Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Ağustos 2011, 17:51   #11 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

BALIK KADINI YILDIZNAMESİ


Cömert ve merhametlidirler. Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında talihleri açıktır. Eğlenceyi ve ziyneti severler. Laubalidirler. Bazen fakir ve bazen de zengin olurlar.

Tabiatın güzelliklerini severler. Dürüsttürler. Her şeye inanırlar. Bazen akıllıca ve bazen de akılsızca davranırlar. Sır saklamayı bilmezler. Kendi dertlerini olduğundan çok büyütürler. Kanun ve prensiplere uyarlar. Sakin görünmelerine rağmen, içleri devamlı olarak sıkıntılıdır. Dindardırlar. Evlerine ve kocalarına bağlıdırlar ama dikkatsiz bir ev kadınıdırlar.


Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
Birinci Vasıf ( 20 – 29 Şubat )


Müsrif olup ellerine geçen mal ve parayı olur olmaz yerlere harcarlar. Bunun için de bazen fakir bazen de zengin olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Soğuktan korunmaları iyi olur. Keyif verici ilaç ve içkilerden de çekinmeleri iyidir.

Mavi, mor veya gri renkli elbiseler giyip, zebercet veya ay taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Öğretmen, artist, yazar, ressam, işçi ve satıcı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de muvaffak olabilirler.


İkinci Vasıf ( 1 – 9 Mart )

Hakkı severler batıldan ikrah ederler. Şiir, mizah ve latife etmeyi severler, zevk ve sefaya meyillidirler. 45 yaşından sonra kesbi salah edip takva sahibi olurlar. Bir veya iki kere hacca gitmeleri mümkündür.

Sıcak kanlı , sempatik ve hoşturlar. Sıhhatleri umumiyetle iyi olmakla beraber karın ve göğüs hastalıklarına istidatlıdırlar.

Deniz yeşili, mor, mavi veya menekşe rengi elbiseler giyip, inci, yakut veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Din işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, avukat, hakim, doktor, öğretmen, ressam, artist ve işçi de olabilirler.
Üçüncü Vasıf ( 10 – 21 Mart )


Alış verişte bahtları açıktır. Erkekler tarafından çok sevilirler ama kadınlar tarafından sevilmezler. Gezmeyi severler. Daima huysuzdurlar. Münakaşa etmekten kaçınmaları iyi olur.

Ciğer ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca, safra kesesi ve baş dönmesinden de şikayet ederler . Soğuktan korunmaları iyi olur.

Kırmızı, leylak rengi veya menekşe rengi elbiseler giyip kristal veya inci taşlı yüzük tararlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Şair, ressam, dişçi, kadın berberi, yazar olabilecekleri gibi sıvı madde ticaretinde de başarılı olabilirler.


Hayat ve Maişeti:


Hayatları renkten renge geçer, maişetleri mutavassıttır. Sırlarını bazen saklarlar ve bezen de söylenmemesi gereken kimselere söylerler. Daima mütebessim ve mültefittirler. İyililik ettiklerinden ve dostlarından yana talihleri yoktur. Bazen neşeli bazen de üzüntülü olurlar.


Mal ve Ticareti:


Ellerinin emeği ile geçinirler. 30 veya 35 yaşlarında zaruret ve yoksulluğa düşerlerse de bu durum çok sürmez kurtulurlar. Sonra refaha erip nimet ve saadet içinde vefat ederler.


Kardeşleri:


Bir veya iki kardeşi olur. Aralarında muhabbet ve meveddet vardır. Kendisi kardeşlerine, kardeşleri de ona yardım eder. Bir birlerine çok hayırlı olurlar.


Ana ve baba Münasebeti:


Ana ve babaları tarafından çok sevilirler. Bazen araları açılır. Analarıyla pek geçinemezlerse de babalarıyla her zaman iyi geçinirler. Ellerine az miras geçer.


Evlatları:


Kadınların ekseri evladı kız olur. Onlardan pek zahmet çekerler. Onlar yüzünden başları derde girer. Bir erkek evladından çok hayır görür. Ekseri evladı kendisinden önce vefat eder.


