Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29 Aralık 2013, 22:11   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Zeynep Turan 2014 Burç Yorumları

014 e yaklaşıyoruz. Yıldızlar burçlar için ne söylüyor neler yaşanacak bütün burçların 2014 yorumlarını zeynep turan , nuray sayar gibi ünlü astrologların yorumu ile sizlerle. Yeni yılda hem ülkemizi hemde dünyayı nelerin beklediğine kadar 2014 burç yorumlarını ünlü astrologların yorumu paylaşıyorum. Birbirinden ünlü ve değerli astrologlar 2014 burç yorumlarında hem genel burç yorumlarını hem de bütün burçları teker teker anlattı ve bende sizler le paylaşıyorum.
İkizler Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor?.
İdealizm ve hayalgücü, 2014 yılındaki seyahat planlarınızı şekillendiriyor. 9. Yüksek Tahsil ve Uzun Yolculuklar evinizde olan ruhani Neptün, ruhunuzu beslemenin, hatıra eşyaları almaktan ya da şişelerce Margarita içmekten çok daha önemli olduğunu gösteriyor. Dinsel ve kültürel unsurlar bilincinizi yükseltiyor ve hedeflere ulaştırabilecek inancınızı canlandırıyor. Öğrenmenin anlamı, sadece aklı gerçeklerle doldurmak değil, aynı zamanda sezgisel duyulardan etkilenmektir. Yaşamın gizemini ortaya çıkarmak ya da yaratıcılık ve sanatsal duyuları geliştirmeye çalışmak çok daha zahmete değer durumlardır. Konuya derin bir ilginiz olmadığı müddetçe kariyer odaklı sınıflandırmalardan kaçının.
Ruhani gerçeklere, bu yıl içindeki günlük yaşantınızda ulaşabilirsiniz. Kendilerini, aydınlanmasının bir kaynağı gibi düşünmeyen, kendi hallerinde günlük gayeler içindeki kişiler, size hayatın anlamıyla ilgili önemli bir yol göstericisi oluyor. Bilgelik timsali Jüpiter’in 8. Değişim evinizde görülmesi, kişisel ilişkilerinizdeki duygusal karmaşa konusunda size ders veriyor. Gücü, parayı, karşı cinsi nasıl elinizde tuttuğunuz, metafizik ya da din çalışmaktan çok daha fazla şeyler öğretebilir. Jüpiter’in, 28 Mart, 21 Mayıs ve 12 Kasım tarihlerinde akıllı Uranüs’le yapacağı 60 derecelik açı ile içinizde anlayış kıvılcımları doğmak üzere.Genellikle sorunlarınızı zihninizde yaşıyorsunuz ama bu yıl midenize daha çok önem vermeniz sağlığınız için altın faktör olabilir.
Beklentileri yüksek Satürn, seçici Başak’da, Güneş’inize zorlu bir etki yapabilir ki, bu da bazı yiyecekleri sindirmenizi zorlaştırabilir. Eğer her zamankinden daha gergin ve rahatsız hissederseniz, son zamanlarda yediklerinizi not alın. Diyetinizde yalnızca sağlıklı yiyeceklerin olması, bu dönemde önemini artırıyor. Baharatlı ve aşırı tatlı yiyecekleri sindirme güçlüğü çekebilirsiniz. Bu yüzden bu tip yiyecekleri kontrollü tüketin. Evinizin düzeni bir başka Önemli faktör… Geçmişte göz ardı ettiğiniz fiziksel ve duygusal çelişkiler şimdi size problem çıkarabilir. Çevrenizi düzenli tutmanız stresinizi azaltacaktır.
Duygusal bir problem yaşadığınızda, fiziksel olarak kaldıramayacağınız boyutlara ulaşacak kadar büyümesine izin vermeden, çözmeye çalışın.4. Yuva ve Aile evinizdeki güvenilir Satürn, evde yapmanız gereken daha çok işiniz olabileceğine işaret ediyor. Yaşama alanınızı korumak için zaman harcayın. Bakım ve tamire para ayırmanız, daha çok paranızın gitmesini ve durumun kötüleşmesini engelleyebilir. Bu yüzden, sızdıran bir boruyu değiştirmek için onun iyice kırılmasını beklemeyin. Ailenizden birisiyle ya da oda arkadaşınızla olan ilişkiniz daha karmaşık bir duruma gelebilir.
Ev içi endişeler, işe ya da sosyal yaşantınıza ayırdığınız zamandan çalabilir. Ama esas olan, size yakın oianları anlamak için göstereceğiniz çabalardır. Kendi davranışlarınıza ve bunun, sevdikleriniz üzerinde olan etkilerine karşı eleştirel bir gözle yaklaşmanız kolay değil. Yine de önemli olan nokta, başkalarının yanlışlarını göstermek değil, problemleri görmede olgun olmak ve onları çözmede istekli ve sabırlı davranmaktır.
İnanç söz konusu olduğunda, kalbinizin aklınızı yönlendirmesine izin verin ve bırakın gerekli analizleri içgüdünüz yapsın. Yalnız söz konusu olan gönülse (bu bir aşk ilişkisi olabilir, arkadaşlık ya da ailevi bir durum olabilir), ancak dikkatli düşünmek taîmintik duygusu ve hayal kırıklığı arasındaki kritik farkı belirleyebilir. İsteklerinize hedef odaklı bir yaklaşım, sevgiyle kıyaslandığında yetersiz.görünebilir ve kesinlikle dertsiz bir yaşamda dans etmek kadar eğlenceli olmayabilir. Ancak ihtiyaçlarınızı belirlediğinizde, onları karşılayacak stratejiler geliştirdiğinizde ve uyguladığınızda, içinizi daha derin bir neşe kaplayacak. Bu ancak yetişkinlerin başarabileceği bir İştir. Kaldı ki olgun davranabilmek kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz en
güzel hediyedir.
Boğa Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor?.
Eviniz ve ailenizle ilgili önemli kararlar verme şansınız var. Bu gelişmeleri ve fırsatları iyi değerlendirin. Yavaş ve dikkatli bir şekilde ilerleyin, zira acele giden ecele gider. Yıllar boyunca yeşerecek bir bahçe kurmak için, atacağınız ilk tohumları dikkatli seçin. 2014 yılındaki Güneş tutulması, evdeki sorumluluklarınızla, kariyeriniz arasında bir gerilim yaratabilir. Yenilikleri fazla zorlamayın. Ağustos’ta gerçekleşecek iki tutulma, durumu nihayete ulaştıracaktır. Bu vakitten önce harekete geçerseniz, planınızı olgunlaştırma fırsatı bulamayabilirsiniz.’Hayattan bile büyük1 Jüpiter’in bu yıl 9. eviniz olan Seyahat ve Yüksek Öğrenim evinize doğru hareket etmesi sayesinde işle ilgili çok yol kat edeceksiniz.
Seyahatlerden bazıları aile meseleleriyle, ya da verilmiş sözleri yerine getirmeyle ilgili olabilir. Gezi nedeniniz sorumluluklar ve zorunluluklar olsa da, iyi plan yaparsanız eğlenmeye de vakit bulabilirsiniz. Değişimci Plüton’un da bu yıl 9. evinize girmesiyle öğrenme olayı hem işte,hem de evde önemli olacak. Her halükarda, ufkunuzun genişleyecek olmasına hazırlıklı olun. Evet, Boğa, bu büyük dünyayı keşfetme sırası sende.Manevi değerleriniz gelişmeye devam etse de, kim olduğunuzu, nerede bulunduğunuzu ve ne yaptığınızı bildiğiniz için, bunlardan sonuçlar çıkartabiliyorsunuz. ‘Şimdi ve burada,1 sözü bugünleriniz için söylenmiş sanki.
