Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06 Ocak 2014, 12:47   #1 (permalink)
Düştüm İbret Aldım
Kalktım Unuttum…”

KumsαL` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Kasım 2012
Yaş: 24
(Mesajlar): 1.761
(Konular): 562
Renkli Para : 74350
Aldığı Beğeni: 485
Beğendikleri: 818
Ruh Halim: Cap Canli
Standart 1-7 Ocak arası- Haftalık Burç yorumları

KOÇ

Koçlar 2014'ün ilk haftasına hızlı girecek gibi.Bu hafta kendinizi eksik hissedip, işlere saldıracaksınız. Bu hafta eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Yeni bir yabancı dil öğrenmek isteyip heycan duyacağınız işler ilede bütünleşe bilirsiniz.Ruhunuzu dinlendirmeye çalışın, hızlı başladığınız hafta sizi yormasın.

Aileniz ve yakınlar ve kardeşlerle olan ilişkilerde, onların sizinle ilgili düşüncelerine karşı hassalık göstermeyin kariyeriniz adına sözleşme ve yazışmalarda, internet ile ilgili tamamlamanız gerektiği halde tamamlayamadığınız işleriniz için sürüncemede kalan konularınız netlik kazanırken çevrenizdeki kişilerle iletişiminiz olumlu olarak artabilir. Hafta boyunca kariyeriniz, üstlerle olan ilişkiler ve gelecek planları öne çıkacak.


Ortağınız yada eşinizle evlilikte beklenmedik ayrılıklar, tartışmalar yaşanabilir, hayata karşı duruşunuz güçlenirken haktan ve adaletten yana olan şansınızı sorgulayacaksınız. Size karşı samimiyetsiz olan kişilerle aranızdaki bağlantıları kararlı olarak kopabilirsiniz, bu süreçte çok dikkatli olun. Zaten onları sırtınızda fazlaca taşıdızın öyle değil mi ?
BOĞA

Boğalar yine aileleri ile atışacak ! u hafta küslük ile geçeceğe benziyor. Bu hafta aşk ve gerilimler tekrar gündeminize yansıyabilir sorunları sorun olarak görmeyin partnerinizle geçmişi tartışmak yerine birlikteliğinizin enerjisini nasıl olumlu değiştirmeniz gerektiğine odaklanmaya özen göstermelisiniz. başkalarının etkisinde kalarak eşinizi strese sokuyorsunuz. Kendiniz de bu bunalımın içinde yaşamak zorunda kalıyorsunuz.

İş hayatınızda özellikle maddi konulara yönelik çalışmalarınızda ve projelerinizden alım satım işleriniz netliğe kavuşurken bütçenizi yeniden planlayabilir, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz.Lükse olan merakınız başınıza iş açmadan önce, elinizden geleni yapın, sonra çok geç olabilir.


Dostlarınızın ve ailenizin size ihtiyacları artıyor lütfen sizden yardım isteyenlere yardımcı olun. Her konuda farkındalığınız artıyor ama bir de çok yakınlarınıza kaba davranmaktan kurtulsanız, işte o zaman her şey daha güzel olacak.
İKİZLER

İkizler 2014'de duygusal girecekler.Bu hafta aile yuva ve düzen duygunuz artıyor içinde bulunduğunuz işler adına iş bitiren bir çalışma organizasyonu içinde olarak hareket edeceksiniz.İşre iyi yani.


Sağlığınıza ve kişisel girişimlerinize yönelik attığınız adımların sayesinde olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Bu dönem sevdiklerinize karşı her konuda ve olayda açık sözlü olmanız sayesinde, ikili ilişkilerde, ortaklık konularındafazla iyimser olmayın.Sadece başkalarını düşünürseniz, zarar göreceksiniz.İlk hafta soğuk almaktan uzak durun, bir kaç hafta yatabilirsiniz.

