunda kalabilirsiniz değişen gündem konuları nedeniyle.
Bu ay kiminiz için aile kiminiz için atılıma geçmeyi planladığınız önemli bir iş amacı gündem maddesi ve tutulma bu konu üzerinden görünüyor. Tutulma size dış gelişmelerin ardından bazı kararlar verdirebilir planlarınızı değiştirebilir o yüzden kararlı olmakla beraber esnek olmak da lazımdır.
Ailede varsa yaşlı biri evet bu ay onun sağlığına özen göstermek lazımdır derim. Satürn yuva evinizdeyken yaşlı kişi/lerle ilgilenmek kaçınılmaz olur.
Kimi Aslanların sanki geçmişte yaşanmış bir konu aile gündemine gelecek görünüyor. Bu aslında maddi bir konu görünüyor. Belki epey zamandır konuşulan maddi bir konuda ailecek bir karar verilecek ancak dediğim gibi şartları değiştiren dış koşullar yine planınızı erteletebilir.. Yani tam eyleme dökülecekken planlar değişebilir en iyisi akışa bırakmak veya adım adım ilerlemektir derim.
Aslanların işine sahip çıkmasını tavsiye ederim. İşlerinde değişiklik için henüz zamanı değil önce koşulları oturmak adına bir takım çabalar gerek acele etmeden ilerleyin.
Kimi Aslanlara işte yeni bir iş veya geçici bir sorumluluk verilebilir bu sizi mutlu edebilir ancak daha sonra bu geçici iş zorunlu göreve dönüşebilir bundan dolayı en iyisi bu konuda şartları baştan konuşun ki sonra çatışma yaşanmasın. Yani astarı bezinden pahalı iş olmasın veya size ekstradan bir yük olarak bindirilmesin hakkınızı koruyun.
En iyisi bu ay sağlam yatırımlarla meşgul olun geleceğe yatırım yapın. Bu cephe fena görünmüyor çünkü.
Venüs 5 Kasıma kadar dost Yay burcundan aşk hayatınızı ve sosyal yaşantınızı mutlu yaşama imkanı vermekte. 5 Kasımdan sonra birlikte bazı işleri yapmak üzere kafayı iş planlarına verebilirsiniz kiminiz ise eş veya sevgilinizle birlikte yakınlarınızla ilgileneceksiniz.

Başak Burcu ( 23 Ağustos-22 Eylül )
3 Kasımda Akrep burcunda gerçekleşecek tutulma size sert enerjiler göndermiyor ancak tutulmanın kendisi sert olduğu için sizin de tutulma zamanı dikkatli olmanızda fayda vardır.
Kardeşler kısa yollar eğitim aileyi ilgilendiren alanda bir tutulma var.
Kimi Başaklar kardeşinin bir meselesiyle ilgilenebilir kiminiz eğitim hayatınızda bir dönüm noktasına gelebilirsiniz kiminiz ailenin bir meselesiyle ilgilenebilir özellikle bir yaşlı aile üyesinin sorununu halletmek üzre sorumluluk alabilir kiminiz ise kariyer üzerinden uzak vadeli önemli planları başlatmak üzere harekete geçebilirsiniz.
Hangi konuyla ilgileniyorsanız beklediğinizde uzun zahmetli olacağını bilin. Belki bir sona geldiniz tutulma etkisinde gündeminizi işgal eden konu üzerinde. Ancak son vermekle bitmeyip onun akabinde yeni hazırlık yeni başlangıçlar yapmak zorunda görünüyorsunuz.
Mesela eğitimle ilgilenenler belki eğitim hayatında bir mezuniyet bir sona gelmiş olabilir ancak bu sefer de iş aramak veya daha yüksek düzeyde okumak adına planlar yapabilir.
Ya da önemli bir iş planına hazırlanıyorsunuz başarmanız gereken önemli bir amaca hummalı hazırlıklar içine gireceksiniz bu da sizi en azından 3-4 ay uğraştıracak ona göre gündelik hayatı düzenleyeceksiniz.
