Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Şubat 2014, 16:45   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart 2014 Şubat Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları


2014 Şubat Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2014 Şubat Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları
2014 Şubat Ayı Burç Yorumları ,Şenay Yangel Burç Yorumları,Şenay Yangel 2014 Şubat Ayı Burç Yorumları ,Aylık Burç Yorumları ,Burçlar, Burçları Şubat 2014′de Neler Bekliyor?
Koç Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi,
2014 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları,
Koç Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Koç Burcu Yorumu
KOÇ: Ay’ın ilk haftası İş hayatınızda planlı olmalı ve tereddütlere yer vermeden hareket etmelisiniz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız beklemede kalmalı var olan şartları iyileştirmek için hareket etmelisiniz. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. arasında finansal konularda gecikmeler aksamalar hesapta olmayan değişiklikler yaşanabilir. Akışa ayak uydurun ve öfkeyle hareket etmeyin. Ayrıca kişisel elektronik eşyalarınıza sahip çıkmalısınız. Size özel bir takım şeyler başkalarının eline geçebilir ve size karşı kullanmaya kalkan gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yine Merkür ‘’R’’ hareketinde yolculuklarda iptaller aksaklıklar yaşanabilir. Yaptıklarınızı söylediklerinizi iki kere gözden geçirmeniz gereken zamanlar. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Sağlıklı kararlar almanız güçtür. Bu dönemde strese bağlı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşen Dolunay enerjisi romantic enerjileri beraberinde getirecek. İlişkinizde ki sorunları aşacak farklı bir boyuta taşıyabileceksiniz. Bekar Koç’lar sizlerde doğru yerde doğru zamanda olmanın şansını aşk hayatınızda yakalayacaksınız.
Boğa Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Boğa Burcu Yorumu
BOĞA: Ay’ın ilk haftası iş hayatınızda şans sizden yana. Ani değişimler yeni kazançlara elde etmenize yeni insanlar tanıyarak işbirlikleri ile maddi olarak gücünüze güç katacaksınız. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu tarihler arasında taşınma satın alma gibi konularla ilgili düşünceleriniz varsa beklemeli geri hareket tamamlandıktan sonra harekete geçmelisiniz. Merkür etkisi ile aracınız varsa problemler yaşayabilirsiniz. Aracınız için gerekli bakımları yaptırmak olası bir sorunun önüne geçebilir. Merkür geri hareketinin sizler için en güzel yansıması kaybettiğiniz sizin için değer taşıyan bir evrak yada eşyanızı bulabilirsiniz… 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda Seviyor ve seviliyorsanız öfkenin Aşk’ı sarsmasına izin vermemeli iletişime önem vererek karşılıklı olarak birbirinize anlayışlı davranmalı ilişkinizi daha heyecan verici keyifli hale getirmek için çabalamalısınız. Bekar Boğalar sizlerde kısa sure once ayrılık yaşadığınız sevgilinizle bir araya gelebilir aşkın coşkusunu tüm benliğinizle yaşayabilirsiniz.
İkizler Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 İkizler Burcu Yorumu
İKİZLER: İletişime yanlış anlaşılmalara ve arızalanan eşyaların tamiri ile uğraşmaya hazırlıklı davranmanız gereken bir aydasınız. Yönetici gezegeniniz Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu sure içinde evinizin su tesisatı elektronik eşyaları ile ilgili problemler yaşanabilir. Tadilat gerektiren bir sorunuz varsa Merkür ‘’R’’ hareketine başlamadan gözden geçirmeniz yararınıza olur. Merkür iş ve özel yaşamınızda yanlış anlaşılmalara aynı şeyleri söylüyor olmanıza karşın değerlendirmelerinizin farklı olmasına sebep olabilir ki buda yakın çevreniz eş yada sevgilinizle birbirinizden uzaklaşarak farklı arayışlar içine girmenize neden olabilir. Uzun süren bir beraberlik yaşıyorsanız ilişkinizde ani değişimler sizden saklanan gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Gün geçtikçe şiddetlenen tekrarlayan tartışmaların içinde kalabilirsiniz. Ne olursa olsun sakin kalmaya çalışın ve ilişkiyi çıkmaza sokan taraf siz olmayın. 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile her şey sizin için olumlu şekilde gelişecek bitmesi gereken bitecek ve her gelen günle huzura kavuşacaksınız. Bekar ve ilişkisi devam eden İkizler sizlerde birlikte olduğunuz insanın sevgisi ilgisi ile ilişkiniz çok daha keyifli ve huzurlu bir hal alacak ve geleceğe yönelik kararlar almak için fikirbirliği edeceksiniz…
Yengeç Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Yengeç Burcu Yorumu
YENGEÇ: Ay’ın ilk haftası finansal konularda zorluklar yaşayabilir verilen sözlerin zamanında yerine getirilmemesinden kaynaklanan ödeme zorlukları ile karşılaşabilirsiniz. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür geri hareketlerinin olacağı tarihlerde iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Gizlilik önem kazanmakta fikirleriniz çalınabilir! Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke yada duygusallıkla yaptığınız paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir. 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz. Bekar Yengeç’ler sizlerde bu dönemde eski eş yada sevgilinizin ısrarla geri dönme isteği ile karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla değil Mantığınızla hareket edin. Yılın ilerleyen zamanlarında yeni insanlar tanıyabilir yeni başlangıçlar değer verip değer göreceğiniz bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Seçim sizin….