Hastalık ve İlletleri:


Safraları çoktur. Kabızlığa istidatlıdırlar. Kalp ağrısından şikayet ederler. Sıcağa dayanamazlar. Göğüs ve karın hastalıklarına karşı da istidatlıdırlar. Sık sık müshil almalarında ve yaz aylarında da şerbet içmelerinde fayda vardır.


Evlilik Hayatı:


Erkekler indinde muteber oldukları için iki kocaya varmaları muhtemeldir. İki kere evlenecek olurlarsa, ikinci kocalarıyla ölünceye kadar birlikte yaşarlar. Ama kazandıkları serveti tüketip sıkıntı çekmeleri ihtimali vardır.


Korku ve Ölüm Tehlikesi:


5,6,12,20,24,37 ve 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar.


Yolculukları:


Çok seyahat ederler. En iyi yolculukları Salı günü başlayıp güneye ve doğuya doğru olanlarıdır. Kara yolculuğu deniz yolculuğundan iyidir. Yaz aylarında yaptıkları yolculuklarda zahmet çekerler kış aylarında yaptıkları yolculuklardan ise hayır görürler.


İzzet ve İkbali:


Büyükler tarafından sevilir. Ve her gittikleri yerde hürmet görürler. Devlet işlerinde muvaffak olurlar. Ayrıca mevki sahipleri indinde de sevgili, muhterem ve muazzezdirler. Ahbapları çoktur. Yüksek mevki sahibi bir zatla dost olur ve ondan çok yardım görürler.


Emel ve Arzuları:


Arzu ve emellerinde sebatkar olup, her isteklerine nail olurlar. Fakat acelecidirler. İsteklerinin çok çabuk gerçekleşmesini isterler. Bazen zengin bazen de fakir olurlar. Fakat 30 yaşından sonra kazançları artar.


Düşman ve Hasetçileri:


Düşmanlarının çoğu erkekler ve yakın akrabalarıdır. Ona hile ve kötülükler yaparlarsa da, hepsine galip gelir. Esmer tenli, orta boylu ve yüzünde bir eser olan kadından çekinmeleri iyi olur. Çünkü böyle bir kadın sihir yapıp eski bir mezara gömer ve onun kötülüğüne çalışır.

Tabiatı toprak olanlarla muvaffaktır. Tabiatı ateş olanlardan sakınmaları gerekir.

Yeşil ve havai mavi renkli elbiseler uygundur. Madenleri kalay ve gümüştür. Uğurlu taşları da yeşil zümrüttür. Yeni ay gördükleri zaman beyaz benizli bir kadın yüzüne bakacak olurlarsa o ay kendilerine bayırlı olur. Hayırlı günleri Perşembe, hayırsız günleri Cumartesi ve Çarşamba gecesidir. Cumartesi günü başlayan bir hastalıktan vefat etmeleri muhtemeldir. Senede bir defa kan aldırmaları ve sık sık yıkanmaları faydalıdır. Yatarken başlarını kıble istikametine koyarlarsa rahat uyurlar. Dilekleri için perşembe sabahı müracaat ederlerse muvaffak olurlar.

İnsan ve cin şerrinden, nazardan ve sihirden emin ve mahfuz olup, herkes indinde muhterem olmak isterlerse mesud bir saatte, temiz bir kağıt üzerine misk, safran ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp üzerlerinde taşımalıdırlar. Usulüne uygun olarak bu duayı yazdırıp üzerinde taşıyan kadınlar Biiznillahi Teala çok faydasını görürler.

Canları sıkıldığı zaman Hüseyni, Acemaşiran veya Muhayyer makamlarındaki şarkılardan dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler. öğretmen, artist yazar, ressam, satıcı, memur, doktor, berber, avukat, hakim, sanatkar ve işçi olabilecekleri gibi din işlerinde de başarılı olabilirler. Yemek seçmezler ne bulurlarsa yerler. En çok et, sebze, meyve ve tatlıları severler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:52   #12 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

ASLAN KADINI YILDIZNAMESİZevcelikleri çok hoştur. Çoğu erkek olmak üzere çocukları az olur. Gözlerinde bir ayıp veya zaaf vardır. Yüzlerinde de aşikar bir eser bulunur. Onlar için halkın şerrinden ve dedikodudan korku vardır. Orta yaşlarında beş parsız kalıp, fakir ve zarurete düşerler. Fakat, sonradan ellerine bol para geçer. Bir hayli genç erkeğin parasını yerler. İlk kocaları onların kahırlarından telef olur. Çok nazara uğrarlar. İşlemedikleri ve yapmadıkları işlerden ötürü itham olunurlar. Bunun için esmer tenli erkeklerden sakınmaları iyi olur. Çünkü böyle bir erkeğin mallarını yiyip, onlara fenalık yapması ihtimali vardır. Hasılı, erkekler yüzünden çok zarar görür ve felakete uğrarlar.

