Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Kasım 2011, 11:57   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.723
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7432
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Burç Kadınlarına Böyle Davranın


Koç Kadınına Nasıl Davranmalı?


Koç burcu liderlik, ihtiras, cesaret, merak ve atılımı sembolize eder. Koçun heyecanlı, ateşli, öncü gücünden etkilenen kadın, Boğa ya da Akrep burcunda doğanlardan farklı olacaktır. Eğer gerçek bir Koç burcu kadınıysanız, saldırganlığa eğiliminiz var demektir. Eşiniz bu eğiliminize karşı sabırlı olup, evinizin uyumlu düzenini korumalıdır.

Kafanız çok iyi çalışıyor ve Tanrı vergisi olarak uygulama yeteneğiniz var. Fakat başarılı olabilmeniz için, işe başlamadan önce birisinin o işi planlaması gerekiyor. Ruhunuz size iyi bir başlangıç yapma olanağı verir. Eşiniz de sizi, iyi bir bitiş yapmaya teşvik etmeli. Cömertsiniz, her kötü şeyden nefret edersiniz. Pratikte elde edilen başarıyı seversiniz. Eleştirme eğiliminiz var ama bazen çok ileri gidiyorsunuz. Bu huyunuzla başa çıkması için, eşinizin çok sabırlı ve güçlü olması gerekiyor. Koç kadını aşık olduğunda çok romantikleşir. Şiddetli ve ani heveslere kapılır. Alışılagelmiş yuva kurma işine pek aldırış etmez. Hiçbir zaman sakin, sessiz ve huzurlu bir hava yaratmaz. Bu özellikler Koçda yoktur.

Eğer eşiniz Aslan ya da Yay burcundansa, içgüdüsüyle sizin Koç yanınızla başedebilir. Başka burçtansa bizim uyarılarımız ve deneylerle size nasıl davranılacağını öğrenmelidir. Çünkü Koç burcu kadını ancak eldivenle tutulabilir.


Boğa Kadınına Nasıl Davranmalı?

Eğer birçok Boğa burcu kadını gibiyseniz, normal olarak sessiz ve rahatsınız. Ama zorlandığınız zaman dikkatli olursunuz. Gözünüz hiçbir şey görmez. Bu yüzden eşiniz sizi zorlamazsa iyi eder. Aşka gelince, siz ve eşiniz bir takım güçlüklerle karşılaşırsınız. Boğa sıcak, müşfik bir burçtur. Venüs sizi etkileyen bir faktör olarak çekiciliğinize büyük katkıda bulunur. Bu konudaki asıl sorununuz eşiniz değildir. Sorun, bir şeyi oluruna bırakma ya da başkalarına güvenip, ihmal etme eğiliminizden kaynaklanıyor. Birine aşık olursanız, aşık olduğunuzu söyleyin; hem de birkaç kez değil her zaman. Doğduğunuzda Güneşin durduğu yere göre size en uygun eşlerin Başak ya da Oğlak burcundan olduklarını söyleyebiliriz. Eğer eşiniz, bu burçlardan birinde doğmuşsa sizinle uyumunu kendisi sağlamalıdır. Eşinizin aklında tutması gereken özellikler vardır. Bazen, sorun inatçılığa varan ısrarlar, uyumsuzluğa kadar uzanan tutuculuk, sonu kavgacılığa dayanan aşırı arzular gibi.

Her tür konfor ve lüksten çok zevk alıyorsunuz. Evliliğinizi, çocuklarınızı ve evle ilgili olan her şeyi seviyorsunuz. Aynı zamanda çok da duygulusunuz. Öyle olmanız da gerekir; çünkü en iyi yanlarınız, duygusal yaşamınızın bir uzantısıdır.
Eşiniz sizin bu duygularınızı karşılamalıdır. Sizi mutlu etmek ve sizden sevgi görmek istiyorsa, başınızın üstüne rahat bir dam, kollarınıza da bir bebek vermelidir.


İkizler Kadınına Nasıl Davranmalı?

İkizler burcu kadınıysanız, sizde kararsız bir insansınız demektir.
Bir kadın olarak, bu sizin hem gücünüz, hem de zayıflığınızdır. Değişiklik sizin için yaşam suyudur. Ama bu suyu özümleyebilmek için azimli olmanız gerekir. Eşinize destek olma arzusuyla, onu terketmek isteği arasında bocalayacaksınız. Eşiniz, onun yanında olduğunuzu görmelidir.
Aşırı kararsızlık, çok gelişmiş zeka ve aşırı duyarlılık bol bol sinir bozukluğu getirir. Sonunda ikizler burcu kadınları sinir hastalığına uğrarlar.