Harcamalarınız neden tavan yaptı? Buna da bir bakmak lazım.Maddi konularınız adına geçikmesinde korktuğunuz fatura, kredi, burs vergi ortak kazanım-paylaşımlarınız için yavaş fakat sorunsuz sonuçlar elde edeceksiniz. Harcamalar artabilir. Sosyal çevre ilişkilerinde aşk yaşamında tartışmalar yaşanabilir, ani ayrılıklar heran söz konusu, bu hafta kimseyle tartışmayın.
YENGEÇ

İç dünyanız karışık, dış dünyanıza da yansıtmayın ! Size kendi iç dünyanızda samimiyetini sorgulatan kişilere karşı ayrıcalıklı olmayı isteyeceksiniz. Onlarla çalışıyorsanız dikkat edin! Çünkü sezgileriniz sizi yanıltmıyor ve sizi zora sokacak gibiler.


Sosyal çevrenizde bunan kişiler özgürlükçü ruh halinizi sorgulasa da asla onların size karşı bakış acısını değiştiremezsiniz. Aşk ilişkilerinizi daha ciddiye alacaksınız.Cidddiye almazsanız, kimse de sizi ciddiye almayacaktır.

İşyerinizde tutarlı davranın, iş sizin aynanız...İş ve çalışma ortamınızda şartlar ne olursa olsun siz kendi iç dünyanızda sadece sakin olun konuşun ve anlayışlı olmaya özen gösterin. İçinde bulunduğunuz işyerinde birlikte çalıştığınız kişilere karşı değişken davranışlarda davranmayın.

Sizi fazla hafife alarak hareket eden kişiler sizin gözünüze batsa da sizin için kendinizin önemini biliyor olmanız yeterlidir kimsenin bakış acısını değiştiremezsiniz kabullenin. İş ve çalışmalarınızda düzenli olacaksınız dinlenmeye çok ihtiyacınız olacak.Tatil yapacağınız zaman, lütfen plan da yapın. Planszı tatilleri elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.
ASLAN

Sabır... sabır... sabır...Sevgili Aslan bu hafta aşkta duygusallığınızı koruyun işyerinizdekilerle daha sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Sabırlı olamadığınızda, olay çıkarıyor ve ortalığı dağıtoıyorsunuz aman dikkat! 2014'ün ilk haftasına sinirli girmeyin.


Sağlığınız için düzenli beslenin kilo vermek istiyorsanız diyetinizi değiştirmenizde yarar olabilir.her şeyi gerçekleştirebilecek enerjiye sahip olacaksınız.Durgun geçen ve her şeyin aynı kaldığı bir döneme yaşamaktan çekinebilirsiniz.

Bu hafta, dışarıda eğlenmek yerine evinizde mutlu bir akşam geçirmeyi tercih etmelisiniz.Maddi olanak ve beklentileriniz için sakin ve tutarlı olun. Abartmaktan kimseye fayda gelmiyor.sSosyal ilişkilerde, takım çalışmalarında, grup aktivitelerinde daha çok yer alabilirsiniz.Arkadaşlar sizi seviyorlar...Ama uzaktaki arkadaşlarınızdan biri ile tartışacaksınız.

Gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için uygulamaya koyduğunuz proje ve bağlantılara ilişkin konular da başarılı olurken çalışma ilişkileri yaşamınızda daha çok ön plana çıkabilir.
BAŞAK

Başaklar 2014'ün ilk haftasında tuhaf işler peşinde koşacaklar. Ruhsal ve gizemli konulara ilginiz artabilir. Bu konularda kafanızı karıştırabilecektir unutmayın !

Parasal konularda da vereceğiniz kararlarda sezgileriniz ön plana çıkacak. Başarı elde etme potansiyeliniz çok yüksek de kişisel gelişim adına da çok olumlu bir dönemdesiniz.


İş girişimlerinden elde edilen gelirler alanında da olumlu etkiler var. Şimdiye kadar elde edemediğiniz fırstları ele alıyorsunuz. Ama bu fırsatları iyi değerlendirmek lazım.Bu arada hep bana Rab bana da olmaz. Sizinde başkalarına maddi manevi destek vermeniz gerekebilir iş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapabilirsiniz. Birlikte kariyere işe ve geleceğinize yönelik attığınız adımlar istediğiniz yönde gerçekleşebilir.Düzenli olmanız işleri rahatlatabilir...
TERAZİ

Teraziler 2014'ün ilk haftasında yine mutlu olacaklar. Onların halinde ve tavrında bu var zaten.Adaım atmaktan korkuyorsunuz ama,Yeni bir ilişki için ilk adımı neden siz atmayasınız. Bir ilişkide ilk adım, mutluluğa giden yolun başlangıcıdır. Unutmayın.

