Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29 Aralık 2013, 21:08   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart 2014 Şubat Ayı Burç Yorumları

KOÇ ŞUBAT AYI – İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: Hafta sonuna doğru, Merkür geri hareketine başlayacak. Bu durum çalışma hayatımızla ilgili her konuda çok dikkatli düşünmemiz gerektiğini gösteriyor. Ancak ay sonuna doğru, Merkür gerileme hareketi sona erdiğinde, özgürce fikirlerimizi öne sürebilir, projeler yapabilir, bir grup içinde kendimizi gösterebiliriz. Devam eden işimizden memnunsak, maddi anlamda da doymak isteyeceğiz.
10-16 Şubat haftası: İşimizle ilgili yaptığımız fedakarlıkların, çalışmalarımızın maddi ve manevi anlamdaki karşılığını almak istiyoruz. Bir yandan şartları gözden geçireceğiz diğer yandan çıkarlarımızı gözeteceğiz. Eğer memnun değilsek birçok şeyden, şöyle bir iş araştırmalarında bulunabiliriz. Ancak unutmayalım, Merkür, geri hareket dönemindeyiz, hedeflerimizi ve yapmak istediğimiz yenilikleri, değişimleri gözden geçirmemizde yarar var. Hafta sonuna doğru iş ve ortaklık ilişkilerini, sözleşmelerimizi, ileriye dönük bir şekilde tekrar ele alalım.
17-23 Şubat haftası: Bu hafta çalışma hayatımız ve başkalarıyla olan iş ilişkilerimizi, paylaşımlarımızı gözden geçirmemiz gerekecek. Arzu etmediğimiz durumlar bizi bir hayli sıkıştırabilir. Hem proje ve yenilikler üzerinde çalışmak hem de dağılmadan işlerimizi bir düzene koymak durumundayız. Bu da baskı yaratıcıdır.
24-28 Şubat haftası: Bu arada kafamızı karıştıran problemlerin de çözümü şart. Yoksa bir hayli zorlanabiliriz. Otorite konumundaki kişilerin biraz daha anlayışlı davranmasını bekleyeceğiz. İş başvurularında, para ve çalışma şartları işimize gelmediği için beklemede kalabiliriz. Hafta sonuna doğru, Merkür geri hareketi sona erecek. İş anlamında kafamızın içindekileri yerli yerine oturtarak ilerlemek kolaylaşacaktır.
BOĞA ŞUBAT AYI – İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: Hafta sonuna doğru, iş tercihlerimizi ve sosyal anlamdaki paylaşımları tekrar ele almamızı gerektiren Merkür geri hareketini şimdiden göz önüne almanızda yarar vardır. İş ortaklıklarında ise, mutlaka iyice düşünmek gerekiyor. Hafta sonuna doğru, yaratıcı özelliklerinizi, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz.
10-16 Şubat haftası: İş hayatında bu hafta bir yandan bireysel anlamda kendimizi gösterme hevesimiz yoğun diğer yandan insanlar üzerinde özellikle güçlü bir tesir yaratmak istiyoruz. Bu iki istek baskı yaratıcı olduğu kadar, kararlılık da vericidir. Merkür geri hareketini göz önüne alırsak, iş hayatımızla ilgili meselelerde ani karar değişikliklerinden uzak durmakta yarar var. Gözlemde bulunalım. Neler yapmak istiyoruz, şu andaki mevcut durumumuz nedir, bunlar üzerinde duralım. İş tercihlerinizi yapmadan önce lütfen iyice inceleyiniz. Ani kararlar vermeyiniz.
17-23 Şubat haftası: İş anlamında zorlayıcı ancak bir o kadar da mücadeleci görünümler bu hafta etkilidir. Merkür geri hareketi, özellikle sizi baskı altında kaldığınızda beklenmedik kararlar vermeye zorlayabilir. Biz bilinçli olmak, olasılıkları iyi hesap etmek durumundayız.
24-28 Şubat haftası: Haftanın başındaki görünümler, çalışma hayatınızla ilgili konularda size bir yandan disiplin sağlarken, diğer taraftan da, ortaklık ve iş anlamında taviz vermeyeceğinizi de işaret ediyor. Bir değişim ve yenilenme sürecindesiniz. Zaman zaman bunalıyor, yönünüzü bulmakta zorlanıyorsunuz. Ancak sizin için neyi gerekli olduğunun da gayet farkına varacaksınız.