Doğuştan yuva yapıcı biri değilsiniz ama çevrenizde konfor ve güzellik istiyorsunuz. Düş dünyanız için çekici bir dekor oluşturuyorsunuz. Şefkatli olmak size Tanrı vergisi. Bunu kullanın fakat eşiniz bu şefkati yalnızca kendisine göstermenize göz kulak olmalı.

Burcunuzu İkizler temsil eder. Eşiniz akıllıysa, enerjinizi çevrenize saçma eğiliminize çare bulmak için bunu ihtar sayar. Sizi aynı anda iki işi birden yapmaya teşvik etmelidir. Böylece değişiklik tutkunuzu tatmin etmiş olur.
Eğer eşiniz Terazi ya da Kova burcundaysa, size nasıl davranacağını içgüdüsüyle biliyordur.


Yengeç Kadınına Nasıl Davranmalı?

Bu burcun kadınları, her zaman yeni deneylere hazırdırlar. Eşleri eğer zekiyse, onların kafalarını ve zamanlarını hep dolu tutarlar.
Eğer gerçek bir Yengeç burcu kadınıysanız, geziye, maceraya, romantik ilişkilere ve titizliğe bayılırsınız. Aynı zamanda eski geleneklere, alışkanlıklara da bağlısınız. Aşina olduğunuz çevreden kopmak, ailenizi özellikle çocuklarınızı terketmek sizin için çok güçtür. Eşiniz yuvayı bir tapınak yapmalıdır. İyi şeyler yeme tutkunuz sizi diyet, kimya ve evbilgisi konularına yaklaştıracaktır. Eve olan sevginiz, sizin iyi bir yuva kurucu olmanızı sağlayacak, çocuk sevginiz de, çocukların refahıyla ilgili tüm girişimlerde sizi başarılı kılacaktır. Eşiniz, bu eğilimlerinizin gelişmesinde size cesaret verirse hata yapmamış olur.

Yengeç burcu, anneliğin simgesidir. Bu burçta doğan kadınlar çocuk isterler, fakat bazen evliliğe önem vermezler. Soylu duygunuzu tatmin edeceğiniz bir eşe ihtiyacınız vardır. Eşiniz, yetişkin erkeklerin de anneye gereksinim duyduklarını, hatta bundan hoşlandıklarını anımsamanıza yardımcı olmalıdır. Size en uygun eşler, Akrep ve Balık burcunda doğmuş erkeklerdir.


Aslan Kadınına Nasıl Davranmalı?

Gökyüzünün soylu burcunda doğmuşsunuz. Soylu kan taşıyanlar gibi siz de hükmetmeyi Tanrısal hakkınız sayıyorsunuz. Eşiniz akıllıysa bu durumunuzu uysallıkla karşılayıp, bu özelliğinizi herkesin iyiliğine kullanmanızı sağlamaya çalışmalıdır.

Görevi çok zor olmaz, çünkü gerçek bir Aslan burcu kadını olarak yüce ruhlusunuz. Doğuştan soylu olanların sağduyusuna sahipsiniz. Bazen müsriflik derecesinde cömertsiniz. Çalışmaktan yoruluyorsunuz ama erkek işinden hoşlanıyorsunuz. Monoton işlere sabrınız yoktur. Ender bulunan yöneticilik yanınız var. Herhangi bir grupta ya da toplumda lider olabilirsiniz. Eşiniz, girişimlerinizi sadece ev çevresinde sınırlandırmanızı bekleyemez.

Fakat asıl krallığınız aşktır. Sevdiklerinize en yüce bağlılığı gösterebilirsiniz. Sevdinizse taparcasına seversiniz. Karşınızdaki, sevginize bu derecede yanıt vermezse kırılabilirsiniz. Öte yandan sevginizin cömertliği, sıcak ve müşfik doğanızın beklediği karşılığını uyandırabilir. Eşiniz aynı zamanda aşığınız da olmalıdır.

Size en uygun yaşam arkadaşı Yay ya da Koç burcunda doğanlardır.
Eşinizin uyarıda bulunmaksızın, aşkta kendinizi sonuna dek verirsiniz, ama çok kolay incinirsiniz. Kalbinizle birlikte gururunuz da aralanır. Sevilmek ve başkalarının sizin sevildiğinizi görmelerini çok seviyorsunuz. Her şeyinizi verirsiniz, çok şey beklersiniz, eşinizin işi iş!..


Başak Kadınına Nasıl Davranmalı?

