Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29 Aralık 2013, 20:57   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
tick 2014′te Türkiye’yi neler bekliyor?

Astroloji açısından 2014 yılına baktığımızda hangi temalar öne çıkıyor? İç politikada neler yaşayacağız? Toplumsal hayatımızda huzur mu yoksa tartışma ve gerilimler mi ağır basacak? Ekonomi ne olacak?21 Aralık-20 Ocak


Bu dönemde devleti, hükümeti ve düzeni ilgilendiren konuların oldukça kritik koşullar içinde olduğu görülüyor. Mücadele, engeller, güç savaşı ve sınırlamalar dikkat çekiyor. En önemli ve dikkat çekici dönemlerden birindeyiz.
Kriz çıkaran koşullar söz konusu. Aynı zamanda ekonomi alanına, finans
ve bankalarla ilgili gelişmelere odaklanabiliriz. Bugünden itibaren uluslararası konular, yabancılar ve uzaklarla ilgili gelişmeler de dikkat çekebilir. Bugünlerde, 30 Aralık civarında güç savaşları, manipülatif durumlar, zorlayıcı baskı taşıyan konular öne çıkabilir. 1 Ocak’taki yeniay yönetsel konularda zorlanma, değişim ve tartışmalar yaratabilir. Yine 7-8 Ocak ülke gündemine çok hareketli koşullar getiriyor. 10-14 Ocak günlerinde aralıktan bu yana süregelen stresli koşulların önemli sonuçlar verebileceği söylenebilir.


20 Ocak-19 Şubat


Bu dönemde yine yönetimi hareketlendiren ve hükümete ilişkin konular anlatan olaylar, özellikle
29 Ocak’tan itibaren dikkat çekmeye başlayacak. Gelecekle ilgili beklentiler yenilenmek durumunda. Aynı zamanda finansal piyasalar, yatırımlar, borçlar ve ekonomik parametreleri ilgilendiren ve devlet yönetimi ile doğrudan ilişkili konular sert ve fırtınalı bir atmosfer yaratıyor. Bu koşullar altında ekonomik göstergeler ve Türk lirasının değeri daha fazla zorlanabilir. Bu dönemde Meclis’te hükümetle ilgili ciddi tartışmalar yaşanabilir. 29 Ocak sonrasında içişlerinde, yönetimi ilgilendiren konularda artan bir hararet var.
3 Nisan’dan itibaren ülke gündeminde önemli değişiklikler göreceğiz

19 Şubat-20 Mart


Bu süreçte bir geçiş döneminde olacağız. 1 Mart’tan itibaren geri gitmeye başlayacak olan Mars, içişlerinde, ülke güvenliğini ilgilendiren ve etnik temalarla ilgili olan alanlarda pürüzlerin, sürtüşmelerin, huzursuzlukların olabileceğini gösteriyor. Terörle ilgili gelişmelere dikkat edilmeli. Yine
bu dönemde polise, orduya ait gelişmeler de karmaşa, gizli durumlar ve yanılmalar, dağılmalar söz konusu. 1 Mart’tan sonraki beklentiler önemli. Ekonomik istikrar aranıyor ancak bu arada uluslararası konular ülke gündemine karışıklık, belirsizlik getiriyor.


20 Mart-20 Nisan


Yerel seçimlerin de planlandığı bu dönem son derece dinamik ve kritik koşullar getiriyor. Yönetime ilişkin konularda halk kendisini gösterecek. Ancak 29 Mart’tan itibaren gizli konulara, elde olmayan nedenlere ve saklı kalan şeylere dikkat etmek gerekebilir. Yerel seçimlerin yapılacağı
30 Mart günü Koç burcunda gerçekleşecek yeniay yüksek beklentiler, toplumsal heyecan, yenilenme ve tazelenen enerjiler getiriyor. Hem milli konular hem de etnik yapıyı ilgilendiren gelişmeler dikkat çekiyor. 29-31 Mart günleri çevresinde yenilenen temalar
söz konusu. 3 Nisan’dan itibaren ülke gündeminde önemli değişiklikler, çözülmeler ve yenilenen bir atmosfer göreceğiz.


