Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29 Aralık 2013, 21:15   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Parmak Forumrenkli Hande Kazanova 2014 Burç Yorumları

Koç Burcu 2014 Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, bu yıl da geçen yılda olduğu gibi evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz olacak.
Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir, ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.Evliliklerinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı, partnerinize ne kadar dürüst olup olmadığınız bu yıl içinde yaşadığınız olaylarla ortaya çıkacak. Bekarsanız ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmek ve ciddi bir platforma taşımak için uğraşabilirsiniz. Belki de evlilikten korkuyorsunuz ve şu ana kadar kaçtınız ama bu yıl sorumluluk almaya açık olacak ve evlilik kararını düşünmeye başlayacaksınız.

İkinci dönem doğan (1-10 Nisan arası) Koçlar, geçtiğimiz sene oldukça zorlandılar. Karşıt açıda bulunan Satürn, onların otorite figürleriyle, patronlarıyla, babalarıyla çeşitli sıkıntılar yaşamasına neden oldu. Yıl içinde sağlık sorunları yaşandı veya babalarının veya amcalarının hayatlarındaki zorlanmalara şahit oldular.
Bu yılsa, üçüncü on günlük dilim içinde doğan Koçlar yukarıda saydığım etkileri hissediyor olacaklar. Eğer 10-20 Nisan arasında doğduysanız bu sene üzerinizdeki değişimlere açık olmalı, olumsuzluklar karşısında hemen demoralize olmamalı ve hayat size karşıymış gibi bir izlenime kapılmamalısınız. sanata dayalı işiniz varsa Neptün adeta etkilerini sizin için gönderecek. Altıncı hissiniz gelişecek, göreceğiniz rüyalarla, hissedeceğiniz durumlarla siz bile kendinize inanamayacaksınız. Yalnız sizi etkileyecek ve sorgu sualsiz kendinizi teslim edeceğiniz insanlara, gruplara ve dini oluşumlara karşı biraz dikkatli olmalısınız.
İş ve kariyer alanlarınızda bu yıl da seyrine devam edecek olan Plüton iş hayatınızdaki değişimleri ve bazı noktalarda zorlanmaları da beraberinde getirebilir. Çünkü üstlerinizin ve patronlarınızın baskısına karşı içinizden özgürlük duyguları fışkırabilir. Ani kararlar almaya ve baskıya boyun eğmemeye kararlı olabilirsiniz.
Kısaca bu yıl heyecanlı, ilginç, geliştirici, aktif bir yıl içinde bulunuyorsunuz sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar, hepinize mutlu yıllar.


Koç Burcu Aşk Hayatı 2014
Aşkı da cesaretle, tutkuyla yaşayan, biraz da mücadele etmeyi seven Koçlar, geçen yıldan bu yana aşk hayatınızda önemli değişimler, heyecanlar, aksiyonlar oluşmaya başlamış bulunuyor. Uranüs'ten aldığınız birleşim enerjisiyle üzerinizdeki enerji çok yoğun. Yeni insanlar, farklı ortamlar ve yerler sizi heyecanlandırıyor. Rutin ve sıradan geçen aşk hayatınızı hareketlendirmek ve farklı heyecanlara taşımak sizin için bu yılda önemli olacak. Halihazırda Satürn, ilişkileriniz konusunda sizi test ederken, bu yıl da dürüstlüğünüz ve içten yaklaşımlarınız sizi geliştirebilir. Yoksa ilişkileriniz bozulmaya veya yok olmaya mahkum gibi gözüküyor. Uzun süreli ilişkisi olanlar için ocak ayı başları oldukça keyifli ve romantik bir süreç olabilir. Yine de tüm ocak ayı boyunca sevdiklerinizle aranıza koyacağınız mesafe karşı tarafın beklentilerini etkileyecek. Sosyallikten, sevgiden, eğlenceden uzaklaşmış olacaksınız. Hayatın anlamını keşfetmek, daha çok kendinize vakit ayırmak veya sevdiğiniz insandan düşüncelerinizi saklamak gibi etkiler altında olabilirsiniz. Eğer bu süreçte ilişkiniz yoksa gizli saklı ilişkiler, platonik etkiler devreye girebilir.
Özellikle mart ayında bencilliğiniz fazla gözüküyor. Tamamen kendi hayatınıza, alışkanlıklarınıza kanalize olduğunuz mart ayında, sevdikleriniz sizden çok şey bekliyorlarsa, anlaşmazlıklarınız artabilir.
14 Mayıs'ta gerileyen Venüs özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sevginizi ortaya dökmekte zorlanacağınızı gösteriyor. Yine yakın çevre, akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde bu süreçte yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.
Haziran ayında evinize ve ailenize olan düşkünlüğünüz artabilir. Daha fazla vaktinizi evinizde geçirmek isteyeceksiniz. Sevdiklerinize ve aile büyüklerinize yakınlığınız artabilir. Onların sorunlarıyla uğraşmak ve çözümler üretmek öne çıkabilir. 26 Haziran'da artık aşkı konuşmak, anlatmak ve paylaşmak isteyeceksiniz.
15 Temmuz'da sizin aşk evinizde gerileyen Merkür, aşk hayatınızda tamamlanmamış, yarım kalmış eski ilişkileri yeniden gündeme getirebilir. Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar, ciddi düşünceler ve geçmişle karşılaştırma yapmalar öne çıkabilir. 19 Temmuz'da ev ve aile evinizde oluşan yeni ay, bu alandaki başlangıçları ve yeni kararları hayatınıza taşıyabilir.
22 Temmuz ve sonrası artık bir ay boyunca ilgi alanınız aşk olacak. 'Havada Aşk Kokusu Var' şarkısını çalabilir, eski veya yeni flörtünüzle gönlünüzce güzel bir ay geçirebilirsiniz. Yine çevreniz ve arkadaşlarınızın yapacağı organizasyonlar keyfinize keyif katabilir. Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa, sevdiğiniz insanla romantizmin artmasının yanı sıra çocuğunuzun hayatıyla ilgilenmek öne çıkabilir. Çocuk isteyenler yine olumlu bir dönem içerisinde olduklarını bilmeliler.
7 Ağustos ve sonraki birkaç hafta evinizin dekorasyonu, tadilatı, boya, badana işleriyle uğraşabilirsiniz. Evinizde bulunmayı ve vakit geçirmeyi çok seveceksiniz. Sevdiklerinizi, sevgilinizi, eşinizi dostunuzu evinizde ağırlamak önemli olacak. Eylül ayında iş alanlarınız aktif olurken, diğer yandan kafanızı rahatlatmak, aktiviteler içerisinde yer almak, aşkı hissetmek isteyebilirsiniz. 12 Eylül'de hayatınızda kimse yoksa size heyecan veren, harekete geçiren bir aşk yaşama ihtimaliniz çok yüksek. 22 Eylül ve sonrası ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınız aktif olacak. 29 Eylül tarihine dikkat edin. Hayatınızdaki değişimleri sevdiğiniz insan onaylamayabilir veya siz fazla başınıza buyruk davranabilirsiniz.
Ekim sonundaysa artık sevdiğiniz insanla ilişkinizi güzel noktalara taşımak için şanslı bir dönem içerisine gireceksiniz. Kasım başı biraz zorlansanız bile, 9 Kasım, 22-30 Kasım civarı güzel etkileşimler altındasınız.
Boğa Burcu 2014 Burç Yorumu
Sevgili Boğalar 2014 yılı içerisinde de iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda test edilmeye devam ediyorsunuz. Kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi, sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir yıl daha sizleri bekliyor. Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitmeli, tarz ve alışkanlıklarınızda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak; enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak. Sadece alınması gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz kendiniz için harekete geçin. Bu yıl iş hayatında önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. İster isteyin ister istemeyin, iş yapmak, hizmet etmek hayatınızın önemli bir parçası haline gelebilir. Size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymanız ve zevk almanız olmalı. Ancak o zaman başarı kaçınılmaz olabilir. İş ortamlarınızda ne kadar dürüst, açık ve adil olduğunuz bu süreç sonunda ortaya çıkacak.
Ekim 2014 'te burç değiştirecek olan Satürn bu sefer özel ilişkileriniz, evlilik ve ortaklı işlerinizde yeni sorumluluklar üstlenmenize neden olacak. 2.5 yıl boyunca bu alanlarınızda değişimlere ve dönüşümlere maruz kalabilirsiniz.
Neşe, bolluk ve zenginlik gezegeni Jüpiter, bu yıl size haziran ortalarına kadar her konuda şans veriyor. Bu yeni bir dönemin başlangıcı. Kim ve ne olduğunuzu görecek, kendinizi iyi tanıyacak, neler başarabileceğinizi anlayacaksınız. Bu yıl kendinize olan güveniniz tam olacak. İnsanları kolaylıkla etkilemeyi başaracaksınız. Öğrenme ve deneyim kazanmanın bir parçası olan bu süreçte, insanlardan ve kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için harika bir yıl sizleri bekliyor, harekete geçin ve istediklerinize sahip olun. Devir sizin devriniz sevgili Boğalar ve yükselen Boğalar... Jüpiter girdiği her alanı genişlettiğinden, fiziki olarak kilo almanız kolaylaşabilir. Hayattan keyif aldığınız için yemeye, içmeye, güzel şeylere para harcamaya eğiliminiz artabilir. Temiz havayı sevecek ve fırsat yakaladığınızda kendinizi yollara atacaksınız.
Haziran ve sonrası para kazancınızda artış olacak, mal varlığınız çoğalacak, para ile ilgili her konuda şansın sizden yana olduğunu göreceksiniz.
Uranüs Koç burcunda dolaşmasına 2014 'te de devam ediyor. Beklenmedik ani olaylar çevrenizi, sizi ve alışkanlıklarınızı birden değiştirmenize neden olabilir. Psikoterapi, psikoloji, yaşam koçluğu, değişik konu ve olaylar, astroloji ve davranış bilimi gibi konular kendinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Aniden hayatın bilinmeyen ve gizli alanlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilincinizin açıldığını, artık daha fazla maneviyatı hayatınızın içinde barındırmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Siz fark etmeseniz bile yaşayacağınız olaylar, bilinçaltmızı harekete geçirecek.
Önünüzdeki yıllar boyunca idealleriniz önemli olmaya başlıyor. Günlük yaşantınızda ideallerinizi aktif hale getirmek için çok çalışabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız artabilir, kendi ideallerinizi paylaşmak için sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş olarak seçeceğiniz insanlar konusunda dikkatli adımlar atmalısınız. Kandırılmalara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle üstleneceğiniz pozisyonlarda kurban olmamaya çalışmalı ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kendi ideallerinizmiş gibi gözüken gruplardan ve tehlikeli oyunlardan uzak durun. İnsanlara gereğinden fazla anlamlar yüklememeye özen gösterin. Özellikle 18-21 Mayıs tarihleri arasında doğanlar ekstra dikkatli olmalılar.


