Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07 Aralık 2013, 21:06   #1 (permalink)
Acımasız Hayatın.. Sessiz Kederi..

Black Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Temmuz 2012
(Mesajlar): 2.229
(Konular): 502
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 90564
Aldığı Beğeni: 729
Beğendikleri: 648
Ruh Halim: Cok Yorgun
Takım :
Standart 2013 Aralık Ayı Burç Yorumları[Didem Şarman]


2013 Aralık Ayı Burç Yorumları
Koç

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, sizin moralinizi ve umutlarınızı arttırırken, Aralık’ın ilk haftasını çok keyifli geçirmenize sebep oluyor. Bu yeniay sizin için yeni bir aşk ilişkisi anlamını taşıdığı gibi, varolan ilişkilerinizi iyileştirmenize de sebep olacak. Eğitim, öğretim ve yurtdışı bağlantılı işlerde şanslısınız. Yeniay haftası danışmanlık almak, doktora gitmek veya yeni bir eğitime başlamak için ideal zamandasınız.

8 Aralık’ta Mars partnerler ve evlilik evinize girerek, önümüzdeki yedi ay boyunca ilişki kurmanız, varolan problemli ilişkileri bitirmeniz ve birçoğunuzun evlenmesi konusunda size destek oluyor. Önünüzdeki bu uzun süreç yaşamınızda tüm konsantrasyonunuzu ikili ilişkilere ve ortaklıklara çevirmenize sebep oluyor.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay meydana geliyor. Beklediğiniz haberleri alabilir, bu dönemde kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yeni bilgileri edineceğiniz ve kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz rahat bir zamandan geçiyorsunuz. Dolunay zamanı yaklaşan Uranüs-Mars karşıtı, Dolunaydan itibaren ay sonuna kadar ve özellikle 22-23-24-25-26 Aralık’ta ikili ilişkilerde ani bitişlere, aldatmalara ve ayrılıklara sebep olabilir.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, kariyerinizle ilgili bir düzenleme getiriyor ve eski iş bağlantılarınızı tekrar karşınıza çıkarıyor. Maddi anlamda beklediğiniz para size gelecek. Ancak bu süreçte yeni bir ev, arsa veya taşınamaz mal almamalısınız. Bu süreç içerisinde devletle ilgili işlerde gecikmeler mümkün. Anne ile iletişimi düzeltmek, kariyer hedefleri belirlemek için ideal zamandasınız.

22 Aralık’tan sonra Güneş’in Oğlak burcuna geçmesi ile kariyerinizde yükselişe geçiyorsunuz.Boğa

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay, aşk hayatı, flörtler ve kendinizi göstermeniz anlamında size şans getiriyor. Yeniay haftasında aşk hayatınızda olumlu gelişmelere açıksınız. Çekiciliğinizle yeni ay zamanı herkesi kolayca etkileyebileceksiniz.

Sigorta, vergi ve kredi borçları karşınıza aniden gelebileceği için gerekli ödemeleri yapmalısınız. Aralık’ın ilk haftası bir arkadaşınız hayatınızdan çıkacak gibi görünüyor. Bu durum sizi üzebilir. İş kuracaklar, işle ilgili gelişmeler bekleyenler veya ortaklık yapacaklar için Jüpiter-Satürn uyumlu açısı iş hayatınızda size gereken desteği sunuyor ve istediğinizi alıyorsunuz.

8 Aralık’ta Mars sağlık, sorumluluklar ve iş hayatınızı ilgilendiren yaşam alanınıza girerek önünüzdeki yedi ay boyunca iş hayatınızda gerekli sorumlulukları alarak, öne çıkmanıza destek oluyor. İş arıyorsanız bu size harika fırsatlar getirir. Problemli işi olanlar ise, bu dönemde iş değişikliklerine gideceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bu süreçte, mümkün olduğunca stresten uzak durmalısınız.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Maddi anlamda fırsatlarla karşılaşacağınız Dolunay haftasında, yaklaşan Uranüs-Mars sert etkileşimi, ay sonuna kadar ve özellikle 22-23-24-25-26 Aralık’ta problemli olan işinizden ayrılmanıza sebep olabilir. İş yerindeki sorunları gösteren bu görünüm altında, ani tartışmalara açık bir enerjiden geçiyorsunuz. Özellikle verdiğim bu tarihlerde sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

