Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07 Kasım 2013, 15:35   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Dinçer Güner Kasım 2013 Aylık Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Eğer finansal kaynak arayışı içinde iseniz bu tutulma zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Önemli anlaşmalar sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç alacak- verecek konularında eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda. Primler ödemeler burslar nafaka banka kredileri ile ilgili konularda tutulmadan nasibini alacağa benziyor. Tutulma zamanında ya yüklü miktarlarda borç altına girebilir ya da önemli bir borcu sonlandırabilirsiniz. Yalnız bu alanda Merkür’ün geri gittiğini unutmayın ve bu konularla ilgili önemli karar ve aksiyonlarınızı 12 Kasım’dan sonra almanızda yarar var. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Kariyer evinize giren Venüs ay sonuna kadar burada hareketine devam edecek. İş ilişkileri önemli görüşmeler toplantılarseminerler gündeme gelebilir. İş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda size destek vermeye çalışacak. Disiplinli kurallı ve organize bir şekilde hareket etmeniz sizi başarıya ulaştıracaktır ay sonuna kadar.
Boğa ve Yükselen Boğa;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. İlişkiler için tamam mı devam mı? Sorusuna yanıt aranacağı zamanlar önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilir. Kötü giden ilişkiler ise tutulmaların desteği ile bitebilir de. Yuva aile yer değiştirme taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik ani sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat. Bu tutulma zamanı yeni ortaklık teklifleri de alabilirsiniz yalnız bu alanda Merkür’ün geri gittiğini unutmayın ve bu konularla ilgili önemli karar ve aksiyonlarınızı 12 Kasım’dan sonra almanızda yarar var. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Venüs ay sonuna kadar size iş ile ilgili seyahatleri getirebileceği gibi özellikle ticaretle uğraşanlara da finansal anlamda destek vermek için etkilerini gösterecektir. İdeallerinizle ilgili özellikle destekler alabilir eğitim yayıncılıkhukuksal konularla ilgili de şans sizden yana olacaktır. 17 Kasım’da da burcunuzda bir dolunay meydana gelecek; bu dolunay zamanı istek ve arzularınızı ortaya koymak istekleriniz için yeni başlangıçlar yapmak yeni girişimlerde bulunmak finansal anlamda kazançlarınızı arttırmak için uygun koşullarla karşılaşabilirsiniz. Pluton etkili olacağından bu yeni ayda özellikle hukuk eğitim ticaret yurtdışı veya yabancılarla ilgili geçmişe ait belki de önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Bir yenilenme yeniden yapılanma süreci içine girebilirsiniz.
İkizler ve Yükselen İkizler;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek; Gizli saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim gelişmeler meydana gelebilir daha fazla çalışmanız yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat özellikle bel bölgesi uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Venüs oğlak burcunda iken ilişkilerde duygudan daha çok mantık ön plana geçer ticari anlamda kazançlı olabileceğimiz zamanlardır. 10. evinize geçiş yapacak lan Venüs iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda ay sonuna kadar size destek verecek kurallarıorganize ve disiplinli çalışmanı sayesinde. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; Planlarınızı düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmayabilirsiniz. Gizli ilişkiler saman altında su yürütürcesine planlar gündemde olacak. Yine bu günlerde yalnız kalmak isteyebilir kabuğunuza çekilmek isteyebilir kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Bu dolunay zamanı finansal anlamda bir engeli aşmak krizi yönetmek finansal anlamda daha rahat ve kolay bir şekilde destek bulabileceksiniz. Bu gizli el altından bir destek olabilir.
Yengeç ve Yükselen Yengeç;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda. Özel ilişkilerde güç iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir yalnız Yengeçler için oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler. Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Tutulma zamanı; aşk konusunda fazlaca idealist tavırlar sergilemek beklentiyi yüksek tutmaktan dolayı hayal kırıklığı yaşanabilecek durumlar oluşabilir. Eğer partneriniz var ise gerçekten süper romantik bir tatile gidebilirsiniz birlikte. Medya yayıncılık pazarlama gibi işlerden tekliflerde alabilirsiniz. Şu dönem tanıtım yapmak için oldukça uygun bir dönem. Çocuklarla ilgili konularda da hayal kırıklığı yaşatabilir sizlere onların eğitimi veya kişiliği ile ilgili. Daha çok yaratıcılık sanatla ilintili konular sizlere çok daha fazla iyi gelecektir. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Ay sonuna kadar olan süreçte özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıkları ilgilendiren konularda ayakları daha yere sağlam basan mantıklı adımlar atabilirsiniz. İlişkiler alanında gerginliğin yerini daha destekleyici etkiler almaya başlıyor. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizden destekler alabilir önemli fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Organizasyonlara katılabilir çok daha aktif ve sosyal olabilirsiniz. Çevrenizde ki kişilerde bir değişim meydana gelmeye başlayabilir; yavaş yavaş yeni gruplar içine girebilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Güçlü kuvvetli kişilere irtibat halinde olabilirsiniz.
