Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Ağustos 2011, 17:43   #1 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart Kadın Yıldıznamesi {Tüm Burçlara Göre}

KOÇ KADINI YILDIZNAMESİ

Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler.

Genç yaşlarında erkeklere çok eziyet ederler. Çok az erkek onların şerrinden kurtulabilir. Kendilerine büyü yapılır. Fakat Allah c.c. in izniyle kurtulurlar. Kadınların şerrinden korkmaları gerekir. Hastalıklarının çoğuna safran sebep olur.

Eğer Merihin mesut olduğu bir zamanda ve sabahın erken saatlerinde doğmuşlarsa çok zengin olurlar. Merihin uğursuz olduğu bir saatte doğmuşlarsa, çok fakir, müfsit, yalancı ve iftiracı olurlar. Erkekler yüzünden başları beladan kurtulmaz.

Alış-verişte ve umumiyetle ziraatta talihlidirler. Uğurlu günleri Salı, hayırsız günleri ise pazartesidir. Kapısı doğuya açılan bir evde oturmaları çok hayırlı olur. Çevrelerindekilerle tartışmaktan ve onlara eziyet etmekten çekinmezler. Kendilerini çok beğenirler. Her yerde ve her işte başarılı olmak isterler.

Son derece cömerttirler. Öğrenme kabiliyetleri çoktur. Erkek tabiatlıdırlar. En büyük mesuliyetleri bile yüklenmekten kaçınmazlar.


Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.

Birinci vasıf ( 21-30 Mart )

Çocuklarının çoğu erkek olur. İzzeti nefis sahibidirler. Ancak erkeklerin malını ve parasını yemekten zevk alırlar. Belirli bir yerde veya belirli bir işte devamlı kalmayı sevmezler. Yüzlerinde bir işaret vardır. Zeki ve akıllıdırlar. Çok da sabırsız olurlar. Kanun ve kurallara pek aldırış etmezler. Layık olmayanlara bile yardım etmeyi severler sağlık durumları ve mali durumları pek istikrarlı değildir.

Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Ayrıca baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca ileri yaşlarda kalp hastası veya felç olmalarından da korkulur. Çok obur olurlar. Gıdalarına dikkat etmeleri çok iyi olur. Kabız olmamaya ve hazımsızlık çekmemeye dikkat etmeleri lazımdır.

Sihir, büyü, cin veya insanların kötülerinden korunmak için şifa ayetlerini okumayı adet edinmeleri çok iyi olur. Ayrıca bu şifa ayetlerini temiz bir kağıda yazıp, sonra su içine koyup, bu suyu içmelerinde de çok fayda vardır. Şifa ayetlerini okurken ödağacı ve cavi asilbent yakıp, tütsülemek faydalıdır.

Yıldızları ile ahenk içinde olmak ve dolayısıyla işlerinde başarılı olmak isterlerse, kırmızı renkli elbiseler giymelerinde elmas veya yakut taşlı yüzük takmalarında çok büyük fayda vardır.

Hırçın oldukları için, kolayca herkesin kalbini kırabilirler. Onun için iş hayatlarında dikkatli olmaları gerekir. İdareci, cerrah, berber, kimyager ve devlet memuru olabilirler. Fakat, bu işlerde başarılı olabilmeleri için aceleciliklerini ve kalp kırma huylarını terk etmeleri gerekir.

Kavga, münakaşa ve her türlü düşmanlardan uzak durmaları kendileri için hayırlı olur.

İkinci vasıf ( 31 Mart – 9 Nisan )

Cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket etmeyi severler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Hürriyeti severler, idare edilmektense idare etmeyi isterler. Çok çabuk kızarlar. Kavga ve münakaşa etmeye meyillidirler. Çocukları az olur. Kadınlar tarafından çok sevilirler. Ancak, onlarla iyi geçinmek için, çok yumuşak davranmak gerekir. Erkekler tarafından da çok sevilirler. Başlarından iki veya dört nikah geçmesi ihtimali vardır. Ancak, bu nikah kelimesine nişanlanmak ve söz kesmek de dahildir.

Rızkı boldur Hayatları boyunca pek geçim sıkıntısı çekmezler. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekir, çünkü mide ve böbrek hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca yaşlandıkları zaman kalp hastası veya felç olma ihtimali de vardır. Sarı veya kahverengi elbiseler giymek, elmas veya yakut taşlı yüzük takmak yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. İdareci, politikacı, işyeri sahibi veya iyi bir işçi veya iyi bir devlet memuru olabilirler. Ancak işlerinde başarılı olmak istiyorlarsa, aceleciği ve plansız çalışma huylarını terk etmeleri gerekir.

Üçüncü Vasıf ( 10 – 20 Nisan )

Çeşitli maceralara kapılırlar. Zevk ve eğlenceleri uğruna paralarını sarf etme tehlikesi de vardır. Münasebette bulunduklarıyla alay etmekten de hoşlanırlar.

İşlerinde başarılı ve yıldızlarıyla ahenk içinde olmak istiyorlarsa, kırmızı, mavi veya beyaz renkli elbiseler giymeli ve yakut veya akik taşlı yüzük takmalıdırlar.

Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de çok sıkı bir perhiz yapmaları ve tatlı şeyler yememeleri gerekir.

Bu kadınlar bilhassa, çiçekçilik, lavantacılık, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluk ve her türlü işçilikte muvaffak olurlar. Ancak, yumuşak davranışlı olmaları ve planlı çalışmaları gerektiğini de unutmamaları gerekir.

Hayat ve Maişeti:

Hayatı çok iyi geçer. Rızıkları boldur. Pek geçim sıkıntısı çekmezler. Arzularına kavuşmak için hiç durmadan çalışırlar. Herkese iyilik ederler fakat her iyilik ettiklerinden kötülük görürler. Çok rüya görürler, fakat çoğunu unuturlar. İnsanlardan uzak yaşaması daha hayırlı olur. Yaşlandıkları zaman itibarları daha da artar.

Mal ve Ticareti:

Erkekler sayesinde çok mal ve para sahibi olurlar. Fakat mallarını gereksiz yerlere sarf ederler. Belki de malının çoğunu bir erkeğe yedirirler. 25 ile 30 yaşları arasında fakir olma tehlikesi vardır. Fakat, 30 yaşından sonra tekrar refah ve huzur içinde yaşarlar.

Kardeşleri:

Eğer varsa kız kardeşleriyle iyi geçinir ve onlarla birlikte oturur. Kız kardeşlerinden zarar, erkek kardeşlerinden ise fayda görürler.

Ana ve baba Münasebeti:Anneleri babalarından daha çok sever. Onlardan miras yerler.

Evlatları:Çocuklarının çoğu erkek olur. İlk çocuğu kız olursa, çocuklarından pek hayır görmez. Çocuklarından bir kısmı kendisinden önce vefat ederler.


Hastalık ve İlletleri:
İhtiyarlıklarında çok hasta olurlar. Hastalıklarının çoğu kalp, mide, böbrek ve karın hastalıklarıdır. Kalp veya karın hastalıkları ölümlerine sebep olabilir. Bu hastalıkları önlemek için, arasıra müshil almalarında fayda vardır. Ayrıca bahar ve yaz aylarında limonata ve demirhindi şerbetleri içmelerinde çok fayda vardır. Ekşi şeyler yemekten de fayda umulur. Diğer taraftan, Bahar aylarında kan aldırmaktan da çok menfaat sağlarlar.

Evlilik Hayatı:

Küçük yaşlarındayken evlenmek isteyen çok olur. Fakat, onlarla evlenmezler. Nişanlanmak ve söz kesmek dâhil başlarından 3 veya 5 nikah geçer. İlk eşinden boşanırlar veya ilk eşleri vefat eder. Onlar için en hayırlı koca beyaz veya sarı tenli olan erkeklerdir. Kocaları tarafından çok sevilirler, bunun için de herkes tarafından kıskanılırlar.