Bu hafta sağlık ile ilgili problem yaşayabilirsiniz.Sağlıkta eklem ağrılarına dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki kişilerden, yeteneklerinizden dolayı olumlu eleştiriler ve taktir alabileceksiniz.

Bilgi danışmanlığı konusunda yetenekleriniz varsa, bu dönemde sadece yakın çevrenizdeki insanlara değil, uzaktakilere de ulaşabileceksiniz. Kişisel görüşlerinizi yansıtmanız konusunda da fırsatlar çıkabilir.Zaten sizin kişisel görüşlerinize bir çok kişinin ihtiyacı var.

Aşkta dengeli ve sevecen Olarak hareket etmelisiniz unutmayın burcunuzda savaşma enerjisi vererek seyrine devam eden Mars herkonuda sizi dolduruşa getirebilir siz sadece huzura ve başarıya odaklanın ihtiras enerjisinden koruyun kendinizi.İyi insanlar var Teraziler içinde, bu hafta iyiliğinizi kaybettirecek işlere bulaşmayın...
AKREP

Akrepler kişisel olarak çok şanslı ve mutlu bir döneme giriyorlar. Ailenizle birlikte seyhatler yapmayı planlaya bilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için güçlü dürtüler hissetmeye başlayacaksınız ve motivasyonunuz yüksek olacak.Ama gittiğiniz yerlerde ailenize iyi davranın...

Aşkta kararlı olmalısınız Yeni maceralara atılma arzunuz tetiklenecek. Bu konuda abartılara kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

İş, para ve kariyer geleceğiniz çok önemli olacak. İşinize ve çevrenizdeki kişilere sadece sakin ve sevecen olmalısınız. Çünkü akreplerin sinirli haklleri herkesi dağıtacak kadar zor ve kötü oluyor.

Sizin dışınızda gelişecek çok fazla olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilir, ne yapmanız yada ne yapmamanız konusun kafanız karışa bilir, sadece objektif olun.Objektif bakamayacağınız işlerde taraf olmayın.

Kaynakların paylaşımı-kullanımı ve para konularına ilişkin girişimleriniz netlik kazanabilir. Varsa bir sağlık sorununuz ameliyatta olabilirsiniz. Sizi endişelendiren kuşkuya düşüren konular açıklığa kavuşabilir.
YAY

Bu hafta sizi kısıtlamak isteyenler çıkabilir.Nedense, özgürlüğünüze engel olmaya çalışıyorlar.Bu hafta iş ve çalışma çevrenizde sizi kısıtlamaya çalışan bir çok insan olabilir, kendinizi asla ezdirmemeli seviyeli ilişkilerde bulunmalı yıprandığınız ortam ve olaylar karşısında kendinizi koruma altına almalısınız.Sizin iyiliğinizden faydalanmak istiyor olabilirler.

Aşıksanız,konuşmalarınıza özen gösterin. Size hoş gelmeyen konu ve olayların üstünü örtmeyin fikir ve düşüncelerinizi acıkça işinizi hayatınızı paylaştığız kişilere sadece sunun dinlenip dinlenmediğinize takılmayın.Çünkü sizin özgür bakışınıza karşı onlar farklı bir bakış açısı sunabilirler.

Borç para alış verişlerine karşı dikkatli olun.Kimseye borç vermeyin ve almamaya çalışın. Ayrıca güncel çalışmalarınızda oldukça zeki atılım ve çözümleriniz sayesinde sizi zorlayan her planınızda önemli sonuçlar elde edeceksiniz.

