Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Şubat 2014, 15:59   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart Zeynep Turan 2014 Şubat Ayı Burç Yorumları

Zeynep Turan 2014 Şubat Ayı Burç Yorumları

KOÇ

İş hayatınızda ve ilişkinizde yaşadığınız minik tartışmaları büyütüp eski defterlerle bir araya getirerek, olayı daha da zor hale sokuyorsunuz. İnadınızı bazı konularda kenara koymanız ve sevdiğiniz kişiyi üzmek yerine, dinlemeniz gerekir. İş demek, uyum demek, bunu da yaşayarak öğrenmelisiniz. Direttiğiniz her hareket profesyonelliğinizden çalacaktır. Sükunet ise size daima artı puan olarak geri dönecektir. Kendinizi gergin hissettiğiniz sürece verimliliğiniz azalacak, bu yüzden kendinize bir tatil verin ve rahatlayın.
Şubat Psikolojisi: Rahata kavuşmak çok uzak değil, tatil yeterlidir.
BOĞA

Değişim rüzgarlarını hissediyor musunuz? Hem karakterinizde hem de hayatınızda gözle görülür şekilde yaşanan değişiklikler sizi tedirgin etse de, hepsinin bir mutluluk kaynağı olacağını açıkça göreceksiniz. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyor olsanız bile, eli kulağında olan bu ilişki için kendinizi ona bırakmaktan başka yapabilecek hiçbir şeyiniz yok. Tadını çıkardığınız “Kaçan kovalanır’’ mantığından da vazgeçtiğinizi kendiniz de gördüğünüzde memnuniyetsizlik neredeyse imkansız hale gelecek. İşinizle alakalı değişimler için ise daha sabırlı olmalısınız.
Şubat Psikolojisi: Değişimlere hazırlık yapın, perdelerinizi şimdiden iyice açın.
YENGEÇ

Uzun süredir hayalini kurduğunuz para size doğru yola çıktı. İş hayatınızda yapacağınız yenilikler ile birlikte kendinizi güvence altına alabileceğiniz bir paraya kavuşacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizin farklı yönlere doğru gitmesi de söz konusu. Karşılıklı verilen kararlar sonucunda her iki tarafında doğru yaptığını hissedeceği olaylar gerçekleşecek. Yalnız Yengeçler ise, yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Arkadaş ortamınızdan ya da aile eşrafından birileri sizin için çoktan seçim yapmış olabilir. Duygularınızı tazelenmiş ve yenilenmiş hissediyorsunuz.
Şubat Psikolojisi: Yeniliklerin gelişi gün gibi ortada, kendinize güvenin.
İKİZLER

İş hayatınızda önünüze gelecek olan yeni projeleri tamamen değerlendirmeden, silmemelisiniz. Yapacağınız birkaç araştırma ile pek çok farklı bilgiye ulaşabilir ve yanlış karar vermekten de kurtulabilirsiniz. Detayları takıldığınız durumlarda biraz geriye çekilip bütünü görmeli, empati yapmayı başarabilmelisiniz. Fakat ilişkinizde yaşadığınız sıkıntılardan kenara çekilip bakarak kurtulamazsınız. Hareket geçmeli, her zaman yaptığınız gibi hiperaktif ve yenilikçi davranmalısınız. Hissettiğiniz soğukluk sizi de soğuk gösteriyor ve karşı tarafın da samimiyetini kırmış oluyor. Haydi toparlanın.
Şubat Psikolojisi: Reddetmek size göre değil, araştırıp görmeyi seçin.
ASLAN

Sorumluluk almanız gereken pek çok konu sizi bekliyor sevgili Aslan. Rutinini bozmadan devam eden iş hayatınızda değişimler söz konusu. Farklı bir pozisyona ya da tamamen farklı bir işe girebilir, bu yüzden üzerinizde hissedeceğiniz sorumluluğun arttığını görebilirsiniz. Aşk hayatınızın düzenli ve dolu dolu devam edişi sizi mutlu ediyor. Bu ay ortaya çıkacak olacak minik tatiller sevginizi pekiştirmenin en iyi yolu olacaktır. Yalnız Aslanlar, uzun soluklu ilişki aramasa da, gelene dur diyemezsiniz.
Şubat Psikolojisi: Sorumluluk hiçbir zaman kaçacağınız bir şey olmamıştır, olmayacak da.
BAŞAK

Yeni iş bağlantıları yapacağınız bir ay sizi bekliyor. Fakat ince eleyip sık dokuyan siz, çevrenizde bu yüzden yanlış anlaşılabilirsiniz. Herkes işi çok farklı yönlerden ele alırken, sizin detaycılığınız ve araştırmacılığınız onları yavaşlatıyor gibi hissettirebilir. Bu yüzden kendiniz de sinirli ve gergin olabilirsiniz. Teknolojik aletlerle aranızdaki bozukluk bu gerginlikten de kaynaklanıyor olabilir. Yalnız Başakları da yeni bir ilişki bekliyor, tohumlar atılıyor. İlişkideki Başaklar ise evlilik hakkında düşüncelerini geliştirip, uygulamaya karar verecekler.
Şubat Psikolojisi: Ayaklarınızı biraz toprağa değdirin ve enerjinizi yenileyin.
TERAZİ