Boğa Burcu Aşk Hayatı 2014
Bu sene Jüpiter'den alacağınız olumlu ve şanslı etkilerle insan ilişkilerinde ve kişisel ilişkilerinizde mutluluğu kolay yakalayabilirsiniz sevgili Boğalar... İyimserliğiniz ve anlayışınız yüksek olacağından gerek var olan ilişkilerinizde, gerekse yeni başlayacak oluşumlarda kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yalnız Boğa burçlarının genel özelliği, sevdikleri insana sahip olma arzusudur; işte bu yıl içinizden yükselen yeni anlayışınızla ilişkilerinizde kıskançlık ve sahiplenme duygusunu aza indirmeli, hayatı biraz da geldiği gibi yaşamayı öğrenmelisiniz.
24 Ocak'ta aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan Mars, bu alandaki girişimlerinizi bloke edebilir. İlişkilerine titiz ve eleştirel bir tarzla yaklaşmayı seven Boğalar, bu gerilemede paniğe kapılmamalılar. Çünkü gezegen gerilemeleri, gözden kaçırdıklarımızı fark etmek ve aynı hatalara düşmemek için gerçekleşir. Siz de bu dönem çuvaldızı kendinize, iğneyi başkalarına batırmalısmız. Aşk hayatınızda yaşadıklarınızı fark etmek için güzel bir dönem olabilir. Yavaşlamalar ve ertelenmeler söz konusu olursa lütfen bu anlayışla yaklaşmayı deneyin. Bu süreç 14 Nisan'a kadar devam edecek. Yapacağınız bu içsel gözden geçiriş ve hareketlerinizi düzeltmek için uğraşmanız birçok konuda işinize yarayacak.
8 Şubat'ta aşk hayatınızda geri çekilmeler, sorunlar oluşabilir. Bu biraz da duygularınızı saklamanız ve sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmenizden kaynaklı olacak. Bekarsanız şubat ayı süresince, gizli saklı ilişkiler veya platonik aşklar gündeminize yerleşebilir. Böyle bir ilişkiyle karşılaşırsanız, çok da uzun soluklu olmayacağını bilmelisiniz, çünkü bu sene her şeyi göz önünde yaşamak isteğiniz yıl boyunca etkili olacak. 14-20 Mart günlerinde şans sizden yana olabilir. Zira beklediğiniz bir teklif varsa bu dönem isteklerinize kavuşabilirsiniz.
14 Nisan da Mars'ın düzelmesiyle artık aşk hayatınızda rahat nefes almaya başlayacaksınız, yalnız nisan sonu arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin aşk hayatınızda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.
Mayıs sonu ve haziran başında aşk hayatınıza yönelik seyahatleriniz veya seyahat planlarınız gündeme gelebilir. Temmuz ayında yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz ön planda olacak. Yine evinizle veya ailenizle ilgili konular da öne çıkmaya başlayabilir. Aile büyüklerinize yardım etmek ve onların dertlerine çözümler bulmak sizin için önem kazanmaya başlayacak. 19 Temmuz ve sonrası ailevi kararlarınızı almak için uygun bir dönem içerisine giriyorsunuz. 22 Ağustos sonrası aşk hayatınız, eğlence yaşamanız devreye girmeye başlayacak. Aşkı tanımlamak, kendinizi aşkla ortaya koymak, flört etmek, hayatınızda birisi varsa ona gereken özeni göstermek isteyeceksiniz.
23 Ağustos'ta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızın yöneticisi Mars bu evinizde dolaşmaya başlıyor. Evlilik ve özel hayatınız konusunda istikrarlı ve kararlı adımlarla ilerleyebilirsiniz. Yalnız Mars savaşçı bir gezegen olduğundan, ısrarcılık, inat, kıskançlık ve hükmetme duygularına karşı dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insan da bu dönemde size aynı şekilde yaklaşabilir, özellikle ısrardan ve inatçılıktan kaçının.
5 Ekim'de Satürn sizin evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. 23-25 Nisan doğumlu Boğaların evlilikleri ve aşk hayatları test edilebilir. Sevdiğiniz insan üzerinde baskı kurmamak bu dönemde yapılacak en güzel davranış olabilir. Şimdi gelelim 14 Kasım'daki tutulmaya: Bu tutulma sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda oluşacak. Bu tarih civarı ve sonrası özel hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. İlk dönem doğan Boğalardan değilseniz ve bekarsanız bu süreç evlilik için önemli adımları tetikleyebilir.
İkizler Burcu 2014 Burç Yorumu
Bu yıl aşk, çocuklar ve yaratıcılık evinizde önemli sorumluluklarınız devam ediyor. Aşka ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak hayattan aldığınız zevki bir parça da olsa kısabilir ama yine de bu konularla ilgili çok önemli bilgiler edineceksiniz. Planlı ve programlı atılacak adımlar, sizi her konuda destekleyebilir; zira güneşiniz de Satürn'den olumlu etkiler alıyor. Daha fazla güvenilir olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bu yıl sevdiğiniz insan veya çocuklarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Bekar olan İkizler, kendilerinden yaşlı veya genç bir partner seçebilirler. Kendinizi ifade edeceğiniz konularda yaratıcılığınızın engellendiğini düşünebilirsiniz. 5 Ekim'de Satürn artık bu alanlarmızdaki gezintisini bitirerek, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkilemeye başlayacak.
Yaklaşık 2.5 yıl sürecek olan bu süreçte, kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi, sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitmeli, tarz ve alışkanlıklarınızda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak, enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak. Sadece alınması gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları sizi zorlamadan, siz kendiniz için harekete geçin.
Ekim ayından sonra iş alanlarınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. İsteseniz de istemeseniz de yapmak, hizmet etmek hayatınızın önemli bir parçası haline gelebilir. Size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymak ve zevk almak olmalı. O zaman başarı kaçınılmaz olabilir. İş ortamlarınızda ne kadar dürüst, açık ve adil olduğunuz bu süreç sonunda ortaya çıkacak.
Koç burcunda ilerleyen Uranüs sizi farklı çevrelerin içine çekmeye ve yepyeni insanlarla arkadaşlık etmeye davet ediyor. Bu yedi yıllık süreçte İkizlerin hayatında ve sosyal çevrelerinde önemli değişiklikler gerçekleşecek. Farklı ortamlar, değişik insan grupları size hayatı farklı bir açıdan gösterecek. Mayıs ayı doğumlu İkizler burçları, heyecanlı, farklı ve beklenmedik olayları daha fazla yaşayabilirler. Bu değişim onlara her zamankinden daha çok yarayacak.
Plüton ortaklaşa para alanlarınızda dolaşmaya devam ediyor. Eşinizin veya sevgilinizin para durumuyla ilgili değişimler, krizler ve tamamlanmalar döneminde olduğunuzu bilin.
Haziran ortasına kadar kadersel alanınızda dolaşan Jüpiter sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani konuların peşinde koşmak isteyeceksiniz. Bu tarih sonrasıysa, Jüpiter sizi yeni bir dönemin başlangıcına taşıyabilir. Kim ve ne olduğunuzu görecek, kendinizi iyi tanıyacak, neler başarabileceğinizi anlayacaksınız. Bu yıl kendinize olan güveniniz tam olacak. İnsanları kolaylıkla etkilemeyi başaracaksınız. Öğrenme ve deneyim kazanmanın bir parçası olan bu süreçte, insanlardan ve kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için harika bir yıl sizi bekliyor, harekete geçin ve istediklerinize sahip olun.


İkizler Burcu Aşk Hayatı 2014
Birkaç yıldır sizi aşk, çocuk ve eğlence alanlarınızda sıkıştıran ve zorlayan Satürn etkisi bu sene de ekim ayına kadar devam edecek. Aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenmeye, hayatı ciddi algılamaya devam ediyorsunuz. Bu da çok neşeli ve eğlenceli görmeye alışık olduğumuz siz İkizleri fazlasıyla etkilemekte...
Çocuk alanlarınızda da Satürn sizi sabırlı olmaya davet ediyor. Çocuk yapmak konusunda daha disiplinli ve planlı adımlar atmanız gereken bir süreç içerisindesiniz. Çocuğunuz varsa onun hayatıyla ilgili konularda sorumluluklar alabilirsiniz. Güzel haber, Satürn'ün güneşinizi yıl boyunca destekleyecek olması; Satürn'den alacağınız disiplinli ve güvenli ışınlarla yolunuza devam edeceksiniz. Ayrıca sizi her konuda destekleyecek olan Jüpiter yılın ikinci yarısında sizi daha eğlenceli, daha neşeli bir ruh haline büründürecek. Aşk hayatınızda alacağınız kararların, hayatınızı desteklediğini görecek, cesaretleneceksiniz.
Halihazırda aşk evinizde dolaşan Mars sizi eviniz ve aileniz konusunda aşırı eleştirel yapabilir. Mars, 24 Ocak itibarıyla bu alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Enerjinizi aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde ortaya koymakta bir parça da olsa zorlanabilirsiniz. Bu dönem olan olayları gözden geçirmeli, eğer sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşadıysanız nerede ne kadar eleştirel davrandığınızı anlamalısınız. Olmayan işler için, sizi tatmin etmeyen aşklar için artık bu dönem üzülmemelisiniz sevgili İkizler... Geçmiş konu ve olaylar yeniden gündeminizde olabilir.
Şubat ayı iş alanlarınız fazlasıyla aktifken, siz de sosyal olmaktan ve arkadaşlarınızla çeşitli ortamlara katılmaktan geri kalmayacaksınız. 10 Şubat'ta arkadaş ortamlarınızda yeni tanışacağınız bir insan farklı davranışlarıyla ilginizi çekebilir. Yalnız bu dönem bir ilişkiye başlarsanız, farklı koşullarla bu ilişkinin devam edeceğini unutmayın. Baskılar ve kıskançlıklardan arınmış, daha heyecana yönelik bir durum söz konusu olabilir.
Mart başında ilişkinizde birtakım geri çekilmeler görülebilir. Bu biraz da sizin geri planda durmanızdan kaynaklanıyor olacak. Sevdiğiniz insana karşı uzak ve soğuk durmamanız gerekecek. 14 Mart 'ta ve mart sonunda aşk hayatınızda olumlu etkiler altında olacaksınız.
6 Nisan'da oluşan dolunay sizin aşk evinizde gerçekleşecek. Hala aşkı bulamadıysanız ve arıyorsanız bu dönem içerisinde kadersel etkilerle aşkı bulabilirsiniz. Ya da hayatınızda biri varsa dolunayla birlikte ilişkinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz.
15 Mayıs-27 Haziran tarihlerine dikkatinizi çekmek istiyorum: 15 Mayıs'ta Venüs'ün gerilemesi, sizi en çok aşk hayatınızda etkileyecek. Aşkta önemli değişimler, başlangıçlar ve kararlar almak istiyorsaı.nız bu dönem uygun olmayacak. Evlenmek isteyenlerin evlilik tarihi lerini özellikle bu zaman dilimine getirmemelerinin önemli olduğunun altını çizmek isterim. Yine bu tarihler arasında kendinizi ve yaşadığınız aşkları gözden geçireceksiniz. Eskide kalmış bir ilişki yeniden gündeme gelebilir. Yelkenlerinizin suya inik olacağını düşünürsek, kendinizi bu ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz.
4 Haziran'daki Ay tutulması aşk hayatınızı canlandırabilir. Evliliğiniz veya uzun süreli ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Temmuz ayında aşk ve eğlence hayatınız tavan yapabilir. Sizi tanıyan, destekleyen ve heyecanlandıran ilişkinizle kendinizi fazlasıyla mutlu hissedeceksiniz. İlişkiniz yüzünden çevrenizle veya arkadaşlarınızla gerilimler yaşayabilirsiniz, bu yüzden 19 Temmuz civarında dikkatli olun. Ağustos ayında seyahat alanlarınız aktif olacağından, sevdiğiniz kişiyle güzel tatil planları sizleri bekliyor olacak. Tadını çıkarın.
Eylül ayında artık hayatın tadını çıkarmak ihtiyacınız fazla olabilir. İş ortamlarınızın da rutine bağlanmasıyla, artık kendinize, sevdiklerinize ve varsa çocuğunuza vakit ayıracaksınız. 21-22-26 Eylül tarihlerinde keyfiniz yerinde olacak. Ekim ayındaysa vaktinizin çoğunu evinize, ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Bu dönem hayatınız ikiye bölünmüş gibi hissedebilirsiniz. Bir yandan çok çalışacaksınız, diğer yandan ailenize ve aşk hayatınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. 5 Ekim itibarıyla artık Satürn aşk evinizde sizi rahat bırakmaya başlayacak. Uzun ve derin bir nefes alın ve iyice gevşeyin.
Kasım ortaları ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınız yeniden devreye girmeye başlayacak. 28 Kasım'daki tutulma aşk hayatınızda önemli kararlar almanızı sağlıyor. Kasım ve aralık aylarında aşk, hayatınızın önemli bir parçasını kapsayacak.
Yengeç Burcu 2014 Burç Yorumu
Evine, ailesine düşkün, duygusal ihtiyaçları fazladır Yengeç burçlarının. Yönetici gezegeniniz Ay olduğu için siz Ay'ın her gün gerçekleşen açılarından duygusal anlamda fazla etkileniyorsunuz. Modunuz çabuk değişiyor ve bu da duygusal hayatınızda zaman zaman travmalar yaşatıyor. Yükselen Yengeçler, ayın dolunay olduğu zamanlarda enerji yoğunluklarınız, endişeleriniz ve korkularınız öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla tartışmalar ve sorunlar yaşamak istemiyorsanız, ayın hareketlerine diğer burçlardan daha çok önem verin ve tepkilerinizi, alışkanlıklarınızı, dürtülerinizi bu dönemlerde gözden geçirmeyi unutmayın lütfen...
Haziran sonu ve temmuz başı doğumlu Yengeçler, Plüton'dan aldıkları ters açının etkisiyle, istedikleri gücü kendi üzerlerine çekmekte zorlanabilirler. Hayatınızdaki değişmesi gerekenleri gözden geçirmeli, özellikle özel hayatınızda güç çekişmelerinden kaçınmalısınız. Her şeyi karşı tarafın eline bırakmış gözüküyorsunuz.
Jüpiter, 11 Haziran'a kadar size sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda şanslar sunmaya başlayacak. Sosyal çevrenizden faydalanacak, yeni insanlarla tanışacak, yeni kuracağınız arkadaşlık ve çevreden en güzel şekilde fayda sağlayacaksınız. İşten elde edeceğiniz gelirlerinizde artış görülecek, geleceğinize harika yatırımlar yapacaksınız. Bu dönem yaptığınız işlerin sonuçlarını görme ve meyvelerini toplama zamanı olduğundan, tatmin ve memnuniyet bu süreç içerisinde kendini gösterecek, hayatınıza karşı şükran duygularınızı besleyecek. Artık geleceğinize dair şüpheleriniz kalmayacak çünkü resmin bütününü rahatlıkla görebileceksiniz.
11 Haziran'dan sonra ise, neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter kadersel alanınızda dolaşmaya başlayacak ve sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak; beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. .. Bunu bir hazırlık süreci olarak görün sevgili Yengeçler... Zira 2014 sizin yılınız olacak...
Bu sene de geçen sene mart ayında hissettiğiniz etkiler devreye girmeye başlıyor. Özellikle haziran sonu doğumlu Yengeçler, kariyer ve iş alanlarında önemli değişimlere maruz kalabilirler, çünkü Uranüs değişimleri ve reformları yapmaları için onları kışkırtacak. Böyle bir dönemde üzerinizde oluşan bu enerjiyi olumlu kullanmalı, davranışlarınızla sizi tanıyan insanları şaşkınlığa uğratacak hareketlerden kaçınmalısınız. Hiçbir şey planladığınız gibi gitmeyebilir. Ne kadar esnek olursanız bu dönemi o kadar rahat atlatırsınız.
Geçen sene olduğu gibi bu yıl da ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz devam ediyor. Tamamıyla kendi hayatınıza fokuslanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırmak, endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı. Aile yaşantınız sorumluluk verici, sıkıcı ve bunaltan etkilere sahip olabilir, hiç olmadığı kadar bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat, tadilat, ödemeler gündeme gelebilir veya ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz. Yine de evlilik düşüncesi içinde olanlar biraz zorlanarak da olsa kendi ailelerini ve yuvalarını kurabilirler.
5 Ekim sonrası artık Satürn sizin aşk, çocuk ve eğlence alanlarınızda gezinmeye başlayacak. Bu dönem sonrası 2.5 yıl boyunca aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Yaratıcılığınız ve kendinizi ifadede biraz sorunlar oluşabilir. Çocuk yapma süreci içerisindeyseniz, Satürn bu alanlarınızda size sorunlar çıkartabilir. Çocuklarınız varsa onların hayatıyla ilgili önemli kararlar ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Bu süreç içerisinde aşkı artık daha ciddi algılayacaksınız. Kendinizden yaşlı veya daha genç insanlarla aşkı deneyimleyebilirsiniz.
Neptün şubat başında yine haziran doğumlu Yengeçler üzerine olumlu etkilerini göndermeye başlayacak. Yaratıcılığınız ve sezgiselliğiniz artabilir. Dış dünyaya bakış açınızda çözülmeler, dağınıklıklar oluşabilir. Yabancı ortaklı işler, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda birtakım sorunlar oluşabilir. Yüksek eğitim alan bir insansanız bir anda her şey anlamsız gelebilir ve aldığınız eğitime ihtiyacınız yokmuş gibi davranabilirsiniz. Ya da tam tersi bir şekilde bazı düşünceleri kafanızda idealize edebilirsiniz.