22 Aralık’tan sonra Güneş Oğlak burcunda giriyor ve ikili ilişkilerde bozulan iletişimi düzelterek, size yaklaşık bir ay boyunca şans göndererek, destek olmaya devam ediyor.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, yarım bıraktığınız bir eğitimi veya işi size tamamlatacaktır. Bu süreçte eski iş yerinizle bağlantı kurabilir, eski müşterilerinizin sizi aradığını görebilirsiniz. Beklediğiniz bir dava Venüs rx te sonuçlanacaktır. Bu süreçte taşınamaz mal alımı veya satımı yapılmamalıdır.İkizler

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay, hafta boyunca sizin partnerlik, evlilik ve ortaklıkları ilgilendiren yaşam alanızı harekete geçiriyor. Maddi konular ve iş hayatınızda şanslı olduğunuz bu Yeniay zamanı ikili ilişkilerinizde eskiye ait konuların açılması yüzünden canınız sıkılabilir. Yeniay haftası bekar olanlara yeni ilişkiler getirirken, ilişkisi olanları geçmiş konularla test edecek gibi görünüyor.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçerek önünüzdeki yedi ay boyunca sosyal ortamlarda ve iş hayatınızda kendinizi en iyi şekilde göstermenizi sağlayacak. Bu aynı zamanda aşk hayatınızın hareketlenmesi ve flörtlerinizin artması anlamını taşıyor. İlişkisi olmayanlarınız için bu süreç çok çekici bir partneri hayatınıza getirecek gibi görünüyor.

17 Aralık’ta burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haftasında etrafınızda ışık saçan kişi siz olacaksınız. Nitekim yaklaşan Uranüs-Mars zorlu etkileşimi, özellikle iş yerinizde ve aşk hayatınızdaki konularla ilgili gerginliklere açık bir enerjiden geçtiğinizi göstermekte. Dolunay hafasında kendinizi gergin hissedebilir, birilerine haddini bildirebilirsiniz.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, eski aşklarınızın kapınızı çalmasını sağlayacak. Küs olduğunuz bir arkadaşınız sizi arayacağı gibi, bu dönem karşınıza gelen eski ilişkiler sadece cinsellik düşünebilir ve uzun soluklu bir ilişkiden kaçınabilirler, dikkat. Bu süreçte taşınamaz mal alımı veya satımı yapmamalısınız.

Yengeç

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay, iş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşmanıza ve işle ilgili yeni adımlar atmanıza destek oluyor. Bu süreç içerisinde sorunlu bir iş hayatınız varsa, işinizden ayrılmayı tercih edeceksiniz. Yeniay haftasında iş yerinden bir arkadaşınızla ilgili canınız sıkılabilir. Özel ilişkilerinizde ise mutluluk verici, güzel haberler var. İletişiminizin sıcak olduğu, birlikte kısa bir seyahate veya keyifli bir geziye çıkacağınız bir haftadan geçmektesiniz. Bir ilişkiniz yoksa yeniay haftası yeni tanışmalar için oldukça şanslı görünüyor.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçerek önünüzdeki yedi ay boyunca ev ve yerleşime ait konular ile iç dünyanıza konsantre olmanızı sağlayacak. Bu süreçte yer değiştirmek, ev taşımak isteyebilir, ancak bunları yapamamanın verdiği sıkıntıyla içten içe üzülebilirsiniz. Merak etmeyin evren bu yedi ay boyunca gerekli yerleşim düzenine geçmenizi sağlayacak. İç dünyanızda ilişkilerinizi sorgulayacağınız, aşk hayatınızı göz önünde yaşamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Genetik bir rahatsızlığı olanların bu dönemde gerekli kontrolleri yaptırmasında fayda var.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haftasında içsel olarak gergin ve agresif hissedebilirsiniz. Aile içi iletişimde krizlere açık bir enerjiden geçiyorsunuz. Ev ve yerleşime ait konularda çatışmalara ve gerginliklere açık olan bu görünüm, ayrıca ilişkilerle ilgili çatışmaları da beraberinde getiriyor. Bu süreyi yalnız kalmak, iç dünyanıza dönmek, kendinize iyi hissettiren dua veya ritüeller yaparak geçirmeniz daha sakin kalmanızı destekleyecek ve sizi yükseltecektir. Dolunay haftasında bazılarınız için ameliyatlar söz konusu iken, bazılarınız bir hastalığın ardından iyileşme döneminde bulunuyorsunuz.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, aile içi iletişimle ilgili konuları tekrar gündeme getirirken, diğer yandan ortaklık ve partnerlik evinizde gerileyen Venüs, önceden tamamlanmamış eskiye ait bir ilişkiyi gündeme getirebilir. Bu süreç içerisinde yeni ilişkilere başlamanız, bu ilişkinin uzun soluklu olmayacağını gösterecektir. Yapmanız gereken eski ilişkilerden neler öğrendiğinizi düşünmek ve yeni yaşam planınıza odaklanmaktır. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.