Denizde boğulmak tehlikesi vardır fakat Allah (c.c.)’ın izniyle kurtulurlar.


Doğdukları gün yıldızlarının açısına göre üç vasıfa ayrılırlarBirinci Vasıf ( 24 Temmuz – 2 Ağustos )


Soğuk sudan korku vardır. Sinir , kalp ve sırt hastalıklarına istidatlıdırlar. Mal ve mülk sahibi olurlar. Çocukları erkek olur, başlarından bir veya üç nikah geçer. Bir zaman için vatanlarından ayrılırlar. Halkla fazla münasebette bulunmaktan sakınmaları çok iyi olur. Sevince çok severler. Sadık ve sebatkardırlar. İhtiraslı oldukları için disipline çok ihtiyaçları vardır.

Sarı, turuncu veya siyah elbise giyip ,elmas , yakut veya topaz taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Terzi , tezgahtar, mücevherat işleyicisi gibi işlerde başarı kazanabilirler.


İkinci Vasıf ( 3 – 13 Ağustos )


Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.

Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.

Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.
Üçüncü Vasıf ( 14 – 24 Ağustos )


Mizaçları itibariyle sık sık baş ağrısından şikayet ederler. Göz hastalıklarına da istidatları vardır. Ayrıca kalp ve sırt hastalıkların karşı da korunmalıdırlar. Limonata ve demirhindi şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İlk kocalarından vefat veya boşanmayla ayrılırlar. Zevk, safa ve eğlenceyi çok severler. İhtiyarlıklarında salah ı hal kesb ederler ve niyet de ederlerse Hacca da giderler.

Kırmızı, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Memur, dişçi, kimyager veya tezgahtar olabilirler.
HAYAT VE MAİŞETİ:


Hayatı güzel geçer, iyi yaşarlar. Kalpleri saf olup , kin , garaz ve husumeti sevmezler. Hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Fevkalade emindirler ve cömerttirler. Eğlenceyi de severler. İyilik ettiklerinden bahtları olmadığı cihetle, halkla sıkı münasebette bulunmaktan kaçınmalarında hayır vardır. Bilhassa, esmer ve kırmızı tenli kadınlardan sakınmalıdırlar. Yaşlandıkça malları artar.


MAL VE TİCARETİ:


Küçük yaştan itibaren zengin olurlar. Yaşları ilerledikçe kazançları daha da artar. Fakat, mallarını faydası olmayan ve şükretmeyi bilmeyenlere harcarlar. Ömürlerinin sonlarına doğru bir zarurete uğrarlarsa da , Allah cc ın lütfü ile yine hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.


KARDEŞLERİ:


Kardeşleriyle pek geçinemezler. Bir mülk veya miras dolayısıyla aralarında husumet olur. Bilhassa kız kardeşlerinden sakınmaları iyi olur.


ANA VE BABA MÜNASEBETİ:


Çocukken ana ve baları tarafından pek sevilmezler. Anne sütünden başka süt emerler. Miras yerlerse de faydasını görmezler.


EVLATLARI:


Çocukları ya çok olur yada hiç olmaz. Çocuk düşürüp kısır kalmaları ihtimali vardır. İleri yaşlarında doğuracakları çocuklarından çok hayır görürler.


HASTALIK VE İLLETLERİ:


Sırt ve kalp ağrılarına , sancılara , sinir hastalıklarına , grip ve romatizmaya istidatlıdırlar. Ara sıra müshil almalarında çok fayda vardır . Ayrıca , kimyon , demirhindi ve bal yemekten de fayda görürler.