Yengeç Burcu Aşk Hayatı 2014
Bu yıl da, ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz devam ediyor. Yaz başına kadar bekar Yengeçler, sosyal çevrelerinde ve arkadaş ortamlarında bekledikleri aşkı bulabilirler. Daha fazla göz önünde olacağınız bu altı aylık süreçte, size uygun olabilecek alternatif aşklar karşınıza çıkabilir. 2009 'dan beri ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda belirgin bir takım değişim ve dönüşümlerle karşılaşıyorsunuz. Bu ikili ilişkilerinizdeki değişimler sizin özel yaşantınızı da etkilemekte. Özel hayatınızdaysa, iki tarafın birbirinden gizlediği gizli tansiyonlar bu süreçte açığa çıkabilir. İş ilişkilerinizde de önemli değişimler ve oluşumlar yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli ilişki yaşamak isteyenler ve evlenme arzusu içinde olanlar için uygun bir dönem olmayabilir. Böyle bir durumla karşılaşılırsa, ilişkinin rahat bir şekle bürünmesini ve oturmasını beklemek yorucu olabilir.
Sizi kökten değiştirecek bir insan bekliyor olabilirsiniz ama önce ne istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor. Bu dönem karşılaşacağınız insanlar, aynada size kendinizi yansıtıyor olacaklar, bu yüzden önce psikolojik olarak siz kendi değerinizin ve değişimlerinizin farkına varmalısınız. Evli olanlar daha yoğun bir etkiyle karşılaşabilirler. Yoğunluğu ve ortaklığı seven bir insansanız, bu süreçte sorun yaşamazsınız.
Ocak ayı özel hayatınızın, ilişkilerinizin ve evliliğinizin yoğunluğuyla başlayabilir. Bu ay sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar almak ve uygulamak durumunda kalabilirsiniz. Planlarınız hep sevdiğiniz insan çevresinde oluşabilir. Kendinizi karşı tarafın gözünden görmek ve onun fikirlerini almak sizin için önemli olacak. 13-15 Ocak olumlu tarihleriniz.
Şubat ayında özel hayatınızda tutkularınızla hareket ediyor olacaksınız. 18 Şubat, kısa dönemli bir seyahat, sevdiğiniz insanla uzun zamandır hayalini kurduğunuz tatil fırsatını karşınıza getirebilir.
4 Temmuz itibarıyla artık enerjinizi ailenize ve yuvanıza yönlendirebileceksiniz. Evinizin güvenliği ve ihtiyaçları daha fazla önem kazanmaya başlıyor. 17 Temmuz civarı özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde birtakım zorlanmalar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Yine 19 Temmuz'da iş hayatınızdaki değişimlerin aile yaşantınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Bu dönem kendinizi aile yaşantınızda yalnız hissedebilirsiniz. Aile yaşantınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Sevdiklerinizle aranıza mesafe koymamaya çalışın ve bir sorununuz varsa onu görmezden gelmek yerine sizi rahatsız eden noktaları karşı tarafla konuşmayı deneyin.
7 Ağustos sonrası aile hayatınızda ilişkileriniz konusunda artık rahatlamaya başlayacaksınız. 15 Ağustos, özel hayatınızda sevdiğiniz insandan baskı görebileceğiniz ve bu baskıya tepki vereceğiniz bir gün olabilir. Sizin bu dönem kendinize düşkün olmanız, karşı tarafın kıskançlık yapmasına ve sizi daha çok sahiplenmesine neden olabilir. 23 Ağustos ve sonrası artık aşk hayatınızda enerjinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz.
Eylül ayında yakın çevreniz, akrabalarınız veya kardeşlerinizin hayatına dayalı konular daha fazla gündeminize yerleşebilir. İletişim halinde olacağınız yakın çevrenizle eğlenceli ortam ve faaliyetlerde bulunabilirsiniz. 3 Eylül ilişkinizde aşkı alevlendireceğiniz ve sevdiğiniz insanla barış yapacağınız tarihlerden bir tanesi olabilir. 18 Eylül sonrası aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar ve geri çekilmeler geride kalmaya başlıyor. Artık kendinizi aşkla ilgili konularda çekingen hissetmeyeceksiniz. Çocuklarınızın hayatına dair yaşadığınız zorlanmalar varsa geride kalmaya başlıyor.
5 Ekim'de hem Merkür'ün, hem Satürn'ün aşk evinize geçmesi, bu dönem sonrası aşk hayatınızı artık ciddiye alacağınızın ve bu konularda önemli sorumlulukların gündeme geleceğinin göstergesi olabilir. Bu tarihe yakın günlerde tanışacağınız bir insanla ciddi ve istikrarlı, biraz da sorumluluk üstleneceğiniz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuğunuzla veya çocuklarınızın hayatıyla ilgili konularda önemli sorumluluklar üstlenmeye hazır olacaksınız. Evinizle veya ailenizle ilgili almanız gereken kararlarınızı 15 Ekim sonrası yapabilirsiniz. 16-17 Ekim şanslı tarihleriniz. 23 Ekim'den sonra aşk iyice hayatınızın merkezine oturabilir. Bu alanlarda kendinizi sorumlu hissedeceksiniz. 28 Ekim ve üç hafta boyunca evinizi güzelleştirmek, boya, badana, tadilat işlerine girmek isteyebilirsiniz. Yine bu süreçte evinizde misafir ağırlamak, partiler ve davetler vermek arzusunda olabilirsiniz.
14 Kasım'da oluşan güneş tutulması aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda, eğlence hayatında hızlı ve beklenmedik etkileri ortaya çıkarabilir. Çocuğunuzun olacağı haberini alabilir veya aşk hayatınızda önemli konuların gündeme geldiğine şahit olabilirsiniz.
Aslan Burcu 2014 Burç Yorumu
Gösterişli, cömert, kendinden emin Aslanlar, bu yıl kariyerlerinde inanılmaz noktalara gelebilir. 11 Haziran'a kadar işinizde ve kariyerinizde kendinizi gösterecek önemli şanslar yakalayacaksınız. Hayata geçirmek istediğiniz projelere, planlara kapınızı açık tutun, çünkü hiç olmadığı kadar toplum önünde olmak, insanlara hizmet etmek ve değişik ortamlarda yer almak isteyeceksiniz. Sorumluluklarınız artacak ve hırslı yapınızı ortaya koyacaksınız. Eğer yeni bir iş arayışı içindeyseniz, işinizi değiştirmek veya yeniden yapılandırmak istiyorsanız, şans sizin tarafınızda olacak. Bu dönem içerisinde aşırılıktan ve abartıdan kaçmalı, yeni kapıları açmaktan korkmamalısınız. 11 Haziran sonrası Jüpiter burç değiştirerek sosyal çevre alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Belki de değiştireceğiniz ev veya iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Zira Jüpiter bir yıl boyunca davet, organizasyon, sosyal çevre alanlarınızı aydınlatmaya başlıyor olacak. Devletle ilgili işleri olanlar için şanslı bir süreç başlıyor.
Temmuz ayında doğduysanız, Uranüs sizin düşüncelerinizi, hayata bakış açınızı tümden değiştirebilir. Yeni işler, teknikler ler. Bu testlerin sonucunda önemli deneyimler kazanacaksınız.
3 Şubat itibarıyla Neptün, ortaklaşa para alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Fiziğe ve ruhsal konulara ilginiz artabilir. Kendiniz, psikolojiniz ve iç dünyanızla ilgili yeni birçok şey keşfedebilirsiniz. Bu dönemde ailenizin yaşlı bir üyesi vefat edebilir veya ailenize yeni bir üye katılabilir. Eşinizin veya ortağınızın parasal durumuyla ilgili konularda çözülmeler ve dağılmalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bu dönem borç para almak veya vermek doğru olmayacak.
2009 yılında devreye girmiş olan Plüton sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda dolaşmaya devam ediyor. Halihazırda birkaç yıldır iş hayatınızda yaşadığınız zorluklar ve baskılar artmış olabilir. Belki de iş alanlarınızda beklentilerinizi yüksek tuttunuz ve hiçbir şey beklediğiniz gibi olmadı. Bu da iş yaşamında yönünüzü değiştirmenize neden olmuş olabilir. Olay her neyse, siz işinizi en iyi şekilde yapan ve tamamlayan bir insan olarak, bu sene bu değişimleri kariyer hayatınızdaki olumlu etkilerle, istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Plüton sağlık alanlarınızda da değişimleri dayatmış olabilir. Fiziksel gücünüzü sağlamlaştırmak için günlük yaşantınızda değişimler yapmaya çalışmalı, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Yoga, pilates, egzersizler ve yeniden oluşturulacak diyet programları sağlığınızı olumlu etkileyebilir.


Aslan Burcu Aşk Hayatı 2014

Ocak ayında bir yandan iş hayatınızda kendinizi gösterirken, diğer yandan sevdiğiniz insanla ilişkinizde güzellikler yaşayabilirsiniz. 14 Ocak ve sonrası aşk hayatınızda tutkularınız devreye girmeye başlayacak. Sevdiğiniz insan için aşk hayatınızda fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. 20 Ocak ve sonrası sevdiğiniz insanın hayatı sizin için önemli olmaya başlayacak. Onun hayatındaki değişimlere göre hareket edebilirsiniz. Yine özel hayatınızda alacağınız önemli kararlar varsa 23 Ocak ve sonrası karar vermeye özen gösterin. Şubat ayında evliliğiniz ve özel ilişkilerinizde çözülmesi gerekenler üzerine düşebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınız varsa çözümlemek için uygun bir dönemdesiniz.

21 Mayıs'taki Güneş tutulması sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşecek. Bu dönem sonrası arkadaşlarınızın hayatındaki önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz.
4 Haziran'daki Ay tutulması sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. Hala hayatınızda biri yoksa ve aşkı arıyorsanız, bu dönem sonrası aşk bir anda ve beklenmedik bir şekilde kapınızı çalabilir. Sosyal ortamlarınız aktif olacağından, arkadaşlarınız aşkı bulmanız için güzel bir köprü görevi görebilir.
13 Temmuz ve sonrası birkaç ay boyunca aşk hayatınızda, evliliginizde ve ikili ilişkilerinizde olayları gözden geçireceğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız. Yine bu alanlarda alacağınız kararlarda geri çekilmeler ve içe dönme gibi etkileri olacak. Uzun süre var olan ilişkilerinizde heyecan ve farklılık arıyorsanız veya yaşıyorsanız, işte bu dönemde bu heyecanların yavaşlamasına şahit olabilirsiniz.
23 Ağustos itibarıyla artık enerjinizi ev ve aile hayatınıza harcamaya başlıyorsunuz. Evinizin güvenliği, ailenizin konuları ve ev hayatınız için yapılması gerekenler devrede olmaya başlayacak. 26 Ağustos'ta aşk hayatınızda ve ailevi konularda şanslı olacaksınız.

Ekim ayında artık Satürn, yakın çevre sorumluluklarınız konusunda sizi rahatlatacak. Bu tarihten sonra 2.5 yıl boyunca alışkanlıklarınız, ev ve aile düzeninizle ilgili konularda sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki etkileşimler de gündemde olacak. Bir akrabanız veya ailenizden bir insanın sorumluluğu yine bu süreç içerisinde önemli olacak.
7 Kasım'da aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan Merkür bu alanlarda yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Bu üç haftalık süreçte eski ilişkileriniz ve flörtleriniz yeniden hayatınıza girebilir. 14 Kasım'daki tutulma aile ve ev hayatınızdaki yeni başlangıçları ve kararları gündeme getirecek. Ay sonuna doğru sorumluluklarınız artacak sevgili Aslanlar.
13 Aralık ve sonrası ilişkilerinizde yaşanacak heyecanlar olabilir. Seyahatte, yeni ortamlarda karşılaşacağınız insanlar hayatınızın merkezine yerleşebilir. Bu süreçte çocuk yapmak isteyenler için güzel bir dönem başlıyor olacak.
Başak Burcu 2014 Burç Yorumu
Alçakgönüllü, dikkatli, düşünceli ve detaycı Başaklar, ocak ayına iyi bir giriş yapacak. Güneş'ten alacağınız olumlu etkilerle kendinize olan güveninizi, kişisel alanlarınızda iyi kullanacaksınız. Haziran ortasına kadar Jüpiter'den olumlu etkiler alıyorsunuz. Yabancı ortaklı işler; medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarına kayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Ünlü Başaklar, medyada güzel projelerde yer alabilir, uzun soluklu ve geleceğe yönelik işlere imza atabilirler, bu konuda diğer burçlara göre oldukça şanslısınız.
Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. Dini ve felsefi bakış açınız gelişecek. Öğrenmekten ve yeni şeyler keşfetmekten yorulmayacaksınız. Bu süreç içerisinde iyi bir öğrenci olabilir, olayları sorgulamaktan kaçınmayabilir, kurs, seminer ve kişisel gelişim odaklı dersler almaya başlayabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla paylaşım içine girmek hoşunuza gidecek.
11 Haziran'dan sonra Jüpiter, iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunacak. Bu tarihten sonra ayaklarınız yere sağlam basmak arzusunda olacaksınız. Eğer abartılı ve aşırı iyimser tavırlarınızı kontrol edebilirseniz, karşınıza çıkacak güzel, oturaklı ve koşulları daha sabit şansları rahatça değerlendirebileceksiniz. Ayrıca bu yılın ilk altı ayında yaşayacağınız heyecanlı ve teğinizi ve çocuklara olan düşkünlüğünüzü arttırabilir. Eğer çocuğunuz varsa bu süreçte onlara olan düşkünlüğünüz ve baskınız artabilir. Bu da gelişme çağında bulunan çocuklarla sorunlar yaşamanıza neden olabilir.
Aşk hayatınıza gelince, aşkta güçlü duyguların esirisiniz ve bu dönem içerisinde kadersel aşklara açıksınız. Size uygun olmayan veya oyun oynamayı seven insanlara doğru çekiminiz fazla olacağından, aşk hayatınızda dikkatli adımlar atmakta fayda olacak. Var olan aşk ilişkinizde, önemli değişimler söz konusu olabilir. Bu etkiyi ağustos ayı doğumlu Başaklar daha fazla üzerlerinde hissedecek.


Başak Burcu Aşk Hayatı 2014

Sevgili Başaklar, birkaç yıldan beri aşk evinizde dolaşan Plüton, bu alanlarda sizi değiştirecek ve dönüştürecek olaylar yaşamanıza neden oluyor. Aşk hayatınızda güçlü duygularla hareket ediyorsunuz. Sizi seven, sizi kollayan ve maddi anlamda size güvence sağlayacak limanlar ve aşklar aramaktasınız. Güçlü insanlardan etkilenmeniz bu dönem çok normal. Şubat başı, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarında hareket etmeye başlayacak olan Neptün, var olan uzun süreli ilişkinizde ve evlilik hayatınızda birtakım çözülmeleri, dağılmaları ve sorunları hayatınıza taşıyabilir.