İKİZLER ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili konularda bu hafta belirsizlik içeren durumların ele alınması gayet önemlidir. Merkür gerileme hareketi başlayacağı için, tabii ki mesleki hedefiniz, toplumsal yaşamınızla ilgili konularda duygularımızla karar vermemek gerekiyor. Güvence içinde yaşamak arzumuz bir hayli yoğun. Ancak girişimde bulunma yönünde çok iyi analiz yapmak gerekiyor. Çalışma saatlerinizden tutun da, mesleğinizle ilgili dünyadaki gelişmelere kadar her şey bilinçli bir şekilde ele alınmalı. İşinizde tecrübe edinmek, başkalarına faydalı olmak, vizyonunuzu güçlendirmek çok önemli. Onun için geri hareket döneminde, yaratıcı yetenekleriniz, sahne ve sinema, edebiyat, yazım işleri vb. alanlarda kendinizi yetiştirmenizde fayda var.
10-16 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili konularda hem geçtiğimiz hafta yazdıklarımızı gözden geçirmekte hem de verimli çalışmak, sağlık gibi konular üzerinde ileriye yönelik olarak incelemelerde bulunmakta yarar var. Hazır Merkür geri hareketi başlamışken, bu incelemeler işinize yarayabilir. Hafta ortası itibariyle, Merkür Kova burcuna gerileyecek. Böylece mesleki konularda yapılan gözlemlerin yanı sıra uzmanlık, akademik gelişme, eğitim, yurtdışı, grup faaliyetleri anlamındaki konular üzerinde de düşünmeye başlayacağız. Hafta sonuna doğru, olumlu bir enerjimiz var. Hem kişisel hem de çalışma hayatımızla ilgili konularda hedefimize uygun şekilde hareket etme özgürlüğüne sahibiz.
17-23 Şubat haftası: Yetenekli olduğumuz alanlarda kendimizi gösterebileceğimiz Güneş-Balık burcu seyri hafta başı itibariyle devreye giriyor. Bu enerji, bazen iki yönlü davranışlar sergilememize neden olabilir. Şu işi mi yapsam, bu iş mi benim için daha iyi olur gibi kararsızlık çekebiliriz. Ancak genel anlamda sanatsal konular, denizle alakalı meslekler, fotoğraf, müzik, dans alanlarında bir hayli etkili olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca felsefe konularına merak duyabiliriz. Toplumla alakalı yardımlaşma hizmetlerinde bulunabiliriz. 19 Şubat tarihinde zorlayıcı bir enerjimiz var. Ancak iş ve girişim anlamında düşünülenlerin gözden geçirilmesi yönündedir. Kararsızlık duymamıza yol açabilir.
24-28 Şubat haftası: İşimizdeki motivasyonumuz ve kazanç konular üzerinde duracağız. Duyarlılık söz konusudur. Ancak bir şekilde sorunların üstesinden gelmemiz gerektiğini biliriz. Hem değerlerimiz hem de bizi kıskaç altına alan meseleler üzerinde durabiliriz. Özellikle sağlık ve çalışma koşullarımızın iyileştirilmesi son derece önemlidir. Kariyer hedeflerimizi amacımıza uygun şekilde düzenlememizde yarar vardır.
YENGEÇ ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili konularda bu hafta iyileştirici, sıkıntılarınızı giderici, gayet olumlu bir enerji oluşacak. Bu özel görünüm, eskiye dönük mesleki problemlerin de çözümünü sağlayacaktır. Hem kendinizi güvende hissetmenizi, hem bugüne dek iyi niyetli bir şekilde çalışarak, emek verdiğiniz alanlarda da size hayırlı kapılar açabilir.
10-16 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili konularda özellikle hafta başında karşınıza çıkabilecek teklifleri hemen kabul etmeyiniz. Üzerinde düşünmekte yarar var. Merkür gerilediği için, tam olarak doğru bir karar vermek, tespitlerde bulunmak kolay olmayabilir. Lütfen iyice araştırmada bulununuz. Duygusal düşünmeyiniz.
17-23 Şubat haftası: Hafta başında Güneş-Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Sanat, mistik, dini, ruhsal çalışmalar anlamında sizi güçlü kılacak, huzurlandıracak, yüreğinizdeki güzel hisleri ortaya çıkaracak, yeni bir düzende yaşama arzusu verecek bir enerjiyle parlamaktasınız. Ayrıca hafta sonuna doğru, yine bu bahsettiğim güzelliklerin devamını sağlayan olumlu ruhsal anlamda keyiflendirici enerjiler sayesinde hayata olan inancınız yükselecektir.