20 Nisan-21 Mayıs


Bu dönemde ekonomiye, destek arayışlarına ve parasal konulara daha fazla odaklanma gereği var. Gelecek yönündeki beklentiler önem kazanırken daha sakin, daha istikrarlı olmak için arayışlar söz konusu. Özellikle 29 Nisan’dan itibaren halkı doğrudan ilgilendiren konular dikkat çekiyor. Ekonomideki harcamalar, Türk lirasının değeri konusunda daha fazla şey yapılabilir. Bu koşulların uluslararası gelişmeler ve ilişkilerle de alakalı olabileceği görülüyor. 29 Nisan’daki yeniay yabancılar, uzaklar, yeni şekillenmekte olan gelecek beklentileri ve tutumlar yönünde vurgu yapıyor. Bir yandan da etnik yapıyı ilgilendiren konularda, güvenlik ve savunma konularında, dış politikada hassasiyetlerin devam ettiği görülüyor. 25 Nisan-4 Mayıs döneminde pek çok konuda politik açıdan değişiklikler söz konusu.

21 Mayıs-21 Haziran


Bu dönemde sınır komşuları ilgilendiren konulara ait önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Ancak belirsizlikler, gizli durumlar ve elde olmayan nedenler de dikkat çekiyor. Suriye, Irak ve diğer komşularla ilgili konularda çift durumlar, kriz çıkaran koşullar söz konusu olabilir. Ayrıca medyaya, eğitime, öğrencilere ait konular da daha sık gündeme gelebilir. 29 Mayıs sonrasında ise ekonomiyi, parasal konuları, bütçeyi ilgilendiren gelişmelere odaklanmak gerekebilir. 28 Mayıs’ta gerçekleşecek yeniay hem uluslararası konuları, yabancılarla ilişkileri, dış politikayı hem de gizli kalan, kontrol edilmesi zor durumları öne çıkarıyor. Yine bu dönemde 7 Haziran’la birlikte, çifte durumlar ve halkı bölen stresler artıyor. Ayrıca Mars’ın düzgün harekete dönmüş olması gerek iç politikada gerekse güvenliği ve iç huzuru ilgilendiren alanlarda yeni adımlar atılabileceğinin işaretçisi.
Yeniay devlete ilişkin gelişmelere mücadele ve kararlılık taşıyor

21 Haziran-23 Temmuz


Yılın bu döneminde milli konular, vatanı, güvenliği, toprağı ilgilendiren gelişmeler öne çıkıyor. Halkın tutumu, içişleri ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik gelişmeler gündemi etkiliyor. Özellikle 29 Haziran sonrasında sınırdaş komşularla ilgili gelişmeler ve bazı gizli kalan şeyler huzursuzluk kaynağı olabilir. Bu koşullar uluslararası gelişmeleri de içine alabilir. 27 Haziran’daki yeniay milliyetçi temalara, sınır komşularıyla ilgili gelişmelere ışık tutuyor. Çok değişken ve dalgalı bir atmosfer söz konusu. Dini gruplar, cemaatlerle ilgili gelişmeler gündemde olabilir. 10-14 Temmuz civarında bu konuların öne çıkması mümkün. 12 Temmuz’daki yeniay sınır komşularla ilişkilere, etnik konulara ve Meclis’i ilgilendiren gelişmelere, iç politikaya vurgu yapıyor.