Korku ve Ölüm Tehlikesi:

Ölümleri kalp veya karın hastalıklarından olur. Bu kadınların cinlerin tasallutundan korunmaları için temiz bir kağıda safran, misk ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşımalarında çok büyük bir fayda vardır. 2, 7, 20, 25 ve 44 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bu tehlikeleri atlatırlarsa 80 sene yaşayacakları söylenebilir.

Yolculukları:
Perşembe günü yola çıkmaları şartıyla kara yolculukları hayırlıdır. Onlar için deniz yolculuklarında hayır yoktur. Çünkü, deniz yolculukları hayatları için çok tehlikeli olabilir. En karlı ve hayırlı yolcucukları Batı ve Güney taraflarına olan yolculuklarıdır. Ayrıca, kamil bir iman sahibi iseler hacca gitmeleri de mukadderdir.

İzzet ve İkbali:

Mevki sahipleri yanında talihleri çok açıktır. Nüfuslu bir adamla dostluk kurup , onun sayesinde mevki ve itibar sahibi olurlar. Herkes tarafından sevilirler. Yaşları ilerledikçe itibarları ve rızıkları daha da artar. Çok azimli oldukları için başladıkları işleri bitirmeden bırakmazlar.

Emel ve Arzuları:

İstekleri çoktur. Her saat yeni bir şey düşünür ve düşündüklerine de sahip olmak isterler. Azmettikleri ve yapmaya karar verdikleri işte başarıya varmadan geri dönmezler. Refah ve bolluk içinde vefat ederler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:44   #2 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

Düşman ve Hasetçileri:


Kadın ve erkeklerden düşmanları çok olur. Aslında, bu kadınlarla her görüşen, onlara haset eder, ekmeklerini yerler, nimetlerine nail olurlar ama haset ederler. Hülasa, bu kadınların hayırlı günleri Cuma ve geceleri de Pazartesidir. Bir iş veya bir dilek için müracaat edecekleri zaman Cuma erken saatlerde müracaat ederlerse muvaffak olurlar. Yeni ay gördükleri zaman, beyaz tenli bir kadın yüzüne bakacak olurlarsa, o ay onlar için çok hayırlı olur.

Yattıkları zaman rahat uyumak istiyorlarsa, başlarını güney tarafına koyup yatmalarında fayda vardır. Sık sık yıkanmaları ve yıkandıktan sonra da vücutlarını iç yağı veya vazelinle ovuşturmalarında çok fayda vardır. Çünkü, romatizma dahil bütün ağrı ve sızılarından böylelikle kurtulabilirler.

Bu kadınlar insan ve cin şerrinden göz ve nazardan emin olup, halk arasında mahbup ve muteber bir kimse olmak isterlerse, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, tütsüledikten sonra üzerlerinde taşıyacak olurlarsa, herkes tarafından sevilir, düşmanlarının elleri ve dilleri bağlanır, hasılı her türlü kötülükten korunurlar.

İlgili dua ile beraber Zühre vefkini de mesud bir saatte yazıp üzerinde taşımakta pek çok fayda vardır. Bu kadınların hemen hemen hepsi çok iyi yemek pişirirler. Ve yine çok güzel sofra tanzim ederler. Temizlik ve tertibe çok dikkat ederler. Balık yumurta, et yemeklerini çok severler. Ayrıca alkole karşı da meyilleri vardır.
Ruhi bir sıkıntı geçirdikleri zamanlarda sabah hüzzam, acemaşiran ve nişaburek makamlarındaki şarkıları dinleyecek olurlarsa ruhi sıkıntılarından kurtulurlar.
Bu kadınlar öğretmen, yazar, muhasebeci, şarkıcı, artist, terzi , memur, tezgahtar, konfeksiyoncu, ressam ve sanatkar olabilirler.
Ancak unutmamalıdır ki, bu burcun kadınları azimleri sayesinde, seçtikleri başka bir meslekte de muvaffak olacak kabiliyette ve yaratılıştadırlar....
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:44   #3 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

İKİZLER KADINI YILDIZNAMESİ


Cömerttir. Halk tan uzak yaşamayı severler. Ayrıca tuzlu ve soğuk şeylerden de hoşlanırlar. Sirke kullanmaları, bolca sebze ve marul yemeleri çok faydalıdır.

Aklı ve tedbiri yerinde ve sohbetleri de mükemmeldir. Kendilerini beğenirler. Erkeklerin malını yemekten zevk alırlar. İleri yaşlarında ziraata merak ederler fakat zarara uğrarlar.


Doğdukları gün yıldızlarının açısına göre üç vasfa ayrılırlar.Birinci vasıf: ( 22 – 31 Mayıs )


Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.

Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.

Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.


İkinci vasıf: ( 1 – 9 Haziran )


Bu tarihler arasında doğan kadınlar için denize düşmek ve boğulmak tehlikesi vardır. Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.


Üçüncü vasıf: ( 10 – 21 Haziran )


Baş ve kalp ağrılarından şikayet ederler. Dimağlarına kan hücum ettiği zaman göz ağrılarına ve sinir hastalıklarına tutulurlar. Bunun için sık sık müshil kullanmalarında fayda vardır. Yüksek bir mevki sahibi olabilirler. Ayrıca meslek olarak yazarlık, öğretmenlik ve sekreterliği seçebilirler. Ancak bunların dışında da seçecekleri mesleklerde de muvaffak olacak kabiliyetleri vardır.

Kırmızı, turuncu, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olular.


Hayat ve Maişeti:


Hayatları iyi geçer. Niyet ve hatırları saf olup, gizli kin ve garazda hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Herkesten hürmet görürler. Güler yüzlü olup, düşmanlarına bile dargın olmazlar. Emindirler, emanete ihanet etmezler. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. İyilik ettikleri kimselerden zarar görürler ve dedikodulara maruz kalırlar. Halktan uzaklaşmaları onlar için çok hayırlı olur. Yaşları ilerledikçe rızıkları artar ve halleri iyi olur. Karanlık yerlerden sakınmaları iyi olur. Zira cinlerin şerrine uğramalarından endişe edilir.


Mal ve ticareti:


Küçük yaşlarda malı az olur. 30 yaşlarına doğru mal ve serveti artar. Arabi ayın 15 inden sonra doğanların zaruret çekmelerinden korkulur. Kah fakir, kah zengin olurlar. Nihayet bir erkek tarafından sahip olacakları bir mal sayesinde ahir ömürlerine kadar huzur ve bolluk içinde yaşarlar.


Kardeşleri:


Doğdukları saatte Utarit, Güneşâ€™ e bakar vaziyette ise; o zaman kardeşleri erkek olur. Çok iyi anlaşırlar. Eğer doğdukları anda Müşteri’ ye bakar vaziyette ise; kardeşleri kız olur ve aralarında sevgi ve muhabbet olmaz. Bu halde kardeşleri kendisinden önce vefat eder.


Ana-Baba Münasebeti:


Ana babaları tarafından diğer kardeşlerine oranla daha çok sevilirler. Doğdukları anda Utarit, Müşteri yıldızına bakar vaziyette ise; babaları önce vefat eder. Miras yerler fakat bu yüzden kardeşleri ile münakaşa yaşarlar.


Evlatları:


Çok çocuk düşürmelerinden endişe edilir. Çocuklarının çoğu erkek olur. İlk çocukları erkek olursa; çocuklarının hepsi yaşar ve onlardan hayır görür.


Hastalık ve illetleri:


Hastalıklarının çoğu üşütmekten ileri gelir. Sırt, mafsal ve böbrek ağrıları ile birlikte baş dönmesinden şikayet ederler. Sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Ara sıra müshil alır, kızdırıcı ve ısındırıcı ilaçlar kullanırlarsa çok iyi olur.


Evlilik hayatı:


Şehvetleri çoktur. Akrabasından bir erkekle evlenme ihtimali vardır. Birden fazla evlilik yapma ihtimalleri de vardır. Sarı tenli, zayıf ve yüzünde bir alamet olan adamdan korku vardır. Böyle bir adamın ona sihir yapıp, kocası ile arasını açma riski vardır. Ahir ömürlerinde bütün servetlerini bir adama yedirmelerinden korkulur.


