Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Mart 2014, 00:29   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Mart 2014 Burç yorumları

Mart 2014 Burç yorumları

Mart ayı burç yorumları,mart ayı burçları,2014 mart ayı burç yorumları


Mart 2014 burç yorumları, nuray saray mart 2014, 2014 mart burçlar, burç yorumları, 2014 mart burçlar, mart ayı burç yorumu, 2014 mart ayında burçları neler bekliyor

İkizler Mart 2014 Burç Yorumları

Bu ay sosyal alanda çok aktif olacaksınız. Mart 2014′ün ilk yarısında çok etkin olackasınız. Sosyal alanda hareketli bir dönem sizi bekliyor. 2014 Mart ayında ikizler burcunu ve yükseleni ikizler olanları işle ilgili konularda olumlu olaylar bekliyor olacak. 17 Mart sonrasında bu etkiler çok dahar artıyor olacak.
Sosyal çevre ilişkileriniz de 17 Mart 2014 tarihinde hareketlenmeye başlayacak. Bu dönemde iş kazanımları ve çevre kazanımları alanında çok olumlu bir süreç geçireceksiniz. Bu dönem Mart ayının son gününe kadar sürecek.
11 Mart tarihinden sonra işle ilgili konulara önem vermelisiniz.
27 Mart tarihinden itibaren ise sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınıza dikkat etmenizde fayda var.
Mart 2014 İkizler burcu genel yorumuna baktığımızada Mart ayı boyunca olumsuz şartlar size pek uğramayacak. Tüm olumsuzlukları şansınızın da yardımıyla kovacaksınız. Yabancılar ve dışişlerinizde güzel fırsatlar yakalayacaksınız.
İkizler Burcu, 2014 Mart ayında kendini iyi değerlendirebileceği bir dönemden geçecek. Kendinize dikkat etmenizde fayda var. 20 Mart’tan sonra sosyal ilişkierinize dikkat etmenizi tekrar söylüyoruz. Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle…
Yengeç Mart 2014 Burç Yorumları