Aslan Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Aslan Burcu Yorumu
ASLAN: Ay’ın ilk haftası çalışma arkadaşlarınızla ilgili yanlış anlaşılmalar ve yönlendirmelerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli davranın. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür’ün geri harekette olduğu zamanlarda dostla düşmanı tanıyacağınız nahoş olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güveninizi suistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Bu bir oyunsa sizde kuralına göre oynayın ve onlara kendi yaptıkları ile ayna olun. Yine bu dönem içinde seyahatlerde problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da dikkatli olmalısınız. 15 Şubatta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu uzun zamandır yanlızlıktan şikayet ediyor, Aşka olan inancınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aşk en tutkulu en saf en heyecanlı hali ile titretecek yüreğinizi… Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilir yılın ilerleyen zamanlarında ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Evli Aslanlar sizde ailenizi eşinizi sevginizle daha fazla sahiplenecek ve iç huzursuzluklarınızı sevgiyle huzur ve mutluluğa döndüreceksiniz. Bebek sahibi olmak isteyen Aslanlar ailenize gelecek yeni bir Bebek sizleri birbirinize kenetleyecek ve ilişkilerinizi çok daha özel bir hale getirecek.
Başak Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Başak Burcu Yorumu
BAŞAK: Ay’ın ilk günleri iş hayatınızda finansal konularda ani çıkışlar sergilememeli kendinizi haklı görerek öfkeninize yenilmeden hareket etmelisiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür etkisi geçmişle ilgili yarım kalmış konular ilişkiler gündeminize gelebilir. Dargın olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı şekilde işinizle ilgili konularda da alacakların tahsili elinizden kaçan bir fırsatın daha iyi şartlarda karşınıza çıkması da bu ayın getirileri arasında. 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile; Finnansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanızı sağlayacak. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle yeni bir eve taşınabilir hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde iş arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmazsanız keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.
Terazi Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Terazi Burcu Yorumu
TERAZİ: Gökyüzü ay’ın ilk haftası ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgili güçleneceğinizi müjdeliyor sizlere. Kendinizi sevin ve değer verin. Bu hayata bir kez geldiğinizi unutmadan anda kalarak yaşayın ve değiştiremeyeceğiniz düzeltemeyeceğiniz konuları ya uzaklaştırın ya da kabullenerek daha büyük sorunlar haline getirmekten vazgeçin. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür geri hareketi iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve yanılgılara sebep olabilir. Bu sure içinde yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli. Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmadan hiç bir resmi evrağın altına imza atmamalısınız. Eğitim hayatı devam eden Teraziler konsantrasyon problemi yaşayabilir. Zihninizde susmak bilmeyen soruların geçişleri sınavlarda başarınızı gölgeleyebilir. Bu dönemde meditasyon ibadet gibi ruhsal olarak güçleneceğiniz aktivitelere yönelmelisiniz. . Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesine kulak verin ve ilişkinizde unuttuğunuz heyecanları yeniden uyandırın. Bekar Terazi’ler sizlerde ‘’AŞK’’ ın sadece kelimelerde kalan bir duygu olmadığını deneyimleyebilirsiniz.