Korku ve ölüm tehlikesi:


7 aylık, 3, 7, 11, 15 ve 43 yaşlarındaki ölüm tehlikelerini atlatırlarsa; 80 sene yaşarlar.


Yolculukları:


Çok yolculuk ederler. En iyi yolculukları güney ve batıya olanlardır. Deniz yolculukları kara yolculuklarından daha hayırlıdır. Bu yolculuklarının birinde yüksek mevki sahibi biri ile tanışıp, ondan çok menfaat görürler. Çok sık rüya görürler ama neredeyse hepsini unuturlar.


İzzet ve ikbali:


Mevki sahibi kimselerden fayda görürler. Nereye giderlerse gitsinler orada sevgi ile karşılanırlar. Mal ve mevki sahibi bir erkekten çok fayda görürler. Kadınlar tarafından sevilmezler. Esmer tenli ve yüzünde bir eser olan kadından sakınmaları gerekir. Çünkü böyle bir kadının kendilerine sihir yapmalarından korkulur.


Emel ve Arzuları:


Umumiyetle emellerine ulaşırlar. Erkeklerden çok fayda görürler. Nimet ve refah içinde yaşarlar.


Düşman ve hasetçileri:


Genellikle kadınlar tarafında düşmanlık görürler. Fakat Allah cc ın izni ile hepsine galip gelirler. Hayırlı günleri Çarşamba dır. Pazartesi günü ve Çarşamba gecelerinden sakınmaları gerekir. Dostlarını tabiatı hava olanlardan seçmeleri menfaatlerinedir. Toprak tabiatlı olanlardan sakınmalıdır. Yeni ay gördüklerinde bir erkek yüzüne bakacak olurlarsa o ay hayırlı ve bereketli geçer. Bir muratları için müracaatta bulunacak olurlarsa; Çarşamba gününün erken saatlerini tercih edecek olurlarsa muratları gerçekleşir. Pazartesi günü başlayan hastalıklardan sakınmaları gerekir. En uygun madenleri gümüştür. Mavi ipekli ve sarı keten elbiseler giymeleri münasiptir. Ekşi ve tatlı şeyler yemeleri faydalıdır. Yattıkları zaman başlarını sağ tarafa koyarlarsa; rahat uyur ve her türlü beladan emin olurlar. İnsan ve cin şerrinde, sihir ve nazardan emin olmak için, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını, misk, safran ve gül suyu ile yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa; çok büyük fayda görürler.

Canları sıkıldığı zaman Hüzzam, Bestenigar, Segah ve Uşak makamında şarkılar dinlemeleri faydalıdır. Öğretmen, hukukçu, bankacı, sanatkar, yazar, muhasebesi, mütercim, dişçi, cerrah, ezacı, şair ve kuyumcu olabiliriler.

Çok iyi yemek pişirirler ve yine çok iyi sofra tanzim ederler. Fakat, kendileri boğazlarına düşkün olmayıp, yemeklerinde seçim yapmazlar. Her ne bulurlarsa onu yerler. Fakat çoğu defa az yerler. En çok ızgara etleri severler.


...
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:45   #4 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

YENGEÇ KADINI YILDIZNAMESİÇok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.


Doğdukları gün yıldızlarının açısına göre üç vasfa ayrılırlarBirinci Vasıf ( 22 Haziran – 1 Temmuz )


Ziyneti , bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir halde sebat etmezler, hep değişiklik isterler. Fakat sabırlıdırlar. Ailesiyle iyi geçinir. Küçük yaşlarında boğulma tehlikesi vardır. Fakat bu tehlikeden kurtulurlar. Hayırlı günleri pazartesidir. Salı günü hastalanacak olursa, o hastalıktan vefat etmesinden korkulur. Tabiatlarına balgam hakimdir. Hazımsızlık ve gastritten şikayet ederler. Mor, mavi, açık yeşil, limon sarısı veya beyaz elbiseler giyecek olurlar ve parmaklarında açık yeşil taşlı yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
Terzi, konfeksiyoncu, artist, şair, şarkıcı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilirler.


İkinci Vasıf ( 1 – 11 Temmuz )


Akıllıdırlar, irfan sahibidirler ve her gördüklerini aynen yapabilecek kabiliyettedirler. Erkekler arasında talihleri yaverdir. Fakat erkekler tarafından zarar görmelerinden korkulur. Sarı tenli bir kadından sakınmaları iyi olur. Çünkü, böyle bir kadın onların kötülüğüne çalışır. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimselerden yardım görülürler. Erkekler tarafından da çok sayılır ve sevilirler. Ateşte yanmasından, trafik kazası geçirmelerinden, hayvan tarafından ısırılmalarından veya bir hayvandan düşmelerinden korkulur. Çok uyurlar ve boş oturmayı da severler. Kış aylarında balgamları artar. Ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Astım hastalığına karşı da istidatları vardır. Alkol ve boğazı tahriş edici diğer şeyleri kullanmaktan da kaçınmaları gerekir.
Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çünkü çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir tek erkeği severler. Hemen hemen her meslekte başarılı olurlar. Edebiyat ve sanat sahalarında da başarılı olabilirler. Onlar için ticarette hayırlıdır.
Beyaz, açık sarı, mor, mavi ve siyah renkli elbiseler giyip, kristal veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.


Üçüncü Vasıf ( 12 – 22 Temmuz )


Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler.
Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.Hayat ve Maişeti:


Hayatı iyi geçer . Niyetleri saf olduğu cihetle, kimseye karşı kin ve garazları yoktur. Çok emindirler. Kimsenin malına hıyanet etmezler her zaman gülümserler. Oyun ve eğlenceyi severler, iyilik etmeyi de severler, fakat iyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Karanlıkta yatmaktan ve karanlık yerlerde dolaşmaktan sakınmalıdırlar. İyi hal üzere, yataklarında bütün günahlarından tövbe etmiş olarak vefat ederler.


Mal ve Ticareti:


Ellerinin emeği ve alınlarının teri ile mal kazanırlar. Erkeklerin mallarını da yerler. Fakat, yaşlandıkça iyi huy sahibi olurlar . O zamanda bir erkek onların mallarını yer. Orta yaşlarında fakirlik çekerler. Sonradan Allah cc ın izniyle mal ve servetleri artar. Ömürlerinin sonuna kadar rahat ve huzur içinde yaşarlar.


Kardeşleri:


Erkek ve kız kardeşleri olur. Onlarla iyi geçinemeyeceklerinden ayrı yaşamaları çok hayırlı olur. Büyük kardeşleri kendilerinden önce vefat eder. Bütün kardeşleri arasında en uzun ömürlü ve en zengini olurlar.


Ana ve Baba Münasebeti:


Ana ve babalarına muti olup onlar indinde de sevgilidirler. Onlardan miras yerler ve bu yüzden de husumete uğrarlar.


Evlatları:


Çoğu kız olmak üzere çok çocuk sahibi olurlar. Ekseriyetle ilk çocukları kız olur. Eğer ilk çocukları erkek olursa gerek kendisine ve gerekse çocuğuna cin tasallutundan korkulur. Çocuklarının çoğu vefat eder. 1 veya 3 çocukları yaşar. Bir defasında ikiz çocuğa gebe kalırlar. Fakat, birini düşürürler, diğerini doğurular. Ölen çocuklarından birine çok üzülürler. Sonra Allah cc onlara diğer bir çocuk ihsan eder ve ondan çok memnun olurlar.


Hastalık ve İlletleri:


Safra, balgam, gastrit, mide ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler sık sık başları ağrır gözleri de hastalanmaya istidatlıdır. Ekşi şeyler yemelerinde fayda vardır. Bilhassa, yaz günlerinde limon ve demirhindi şerbetleri içmelerinde çok fayda vardır. Ayrıca, müshil almalarında ve bilhassa halile kullanmalarında çok fayda vardır.