24-28 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili dönüşüm, yenilik, işlemeyenlerin devre dışı kalması, yeni bir iş alanına yöneliş mümkündür. Ancak bu yöneliş, şu anki işinizdeki değişimler nedeniyle olabilir. Sizi biraz zorlayabilir. Fakat siz bunları hayatın size sunduğu yeni gelişim yolu olarak görmelisiniz.
ASLAN ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: İdeallerimizi, ilerisini düşünerek akıllıca ele almamızda yarar var. Duygusal hassasiyetlerimiz, güven arzumuz, başkalarıyla olan her türlü bağlantımız dürüstlük ve açıklık ilkesi çevresinde ele alınmalıdır. İyi niyet tamam ancak bunun sınırı da iyi bilmek lazım. Bazı insanlar bunun karşılığını kendilerine göre tespit ederek haksızlık yapabilirler. Bizim de dikkatli olmamız gerekiyor. Bağımlılıklarınızın esiri olmayalım.
10-16 Şubat haftası: Haftaya genel olarak baktığımızda, enerjinizin düşük olduğu bir zamandasınız. Bir takım güçlüklerle karşılaştığınızda bunları çözümlemek için fazladan efor sarf etmeniz gerekebilir. Kaldı ki bu haftanın genelindeki enerjiler ve burcunuzda oluşan Dolunay bireysel isteklerinizin başkaları tarafından engellenme riskini işaret ediyor.
17-23 Şubat haftası: Hafta ortasındaki enerjiler, iş ortaklıkları veya genel olarak insanlarla aranızda yaşanması muhtemel fikirsel anlaşmazlıkları işaret etmektedir. Görüştüğünüz insanlar sanki sizi duymuyor gibidir. Görüşlerinizi ortaya koyarsınız, sanki duymamış gibidirler. Aynı durum ailevi ve yuvanızı ilgilendiren konularda da etkilidir. Benim tavsiyem hangi konuda olursa olsun ben haklıyım tarzında düşünmemektir.
24-28 Şubat haftası: Çalışma hayatınızla ilgili konularda bu hafta işler bir hayli yoğunlaşır. Hatta evinizde bile yarım kalan işleri bitirmeniz gerekebilir. Ofis ortamındaki kişilerle ilgili bazı meseleleri ailenizle paylaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Merkür geri hareketi sona erecek. Ortaklıklar ve ilişkilerde, sözleşme ve iş bağlantılarında yanlış anlaşılmalar bir miktar azalır.
BAŞAK ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili konularda hafta başında birileriyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Yeniliklerde bulunmayı düşünüyorsanız, mutlaka üzerinde iyice düşününüz.
10-16 Şubat haftası: İş konularında da etkili bir haftaya adım atacağız. Hafta arasındaki dolunay, ruhsal ve bedensel anlamda bizi zorlayabilir. İş konuları, sağlık meseleleri, beklenmedik gelişmeler bizi düşündürecektir. Bizim isteklerimizi karşılamayan, başkalarının üzerimizdeki etkileri, ortam şartları gibi birçok nokta üzerinde durmamız gerekecek. Ayrıca geri hareket dolayısıyla işimizle ilgili konularda hedefimizi tekrar gözden geçirmemiz gerekecek.
17-23 Şubat haftası: İş hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice gözden geçirmede bulunmak, çalışma koşullarınızı yeniden ele almak yönünde, yöneticiniz Merkür’ün geri hareketi gayet önem taşımaktadır. İş tercihlerinizi, mevcut işinizle ilgili durumları ileriye yönelik ve sağlamlık çerçevesinde ele alırsanız tatmin olacağınız şekilde düzenlemelerde bulunabilirsiniz.
24-28 Şubat haftası: Yetenekli olduğumuz alanlarda hem çevremizden destek görebiliriz. Bilinçli bir şekilde tercihlerde bulunabiliriz. Güvenilir insanlarla temasta bulunabiliriz. Haftanın ilerleyen günlerinde gayet önemli bir görünüm meydana gelecek. Bu görünüm gelişme arzumuzun işaretçisidir. Ancak maddi krizlerimizi veya sıkıntılarımızı aşabilmemiz için çok daha kuvvetli değişimlere, zamana ve cesarete ihtiyacımız var. Bir de sürekli dalgalanan piyasa koşulları herkes gibi sizi de zorlamakta.