Akrep Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Akrep Burcu Yorumu
AKREP: Gökyüzü bu ay aşk hayatınızda yeni başlangıçlara işaret etmekte. deneyimlediklerinizin farkındalığı ile yaşamınızda yeni bir sayfa açmanız için destekliyor sizi. Hayat tahta kalem sizsiniz! Yazmaya başlayın öyleyse! Alınan derslerin olgunluğu ile… Özellikle iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş arıyorsanız bu dönemde kapıları çalmalı başvurularınızı yüz yüze yaparak ısrarcı olmalısınız. Ortaklıkları olan Akrepler sizlerde ortağınızın sizden sakladığı bir takım gerçekleri öğrenebilir iş ve arkadaşlık ilişkinizi bitirerek işinizin kontrolünü tamamen kendiniz alabilir ikili ilişkileriniz ve dostlarınız aracılığı ile kısa sure içinde istikrarı yakalayabilirsiniz. İletişimin gezegeni; Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür ‘’R’’hareketi sırasında evli Akrep’ler sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden. Sakin olun ve bir anlık öfkenin nelere mal olabileceğini düşünerek hareket edin. Yine bu süreç içinde hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili bir takım prosüdürler le karşılaşabilirsiniz. Hakkınızı aramalı ve olası bir yanlışı düzeltmek için çaba göstermelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrepler beraberliğiniz çok daha tutkulu ve heyecanlı bir hal alabilir. 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi evli Akrepleri yeni arayışlara yöneltebilir bir anlık heves sevgi dolu bir beraberliğin sonunu getirebilir DİKKATLİ davranın…
Yay Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Yay Burcu Yorumu
YAY: Enerjinizi yükseltecek bir ay karşılıyor sizleri. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Ailenizi de ilgilendiren geçmişe dayalı bir takım konu ve olayları gündeminize getirecek. Geçmişte çözüme kavuşturulmamış sürüncemede kalmış pek çok meselenin iç yüzü tüm çıplaklığı ile ortaya çıkabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar aile bağlarınızı güçlendirirken maddi konularda da ortaklaşa hareket etmenin avantajları ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konular özellikle evli Yay’lar eşinizi arkadaşlarının yaptığı yanlış davranışlardan sorumlu tutar tarzda hareket etmemek olmalı, Ayrıca resmi evraklar anlaşmalar dikkat gerektiren konularda yeni bir başlangıç yapmamak olmalı. 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana olmaya başlıyor. İş hayatınızda zam yada ikramiye alabilirsiniz. Süreklilik arz etmeyen bir işiniz varsa bu sure içinde daha profosyonel düşünmeli işinizi sürekli hale getirmek için sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilmelisiniz! Bekar Yay’lar ay sonuna doğru bir arkadaşınız aracılığı ile tanıyacağınız biri hayat arkadaşınız olabilir…
Oğlak Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Oğlak Burcu Yorumu
OĞLAK: Yeniliklere, Değişimlere, Özünüze sadık kalarak gelişmeye HAZIR olun! Bilinçaltınızda yaşanan çatışmaların yansıttığı olumsuzlukların farkına varın ve yüzleşin kendinizle yaşanmışlıklarınızla; Sizler Satürn’ün ciddi ve güçlü insanlarısınız gücünüzü ele alın ve cesaretle çıkın hayatın her rengini içinde barındıran o büyük sahnesine en yalın en duru en olgun en BİLGE halinizle !!! İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür geri hareketi süresince eski eş yada sevgilinizden kaynaklanan sorunlar gündeminize gelebilir. Nafaka miras gibi konularla ilgili aleyhinize gelişen konularda yakalayacağınız küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanabilir. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konu hırsızlıklar ve kayıplar elektronik eşyalarınız bilgisayar telefon ve ofis eşyalarınızla sıkıntılar yaşayabilir. İletişimde işinizle ilgili zamanında yerine ulaşmayan evraklar yüzünde zor durumda kalabilirsiniz. 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlak’lar karşınıza çıkacak biri ayaklarınızı yerden kesebilir ve ruhunuzda Aşk’ın hakimiyeti başlayabilir.
Kova Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Kova Burcu Yorumu
KOVA: Gökyüzü yaşamınızın her alanında yaşanacak iyileşmelere işaret etmekte. Gerçekçi davranıp yaşamın sizi sınadığı konuları kabullenerek çözüm odaklı davrandığınız takdirde! İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek iş ve finansal konularda etkili olacak. Bu dönemde internet üzerinden alışveriş te bulunmak finansal kaynakları değerlendirmek kayıplara neden olabilir. Yeni iş teklifleri alım satımlar için de beklemede kalınması gereken bir dönem. İmza altına almanız gereken evraklar varsa bu sure içinde okuduğunuzu anladığınızdan emin olun aksi halde ilerleyen zaman içinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 15 Şubatta karşıt burcunuz Aslanda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile; Evliyseniz ve sürekli tekrar eden sıkıntılar tartışmalar yıllardır sure geliyorsa ve artık yaşadıklarınıza dayanacak gücü kendinizde bulamıyorsanız, Konuşun yıllardır içinizde biriktirdiğiniz her şeyi ifade edin ve birlikte karar almaya gayret gösterek ilişkini ve sizin için en doğru kararı verin. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde beklenmedik bir anda beklenmedik bir şekilde karşısınıza çıkacak yaşam enerjisi yüksek sizi heyecanlandıracak bir insanla karşılaşabilir hızla başlayıp hızla sonlanan bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi.