Aslan ve Yükselen Aslan;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; yuva aile yer değiştirme taşınma tadilat gayrimenkul alım-satım konuları ön planda. Bu işlerle ilgilenirken zaman zaman stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat. Evinizde ailenizde parayı ilgilendiren konularda maddi koşullarda hayal kırıklıkları oluşabilir evinizde su borusu banyo tuvalet gibi noktalarda arızalar meydana gelebilir. Evinizi boyamak için uygun bir dönemdir veya evinizi güzelleştirmek için. Yaşamda belirlediğiniz hedeflerde sapma veya hayata karşı inanç kaybı yaşayabilirsiniz güveninizi sarsacak kabuğunuza çekilmenize neden olacak durumlar oluşabilir. Gelecek hedeflerinizi yeniden gözden geçirmenizde ve gerçekçi olmanızda yarar var. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Ay sonuna kadar iş ve çalışma ortamınızda toparlanma düzenleme zamanı olduğuna işaret ediyor. Yeni iş tekliflerinin gelebileceği bu günlerde iş ve çalışma arkadaşlarınızdan finansal kazanç sağlayacak destekler görebileceksiniz. Sağlığınızı ilgilendiren konularda kendinize çeki düzen verebilir özellikle beslenmenize daha da özen gösterebilirsiniz. Çok çalışmanız çok hizmet etmeniz gerekebilir. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Yaptığınız iş ile ilgili güzel ve kazançlı gelişmeler yaşayabilirsiniz iş arayanlar bu dönem iş görüşmeleri yapabilirler işi olanlar iş hayatlarında kendilerini daha net bir şekilde ortaya koyabilirler. İş hayatınıza ilişkin çalışma ortamı ve çalışma sisteminize ilişkin bir dönüşüm ve değişim habercisi olabileceği gibi önemli bir iş arkadaşınızdan gelecek olan desteğe de işaret ediyor olabilir. Gizlilik içinde hareket edebilirsiniz dolunay döneminde
Başak ve Yükselen Başak;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; beklenmedik sürpriz ani seyahatler gündeme gelebilir fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere eşya kayıplarına dikkat. İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir web sitesi yaptırabilir blog oluşturabilir her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma yer değiştirme tadilat ev ile ilgili konular bu tutulma sürecinde ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir. Özellikle ikili ilişkiler ortaklıkla ilgili konularda yanlış anlamalar hatalı iletişimler yüzünden sıkıntılar oluşabilir. İmza atmak ortaklık başlatmak için pek uygun bir dönem değil koşullar ve şartlar belirsiz ve her an değişebilir çünkü. Trafikte de dikkatsizlik yüzünden olası kazalara karşı dikkatli olmanızı öneririm gönderdiğiniz ürün ve mailleri de doğru adreslere ilettiğinizden emin olun. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Ay sonuna kadar aşk ve çocuklarla ilgili konularda şanslı zamanları beraberinde getirecek. Yalnız olanlar sağlam ve ayakları yere basan ilişkilere yönelebilirler. Çocuk sahibi olmayı düşünenlerin de olumlu etkilenecekleri bu dönem yeni hobiler elde etmek ve hayattan daha çok zevk alabilecekleri bir sürece işaret etmekte. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; yabancılar yurt dışı ile ilgili işler tanıtım pazarlama yaratıcılık gerektiren işlerden finansal anlamda rahatça kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu dolunay uzak yerlere seyahat gibi konuları a gündeme getirebilir.