TERAZİ ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: 5 Şubat tarihinde tüm burçları, farklı alanlarda olumlu yönde destekleyici bir oluşum meydana gelecek. Bu siz Teraziler için, iş hayatınız, toplumsal yaşamınız, kendiniz için ilerisi adına bir yol belirleyeceğiniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek adına güven duygunuzu yükseltici bir enerjidir. Her şeye rağmen, hayat daima önümüze fırsatlar çıkarır cümlesini siz şimdi kendiniz için söylemelisiniz. Hafta sonunda Merkür Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Sizler de şimdi, çalışma ve sağlık şöyle bir gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Yaratıcı el becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Ancak dikkat dağınıklığı, aşırı hassasiyet görülebilir. İş takiplerinizi ve iş tercihlerinizi bilinçli bir şekilde ele alınız.
10-16 Şubat haftası: Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili konularda hem parasal hem de ilerisi adına başarılı olabilmek için, iletişimin önemi bir hayli fazla. Reklam sektörü, sanatsal faaliyetler, mistik alanlar, ruhsal çalışmalar gayet olumlu yürüyebilir. Hafta ortasında hedef belirleme, sosyal ilişkilerde başkalarıyla dengeli paylaşımlarda bulunmanızda yarar var.
17-23 Şubat haftası: Güneş Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Yaratıcı sanatsal yetenekler, fiziksel ve ruhsal anlamda çalışmalar, ılımlı paylaşımlar, şefkatli insan ilişkileri, hem genel hem de çalışma hayatınızla ilgili konularda sizin için faydalıdır. Ancak şunu da ekleyeyim, ne istediğinizi, hangi yönde faaliyette bulunmayı arzuladığınızı lütfen iyi belirleyiniz. Kazanç getirici olmasına da dikkat edin.
24-28 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili konularda kendinizi yetersiz hissettiğiniz alan ve konular varsa, onları yeniden ele alarak, hayata güçlü bir yanıt verebilir, seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz.
AKREP ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: Bu haftanın başında gerçekleşecek görünüm, kişisel anlamda hangi konuda olursa olsun tercihlerinizi uyumlu, bilinçli ve kendinizin farkında bir şekilde belirlemeniz gerektiğini işaret etmektedir. İdeallerinizi lütfen geleceğinizi göz önüne alarak yapınız. Hafta ortasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. İşte bu görünüm, biraz önce söylediğim idealleri belirleme anlamında size ışık olacaktır. Gayet olumludur ve talih işaretidir. Hafta sonunda Merkür gerileyecek. Bu durum şu andaki mevcut durumların, özellikle aşk ve parasal konularda tekrar bir gözden geçirilmesi yönünde önem taşımaktadır.
10-16 Şubat haftası: Hafta ortasında meydana gelecek Dolunay, iş hayatınızla ilgili konularda önem taşıyor. İş ve ailevi meseleler üzerinde zorlayıcıdır. Sorumluluklarınızı hatırlatır. Takdir edilme arzunuz yüksektir. Size değer verilmesini beklersiniz. Bunu göremediğinizde iş ve toplumsal konularda zorlanabilirsiniz.
17-23 Şubat haftası: Güçlü ve ılımlı kişisel özellikleriniz, yetenekli olduğunuz alanlarda sizi geleceğe taşıyıcı, gelişiminizi yükselticidir. Bu hafta gayet yaratıcı tarzda ve insanlarla uyumlu bir şekilde kendinizi ifade edebilir, öne çıkabilirsiniz.
24-28 Şubat haftası: Bu hafta önemli bir görünüm oluşacak. Sizin güvence anlamında eğitim, ticari, iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bilinçli bir şekilde tercihlerinizi belirlemeniz gerektiğini işaret ediyor. Yanlış ve boş yere zamanınızı alan seçeneklerden uzak durunuz. Hem çalışıp hem okuyabilirsiniz veya yaşınız gereği hem arzuladığınız bir yaşam için şöyle bir araştırmada bulunabilir hem de fiziksel ve ruhsal anlamda kendinizi güçlü tutacak alternatif yollar arayabilirsiniz. Sizin kendinizle ve hayatla olan barışıklığınız önemli. Ancak kararsızlık, değişkenlik, bir öyle bir böyle hareket etmemek gerekiyor.