Alışkanlıklarınızda değişiklik yaptığınızda, hiç şüphe yok ki, buna en iyi vücudunuz uyum sağlar. Eğer fazla stress savunma mekanizmanızı çökertmişse, 2014 yılında bağışıklık sisteminizi ve sağlığınızı tekrar güçlendirmek için bulunmaz bir fırsat. Ama zaten gayet iyi hissediyorsanız, diyetinizde ya da egzersiz programınızdaki en basit gelişmeler bile yaşam kalitenizi düzeltebilir. Yine de her şeyi bir anda yapmaya çalışırsanız, kısa sürede alaşağı olabilirsiniz. Moda olan ilaçlar ya da gerçekçi olmayan fiziksel aktiviteler gücünüzü artırma yarışınızda size yardım etmeyecektir. Gerçek şu ki, temiz bir ortam, yeterli öğünler ve temel egzersiz programının yanı sıra size İyi gelecek tek şey rahatlamak ve dinlenmektir..
2014 yılında inanılmaz değişimleriniz bulutlarda dolanırken değil, ayaklarınız sıkı sıkı yere basarken gerçekleşecek. Ne kadar aydınlanmış da olsanız, hala yıkanması gereken bulaşıklar, dışarı çıkarılması gereken çöpler ve ödenecek faturalar var.Şu anki durumunuzu kabul etmek, mutluluğunuz için çok önemli olabileceği gibi şu anki durumunuzu pekiştirmenize de yardımcı olabilir. Tembellik yapıp, yerinizden kımıldamamak doğanızda var. Yanı başınızda koca bir çayır bile olsa kılınız.kıpırdamaz. Duyularınızı tatmin etmek ve zevki tecrübe etmek için kendinize zaman tanıyın. Ama unutmayın; bu yılkı esas mücadeleniz dünyanızı dengelemekle ilgili değil. Kendinizi sıradan alışkanlıklarınızın rutinine kaptırmayın.
Koç Burcunu 2014 Yılında Neler Bekliyor?.
Yönetici gezegeniniz Mars, 4 Martta, 4. eviniz olan Ev ve Aile evinize döneceği için, bu yıl, geçen yıldan kalan işleri yapmanız için iyi bir fırsat. 9 Mayıs 2014′e kadar da burada olacağı için, tadilat yapmak, bir şeyleri geliştirmek, aile bireyleri ya da ev arkadaşlarıyla ilgili duygusal konularla ilgilenmenin tam zamanı. Ulaşılması güç Jüpiter’in, bu bölgenin karşısına geçmesiyle, insanların da onaylayacağı aile projeleriniz destekleniyor. Tam teçhizatlı bir ev-ofiste, profesyonel azminizle birlikte tam randıman çalışabilirsiniz.9. eviniz olan Seyahat ve Eğitim evinizin yöneticisi olan stratejik Jüpiter’in, çalışkan ve her zaman pratik olan Oğlak’ta olması, iş gezilerine ve kendinizi profesyonel olarak geliştirebileceğiniz derslere işaret ediyor.
Gezmek için gelişi güzel yerler seçmektense, planlı geziler yapmanız daha iyi olacak gibi görünüyor. Nereye giderseniz gidin, mutlaka bir programa bağlı kalın, gideceğiniz yerdeki geleneklere saygılı olun ve kanunlara uyun. Sizden insanlara tecrübelerinizi öğretmeniz ya da onlarla paylaşmanız istenebilir.Doğaçlama bilgiler vermek yerine, bir programa bağlı kalarak anlatmanız çok daha iyi olacaktır. Eğer öğrenci oları sizseniz, o zaman da, görevlerinizi zamanında bitirmeye Çalışın. Aşk hayatınızda her şeyi son dakikaya sıkıştırırsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlenme söz konusu evlenmek isteyenler için en uygun dönemlerden biri 2014. Nişanlı veya evlilik hazırları içinde olanlar Mayıs ve Eylül aylarını tercih edebilir.
İç disiplininizi geliştirmek, size bu yıl daha çok başarı getirecek.Cömert Jüpiter, Mart, Mayıs ve Ekim’de kaşif Uranüs’le avantajlı açılar yaparak önsezilerinizi uyandıracak. Bilinçaltınızın size vereceği umulmadık bir hediye sayesinde, hayatınıza daha büyük bir aniam kazandıracak otan geçmişinizi tanıma fırsatı bulacaksınız. Şartlar, yeni düşünme sisteminizle uyuşmadığında korkuya kapılabilirsiniz ama bu, bilginizi nasıl uygulayacağınıza dair öğrenme sürecinizin sadece bir başlangıcı ve de 2015′in Mayıs’ına kadar bitmeyecek.Fark edilmekten kaçıyorsunuz. Bu sizin için son derece normaldir, zira kişisel özelliklerinizi geliştirmek, omuzlannıza ağırlık yükler. Yine de bu yıl ne kadar başarı kazanırsanız, o kadar destek alacaksınız. Başarının getirdiği sorumluluk yükünü hissetmek yerine, içinizdeki gücünüz, artan bir güven duygusuyla gelişecektir. Bu profesyonel alt yapınızı kurar, gücünüzü arttırır ve size daha çok seçenek sağlar.
Dürüstlük ve çok çalışma sizin hızınızı kesmeyecek ve seçeneklerinizi kısıtlamayacak, bilakis sizi, en uygun geleceği yaratmanızda daha büyük bir özgürlükle ödüllendirecektir .Sağlık ve Alışkanlık Evinizde Satürn 2014 yılında hareketlerinizi düzeltmenizi hatırlatabilir. Kalorileri, kolalan ve vücut sisteminizi kötü etkileyen bütün karbonhidratları azaltın ve bulabildiğiniz tüm organik meyve ve sebzeleri yiyin. Bedeniniz yüksek kaliteli yakıta ihtiyaç duysa da, sevdiğiniz tüm lezzetli yiyecekleri listenizden çıkarmanıza gerek yok. Bir şeyleri zorla değiştirmek pek işe yaramaz, fakat beyaz undan kepekli una geçiş, hayatınızın geri kalan kısmında alışkanlık edinebileceğiniz bir şeydir.
Vitamin ve mineraller hakkında daha fazlasını öğrenmek için bir beslenme uzmanına gidin. Ama bu kişi, “40 beden herkese uyar” diye düşünen biri yerine, bir sürü soru soran biri olsun. Sizi tanımak için zaman harcayacak bir sağlık uzmanı tarafından kontrol edilmeye layık birisiniz. Egzersiz yapmak her zaman zordur ama formda kalmak için Everest’e tırmanmaya, ya da maraton koşmaya gerek yok. Amaç; yoga ve t’ai chi gibi daha yumuşak fiziksel aktivitelerle İstediğiniz forma kendinizi sokmaktır.
2014 Yılında Yengeç Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014’te olasılıkla aşk ve çocuklar sizi çok mutlu edecek. Bu yıl aşık olabilir ve hatta evlenip başka bir kent ya da ülkede yaşamaya başlayabilirsiniz. Yani, bir yabancıya gönlünüzü kaptırmanız çok mümkün. Evliyseniz ya da uzun süreli bir ilişkiniz varsa, eşiniz ya da sevgilinizle ilk günlerin romantizmini yakalayabilirsiniz. Mutluluğunuzun tek nedeni bu olmayabilir; ayrıca, çocuklarınızın başarılarıyla da gurur duyabilirsiniz.
1-27 Ocak ve 4 Mart – 6 Ekim dönemlerinde, Zodyak Çarkı’nın kayırdığı takımyıldızlardan biri sizin burcunuz! Bu yıl, özellikle de bu dönemlerde çok büyük olasılıkla sizi aşk ve çocuklarınız mutlu edecek. Yalnızsanız, bulunduğunuz çevrelerde büyük beğeni toplayacak, özellikle karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Dolayısıyla, aşka ilişkin sayısız fırsatla karşılaşacağınız söylenebilir. Ancak ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk istiyor olsanız bile, düşlere kapılmamalısınız. Eğer gerçekçi bakmayı başarabilirseniz, son on yılın en muhteşem ilişkisine başlama şansını elde edebilirsiniz.