Mart ayının özellikle ilk 20 gününde seyahat, hukuksal konular ve eğititim konuları olumlu etkiler önemliyken, Mart ayının son 10 gününde ise kariyer anlamında çok ciddi değişiklikler yaşayacaksınız.
2014 Mart ayının ilk 12 gününde uluslararası ilişkiler, yayıncılık, eğitim ve seyahat konularında olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. 17 Mart’ta zorlukların üstesinden geleceğiniz gelişmeler olacak.
Mücadele gücünüz 12 Mart’ta artarken üst ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 22 Mart tarihinden sonra üstlerle ilişkileriniz daha da artacak.
Seyahatleriniz bu ayda 11-27 Mart 2014 arasına getirmenizde fayda var. Güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz bu tarihlerde.
Üstlerle ilişkileriniz 27 Mart tarihinden sonra olumsuz geçebilir. Çalışmalayanlar da aile ilişkileri 27 Mart tarihinde gergin geçebilir.
Mart 2014′te Yengeç burcunu genel olarak dini ve ilahi konular, eğitim ve yayıncılık gibi konularla seyahat konularında olumlu bir ay geçireceksiniz.
20 Mart 2014′ten itibaren daha olumlu zamanlar geçirecek, daha aktif olacaksınız. Üstleriniz ve önemli kişilerle ilişkilerinizi iyi tutmanız gereken bir ay olacak Mart 2014…
Boğa Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014‘ün ilk 12 gününde sosyal alanlarda çok aktif olacaksınız. Biraz daha kalabalık bir ortamlarda olacaksınız bu ayın ilk dönemlerinde. Mart 20-22 tarihleri arasında biraz daha içe yönelik etkiler devreye girecek. Mart 22′den sonra ise daha da artacak bu durum.
12 Mart’tan önceki günlerde 5 gezegenin Balık burcunda hareket etmesinden dolayı sosyal çevreleriniz çok hareketli geçecek. Önemli etkin kişiler ve fikir hareketlerinden faydalanabilirsiniz.
12 Mart 2014‘te ise içe yönelik bir süreç sizi bekliyor olacak. Özellikle Mart 20′den sonraki dönemde içe yönelik gelişmeler yaşayacaksınız. 20 Mart tarihi sonrası özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor.
Mart 2014 boyunca boğa burcunu ve yükseleni boğa olanları parasal konularda çok iyi gelişmeler bekliyor olacak. Ay boyunca ikili ilişkilerinize önem verin, Ortaklaşa olan projelerinizi mümkünse erteleyin.
Mart 2014 Boğa ve Yükseleni Boğa olanların 20 Mart’a kadar olan süreçte ikili ilişkilerine ve sosyal ilişkilerine önem vermelerini tavsiye ediyoruz. Bu dönemler en başarılı olacağınız dönem olacak Mart ayı boyunca. 20 Mart’tan sonra ise özel kazanımlarınızın gelişmelerini göreceksiniz. Bu dönemde biraz daha dinlenebilir özel hayatınıza önem verebilirsiniz.
Akrep Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014‘te Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanları aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir süreç bekliyor. Mart 20′ye kadar olan süreçte bu süreç çok daha önemli olacak. Ayın son 10 gününde ise sağlık konularına dikkat etmeniz gerekirken, yine Mart 2014′ün ilk dönemlerinde sanatsal ve çocuklarla ilgili konularda faydalı dönemden geçiyor olacaksınız.
Mart 2014‘e genel baktığımızda 22 Mart‘a kadar çocuk ve aşk-ilişki konularında iyi bir dönem olacak. 12 Mart tarihinden itibaren günlük yaşantınızın temposu daha da artacak gibi görünüyor.
Akrep burcu ve yükseleni akrep olanlar diğer kişilerden çok faydalanacak. Bu dönemde fırsatları iyi değerlendirmek gerekiyor.
27 Mart tarihinden sonra ise sağlık konularına dikkat etmenizde fayda var. Bu tarihlerde sağlığınıza özen gösterdiğiniz taktirde rahat geçirebilirsiniz.
Yine 27 Mart 2014‘ten sonra işyerindeki ilişkilerinize de dikkat etmeniz gerekiyor.
Mart 2014′te büyük kapsamlı projelere girmemeye dikkat etmelisiniz. Bu ‘hiçbir şey yapmayalım’ anlamına gelmiyor ama bu dönem her şey biraz yavaş ilerleyecek. Kendinizi gözden geçireceğiniz bir dönem olacak bu dönem…
Mart 2014′ün ilk 22 gününde daha fazla destek ve Ay’dan fazdalanacağınız bir dönem olacak. Ay sonlarında ise astlarla ilişkilerinize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
Balık Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014 Balık ve Balık yükseleni olanları önemli bir dönem bekliyor. 20-22 Mart tarihlerinde yönetme becerilerinizle dikkat çekeceksiniz. 17 Mart’tan sonra kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. 17 Mart’ta parasal konularda önemli bir gelişme yaşanacak. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