Aslan

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay, aşk hayatınızı canlandırırken, ilişkisi olmayanlarınızın ani bir başlangıca açık olduğunu vurguluyor. İlişkisi olanlar yeniay haftasında eski problemler ve üzüntülerinizi konuşabilirsiniz. İlişkinizin yara aldığı noktaları açıkça paylaşıp, bunu iyileştirmek için çaba gösterebilirsiniz. Aksi durumda ilişkiler için bir kopuş görünmekte. Yeniay haftasının diğer bir anlamı sizin için maddi anlamda olumlu gelişmeler ve beklediğiniz iş fırsatlarını bulmanız şeklinde gerçekleşiyor.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçerek önünüzdeki yedi ay boyunca yeni bağlantılar kurmanız, seyahatler yoluyla yeni ilişkiler ve işler geliştirmeniz, anlaşmalar, imzalar ve yakın çevrenizin desteği yoluyla sizi güçlendiriyor. Süreç içerisinde evinizi taşımayı düşünebilirsiniz. İletişiminizin mücadeleci ve kavgacı bir hale gelmemesi için, diplomatik davranmayı ve konuşmayı öğreniyor olacaksınız. Mars’ın Terazi geçişi kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla ilgili ilişkileri gerebilir, dikkat.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haftasında arkadaşlarla vakit geçirmek, etkinliklere gitmek ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman. Hafta boyunca iletişiminizde agresifleşebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenize karşı anlayışlı olmalısınız. Yaklaşan Uranüs Mars zorlu etkileşimi, Dolunay haftasında sinirlerinizin gerileceğine işaret ediyor, dikkat.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, tamamlanması gereken işlerinizi önünüze getirirken unutulmuş faturalar, ödenmemiş borçlara karşı temkinli olmalı, kontrollerinizi yapmalısınız. Venüs aynı zamanda sizin iletişim evinizi de yönettiği için, eskiye yönelik beklediğiniz haberleri bu süreçte almanız ve geçmişten kişilerle iletişim kurmanız olası görünüyor. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.Başak