Sorunlara fazlaca takılıp kendinizi üzüyor olmanıza, dur demenizin vakti geldi. Böyle davranarak hem verimliliğinizi düşürüyorsunuz hem de çevrenizdekilerin enerjilerini olumsuz yönde etkiliyorsunuz. Ters giden iş hayatınıza biraz ara vermek sizin için iyi tavsiye olacaktır. İlişkinizde yaşadığınız soğukluğu ortadan kaldırmak ise bu sefer tamamen sizin elinizde. Özveride bulunmanız gerekebilir. Yalnız Teraziler için ise ani bir aşk ortaya çıkabilir. Vereceğiniz hızlı kararlardan sonrasında pişman olsanız da, aşkı yaşamaya her zaman razısınızdır.
Şubat Psikolojisi: Her şey ters gitmiyor, güzellikleri görmeyi deneyin.
AKREP

Maddiyatınızın son zamanlarda bu kadar iyi olabileceğini hiç düşünmemiştiniz fakat evet, elinize geçen tüm paralar gerçek ve bu paraları normalden daha kolay kazandınız. İş hayatınızın düzgün gidişi sizi oldukça keyiflendiriyor. Bu enerjinizi tüm iş arkadaşlarınıza verdiğiniz sürece, yaşayacağınız tüm iş bunalımlarından uzak durabilirsiniz. Fakat böylesine enerjik olduğunuz günlerde mıy mıy tavırlarınız sevgilinizi, arkadaşlarınızı çileden çıkarabilir. Kararları ile doğruları bulan Akrep nerede? Kendinizi bulmak için aynaya bakmayı deneyebilirsiniz. Kararlı Akrep hep orada.
Şubat Psikolojisi: Paranızı keyfinizce harcayabilmek, uzun zamandır beklediğiniz şey.
YAY

İlişkinizdeki problemler, sizin canınızı sıkmış hatta sizi yıpratmış olabilir. Bu tarzda problemlerle yaşamaya alışkın olmayabilirsiniz. Hatta yanlış giden şeyler yüzünden arkadaşlarınızı gereksiz yere yargılayabilirsiniz ve bunun sonucu kendinizi daha da kötü hissedebilirsiniz. Sıkıntıları ve gerilimleri, üzerinizden atmanın yolu düzensiz bir uykuyla yaşamak değildir. Böyle devam ederseniz kilo alacak ve kendinizi rejim listelerinde bulacaksınız. Güçlü bir Yay gibi hareket etmenin tam zamanı. Aşabileceğiniz sorunlar karşısında bu derece tembellik yapmak size yakışmıyor.
Şubat Psikolojisi: Sakinleşip karar vermek sizin için en iyisi.
OĞLAK

İş hayatınızın şimdiye kadar iyi gittiğini söyleyemeyiz, hatta bir dönem daha bu durum sizin canınızı sıkacak gibi gözüküyor. Ödemeniz gereken borçlar ve elinize geçen paranın orantısızlığı yüzünden, maddi açıdan oldukça sıkıntılı dönemler geçireceksiniz. İlişkinizde takındığınız ciddi tavır ise, sevdiğinizin biraz kırılmasına yol açabilir, bu yüzden nezaketi elden bırakmadan, ciddiyetin boyutunu ayarlayarak konuşmalısınız. Yalnız Oğlaklar için bir iyi haber var. İlgisini uzun zamandır belli eden birisi artık doğru hamleyi yapıyor. Yalnızlık bitiyor.
Şubat Psikolojisi: Bu noktadan sonra tek yol, yukarıya çıkıyor.
KOVA

Şubat ayı, sizin altın aylarınızdan birisi sevgili Kova. İş hayatınızda iyiye giden her gelişme, aşk hayatınıza da yansıyor. Sevgilinizle yakaladığınız güzel frekansı bozmamak için, ikiniz de elinizden geleni yapıyorsunuz ve başarılı da oluyorsunuz. Bu yöndeki tavrınıza devam etmeniz sizi daha da mutlu edecektir. İş yerinizde hakkınızda söylenenlere kulak asmamayı öğrenmelisiniz. Herkese laf yetiştirmek zorunda değilsiniz. Konuşması gerekmeyen insanlar konuşuyorlarsa duymayın bile. Yalnız Kovalar için de haberler çok iyi. Aşk geliyor.
Şubat Psikolojisi: Hayatın renklerine dalmak, mutlu olmak paha biçilmez.
BALIK

Sürekli olarak kendinizi ifade etmeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz. Sizi anlamak isteyen kişiler, emin olun ki sizin sözleriniz yerine, hareketlerinizden bile anlayabilir. İş hayatınız, emin olamadığınız bir doğruda hareket etse ya da size tekinsiz bir alandaymışsınız hissi verse de, kazandığınız paranın miktarına bakacak olursanız, doğru şeyi yaptığınıza emin olabilirsiniz. İlişkinizde yaşanacak yanlış anlamaları ortadan kaldırmak için şimdiden doğru hareketlerde bulunmanız gerekiyor. Yalnız Balıklar ise cesaretleri toplayıp, artık harekete geçmeliler çünkü hayat beklemez.
Şubat Psikolojisi: Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde, üşenmemeniz gerekir.SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, ayı, burç, turan, yorumları, zeynep, şubat


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557