Süregelen bir ilişkiniz varsa, sevgiliniz ya da eşinizin yoğun ilgisi sizi mutlu edebilir. Diğer bir deyişle, onun jestlerine, komplimanlarına hazır olmalısınız. “Yıllanmış” bir ilişkiniz varsa, bu yıl eşiniz ya da sevgilinizle ilk zamanların romantizmini ve heyecanını tekrar yakalamanız mümkün olabilir. Yaşamınızda görülecek sürpriz değişimler de, sevgiliniz ya da eşinizle birlikte çok eğlenip yaşamınıza keyif katan unsurlar eklemeniz sonucunu doğurabilir. Çocuklarınız varsa ve özellikle yetişkin denebilecek yaştaysalar, onların başarılarından mutluluk ve gurur duyabilirsiniz.
Sizi, romantik doğanızla tanırız. Erkek ya da kadın olun, fark etmez; burcunuz “Anne”yi simgeler. Sevgi ve şefkat hissiyle başkalarını koruma eğiliminde olan daima Yengeçlerdir. Çocuklar söz konusu olduğunda, Aslan dahil olmak üzere hiçbir burç elinize su dökemez. Bu bağlamda güzel haber şu: 2014 yılında, çocuklarınız aracılığıyla en büyük mutlulukları tadabilirsiniz.
Bu yıl sevgilinizle birlikte katılabileceğiniz çok sayıda davet alabilir ve eğlenceye yönelik sürpriz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak, parasal güvensizlikleriniz nedeniyle söz konusu eğlence şansınızı değerlendirmekten kaçınmanız da beklenebilir. Eğlenceli etkinliklerden tamamen vazgeçmek yerine, bütçenizi göz önünde bulundurarak yine hoşunuza gidecek birtakım aktivitelerde bulunmaya çalışmanızda yarar var.
Uzun süredir devam eden bir beraberliğiniz varsa, ilişkinizin tıkandığını görüp evlilik türü ciddi bir karar almanızın gerekliliğini hissetmekle birlikte, maddi olumsuzluklar nedeniyle geri adım atmanız da beklenebilir. Cesur davranmak için kendinizi zorlamanız ve içinde bulunduğunuz parasal güçlükleri aşmak için çabalamanız belki daha iyi olabilir. Çünkü parasal sorunların ilişkinizin gelişmesini önlemesi, ayrılık kararını da beraberinde getirebilir. Evliyseniz, eşinizle çocuk sahibi olmak ya da çocuklarınızın geleceğiyle ilgili konularda anlaşamayabilirsiniz ki bunların da gerisinde yine olasılıkla maddi engeller olacaktır. Her şeye rağmen sözünü ettiğimiz durumlar, yıl içinde çözümlenebilecek konular. Son olarak, 1-27 Ocak ve 4 Mart – 6 Ekim tarihlerinde, eşiniz ya da sevgilinizle birlikte harika geçecek sürpriz tatiller yapabilirsiniz.
2014 Yılında Aslan Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014, size olgunluk vaat ediyor! Geride bıraktığımız yılın ikinci yarısında hissetmeye başlamış ve harekete geçmiş olabileceğiniz gibi, bu yıl kontrolü elinize alarak yaşamınızı biçimlendirmek isteyeceksiniz. Birçoğunuz yaşamınıza ilişkin önemli bir adım atma eğilimini taşıyacak. Bazılarınız evlenirken, bazılarınız yeni bir iş kuracak, belki de ilk evine taşınacak ya da ilk çocuğuna sahip olacak. Romantik ilişkilerinizi ise gerçekçi bir bakışla değerlendirmeniz gerekecek.
Görünen o ki 2014’te kendinize tek ve büyük bir hedef belirleyeceksiniz çok büyük olasılıkla. Bu, belki de rüyalarınızı aşmakla eşdeğer anlama sahip bir yönelim olacak. Tam anlamıyla hedefe kilitleneceksiniz, inancınız ve azminizle beslediğiniz ruhsal gücünüz, amacınıza ulaşmanızı mümkün kılabilir. Bu yıl, kendinizi bilerek, isteyerek baskı altına alacak ama olasılıkla yaşamınızdaki en önemli kazanımlarınızdan birini sağlayacaksınız. Yeni yıl size güçlüklerle, sorunlarla birlikte gelebilir. Ama süreç sonlandığında, başka hiçbir unsur ya da kişinin sunamayacağı gerçek bir içsel doyumu, mutluluğu da beraberinde getirmiş olduğunu göreceksiniz.
Bu yıl gökyüzü evlilik, aşk yaşamı, ortaklık ilişkileri, sağlam bir gelecek kurma, sağlık, çocuklar, yaratıcı yetenekler, ev ve aile yaşamınıza vurgu yapıyor. Yani, yaşamın bu alanlarında sağlıklı bir yapı oluşturmanız gerekiyor. Şimdiye dek bunu yapabildiyseniz, sorunlarınız azalacaktır. Ama aksi durumda, yaşamınızda radikal değişikliklere zorlanacaksınız.
Bu yıl yaşamınız dönüşecek, daha iyiye sahip olabilmeniz için öğrenmeniz gereken dersler olduğu ortaya çıkacak. Eskiden oluşturduğunuz ama doğanıza aykırı ne varsa, sallantı geçirecek. Eğer temelde yanlış olan bu oluşumların yıkımına direnirseniz, yine çeşitli sorunlarla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Yani, çoğunuz için yaşamsal bir kriz kapıda! Bu zorlayıcı dönemde, disipline olmakta zorlanabilir, yaşamın önünüze koyduğu güçlüklerle uğraşmak istemeyip işin en kolay kısmını tercih edebilir ve bir anlamda, büyümeyi reddedebilirsiniz. Ama bunun aynı zamanda, mutluluğu ve kişisel doyuma ulaşmayı da elinin tersiyle itmek anlamına geldiğini bilmelisiniz.
Umutlar olmadan yeni başlangıçlar yapmak zordur. Yeni bir işyeri kurarken, bebek sahibi olmak isterken, bir anlamda, suya ya da kuyuya bir taş atarız. Bu etkimizin bir de tepkisi olacaktır. Eğer hamlemiz doğruysa, bu aşamada yüklenmemiz gereken sorumluluklar bizi zorlamaz. Ama attığımız adım yanlışsa ve belli bir süre boyunca bunu görmezden gelirsek, gelecekte bir gün bize hatamızı düzeltme şansı sunulur. İşte 2014 yılı, size bu fırsatı sunacak! 2013 Mayıs ayından bu yana söz konusu durumları yaşamaya başlamış olabilir ve bu satırları okurken, “Ama ne şans!” diye düşünebilirsiniz. Unutmamalısınız ki hatalardan geri dönmek zordur ve bazen bir hatamızı onarmaya çalışırken, bir başka hata daha yapabiliriz. Yaşamın cilveleridir bunlar.
Bu yıl, spiritüel zenginliğe sahip olacaksınız. Belli dönemlerde sezgisel algılayışınız çok fazla keskinleşecek. Dolayısıyla, kendiniz için doğru olanı herkesten daha iyi sezip netlikle saptayabilirsiniz. Diğer yandan, bu zorlu yılda karşılaşacağınız güçlükler sizin için yepyeni konular olacak ve bu nedenle, eski deneyimlerinizden yararlanamayacaksınız. Olası sorunlar karşısında yeni formüller üretmeniz gerekecek. Doğru hedefe yönelmişseniz, çevrenizde size yardımcı olabilecek, iyi bir rehber niteliği taşıyan ve bu süreçte başarılı olma şansınızı artıracak kendinizden yaşlı ya da genç birisi olabilir. Bu kişi ya da kişilerin bilgi, deneyim ve görüşlerinden yararlanmak size önemli avantajlar sağlayabilir. Bu tür bir yardımı kimden alabileceğinizi düşünmeli ve gözünüzü açık tutmalısınız. İpucu isterseniz, yakınınıza bakmalısınız; eşiniz, anneniz, babanız ya da bir kardeşiniz olabilir sözünü ettiğimiz kişi.