YAY ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: İş konularında mutlaka aklımızı başımızda olmalı. Çünkü hafta başındaki görünüm, her ne kadar olumlu gibi gözükse de biz tercihlerimizi doğru belirlemek durumundayız. Bazen bilinmedik durumlar, şartlar, nedenler yüzünden farklı gelişmelerle karşılanabilir. Onun içindir ki, ideallerimizin çok iyi farkında olmamız lazım.
10-16 Şubat haftası: Merkür geri hareketi nedeniyle özellikle iş konularında bilinçli olmak durumundayız. Görüştüğümüz kişilere dikkat edelim. Bu kişilerin bizi yanıltmasına izin vermeyelim. Yarım kalan işlerimizi bitirelim veya üstünde çalıştığımız projelere bir bakalım. Eksiğimiz var mı? Girişim konularında temkinli ve her olasılığı gözden geçirerek hareket edelim. Kendimizi daha güçlü ifade edebilmek için, bilgilenmeye önem verelim.
17-23 Şubat haftası: Merkür geri hareket dönemindeyiz. Öncelikle araştırmalarda bulunmak, bilgilenmek, yarım kalan işleri bitirmek yönünde gayet olumludur. Ancak girişimde bulunmak, uygulamaya geçmek, düşünmeden karar vermemek lazımdır. Bir de lütfen gereksiz yere zaman kaybettirici olan uğraşılardan kaçınınız. Olumsuz düşünmeyiniz. Hayatın güzelliklerinden şüphe etmeyiniz. Karşınıza çıkabilecek teklif veya işler olduğunda olur yanıtı vermeden önce düşününüz. Disiplinli çalışmayı ihmal etmeyiniz. İncelemeden hiçbir evrak, sözleşme veya belgenin altına imza atmayınız.
24-28 Şubat haftası: Özellikle bir iş, finansal bir mesele söz konusu olduğunda ciddiyetle üzerinde durmayı ihmal etmeyelim. Yöneticiniz Jüpiter bu hafta son derece önemli bir görünüm yapacak. Bu durum, kişisel anlamda tüm odak noktanızda başkalarıyla olan paylaşım, ortaklık, mali konular baş sırada yer alıyor. Ancak bu enerji, dürtüsel davranmamanız gerektiğini işaret ediyor.
OĞLAK ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: Hafta başında hem iş hayatınızla ilgili projeleri yürürlüğe koymak hem de hedeflerinizi gerçekleştirmek yönünde düşüneceksiniz. Mali konular da bir hayli önem taşıyacak. Kazandırıcı projelere, işlere ağırlık vermeyi düşüneceksiniz. Çünkü toplum içindeki yerinizi kuvvetlendirmek için bu oldukça önemli.
10-16 Şubat haftası: Merkür geri hareketi, hem yakın çevre temaslarında hem girişimlerde hem de yapmak istediğiniz işler üzerinde tespitlerde bulunmanız yönünde önem taşıyor. Ancak yeni bir girişim veya uygulama söz konusu olduğunda, karşınıza bir teklif veya proje çıktığında mutlaka üzerinde iyi düşününüz.
17-23 Şubat haftası: Maddi konular üzerinde Merkür gerileme hareketi bir hayli etkili. İleriye dönük bir şekilde durumumuzu anlamak ve belirlemek pek kolay olmayabilir. Ani harcamalardan kaçınmak veya bütçemizle ilgili apansız kararlar vermemek gerekiyor. Aslında sabırla, derinlikli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmamızda yarar var.
24-28 Şubat haftası: Hafta başında işlerinizi düzgün ve gayet ciddi bir şekilde sürdürebilir, bazı kişilerle iş konularında temasa geçebilirsiniz.
KOVA ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: İş hayatınızla ilgili konularda yeteneklerinizi değerlendirmek, bir de özgürce fikirlerinizi ifade edebileceğiniz, tam olarak istediğim buydu diyebileceğiniz bir konum veya arayıştasınız. Ancak başkalarıyla iş ortamında mutlaka ilişkilere dikkate etmek gerekiyor. Bir de hepsinden önemlisi, her şeyi sadece kendi bakış açınıza göre değerlendirmemeniz. Çünkü gelişmek istiyorsak ve amacımız zirveye çıkmaksa takıntılı olmamak, esnek düşünmeyi bilmekte yarar var. Yoksa daha fazla dirençle karşılaşabiliriz.