Evlilik Hayatı:


En fazla üç kere evlenmeleri muhtemeldir. Erkeklerden çok zahmet çekerler. İlk kocaları çok iyidir. Fakat, bu kocalarının vefat etmesi ihtimali vardır. Sonra beyaz tenli bir adamla da evlenirlerse de ondan da hayır gelmez. Esmer tenzil bir erkek yüzünden mutazarrır olurlar ve bu adam mallarını telef eder. Kendilerine sihir yapılırsa da, Biiznillahi Teala kurtulurlar.


Korku ve Ölüm Tehlikesi:


3, 18, 24 ve 45 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar. Ayrıca ateşte yanmak, hayvan sırtından düşmek veya bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikelerine maruz oldukları da söylenebilir.


Yolculukları:


Uzun yolculuklara çıkarlar. En iyi ve hayırlı yolculukları kara yolculuklarıdır. Perşembe sabahları çıktıkları yolculuklardan çok hayır görürler. Böyle yolculuklardan kazançlı dönerler. Deniz yolculuklarından sakınmaları gerekir. Eğer kamil bir iman sahibi iseler ve niyet de ederlerse hacca da giderler.


İzzet ve İkbali:


Her zaman ve herkes tarafından sevilirler, sayılırlar. Muazzez ve muhterem olurlar. Devlet kapısından da fayda görürler.


Emel ve Arzuları:


Emel ve arzularında sebatkar olup ümit ettikleri şeye nail olurlar. Azmettikleri işi başarmadan bırakmazlar. Hüsnüniyetlidirler. Ve gayet emin kişilerdir. Dostlarının işlerini kendi işleriymiş gibi yaparlar.


Düşman ve Hasetçileri:


Ekseri düşman ve hasetçileri okur yazarlar arasından olur. Esmer tenli ince ve beyaz çehreli bir kadın düşmanı vardır. Böyle bir kadından sakınması çok iyi olur.

Dost, ahbap, eş ortak ve arkadaş olarak tabiatları su olanlar muvafık ve mütenasiptir. Tabiatları ateş olanlardan sakınmaları iyi olur.

Hayırlı günleri Pazartesi, hayırsız günleri Salıdır. Salı günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Koyu doru renkli kısrak uğurlu hayvanlarıdır. Kanları fazlalaştığı zaman kan aldırmalarında çok büyük fayda vardır. Sığır ve keçi eti yemekten ve soğuk şeyler içmekten sakınmalıdırlar. Kış Mevsiminde zencefil ve kahve içmeleri faydalıdır. Her zaman bal yemelerinde de çok fayda vardır.

Her türlü kötülüklerden emin ve her nereye giderlerse muvaffak olmayı murat ederlerse, misk, safran ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa her türlü kaza ve beladan korunurlar ve her işlerinde Biiznillahi Teala muvaffak olurlar.

Yeşil ve beyaz renkli elbiseler giyip, gümüşten yapılmış zümrüt taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa, mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Yen ay gördükleri zaman beyaz tenli bir kadına bakarlarsa, o ay kendilerine mübarek olur. Bir dilekleri olduğu zaman Pazartesi günü erken saatlerde müracaat ederler, dilekleri yerine gelir.

Meslek olarak otelci, öğretmen, yazar, artist, şarkıcı, terzi, kimyacı, eczacı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilecekleri gibi sıvı maddelerle ilgili her türlü işlerde de muvaffak olabilirler.
Canları sıkıldığı zaman rast makamında şarkılar dinleyecek olurlarsa, çok faydasını görürler.
Çok iyi ve lezzetli yemek pişirir ve tatlıları severler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:46   #5 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

BAŞAK KADINI YILDIZNAMESİ


Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar. Evlilik hayatları umumiyetle başarılı olur. Sıhhatleri de umumiyetle iyidir.


Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.Birinci Vasıf ( 24 Ağustos – 2 Eylül )


Kızarlarsa, çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Tabiatları itibariyle hileye meyyal ve mevki sahiplerinden bahtları yaverdir.

Malları çoktur. Halk arasında da sevilen ve sayılan kişi olup muhteremdirler. Gösterişe meraklı değillerdir. Kendi mizaçlarını ve etraflarında bulunanları tenkit ederler. Çok müşfik bir anne ve iyi bir ev kadınıdırlar.

Karaciğer, pankreas, dalak, safra kesesi ve göz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca alkol kullanmaktan da sakınmaları gerekir.

Sarı, yeşil, mavi, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla bir ahenk içinde olurlar.

Öğretmen , muhasebeci, yazar, imalatçı, sekreter ve tercüman olabilirler.

Ayrıca bu saydıklarıma benzeyen işlerde de muvaffak olma şansları vardır.


İkinci Vasıf ( 3 – 12 Eylül )Düzgün sözlü izzeti nefis sahibi olup , biraz da kibirlidirler. Bir halde ve bir işte sebat etmezler. Hiddet ve gazapları kuvvetlidir. Erkekleri güzellikleriyle tesirleri altına alırlar ve kocalarının da muhabbetini kazanırlar.
Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte müşkül pesenttirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyler keşfetmeye kabiliyetlidirler. Ama belli bir iş üzerinde uzun zaman çalışmayı sevmezler. .

Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, dalak, karaciğer, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına istidatlıdırlar. Hasılı hastalık hastası olmaya meyillidirler.

Beyaz, sarı, yeşil ve açık mavi renkli elbiseler giyip, hanımeli kokusu sürünüp, parmaklarında da akik yahut zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Üçüncü Vasıf ( 13 – 23 Eylül )


Zeki, akıllı, maharetli, gözle gördüklerini elle yapabilen, akıl ve muhakeme sahibi ve tedbirli kişilerdir. Erkekler tarafından çok sevilirler. Yüzlerinde veya karınlarında bir alamet bulunur. Dostlarının çoğu mevki sahiplerinden olur. Tertipli ve düzenlidirler. Fakat zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar.

Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

Sekreter, yazar sanatkar, öğretmen ve memur olabilirler.Hayat ve Maişeti:


Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler. Ama iyilik ettiklerinden zarar görürler. Güzel yüzlüdürler. Zevk, sefa ve eğlenceyi severler.

Esmer tenli, kısa boylu bir kadından sakınmalıdırlar. Çünkü böyle bir kadın, onların evlerini yıkmak ister. Kadınlardan çok eziyet çekmeleri ihtimali vardır.


Mal ve Ticareti:


Kendilerine yetecek kadar malları olur. Kah zengin kah fakirdirler. Haram kazanmaz ve haram yemezler. Mallarına bir kuruş haram girecek olursa mallarını silip süpürür. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin yemesi korkusu vardır. Fakat sonradan yine kendi maişetine yetecek kadar mal sahibi olurlar.


Kardeşleri:


Kız ve erkek kardeşleri olur. Kendileri kardeşlerinin en zenginidir. Kardeşleri sözünü dinlerler. Eğer doğdukları zaman yıldızları Utarit, Güneşe bakar vaziyetteyse kardeşleriyle araları pek iyi olmaz. Kardeşlerinin çoğu onlardan önce vefat ederler.

Bazıları kardeşleriyle anlaşmazlığa düşer aralarında dava ve münakaşa çıkar ayrılırlar ama sonradan yine birleşirler. Kardeşlerinin hepsine galip ve muzaffer olurlar.


Ana ve Baba münasebeti:


Kardeşlerinden daha çok sevilirler. Ana ve babalarına itaatleri cümlesinden üstündür. Ana ve babalarından miras yerlerse de bunun pek faydasını görmezler.


Evlatları:


Ekserisi erkek olmak üzere bir çok çocukları olur. Onlardan hürmet ve itaat görürler. Çocuklarının bazıları ondan evvel vefat ederler.


Hastalık ve İlletleri:


Küçük yaşlarında bir çok hastalıklardan şikayet ederler. Sinir, safra kesesi, dalak, pankreas ve karaciğer hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Hastalıklarının çoğunun sebebi soğuk hava ve balgamdır. Ara sıra müshil kullanmaları, demirhindi şerbeti içmeleri ve bal yemeleri faydalıdır.