İlişkilerinizde ve ortaklıklarınızda bu dönem dikkatli adımlar atmalı, yanlış yönlendirilmelerden ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmalısınız. Size anlatılan her şeye kolay inanacak gibi görünüyorsunuz. İlişkilerinizde açığa çıkmamış ve gizlenmiş sorunlar, bu süreçte ortaya çıkabilir. Eğer evli değilseniz, yaşadığınız ilişkiyi fazlasıyla gözünüzde büyütebilir, idealize edebilirsiniz. Aynı zamanda yakınlarınızdaki bir insanın bakımını üstlenebilir, ona yardım edebilirsiniz. Özellikle ortaklaşa iş kuracak ve yapacak olanlar, bu süreçte çok dikkatli olmalı. Hukuk ve davalar konusunda zorlanmalar oluşabilir.
Ocak ayında, aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili konular fazlasıyla hayatınızın merkezinde olabilir. 13 Ocak civarı, hoşlandığınız bir insan varsa onun teklifiyle karşılaşabilir veya güçlü iletişiminizle karşı tarafı istediğiniz konularda ikna edebilirsiniz. Evliyseniz, 14 Ocak sonrası sevdiğiniz insanla romantizm dolu, keyifli günler sizi bekliyor olacak. Evliliğinizde ve ilişkinizde sorunlar varsa, bu dönemi yüksek anlayışla ve fedakarlık yaparak geçirin. 15 Ocak'ta, güzel ve romantik bir tatil gündeme gelebilir. Birkaç gün sürecek bu tatil kaçamağı aşk hayatınızdaki ateşi yeniden yakabilir.
7 Şubat ve sonrası, birkaç ay aşk hayatınızda kendinize has tarzınızla hareket edebilir veya bu alandaki gelişmelerde birtakım yavaşlamalar kaydedebilirsiniz. 14 Şubat'ı romantik etkileşimlerle geçirecek burçlardan bir tanesi sizsiniz. Güzel bir teklif, ilişkinize dair öneriler, 14 Şubat haftası ayaklarınızı yerden kesebilir. 16-18 Şubat tarihleri, aşk hayatınız ve evlilik ilişkileriniz açısından olumlu günler... Özel hayatınızdaki karar ve başlangıçlarınızı, 22 Şubat sonrası vermeye özen gösterin.
Mart ayında aşk hayatınızdaki güzelliklerle hareket etmeye meyillisiniz. Ay sonuna kadar evlilik ve ilişki alanlarınız olumlu etkileşimler altında olacak.
4 Haziran'daki Ay tutulması, ev ve aile ortamınızı etkileyecek. Bu alanda ani ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İşinizin bu dönem çok yoğun olması, ailenize ve sevdiklerinize gereken özeni gösterememenize neden olabilir. Bunun sonucunda eviniz veya ailenizle ilgili konularda hassas kararlar alabilirsiniz. 11-12 Haziran'da, aşk hayatınızda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. 24 Haziranda tutkularınızla hareket etmek, aşk hayatınızdaki dengeleri bozabilir; karşı taraf üzerinde baskı ve güç oluşturmaktan vazgeçmeli ve olayları biraz akışına bırakmalısınız. 25 Haziran'dan sonra aşk hayatınızda her şeyin daha rahat aktığını görebilirsiniz.
Temmuzda arkadaşlıklarınız ve sosyal çevreniz devreye girmeye başlıyor. Yaşadığınız deneyimleri sevdiklerinize aktaracağınız bir dönem. 31 Temmuz'daki dolunay sırasında, özel hayatınızda ya da evliliğinizde hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Çok çalıştığınız bu dönemde sevdiklerinize vakit ayıramamak bu sorunun bir parçası olabilir. 23 Ağustos'tan sonra artık enerjinizi yakın çevre alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Akrabalarınız ya da kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde bu dönem birtakım anlaşmazlıklar yaşasanız bile, koşturmalarınız ve uğraşlarınız onlar için olacak.
5 Ekim'de Akrep burcuna geçen Satürn, sorumluluklarınızı arttıracak. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler önemli olabilir ve siz onların hayatıyla ilgili konularda da sorumluluklar üstlenebilirsiniz.

7 Kasım'da ev ve aile evinizde gerileyen Merkür, bu alanlarda yanlış anlaşımaları ve karışıklıkları hayatınıza taşıyabilir. Evinizle ilgili önemli kararlar almaktan ve başlangıçlardan kaçının. 21 Kasım itibarıyla artık ilginizi tam anlamıyla ev ve aile alanlarına yöneltmeye başlayacaksınız.
13 Aralık ve sonrası ev alım, satım, kiralama işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Ay sonuna doğru yeniden aşk alanlarınız aktif olmaya başlıyor.

Terazi Burcu 2014 Burç Yorumu
Dengeli, ölçülü, kibar, karşı tarafın düşüncelerine kendisinden daha fazla önem veren Teraziler, 11 Haziran'a kadar kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler alanlarında şanslı olacak. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize miras geçebilir. Problemli bir miras konusu bu altı ay içerisinde sizin yararınıza çözümlenebilir.
Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanabilirsiniz. Her anlamda başkalarından yardım istemeye istekli olacak, yardım etmekten de kaçınmayacaksınız. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa gönül rahatlığıyla haziran ayına kadar alabilirsiniz. Mistik, gizemli ve psikolojik olaylardan yararlanabilir, önemli ameliyatlarınız varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.
Haziran sonrası bu şanslı etkiler, yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınıza kayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında şans yüksek olacak. Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. Dine, felsefeye bakış açınız gelişecek. Öğrenmekten ve yeni şeyler keşfetmekten yorulmayacaksınız. Bu süreç içerisinde iyi bir öğrenci olabilir, olayları sorgulamaktan kaçınmayabilir, kurs, seminer ve kişisel gelişim odaklı dersler almaya başlayabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla paylaşım içine girmek hoşunuza gidecek.
2014 'te de içsel gelişiminizi tamamlayarak, kendiniz için sorumluluk alarak ve yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Dünya hakkında öğrendiklerinizi, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve ileriki yıllar için kendinizi ve hayatınızı hazırlamanın tam zamanı... 5 Ekim'de Satürn Akrep burcuna geçecek ve sizi sahip olduğunuz değerler ve para alanında test etmeye başlayacak. Bu konularda sorumluluklarınız artabilir. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenecek, maddi konularda fedakarlıkta bulunmayı keşfedeceksiniz. Bu konuda dikkatli ve ihtiyatlı davranmak size yeni şeyler öğretecek.
Uranüs, sizin evlilik ve özel alanlarınızı etkilemeye devam ediyor. Eylül doğumlu Teraziler bu yıl, bu etkiden nasiplerini alacaklar. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz. Ne kadar isyan eder, bulunduğunuz şartları bırakmamak için uğraşırsanız o kadar zorlanırsınız, bu yüzden olabildiğince bu dönem esnek olmalı, isyan etmemeli ve otorite figürleriyle ego sürtüşmelerine girmemelisiniz.


Terazi Burcu Aşk Hayatı 2014

Geçen sene 12 Mart'tan sonra evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda ilerleyen Uranüs, özel hayatınıza değişik ve beklenmedik olayları taşımış olabilir. Özellikle eylül doğumlu Teraziler, bu değişimi hayatlarında fazlasıyla hissediyorlar. Uranüs ilişkilerinizin, özellikle uzun süreli ilişkilerinizin seyrini değiştirmiş olabilir. Evliyseniz, bu süreç içerisinde sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Onun hayatındaki değişimler, muhtemelen sizin hayatınızı da değiştirmiş ve etkilemiştir. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa, değişim rüzgarları, sizi bayağı zorlamış olabilir. İlişkinizde esnekliğiniz ve bakış açınız yine bu yıl test ediliyor. İlişkinize yaklaşımınız olabildiğince özgür, sürprizlere ve yenililiklere açık olmalı, yoksa bu süreç düşündüğünüzden de zor bir dönemi işaret ediyor olacak.
Tatmin edici olmayan ve yolunda gitmeyen ilişkiler, Uranüs bu evinizden geçerken, bitmeye mahkum olabilir. Hele ki çocuğunuz için, finansal durumunuz için katlandığınız bir evliliğiniz varsa, aranızdaki sürtüşmeler, şimdiye kadar dayandığınız ve gözardı ettiğiniz koşullara tepki vermenizi kolaylaştırabilir. Devam eden ve yolunda giden ilişkiler bile bu dönem Uranüs'ten alacakları etkiyle değişmeye mecbur kalabilirler. Bu süreçte yapmanız gereken değişime direnmemek, olayları kabul etmek, bırakmanız gerekenleri bırakmak olmalıdır. İlişkinizde değişmesi gerekenleri gözlemleyin ve olabildiğince esnek davranarak, ilişkinizin kendi içinde değişmesine olanak tanıyın lütfen...
2009'dan beri ev ve aile yapınızı, kendi iç dinamiklerinizi değiştiren Plüton, bu alanlardaki yolculuğuna bu sene de kaldığı yerden devam ediyor. Kendinizi ve alışkanlıklarınızı, davranışlarınızı, geçmişten, çocukluktan getirdiklerinizi değiştirmeniz gereken bir süreç içindesiniz. Değişimi istiyor ve çocukluklarınızı geride bırakmayı arzuluyorsunuz. Bu zaman zaman sizi zorlasa bile, bu süreç tamamlandığında artık olgun ve kendini bilen bir insan olarak yolunuza devam edeceksiniz. Birkaç yıldır aile hayatınızdaki değişimler sizi fazlasıyla etkilemiş olabilir. Ev değiştirme, yuva kurma, boşanmalar, ayrılıklar, ölümler gibi etkiler üzerinizde etkili olabilir. Aile bireylerinizdeki ilişkilerin değişiklikleri de bu etkilere eklenebilir. Satürn'den aldığınız etkiyle artık kendi hayatınızı yeni baştan ayarlıyor ve kuruyorsunuz sevgili Teraziler... İlk başlarda zorlandığınız bu etkilere bir kez kalbinizi ve benliğinizi açtığınızda, önünüzdeki yıllarda sizi kimse tutamayacak, çünkü kendinizi çok iyi biliyor olacaksınız.
Ocak ayında eviniz, aileniz ve yuvanız sizin için önemli olacak. 7-8 Ocak tarihlerinde evinizle ilgili yapılması gerekenler devreye girecek. Kendinizi bu alanlarda şanslı hissedeceksiniz. 13 Ocak aşk hayatınızdaki etkilere kendinizi kaptırmak için harika bir gün. Sevdiğiniz insanla romantik ama keyifli etkileşimler altında olacaksınız. 9 Ocak'ta ev ve aile hayatınızda, birtakım gerilimleriniz ve sorunlarınız oluşabilir. Bu dönem hayatı fazlasıyla ciddiye alıyor olacaksınız. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var ve bu rahatlamayı 20 Ocak sonrası üzerinizde hissedeceksiniz. Aşkı arayanlar, yaşamak isteyenler ve bekar olanlar 20 Ocak sonrası bir ay boyunca şanslı ve olumlu etkiler altında olacaklar. 24 Ocak'ta gerileyen Mars, en fazla evli olan Terazileri ve uzun soluklu ilişkisi olanları etkileyebilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız, 14 Nisan'a kadar ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek. 27-28-29 Ocak 'Her Yerde Aşk Var' şarkısını çalabilir, aşkı bu birkaç gün dile getirebilir ve konuşabilirsiniz. Açılmak istediğiniz birileri varsa, bu döneme denk getirmeye çalışın. 8 Şubat ve sonrası bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evli olanlarsa evliliklerinde 10 Şubat civarı beklenmedik sürprizlere ve heyecanlara açık olmalılar. Evliyseniz şubat ayında ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının. 14-15-16-18 Şubat aşkı doyasıya hissedeceğiniz keyifli günler...
Mart başı ikili ilişkilerinizde yeni ve beklenmedik kararlar almanız mümkün. 13 Mart'ta aile hayatınızın ortaklaşa para alanları güzel etkileniyor olacak.
12 Mart'ta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarında gerilemeye başlayacak olan Merkür, 23 Mart'a kadar bu alanlarda yanlış anlaşılmalarla ilişkinizi zorlayabilir. Yine geçmiş dönem aşklarınız ve ilişkileriniz devrede olmaya başlayabilir.
20 Mart ve sonrası bir ay boyunca eşiniz veya sevgilinizin şartlarına ve hayatına göre kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Özel bir ilişkiye adım atmak isteyenler 22 Mart ve sonrası harekete geçmeliler... Eğer bu süreçte biriyle tanışır ve ilişki yaşamak isterseniz, bu ilişkinin farklı bağları olan bir ilişki olduğunu bilin. Özgür ve rahat bir ilişki...
15 Nisan'da sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. 19 Nisan ve sonrası tutkularınız ve cinsellik konuları devreye girmeye başlıyor. Bu sene Jüpiter'den alacağınız etkilerle cinsel hayatınıza düşkün olacaksınız sevgili Teraziler...
24 Haziran'da sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi durumla siz böyle hareket edebilirsiniz. Yine bu dönem mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme söz konusu olabilir.
3 Temmuz'da ev ve aile hayatınızda birkaç gün hassaslıklar yaşayabilirsiniz. 13 Temmuz itibarıyla aşk evinizin yöneticisi Uranüs gerilemeye başlayacak. Şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirmek ve birtakım kararlarda yavaşlamak için uygun bir süreç. 19 Temmuz'da sinirli ve koparıcı etkiler altında olabilirsiniz. Özel hayatınızda yaz aylarında dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.
2 Ağustos'taki dolunay, ev ve aile hayatınızda alınması gereken kararları gündeme getirebilir.
Eylül ayında sosyal çevreyle ilişkileriniz devrede olmaya başlayacak. Arkadaşlarınızla geçirilecek vakitler, yaşadıklarınızı onlarla paylaşma gibi etkileriniz yüksek.

Ekim ayı sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Kendinizi yalnız ve biraz da geri planda tutabilirsiniz. Hiç merak etmeyin, 15 Ekim sonrası gözler yine sizin üzerinize çevrilecek. Yenilenmiş bir etkiyle 28 Ekim sonrası artık biraz kendinizi düşünüyor olacaksınız.
13 Aralık'ta Uranüs'ün düzelmesiyle aşk hayatınızda aradığınız heyecanı ve paylaşımı yeniden hayatınızda hissetmek isteyeceksiniz. 26 Aralık sonrası aşk hayatınız yeniden hareketlenmeye başlıyor olacak.