Ortaklarla işler iyi. Ortaklaşa işler yaptığınız beraber çalıştığınız kişiler ile önemli kararlar alacaksınız. Geçmişinize ait sorunlara eğilip çözümlere ulaşmak isteyeceksiniz.Geçmişteki hataları temizleme zamanı.
OĞLAK

İşiniz gücünü iş dersek, yanlış olmaz.Bu hafta işle ilgili pratik çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca işe yaklaşımınızda farklılıklar gelişebilir, günlük hayatınıza bambaşka yenilikler katabilirsiniz.

Aşkta halletmeniz gerektiğini düşündüğünüz partnerinizle aranızdaki konuları çözümlemeyi ertelemeyin. Çünkü giderek karışabilir, bu da mutluluğunuza darbe vuracaktır.

İş koşullarınızda, çalışanlarınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler gerçekleşebilir. Sosyal çevre ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda tartışmalardan, gerginliklerden ve ani hareketlerden yana dikkatli vr duyarlı olurken günlük işler, görev ve sorumluluklar, çalışma ilişkileri ve koşullarına yönelik sürencemede kalan konularda kesinlik kazanacaktır.


Görseliğinizi ani karlar alarak asla değiştirmeyin unutmayınki burcunuzda gerilemeye başlayan Diyete başlamak, beslenme ve sağlığınıza özen göstermek içinde güzel bir dönem. Varsa bir sağlık probleminiz şifa bulacaksınız.Sağlığınız ile ilgili hiç bir şey yapmıyorsunuz, daha çok dikkat edin...
KOVA

Sinirleriniz gerilebilir !Sinirlerinizi gerenlerin, sinirlerini gereceksiniz. Anlaşılan o ki, işkler böyle gidecek. Bu hafta İşte bitirmeniz gereken çok sayıda proje olması sinirlerinizi gerebilir.

Gerginlikleri olumsuz bir şekilde dışarı yansıtmamak için gayret göstermeniz gerekecek kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuzda artacak. Yaptığınız işlerden kişisel tatmin ve huzur duyacaksınız.

İç dünyanızdaki olumlu değişimler davranışlarınıza da yansıyacak. İlişkiler alanında henüz çok aktif ve sosyal değilsiniz.Ama siz normalde sosyal değilsiniz ki zaten. Sadece çok yakın arkadaşlarınız sizin sosyal yönünüzü biliyorlar.

Özel ilişkinizle ilgili kafanızda pek çok soru işareti olabilir. Sahne sanat spor tasarım işlerinde, aşk yaşamında, evliyseniz yada evlilikte aile ve çocuklarla ilgili konularda sürüncemede kalan konular netleşebilir.

Aslında bu süreci bir içe döşü süreci olarak görün ve size sıkıntı veren konularla yüzleşip onları geçmişte bakın geleceğide konturo altına almayın herkesi ve herşeyi biraz olura bırakın.
BALIK

Balıklar bu hafta açılım yapacaklar !Bu hafta Geniş sosyal çevrelere giriş yapabilir, güçlü dostlar edinebilirsiniz. İş kazanımları, birlikte girişilen idealist projeler açısından da çok olumlu etkiler devreye giriyor olacak.İşte hiç bu kadar havalara zıplamadınzı, fırsatlşarı değerlendirin.Harcamalara dikkat edin, aileniz ile olan ilişkilerinizde tutarlı olun...


Aşk hayatınızda yolunda gitmediğinize inandığınız her şeyi hayatınızda çıkarıyorsunuz. sizi oldukça olumlu etkiliyor ilişkiler, ortaklıklar, iş konularında anlaşmalar gündeme geliyor.Aşkınız ile aynı yönde yürüyor işleriniz.

Çevresel İlişkiler yeniden yapılanma sürecine girebilirsiniz kuvvetli olduğunuz yönleri başkalarına gösterebilir, başarı ve ödül kazanabilirsiniz.

Ev yerleşim gayrimenkul ve aile ilişkilerinde sürüncemede kalan konular netleşebilir. Taşınabilir, tadilat yapabilir günlük yaşamınızda çalışırken takım çalışmalarında, arkadaş ilişkilerinde öne çıkabilir, destekler alabilirsiniz.

[SIGPIC][/SIGPIC]
KumsαL` isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
17, arası, burç, haftalık, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557