Ayrıca bir miktar helile ve sinamekiyi kafi miktarda şekerle karıştırıp güzelce dövdükten sonra, her sabah bir kahve kaşığı almalarında da çok fayda vardır. Fazla miktarda koyun ve sığır eti yemekten sakınmaları gerekir.


Evlilik Hayatı:


Başlarından bir veya üç nikah geçer. Boşandıkları kocalarıyla tekrar evlenmeleri ihtimali vardır. Kızken talipleri çoktur. Erkeklerden bahtları açıktır. Kocalarıyla çok iyi geçinir ve iyi geçinir ve iyi bir anne olurlar. Bazılarının ilk kocalarının vefat etmesi ikinci kocalarının da mallarını israf edip tüketmesi ihtimali vardır.


Korku ve Ölüm Tehlikesi:


7 aylıktan 12 ayalığa kadar geçen zaman içinde ve 6, 14, 24 ve 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 75 sene yaşayacakları söylenir. Ölüm tehlikesi Salı günü başlayan hastalıklarda vardır.


Yolculukları:


Oturmaları seyahat etmelerinden daha hayırlıdır. Çünkü, yolculuklarında çok zahmet çekerler. Eğer bir yolculuğa çıkmaları gerekirse, bir Çarşamba günü erken saatlerde yola çıkıp güney tarafına gitmeleri hayırlı olur.

Çok rüya görürler, fakat çoğunu uyanmadan önce unuturlar.


İzzet ve İkbali:


Okur yazarlar ve mevki sahipleri yanında bahtları açıktır. Her gittikleri yerde muhterem olurlar. Büyük mevki sahibi bir erkekle dostluk kurup ondan çok yardım görürler.


Emel ve Arzuları:


Akıllarına koydukları şeyi yapmadan vazgeçmezler. Acelecidirler istediklerinin çoğunu elde ederler. Akıbetleri çok hayırlıdır. Nimet ve refah içinde vefat ederler.


Düşman ve Hasetçileri:Düşmanlarının çoğu sarı veya buğday benizli kadınlardır. Aleyhlerinde yalan söylerler. Kadınların çoğu onlara haset eder ve ölümlerine çalışırlar. Esmer bir kadının sihir yapıp eski bir mezara koyması muhtemeldir.

Dost, ortak ve eş olarak tabiatı toprak olanlar uygundur. Tabiatı ateş olanlardan sakınmaları gerekir.

Sık sık yıkanmalıdırlar. Ayrıca kahve içmelerinde ve sığır eti yemelerinde de fayda vardır.

Yün, pamuk, keten ve ipek elbiseler giymeleri ve bunların da beyaz, mavi veya yeşil olması münasiptir. Hayırlı madenleri gümüş taşları zümrüt ve akiktir.

Herkesin yanında makbul olmak, insan ve cin şerrinden korunmak isterlerse, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa Biiznillahi Teala aziz olup, her türlü beladan korunurlar.

Bir dilekleri olduğu zaman Çarşamba günü erken saatlerde başvururlarsa muvaffak olurlar.

Uğurlu günleri Çarşamba, uğurlu sayıları 5 tir. Lavanta, leylak veya limon kokusu sürünüp, mavi, sarı, turuncu yeşil veya siyah renkli elbiseler giyerlerse mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Canları sıkıldığı zaman Hüzzam, Bestenigar, Segah veya Uşak makamındaki şarkılardan dinleyecek olurlarsa bütün sıkıntılarından kurtulurlar.

Artist, sekreter, yazar, muhasebeci, sanatkar, öğretmen, kitapçı veya memur olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olabilirler.

Çok iyi yemek pişirirler. Sofra hazırlamakta maharetlidirler. Mide ve bağırsakları çok çabuk bozulur. Bilhassa sebze yemeklerini severler. Pasta ve sütlü tatlıları da iştahla yerler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:47   #6 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

TERAZİ KADINI YILDIZNAMESİEğlence, zevk ve sefayı severler. Zengin olmak isterler fakat müsriftirler. Hoş sözlü ve güler yüzlüdürler. Yalana istidatlıdırlar. Aşkları sürekli ve kuvvetlidir. Hem severler ve hem de çok sevilirler. Sevenler kendilerinden kolay kolay ayrılamaz. Ticaret ve iş konusunda zekidirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat böbrek, barsak ve yan ağrılarına karşı istidatlıdırlar.


Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.Birinci Vasıf ( 24 Eylül – 3 Ekim )


İzzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar.
Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.


İkinci Vasıf ( 4 Ekim – 13 Ekim )


Haleti ruhaniyeleri sık sık değişir. Tedbir ve zekaları ortadır. Zevk ve sefayı severler. Müsriftirler. Aynı zamanda hile ve hurdaya da meyillidirler. Bazıları cimri ve merhametsizidirler. Tatlı ve ekşi şeyleri çok severler. Bunun için de çok zaman rahatsız olurlar. Rahatsızlıkları bel kemiği, yan ağrıları, böbreklerinden.
Hemen karar vermekten kaçınırlar. Ve yaşlandıkları zaman isteklerinin çoğuna kavuşurlar.
Yeşil, çivit mavisi , limon sarısı veya beyaz renkli elbiseler giyip, akik veya opal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
Şarkıcı, ressam terzi, çiçekçi veya bunlara benzer mesleklerde başarılı olabilirler.


Üçüncü Vasıf ( 14 Ekim – 23 Ekim )


Serbest tavır ve mizaçları itibariyle haklarında çok dedikodu olur. Yaşlandıkça malları artar, ihtiyarlıklarında salaha ererler.
Sır saklamayı bilmezler. Düşmanlarını dost, dostlarını düşman bilirler. Ancak mevki sahibi bir adamın muhabbetini kazanmaları mümkündür.
Ticarette talihlidirler. Çok iyi arkadaş olurlar. Fakat münakaşa ve tenkidi de severler. Yeşil, mavi, mor eflatun veya limon sarısı renkli elbiseler giyip, parmaklarında yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Meslek olarak, memur, politikacı veya bankacılığı seçebilirler.Hayat ve Maişeti:


Hayatları kah rahat kah zahmetli geçer. Bazen iyi bazen de fena yaşarlar. Kalplerinde fesat yoktur. Herkesin yüzüne gülüp, sırlarını da söylerler. Ancak iyilik ettiklerinin çoğundan fenalık görürler. Aynı zamanda zevk ve sefaya da düşkün olurlar.


Mal ve Ticareti:


Topladıkları mallarını faydası olmayanlara yedirirler. Mallarının çoğunu erkekler yer. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin telef etmesi ihtimali vardır. Bunun için zarurete düşerlerse de sonradan yine rahata kavuşurlar ve kendi emekleriyle topladıkları mallarını ömürlerinin sonuna kadar yer, içerler.


Kardeşleri:


Kardeşleri arasında en ziyade bahtı yaver ve ebeveynleri arasında makbul ve sevgilidirler. Kardeşleri onların sözlerinden çıkmaz. Fakat, bir kısmıyla iyi geçinir ve bir kısmıyla da geçinemezler. Aralarında münakaşa ve niza olur. Ekseri kardeşleri onlardan önce vefat ederler.


Ana ve Baba münasebetleri:


Ana ve babalarına karşı saygılı ve mutidirler. Ana ve babaları da onları severler. Miras olarak ellerine mal ve mülk geçer. Lakin bu yüzden kardeşleriyle arasında niza doğar ve mahkemelik olurlar.


Evlatları:


Ekseri çocukları erkek olur. Ancak çocukları hususunda bahtları azdır. Birkaç kere çocuk düşürürler, birkaç çocukları da büyük yaşlarında vefat eder. Hatta bir oğullarının vefatı, onları dert ve kedere giriftar eder.