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay, ev, aile ve iç dünyanıza dair gelişmeler sunuyor. Yeniay haftasında kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Yay burcunun özgür ruhu, sizi korkularınızla yüzleştirip, onları özgür bırakabilmeniz için fırsatlar sunuyor olacak. Hafta boyunca kazalara açık bir enerjiden geçtiğiniz için temkinli olmanızda fayda var. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, özellikle bekar olanlarınız için yeni fırsatlar olacağı gibi, ilişkisi olanlar uyumlu ve mutlu bir hafta geçirecekler. Tek problem yukarıda da belirttiğim gibi ruhunuzdaki tedirginlik ve kaygıların yükselişi olacaktır. Yeniay haftasında endişe ve kaygılarınızı bırakabilmek için kendinize fırsat tanımalısınız.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçerek önünüzdeki yedi ay boyunca tüm motivasyonunuzu para ve maddi kaynaklara çeviriyor. Özellikle seyahatler ve yakın çevre desteği ile güçlü iş bağlantıları kuracak ve para kazanacaksınız. Bu uzun süreçte kazandığınızı biriktirmeniz zor olacaktır.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haftasında kariyeriniz ve işlerinizle ilgili gelişmeler ön planda olacak. Burada bir maddi kriz sözkonusu olabilir ve para konusunda hafta boyunca zorlanabilir, birtakım iş değişiklikleri yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler açısından da zorlayıcı olan bu görünüm yaklaşan Uranüs Mars etkileşimi sebebiyle, borçların aniden ortaya çıkması, sigorta, nafaka, miras vb. konularda zorluklar şeklinde de kendini gösterebilir.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, aşk hayatı ve flörtler evinizde geriye yönelik meselelerin tekrar karşınıza çıkmasına sebep oluyor. Eskiye ait birinin sizin hayatınıza geri dönmesi, aranızda tamamlanmayan bir ilişkinin varlığına işarettir. Venüs retroları gerekli dersi alıp, ilişkiyi tamamlamamıza vesile olurlar. Venüs ayrıca sizin para evinizi de yönettiği için, beklediğiniz paraları alabilir, para trafiği ile ilgili yavaşlık hissedebilirsiniz. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.

Terazi

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay iletişim, haberleşme, yolculuklar, yakın çevre ve kardeşlerle ilgili gelişmeler sunuyor. Hafta boyunca enerjinizi çok yüksek hissedecek ve yeni bağlantılar kuracaksınız. Özellikle ikili ilişkilerle ilgili olumlu haberler, birlikte çıkılan seyahat veya gezi programları ve uzun süredir duymak istediklerinizin size söylenmesi şeklinde gelişmeler yaşayacaksınız. Yeniay haftasında sağlığınız hassas olacak, dikkatli olmalısınız.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçiyor ve önünüzdeki yedi ay boyunca gökyüzünün savaşçı gezegenini burcunuzda ağırlıyorsunuz. İnsan ilişkilerinde usta ve diplomatik tavrınız bu yedi ay içinde yerini hırslı, motivasyonu ve enerjisi yüksek ve bazen kavgacı, mücadeleci bir hale getiriyor. Bu da sizin istediklerinizi söküp alabilmeniz ve kendinizi net olarak ortaya koymanız anlamında çok faydalı bir döneme girdiğinize işaret ediyor. Bu görünüm ikili ilişkiler evinizdeki Uranüs ile karşı karşıya olduğu için, ikili ilişkilerinizde yedi ay boyunca ani bitiş ve sonlanmalar ile ani başlangıçlara açık olacaksınız.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor ve hayatınızda yeni seçenekler, yeni ufuklar beliriyor. Sizi sınırlayan her şeyden kopmak isteyeceğiniz bu hafta boyunca seyahatler, yabancılarla yapılan işler ve eğitim öğretim konuları da ön planda olacak. Bu Dolunay sorunlu ilişkileri ani bir keskinlikle bitirme gücüne sahip. Sizin bitiremediğinizi evren bitiriyorsa, bundan daha iyi ne olabilir ?

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, sizi geçmişe ve geçmişteki duygularınıza alıp götürebilir. Bu nostaljik atmosferde geçmişten insanlarla karşılaşmanız olasıdır. Ev ve yerleşime ait önceden başladığınız ancak tamamlayamadığınız düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.