Balık Burcu Şubat 2014 Şenay Yangel Burç Analizi
2014 Şubat Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Şubat 2014‘te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Şubat 2014 Balık Burcu Yorumu
BALIK: Gökyüzü pek çok ilki yaşayabileceğinize işaret etmekte cesaretli davranıp olağanüstü güçlü sezgilerinize kulak verdiğiniz takdirde; Hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir aydasınız arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere.Kim kalmalı Kim gitmeli? Bırakın giden gitsin… Kalması gerekenler kalmayı tercih edenler sizi gerçekten seven anlamak için çaba gösteren size değer verenlerdir… İnsanları Ya olduğu gibi kabul edin yada zihninizde yarattığınız hali ile çevrenizdekileri şekillendirmekten vazgeçerek gerçekçi davranın. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu dönemde iş değişikliği iş başvuru yapmayı düşünüyorsanız beklemede kalmalısınız gittiğiniz yerlerde istediğiniz izlenimi bırakmakta zorlanabilirsiniz. En iyisi retro sonrası görüşmeler yapmak olacak sizler için. Merkür geri hareketi süresince özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalı kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Aksi halde eş ya da sevginize yalan yanlış aksettirilen konular yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Balıklar sizler de öğretmenlerinizle sağlıklı diyaloglar kuramayabilir bunun yansıyan sıkıntıları ile karşılaşabilirsiniz. 15 Şubatta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile; Finansal konularda artan şansınız yeni iş imkanlarını sunabilir sizlere seçim sizin yenilenmek iyidir memnun olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz… Özel hayatınızda da eşinizle sorunları aşmak için harekete geçmeli ve ilişkinizin gidişatını onun size yaklaşamına göre birlikte kararlar alarak değerlendirmelisiniz. Bekar Balık’lar sizlerde ay’ın son günlerinde bitmiş bir ilişkinin kahramanının karşınıza çıkması ile duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.
NOT: Yıllık Aylık ve Günlük Burç Yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuzla birlikte okumalısınız.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun….
Astrolog Şenay YANGEL

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, 2014 şenay yangel, 2014 şenay yangel şubat ayı burç yorumlar, 2014 şubat ayı akrep burcu yorumları, 2014 şubat ayı aslan burcu yorumları, 2014 şubat ayı balık burcu yorumları, 2014 şubat ayı başak burcu yorumları, 2014 şubat ayı boğa burcu yorumları, 2014 şubat ayı burç yorumları, 2014 şubat ayı burç yorumları - şenay yangel burç yorumları, 2014 şubat ayı burç yorumları - şenay yangel burç yorumları programi, 2014 şubat ayı burç yorumları şenay yangel, 2014 şubat ayı burçlar, 2014 şubat ayı ikizler burcu yorumları, 2014 şubat ayı koç burcu yorumları, 2014 şubat ayı kova burcu yorumları, 2014 şubat ayı oğlak burcu yorumları, 2014 şubat ayı terazi burcu yorumları, 2014 şubat ayı yay burcu yorumları, 2014 şubat ayı yengeç burcu yorumları, akrep burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, akrep burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, akrep burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, aslan burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, aslan burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, aslan burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, aylık burç yorumları, ayı, ayı burç yorumları, balık burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, balık burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, balık burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, başak burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, başak burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, başak burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, boğa burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, boğa burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, boğa burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, burç, burç yorumları, burçlar, burçlar şubat 2014 de neler bekliyor, burçları şubat 2014 de neler bekliyor, burçları şubat 2014′de neler bekliyor? koç burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, burçların aşk hayatı 2014 şubat, günlük yorumlar, ikizler burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, ikizler burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, ikizler burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, koç burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, koç burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, koç burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, kova burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, kova burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, kova burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, nişan, nuray, oğlak burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, oğlak burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, oğlak burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, sayarı, terazi burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, terazi burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, terazi burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, yangel, yay burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, yay burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, yay burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, yengeç burcu şubat 2014 şenay yangel burç analizi, yengeç burcunu şubat 2014 te neler bekliyor, yengeç burcunu şubat 2014'te neler bekliyor, yorumları, şenay, şenay yangel, şenay yangel 2014, şenay yangel 2014 şubat ayı burç yorumları, şenay yangel astroloji, şenay yangel ay yorumları, şenay yangel burç, şenay yangel burç yorumları, şenay yangel şubat 2014, şenay yangel şubat 2014 akrep burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 aslan burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 balık burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 başak burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 boğa burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 ikizler burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 koç burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 kova burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 oğlak burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 terazi burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 yay burcu yorumu, şenay yangel şubat 2014 yengeç burcu yorumu, şenay yangel şubat ayı, şubat, şubat ayı burç yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557