Terazi ve Yükselen Terazi;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konularda; finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli gelir gider dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda tutulmanın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise; sürpriz beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Maddi konularla ilgili kazançlarınız artmaya devam ederken bir taraftan da hesapta olmayan hayal kırıklığı yaratabilecek kayıplar söz konusu. Eğer işveren iseniz çalışanınız yüzünden finansal zorlanmalar söz konusu olabilir. Ya da iş arkadaşlarınızla para meseleleri yüzünden aranız açılabilir dikkatli olmanızda yarar var. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Venüs’ün Oğlak burcuna yani sizlerin 4. evine girişi ile beraber evinizde ve aile ortamınızda huzur ve keyif rüzgarları esmeye başlıyor. Evinizi güzelleştirmek adına adımlar atabilir harcamalar yapabilirsiniz. Dışarıda sosyalleşmektense daha çok evinizde kalabilir evinizde davetler yemekler verebilirsiniz. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; özellikle gayrimenkul emlak taşınmaz mallarla ilgili önemli güzel destekler alabilirsiniz. Yine vergi borçlar ödemeler krediler banka işlemleri burslar miras gibi konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir ve bu gelişmeler genel anlamda olumlu nitelikte olacaktır. Önemli bir krizi aşabilmeniz için rahatlıkla destek alabileceksiniz.
Akrep ve Yükselen Akrep;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek; Burcunuzda bir güneş tutulması meydana gelecek. Bu güneş tutulması zamanı odaklanacağınız konular; öncelikle fiziksel görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede. Bunun yanı sıra ortağınız partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz beklenmedik ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar gecikmeler teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir. Aşk konusunda yeteri kadar tatmin olmakta zorlanabileceğinize aşk ve özel hayatınızı ilişkilendiren konularda hayal kırıklığı yaşanabileceğine işaret etmekte. Pek de özel hayatınız açısından risk alınmaya uygun değil açıkçası. Yaratıcılık gerektiren yeni konular üzerine yoğunlaşabilir yeni hobiler edinebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda hayal kırıklıkları oluşabilir verilen sözlerin yerine getirilmesi zorlaşabilir. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Ay sonuna kadar kısa süreli ve mesafeli fakat keyifli yolculuklar olabilir. Yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizi onarmak düzenlemek için fırsatlar yakalayabileceğiniz bu zamanlar finansal konularla ilgili önemli haberler de alabileceksiniz. Daha çok okuyabilir yazabilir iletişim yeteneklerinizi yapıcı bir şekilde sergileyebilirsiniz. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; sözleşmelere anlaşmalara işaret etmekte. Bu daha çok hukuksal bir kağıt üzerinde yapılacak olan bir anlaşma olabilir. Eğer yalnız iseniz bir partneriniz yok ise bu dolunay zamanı bazı karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizden veya partnerinizin fikirlerinden düşüncelerinden rahatlıkla yararlanabileceksiniz.
Yay ve Yükselen Yay;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil. Bu tutulma zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz. Tutulma zamanı endişeleriniz kaygılarınız çok daha fazla bir şekilde artabilir. Korkularınızla yüzleşmeniz gerekebilir. Özellikle aile içinde isteklerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Taşınmak yer değiştirmek için aslında pekte uygun bir zaman dilimi değil. Özellikle sağlığınızla ilgili daha da endişeli bir ruh haline bürünebilirsiniz ama bunlar sadece endişe. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi ay sonuna kadar finansal anlamda size destek vermek için kolları sıvamaya başlayacak. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken extra prim maaş zammı..vb konularla elinize para geçebilir. Kazançlarınızı idare ederken ve alış-verişlerinizde gerçekten ihtiyacınız olan şeylere yöneleceksiniz. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; iş ortamınızı ilgilendiren bölgede olacak bu dolunay yeni projeler ve yeni müşterilerle bir araya gelmenize yardımcı olacaktır. Pluto desteği ile bu projeler finansal anlamda getirisi yüksek olabilecektir. Eğer iş arıyor iseniz bu dolunay ve takip eden 2- 3 gün önemli haberler alabilir gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Oğlak ve Yükselen Oğlak;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek; Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda yeni sosyal çevreler içine girebilir arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir bazıları ise ayrılabilir. Tutulma zamanı dostluklar ve arkadaşlık ilişkilerinde hayal kırıklığı umduğunu bulamama gerekli desteği alamamaya işaret etmekte. Bu tutulma zamanı geleceğe yönelik hedeflerinizde sapmalar meydana gelebilir yeniden gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bazı dostlarınızla aranıza mesafe koyma ihtiyacı hissedebilirsiniz. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi ile beraber fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilmek için uygun şartlar olacaktır bunun yanı sıra çevrenizdeki insanları etkileyebilecek aşk meşk flört konularında hayatınıza bir ivme gelebilir. Yeni ilişkiler kurmak için harekete geçebilir çevrenizdeki insanları barıştırmak uzlaştırmak için adımlar atabilirsiniz. Giyim kuşam sanatsal konular hayatınızda daha çok ön plana çıkmaya başlayacak ay sonuna kadar. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Yalnız olanlar bence gözlerini dört açsınlar çünkü çok yakınınızda bir yerde aşk sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınıza ilişkin gizlilik içinde hareket etmeniz gereken bir süreçten geçiyor da olabilirsiniz fakat bu dolunay zamanı bunu artık açığa çıkartabilirsiniz. Yine çocuk sahibi olanlar çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak iş hayatınızda özellikle başarıyı çok daha kolay bir şekilde edebilir finansal anlamda kazanç elde edebilirsiniz.