Burcunuzu yöneten gezegen Merkürdür. Merkürde zekayı yönettiğine göre, eşiniz zekanızın gelişmesi için yıldızların size verdiği olanakları değerlendirmenize yardımcı olmalıdır.

Bir çok Başak burcu kadını gibi, gözünüz ayrıntıları iyi seçer. Problem çalışmayı, makineyle ya da kendi yönteminizle problem çözmeyi seversiniz. Sistemleri ve kavramları çok iyi kullanırsınız. Bu merakınız çok ileri götürmenize eşiniz engel olmalıdır, yoksa sizin yaşamınız da, onunki de karmakarışık olacak.

Birçok zekalar, sizinki gibi hünerli değildir. Eşiniz fikirleriniz hakkında konuşmanıza engel olmalıdır. Fikirleriniz başkalarından çok, sizin için önemlidir. Erkekler sürekli kendilerinden sözeden kadınlardan hoşlanmazlar. Eşinizinde bu huyunuza direnmesi gerekir.

Burcunuzun en önemli kusurları şunlardır: Çok eleştirici, başkalarına sık sık duyduğunuz takdir duygunuzu anlatmanız, çok kızmanızın sonucu çok geç affetmeniz, herşeyi kendinize saklama eğiliminiz.

Sizin iyi yanlarınızı belki de en çok Oğlak ve Boğa burcunda doğan erkekler çıkarabilir. Eşiniz hangi burçtan olursa olsun, dışdünyaya daha insancıl davranmanız için size yol göstermelidir. Bu evlilik yaşamında daha mutlu olmanızı ve her iki cins tarafından daha çok sevilmenizi sağlayacaktır.

Herşeyden önce eşiniz, kendisinin iyi yanlarını anımsayıp, kötülerini unutmanız ve daha az eleştirmeniz için ısrar etmelidir.


Terazi Kadını Nasıl Davranmalı?

Terazi burcu kadınları en ilginç tavırlara sahiptirler. Aşk, yaşamınızın önemli bir bölümünü oluşturur. Erkek mizacını en iyi anlayan sizlersiniz.

Ama siz yarattığınız erkek imajına tapıyorsunuz. Bu sizi düş kırıklığına uğratabilir, çünkü sizin hayal ettiğiniz erkek sayısı oldukça az.

Eşiniz, bu düş kırıklıklarının yaşamınıza gölge düşürmesine engel olmalıdır. Sevdiğiniz insana oldukça fazla kişisel özgürlük bağışlamaya hazırsınız ama o size aynı bağışlamazsa şaşırmayın. Yinede eşiniz zeki ise, bu konudaki erkeklere özgü önyargılarını yenecektir.

En uygun yaşam arkadaşlarınız, Kova ve İkizler burcunda doğanlardır. Eşiniz bilmelidir ki Terazi burcu olarak, güzellik, uyum, düzen ve adalete tutkunuz vardır. Bu burcun simgesi olan Terazi, sizin doğanızda da ölçülük olarak görülür. En ince duyarlılığa sahipsiniz. Kabalıktan kaçarsınız ve mükemmelliğe yaklaşırsınız.

Eşiniz sanatla uğraşmanıza, ya da sanat eserleriyle yaşamanızı güzelleştirmenize yardım etmelidir. En büyük mutluluğu sanatçı insanlarla birlikte olunca bulacaksınız. Kısacası, hem sizin hem de onun yaşamına güzellik ve uyum getirecek kişileri ve eşyaları, sizin çevrenizde toplamak için her çabayı göstermelidir.


Akrep Kadınına Nasıl Davranmalı?

Akrep burcunun iki sembolü vardır. Akrep ve Kartal. Böyle olması da uygundur. Çünkü bu burcun kadını yüksek ve alçak olmak üzere iki tiptir. Bu iki tipin arasındaki fark, yüksekte uçan Kartal ile yerde sürünen Akrep arasındaki gibidir. Eşiniz hangi tiple evlendiğini bilmelidir. Sizin büyük olanaklar ve büyük tehlikelerle yüzyüze olduğunuzu görmelidir. Burcunuzun size verdiği olağanüstü yeteneklerinizi doğru kullanmanıza, fırsatları değerlendirip, tehlikeleri savuşturmanıza yardım etmelidir. Atılgan doğanızın size saygısızlık ve taşkınlık yaptırmasına engel olmalıdır. Size en uygun eş, Balık ve Yengeç burcunda doğanlar arasındadır. Tek erkek felsefesine sahip olmanız eşinizin sorununu hafifletiyor. Sevdiğiniz kişilere çok derin duygular besliyorsunuz ama başkalarına karşı çok soğuk ve kayıtsız görünüyorsunuz. Eşiniz sizden daha aşağı düzeydeki insanlara kapılmanızı önlemeye çalışmalıdır. Böyle yapmazsa, kendinizi tuhaf ve yıpratıcı aşk serüvenlerine karışmış bulursunuz.