Kiminiz bir işe başlamış olabilirsiniz bunun üzerinden zahmetli bir iş tecrübesi sürecine girebilirsiniz. Özetle bir amacı başarmak adına yorucu ama kararlı bir sürece giriyorsunuz.
Merkür retroda olacak 10 Kasıma kadar amacınızla ilgili detaylara dikkat etmeniz planlarınızı iyi yapmanız bunun için konuya odaklanmanız gerekir. Acele etmeden olaya odaklanarak çalışın derim.
Bu ay sizin için önemli konuda planlarınızı yaparken artı-eksilerini size getirilerini iyi hesaplayın ilgili kişilerle konuşarak işi sağlama alın çünkü gelecek ay yıldızlar değişecek bu sefer dönüşü zor olabilir anlaşmayı sağlam yapmamak sizi pişman edebilir uyarması benden. Merkür retrodayken tam da amacınızın size getirilerini net bir şekilde ortaya koyma ve bunu ilgili kişilerle yazılı resmi olarak sağlama alma zamanıdır.
İmzalar bu ay sizin için önemli bir mesela. İmza atacağınız resmi yazılar üzerine iyi düşünün ondan sonra imzanızı atın.
Bu arada kimi Başaklar önemli bir iş üzerine teklif almış da olabilir hala düşünmediyseniz 10 Kasıma kadar düşünün ne istediğinizi taleplerinizi net seslendirin ona göre kararınızı verin. Belki karar verdiniz.. Ama detaylar.. Detayları atlamayın neyse sonra hallederiz tutumuna girmeyin.. Baştan sağlam başlayın işe.
Bu ay sizden ziyade ailede birinin sağlığı önemli olabilir ilgilenmek gerekir.
5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçecek aşk gündeme gelebilir kimi Başaklar için. Venüs yaklaşık 4 ay burada kalacak aşk sizi hem mutlu edecek hem fazla sorumluluk ve fedakarlık isteyecektir. Beklentiler-hayal kırıklıkları arasında gidip gelmemek için dediğim gibi tutulma ve Merkür retrosu ne istediğinizi bilmenizi ve amaca odaklanmanızı istiyor.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 07 Kasım 2013, 15:34   #2 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart

tanıyın kendinize.
Bazı Terazilerin ise sağlık için masraf yapması söz konusu olabilir. Kendiniz için mi yoksa bir yakın için mi acaba? Bir yakın için olsa gerek. Sağlık önemli konu sizin için de bu ay. İlgi lazım ay boyunca.
Aşkla meşgul kimi Teraziler. Evli Teraziler eve yönelecek 5 Kasımda Venüsün Oğlak burcuna yuva evine geçmesiyle birlikte. Evdeki sorumluluklarla ilgilenmek gerekecektir. Eşinizle birlikte ev için harcamalar yapabilirsiniz. Evde misafir ağırlayabilirsiniz.
Ancak ilişkisi olanlar bu ay sevgilisiyle baş başa kalacak birlikte daha fazla vakit geçireceksiniz. Duygusal anlaşma güzel ancak ilişkinizde birinin veya bir konunun aniden ortamı alevlendirmesi mümkün.

Akrep Burcu ( 23 Ekim-21 Kasım )
3 Kasımda Güneş tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor.
Önemli ve etkili bir tutulma olacak görünüyor. O yüzden bu ay tüm Akreplerin sağlık ve diğer önemli konulara özenli dikkatli yaklaşmasını tavsiye ederim.
Daha önce başlatmış olduğunuz önemli işlere odaklanmak ve bitirmek için iyi zaman çünkü hayatınıza yeni giren önemli konular üzerinden irade koyup ilerlemek için yeni başlangıç ve girişimlere sağlam başlamak için eski işleri bitirmek gerekiyor.
Eski defteri kapatmak.. Belki kimi Akreplerin Güneş tutulmasında yaşayacağı olay bu olsa gerek..
Öte yandan dediğim gibi eski bir sayfayı kapatıp yeni sayfa açmak için iyi bir zaman ancak Merkür retrosu Satürn etkisi derken hayli zorlayacaktır sizi üzerinize düşen sorumluluk yüksek bunu bilin.