Hastalık ve İlletleri:

Hastalıklarının çoğu böbrek, bağırsak, yan ve bel ağrıları ve hastalıklarıdır. Çoğu zaman balgam galebesi, kan galeyanı, romatizma, yarım baş ağrısı ve mafsal ağrılarından şikayet ederler.
Bahar ve yaz aylarında kan aldırmalarında fayda vardır. Sirke içmekten ve hindiba yemekten fayda görürler. Balgamları çok olduğu zamanlarda çok soğuk su ve şerbet içmemelidirler. Hasılı ekşi yememelerinde ve sık sık müshil kullanmalarında fayda vardır.
Ayrıca, sonbahar ve kış aylarında zencefil, baharat ve şekerden mamul toz veya macundan bir miktar kullanmalarında fayda vardır.


Evlilik Hayatı:


Sarıya çalar beyaz tenli kocadan hayır görürler. Ya bir koca ile yaşarlar yada 5 e kadar evlenirler. Kıskançtırlar, kocalarını severler.
Baliğ oldukları yaşlarda esmer tenli ve kasığında alamet olan bir kadından hayır görürler talipleri çok olur meserret içinde yaşarlar.


Korku ve Ölüm Tehlikesi:


7 aylıkken ve 2, 14, 24, 30 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Vefat sebepleri Salı günü başlayan bir hastalıktandır. Ayrıca, bir hayvandan düşme tehlikesi de vardır. Eğer bunları atlatırlarsa 75 sene yaşarlar.


Yolculukları:


Uzun bir yolculuğa çıkıp, vatanlarına salimen dönmeleri ihtimali vardır. En iyi ve hayırlı yolculukları Çarşamba günü başlayıp, güney ve batıya doğru olan yolculuklarıdır. Deniz yolculukları kara yolculuklarından daha hayırlıdır. Çok rüya görürler ve rüyalarının çoğu da çıkar.


Hane İzzet ve İkbali:


Mevki sahibi erkek ve kadınlar tarafından çok sevilir ve sayılırlar. Ahbapları çoktur. Sohbetleri tatlıdır. Yüksek mevki sahibi bir zattan hürmet görüp, ondan hayra nail olur ve bundan dolayı da haset edilirler.


Emel ve Arzuları:


İsteklerinde sebatkar olur ve akıllarına koyduklarını yapmadan vazgeçmezler. Mizaçları güzel olup, akıbetleri hayırlıdır. Fakat yaratılışlarında acelecilik alıp olduğundan can sıkıntısından pek az kurtulurlar.


Düşman ve Hasetçileri:Esmer tenli kadınlardan düşmanları çoktur. Her görüştükleri kadın onlara düşmanlık yapmak ister fakat zarar veremezler. Onlar için esmer, orta boylu ve yüzünde bir alamet olan kadından korku vardır. Çünkü, ona sihir yapıp bir viraneye gömmesi ihtimali vardır. Böyle bir kadından sakınmalarında hayır vardır.
Hülasa, dost, arkadaş ortak ve eş olarak tabiatları ateş olanlar hayırlıdır. Tabiatları toprak olanlardan sakınmalıdırlar.
Hayırlı gün cumadır. Çarşamba günü ve pazartesi gecesi iyi değildir. Uğurlu madenleri altın ve pirinç, taşları ise kırmızı akiktir. Keten ve yünlü elbiseler uygundur. En hayırlı hayvanları da kır ve doru kısraklardır. Kanları galeyan edecek olursa, kan aldırmaktan çok fayda görürler.

Bir dilekleri olduğu zaman Cuma günü erken saatlerde müracaat edecek olurlarsa muvaffak olurlar. Yattıkları zaman başlarını kıble tarafına veya batıya doğru koyarlarsa çok rahat uyurlar.
İnsan ve cin şerrinden emin, nazar ve sihirden mahfuz ve herkesin yanında makbul ve muhterem olmak ve kocası ile iyi geçinmek isterlerse, safran, misk ve gülsuyundan mamül bir mayi ile, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa Biiznillahi Teala çok faydasını görürler.
Canları sıkıldığı zaman Saba, Hüzzam, Acemaşiran ve Nişaburek makamlarındaki şarkılardan dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler.
Şarkıcı, artist, tezgahtar, hukukçu, ticaret erbabı, politikacı, nakkaş çiçekçi ve dinle ilgili işlerde muvaffak olurlar.
Çeşitli yemekler hazırlamayı severler. Yemek ayırt etmezler, ne bulurlarsa yerler. En çok hamur işlerini ve balık yemeklerini severler. Ayrıca çok güzel sofra hazırlarlar. İkramda bulunmayı severler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:48   #7 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

AKREP KADINI YILDIZNAMESİ


Tabiatları hırçındır. Bakışları cüretkardır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoisttirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.


Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
Birinci Vasıf ( 24 Ekim - 2 Kasım )Çok uyurlar, cinsi münasebete, zevk ve eğlenceye düşkündürler. Tembel ve unutkandırlar. Çok yalan söylerler. Gıybetle uğraşırlar. Bazılarının ahlakı çok bozuktur.

İşlerinde acelecidirler. Sabırsızlıkları, hiddetleri ve huysuzlukları yüzünden çok felaket geçirir ve zarara uğrarlar. Kadınlardan düşmanları çoktur. Bir kadının zehir içirmesinden korkulur. Bu yüzden kadın arkadaşlarına karşı dikkatli olmaları gerekir.

Baş ağrılarından şikayet ederler. Sık sık mide hastalıklarına tutulurlar. Erkeklerle olan münasebetlerinde dikkatli olmaları gerekir zira adlarının kötüye çıkmasından korkulur. Bir erkeğe bağlı kalmak isterler. Deniz mavisi ve kırmızı renkli elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar. Berber, doktor, idareci ve çok iyi bir işçi olabilirler.


İkinci Vasıf ( 3 Kasım - 13 Kasım )


Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur.

Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.

Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.Üçüncü Vasıf ( 14 Kasım - 22 Kasım )Süs ve zinete meyyaldirler. İzzeti nefis sahibidirler. Bir halde sebat etmezler. Daldan dala konarlar. Haklarında çokça dedikodu yapılır. Kasık, karın boşluğu ve tenasül uzvu rahatsızlıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından uzak durmaları hayırlarına olur. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renkli elbiseler giyer, parmaklarında da zafir veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, artist, sanatkar, çiçekçi ve kadın eşyası imalatçısı olabilirler.

Hayat ve maişeti:Hayat ve maişeti orta halli olur. Ne zengin, ne de fakirdirler. Kimseye muhtaç olmazlar. Çünkü, kanaatkardırlar. Mizaçlarında cömertlik, kalplerinde temizlik vardır. Kadınlar tarafından çok hile ve felakete uğrarlar. İyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Bahtı açık, akılları hafif, mizaçları değişkendir. Kimsenin sözünü dinlemezler. Kendi bildiklerinden şaşmazlar. Yaşlandıkça kadri artar ve halleri rahata erer.


Mal ve ticareti:


Lüzumu kadar kazanırlar. Mal ve mülkleri az, fakat kanaatleri çoktur. Mallarını israf ettikleri zaman zahmet çekerler. Fakat Allah cc rızıklarını gittikçe arttıracağı için, nimet ve saadet içinde vefat derler.


Kardeşleri:


Az sayıda ve ekserisi kız olan kardeşleri ile geçinemezler. Bunlardan adavet ve husumet görürler. Kardeşlerinden ve akrabalarından ayrı kalmalarında fayda vardır.


Ana-Baba Münasebeti:


Çocukken babaları tarafından sevilirler. Anaları tarafından pek sevilmezler. Ana ve babalarına karşı itaatli olup, onlara hizmette kusur etmezler. Gurbete giderler, ebeveynlerinden bir süre ayrı kalırlarsa da, sonra yine yerlerine dönerler.


Evlatları:


Çocuklarının çoğu erkek olur. Fakat çocuklarının bir veya üç tanesi yaşar. Çocukları yüzünden zahmet ve meşakkat çekerler. Sadece bir oğlundan hayır görürler ve onunla teselli olurlar.