10-16 Şubat haftası: İş anlamında bir hayli etkili haftaya adım atacaksınız. Üzerinizde bir hayli baskı oluşabilir. İş sözleşmeleri, çalışma koşullarının gözden geçirilmesi gerekecek. Özellikle Dolunay kişisel anlamda kararlar almanızda etkili olabilir. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz için, farklı iş arayışları söz konusu olabilir. Otoriteler, kendi fikirlerini kabul etmenizi isteyebilirler. İş sözleşmeleri gözden geçecektir. Merkür geri hareketi nedeniyle lütfen dikkatli olunuz. Alternatifiniz yoksa mevcut işinizden ayrılmayınız.
17-23 Şubat haftası: Kariyer hayatınız ve kişisel anlamdaki durumunuzu, kararlarınızı, izleyeceğiniz yolu, görev ve sorumluluklarınızı, başkalarıyla olan her türlü iş ve özel bağlantılarınızı lütfen gözden geçiriniz. Merkür burcunuz üzerinde geri hareketini sürdürürken sizin de şöyle bir analizde bulunmanızda yarar var.
24-28 Şubat haftası: İş hayatında yine bir takım sıkıntılar gözlemlenebilir. Özellikle bu hafta çok önemli bir görünüm meydana gelecek. 26 Şubat tarihi itibariyle, çalışma hayatınızı ilgilendiren tüm konularda dürtüsel tavırlardan uzak durulması gerekiyor. Bir taraftan özgür olmak, hiçbir baskı altında kalmak istemeyeceğiz, diğer taraftan çok iyi düşünmemiz gerekiyor.
BALIK ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER
3-9 Şubat haftası: Kariyer hayatınızı ilgilendiren konularda da etkili olacak 5 Şubat tarihindeki görünüm sayesinde yeteneklerinizi değerlendirme, bilgilenme, yüksek eğitim hayatınıza ağırlık verme anlamında gayet olumlu bir enerjiyle buluşuyorsunuz. Bu görünüm, güven duygunuzu yükseltir. Yapacaklarınıza inanmanızı sağlar. Sizi bir çok kişiyle yan yana getiricidir. Hangi alanda gelişimi hedefliyorsanız, o alanda size yol gösterir. İnsanlardan destek görmenizi, sevilmenizi sağlar.
10-16 Şubat haftası: Çok dikkatli olmamız gereken bir haftadayız. Hem sağlığımıza özen göstereceğiz hem de çalışma hayatımızla ilgili konularda aklımız başımızda olmalı. Dolunay hafta ortasında bizi bir hayli zorlayabilir. Her durumu gözümüzde büyütebilir, pireyi deve yapabiliriz. Kendimizi psikolojik anlamda rahatsız ve fiziksel açıdan da bir hayli gergin hissedebiliriz. Hani bir dokunsalar, bin ah işitebilirler. Gizli saklı bir çok mesele canımızı sıkabilir. Gereksiz sözler, egosal tavırlar bizi çileden çıkarabilir.
17-23 Şubat haftası: Bu hafta Merkür geri hareketini de hesaba katarsak, geri planda yapılacak yazı işleri, araştırma ve meraklı olduğunuz konular üzerinde çalışma anlamında etkin enerjileriniz var. Ancak görüşmelerde, uygulama ve başlangıçta bulunma yönündeki her türlü işin mutlaka gözden geçirilmesi lazım. Bir anda kararlar verip uygulamaya kalkışmayınız. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Tanımadığınız kişilerle iş anlamındaki projelerinizi ve sırlarınızı paylaşmayın. Yarım kalan işlere ağırlık vermekte yarar var.
24-28 Şubat haftası: İş konularında da son derece önemli olacak 26 Şubat tarihindeki görünüm, parasal konulardaki iniş çıkışların bir müddet daha devam edeceğini gösteriyor. Çalışma hayatında gerçekleşmesi muhtemel değişimler bizi yorabilir. Kazanç konularında, çok çaba sarf ettiğimiz halde tatmin edici olmayan durumlar özellikle bizi rahatsız edebilir. Kariyerde yükselebilmek ve arzu ettiğimiz zirveye ulaşmak için sabırlı olmamızda yarar var.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, ayı, burç, yorumları, şubat


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557