Akrep Burcu 2014 Burç Yorumu
Sevgili Akrepler, 2014 'de de olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye devam edecek. Yine her zaman olduğu gibi bunu da bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz ve kötü hissetmemelisiniz. Yeni olaylar için yer açma dönemi olarak adlandırılan bu süreçte, hayata ne kadar karşı koyarsanız bu işten o kadar zararlı çıkarsınız. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.
5 Ekim'de Satürn burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. Kendiniz için sorumluluk alacak, yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Artık 14 yıllık devre sizin için bu geçtiğimiz aylarda kapanmaya başladı. Siz yeni gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor, kendinizi, yapacaklarınızı ve yeni sorumluluklarınızı fark ediyorsunuz. Gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu gözlemeli, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmamalısmız. Dünya hakkında öğrendikleriniz, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve ileriki yıllar için hazırlanmanın tam zamanı. Özellikle de hayatınızı yeniden yapılandıracağınız bu süreçte, biraz zorlansanız bile önümüzdeki yılların oluşacak tüm koşullarını bu zaman içesinde hissediyor olacaksınız.
Bu arada 11 Hazirana kadar Jüpiter ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda size çok ama çok güzel şanslar sunacak. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir veya ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz birlikteliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Ortaklı işleriniz varsa veya ortak bir iş yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin. Yine bu süre zarfında hayatınız için önemli olacak sözleşmelere gönül rahatlığıyla imza atabilirsiniz. Başka bir ülkeye taşınma veya yer değiştirme gibi etkilerde şans sizden yana olabilir. Bu yıl içerisinde tanışacağınız insanlar hayatınızda önemli bir yere sahip olacaklar. O yüzden yeni ortamlarda ve çevrelerde tanışacağınız insanları kesinlikle pas geçmeyin. Çünkü bu insanlardan önümüzdeki dönemlerde de fayda görebilirsiniz.
11 Haziran'dan sonra Jüpiter artık sizi daha farklı bir alanda etkilemeye başlıyor. Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelir alanlarınızda şanslarınız oluşmaya başlayacak.

Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru geliştirecek etkiler göreceksiniz. Yine elinize bu dönem miras geçebilir. Biraz zorlananız veya bu mirasla ilgili birtakım sorunlar ortaya çıksa bile sonrasında rahatlıkla halledebilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanmanız da mümkün. Her anlamda başkalarından yardım almaya istekli olacak, yardım etmekten de kaçınmayacaksınız. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa Merkür'ün gerilemesini göz önünde bulundurarak bu dönem yani 4 Haziran'dan bir sonraki seneye kadar gönül rahatlığıyla almanız mümkün. Sezgileriniz daha fazla artmaya başlıyor sevgili Akrepler.
Neptün'ün şubat ayında Balık burcunda hareket etmesiyle birlikte sezgileri güçlü olanlar yaratıcı alanlarda, sanatsal konularda hayal güçlerini daha fazla kullanabilecekleri bir süreç içerisine girecekler. Artık birçok konudan, hayatın birçok kesitinden ilham almanız mümkün. Yalnız beşinci ev sizin borsa, spekülasyonlu işler alanınız olduğundan, borsada yatırım yapıyorsanız bu süreç içinde çok dikkatli adımlar atmalısınız. Yine aşk hayatınızda birtakım çözülmeler, dağılmalar veya birtakım kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.
Özellikle bu süreçte daha dikkatli ve gerçekçi bir bakış açısı kazanmaya bakın. Kadınlar açısından bu birazcık da belirsiz bir durum olabilir. Yine erkek figürleriyle, babalarıyla olan ilişkilerinde birtakım kararsızlıkları, güvensizlikleri olabilir. Bu süreç içerisinde eğer bir aşk yaşarsanız, ki aşk yaşama etkileriniz çok yüksek; bu aşkı kafanızda gereğinden fazla idealize etmeye çalışmayın. Çünkü gereğinden fazla yükleyeceğiniz anlamlarla bu süreç tamamlandıktan sonra elinize geçenler arasında çok ciddi bir fark olduğunu fark edebilirsiniz. O yüzden gerçekçi bakış açınızı asla kaybetmemeye çalışın.
Birkaç yıldır iletişim evinizde ilerleyen Plüton, bu yıl da bu alanınızda hareket etmeye devam edecek. Bu transitin etkisini 2008 yılından beri üzerinizde hissediyorsunuz. Plüton, girdiği yeri değiştirip dönüştürdüğü için iletişime dayalı konularda önemli değişimler söz konusu olmuş olabilir. Yakın çevrenizi etkileyici tavırlar, yakın çevreniz üzerinde baskı kurma veya kendi düşüncelerinizi ve yapmak istediklerinizi onlar üzerinde baskı yoluyla göstermeye çalışma gibi etkileriniz son birkaç yıldır fazlaydı. Bu sene de bu etkilere kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Yine iletişime dayalı konular; satış, reklam, pazarlama alanında kendi gücünüzü ortaya koyacağınız bir dönem içerisindesiniz. Yakın çevrenizde, akrabalarınızla veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde değiştirici ve dönüştürücü etkiler söz konusu. Yani bu süreç içerisinde sevgili Akrepler, artık beyninizi daha disiplinli, daha kontrollü ve daha etkili bir biçimde kullanmak ihtiyacı içerisindesiniz.


Akrep Burcu Aşk Hayatı 2014
Bu sene Jüpiter ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda sizlere şanslar verecek. Özellikle bekar olan Akrepler varsa yaz ortalarına kadar evlilikle ilgili önemli kararlar söz konusu olabilir. Yer değiştirme, taşınma, sevdiğiniz insanla bir arada olma, beraber yaşama gibi etkileriniz söz konusu olacak.
Evliyseniz evliliğinizden ve ilişkilerinizden çok ciddi anlamda fayda sağlayacaksınız. Bu dönem yaz aylarına kadar yeni insanlarla tanışabilir, ortaklı alanlarda yeni insanların fikirlerinin sizin için önemli olduğunu fark edebilirsiniz.
Ocak ayına giriş yaparken iş alanlarınız aktif olmasına rağmen evinizde vakit geçirmeyi seviyor olacaksınız. Ev ve aile konularında, ailenizle olan ilişkilerinizde güzel etkileşimler söz konusu olacak. Özellikle 13 Ocak ev ve aile ile ilgili konularda ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir dönem olacak. 15 Ocak'tan sonra aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Aşkı hissedeceksiniz, aşkı yaşamayı seveceksiniz.
Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa çocuğunuzla vakit geçirmek sizin için çok daha önemli olacak. Aynı zamanda aktivitelerde bulunmak, sevdiğiniz insanla vakit geçirmeniz 14 Ocak sonrası devreye girmeye başlıyor. Aşk hayatınızda 20 Ocak, 22 Ocak çok etkili günler. Özellikle 23 Ocak'ta oluşan yeni ay ev ve ailenizle ilgili durumlarınızı hayata taşıyabilir; bu alandaki kararlarınızı bu tarihten sonra yapmak faydalı olacak.
3 Şubat itibarıyla Neptün Balık burcuna geçecek. Sizin aşk alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Aşk hayatınızda flört ettiğiniz bir insan varsa onun hayatıyla ilgili önemli değişimler söz konusu olabilir. Onunla yaşadığınız birtakım dağılmalar, çözülmeler, kafa karışıklıkları gibi etkiler söz konusu olabilir. Onunla ilgili dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Ayrıca Neptün bu alanlarınızı etkileyeceğinden şu anda hayatınızda olan insanı belki gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Bu dönem sonrasında karşılaşacağınız veya yaşayacağınız bütün aşklarda bu etki göz önünde olacak.
O yüzden de gerçekçiliği elden bırakmadan ilişkinizi yaşamalı ve yeri geldiğinde ilişkinizi sorgulamaktan kaçınmamalısınız. Aynı zamanda çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan ilişkinizde de hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Daha içten, daha gerçekçi adımlarla çocuğunuza yaklaşmak bu adımları biraz olsun azaltacaktır. Yine de Neptün romantik bir gezegen olduğu için aşkı çok büyük oranda yaşamanız mümkün. Bu büyük etkilerden biraz korkun. Bu büyük etkilerle yaşanacak aşk, belki de sizin gözünüzü kör edebilir ve sonunda da bu süreç geçtikten sonra beklenmedik etkilerle karşılaşabilirsiniz. 19 Şubat'tan sonra artık tamamen aşk hayatınızın içinde bulacaksınız kendinizi. Aşktan konuşacaksınız, kendinizi göstereceksiniz, flörtöz tavrınız ortaya çıkacak, insanlara kendinizi göstermekten keyif alacaksınız, eğlenceli ortamlarda sizin ilginizi çeken insanlarla tanışacaksınız. Hayatınızda biri varsa romantik oluşumlar özellikle şubat ve mart ayı içinde kendisini gösteriyor olacak. Eğer bekar-sanız şubat ve mart ayı bunun için tam zamanı.
Aşk hayatınızda olumlu etkileşimler de mart ayında devam ediyor. Özellikle 5 Mart ve sonrası birkaç hafta boyunca ikili ilişkiler ve sevdiğiniz insanla çok güzel günler sizi bekliyor olacak. 14 Mart yine bir kenara not edilmesi gereken tarihlerden bir tanesi. Eğer bekarsanız ve karşı taraftan evlilik teklifi bekliyorsanız 13-14-15 Mart civarı bu teklifi alabilirsiniz. Aynı şekilde siz birine teklif edecekseniz de yine bu günler oldukça şanslı günler. 23 Mart civarı eski flörtleriniz, eski aşklarınız yeniden gündeme gelebilir. Sevdiğiniz insanla da eski aşkınızı konuşuyor olabilirsiniz; ama bu zaman zarfı içerisinde karşı tarafı anma ihtimaliniz fazla olacak. Aynı şekilde hayatınızda kimse yoksa yine eski aşklarınız kapınızı çalabilir ve karşınızda eski bir aşkın yeniden alevlendiğini görebilirsiniz,
19 Nisan sonrası artık evlilikle ilgili konular konuşulmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanda ortaya koyuyorsunuz. Bir yandan çalışmalarınız devam ederken bir yandan da hayatınızda bir insan varsa beraber, ortaklaşa kararlar alabilir ve bu kararları ortaklaşa meydana getirebilirsiniz. Özellikle böyle kararlarınız varsa, evliliğe dair söz kesme, nişan gibi etkileriniz varsa 21 Nisan'da yeni ayı bekleyin. 21 Nisan'dan sonra iki hafta içerisinde bu işlerinizi denk düşürmeye çalışın. 22 Nisan-14 Nisan ve 29 Nisan olumlu günleriniz.
Mayıs başında ve özellikle 13 Mayıs'ta hayattan keyif alacaksınız. Hayatınızda bulunan insan sizin hayatınıza çok güzel etkiler katmaya başlayacak. Kendinizi karşı tarafın gözünden görmek, onunla bütünleşmek, onunla beraber atacağınız adımları keşfetmek gibi etkileriniz görülüyor olacak. Yine 4 Mayıs, 9 Mayıs, 13 ve 14 Mayıs bu anlamda çok güzel ve keyifli günlerin yaşanacağını anlatıyor. 15 Mayıs'ta Venüs gerilemeye başlayacak. Venüs sizin evlilik ve ikili ilişkilerinizin yöneticisi olduğundan, bu dönem kırk gün boyunca, 27 Haziran'a kadar evlilikle ilgili nişan ve sözle ilgili konularda herhangi bir organizasyon yapmaya kalkışmayın; çünkü Venüs geri giderken yapılacak söz, nişan, evlilik gibi anlaşmalar bozulma etkisine sahip olacaktır. O yüzden eğer evle-necekseniz bu dönem için tarih belirlediyseniz, 27 Haziran'dan sonra gün almakta fayda var.
Ekim ayı içinde sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız ön plana geçmeye başlayacak. Özellikle iş alanlarınızın biraz yavaşlaması, kafanızı özel hayatınız ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanlarda rahatlatmaya başlıyor olacak. Bu dönem içinde bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla paylaşacağınız ortamlar içerisine girmek son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılarınızı geride bırakmanıza neden olabilir. Aynı zamanda ekim başında aşk hayatınızda yanıltıcı etkilere karşı gözlerinizi açık tutun. Özellikle ekim sonu Venüs'ün sizin kadersel alanınızdan kaynaklı olarak ilişkilerinizde birtakım geri çekilmeler söz konusu olabilir. Sevdiğinizle aranızda gerçek duygularınızdan rahatlıkla bahsetmeye çalışın. Bir parça da olsa duygularınızı gizlemeye çalışacaksınız. Bu gizlemeler sevdiğinizle aranızda duvar örmenize ve mesafe koymanıza neden olacak.
İlişkinizin bozulmaması adına yalnız kalmayı tercih ettiğiniz ve ilişkinizin kanalize olduğu bu dönem içerisinde duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşmayı unutmayın. 22 Kasım itibariyle artık bu etkiden kurtulacaksınız; çünkü sevdiğiniz insanı daha anlayacak bir duruma geleceksiniz. Gerçi bencilliğiniz de devam ediyor olacak. Tam da Satürn'den alacağınız etkilerle hayatınızı kurma dönemindesiniz. Bu kurma döneminde de sevdiğiniz insanın yanınızda olmasını ve onun sizin için bir şeyler yaptığını da görmek istiyor olabilirsiniz. Göremezseniz hemen paniğe kapılıp ilişkinizi zorlaştıracak adımlar atmamanız gerekiyor. Kasım ayındaki Güneş tutulması kendi hayatınızla ilgili kararlar alacağınız bir dönemin de göstergesi. Bu yüzden bu dönemde çok ama çok dikkatli olun. Kasım ayında özellikle Neptün'ün düzelmesiyle beraber aşk hayatınızdaki sorunlar ve geri gidişler de düzelmeye gidiyor olacak. Sevdiğinizle beraber güzel gelecek planları içerisinde, aralık ayında güzel etkileşimler içinde olacaksınız.
Yay Burcu 2014 Burç Yorumu
Özgün, neşeli, cana yakın ve hareketli Yaylar; Jüpiter haziran ayının ortalarına kadar iş, hizmet ve sağlık alanında sizin için çalışmaya başlıyor. Bu alanlarda inanılmaz fırsatlarla karşılacaksınız. Çalışmalarınızı ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. Çalışmalar sizi tatmin edecek, eğlenceli olacak. Bir yandan hizmet ederken diğer yandan hayatınızla ilgili çok önemli bilgilere sahip olacaksınız. Uzun zamandır işle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz, karşınıza çıkacak fırsatlar yüzünüzü güldürecek. Sağlığınız da yıl boyunca size problem çıkartmayacak. Yalnız kilo alma ihtimaliniz var. Tatlı ve yağlı yiyeceklere karşı meyliniz artabilir. Karaciğerinizi ve pankreasınızı zorlamayın. Spor programlarınızdan vazgeçmeyin. Bir kronik hastalığınız varsa bu dönem güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
11 Haziran sonrası evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslı olacaksınız. Bekarsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Önemli kontrat ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Yer değiştirme ve taşınma işlerinizde şans sizden yana olacak.
2014 'de de arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek adına da testlerdengeçmeye devam edeceksiniz. Hayatınızdan çıkması gereken insanlar bu dönemde hayatınızdan uzaklaşacak. Arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçecek. Bu dönem tamamlandığındaysa artık ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız. Başkalarıyla, özellikle gruplarla olan ilişkilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Tek başınıza çalışmayı tercih edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz tarafından üzerinize yüklenen sorumluluklar olabilir. İdeallerinize ve hayallarinize ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer hazırlık yapmazsanız gelecekte hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bütün bunları yaşamak istemiyorsanız kendinizi çevrenizden soyutlamaym. Gitmesi gerekenlere izin verin ve tabii çalışmayı elden bırakmayın.
5 Ekim'de bu defa Satürn burç değiştirerek Akrep burcuna geçiyor. 2014 'de özellikle ekim ayından sonra olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye başlayabilir. Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz, kötü hissetmemeli, suçluluk duygusuyla baş etmeyi öğrenmelisiniz. Bu süreç yaklaşık iki buçuk yıl sürecek. Önemli değişimler için üzerinizde baskı hissetmeniz çok normal. Sadece bu değişimleri nasıl yapacağınızı kestiremiyor olabilirsiniz. Yeni olaylar için yer açma dönemindesiniz; bu süreçte hayata karşı ne kadar karşı koyarsanız o kadar zararlı çıkarsınız. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi; işinize yaramayacak olan her şeyi hayatınızı temizlemek adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.
Aşk evinizde ilerleyen Uranüs, özellikle kasım ayı doğumluysanız, kendinizi ifade, yaratıcılık ve eğlence alanlarında ilginç deneyimlere açık olmanıza neden oluyor. Sıradan olan her şey bu dönemde canınızı sıkabilir. Yine bu dönemde değişim rüzgarları üzerinizde esiyor olacak. Çünkü heyecanı sevecek, isteyecek ve arzulayacaksınız. Eğer evliyseniz ve sizi anlayacak bir eşiniz varsa geleceğiniz için yapacağınız planlarda değişiklikten korkmayın. Sağlam olmayan ilişkiler bu dönemki özgürlük ve heyecan rüzgarlarından kurtulamayabilirler.
Şubat başında Neptün'ün aile evinize girmesiyle beraber kişisel hayatınızda, ev ve aile hayatınızda önemli değişimler, çözülmeler veya dağılmalarla karşılaşabilirsiniz. Psikolojik değişimler yaşayacağınız bir dönemin içinde olacaksınız. İç dünyanızda birtakım değişiklikler fark edebilirsiniz. Spiritüel ve ruhsal konulara ilgi duyabilirsiniz ve bu alanlarda çeşitli deneyimlerle karşılaşabilirsiniz. Ev hayatınıza çok düşkün değilseniz veya birkaç yıldır düşkün değilmiş gibi davranıyorsanız bu geçiş süresince evinizin nasıl olması gerektiğine dair kafanızda çeşitli ideal formlar oluşturabilirsiniz. Evinizi istediğiniz hale getirmek için de çalışmalar gündeme gelebilir.
Özellikle ideal ev kavramını çok fazla kafanızda büyütmemeye ve gerçek dünyadan uzaklaşmamaya çalışın. Çünkü Neptün bu alanlarınızı tetikleyebilir. Tabii bu iyi tarafları... Bir de zorlayıcı etkilerine bakacak olursak, Neptün'ün evinizde dolaşıyor olması birtakım karışıklık ve zorluklara neden olabilir. Kendinizi daha az güvende ve daha az kontollü hissedebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde birtakım zorluklar görülebilir. Belki de yanınıza taşman bir aile bireyinin önemli sorumluluklarını taşıyabilirsiniz. Ama yine de ev ve aile olaylarında Neptün'den alacağınız güzel etkilerle artistik yanlarınızı ve özellikle de yaratıcılık yönünüzü ortaya çıkarmak mümkün olacak.
Birkaç yıldır parayla ilgili konularda üzerinizde inanılmaz bir güç hissediyorsunuz. Parayı arzulamak, parayı elde etmek, maddi konulara yönelme ihtimaliniz fazlasıyla etkili. Özellikle Plüton'un para evinizde dolaşmasıyla beraber paraya olan düşkünlüğünüz ve para kazanma arzunuzun arttığı görülecek. Bu sene de inanılmaz paralar kazanabilir ve bakış açınızda önemli değişimler yaşayabilirsiniz.