Beklediğiniz haber resmi sonuç veya bir olay neyse bu ay ulaşır size çabalarınız sonuç verir.
Yeni bir işe girmek isteyenler için çok iyi bir zaman diyebilirim 10 Kasım sonrası için. Eski bir işe dönmek isteyenler ise 10 Kasım öncesinde istediğine ulaşır.
Size birileri veya bir kurum sorumluluk ve görev yükleyebilir ancak Akrep yıldızları bu türden sorumluluklarını sizin irade ve isteğinizle olacağını göstermekte. Sonra ben oynamıyorum demeyim isteyen sizsiniz bunun için iyi düşünün ve kararı öyle verin.
Öyle veya böyle bazı sorumluluklar almak durumundasınız hayatınız değişiyor değişirken geride kalmamak hayatı kaçırmamak için taşın altına elinizi koymak zorundasınız.
Yani Akrepler yeni bir yolun başındasınız tutulma da bunun somut adımlarını ilerletmeniz için sizi arkadan itecek itici güç adeta.
Tutulma geçmişi arkanızda bırakmanızı söylüyor… Ne şekilde nasıl artık bu herkesin yaşantısına göre değişir..
Sağlık önemli dedim. Ani belirebilecek rahatsızlıklara karşı önlem alın sorun çıkarsa hafife almayın. Kalp kan kas tansiyon ve kemikler önemli bu ay.
Ve tutulma gününden itibaren en azından bir 10 gün sakarlıklara kaza risklerine de dikkat ederseniz tutulmayı sağlıklı geçirirsiniz.
Kimi Akrepler eski bir tanıdığıyla yıllar sonra karşılaşacak.
Evli veya ilişkisi olan Akrepler sevgilisi/eşiyle beraber yeni bir yere yerleşme planı içinde olacak ancak şartlar sizi bekletebilecek sabırla oluşturmak lazım şartları. Ve sanırım biraz ertelemek lazım bu kararı. Belki de taşınma öncesi sizi baya uğraştıracak ön işler olacaktır. Bir de yeni yere alışmak zaman alabilir.
Kalbi boş Akrepleri eski aşk mı yeni aşk mı bekliyor dersek?. Eski aşk gündeme geliyor gibi. Ancak bu ne getirir zaman gösterir. Kolay bir aşka benzemiyor..
İşe dönersek ay sonuna kadar güzel paralar kazanırsınız şans para konusunda yanınızda görünüyor. Hazırlıklarını bitirdiğiniz bir işe de start verirsiniz.

Yay Burcu ( 22 Kasım-21 Aralık )
3 Kasımda Akrep burcundaki Güneş tutulması sizin ruhsal dünya evinizde gerçekleşecek.
12.ev sadece ruhsal dünya evi değildir perde arkasından hazırlıklar başlangıç öncesi yapılan çalışmalar araştırmalar bilinçaltı gizli işler gizli düşmanlar entrikalar sağlık ve inziva evidir.
Bakalım hanginiz hangi konuda tutulma etkisi yaşayacaksınız.
Burcunuzun öz yıldızı Jüpiterin tutulmanın aktörleri Akrep yıldızlarıyla iyi açıda olması aslında sizin için olumsuz bir tutulma sayılmaz dedirtmekte.
Yine de tutulmanın kendisi sert etkiler barındırdığı için işi şansa bırakmamak temkin ve planlı ve esnek olmak gerekir.
Tutulma size bir şeyleri bıraktıracak bir şeylerden vazgeçirecek görünüyor. Ancak bunun bir sebebi olacaktır bir amacınız için bırakmanız gereken şeyler bunlar..
Kimi Yaylar şöyle bir geriye çekilip düşünmeye planlarını gözden geçirmeye ve hayatını sorgulamaya yönelecek. Biraz kendi başınıza kalacaksınız ve 17 Kasım Dolunay zamanına kadar düşündüğünüz planladığınız şeylere dair bir harekete geçeceksiniz.
Kiminizin bir parasal konuda planı olacak gibi Dolunay iş ve resmi prosedürlerle ilgili evinizde olacak… Tabii kiminiz ise planlı ve programlı bir şekilde bir ödeme takvimi ayarlayabilirsiniz.