Çok çekicisiniz ve erkekler üstünde fiziksel etkiniz var. Hayranlarınızın şehvetini körüklüyor, daha yüce duyguların gelişmesine engel oluyorsunuz. Çekiciliğinizi daha yuce bir düzeyde çalıştırarak, bu durumu ortadan kaldırmak sizin görevinizdir. Eşinizin görevi ise, size karşı olan duygularını bu yüce düzeyde tutmaktır


Yay Kadınına Nasıl Davranmalı?

Gerçek bir Yay burcu kadını iseniz, kendi çevrenizde popüler, kitle içinde de başarılısınız. Her ikisinde de elde etmeniz için tüm yapmanız gereken şey, çevrenizdekileri ürküten kaba davranışlarınıza ve gereksiz konuşmanıza gem vurmaktır.

Duyarlı, sinirli ve heyecanlı olmaya eyiliminiz var. Duygularınız kolay iciniyor, duyarlılığınız bazen kendinize dokunuyor. Yaptığınız bir işi bitirmeden bırakıyorsunuz. Eşiniz akıllıysa, size sabırlı ve azimli olmayı öğretmelidir. Düş gücünüzü teşvik edecek, aynı zamanda gerçekleri de unutturmayacaktır.

Zaman zaman içinize bir şeyler doğduğunu kabullenecektir. Buna ister kadınlık içgüdüsü ister telapati deyin. Bu sizin mutlulıuğunuzda önemli bir rol oynayacaktır. Bu özelliğinize güvenmeniz için, sizi teşvik etmelidir, ama bunların ardından sürüklenmemek koşuluyla.

Eşiniz Aslan ya da Koç burcu doğumluysa, kabalığa olan eğiliminize aldırış etmeyecek kadar size uygun olacaktır. Ne olursa olsun, sizin romantik değil, hafif esintili bir aşık olduğunuzu anımsamalıdır. Erkekler sizin için dost, kafadar ve arkadaştır. Aile çemberinin dışında bir çok dostluklar kurmak istiyorsunuz. Kişisel özgürlük en büyük arzunuzdur. Çok duygulu ya da çok kıskanç bir eşle evli olsaydınız, bu sizin için sorun olurdu.


Oğlak Kadınına Nasıl Davranmalı?

Güçlü, evcil içgüdüleriniz var. Her tür aile toplantılarına ve yıldönümlerine bayılıyorsunuz. Evliliğe çok önem veriyorsunuz ama evliliğinizde başarılı olmak için, eşinizle birlikte evliliğinize anlam vermeye çalışacaksınız. Her ikinizde sevgi duygularınızı ruhunuzda saklamaya çalışmalısınız. Size en uygun yaşam arkadaşı Başak ve Boğa burcu erkekleri arasından çıkabilir.

Eğer gerçek bir Oğlak burcu kadınıysanız, doğuştan çalışkansınız. Tükenmez, enerjiniz, doymak bilmeyen hırslarınız vardır. Güçlü olmak istersiniz, bilgiyi ve zenginliği size kazandırdıkları güçle değerlendirirsiniz. Üst düzeyde arkadaşlar edinirsiniz. Dünyanın zevklerinden payınıza düşeni alırsınız. Çevreniz akıllılarla çevrilmiş ama siz onlardan üstünsünüz. Eşiniz büyük bir güçle uğraştığınızı bilmeli.

Yine de kendinden emin bir tavrınızın altında başarılarınızı gölgeleyen, mutluluğunuzu zedeleyen bir kötülük hissedersiniz. Bu sizi pintiliğe varacak derecede tamahkar yapabilir. Kocanız hem cesaret, hem de cömertlik açısından size örnek olmalıdır.

Aşkta karşı tarafın durumuna hiç dikkat etmeyen bencil biri olmanız tehlikesi de vardır. Bütün duygularınız sağlıklı türden ama, romantik aşkın yüceliğine vermeniz gereken önemi vermiyorsunuz. Eşiniz, doğanızın daha iyi ve yumuşak yönlerini geliştirmenize yardımcı olmalıdır.

Sevgi ve gurur yoksunluğuna karşı korunmanıza, yaşamı onun sizi aldığından daha fazla ciddiye almanıza yardımcı olmalıdır.