Akrep

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay maddi kaynaklar ve para ile ilgili gelişmeler sunuyor. Yeniay haftasında parasal bir kriz yaşayacak olsanız da, neyse ki yardım hemen arkasından gelecek ve bu geçici probleme çözüm bulacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise olumlu atmosfer hakim. Sevgiliniz ya da yakın dostlarınızda organizasyonlar yapabilir, davetler, konserler veya etkinliklere katılarak birlikte keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Bekar olanlar içinse arkadaş çevresinden biri veya gittiğiniz ortamlarda tanışacağınız yeni birisinin hayatınıza girmesi an meselesi.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçiyor ve önünüzdeki yedi ay boyunca sizin kayıplar, hastaneler, hapishaneler, iyileşme ve rüyalar alanınıza giriyor. Bu süre içerisinde işle igili konularda çok tedbirli davranmalısınız, özellikle atacağınız yeni bir adımınız varsa. Yine özelikle yükselen Akrepler için, bu görünüm ortaklarla iş yapacaklar için, yeni bir ortak size yarardan çok zarar getirebilir, dikkat. İkili ilişkilerde ise derinlik ve ruhsallık hakim. Yüzeysel olan hiçbir şeyden her zamanki gibi hoşlanmayacak, hayatınıza almayacaksınız. Bilinçaltınızda ikili ilişkilere ait varolan sınırlamalar, engeller veya kodlar size rüyalarınızda mesajlar şeklinde gelecek ve kendi kedinizi çözümlemeniz her zamankinden kolay hale gelecek.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haftası sizin için bir ameliyat anlamı taşıyabilir. Bu Dolunayda sağlıkla ilgili problemler ve iş yerinizde ani krizler sözkonusu olabilr. Dolunay haftası boyunca yeteneklerinize yönelmeli, sizi rahatlatan aktiviteler yapmalısınız.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, eski ilişkilerinizden gelen haberleri vurguluyor. Venüs sizin hem ikili ilişkiler hem de bilinçaltı evinizin yöneticisidir. Süreç boyunca geçmişinizde kalmış insanları rüyalarınızda görür, onlarla bağlantıda olduğunuzu hatırlarsınız. Geçmişten haberler sizin Venüs rx konunuz olarak birinci sırada. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.

Yay

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay, size kendinizi çok iyi hissettirecek fırsatlarla dolu. Öncelikle maddi ve parasal anlamda hafta boyunca fırsatlarınız var ve artıya geçiyorsunuz. Kariyerle ilgili gelişmeler son derece iyi ve işleriniz yolunda gidiyor. Yeniay haftasının sizin için problemi ailevi meseleler ve yerleşime ait konularla ilgili olacak gibi görünüyor. Her şey yolunda giderken, içten içe melankoliye kapılabilir, geçmiş konular hakkında düşünebilirsiniz. Yeniay’ın size sunduğu fırsatlarla yolunuza devam etmeli, ayrıntılara takılmamalısınız. İkili ilişkilerle ilgili olumlu bir sürece giriyorsunuz.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçiyor ve önünüzdeki yedi ay boyunca sizin zaten aktif olan doğanızı daha da aktif hale getiriyor. Eğer bir şeyler yapamamaktan sıkıldıysanız bu süreçte oturacak vakit bulamayacaksınız. Arkadaş çevrenizle yapacağınız etkinlikler, organizasyonlar, bir vakıf veya dernek işleri ile meşgul olma gibi konular sizi fazlasıyla meşgul edecek. Üstelik genişleyen çevreniz sayesinde aşk kapınızı çalıyor ve önünüzdeki dönemde tam da gönlünüze göre biri ile bir ilişki başlatmanıza sebep oluyor. Bu süreçte birkaç arkadaşınız da hayatınızdan çıkacak. Öfkeli ve sorunlu hayatı olan insanları istemeyeceksiniz çünkü.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor ve sizin ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar evinizi harekete geçiriyor. Dolunay zamanında ani gelişen aşklara hazır olmalısınız, birisi aniden aklınızı başınızdan alabilir. Yaklaşan Uranüs Mars zorlu etkileşimi bir arkadaşınızın ani şekilde hayatınızdan çıkacağını gösteriyor. Bu zaman diliminde çocuklarla iletişim bozulabilir. Etkinlik ve organizasyonlarda sıkıntı çıkabilir, dikkat.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, size maddi anlamda şanslar sunuyor. Para akışında birtakım gecikmeler mümkün olsa da, istediğiniz işleri ve parayı alabileceksiniz. Sağlık konusunda kas ve eklem ağrıları ile, boyun ağrıları bu dönem sizi yorabilir. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.Oğlak