Yeni bir iş düşüncesinde olan Yaylar olabilir bunun için önce şartları yoklayacak kafasında planlar yapacak ve ay sonuna dogru eyleme geçecek görünüyor.
5 Kasımda para evinizde olan Oğlak burcunda geçen Venüs sizi parasal şartları daha iyi olan bir işe sevk edebilir. Neden olmasın Merkür 10 kasımdan sonra düz pozisyona geçtikten sonra öz yıldızınız Jüpiterle iyi açı yapacakken güzel bir anlaşmanın altına imzayı atabilirsiniz.
Bu tür düşüncesi olanlar durmasın derim. Güzel bir plan yapsınlar sonra harekete geçsinler.
Öte yandan çok büyük parasal işlere imza atacak Yayların daha dikkatli olmasını tavsiye ederim.
Bu ay para geliyor size.
Aşka bakarsak ilişkisi olan veya evli Yayların aşkı yerine oturmaya başlayacaktır. Partnerinizin istekleriyle sizin beklentileriniz arasında çatışma olabilir bu anlayış gerektirir.
Eski bir aşktan haber almanız mümkün..
Yaylar siz de sağlığınıza dikkat edin derim tutulma sağlık evlerinden birinde olacak. yıldızlar genel itibariyle güzel olmakla beraber dikkat ve temkin iyidir.
Ayrıca 2-10 Kasım arası sakarlık para konusunda hatalı tutum dikkatsizlik ve yollarda kaza riskine karşı dikkatli olun derim.
Kimi Yaylara beklediği bir konuda haber gelecek…

Oğlak Burcu ( 22 Aralık-19 Ocak )
3 Kasımda Akrep burcundaki Güneş tutulması sizin için de önemli çünkü öz yıldızınız Satürn epeydir Akrep burcunda ve tutulmaya katılan yıldızlar arasında baş faktör diyebilirim.
Bu da sizin bir konuyu başlatan veya sonlandıran aktörlerden biri olacaksınız demektir.
Hangi konuda etkiler sizi tutulma dersek?..
İdeal umut plan proje dostlar ve iş.. Seçin beğenin kiminiz bir olaya ön ayak olan olayı harekete geçiren başlatan olacaksınız kiminiz bir ideali veya işi üzerinden ciddi kararları ilgili kişilerle paylaşacak.
Yani birileriyle ortak verilen bir karar ya bir işinizi sonlandıracaktır ve başka bir işinizi başlatacaktır ya da bir işin boyutunu değiştirip olaya farklı bir anlam içerik katacaksınız.
Yorucu çalışmalar içinde görünüyorsunuz 11.ev sizi meslek ve idealler üzerinden zahmetli işlerle meşgul etmekte. Sanırım bir ayıklama zamanı geldi. Satürn en iyi ayıklayıcıdır. Hayatınızı ve işinizi sadeleştirin ve derinleştirin. Bunun için belli bir konuya odaklanın gereksizleri ayıklayın. İşte tutulma sizden bunu istiyor olsa gerek. Yoksa bu iş yükü sizi sağlık olarak rahatsız edebilecek veya bazı kişilerle karşı karşıya getirebilecek.
En güzeli herkes yerini bilsin siz de.. Tabii işte yerinizi ve öneminizi korumak size düşüyor.
Belki kimi Oğlaklar dayatılan yeni görevler yüzünden yetkili kişilerle çatışma yaşayabilir ancak baktığımda çatışma ipleri koparmadan bir çözüme gidebilir. Bu da şu demektir demek ki yıldızlar sizi zorlarken ihtiyacınız olan gücü de veriyor.
Merkür retroda 10 Kasıma kadar sözler düşünceler planlar karışabilir en güzeli odaklanıp tek tek çözmek olmalı. İşleri öncelik sırasına koyun bunun için.
Geçen sene başlattığınız veya çok daha eskiden meşgul olduğunuz bir iş yerinden size bir haber gelebilir bu arada.
Kimi Oğlaklar da sanki eski bir yere dönüş yapmak üzere sonra hazırlıkları ve kararları vermek üzere olacak..