Mart 2014′ün ilk bölümlerinde sosyal ve iş konularında kendinizi iyi bir şekilde ifade edeceğinizi söyleyebiliriz. Aşk ve ilişkiler konusunda ve sanatsal konularda çok aktif olacağınız bir dönem olacak. 17 Mart’ta kendinizi en iyi şekilde kendinizi ifade edeceğiniz bir dönem başlayacak. Bu dönemde oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu olumlu dönemler 22 Mart‘a kadar devam edecek.
12 Mart tarihine kadar para kazanmak için çok çabalayacak ve başarılı olacaksınız. Harcamalarınıza da bu dönemde dikkat etmeniz gerekiyor. Parasal anlamda yoğun bir süreç sizi bekliyor olacak. 27 Mart tarihi de diğer önemli bir gün olacak maddi anlamda…
Mart 2014′te Balık burcu ve yükseleni Balık olanları kısaca güzel bir dönem bekliyor diyebiliriz. Dikkatlerin üzerinize yoğunlaşacağı bir süreçten geçireceksiniz. Aşk ve iş konularında iyi etkiler göreceksiniz. Ev ve yerleşim gibi konularda da başarılı bir süreç sizi beklerken, eğitim, yayıncılık ve ev seyahat gibi konularda gerilemeler yaşayabilirsiniz.
Terazi Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Terazi burcunu ve yükseleni Terazi olanları iyi bir süreç bekliyor diyebiliriz. Mart ayının ilk dönemlerinde tanıdıklarınızdan ve arkadaşlarınızdan sağlam bir destek alabilirsiniz. Sağlık konularında rahat bir dönem sizi bekliyor olacak. 17 Mart’tan sonra sağlık konularınız çok daha rahatlayacak. 27 Mart tarihinden sonra ise ikili ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekecek ve adımlarınızı sağlam atmalısınız.
Mart ayı genelinde Balık burcunda çok fazla gezegen olacağından ay genelinde yardım alma şansınız oldukça fazla olacak. Önemli kişilerden ciddi destekler alaksınız. 17 Mart’tan sonra bu destek daha dar artacak.
Önceki dönemlerde iletişim konularında yaşadığınız sıkıntılar Mart 2014′te ciddi oranda azalacak. Aksayan iletişimsel konular düzene girecek. Size verilen sözlerde de ciddi bir gelişme yaşayacaksınız.
12 Mart-27 Mart tarihleri arasında ikili ilişkileriniz hareketlenecek. Mars’ın sert hareketinden dolayı bu dönemde ikili ilişkilerinizde gerginlik ve tartışmalardan uzak durmalısınız.
20 Mart tarihinden itibaren ikili ilişkileriniz çok daha aktif olacak.
Mart 2014′te Terazileri ve yükseleni Terazi olanları yayıncılık, eğitim ve seyahat gibi konularda olumlu gelişmeler bekliyor olacak. 17 Mart’tan sonra önemli ilişkilerinizi yapmalısınız. Parasal anlamda Mart 2014 boyunca çok dikkatli olmalısınız. Parasal konularda risk almaktan kaçınacağınız bir dönem olacak Mart 2014…
Mart 2014 boyunca Teraziler ve yükseleni terazi olanlar ciddi işlere adım atacak. Size yardım edecek insanlar Mart 22′sine kadar faydalanabilirsiniz. Dış menşeili projelerde de iyi bir gelişme yaşayacaksınız. Parasal konularda tehlikeli günler geçirebilirsiniz.
Başak Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Başak burcunu ve yükseleni Başak olanlar ikili ilişkiler ve diğer insanlardan fayda ve destek anlamında güzel bir dönem yaşayacaksınız. 22 Mart’a kadar çok olumlu günler yaşayacaksınız. 22 Mart’tan sonra ise parasal konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Mart ayı boyunca başak burcu aşk ve ilişkiler konusunda olumlu etkiler görecek. Ortaklık yada anlaşma içinde olanlar için de güzel bir dönem olacak. 17 Mart tarihinden sonra ise aşk ve ilişki konularında çok daha iyi sonuçlar alacaksınız. 17 Mart-22 Mart arasında ortak proje ve ilişkiler konusunda imza atmanız tavsiye edilir.
12 Mart’tan itibaren ise alacak ve verecek gibi parasal konularda sıkıntılar başlayacak. Ortaklaşa ve alacak konularında mücadeleli bir dönem yaşayacaksınız. 27 Mart’ta bu mücadele en yüksek seviyeye ulaşacak.
Mart ayı genelinde Başak burcu ve yükseleni Başak olanları kariyer ve iş fırsatları bekliyor olacak. Prestij ve saygınlık kazanacağınız bir dönem olacak.
2014 Mart ayında Başak burcunu özellikle ilişkiler ve ortaklık konusunda güzel bir dönem bekliyor olacak. 22 Mart’a kadar olumlu geri dönüşler alabilecek, ikili ilişkilerde pozitif etkiler göreceksiniz.
Mart ayında başak burcunu ayrıca para anlamında yeni gelişmeler bekliyor olacak. 27 Mart’tan sonraki dönemlerde parasal konulara dikkat etmeniz gerekiyor.
Aslan Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Aslan burcunu ve yükseleni Aslan olanlar bu ayın özellikle ilk 12 gününde alacaklar konusunda dikkatli olmalısınız. Sonraki süreçlerde ise bu konuda biraz daha rahatlayacaksınız. 20 Mart sonrasında ise yurtdışına seyahat, turizm, yayıncılık gibi konularda olumlu etkiler göreceksiniz.