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay, yalnız kalmaktan hoşlanacağınız, kalabalık ortamları tercih etmeyeceğiz bir haftayı işaret ediyor. Yeniay haftasında sizin için bir ruhsal iyileşme sözkonusu. Yalnızlığın içinde bazen kendimizle kalmak ve durup tüm yaşanan süreci değerlendirmek ruhumuza iyi gelir. İşte durumunuz tam da böyle. İkili ilişkilerle ilgili şansınız açık, ancak hafta boyunca olayların abartılması, küçücük bir şeyin birden büyümesi gibi riskler de var. Hayatınızdaki insanla veya sizin için önemli olan kişilerle konuşmalarınızı 5 Aralık’tan sonra yapmanızda var çünkü ayın ilk beş günü kuracağınız iletişim sağlıklı olmayabilir ve içinizden geçenler anlatmak istediğiniz hedefi yani yerini bulmayabilir.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçiyor ve önünüzdeki yedi ay boyunca kariyerinize ağırlık vermeniz gereken bir dönem başlıyor. Bu süreç içerisinde birçok yeni projenin teklifini alacaksınız. Artan arkadaş çevreniz ve genişleyen ağlarınız sayesinde etkinlikler, davet ve organizasyonlar hayatınızda önemli rol oynayacak. İçinizde tuttuğunuz tüm duyguları, korkuları, sevgiyi ve beklentileri dışa vurma zamanıdır bu sizin için. Kısaca açılıyor, normalde daha saklı gizli kalan yönlerinizi de insanlarla paylaşmaya başlıyorsunuz bu süreçte. Yedi ay boyunca zaman zaman arkadaşlarınız ve ailenizle mücadeleler görülecektir.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor ve sağlık ile iş yaşamınız birinci olarak etkileniyor. Dolunay haftası boyunca eğer ayrılmak istemiyorsanız iş yerinde diplomatik tavırlar geliştirmenizi öneriyorum. Birileri gerekli gereksiz konuşabilir, dedikodular duyulabilir ve canınız sıkılabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bu hafta sinirleriniz hassas ve omuz ağrıları da yaşayabilirsiniz. Yaklaşan Mars-Uranüs sert etkileşimi, özellikle 25’ine doğru aile içi iletişimde krizlere ve bir arkadaşınızla aranızın bozulmasına sebep olabilir. Genetik bir rahatsızlığınız varsa Aralık başında gerekli kontrolleri yaptırmanızı tavsiye ederim.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, size durup yavaşlamanız ve gelişmeleri daha üst bir pencereden değerlendirmeniz için harika bir fırsattır. Eski aşklarınızla karşılaşabilir, diyaloglara girebilirsiniz. Mevcut bir rahatsızlığınız varsa bu bir ay içinde bununla meşgul olabilirsiniz. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.

Kova

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay, yeni planlar ve projeler konusunda size destek olurken, bütçenize dönüp bakarak, mevcut maddi kaynaklarınıza dikkat çekiyor ve yeni bir mali plan yapmanız için sizi teşvik ediyor. Yeniay haftasında bir arkadaşınızla aranız bozulabilir. Mide rahatsızlıklarına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçiyor ve önünüzdeki yedi ay boyunca sizin eğitim, öğretim, yurtdışı ve yabancılarla yapılan işler, seyahatler ve kişisel gelişim alanınızı hızlandırıyor. Bu süreçte yeni eğitimlere başlayabilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Bunlar özellikle sanatsal içerikli olabilir. Mevcut bir davanız varsa bu süreçte mücadeleler yaşarsınız ancak süreç sonunda bir çözüme ulaşacaksınız. Eşiniz ya da hayatınızdaki kişi ile iletişimde yedi ay boyunca diplomatik ve anlayışlı olayım derken arayı bozma ihtimaliniz var. En iyisi siz yine deli dolu olun ama kendiniz gibi olun.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor ve aşk hayatı, çocuklar, eğlence ve şans eviniz harekete geçiyor. Aşk hayatınızda iletişim trafiğinin hızlandığı bir haftada bulunuyorsunuz. Hayatınızda birden fazla partner seçeneği mevcut olabilir. Özellikle 25’ine doğru yaklaşan Uranüs Mars sert etkileşimi birincil olarak trafikte çok dikkatli olmanız gerektiğini vurgularken, diğer tarafta iletişim konularında büyük problemler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Önemli anlaşma, imza veya konuşmalarınızı önceye almalısınız.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, burçlar içinde ruhsal arınma için en büyük faydayı size sunuyor. Oldukça karmik etkiler altında geçireceğiniz bu dönem, geçmişe dönüp bakarak, nerede hatalıydınız, nerede insanları üzdünüz veya kırdınız, geride kimleri bıraktınız bunları gözden geçirmeniz gerekiyor. Eğer kalpten inanır ve “karmanızı iyileştirmeye” niyetlenirseniz bu süreç bittiğinde tamamen huzurlu olacaksınız. Venüs rx size “özür dilemeyi, bağışlamayı ve serbest bırakmayı” öğretiyor. Süreç boyunca yaşayacağınız olası bir fiziksel rahatsızlığın da tamamen ruhsal bir mesaj olduğunu lütfen hatırlayın. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.Balık