Resmi bir yerden onay imza veya haber bekleyen varsa bu ay gelebilir. Sanırım beklediğiniz bir sonuç bu.
Bu ay imzalar atmak önemli işlerin altına imzalar atmanız mümkün güzel bir şey mi derseniz bence güzel sadece detayları düşünün haklarınızı sağlama alın ki bunu bu ay başarmanız mümkün.
Venüs 5 Kasımda burcunuza girecek ve yaklaşık 4 ay burcunuzda kalacak..
Aşk mı bekliyorsunuz? Geliyor.
Ancak eski bir aşka benziyor bu. Belki daha önce tanışılıp öte yandan adım atılmamış bir aşk da olabilir.
Çocuk bekleyen Oğlaklar hamile kalabilir.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat )
3 Kasımda Akrep burcundaki Güneş tutulması kariyer ve meslek evinizde.. Tabii 10.ev sadece kariyerden ibaret degil aile büyüğü sosyal hayatı etkileyen genel bir olayı da temsil eder.
Anlaşılan bazı Kovalar kariyerinde bir sonlanma bir dönemi kapama zamanında.. Bir yerle bağları koparmak üzeresiniz özetle.
Resmi işler resmi konular üzerine sorun yaşayanların daha dikkatli olması gereken bir zaman derim özellikle devlet mahkeme vs işe başınız ağrımasın ona göre resmi konulara özen göstermek temkinli ve akıllı yaklaşmak gerek derim. Durduk yere bir bela almayasınız başınıza. Bu ay bu konuya özen gösterin ay sonuna kadar.
Evet kimi Kovaların bir yere veda etme zamanı dedim bu bir iş yeri olabilir hatta bir kent olabilir.
Bu arada sağlık sorunu yaşayan Kovalar varsa ilgilensin derim sorununuzu hayatınızı zorlaştırmadan tedbirini alın gerekli özeni gösterin. Yıldızlar iyiye dogru gitmekle beraber bu ay da kritik yıldızların etkisi altında işi şansa bırakmak veya ihmal akıllıca olmaz derim.
Belki de sağlık konusu kimi Kovalara iş ve kariyer hayatı üzerine ciddi kararlar vermeye sevk edebilir.
Kimi Kovalar ise bir aile büyüğünün sağlığına özen göstermeli derim.
Bu ay güzel şeyler yazmayabilirim ama tutulma önemli olunca uyarmak da gerekir derim. Çünkü önünüze gelecek taşları bilmek aşmak için güc ve hazırlık imkanı verir bu şekilde olayı lehinize çevirebilirsiniz hatta.
Bu ay en güzeli gereksiz işlerinizi bir düşünün ve artık size getirisi olmayan işleri bırakın. Hayatınızı ayıklayın ki daha önemli şeylerle ilgilenebilesiniz.
Kariyer amaçlarınızı yenilemeniz lazım. Bir gözden geçirip ayıklamak için iyi bir zaman ona göre yeni bir düzenleme güncelleme yapmak siz taze bir güç verecektir.
5 Kasımda Venüs Oğlak burcuna geçecek ve yaklaşık 4 ay bu burçta kalacak.. Bu sizi bir kişiyle yakınlaştırırken bir başkasıyla uzaklaştırabilir.
Kiminiz içinse Venüs etkisi kariyerinizle ilgili.. Ancak işleri karıştıracak belki planları daha uzun zamana yaymanızı gerektirecek gelişmeler olacak görünüyor.
Kimi Kovalar ise önemli bir iş kurma bir şeyin temelini atmakla meşgul bir grupla beraber. Sizin de temele yönetime dahil olduğunuz önemli bir iş kurulumu üzerindesiniz.
Bu ay Kimi Kovaları resmi konuda mahkeme yasal işler konusunda uyarmak isterim. Bu konuda hatalı tutum içinde olanların başı yasal olarak belaya girebilir..
Aşk konusuna gelirsem bu ay kimi Kovalara gizli bir aşk görünüyor.
Bela olabilecek biri konusunda da uyarmak isterim.. Tel sapığı veya niyeti bozuk birine karşı uyanık olun derim. Belki içinizi kararttım ama dikkat etmek iyidir.