Alacak verecek ve ödemeler gibi parasal konularda Mart 2014’ün ilk günlerinde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Seyahat, uluslararası projeler, eğitim vs. gibi konularda ayın ilk dönemlerinde güzel gelişmeler olacak.
27-29 Mart 2014 tarihleri arasında dış menşeili işlerde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ev ve önemli tadilat işlerinde bu ay dikkatli olmalısınız.
Aslan burcunu ve yükseleni Aslan olanları Mart 2014’te parasal konularda biraz sıkıntılı günler bekliyor olacak. Mart ayı sonlarında ise biraz daha rahat ve huzurlu günler yaşayabilirsiniz.
Oğlak Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Oğlak burcunu ve yükseleni Oğlak olanlar bu ayın özellikle ilk 20 günlük sürecinde daha yakın çevrenizden destek alacaksınız. İletişim ve eğitim konularında olumlu gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Mart 2014’ün son dönemlerinde ise ev ve yerleşim, aile gibi konular önem kazanacak.
Mart ayının 22’sine kadar eğitim, iletişim konuları ön planda olacak. 17 Mart tarihine kadar eğitim ve yayıncılık konularında aktif olacaksınız. Yine 17-22 Mart tarihleri arasında maksimum fayda alacaıksınız.
Oğlak burcunu ve yükseleni Oğlak olanları Mart 2014’te ailevi gerginlikler yaşanabilir.
22 Mart’ta ise ailevi ve ev konuları ön planda olacak.
Mart ayı boyunca aslarınızdan destek göreceksiniz. Sağlık alanında ise iyi gelişmeler yaşayacaksınız. Mart 2014 boyunca sosyal çevrelerde duraklamalar yaşayabilirsiniz. 11 Mart’tan sonra iletişim alanlarında iyi adımlar atabilirsiniz.
Mart 2014’te Oğlak burcunu ve yükseleni Oğlak olanları akraba ve aileden destek dönemleri bekliyor. Ay sonunda özellikle 27 Mart’ta aile ve ilişkiler konusunda dikkat göstermelisiniz.
Koç Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Koç burcunu ve yükseleni Koç olanlar tempolu ve hareketli bir dönem yaşayacak. Özellikle 12 Mart’tan itibaren bu etkileri ciddi anlamda yaşayacaksınız.
12 Mart’tan itibaren çok daha aktif ve dinamik bir süreç başlayacak. Enerjiniz yükselecek ve kendinizi kanıtlayabileceksiniz. Küçük kaza ve sakarlıklara dikkat etmelisiniz.
20 Mart’a kadar daha aktif ve etkin bir şekilde kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Yine 20 Mart’a kadar Koç burcunu ve yükseleni Koç olanların yönetme becerilerini ortaya koyabileceği gelişmeler yaşanacak.
22 Mart tarihinde ise ikili iliklilerde olumlu etkiler göreceksiniz. Bu dönemde sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız.
11 Mart tarihinden itibaren iç dünyanıza döneceksiniz ve olumlu adımlar atacaksınız.
17 Mart’tan itibaren iletişim konularındaki sıkıntılar azalacak.
26-27 Mart 2014’te ise evlilik ve ikili ilişkiler gibi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gerginliklere bu dönemde dikkat etmelisiniz.
Yakın çevre ilişkileri ve eğitim gibi konular Mart 2014’te olumlu etkiler olacak. Bu dönemde büyük kredi ve borçlara girmemelisiniz.
Koç burcunu ve yükseleni Koç olanları 12 Mart öncesinde şartları kontrol etmek zor olacak. 20 Mart’tan sonra ise bu durum tersine çevrilecek. Önemli işlerinizi 20 Mart’tan sonraya getirmenizde fayda var.
Kova Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Kova burcunu ve yükseleni Kova olanlar parasal konularda önemli günler yaşayabilirsiniz. Mart 22’ye kadar olumlu etkiler parasal konularda görebilirsiniz. 20 Mart sonrasında iletişim konuları ve sözlü iletişim gibi konularda ciddi gelişmeler bekliyor olacak.
Mart ayı boyunca parasal konular Kova burcunu bekliyor olacak. 22 Mart’a kadar çok ciddi gelişmeler olacak.
17 Mart‘tan itibaren yeni yatırımlara girişmek daha doğru olacak.
12 Mart’tan itibaren yakın çevre ve kardeş ilişkilerine önem göstermeli, bu dönemde gerginliklerden uzak durmalısınız.
27 Mart sonrasında Kova burcunu ve yükseleni Kova olanları eğitim, yayıncılık, fikirsel konularda gerginlikler bekliyor olacak.
Aşk ve ilişkiler, sahne sanatları gibi konularda yaratıcı bir süreç yaşayacaksınız.
Mart 2014’te sabırlı olmanızda fayda var. Özellikle, iş ve kariyer gibi konularında göstereceğiniz sabrın faydası çok olacak. Çok büyük değişikliklere girmemekte fayda var.
Kova burcunu ve yükseleni Kova olanları Mart 2014’te parasal konular önemli bir yer tutuyor. 22 Mart’a kadar parasal konuları daha iyi idare edeceksiniz. 11 Mart sonrasında olumlu gelişmeler yaşayacak, 17 Mart’ta ise olumsuz gelişmeler ortadan kalkacak. Yakın ilişkiler konusunda tartışmalardan uzak durmalısınız.
Yay Mart 2014 Burç Yorumları