23 Temmuz-23 Ağustos


Bu dönemde cumhurbaşkanlığına ve yönetime ait konularda çok önemli gelişmeler ve sonuçlar görebiliriz. Halkın oyunu ve kendini ortaya koyuşunu göreceğiz. Yeni hevesler, gösteriler, aynı zamanda gençler, lidere yönelik konular vurgulanıyor. Ayrıca sanata ve eğlence dünyasına ait gelişmeler de dikkat çekebilir. 27 Temmuz’daki yeniay liderlere ve cumhurbaşkanlığı konularına işaret ediyor. Bu dönemde büyük projeler, planlar, liderlik temasını güçlendiren gelişmeler var. Halkı, Meclis’i ve hükümeti ilgilendiren koşulların yenileneceği anlaşılıyor. Ancak 29 Temmuz’dan itibaren içişlerini, iç barışı, dengeyi ve bu konulardaki stresleri öne çıkaran gelişmeler var. Yılın ikinci yarısında ve özellikle ekim ayından sonra halkı ilgilendiren konularda muhalefet, baskı ve şiddet içeren temalar söz konusu. Kriz çıkaran durumlar görülebilir.

23 Ağustos-23 Eylül


Bu dönemde değişkenlik ve belirsizlik taşıyabilecek gelişmeler mümkün. Halkın sağlık ve düzenine ait konulara dikkat edilmeli. Bir yandan sınırdaş komşular, medya ve eğitime ait gelişmeler, bir yandan da polisi, orduyu içine alan ve içerisinde karmaşa, yanılma getiren koşullar var. Özellikle 29 Ağustos-1 Eylül tarihleri yakınında gerçekleşen yorucu olaylara dikkat etmek gerekiyor. Bugünlerde Meclis’i, halkı, gençleri içine alan gelişmeler yanında, halkın oyunu da anlatan temalar içerisindeyiz. Polis ve ordunun da içinde olabileceği gelişmeler dikkat çekebilir. 25 Ağustos’taki yeniay devlete, hükümete ilişkin gelişmelere ciddiyet, mücadele ve kararlılık taşıyor. Yan yana gelen Mars ve Satürn halkı, gençleri, Meclis’i ilgilendiren konulara huzursuzluk, yıkıcı unsurlar ve ekonomik anlamda stresli koşullar getiriyor.

23 Eylül-22 Ekim:


Gerek iç politika gerekse dış dengeler, diplomasi açısından yeniliklerin olduğu bir dönemdeyiz. Yönetsel alanda yeni oluşumlar ve adımlar, yeni başlangıçlar dikkat çekiyor. Bu durum hem iç güvenliği, toprağa, vatana ait konuları
hem de diplomasiyi şekillendiriyor.
23 Eylül sonrasında Meclis’i, etnik konuları içine alan yeni bir süreç başladığını görebiliriz. 1-3 Ekim tarihleri yine halkı ilgilendiren konulara elektrikli bir atmosfer getiriyor. Dış politikada hassas bir denge söz konusu. Etnik streslerden kaynaklanan konularda çaba sarf etmek ve dış politikaya önem vermek gerekiyor. 15 Ekim’le birlikte ciddiyet içeren, içine devleti alan gelişmeler var. Bu bakımdan 20 Ekim’e yakın tarihlerde hükümeti, yönetimi ilgilendiren konulara dikkatle bakma gereği olacak. Belki bu yeni bir genel seçimle ilgili bir karar da olabilir.
29 Ekim sonrasında kriz, dönüşüm ve mücadele teması öne çıkıyor

22 Ekim-22 Kasım


Bu dönemde ülke gündeminde huzursuzluk ve endişe yaratabilecek koşullar var. Halkı, ülkenin güvenini strese sokan koşullar içindeyiz. Kimi zaman bunlar doğa olaylarından da kaynaklanabilir. Ancak esas kaygının daha çok düşmanlıklar, dış ilişkiler ve etnik ayrışma gibi gerginlik yaratan politik konulardan kaynaklanabileceği söylenebilir. Meclis’i, gençleri, halkın seçim ve tutumlarını ilgilendiren konular büyük önem taşıyor. 29 Ekim sonrasında kriz, dönüşüm ve mücadele teması öne çıkıyor. Bu tema yıpratıcı olaylara da işaret ediyor. 23 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması ülkeye yeni başlangıçlar; vatan, toprak ve etnik konularla ilgili dönüşüm getiriyor. Liderleri ve yöneticileri ön plana çıkaran pek çok gelişme de söz konusu. Bu işaretler belki de erkene alınan yeni bir genel seçimle de ilgili olabilir