Kiminiz de aşk konusunda derinleşen bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Ancak bu yeni bir aşksa dikkatli gitmekte hızlı olmamakta yarar vardır. Güzel bir ilişki olabilir fakat peşin hükümlü olmamak gerekir.

Balık Burcu ( 19 Şubat-20 Mart )
3 Kasımda Akrep burcundaki Güneş tutulması sizi kariyer yollar yakınlar uzaklarla ilgili meseleler ve eğitim üzerinden etkileyecek.
Bu konudan biri ile sizi meşgul edecektir kiminizi kariyer hayatını değiştiren bir olay kiminizin işbirliği projelerle ilgili şartları değiştiren koşullar kiminizin ise eğitim hayatında önemli bir değişim olacaktır.
Evet artık bir konuda hayatınızı değiştiren bir yola iyice giriyorsunuz.
Hayata amacınıza kişiliğinize ve kurmak istediğiniz hayata uygun kararları verirseniz tutulmanın sert enerjilerini pozitif sonuca dönüştürmeyi başarırsınız.
Hem sizi bazı gel geç konularda oyalanmaktan da alıkoyar gelişen olaylar.
Tutulma enerjisi bir olayı tek başına çözmenin mümkün olmadığı mesajını da verebilir kimi Balıklara.
Kiminize ise kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiği mesajı..
Bunun için yolunuzu gözden geçirin ne istediğinizi bilmek ve doğru hedefler üzerinde olmak size kendinizi güvenli hissettirecektir.
Kimi Balıkları iş yeri mekanını taşıması değiştirmesi söz konusu. Ancak bu ay bu konuyu iyi düşünün gelecek ay yıldızları farklı enerjiler içeriyor pişmanlık yaratmasın sonra.
Önemli bir konuda bir büyüğün lafını dinlemek zorunda kalabilirsiniz bu büyük bir aile üyesi olabilir veya işinizle alakalı biri olabilir. Tecrübeye kulak vermek gerekir.
Sağlık sorununa sizin de dikkat etmeniz lazım. Bazı önemli yıldızlar halen etkinken sağlık önemlidir derim. Sorunu olmayan için söylemiyorum soru yaşayanlar dikkat etsin.
Bu ay Balıklara sanki evlilik var. İlişkisi olan bekar Balıklar evlilik yolunda..
Aile ile birlikte verilecek önemli bir karar olsa gerek ayrıca. Fakat kararları değiştiren gelişmeler yine sorumlulukların öncelik sonralık sırasını etkileyebilir.
Kiminizi parasal şartlar kiminizi sağlık kiminizi ise resmi koşullar bir istikrarsızlığa sevk edebilir bu ay aslında her şey iyi görünüyor ancak gelecek ayki yıldızları düşününce gelecek ayı görmeden bu konularda işi şansa bırakmamak gerekir derim.
Araba veya buna benzer yatırım düşünenlere tavsiyem evet olabilir diyebilecekken gelecek ayki masrafları kabartacak gelişmeler nasıl etkileyecek sizi peki derim?.. Bireysel yıldızlarınız uygunsa neden olmasın ancak borçla vs alacaksınız iyi düşünün.
Venüs 5 Kasımda Oğlak burcuna girip yaklaşık 4 ay boyunca bu burçta kalacak. Sizin işlerinize maddi getirisi olan güzel gelişmeler yaşatır. Öte yandan sabır da lazımdır. Emeksiz yemek yok siz bir süre.. Para konusunda biriyle çatışmaya düşmeyin sonra.
Aşk güzel görünüyor bu ay. Başlayan bir aşkın gelişmesi mümkün güzel kararlar almanız mümkün. Eski bir aşkla görüşmeniz söz konusu olabilir kiminiz için..
Yeni ilişki biraz sakıncalı görünüyor. karşınızdaki kişiyi tanımadan duygularınızı anlamadan fazla beklentiler içine girmeyin şimdilik.
Bu ay evlilik veya söz gibi aileyle paylaşılan bir güzel kutlama var kimi Balıklara dedim..

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, aylık, burç, kasım, semavii, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557