Mart 2014′ün ilk dönemlerinde Yay burcunu ve yükseleni Yay olanlar 22 Mart’a kadar ev, aile ve yerleşim konuları ön planda olacak. Ailenizden destek alacağınız bir dönem olacak. Ay sonlarında ise aşk ve ilişkiler ile sanatsal konular ön planda olacak.
Ev , aile, yerleşim gibi konular 22 Mart’a kadar etkin görünüyor.
12 Mart sonrasında sportif aktivitelere yoğunlaşabilirsiniz. 27 Mart sonrasında ise bu aktivitelere dikkat etmelisiniz.
Mart 2014’te Yay burcunu ve yükseleni Yay olanları aşk ve evlilik gibi konularda ve de ortaklık konularında çok olumlu gelişmeler bekliyor olacak.
Yay ve yükseleni Yay olanlar Mart 2014’te özel hayatında rahat edeceği bir dönem olacak. Aileden destek alacağınız Mart 2014’te daha iyi dinleceksiniz. Sanatsal konularda kendinizi gösterebileceğiniz bir dönem olacak.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 01 Mart 2014, 00:34   #2 (permalink)
Üye

EmreCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Mart 2013
Nerden: İstanbul
Yaş: 24
(Mesajlar): 1.548
(Konular): 1602
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 133513
Aldığı Beğeni: 197
Beğendikleri: 31
Ruh Halim: Kabadayi
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

Aslan <3

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.
EmreCan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
reklam alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, 2014 mart ayı burç yorumları, burç, mart, mart ayı burç yorumları, mart ayı burçları, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557