Hastalık ve illetleri:


Yaşları kemale erdikten sonra hastalıkları çok olur. Mide, kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve tenasül organları hastalıklarına karşı istidatları vardır. Hastalıklarının çoğu safra artması ve soğuk almaktan olur. Çarşamba günü başlayan bir hastalık, vefatlarına sebep olabilir. Sık sık başları döner. Limonata, demir hindi, sumak, ekşi nar yemelerinde çok fayda vardır. Ara sıra müshil içip, içlerini temizlerlerse; çok fayda görürler. Ayrıca dana eti yemelerinde de fayda vardır. Haftada bir defa kafur veya kekik yağı ile vücutlarını ovarlarsa; romatizma ve mafsal ağrılarından kurtulurlar.


Evlilik hayatı:


Başından iki nikah geçme ihtimali vardır. Bu halde ilk kocalarından vefat veya boşanma ile ayrı düşerler. İkinci kocaları ile ömür boyu yaşarlar. Kocasını çok kıskanır. Bununla beraber kendi ahlakı hususunda laubali olabilirler.


Korku ve ölüm tehlikesi:


2,7 ve 24 yaşlarında iken ölüm tehlikeleri vardır. Bunları atlatırlarsa 70 sene yaşarlar.


Yolculukları:


Çok yolculuk ederler. Fakat yolculuklarında zahmet çekerler. Salı günü çıktıkları yolculuklar hayırlı olur. Kara ve deniz yolculuğu, hayır ve şer bakımından eşittir. Hiç birinden hayır görmezler. Yorgunluk ve zahmet yanlarına kar kalır. Kara yolculuklarının birinde mallarının çalınması ihtimali vardır.


İzzet ve ikbali:


Her kes yanında makbul olurlar. Fakat bazen de hakarete uğrarlar. Nereye teveccüh ederlerse etsinler, muvaffak olurlar. Mevki sahibi bir kadından çok yardım görürler. O kadınla dost olup, birlikte yaşarlar. Bu sebeple itibarları artar.


Düşman ve hasetçileri:


Akrabalarından kadın ve erkek hasetçileri olur. Her yardım ettikleri kişiler ona düşmanlık beslerlerse de, Cenab-ı Hak onu muzaffer eyler. Sarıya çalar, beyaz benizli, ince vücutlu bir kadından korku vardır. Çünkü bu kadın onun mahf olmasına çalışır.

Kendilerine dost ve arkadaş olarak su tabiatlı olanlardan seçip, ateş tabiatlılardan kaçınırlarsa rahat ederler. Bir dilekleri için müracaat etmek isterlerse; Salı günü müracaat etmelidirler. Biiznillahi Teala muvaffak olurlar. Yattıkları zaman başlarını deniz tarafına koyarlarsa; rahat uyurlar.

İnsan ve cin şerrinden, sihir ve nazardan emin olmak, her kes yanında makbul ve muteber olup, kocaları ile olan muhabbetlerini arttırmak isterlerse; kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını, misk, safran ve gülsuyu ile yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa çok fayda görürler.

Yeşil, mavi, sarı, beyaz ve kahverengi elbiseler giyip, manolya veya hanımeli kokuları sürünüp, parmaklarında da zümrüt veya kristal taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar.

Canları sıkıldığı zaman; neva, ısfahan ve yegah makamındaki şarkılar dinlerlerse, çok faydasını görürler. Yazar, idareci, doktor, hemşire, dişçi, terzi, artist, sanatkar, şarkıcı ve çok iyi işçi olurlar. Kilo almaya istidatlıdırlar. Rejim yapmaları hayırlıdır.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:48   #8 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

YAY KADINI YILDIZNAMESİ


Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır.

Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında batları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşirler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.


Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.

Birinci Vasıf ( 23 Kasım – 2 Aralık )


Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.

Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur.

Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar.

İyi memure veya alim olabilirler.


İkinci Vasıf ( 3 – 12 Aralık )


Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.

Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.


Üçüncü Vasıf ( 13 – 22 Aralık )


Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler.

Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Yazar, idareci ve memur olabilecekleri gibi felsefe sahasında da muvaffak olabilirler.


Hayat ve Maişeti:


Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar.


Mal ve Ticareti:


Kendi kazançlarıyla geçinirler. Fakat, servetlerini şükretmeyi bilmeyen ve kendisine faydası olmayan kimselere harcarlar. Erkek malından çok fayda görürler. 30 yaşlarına doğru çok zarurete düşerlerse de, çok geçmeden beklenmedik bir mala sahip olur, yahut miras yerler. Ve ömürleri sonuna kadar kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.


Kardeşleri:


Erkek ve kız kardeşleri olur. Mal ve aile cihetiyle hepsinden üstün olurlar. Kardeşlerine mal ve rızk hususunda yardım ederler. Onlara yaptıkları iyiliklere karşı iyilik görürler. Fakat, onlardan ayrı yaşamaları hayırlı olur.


Ana ve Baba Münasebeti:


Anaları babalarından daha çok sever. Bunlardan epeyce miras kalır. Fakat bu miras yüzünden kardeşleriyle ihtilafa düşerler. Ama en sonunda sulh olurlar.


Evlatları:


Evlatlarının çoğu erkek olur. Çocuklarının hastalıkları ve vefatları yüzünden çok zahmet, meşakkat, hüzün ve elem çekerler.


Hastalık ve İlletleri:


Çoğu hastalıkları sevda ve safra çokluğundan meydana gelir. Diz, kalça ve bacaklarında şiddetli ağrılardan şikayet eder. O zaman çok ızdırap çekerler. Sık sık müshil almaları faydalıdır. Kimyonlu ve zencefilli şeyler, bal ve tereyağı faydalı olup, sulu şeylerden, sütten ve yoğurttan soğuk şeyler içmekten sakınmalıdırlar.


Evlilik Hayatı:


Nişanlanmalar da dahil olmak üzere, başlarından 2 veya 4 nikah geçmesi ihtimali vardır. Eğer birden fazla evlilik yapacak olurlarsa, ilk kocaları vefat eder veya boşanırlar, ikinci kocalarıyla uzun süre yaşamaları ihtimali vardır. Evlendikleri erkeklerden bazen muhabbet ve sevgi ve bazen de kahır görürler. Kocalarından birin malını yemesi ihtimali vardır.


Korku ve Ölüm Tehlikesi:


3, 7, 9, 24 ve 43 yaşlarındayken ölüm korkusu vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar.


Yolculukları:


Vatanlarından ayrılıp şarka gitmeleri ihtimali vardır. Bu yolculuklarından çok hayır görürler. En iyi yolculukları Pazar sabahı başlayıp, doğu ve güneye doğru olan yolculuklardır. Onlar için kara yolculukları deniz yolculuklarından daha hayırlıdır. Çünkü, onlar için denizde boğulmak tehlikesi vardır.


İzzet ve İkbali:Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında muazzez ve muhteremdirler. Kadın arkadaşları çok olup onlarla iyi geçinirler. Mertebesi yüksek bir tarafından mal sahibi olurlar. Bu yüzden de hasetçileri olur.


Emel ve Arzuları:


Çok şey isterler ama hiç birinde sebat etmezler. Her gün değişik arzular peşinde koşarlar. Bunun için de işlerinden başarılı olmakta güçlük çekerler. Yaşları ilerledikçe ahlak ve hareketleri düzelir, hayra erişirler. Çocukları arasında saadet ve refah içinde vefat ederler.


Düşman ve Hasetçileri:


Düşman ve hasetçilerinin çoğu ailesi halkından ve akrabaları arasından olur. Beyaz tenli bir erkek ve kadınlardan sakınmalıdırlar sarı saçlı beyaz tenli ve yüzünde bir leke olan kadının sihir yapması ihtimali vardır.

Hülasa, dost, arkadaş, ortak ve eş olarak tabiatı su olanları seçmelidirler. Tabiatı toprak olanlardan ise çekinmeleri iyi olur. En hayırlı günü Perşembe, hayırsız günleri pazartesidir. Pazartesi günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir.