Kova Kadınına Nasıl Davranmalı?

Gökyüzünün en iyi burçlarından birinde doğduğunuz için eşiniz şanslıdır. Doğuştan insancıl bir doğanız var, sizin için en büyük mutluluk, başkalarına iyilik yapmaktır. Dünyayı bir bütün olarak görürsünüz. Kişisel isteklerin ve bencil amaçların üstüne çıkarsınız. Soylu bir eş ve başarılı bir anne olmak sizin içinizde var.

Öğretmen, yazar, hemşire olarak başarı kazanırsınız. Astronomi ve astrolojiye de ilgi duyabilirsiniz. Kehanet sayılabilecek sezgileriniz var. Daha doğrusu bunları kehanet kabul edenler var. Eşiniz hiç bir zaman sadece eşiniz olduğunu unutmamalıdır. Oysa siz, tüm dünyaya aitsiniz. Eşiniz tembellik ya da değişkenliğinizden yakınamaz. Hem çok, hem de sonuna dek çalışıyorsunuz. Tüm başarılarınızı böyle elde ediyorsunuz. Bu bir gecelik bir şey değil. Yavaş yavaş elde edilen fakat uzun süren bir başarıdır.

Her erkeğ dengisiniz ve bunu biliyorsunuz. Eşinizde bu gerçeği kavramış olabilir. Aşk maceralarında sadık ve özverilisiniz, fakat bunu gösteremiyorsunuz. Genel olarak dünya ile o kadar ilgilisiniz ki, sevdiğiniz adamı ihmal ediyorsunuz sanılabilir. Sizi bu görünümden kurtarmak için eşinizin yardımcı olması gereklidir ve olacaktır da. Erkekler sevdikleri kadının gönlünden va kafasında ilk sıray almak isterler. İkizler ve Terazi burcunda doğan erkekler, Kova burcunda doğ kadınlarla iyi geçinirler, ama hangi burçtan olursa olsun tüm erkekler, eğer sizi gerçekten seviyorlarsa, bencillikten uzak ve karşılık beklemeden verebiliyorlarsa, sizinle mutlu olacaklardır. Herşeyden önce bir insansever olduğunuzu ve sizin i evrenin tümünün içindeki bu kişilerden daha önemli olduğunu unutmazsa, sizinle mutlu olabilir.


Balık Kadınına Nasıl Davranmalı?

Balık burcu kadını olduğunuz için, duyarlı, sempatik, önsezili ve uyumlusunuz. Çok iyi bir arkadaş, rahatlatıcı, sevecen, hoşnut edici bir eşsiniz. Yüksek idealleriniz, yüce duygularınız var. Doğduğunuz andaki güneşin durumundan size en uyumlu eşler, Yengeç ve Akrep burcunda doğanlar arasındadır. Ama eşiniz hangi burçta doğarsa doğsun, ilk görev olarak sizin kendinize olan güveninizi sağlamlaştırmalı, başladığınız her işi yapabileceğinize sizi inandırmalıdır. Sizi bir takım işlere girmeye teşvik etmelidir.

Sanat ve estetikle ilgili konulara ilgi duymalısınız. Bir o yöne, bir bu yöne gitme eğiliminiz için eşiniz ne kendini, ne de sizi suçlamasın. Bu sizin burcunuzun özelliğidir. Eşiniz, yalnızca bir yönde hareket etme kararı vermenize yardımcı olabilir. Hatalara karşı hoşgörülüsünüz. Doğa, sanat ve güzelliklerin hayranısınız. Etkilenebiliyorsunuz ve sezgileriniz güçlü, ama mantıklı ve tutarlı olamıyorsunuz.

Bazen inatçı ve ısrarlı oluyorsunuz. Ama bencil olmama özelliğiniz bu kötü eğilimlerinizi düzeltebilir ve sizi çok çekici bir kadın yapabilir. Başkalarıyla olan çalışmalarınız hep şefkatinizden geliyor, çünkü siz gösterdiğ şefkati bekliyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin karşılık vermemesiyle, gösterdiğiniz sevgi ve yakınlık bozguna uğrayabilir.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 12 Kasım 2011, 17:11   #2 (permalink)
Bana baktığı zaman hissettiğim şeyleri seviyorum.

Adonis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
(Mesajlar): 1.378
(Konular): 371
Renkli Para : 25036
Aldığı Beğeni: 108
Beğendikleri: 150
Ruh Halim: Saygin
Takım :
Standart

hep yalan
Adonis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
burç, böyle, davranın, kadınlarına


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557