Şimdiye dek sözünü ettiklerim, özellikle gerçeklikten kopmamanız yolunda yaptığım uyarılar nedeniyle, sizi kötü bir yılın beklediği izlenimine kapılmamalısınız. Bu süreçte, hiç kimsenin sizin için yapamayacaklarını siz kendiniz yapacaksınız. Sürecin sonlanmasıyla birlikte, sosyal konumunuzda bariz bir yükselme olduğunu görebilirsiniz. Yaşamınızı çok daha ileri noktalara taşıyabileceğiniz, 2013’ün ikinci yarısıyla birlikte başlayan ve 2014 yılında da tüm hızıyla devam eden bu süreci elinizden geldiğince iyi değerlendirmeli, zamanınıza sahip çıkmalı, ayaklarınızı yere basmaya çok ama çok dikkat etmelisiniz.
2014 Yılında Başak Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014 yılında, yalnız başınıza ve istikrarlı bir tempoyla sürdüreceğiniz çalışmalarınız sonucunda çok önemli başarılar elde edebilirsiniz. Ancak, bunun için öncelikle zamanınıza kıskançlıkla sahip çıkmanız ve enerjinizi çalan insanları yaşamınızdan soyutlamanız gerekli. Bu yıl, özellikle işlerinde zihinsel yeteneklerini kullananlar ve “iletişim” odaklı bir mesleği olanlar kariyerlerinde aşamalar kaydedebilir, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşabilirler. 2014 yılında bilgi edinmekten duyduğunuz hoşnutluk kadar, kardeşlerinizin katkılarıyla da yaşamınızı daha iyiye taşımanız mümkün olabilir. Romantik ilişkiler söz konusu olduğundaysa, aşka yaklaşımınız oldukça farklıla-şabilir; geride bıraktığımız yılda farkına varmaya başladığınız gibi, kendinizi özgürleştirirken, aynı hakkı sevgiliniz ya da eşinize de tanıyabilirsiniz. Yalnızsanız, olasılıkla bireyselliğinizi koruyabileceğiniz aşkları tercih edeceksiniz.
Yaptığınız işlerde yaratıcı yeteneklerinizden yararlanarak, kişisel imzanızın fark edilebilir olmasını sağlamanız mümkün. 2014’ün sunduğu olağanüstü fırsatları değerlendirerek çok parlak başarılar elde edebilirsiniz. İş arkadaşlarınız, ortaklarınız, danışmanlarınız ve kardeşleriniz de size önemli katkılar sağlayabilirler.
Ancak, bu güzel görünümlerin gölgeleri de var. Öncelikle, sağlığınıza özen göstermeniz; uyku düzenini önemsemeniz ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekli. İkincisi, 2014’e özgü biçimde, bir yandan olağanüstü fırsatlarla karşılaşırken, bir yandan da neyin iyi, neyin kötü olduğunu bilemeyip hatalar yapmamız ve insanları yanlış değerlendirmemiz tehlikesi var. Siz de, en büyük fırsatlarla eşiniz, ortaklarınız, danışmanlarınız ve iş arkadaşlarınız aracılığıyla karşılaşırken, gölgeler ayrılık getirebilir ve koşulları olduğundan farklı algılayarak hatalı hareket etmenize yol açabilir. Atacağınız her adımda dikkatli olmalı ve kararlarınızı çok hassas bir terazide tartmak durumunda olduğunuzu unutmamalısınız.
İlişkilerinizle ilgili duygusal süreçler yaşayabileceğiniz bu yıl, öncelikle sorunlu ilişkilerinizi iyileştirmeli, bağışlamanız gereken birileri varsa onları affetmeli ve eğer gerekliyse, bazı kişilerle de yollarınızı ayırmalısınız. Bir anlamda ilişkilerinizi kategorize ederek değerlendirmeye almalı ve ruhsal anlamda üzerinizde yük oluşturan kişilerle sorunlarınızı çözümlemelisiniz. Yinelersek, ya ilişkide olduğunuz insanlarla bağlarınızı onarmalı ya da onları tamamen kafanızdan atarak bu psikolojik ağırlık ve baskıdan kurtulmalısınız.
2014’ü incelemeyi sürdürürsek, duyarlılığınızın aşırı artacağı bu yıl olumsuz koşullarla karşılaşmanız halinde, karamsarlığa kapılmamaya ve geri adım atmamaya çok dikkat etmelisiniz. Duygularınızı belli etmeme çabasında olduğunuz için bu tür yaklaşımlarınız hassasiyetinizle ilgili değerlendirilmeyip tembel ve kayıtsız olduğunuz düşünülebilir. İnsanlar, özellikle de iş arkadaşlarınız sizin olumlu yönlerinizi dikkate almazken, siz aksine iyi niyetli duygularınızla onlar için son derece olumlu düşünebilirsiniz. Bu duygusal düzeydeki anlaşmazlık, işte sorunlar yaşamanıza ve özellikle iş arkadaşlarınız ve çok daha düşük bir olasılıkla da ortaklarınız ya da eşiniz tarafından hayal kırıklığına uğratılmanız sonucunu doğurabilir.
2014 yılında genel olarak ilişkilerinize değinecek olursam, kardeşleriniz ve ailenizin diğer fertleriyle ilişkileriniz son derece iyi olabilir. Akrabalarınız ve komşularınıza karşı da oldukça destekleyici ve cömert davranabilir ve karşılığından benzer tepkiler görebilirsiniz. Ama bu arada, başta değindiğimiz gibi, zamanınıza sahip çıkmanıza ilişkin temel kriterleri unutmamalısınız. Kardeşleriniz ise, mutlaka daha farklı bir yaklaşımı hak ediyorlar. Bu yıl kardeşleriniz yaşam amaçlarınıza ulaşmanız yolunda sizi desteklerken, ayrıca evinizin konfor ve güzelliğini artırmanıza da yardımcı olarak önemli katkılarda bulunabilirler. Onlarla birlikte yapacağınız işler sayesinde hem çok eğlenebilir, hem de çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu, sözgelimi, eviniz için dikeceğiniz bir perde olabileceği gibi, çok daha geniş kapsamlı iş girişimlerinde bulunabileceğiniz anlamına da gelebilir.
2014 Yılında Terazi Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014 yılında bir tür ilişkiler yumağıyla uğraşacaksınız gibi görünüyor. Dostlarınız, iş arkadaşlarınız, sevgiliniz ve çocuklarınız arasında bir denge kurarak ilişkilerinizi yeniden belli bir çerçeveye oturtmanız gerekebilir. Dolayısıyla, ilişkiler söz konusu olduğunda çalkantılı olaylarla ya da aşmanız gerekli engellerle yüz yüze gelmeniz olası. Eğer gerçekçi bakışınızı korur ve pratik eğilimler geliştirirseniz, en büyük mutlulukları tadabilir ve sürpriz gelişmeleri kendi lehinize kullanmayı başarabilirsiniz, ilişkilerinizde fırtınalar görüldüğünde ve ani değişimlerle karşılaştığınızda ise, kardeşleriniz size temel bir dayanak oluşturarak varlıklarıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaklar. Bu yıl, çalışma sitemlerinizi yenileyerek ve esnek, bağımsız bir çalışma tarzı geliştirerek fırsatları değerlendirebilir; bunun sonucunda, beklentinizin çok üzerinde kazançlar elde edebilirsiniz. 2014 size parasal şans sunuyor. Finansal açıdan son on yılın en harika dönemine girmiş bulunuyorsunuz.