EVLİLİK HAYATI:

Beyaz tenli erkekler çok uygundur. Esmer erkeklerden sakınmalıdırlar. Nişan, söz kesme dahil başlarından 2 veya 4 nikah geçer. İlk kocalarıyla anlaşamazlar. Kocaları kahrolur. Çünkü onun malını yerler. Sonraki kocalarından da kendileri kahrolurlar. Etraflarında birçok nikahsız erkek bulunması mümkündür. Bunlar onların bütün malını yerler. Ayrıca bu burçta doğanlara bir kadının sihir yapmasından korkulur.


KORKU VE ÖLÜM TEHLİKESİ:


Gerek kocaları ve gerekse malları dolayısıyla felakete uğramalarında korkulur. 7 , 14 ,28 ve 40 yaşlarında ölüm korkusu vardır. Bunların atlatırlarsa 75 sene yaşarlar.


YOLCULUKLARI:


Yolculuklarda talihleri yoktur. Ne kadar az yolculuk ederlerse o kadar iyidir. En iyi yolculukları Salı günü sabahın erken saatlerde başlayıp doğuya doğru olan yolculuklarıdır. Yolculukları sırasında kaza geçirmeleri ihtimali vardır. Ama , Allah cc ın izniyle kurtulurlar.


İZZET VE İKBALİ:


Büyükler ve mevki sahibi kişiler arasında makbul ve muhterem olurlar. Kadınlar arasında talihleri yoktur. Kadınlar, onlara şiddetle buğz ve adavet ederler. Onlar için sarışın veya esmer, orta boylu bir kadından tehlike vardır. Böyle bir kadın evlerini yıkmaya çalışacağı için kaçınmaları çok iyi olur.


EMEL VE ARZULARI:


Her an bir başka emel taşırlar. Ancak, emel ve arzularına ahir ömürlerinde nail olurlar. Akıbetleri çok hayırlıdır. Düşünüp de karar verdikleri işlerden, katiyen vazgeçmezler. En sonunda isteklerine kavuşur, nimet ve refah içinde vefat ederler.


DÜŞMAN VE HASETCİLERİ:

Düşman ve hasetçileri çok olur. Düşmanlarının çoğu kadındır. Ekmeklerini yiyen herkes ona kötülük etmeye çalışır. Sırlarını kadınlara söylediklerinden sihir yapılması tehlikesi ve bir kadının onları kocalarından ayırması ihtimali vardır.

Kadın veya erkek, dost, ortak ve eş olarak tabiatları ateş olanlar münasiptir. Tabiatları su olanlardan sakınmalıdırlar.

Kanları arttığı zaman ilkbahar , yaz ve sonbahar aylarında kan aldırmaları uygun olur. Hayırlı günleri Pazar ve hayırsız günleri Pazartesidir. Pazartesi günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Yeni ay gördükleri zaman bir erkek yüzüne bakacak olurlarsa, o ay kendileri için çok hayırlı olur.

Hayırlı madenleri altın ve gümüştür. Taşları ise yakut ve kırmızı akiktir. Onlar için keten ve ipek elbiseler iyidir. Sarı renk münasiptir.

İnsan ve cin şerrinden emin , nazar ve sihirden mahfuz olup, her yerde başarılı olmayı, itibar ve hürmet kazanmayı, kötülerin dilini bağlamayı ve kocalarıyla iyi geçinmeyi arzu ederlerse, misk , safran ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını temiz bir kağıda yazıp, üzerlerinde taşıyacak olurlarsa çok faydasını görürler.

Misk ve gül kokusu sürünürlerse çok cazibeli olurlar . Ayrıca sarı veya turuncu elbiseler giymelerinde de çok fayda vardır.

Canları sıkıldığını zaman, Uşşak, Dügah, Şehnaz, Nihavent, Karcigar makamında şarkılar veya oynak havalar dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler.

Tezgahtar, sekreter, terzi, mücevherat işçisi, bankacı doktor ve hukukçu olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de muvaffak olurlar.

Çok iyi yemek pişirirler. Sofralarında her zaman iyi ve pahalı yemekler bulunmasını isterler. Istakoz , tavuk ve her çeşit et yemeğini çok severler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
burçlara, göre, kadın, tüm, yıldıznamesi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557