22 Kasım-21 Aralık


Yılın bu döneminde hem orduya hem de uluslararası gündeme ait gelişmeleri daha yakından takip etmek gerekebilir. Çalışanlarla, işçiler ve memurlarla ilgili sorunlar, ekonomiye ve yabancılara bağlı konular, ülke yönetim ve düzeninin ilgilendiren temalar var. 22 Kasım’daki yeniay yönetim ve askeri konulara vurgu yaparken, yabancılarla ilgili ilişkilere de yeni tutumlar ve başlangıçlar getiriyor. Ancak 26 Kasım civarında dağınıklık, yönsüzlük ve karmaşa içeren olaylar gündeme gelebilir. Bu tarihlere yakın zamanlarda inançları ve dini konuları ilgilendiren meselelere daha fazla rastlayabiliriz. 29 Kasım’dan sonra medya, uluslararası sorunlar, hukuk ve akademik konular, inançlar ve dinle ilgili gelişmeler olabilir.

21 Aralık-20 Ocak 2015


Bu ülkemizin dış politikası, etnik konular ve halkı içeren koşullar açısından son derece kritik ve hareketli bir dönem olacak. Dış politikadan, inançlardan, ideolojik koşullardan, anlaşmalardan ve muhalefetten kaynaklanan süreçler var. Özellikle 22 Aralık’tan başlamak üzere
5 Ocak’a kadar geçecek sürenin milli konular, bu alandaki huzursuzluklar ve
iç barış açısından oldukça gergin olabileceği görülüyor. 22 Aralık’taki yeniay bu koşulların özellikle Ortadoğu’da sınırdaş komşularla anlaşmalarla ilgili husumetler konusunda olabileceğini ve son derece ciddi yeni bir bakış geliştirilmesi gerektiğini açıklıyor.
2014’ün ikinci yarısında bir erken seçim gündeme gelebilir
* Hükümeti zorlayan süregelen koşullar ve güç kavgaları açısından 10 Ocak’tan ay sonuna kadar gelişecek koşullar önemli.
* 20 Ocak-19 Şubat aralığında ekonomik koşullara daha fazla dikkat edilmeli
* 19 Şubat-20 Mart arası hükümeti, yönetimi ilgilendiren konular açısından oldukça karışık koşullara işaret ediyor.
* Yerel seçimler sonrasında yeni ve tazelenen bir atmosfer oluşacak ancak
15 Nisan’daki Ay, 29 Nisan’daki Güneş tutulması ülke yönetimini ilgilendiren konularda fırtınalı ve olaylı bir atmosfere işaret ediyor.
* Bu yıl halkı ilgilendiren konularda kendini ifade etmede büyük bir canlılık, heyecan, özgürlük ve yenilenme arayışı var.
* Politikada dönüşüm, baskı, manipülasyon ve güç kavgaları ancak
20 Mart’tan sonra yerli yerine oturabilir.
* Bu yıl etnik ayrışmayı körükleyici politik stresler özellikle ağustos sonrasında ülke gündemini geriyor.
* Yılın ikinci yarısında halkı ilgilendiren konularda zorlayan, yıpratan koşullar var. Özellikle dış ilişkilerde ülke güvenliğini ilgilendiren koşullar iyice öne çıkacak.
* Yılın ikinci yarısında ve ekimle birlikte vatanı, ülkenin bütünlüğünü strese sokan ve kriz çıkaran gelişmeler var.
* 2014’ün ikinci yarısında bir erken seçim gündeme gelebilir.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014′te, bekliyor, neler, türkiye’yi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557