Sizi ılımlı, zarif halinizle ve uyumlu yapınızla tanırız. En iyi diplomatlar Terazi burcundan çıkar, çünkü arabulucusunuzdur insan ilişkileri, doğuştan başarılı olduğunuz bir alandır. 2014’te bu “uzmanlık alanınız” üzerindeki becerilerinizi geliştireceksiniz gibi görünüyor. Bu yıl, bir iş arkadaşınızla aşk yaşayabileceğinize ilişkin, çok güçlü bir vurgu var horoskobu-nuzda Yalnızsanız ya da 2013’ün ikinci yarısından bu yana süregelen astrolojik etkiler altında bu tür bir ilişkiye başlangıç yapmış durumdaysanız, yıldızlar arasındaki karmaşa, sızın için çok sayıda ve birbirinden farklılaşan olasılıklara işaret ediyor.
Karar alma süreçleri sizi herkesten fâzla zorlar. Şartların son derece değişken ve içinde bulunulan durumların anlaşılmaz olabileceği bu yıl Zodyak’ın tüm üyeleri herhangi bir konuyu netleştirmekte zorlanırken, kendi durumunuzu düşünebiliyor musunuz? Birçok ani gelişmeyle yüz yüze gelip ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Maddiyatla ilgili konularda, oldukça kesin kararlar alacağınızı söylemek mümkün. Yani, yaşamın bu alanında görülecek değişiklikler sizi pek zorlamayabilir. Ama ilişkileriniz söz konusu olduğunda, karar alma süreçleri sizi bir tür duygusal çalkantıya sürükleyebilir ve işin içinden kolay kolay çıkamayabilirsiniz. Böylesi anlarda, kardeşlerinizi aramalısınız. Onların görüşlerine güvenebilirsiniz. Ne kadar uzakta yaşıyor ve ne kadar ender görüşüyor olsanız da, sizin için en doğru olanı içgüdüsel olarak bilebilirler.
2014 yılında dostluk ilişkilerinizi ele alırsak, arkadaşlarınızı seçerken çok temel bir ayrım yapmanız gerekecek gibi gözüküyor. Çünkü ömür boyu sürecek sağlam dostluklar kurabileceğiniz gibi, yaşamdan korkan, güvensiz ve yargılayıcı insanları da kendinize çekmeniz olasılığı var. Bu sene, sizi en çok zorlayacak alanlardan biri arkadaşlıklar.
2014’te aşk ekseninde dönen entrikalara tanık olabilir; en kötüsü, daima, son derece doğal biçimde karşı cinsin odak noktası olduğunuz için aşk nedeniyle arkadaşlarınız tarafından kıskanabilirsiniz. Özgür yaşamınız, kendi ayaklarınız üzerinde duruyor olmanız, yetenek ve becerileriniz nedeniyle size yalnızca gıpta edilmeyecek, olasılıkla dost bildiğiniz kişilerin kıskançlık duygularının da hedefi haline geleceksiniz. İşin kötüsü, bu durumu kabullenmek istemeyip yadsıma eğilimi geliştirebilirsiniz. 2014 yılında, en azından bir arkadaşınızın yanılgılara kapılmanıza neden olarak aşk yaşamınızı olumsuz yönde etkileyebileceğini ya da çocuklarınızla ilgili hatalı kararlar almanıza yol açabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.
2014 Yılında Akrep Burcu’nu Neler Bekliyor?.
Yıldızınız Antares’i, diğer adıyla “;Akrep Kalbi” ni Zodyak’ın başında taç yerine taşıyacağı 2014, tek kelimeyle olağanüstü bir yıl olabilir sizin için. Başarı, zenginlik, mutluluk ve fazlasını vaat ediyor size yeni yıl. Beklentilerinizi sınırlandırmanız ve gerçekçi davranmayı başarabilmeniz halinde, kariyerinizde aşama kaydederek düşlediğiniz pozisyonları elde edebilir; dönemsel olarak büyük kazançlar sağlayabilir; ruh eşinize rastlayıp mutlu bir evlilik yapabilir ve kısacası, yaşamınızın geliştiğini görebilirsiniz. Tüm bunların başlangıcında ya da sonucunda, mutluluğu yakalayacak olmanız belki de en güzeli… Yaşama doğru esnemeye hazırlanın ve karşınıza çıkacak harika fırsatları değerlendirmek için gözlerinizi kocaman açın!
2014’te yepyeni bir alanda kariyer yapabileceğiniz gibi, işinizde bir ya da birkaç kademe yükselebilirsiniz. Bu bir bakıma, okul yıllarımızda bir üst sınıfa geçmek ya da liseyi bitirip üniversite eğitimine başlamak gibi düşünülebilir. Eskiyi öğrendiniz, hazmettiniz ve şimdi, yeni bir katta ya da yeni bir sınıftasınız. Dolayısıyla yeni insanlarla tanışacak, yeni standartlarla karşılaşacak ve farklı yöntemleri kullanmak durumunda kalacaksınız. Yani, öğrenmeniz gereken çok şey olacak. Yeni yöntem ve yaklaşımlardan haberdar olmanız, bilgi ve becerilerinizi artırmanız, kısacası kendinizi geliştirmenizin gerekliliğini hissettireceksiniz. Yeni kariyerinizde elde edeceğiniz başarı ya da mükemmelliğe ulaşabilmek, ancak bu şekilde mümkün olabilecek.
Kısacası, çalışmalarınız yeni bilgiler edinmeyi gerekli kılacak ve iş ve bilgi kol kola yürüyecek. Eğer bu bilinçle hareket ederseniz, her ne kadar önemsemeseniz de -kaldı ki asla önemsememelisiniz- size muhalefet eden kişilerin ya da rakiplerinizin dahi takdirini kazandığınızı göreceksiniz. Ulaştığınız yerin, sarsılmaz olması gerekiyor. Bu süreçte, bir tür çıraklık evresinden geçerek ustalaşacaksınız.
Siz Akrepler, Aslan’la birlikte, Zodyak’ın kendi değerinin farkında olan bireylerisinizdir. Siz ne olup olmadığınızı çok iyi bilir, Aslan gibi başkalarının görüşlerinden etkilenerek potansiyelinizi olduğundan büyük görmezsiniz. Ama bu yıl, durum farklılaşıyor… Öncelikle, özgüveniniz daha da güçlenecek. Kişisel cazibeniz olağanüstü olacak, kapılar size kendiliğinden açılacak, risk almaktan çekinmeyecek ve bu nedenle de, olasılıkla çok şey kazanacaksınız. Ancak, “risk” aynı zamanda, bıçak sırtında bulunmak anlamında da düşünülebilir. Bu nedenle, madalyonun diğer yüzünü görmezlikten gelmemeli ve kapasitenizi aşan alanlara girmemeye dikkat etmelisiniz.
Bu çok özel yılın önemini hemen kavrayamayabilirsiniz belki. Kararlarınızı almalı ve harekete geçmelisiniz. Çünkü geleceğinizi biçimlendirebilmek ve böyle bir şansı bir daha elde edebilmek kolay olmayacak ve o zamanlar geldiğinde hâlâ bu treni bekliyor olursanız, sizin varmanız gereken istasyonlarda ya da bulunmanız gereken vagonlarda kim yolculuk edecek? Eğer başarılı olmak istiyorsanız, kararsızlıktan ve rahat davranmaktan kaçınmalı; 2014 yılını çok iyi değerlendirmelisiniz. Aşk yaşamınız, kariyeriniz, finansal durumunuz, dostluklarınız, sağlığınız ve yaşama özgü diğer birçok konuda çok şanslı olacaksınız. Dolu dolu geçecek bir yıla hazırlanmalı; bir anınızı bile boşa geçirmemeli; hedefleriniz doğrultusunda ilerlerken aynı zamanda yaşamın tadını da çıkartmalısınız.