3 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen Yeniay, kariyer konularını hızlandırırken, istediklerinizi tam olarak gerçekleştirememenin verdiği stresi hissedebilirsiniz. Hafta boyunca devlet ve resmi kurumlardaki işlerinizde aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte anneniz ve aile büyüklerinizle ilgili konular özellikle vurgulanıyor. Onların sizin ilginize ihtiyacı var. Aşk konusunda şanslı bir haftadan geçiyorsunuz. Yeni tanışacağınız insanlar veya ilginizi çeken birinin varlığını hissedeceksiniz.

8 Aralık’ta Mars Terazi burcuna geçiyor ve önünüzdeki yedi ay boyunca ilişkileriniz hızlanıyor. Bu süreçte cinsellik konusu özellikle ön planda olacaktır. Algılarınız son derece açık olduğu ve karşınızdakilerin aklını okuyabileceğiniz bu dönemde yaşayacağınız ikili ilişkiler çok fazla göz önünde yaşanmayabilir. Maddi konularda ise iyi bir dengelemeye gitmeye ihtiyacınız var çünkü miras, nafaka, burs, sigorta ve vergi borçları gibi konular önünüze gelebilir. Özellikle bu yedi ay boyunca beklediğiniz bir davanın sonuçlanması ve mirasla ilgili yeni gelişmeler sözkonusu.

17 Aralık’ta İkizler burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yeniay sizin keyfinizi yerine getirecek, çünkü önceden problemli olan iletişimi bu hafta düzeltme fırsatınız olacak. Özellikle ev ve aileye ait konularda gelişmeler sözkonusu. Bu hafta canınızı sıkan herhangi bir durumda bile, konunun bir mizah yönünü bulacak ve kendinizi iyi hissetmeyi başaracaksınız. Aşk hayatınızda yeni şanslarınız olacak, birtakım görüşmeler, beğeniler sözkonusu. Yeniayın dikkatli olunması gereken tek konusu 25’ine doğru yaklaşan zorlu Uranüs Mars kontağı. Bu zorlu etkileşim altında ani bir maddi kriz sözkonusu olabilir. Paranızı iyi kontrol etmelisiniz. Bunun dışında bir eğitim öğretim kurumu ile ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz, dikkat.

21 Aralık’ta başlayan ve etkisini 5 Şubat 2014’e kadar hissedeceğiniz Venüs’ün Oğlak burcundaki geri hareketi, planlarınıza yeniden bakmanızı sağlayacak. Venüs sizin arkadaşlık evinizi yönettiği için, eski arkadaşlarınızla buluşabilir, eskiden tanıdığınız insanlarla karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde evlilik, yeni bir ilişki başlatma veya taşınamaz mal alım satımı uygun değildir.

Didem ŞARMAN

*нαуαт çσк єdєρѕiz.. (;
Black Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, aralık, ayı, burç, yorumlarıdidem, Şarman


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557