Yay Burcu Aşk Hayatı 2014
2014 yılında Uranüs'ten alacağı etkilerle kasım ayı doğumlu Yayların hayatında heyecanlar, sürprizler oluşuyor. Özellikle aşırı yüzeysellik zaman zaman ilişkileri zorlayabilir. Hayatlarında hiç olmadıkları kadar kendilerini özgür, rahat ve heyecanlı hissedecekler. Hayatınızda aşk yoksa aşkı çok farklı noktalarda, çok farklı bir anda yakalayabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa süregelen ilişkinizin monotonluğundan kolay sıkılabilirsiniz. Bu da zaman zaman ilişki yaşadığınız insanla anlaşmanızı zorlaştırabilir. Eğer yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi karşı tarafa aktarırsınız bu süreci beraber daha kolay bir şekilde atlatma şansına sahip olursunuz. Her şeyden kolay sıkılacağınız bir dönem içerisindesiniz. Aktiviteler, spor faaliyetleri, oyunlar, hobiler, eğlenceler, çocuklarla ilişkiler, aşk hayatınız oldukça hareketli ve sizi hiçbir şekilde sıkmayacak.
Heyecan verici durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor. Kalbinin sesini dinleyenler, hayata planla yaklaşmayanlar bu dönemden güzel bir şekilde faydalanabilirler. Aynı zamanda ilişkilerinizdeki aşırı yüzeysellik zaman zaman sizi zorlayabilir. Dengede kalmayı öğrenmeniz gerekecek. Evliyseniz, bu değişimin evlilik hayatınızı etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor. Aşırı duygusal paylaşımlar içerisinde olabilir, yeni insanlarla tanışabilir veya sizden hem kültürel hem sosyal alanda farklı kişilerin peşinden gitme isteğiyle dolu olabilirsiniz.
Uranüs'ün özellikle aşk evinde olması Kova burcu insanlarıyla olan ilişkilerinizi arttırabilir. Hareket ve dinamizm aşk hayatınızın öncelikleri olacak. Aşk, ilişkiler ve evlilik yorumlarına geçmeden önce bir şey daha eklemeliyim. Bu sene bütün tutulmalar İkizler-Yay hattında olduğu için özellikle bu tutulmada özel hayatınızda canlanmalar, hareketlenmeler, ilişkinizin bitmesi ama bir yandan da yeni bir ilişkinin başlaması gibi hareketlenmeler geçireceksiniz.
Özellikle 4 Haziran'daki tutulma sizin aşk, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızı etkileyecek. Bu tarihten sonra evlilikle ilgili kararlar gündeme gelebilir.
Bir diğer tutulma 28 Kasmıda gerçekleşecek. Bu tutulma aşk, evlilik ve ikili ilişkilerinizde gerçekleşecek. O yüzden ani ve beklenmedik kararların bu tarihten sonra alınması daha iyi olabilir. Bu sene bekar olanlar evliliği tadacaklar. Jüpiter'den aldığınız olumlu etkilerle bu sene evlenmemeniz için bir sebep yok. 11 Haziran'dan sonra Jüpiter sizin evlilik alanlarınızda dolaşıyor olacak. Bu sene eğer bir evlilik gerçekleştirirseniz şanslı, uzun yıllar ve kalıcı bir beraberliğin temelini de atmış olacaksınız.
24 Ocak'ta Mars kariyer alanınızda geriliyor ama aynı zamanda aşk evinizin yöneticisi olduğundan ocak, şubat, mart aylarında geri çekilmeler, durgunluklar söz konusu olabilir. Bu dönem aşk hayatınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. İlgi alanınız daha fazla kariyer hayatınızda olacak. Kariyer hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklar, aşk hayatınızı da olumsuz olarak etkileyebilir. Şubat sonu mart başı daha fazla evinizde olmak isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızın detayları ön planda olacak. İşlerinizi evinizde halletmek, ailenizle bir arada olmak gibi istekleriniz çok yüksek. Yer değiştirme, ev alma, satma, kiralama gibi olaylar gündeminizde olabilir. Bu da iş için harcamanız gereken vakitten bir parça da olsa çalmanıza neden olacak. Zaman zaman iş alanlarınızda da zorlanmalar yaşayabilirsiniz.
Mart ayında, özellikle aşk hayatınızla ilgili gelişmeler ön plana çıkabilir. Mart ayında aşk evinizde gerileyen Merkür, geçmiş aşklarınızı ön plana çıkarabilir. Özellikle bu dönemde geçmiş aşklarınızla sürpriz bir şekilde karşılaşabilirsiniz. 19 Mart tarihine dikkat edin. Geçmişte yaşadığınız bir ilişki varsa 19 Mart ve civarı bu insanla karşılaşmanız ve daha önce konuşamadıklarınızı konuşmanız mümkün. Bu karşılaşma ilginç bir şekilde gerçekleşebilir ve siz bile inanamayabilirsiniz. Hayatınızda eskiden gelen insanlar daha fazla hayatınızın içinde olmak isteyecekler. Siz izin vermeseniz bile bir şekilde hayatınıza dahil olacaklar. 20 Mart ve sonrası tamamıyla ev ve aile konularını bırakıp hayatı yaşamanın, aşkı tatmanın ve kendinizi güzelliklere bırakmanın vakti geldiğini düşünüyor olacaksınız. Spor aktiviteleriniz, faaliyetleriniz, oyunlar, hobiler, aşk hayatınız oldukça hareketli bir dönem içerisinde olduğunuzu vurguluyor. Bu nedenle aşkı arıyorsanız mart ayında aşkı bulmamanız için hiçbir sebep yok. Yine aşk hayatınızda 21-24 Mart çok keyifli bir süreç. 22 Marftan sonra da aşk hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Bir karar vermek, bir ilişkiye başlamak istiyorsanız 22 Mart'tan sonra olmasına özen gösterin.
21 Mayıs, hayatınızda, özellikle evlilik hayatınızda önemli kararlar verebileceğiniz bir gün. 21 Mayıs'ta aşk, evlilik ve ikili ilişkiler durumunuzda bir Güneş tutulması gündeme gelecek. İşte bu tarihten sonra aşk hayatınızda flört ettiğiniz insanla beraber ilişkinizi daha ciddi bir boyuta getirmek isteyebilir ve evlilik konuşmaları yapabilirsiniz. Yine de 14 Mayıs'tan 27 Haziran'a kadar gerileyen Venüs'ü unutmadan karar vermekte fayda var. Hemen evlenecekler ve gün almak isteyenler, 14 Mayıs-27 Haziran arasında gün almamaya veya evlenmemeye özen gösterin. Venüs geri giderken yapılan evlilikler uzun vadeli olmayacaktır.
27 Haziran sonrası Venüs ikili ilişkilerde düzelmeler yaşatacak. Bu tarih sonrası sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde ekstradan romantizm, güzelleşmeler, konuşma ve kendinizi ifade etme gibi durumlar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla güzel programlar yapabilirsiniz. Jüpiter'den aldığınız güzel birleşimle eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimleri coşkuyla karşılayacağınız bir süreç içine giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla bir arada olduğunuz için çok mutlu olabilir, ekstradan paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.
Eylül ayında sosyal çevre alanlarınız akif gözüküyor. Hala hayatınızda biri yoksa ve bekarsanız hayatınızı güzelleştirecek ve hayatınıza anlam katacak biriyle ilişkiye girme şansınız yüksek. Özellikle 30 Eylül'de oluşan dolunay aşk hayatınızı tetikliyor.
Oğlak Burcu 2014 Burç Yorumu
Geleneksel, tutumlu, sorumluluk sahibi ve ciddidir Oğlaklar. Bu sene aşk, eğlence, yaratıcılık ve sanat konusunda Jüpiter size şans sunmaya başlıyor. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız özellikle yılın ilk yarısı bunun için doğru zaman. Yine bu dönem içinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Eğlenceli ortam ve aktivitelerden fayda sağlayabilir, borsa gibi spekülasyona dayalı işlerinizde veya şans oyunlarında talihinizi konuşturabilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatla uğraşan Oğlaklar, kendi şanslarını yaratabilecekleri güzel bir dönem yakalayacaklar.
11 Haziran'dan sonra Jüpiter iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Bu alanlarda inanılmaz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışmalarınız ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla işi üstlenmekten korkmayacaksınız. Bir yandan hizmet ederken diğer yandan hayatınızla ilgili çok önemli bilgilere sahip olacaksınız. Sağlığınız da yıl boyunca size problem çıkartmayacak. Var olan kronik bir rahatsızlığınız varsa güzel ve etkili gelişmeler yaşayabilirsiniz.
2014 yılında da kariyeriniz ve iş hayatınızda testleriniz devam ediyor. Geçmiş dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek, sağlam altyapısı olmayan temeller yok olacak. Tam anlamıyla yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsul alacaksınız. Dış etkilere karşı çok açık olacağınız bu dönemde kişisel hayatınızı, özel hayatınızı gözardı etmeye meyilli olabilirsiniz. İş alanlarınızda sorumluluklarınızı arttıracaksınız.
5 Ekim'de Satürn burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. Bu defa da sizin arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Bu dönem içinde arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçebilir. Başkalarıyla, özellikle gruplarla olan ilişkilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu dönem tamamlandığında artık ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız. Arkadaşlarınız veya sosyal çevreniz tarafından üzerinize yüklenen sorumluluklarınız artabilir. Özellikle organizasyon ve davetlere dayalı işlerde başarı sahibi olabilirsiniz, ideallerinize ve hayallerinize ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. Eğer hazırlık yapmazsanız geleceğiniz adına hayal kırıklıkları olabilir. Bütün bunları yaşamak istemiyorsanız gitmesi gerekenlere izin verin ve tabii ki çalışmayı elden bırakmayın.
Geçtiğimiz sene itibarıyla Uranüs sizin ev ve aile hayatınızı etkilemeye devam ediyor. Özellikle aralık doğumlu Oğlaklar bu etkiyi daha fazla hissedecek. Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalı, ailenizle olan sürtüşmelerinize dikkat etmelisiniz. Sabırsızlık, aralık ayında doğan Oğlakların beklenmedik tepkiler vermesine yol açabilir. Ayrıca bu dönem alışkanlıklarınızda köklü değişilikler söz konusu olacak. Yine aile ve ev hayatınızda da beklenmedik, sürpriz gelişmelere açık olabilirsiniz.
Birkaç yıldır sizin kişisel evinizde dolaşan ve kendi başına ilerleyen Plüton, size güç katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde bu gücü tanımakta ilk başta zorlansanız bile artık bu güce alıştınız ve bu güç sayesinde hayatta ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız. Hayatınızdaki krizler, değişimler ve dönüşümler bu süreçler tamamlandığında sizi bambaşka bir insan haline getirmiş olacak.
Şubat başında Neptün'ün sizin üçüncü evinize geçmiş olmasıyla birlikte günlük iletişiminiz ve diğer insanlarla alışveriş şekliniz değişmeye başlayacak. Bu alanlarda birtakım çözülmeler, dağılmalar söz konusu olabilir. Özellikle yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çok dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. İdealize ettiğiniz koşullarla, yakın çevrenizden gördüğünüz tepkiler birbiriyle uyuşmayabilir. Bu süreç içinde olabildiğince açık olmalı ve karşı tarafa söylemek istediklerinizi gerçek bir şekilde anlatmalısınız. Bütün anlaşmalar, iletişime dayalı işler, yakın çevre, komşular, akrabalarla olan ilişkileriniz de bu süreçte Neptün tarafından etkilenecek. Yanlış anlaşılmalar, kendini yanlış ifade etme gibi konulara karşı dikkatli adım atmanın faydası olabilir. Özellikle dış dünyaya karşı kendinizi daha açık hissedeceksiniz.
Aynı zamanda dış etkiler de sizi daha fazla etkileyecek. O yüzden çevrenizin sizi doğru yönlendirdiğinden emin olmanız gerekir. Eğer pozitif anlamda düşünecek olursak bu sizin metafizik ve spritüel gerçekliğinizin artmasına neden olabilecek. Aynı anda metafizik disiplin çalışmaları içinde kendinizi bulabilirsiniz. Reenkarnasyon gibi konulara ilginiz artabilir. İmajinasyonunuz ve yaratıcılığınız artacak; ama tabii ki bütün bunları gerçeklikler içinde yapmaya özen gösterin. Bu dönem yine düşünceleriniz çok net olmadığından dolayı karışıklık yaratmaması ve kişisel bir şüpheye düşmemek adına bu belirsizlik döneminde olabildiğince her şeyi not etmeye çalışın. Yoksa yanlış kararlar, gözden kaçırılan detaylar, ilişkilerinizi ve anlaşmalarınızı etkileyebilir.Oğlak Burcu Aşk Hayatı 2014
11 Haziran'a kadar aşk evinizde dolaşan Jüpiter bu alanlarda size çok güzel şanslar sunmaya devam edecek. Hayatınızda aşık olduğunuz bir insan varsa onunla çok romantik ama aynı zamanda bir o kadar eğlenceli, lüks içerisinde güzel bir dönemde olduğunuzu bilin. Eğer hayatınızda hiç kimse yoksa bu altı aylık süreç içerisinde maddi durumu gayet yerinde olan ve sizin isteklerinizi karşılayabilecek olan bir aşka yelken açabilirsiniz. Aynı zamanda Jüpiter beşinci evde, aşk evinizde dolaşırken, burası çocuk alanınızda olduğu için eğer evliyseniz ve çocuk yapmak istiyorsanız 11 Haziran'a kadar çok şanslı etkiler altında olacaksınız. Eğlenceyi hayatınızda daha fazla yaşamak, kendinizi birazcık iş alanlarınızdan kopararak daha fazla hobilerinize yönelmek, sportif aktivitelere yönelmek söz konusu olabilir. Ama Jüpiter'in bu arada birazcık miskinlik ve tembellik vermesinden kaynaklı olarak çok da fazla sportif aktivitelere katılamayabilirsiniz.
Daha keyif verecek doğa yürüyüşleri, insanlarla yüz yüze geleceğiniz ortamlarda yapacağınız doğa sporları size daha sağlıklı gelebilir. Jogging, bisiklete binmek gibi. Yine bu dönemde eğlence hayatına olan ilginiz de artacak. Daha fazla rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu keşfedebilirsiniz. Her ne kadar bu seneki tutulmalar iş ve hizmet alanlarınızda olsa bile evlilik alanınızın yöneticisi Ay olduğu için tutulmalardan yine aşk hayatınız da nasibini alabilir. Bu nedenle bu seneki bütün tutulmalarda ikili ilişkilerinizde, evlilik ve özel hayat ilişkilerinizde çok dikkatli olmalısınız.
Dikkatli olacağınız dönemler 20 Mayıs, 4 Haziran, 14 Kasım ve 28 Kasım tarihleri. Şubat başında ev ve aile hayatınızda özgürlüğünüze düşkün davranabilirsiniz. Özellikle evinizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha farklı, daha özgür ve daha sıra dışı davranmak sizi hayata yeniden bağlayabilir. Bu dönem içerisinde evinizde her türlü tadilat, dekorasyon, boya-badana işine kalkışabileceksiniz. Yine bu dönem içerisinde evinizde misafir ağırlamak sizin için önemli olacak. Yalnız boya-badana, tamirat ve tadilat işleriniz varsa özellikle şubatın ortalarında yapmaya çalışın. Birtakım aksiliklerle karşılaşırsanız hemen sinirlenmemeye özen gösterin.
2 Mart civarında aniden bir ev alıp satabilirsiniz. Bir yandan hayattan keyif alacağınız bu dönemde, daha fazla yakın çevrenize, akrabalarınıza ve kardeşlerinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Yine evinizle ve ailenizle ilgili konular da önemli olmaya başlıyor. Özelikle 14 Mart aşkı arayanlar ve bulmak isteyenler için çok önemli bir tarih. Çünkü aşk hayatınızda bugün çok önemli ve beklediğiniz bir teklifle karşılaşmanız mümkün. Çocuk isteyenler çocuklarının olacağı haberini alabilirler.
Eğlenceli ortamlarda ya da bir seyahat sırasında tanışacağınız birisiyle çok uzun soluklu bir aşka yelken açabilirsiniz. Aşkı eğitim, seyahat alanlarında bulmaya eğilimli olacaksınız. Bu dönem başlayan aşklar uzun soluklu ve kalıcı olacak. Eğer evliyseniz veya uzun soluklu bir ilişkiniz varsa bu dönem ilişkinizden alacağınız tatmin çok yüksek olabilir ve sevdiğiniz insanla gelecek planları içerisine girebilirsiniz. Yine yapılacak güzel bir seyahat aşkınızı güçlü tutacak. Eğer bir taşınma söz konusu olursa, bir ev alım-satımı, yine bu taşınmayı keyif alarak yapacaksınız.
Nisan ayı tüm ay boyunca ev ve aile hayatınız devrede olmaya başlıyor. Daha fazla evinize vakit ayıracaksınız veya ailenizin problemleriyle ilgileneceksiniz. Bu dönem özellikle evinizde olmak, işlerinizi evinizden halletmek, eğer hayatınızda birisi varsa onunla baş başa vakit geçirmek önemli olacak. Ama bir yandan iş koşullarınızın artması, yavaş yavaş işinizin hareketlenmeye başlaması sizi bir parça da olsa huzursuz kılabilir. 19 Nisan'dan sonra aşk hayatınızda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Eğer hayatınızda hoşlandığınız bir insan varsa ve henüz açılamadıysanız bu tarihten sonra kendinizi ona tanıtabilir, kimliğinizi bu alanda ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle beraber aşk yaşamak istediğinizi karşı tarafa iletebilirsiniz. 21 Nisan'dan sonra alınacak kararlar da kalıcı ve önemli kararlar olacak. 22-24-29 Nisan şanslı günleriniz.
15 Mayıs'ta aşk evinizin yöneticisi Venüs gerilemeye başlıyor. İş alanınızda gerilemeye başlayan Venüs, aynı zamanda iş hayatında yaşadığınız zorlukları aşk hayatınıza taşıyacağınızı anlatıyor olabilir. Bu yüzden işte yaşadığınız her tür zorlanmayı özel hayatınıza taşımamaya bu 40 gün boyunca çok ama çok özen gösterin. 10-14-22 Mayıs aşk hayatınız için oldukça olumlu günler. Özellikle 22 Mayıs'ta kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz ki, ağzınızdan çok güzel sözler çıkabilir. Ve sevdiğiniz insanı bu vereceğiniz sözlerle, konuşmalarınızla çok ama çok mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızda birisi varsa sevdiğiniz insan da aynı konuşmayı sizin için gerçekleştirebilir.
Haziran ayı işe odaklandığınız için sevdiklerinizi ihmal edeceksiniz, Yaşayacağınız ufak tefek sürtüşmeleri konuşmak ve bu konularda anlaşmaya varmak için 8 Haziran'dan sonrası gayet iyi. 21