2014 Yılında Yay Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014’te kendi içinize dönüp genel anlamda yaşamı sorgulama eğilimi geliştirebileceğinizi ve zihinsel ya da daha çok ruhsal çabalarınızla, yaşamı tanımak isteyeceğinizi söylemek mümkün. Bu yıl başkalarına karşı daha da şefkatli ve yardımsever davranmakla birlikte, bireysellik hakkınızı saklı tutabilirsiniz. Eksantrik düşüncelere kapılarak eski tanıdıklarınızla pek tat bulamayabilir ve yalnızlığı her şeyden çok sevebilirsiniz. 2014 size kendinizi aşmayı vaat ediyor. Eğer net bir hedef belirleyebilirseniz, bu yıl doktora yaparak ya da herhangi bir biçimde eğitime yönelerek kişisel gelişimize katkıda bulunabilirsiniz.2014 yılını minimum zarar ve maksimum fayda ile geçirebilmek için kişiliğinizdeki gücün farkına varmalısınız. Görünen o ki mistik eğilimlerden kendinizi kolay kolay soyutlayamayacaksınız. Bu eğilimlerinize direnmeniz de hiç iyi sonuç vermeyebileceği için aklı başında ilgilere yönelerek yine kendinizi bilinçaltı yönlendirmelerinize teslim etmiş olur ve bu arada, bilinçaltınızın zengin esinlenmelerinden ve sezgi gücünüzden de yararlanabilirsiniz. Sözgelimi Reiki türü uygulamaları merak ediyorsanız bunları öğrenebilirsiniz. Bu arada, bunu çoktan öğrenmiş olabileceğinizi düşünmeden edemiyorum.Astrolojiyi öğrenmeye çalışmanız, ayaklarınızı biraz daha yere yakınlaştırabilir belki. Ruhunuza ve bedeninize iyi bakmanız halinde çok iyi sonuçlar alabileceğiniz bu yılı, mistik yönelim gereksiniminizi de göz önünde bulundurursak, yoga ve me-ditasyon uygulamalarına yönelerek değerlendirmeniz gerçekten iyi bir fikir olabilir. Ama yalnızca meditasyon değil, yoga da yapmalısınız. Yoga, zihinsel ve duygusal bütünlüğü sağlayarak konsantrasyonunuzu artıracak, kendinizi boş hayallerde ve düşüncelerde dağıtmanızı önleyecektir. Bunun, bedeniniz üzerinde de harika etkileri olduğunu göreceksiniz.Başkalarını kurtarabilmeniz için en önce kendinizi kurtarmak zorunda olduğunuzdan, bu yıl yaşamınıza doğru insanları katmaya çok önem vermelisiniz. Mistik eğilimlerinize bir sınır çizmeli, belli çerçeveye oturttuğunuz ilgilerinizle yetinmeli ve kalan zamanınızı son derece etkin olabileceğiniz ekip çalışmalarına, grup projelerine dahil olarak değerlendirmeye bakmalısınız. Grup ortamlarında, bire bir ilişkilerde olduğunuzdan çok daha etkili olabilir ve kişiliğinizdeki gücü daha derinden hissedebilirsiniz. Son olarak, iyi bir eğitim almak için kendinizi zorlamalısınız. Eğer okul yıllarınız geride kaldıysa, bir kursa giderek ya da daha iyisi doktora yaparak bir hedefe odaklanabilir ve zihninizi toplayıp ayaklarınızı yere sağlam basabilirsiniz.Eğer evliyseniz, bu yıl eşinizin ailesiyle sorunlarınız olabilir. Özellikle kayınvalidenizle tüketici bir ilişki içine girmeniz söz konusu. Eğer böyle bir olumsuzluk görülürse, bu durumun hatalı algılamalarınız sonucunda oluşabileceği fikri üzerinde durmalısınız. Diğer bir olasılığa göre ise, onunla ilgili endişeleriniz olabilir. Genelde, bu yıl daha da çok kişi tarafından sevildiğinizi göreceksiniz. Muhalefete düştüğünüz insanlarla bile, uzlaşmaya varmanız, hatta dost olmanız mümkün. Bunun bir nedeni de, mistisizme yönelmenize de yol açan yoğun duyarlılığınız; insanlara her zamankinden daha da fazla sevgi ve şefkat göstermeniz olabilir. Yardıma ihtiyacı olanlar için elinizden geleni ve hatta fazlasını yapmak isteyebilirsiniz. İnsanları yargılamaksızm, ihtiyaç duydukları maddi ya da manevi desteği onlara sunmak size huzur verebilir. Neyiniz var, neyiniz yoksa, başkalarıyla paylaşmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Eğer olanaklarınız kısıtlıysa, görme engellilere kitap okuma, sosyal yardım kuruluşlarında çalışma türü projelerin içine girebilirsiniz. İlginç biçimde, zor zamanlarınızda siz de sürpriz destekler görebilirsiniz.Eğer bir sıkıntınız olursa, ihtiyacınız olan şeyi evrene sipariş vermelisiniz. Hayal kurarak ve tasarımlayarak, yani istediğiniz şeyi gözünüzün önünde canlandırarak arzularınıza kavuşmanız mümkün olabilir. Yine ilginç biçimde, bunun astrolojik yorumu, geçmişteki iyi davranışlarınızdan kaynaklanan sürpriz destekler görmeniz biçiminde anlatılır. Eğer maddi sıkıntılarınızı çözümleyemediğiniz anlar olursa, karamsarlığa ka-pılmamaya dikkat etmelisiniz. İyimserliğinizi korursanız, içinde bulunduğunuz sorunları aşmanız da kolaylaşacaktır.