Kova ve Yükselen Kova;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; iş ve kariyer konuları ön planda. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz önemli gelişmeler kapınızda. Ev iş arasında ki dengeyi iyi kurmalı yer değiştirme taşınma tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Tutulma zamanı; iş ve parayı bağlayan konularda hayal kırıklığı planlarınızın istediği şekilde gelişememesi gibi durumlara işaret edebilir. Hem iş hem de finansal koşulları istediğiniz gibi yönetemeyebilirsiniz kaotik belirsiz durumlar oluşabilir ve bu da biraz canınız sıkabilir. Terfi beklentiniz gecikebilir iş değiştirmek içinde pek uygun bir zaman dilimi değil. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Yalnız Venüs’ün 12. evinize yani Oğlak burcuna geçişi ilişkiler alanında özellikle kırmızı alarmı devreye sokuyor. Özel hayatınız veya ikili ilişkilerinizle ilgili koşulları ve şartları çok ta kolay kontrol edemeyebilirsiniz. Özellikle ilişkisi olanlarda kıskançlık temasının daha çok ön plana çıkabileceği bu günler yalnız olanlar gizli devamının gelmesi zor gizli kapaklı ilişkiler içinde bulabilirler kendileriniz. Eğer yaratıcılık gerektiren işlerde çalışıyorsanız yalnız kalarak oldukça başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; aile yer değiştirme taşınma ile ilgili konuları gündeme getirebilir. Aile içinde bazı gizli kalmış konular açığa çıkabilir veya sizler ailenizden gizli hareket edebilirsiniz. Bazı şeyleri geride bırakmayı öğrenmeniz olası kayıpların aslında kayıp değil kazanç olduğunu anlamanız gerekebilir. Çevrenizde işinize ve ne yapmanız gerektiğine dair karışacak çok fazla insan olmasına karşın kendi bildiğinizi okuyacaksınız. Özellikle özel hayatınıza ilişkin sesler çok fazla yükselebilir.
Balık ve Yükselen Balık;
Kasım Genel

3 Kasım’da Akrep burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; hukuksal konular idealleriniz yabancılarla ilişkiler ticaret konuları ön planda. Yönetici pozisyonunda isim yapmış hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Tutulma zamanı sizleri daha da hassas yapabilir yalnız bu dönem yeni bir şeyler öğrenmeye olan isteğiniz artabilir yeni farklı sıra dışı konulara ilginiz daha artabilir eğitimler alabilirsiniz. Yabancılar medya hukuksal konularda yanlışlıklar aldanmalar hayal kırıklığı gibi durumlarda söz konusu olabilir. Eğer olası bir seyahate çıkacaksanız bavul ve biletlerinize sahip çıkmanızı öneririm. 5 Kasımda Venüs oğlak burcuna giriş yapacak ve aralık sonuna kadar bu burçta kalacak. Venüs’ün oğlak burcuna geçişi ile beraber sosyal çevrenizden daha keyif alabileceğiniz davetler organizasyonlar içinde yer alabileceğiniz arkadaşlarınızda daha çok çok bir araya gelebileceğiniz bir sürece girmiş olacaksınız. Bu etkiler ay sonuna kadar etkili olacaktır. 17 Kasım’da da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek; İletişim kanallarınız aktifleşmeye başlıyor telefonunuz e-mailiniz her zamankinden daha çok çalışabilir. Yine bu dolunay zamanı arkadaşlarınızla beraber bir seyahat planı yapabilirsiniz yine bir arkadaşınızın desteği ile web sitesi blog oluşturabilir internetle/bilgisayarla ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, aylık, burç, dinçer, güner, kasım, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557