Haziran'dan sonra ilgi alanınızı evlilik ve ikili ilişkilerinize kaydırmaya başlayacaksınız. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanlarda ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre adımlar atmak, onun hayatına göre planlarınızı yapmak, beraber yapılacak planlar, beraber yapılacak adımlar bu tarih sonrası önem kazanmaya başlıyor. Yine ilişkinizde bir problem varsa çözüme ulaştıracağınız bir süreç olacak. Bu dönem kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olabilir.
3 Temmuz'daki dolunay özellikle ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda aldığınız kararların sonucunda hayatınızda önemli şeyleri değiştirebilir ya da kendi başınıza karar vermeniz gereken bir dönem olduğunu düşünebilirsiniz. Bu birkaç gün ilişkilerinizdeki hassaslıklar ön plana çıkacak. O yüzden yaşayacaklarınızı çok da fazla kafanızda büyütmeyin. 22 Temmuz'a kadar aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz ve evlilik alanlarınız aktif durumda olacak.
8 Ağustos'ta Venüs'ün evlilik ve ikili ilişkiler alanınıza girmesiyle beraber artık sevdiğiniz insana daha fazla vakit ayıracaksınız. İlişkilerinizde romantizm ön plana çıkacak. Birbirinize olan tutkunuz size kendinizi çok ama çok şanslı hissettirecek. 10 Ağustos sevdiğinizle paylaşımlarınızı artıracağınız ve yakın çevre iletişiminizin de içinde olduğu güzel günlerden bir tanesi... Yalnız 15-16 Ağustos'ta ilişkinizdeki güç çekişmelerine karşı dikkatli adımlar atın. Çünkü bu dönem inatçılığınız çok yüksek olabilir ve sevdiğiniz insan üzerinde güç ve baskı oluşturabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızdaki düzensizlikler zaman zaman aldığınız kararları sorgulamanıza neden olabilir.
Eylül başında aile hayatınızda yapılması gerekenler adına güzel ve olumlu bir dönem içerisinde bulunacaksınız. Hayatınızdaki değişimleri sabırla ve bir parça da olsa istekle karşılayacağınız bir dönem içerisindesiniz. Yine 13 Eylül ve 21 Eylül, ev ve aile hayatınızdaki kurulu düzeninizde güzel gelişmelerin yaşanacağı günlerden birkaçı. 30 Eylül'de ev ve aile hayatınızı etkileyen bir dolunay meydana gelecek. Bu dönem fazlasıyla iş alanlarınız aktif olduğundan işinize gösterdiğiniz ilgiyi ailenizdeki insanlar sizden bekleyebilirler. Bu dönem sürtüşmelere ve tartışmalara dikkat etmelisiniz. 30 Eylül civarı birkaç gün boyunca ilişkilerinize ve ailevi konulara dikkat edin.
Ekim ayında seyahat edebilirsiniz. Bir yandan iş alanlarınız ve sosyal çevrenizin aktif olması seyahati gerekli kılabilir. Özellikle 4 Ekim sonrası alacağınız haberler hoşunuza gitmeyebilir. 29 Ekim'de meydana gelen dolunay yine aşk evinizi tetikliyor olacak. Özellikle bu süreç içerisinde sevdiğiniz insanı ihmal ettiyseniz tedirginlikler ve sorunlar yaşamanız mümkün. Sevdiğiniz insanı sizden başka kimse anlayamaz. O yüzden bu dönem içinde onu ihmal ettiyseniz 29 Ekim ve civarına denk gelecek günlerde onun kalbini kazanma şansınız yüksek.
Aralık sonuna kadar çeşitli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 28 Aralık yine aşk hayatınızda, özellikle ikili ilişkiler ve aşk hayatınızı aktif hale getiren günlerden bir tanesi. Yine bu süreçte, bugün içinde ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu olabilir»
Kova Burcu 2014 Burç Yorumu
Bağımsız, bireysel, orijinal Kovalar, bu yıl eğitim, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınızda sınanmaya ve test edilmeye devam edeceksiniz. Yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Artık bu noktada hayata bakış açınız dengelenmiş ve sağlamlaştırılmış olacak. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya, kendinizi yeni keşiflerden soyutlamamaya çalışın. 'Ben her şekilde oldum' düşüncesi size yanlış yaptırabilir. Artık nasıl bir oyunun içinde olduğunuzu, nasıl verimli bir şekilde kendinizi göstereceğinizi bileceksiniz.
Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. O yüzden uzun seyahatlerde kaza ve zorluk ihtimallerine karşı hazırlıklı olun. Anlayışınızı ve umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artabilir. 5 Ekim'den sonra kariyeriniz ve iş hayatınızda testleriniz başlayacak. Geçmiş dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek. Sağlam altyapısı olmayan temeller yıkılıp gitmeye mahkum olacak. Tam anlamıyla yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsul alacaksınız.
Bu yıl, Jüpiter'den alacağınız etkilerle ev ve aile konularında inanılmaz şanslı olacaksınız. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmenin tam zamanı. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek. Kendinizle ilgili önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. 11 Haziran ve sonrası, aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Evlenmeseniz bile bu dönem yaşayacağınız aşklar sizi bir adım ileriye götürecek ve gelişiminize katkıda bulunacak. Eğlenceli ortam ve aktivitelerden fayda sağlayabilir, borsa gibi spekülasyona dayalı işlerinizde veya şans oyunlarında talihinizi konuşturabilirsiniz.
12 Mart 2011'de sizin yakın çevre evinizde dolaşmaya başlayan Uranüs, bu yılda da iletişim temponuzu arttıracak. Özellikle ocak doğumlu Kovalar, hayata, çevrenize, yakınlarınıza ve ilişkinize bakış açınızı hızlı bir şekilde değiştireceksiniz. Oldukça heyecanlı ve canlı olacağınız bu süreçte, karşınıza hiç ummadığınız olaylar ve kişiler çıkabilir. Normal davranışlarınızın değiştiğini ve sıradan olan her şeyden sıkıldığınızı fark edebilirsiniz. Değişimlere açık olun ve korkmayın. Özellikle ocak doğumlu Kovalar bu etkiyi üzerlerinde bu yıl daha fazla hissedecekler.
2009 yılından bu yana korkularınızı ve endişelerinizi depreştiren Plüton, hala bilinçaltı evinizde dolaşıyor olacak. Ruh sağlığınızı gözden geçirmeniz ve bir ruh temizliği yapmanız yerinde olacak. Eskide kalmış ve üzerinizde tortu bırakmış olan her şeyden vazgeçmeli, takılıp kaldığınız sorunlarla yüzleşmeli, düşüncelerinizi yeniden düzenlemelisiniz. Ancak o zaman korkularınızdan ve endişelerinizden arınabilirsiniz.