2014 Yılında Oğlak Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014’te yepyeni sosyal ortamlara girmeye hazır olmalısınız. Bu yıl çok farklı çevrelerden, çok sayıda yeni dost edinecek, eski arkadaşlarınızla da “yaşamı paylaştığınız” için mutluluk duyacaksınız olasılıkla. “Sırlar” ya da çok önemli destekler arkadaşlıklarınızı bu kadar özel kılacak belki de… Bir arkadaşınızın size, maddiyatla bağlantılı olağanüstü katkılarda bulunması sonucunda umutlarınızı, hayallerinizi gerçekleştirebilecekken, bir başka dostunuz nedeniyle ciddi kayıplara uğramanız olasılığı var. Buradan da tahmin edebileceğiniz gibi 2014 yılında birincil konunuz para yönetimi ve sahip olunan değerleri korumak olacak. Son olarak, sürpriz aşklara hazır olmalı ama aynı zamanda, dünyaya bir sis bulutunun ardından bakacağımızı da hiçbir zaman unutmamalısınız.Sizin için toplumsal konumunuz ve dışa karşı iyi görüntü vermek çok önemlidir. Dolayısıyla, hiç kimseye bir şeyler borçlu olmayı istemezsiniz. Bu nedenle de, yine hiç kimseden kolay kolay bir şey talep etmezsiniz. İnsanların başkalarına “muhtaç” durumda olması, sizin için kolay anlaşılır bir konu değildir. Karşılığını ödemeden birilerinden herhangi bir talepte bulunmayı, gizliden gizliye ayıplarsınız. Çünkü size göre, çalışır ve sorumlu davranırsanız, para ile ilgili bir derdiniz de olmaz. Çoğunlukla kötü durumda olanlara yardımcı olmakla birlikte, bunu içten gelerek yapmaz, en azından yargılayıcı davranırsınız. Ancak, 2014 yılında birtakım parasal güçlükler içine girmeniz nedeniyle sözünü ettiğimiz durum değişebilir.Şunu unutmamalısınız, insanız ve hepimizin zor zamanları olabilir; yinelersek, başkalarının acılarına karşı hassasiyet göstermeli ve siz de gerektiğinde yardım istemekten çekinmemelisiniz.Bu yıl harika arkadaşlar edinebilirsiniz. Yaşama derin bir kavrayışla bakan, rahat insanlar etrafınızı çevirebilir. Bu biraz da, sizin iyi bir arkadaşın sahip olması gerekli nitelikleri taşımanızdan kaynaklanıyor olsa gerek. Arkadaşlarınız çok farklı çevrelerden gelseler de, onlarla sizi buluşturan bir ortak payda olacaktır ve bu özellik tümü için geçerliliğini koruyacaktır. Eğer son birkaç yıldır evlilik, kariyerinizdeki yoğunluk ya da bir başka nedenle görüşemediğiniz arkadaşlarınız ya da bir arkadaşınız varsa, onlarla yeniden birlikte olmaya başlayabilirsiniz.Bu yıl elde edeceğiniz en büyük kazançlar ya da uğrayabileceğiniz en ciddi zararlar, sosyal ortamlarda tanıştığınız kişiler aracılığıyla gelebilir. Bir arkadaşınız sizi yanlış insanlarla tanıştırarak, iyilik yapmak isterken ciddi zararlarla sonuçlanacak bir yöne itebilir; buna karşın diğer bir arkadaşınız, olağanüstü fırsatları ayağınıza getirerek maddi sorunlarınızı büyük oranda çözümlemenizi sağlayabilir. Daha dar kapsamlı olarak bir arkadaşınız size destek vermeyi reddeder ya da borcunuzu zamanında ödeyememeniz nedeniyle aranızda tatsızlık çıkarken, bir diğerinin size önemli katkılar sağlaması, yıl içinde yaşanabilecek detaylar arasında sıralanabilir. Yılın belli dönemlerinde, tüm bu olumlu ve olumsuz durumları bastıran çok hoş gelişmeler bekleyebilirsiniz: Bir arkadaşınız size çok önemli bir katkı sağlayarak içinde bulunmanız muhtemel finansal sorunları neredeyse kökten çözümlemenizi sağlayabilir.
2014 Yılında Kova Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014 yılında, romantik ilişkilere yaklaşımınız tamamen farklılaşabilir. Geçmişteki özgürlük ideallerinizin biçimlendirdiği ilişkilerinizi sorgulayarak aşktan beklentinizi netlikle saptama uğraşı verebilir; bu yüzleşme sonucunda henüz tam olarak kavrayamamakla birlikte, duygusal düzeyde belli kararlar alma noktasına gelebilirsiniz. Bir yıllık süreci aşan bir dönüşüm geçirmekte olduğunuz için değişen istek ve eğilimleriniz belki sizi şaşırtabilir ve ilişkilerinizde gelgitler yaşamanıza yol açabilir. Bu olası iniş çıkışların aşk yaşamınıza renk katacağını düşünürsek, 2014 yılının size romantizm, kariyerinize ilişkin harika fırsatlar ve bol kazanç potansiyeliyle birlikte geldiğini söyleyebiliriz. Son olarak, 2014 ya da sonraki yıllar, size düşlediğiniz güzellikleri sunabilir!Yeni yılda, özgür doğanızın gerektirdiği yalnızlık ile kalıcı bir ilişki kurmak arasında kalıp kendi savaşınızı vereceksiniz gibi görünüyor. Karşınıza öyle biri çıkabilir ki tüm bilinçaltı korkularınızın ortaya dökülmesine yol açarken aynı zamanda, size özlemlerinizi de anımsatabilir. Yıl boyunca yaşayabileceğiniz duygusal gelgitler ise, bu zorlu kararı almaya çalışmanızın doğal bir sonucu, bir tür dışavurumu olabilir.Aslında, uzun süreli ve kapsamlı bir dönüşümden geçiyorsunuz. Geçmişe oranla romantik eğilimlerinizin arttığını fark edebilir; özgür Kova kadınıyken, düşlenen sevgili Balık’a dönüşmenizi ve size kol kanat geren bir sevgiliden bu denli hoşlanmanızı anlamlandıramayabilirsiniz. Eğer erkekseniz, bu kez doğanızın daha ılımlı hale geldiğinin, başkalarına karşı daha tolerasiı davranmaya başladığınızın farkına varmanız beklenebilir.İdeal sevgiliniz, yönetim becerisiyle kendini belli eden ve işleri çekip çevirerek size önemli bir konfor sunan kadınlardır. Bu anlamda, yaşamınızda pek bir şey değişmeyebilir. Yalnızca eşiniz ya da sevgilinizin başına saksı düştüğünü düşünebilir ve niçin kariyer ya da bir başka amaç uğruna kendini bu denli zora soktuğunu anlamayabilirsiniz. Sizin için net olarak belirtebileceğim nokta şu; önceki yıllarda heyecanlı bir ilişki yaşayıp sevgiliniz ya da eşinizle dikkat çekici ve çok sevilen bir çift olmanıza karşın, artık yavaş yavaş içe dönebilir ve birbiri nize daha sıkı bağlanabilirsiniz. Gerçi eskiden de öyleydiniz muhtemelen; ama bu, dışarıdan bakıldığında anlaşılmıyordu yalnızca. Asıl farklılık, ilişkilerinizde fikir tartışmalarının payının giderek azalması ve yerini, yoğun sevgi ve romantizme bırakması olabilir.Bilinen karakteristik özellikleriniz olan düş gücünüz ve sezgilerinizin giderek daha da yoğunlaşmaya başladığını tarifi edebilir ama bu fantezi düzeyindeki veri bombardımanı altında, hayallerinizi ve rüyalarınızı eskisi gibi net olarak kavrayama-maktan da rahatsızlık duyabilirsiniz. Yine de, bu durumdan şikâyetçi olduğunuz pek söylenemez. Kişiliğinizdekı bu olası farklılaşmalar sonucunda, 2014 yılında kariyerinize ve dolayısıyla kazancınıza ilişkin aniden ortaya çıkacak parlak fırsatları sezgisel olarak algılayıp değerlendirebilir ve sonuçta, önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.Eğer olgun yaştaysanız, bu yıl duygusal ilişkilerinizi, geçmişteki aşklarınızı sorgulama eğilimine girebilir ve nasıl bir aşk yaşamak istediğinizi saptamaya çalışabilirsiniz. Gerçek arayışınız sağlıklı ve uzun ömürlü bir ilişki olacak olasılıkla ama bunu anlamanız zaman alabilir. Duygusal gelgitleriniz ve kararsızlıklarınızın sona ereceği bir an gelecek mutlaka ve görünen o ki ilişkiler konusunda, daha aklı başında bir yaklaşım geliştirmeyi başaracaksınız.Ancak, ilişkiniz nedeniyle çok sayıda kişi tarafından kıskanılmanız ya da sevgilinizle çeşitli sorunlar yaşamanız olasılığı var. Bunların tümü aşılabilir problemler gibi görünüyor. Çünkü gerçekte, yaptığınız iç hesaplaşma nedeniyle birlikteliğinizi yokuşa süren siz olabilirsiniz. Çok derinde, hayal kırıklığı endişesi taşıyıp taşımadığınızı kendinize sormalısınız.Hiçbir ilişki, sizin birlikteliğiniz kadar olumsuz eleştiriden etkilenmeyecektir. Bu nedenle, ilişkilerinizde ne yaşarsanız yaşayın, sevgilinize karşı olan tavrınıza ve üslubunuza çok dikkat etmelisiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz mantık çerçevesinde davranıp görünürde ölçülü tavrını ve ciddiyetini koruyabilir ama onun bu görünümü sizi yanıltmamak; geride çok derin bir romantizm ve aşırı hassas bir kalbin olduğunu bilerek onu incitmemeye çok özen göstermelisiniz.2014 yılının, en parlak vurgu yaptığı yaşam alanlarından biri kariyeriniz. Öyle ki bu yıl elde edeceğiniz bir başarı, ömür boyu yolunuzu açabilir. Genel olarak ise, kariyerinizde çok sayıda önemli başarı elde edebilirsiniz. Özellikle grup çalışmalarında bulunarak ve insanlığın yararını gözeteceğiniz iş alanlarına yönelerek olağanüstü başarılar elde etmeniz mümkün olabilir. Bu yıl iş değişikliği yaparak çok daha iyi konumlara gelebilirsiniz. Fırsat niteliği taşıyan, harika teklifler beklemelisiniz. Önemli mevkideki bir insandan çok özel bir yardım görerek kariyerinizde ilerleme sağlamanız olasılığı çok yüksek. Mesleğinize ilişkin olarak, arkadaşlarınız da size önemli katkılar sağlayabilirler. İşte elde edeceğiniz başarılar, doğal olarak gelirlerinize de yansıyacaktır. Ama özelikle yılın belli dönemlerinde, sürpriz biçimde ve yüklü miktarlarda kazançlar sağlamanız olasılığı var.Kariyerinizde çok iyi bir konum elde edebileceğiniz bu yılı iyi değerlendirmelisiniz.
2014 Yılında Balık Burcu’nu Neler Bekliyor?.
2014 yılı sizin için çok çabuk geçebilir. Ne günlerin, ne de mevsimlerin hızına yetişebilirsiniz. Çünkü aşırı yoğun bir çalışma temposuna girip geliştireceğiniz bu istikrarlı sistemle, neredeyse insan dayanıklılığının son sınırını test eder görünümü vererek çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Sırrınız, en rutin işleri bile oyun oynar gibi yapmanız olacak olasılıkla ve çalışmalarınızı takdir kazanmak için değil, kendi amaçlarınız doğrultusunda sürdüreceksiniz. Aynı anda çok sayıda projeye yoğunlaşmanızın, zamanınızı kontrollü kullanmanızı kaçınılmaz kılacağını tahmin edersiniz. Eğitiminizi de önemseyecek ve edindiğiniz bilgileri işinizde kullanmak isteyeceksiniz. Ama bu olası eğilimlerinizden sağlığınızın olumsuz yönde etkilenmemesine dikkat etmeniz gerekli. Düşünceleriniz ve bununla bağlantılı olarak yaşam tarzınız ve dış görünümünüzle ilgili farklılaşma sürecek.2014’te de, değişimler sizi ve yaşamınızı büyütecek denebilir. Son yıllara dek, belki belli çevrelerde sezgisel ve duygusal doğanızı gizleme eğilimi göstermiş olsanız bile, artık bu ayrıcalıklarınızı gözler önüne sermekten çekinmeyeceksiniz.Duygusal yönünüz fark edilmeyecek gibi değildir. Bu nedenle olsa gerek, çoğunuz kendinizin “zeki”olmaktan çok, “tatlı biri” diye nitelendiğinize tanık olmuşsunuzdur. Ama son yıllarda, bu durumun değişmeye başladığının sanırım siz de far-kındasmızdır. Doğuştan sahip olduğunuz yoğun sezgilerinizle, artık edinmeye başladığınız bilgileri aynı kapta yoğurarak insanlar için çok yararlı olabilir ve bu arada tabii, kendi yaşamınızı da ilerilere taşıyabilirsiniz. Sözünü ettiğimiz bu durum yalnızca 2014 ile ilgili değil, gelecek yıllarda da söz konusu eğilimleri güçlü bir biçimde taşıyacaksınız. Ama bu sene, belli açılardan Zodyak’ın torpilli burçları arasında yer aldığınız söylenebilir. Aslında, sizin için 2014 harika görünüyor. Ciddiye almanız gerekli tek ama önemli bir olumsuzluk ise, sağlığınızla ilgili.Bu yıl, uzun saatler boyunca ve yorucu işlerde çalışabilirsiniz. Ama bunun tam aksine, kendinizi baskı altına almamak adına ya da mükemmel olamamaktan korkarak çalışmaktan kaçmanız da beklenebilir. Yine de, uzun saatler boyunca ve yorucu bir tempoyla çalışmanız ve özellikle yönetimin sizde olacağı işlerde sorumluluk üstlenmekten mutluluk duymanız olasılığı çok daha yüksek görünüyor. Özellikle, detay ve araştırma gerektiren bunaltıcı projelerde son derece başarılı olabilirsiniz. Kolay işleri ise, olasılıkla sevmeyeceksiniz. Ancak, bu eğiliminiz problem yaratabilir. Kendinizi öyle bir baskı altına sokabilirsiniz ki ancak hastalanarak bu yoğunluktan kurtulabilirsiniz. Sorumluluk ve kendini adama duygunuz çok güzel olsa ve sizi mutlu eden işlere yönelmenizi sağlasa da, dengeyi bulmaya çalışmanız sağlığınız açısından kuşkusuz çok daha iyi olacaktır.2014’te, sağlığınızı önemsemelisiniz. İşinizde ihtiyaç duyduğuz enerjiye sahip olabilmeniz için düzenli bir yaşam sürmeniz gerekli. Öncelikle, yeterince uyumaya gereken önemi vermelisiniz. Uykusuzluk ayrıca sizi fazla yemeye yöneltip özellikle çikolata ve makarna türü direkt olarak enerji veren besinleri fazla tüketmenize yol açabileceği için, dengesiz beslenmenin yaratacağı birçok sorunun yanı sıra, alerji gibi cilt problemleri de yaşayabilirsiniz. Bundan daha önemlisi, vücudunuzda kalsiyum eksikliği ve kaslarınızda veya omurganızda sertlik oluşabilir. Vücut direnciniz ve enerjinizdeki noksanlığı sağlıklı beslenme ve vitamin takviyesi ile gidermeye çalışmalısınız. Ayrıca, yaşamınıza düzenli olarak yapacağınız bir spor etkinliğini katmanızda kuşkusuz yarar var. İlginç biçimde başkalarından göreceğiniz şefkat ve fiziksel temas, sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilir. Düzenli masaj ise, sizde terapi etkisi yapabilir.Gözünüzü korkuttuysam, hemen belirtmeliyim ki yeni yılda, son derece zevkli geçecek seyahatlere, tatillere de çıkabilirsiniz. Eğer herhangi bir yere gitmezseniz, bu kez uzakta yaşayan dostlarınız, yakınlarınız size gelebilirler ve ziyaretleri gerçekten de özel olabilir. Olağan biçimde, hemen tüm ilişkilerinizi yine uyumla sürdüreceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Evliyseniz, eşinizin ailesiyle de iyi ilişkiler içinde olabilir ve onlardan önemli destekler görebilirsiniz. Aslında yalnızca eşinizin ailesi değil, farklı etnik kökenlerden gelen tüm insanlarla çok iyi ilişkiler içinde olup onlardan büyük yararlar görmeniz söz konusu.Bilgiye olan açlığınız ise, sizi yeni kavrayışlara ulaştırabilir; diğer bir deyişle, yaşama daha geniş bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz. Bunun uzantısında, eğitimde çok başarılı olabilirsiniz. Yabancı bir ülkede eğitim görmeniz ya da çalışmaya karar vermeniz de olasılıklar kapsamında düşünülebilir. Eğer bir yazar ya da eğitmenseniz, çok başarılı geçecek bir yıla hazırlanmalısınız.
Afrodit Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, burç, turan, yorumları, zeynep


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557