Kova Burcu Aşk Hayatı 2014
Sevgili Kovalar, bu sene Jüpiter'den alacağınız güzel etkilerle ev hayatınızın ve ailenizin elinin bollaştığına şahit olacaksınız. Evinizin bereketi ve bolluğu tam olacak. Jüpiter aynı zamanda gayrimenkul alımı gibi konularda size şans sunacak. Satmak istediğiniz bir eviniz, arsanız veya mülkünüz varsa değerinden üst fiyata satabilirsiniz. Yaz aylarına kadar bu etkiniz çok yüksek, 11 Haziran'dan sonraysa artık aşk hayatınız aydınlanmaya başlıyor. Aşkı yaşamak, hissetmek, gülmek, eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak için harika bir yılınız olacak. Bu yaz aşkı bulmaya ve yaşamaya çok yakınsınız... Çocuk sahibi olmak isteyen Kovalar harekete geçebilir. Yakın çevre alanlarınızda geçen marttan beri dolaşan Uranüs, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi farklı bir boyuta taşıyor. Onların hayatındaki önemli değişimlere ve beklenmedik olaylara bu yıl içerisinde şahit olacaksınız.
Mart, yakın çevre ilişkilerinizde bu değişimleri yaşayacağınız bir ay olabilir. 13-14-15 Mart tarihleri ev veya aile hayatınızda önemli şanslar sizleri bekliyor. Yine bugünlerde bir ev alım satımı gündeme gelebilir. 12 Mart'ta gerilemesine başlayan Merkür, yakın çevrenizde bulunan insanlarla, kardeşleriniz veya akrabalarınızla birtakım iletişim problemlerini hayatınıza taşıyabilir. 23 Mart'a kadar yanlış anlaşılmalara ve kötü iletişime dikkat etmelisiniz. Mart ayının genelinde ailenize ayırdığınız ortak paranızda artış görülecek.
3 Nisan'da aşkı konuşmak, hissetmek ve yaşamak isteyeceksiniz. Aşk ilişkileriniz çok iyi olacak. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizden bu süreçte mutluluk duyabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm etkilerindense, konuşma ve iletişim daha fazla önem vereceğiniz şeylerin başında gelecek. Karşı cinsi çekici bulmaya başlıyorsunuz.
Mayıs ayı aile ilişkilerinizden fayda sağlayacağınız ve vaktinizi ailenize ayırmaktan mutlu olacağınız bir ay olabilir. Evinize gereken özeni göstermek, varsa ailenizle olan problemlerinizi konuşmak, evinizde kendinizi huzurlu hissetmek sizi mutlu bir insan yapacak. 15 Mayıs'ta aşk evinizde gerileyen Venüs, eski aşklarınızı gündeme getirebilir. Bir aşkınız, flörtünüz varsa bu 40 gün boyunca ilişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. 21 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizin aşk evinizde oluşuyor. İşte bu tarih sonrası bekarsanız aşkı tadabilir, aşkla buluşabilir ve aşkın hayatınızın merkezine yerleştiğine şahit olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem başlıyor olacak. Varsa çocuklarınızın hayatındaki önemli gelişmelere tanık olabilirsiniz. 22-27-28 Mayıs aşk hayatınız için muhteşem günler...
Haziran ayında da aşkın büyüsünden kurtulamayacaksınız. Uzun süreli ilişkisi olanlar ve evliler, bu süreç içerisinde sevdikleriyle beraber olmaktan, aktivitelere katılmaktan mutluluk duyabilirler. 11 Haziran sonrası artık tam anlamıyla aşka teslim olabilirsiniz. Jüpiter bir yıl boyunca en olumlu etkilerini size yollayacak. 27 Haziran'da düzelen Venüs'ün de katkısıyla artık aşk ilişkilerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.
15 Temmuz'da evlilik ve ikili ilişkiler alanında gerileyecek olan Merkür, sevdiğiniz insanla bu süreçte yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Geçmiş ilişkiler konu ve olaylar daha fazla gündeminizde olacak. Bu dönem evlilik kararı almak ve bu kararı uygulamak doğru olmayabilir. Bunun için Merkür'ün düzeleceği 8 Ağustos'a kadar beklemekte fayda var. 22 Temmuz ve sonrası artık bir ay boyunca evlilik ve ikili ilişkiler alanlarına yönelebilirsiniz. 24-25-28 Temmuz şanslı günleriniz.
6 Eylül ve sonrası aşk hayatınızda oldukça keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Eylül ayında sevdiğiniz insanla seyahatler gündeme gelebilir.

28 Kasım'daki Ay tutulması aşk evinizde oluşacak. Aşkı yaşamak, etkilerini hissetmek, çocuk sahibi olmak veya bu alanlarında kararlar almak ve sonuçlara ulaşmak için harika zamanlar...
Balık Burcu 2014 Burç Yorumu
Hassas, duygusal ve şefkatli Balıklar; Jüpiter 11 Haziran'a kadar reklam, satış, pazarlama, öğrenim, yazım alanlarında size şans getirecek. Yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacak, onlardan iyilikler göreceksiniz. Basm-yayınla, gazetecilikle ilgili işi olanlar ferah, rahat ve yaratıcı bir süreç içerisinde olacak. İletişiminiz fazlasıyla artabilir ve temas halinde olduğunuz kişilerden güzel açılımlar elde edebilirsiniz.
Bu alandaki girişimleriniz desteklenecek ve ticari anlaşmalarınızdan fayda sağlayacaksınız. 11 Haziran sonrası Jüpiter burç değiştirecek ve bir yıl boyunca ev ve aile konularında inanılmaz şansınız açılacak. Emlak alım-satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız, harekete geçmenin tam zamanı. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek. Kendinizle ilgili önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.
Geçen yıl olduğu gibi ortaklaşa gelirler, banka, kredi, faiz, vergi, miras alanlarında sorumluluklarınız artıyor. Eşinizin, sevgilinizin veya ortaklaşa fmansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmayı öğrenmeli, işbirliği yapmalısınız. Bu dönem içinde borç almayın, vermeyin ve başkalarına kefil olmayın. Vergi konularını da göz ardı etmeyin.
5 Ekim'de Satürn burç değiştirecek... Bu sefer eğitim, seyahat, hukuk, ticaret alanlarında sınanmaya ve test edilmeye başlayacaksınız. Yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Artık bu noktada hayata bakış açınız dengelenmiş ve sağlamlaşmış olacak. Bakış açınızda dar görüşlü olmayın ve kendinizi yeni keşiflerden soyutlamayın. 'Ben oldum' düşüncesi size yanlış yaptırabilir. Artık nasıl bir oyunun içinde olduğunuzu, nasıl verimli bir şekilde kendinizi göstereceğinizi bileceksiniz. Seyahatleriniz sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Bu yüzden uzun seyahatlerde kaza ve zorluk ihtimallerine karşı hazırlıklı olun. Anlayışınızı ve umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk konularına ilginiz artabilir.
Uranüs, para evinizde dolaşmaya devam ediyor. Şubat doğumlu Balıklar bu etkiyi bu yıl daha fazla üzerlerinde hissedecek. Paraya bakış açınız değişebilir, ani kazançlar yakalayabilir ama aynı zamanda ani para çıktıları yaşayabilirsiniz. Hiç beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir. Para tutma ve paraya sahip olma konusunda esnek davranırsanız, değişimlerden olumlu şekilde etkileneceksiniz. Bilim, teknik, enerji kaynakları, elektrik, sosyal alanlar konularında şanslara açık olmalısınız.
Şubat başında Neptün burcunuza geçecek. İnsanlarla interaktif iletişiminiz değişmeye başlayacak. Siz kendinizi bilseniz bile başkalarının sizi bilmesi ve anlaması zor bir süreç olabilir. Belirsizlikler, kararsızlıklar hayatınızda etkili olacak. Önemli değişimler sonucu sizde oluşan kafa karışıklıkları, diğer insanların da kafalarının karışmasına neden olacak. Bu da ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir. İnsanlar sadece görüntüdeki imajınıza uygun davranabilir, bu da gerçek ihtiyaçlarınızı gözardı ettikleri anlamına geliyor. Sizde oluşacak kafa karışıklıkları, diğer insanları kandırmanıza neden olabilir. Ya da tam tersi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde hayatınızla ilgili konularda inandığınız şeylerin gerçek olmasını arzu edebilir ve oldukça idealist davranışlar sergileyebilirsiniz. Size yardımcı olabilecek, bu hayattan çekip kurtaracak bir insanın varlığına özlem duyabilirsiniz. Eğer kafanız karışıksa, çabuk demoralize olabilir ve kendinizi toplum içinde birey olarak değersiz hissedebilirsiniz. Gücüyle dikkat çeken insanlardan çabuk etkilenmeniz mümkün gözüküyor. Olumlu etkilerine bakarsak, yaratıcı ve sanatsal yönleriniz ağırlık kazanmaya başlıyor olacak.


Balık Burcu Aşk Hayatı 2014
11 Haziran'dan sonra ev, aile ve yuva konularında Jüpiter size şans akıtmaya başlayacak. Yuva kurmak ve bir aileye sahip olmak isteyen Balıklar, bu dönem sonrası harekete geçebilirler. Özel hayatmızdaysa bir türlü aradığınız insanı bulamıyor olabilirsiniz. Neptün bu alanlarda aklınızı bulandırabilir ve ne istediğinizi net olarak aktarmanıza izin vermeyebilir. Bir başkasının sizi kurtarmasını beklemektense, kendi hayatınızın kurtarıcısı olun. Kendi üzerinize ne kadar düşer ve yatırım yaparsanız, aşk hayatınızda o kadar şanslı etkiler altında olursunuz. Biraz da kendi hayatınızı düşünmenin vakti geldi. Arkadaşlarınızdan ve çevrenizden bu konuda destek görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ilişkilerinizi kafanızda idealize etmemek ve gözünüzde çok büyütmemek.
Ocak ayı, arkadaş ortamlarında boy göstermenin ve sosyalleşmenin mümkün olduğu bir ay. Bu ayı gezerek, dolaşarak ve daha fazla sosyalleşerek geçirebilirsiniz. 24 Ocak'ta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarında gerileyecek olan Mars, evliyseniz ilişkinizde birtakım sorunlara neden olabilir. Uzun süreli ilişkiniz varsa, 14 Nisan a kadar dikkatli adımlar atmalısınız.
Nisan ayında eviniz ve ailenizle olan ilişkileriniz ön plana geçebilir. Evinizde bulunmak, misafir ağırlamak veya evinizin dekorasyon, tadilat işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. 9 Nisan, bu işler için uygun bir gün olabilir. 14 Nisan'da Mars, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarında düzelmeye başlıyor. Bu tarih sonrası artık biraz rahatlamaya başlıyorsunuz.
Mayıs, yakın çevre ve akrabalarınıza olan düşkünlüğünüzün artacağı bir ay olabilir. Sevdiklerinizle paylaşım içerisine girecek, kardeşleriniz veya akrabalarınızın sorunlarına çözüm bulacaksınız. 15 Mayıs'ta ev ve aile alanlarınızda Venüs'ün gerilemesi, 40 gün boyunca ilişkilerinizde gerilemelere ve sevgi konularında kendinizi ortaya koymakta zorlanmanıza yol açabilir. 21 Mayıs'taki Güneş tutulması ev ve aile alanlarında gerçekleşecek. Bu tarih sonrası ev hayatınızda veya ailevi ilişkilerinizde, hızlı kararlar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Evlilik, ev değiştirme gibi etkiler yüksek olabilir. 24 Mayıs'tan sonra aile hayatınızda kararlar gündeme gelebilir. Aile büyüklerinizle alacağınız bu kararlar, hayatınız için önemli olacak. 27-28 Mayıs'ta olumlu etkiler altında olacaksınız.
11 Haziran'da Jüpiter'in ev ve aile alanlarında dolaşmaya başlaması, şanslı bir yılı müjdelemekte! Ev sahibi olabilir veya sevdiğiniz insanla yuva kurabilirsiniz. Özellikle 19 Haziran sonrası atılacak adımlar uzun soluklu olabilir. Haziran ayı boyunca aşk hayatınız da ön planda olmaya başlıyor. 21 Haziran sonrası bu etki daha da fazlalaşacak. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, işte size harika bir ay! Üzerinizdeki olumlu etkileşimlerle, aşkı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Evliyseniz, bu güzel süreçte bebek kararı gündeme gelebilir.
Afrodit Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 01 Ocak 2014, 12:36   #2 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart

Teşekkürler

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, burç, hande, hande kazanova 2014 burç yorumları, hande kazanova balık burcu yorumu, hande kazanova boğa burcu yorumu, hande kazanova burç yorumları, hande kazanova koç burçu yorumu, hande kazanova yıllık burç yorumları, kazanova, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557