Sarı veya mavi renkli keten veya ipek elbise giymelerinde fayda vardır. Bunlar için kır ve doru renkli atlardan hayır vardır. Madenleri kalay ve gümüş taşları ise zümrüttür.

Bahar aylarında kan aldırmalarında fayda vardır. Ayrıca sık sık yıkanmaları da iyidir. Yeni ay gördükleri zaman, bir erkek yüzüne bakacak olurlarsa, o ay kendilerine hayırlı olur. Bir işleri için müracaat edecekleri zaman Perşembe günü erken saatlerde başvuracak olurlarsa, o işleri görüler. Ayrıca, başlarını doğuya doğru koyup yatarlarsa rahat uyurlar.

İnsan ve cin şerrinden, sihir ve nazardan emin olup, herkesin yanında ve kocası indinde sevgili ve kıymetli olmak isterlerse, misk, safran ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşıyacak olurlarsa Biiznillahi Teala çok faydasını görürler.

Bu duayı yazıp üzerlerinde taşıyan kişi Biiznillahi Teala Bütün musibetlerden, insan ve cin şerrinden mahfuz ve emin olurlar. Aynı zamanda bütün insanlar arasında muhterem ve mahbup olur. Hiç kimse ona dil uzatamaz ve hakkında dedikodu yapamaz. Bütün düşman ve hasetçilerine karşı galip ve muzaffer olur.

Canları sıkıldığı zaman Hüseyni, Acemaşiran veya Muhayyer makamındaki şarkılardan dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler.

Mizaçlarıyla ahenk içinde olmak isterlerse turuncu, eflatun, yeşil, siyah, mavi, mor, açık sarı, beyaz kırmızı veya kahverengi elbiseler giymelerinde fayda vardır. Ayrıca, akik, yakut, elmas, zefir veya topaz taşlı veya topaz taşlı yüzük kullanmaları da çok iyi olur.

Avukat, idareci, bankacı, memure, yazar, sanatkar olabilecekleri gibi felsefe sahasında da başarılı olurlar.

Her zaman iştahlı değildirler. İştahlı oldukları zaman da çok ve karışık şeyler yerler. Çeşitli yemekler hazırlamakta da ustadırlar. Çünkü, mutfaklarına meraklıdırlar.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:49   #9 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

OĞLAK KADINI YILDIZNAMESİİzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.


Birinci Vasıf:


İzzeti nefislerine mağlupturlar. Ekseri çocukları kız olur. Öfkeleri şiddetli olup, hileye de meyyaldirler. Yaşları ilerledikçe fevkalade iyi ahlak ve takva sahibi olurlar.
Sindirim sistemi hastalıklarına istidatlı oldukları için ağır yiyeceklerden sakınmaları gerekir. Bunun için çok su içmelerinde fayda vardır.
Yeşil, mor, eflatun, kırmızı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da yakut, zümrüt veya zafir taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Hukukçu, bankacı, devlet memuru veya terzi olabilirler.


İkinci Vasıf:


Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebatkardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler.Üçüncü Vasıf:


Erkek ve kız çocukları olur, bazılarının ise hiç çocuğu olmaz. Yapmadıkları bir şey için itham edilmeleri ihtimali vardır. Mallarını lüzumsuz yere ve kadrini bilmeyenlere yedirirler.
Hazımsızlık, romatizma ve melankoliye istidatlıdırlar. Çok tatlı ve ağır yemeklerden sakınmaları iyi olur. Çok su içmeyi adet edinmelerinde fayda vardır.
Sarı, yeşil, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarına da kristal yahut yakut taşlı bir yüzük takacak olurlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.
Ev ve el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi ticarette de başarılı olabilirler. Ayrıca memur ve politikacı da olabilirler.Hayat ve Maişeti:


Hayatı iyi ve geçimleri yerinde olur. Kalpleri temiz olup elleri de acıktır. Emindirler. Lisanları tatlı, sözleri düzgün olduğu için herkes tarafından sevilirler. Eğlenceyi zevk ve sefayı, bilhassa bağ, bahçe ve kırlarda gezmeyi severler.


Mal ve Ticareti:


Genç yaşlarda malları az, 30 yaşlarından sonra ise çok olur. Bu yaştan sonra servetleri artar. Fakat mallarını kendini bilmeyen, hamd ve şükretmeyenlere yedirirler.
Bu kadınların bir miras veya bir piyango yüzünden zengin olmaları ihtimali de vardır. Hasılı, ömürlerinin sonuna kadar rahat bir hayat geçirirler.


Kardeşleri:


Kardeşlerinin çoğu kız olur. Fakat onlarla anlaşıp geçinemezler. Onlardan ayrı yaşamaları hayırlıdır. Eğer doğdukları anda asıl yıldızları merihe bakar vaziyetteyse kardeşleri erkek olur ve onlardan hayır görürler. Kardeşlerinin ekserisi kendilerinden önce vefat eder.


Ana ve Baba Münasebeti:


Ana ve babalarına muti ve hayırlı olurlar. Ebeveynleri de onlardan razı ve hoşnuttur. Annelerinden başka bir kadından da süt emmeleri ihtimali vardır. Büyük bir miras alırlarsa da pek faydasını görmezler, geldiği gibi gider.


Evlatları:


Ekseri evlatları kız olur. Çocukları yüzünden çok meşakkat çekerler. Daha sonra bir çocuk sahibi daha olurlar ve ondan hayır görürler ve çok mesut olurlar.


Hastalık ve İlletleri:


Ekseri hastalıkları romatizma, hazımsızlık, baş ve göz hastalıklarıdır. Bunlar için bal, zeytin yağı ve tereyağı gibi şerbetler içmek iyidir. Sık sık yıkanır ve ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Perhiz yapmaları, sabah aç karnına bal şerbeti içmeleri ve sakız çiğnemeleri de faydalıdır.


Evlilik Hayatı:


Beyaz tenli erkeklerle evlenmeleri uygundur. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İki kere evlenecek olurlarsa birinci kocalarından vefat nedeniyle ayrılırlar. İkinci kocalarıyla ise ölünceye kadar yaşarlar. Genç yaşlarında talipleri çoktur. Fakat nişanlarının ekserisi bozulur. Ancak 25 yaşından sonra evlenirler.


Korku ve Ölüm Tehlikesi:


3, 11, 24 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 70 yıl yaşarlar.


Yolculukları:


En hayırlı yolculuklar Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan, güneye veya doğuya doğru olan yolculuklardır. Çok seyahat ederler ve bütün yolculuklarından hayır görürler. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyidir. Çok rüya görürler, fakat ekserisini uyanmadan unuturlar.


İzzet ve ikbali:


Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.


Emel ve Arzuları:


Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.


Düşman ve Hasetçileri:


Düşmanlarının çoğu kadın ve okuyup yazma bilenler arasındandır. Hile yaparlar ve bu yüzden çok zahmet ve meşakkat çekerler. Onlar için esmer tenli , orta boylu ve yüzünde bir yara izi bulunan kadından korku vardır. Bu kadın onların evlerinin dağılmasına çalışacağından çekinmeleri iyi olur. Kendi aileleri içinden de düşman ve hasetçileri vardır.

Hasılı, kadınlara dost, ahbap , eş ve ortak olarak tabiatı toprak olanlar uygundur. Tabiatı ateş olanlardan sakınmaları gerekir.
Beyaz veya mavi renkli elbiseler giymeleri iyidir. Hayırlı günleri Cumartesi, hayırsız günleri ise pazardır. Pazar günü başlayan bir hastalıktan vefat etmeleri ihtimali vardır. Ayrıca Salı günü kocalarıyla cinsi münasebette bulunmaktan da kaçınmalıdır. Uğurlu madenleri kurşun ve gümüş, taşları ise yeşil veya mavi renkli olanlardır.
Yeni ay gördükleri zaman bir kadın yüzüne bakarlarsa, o ay kendilerine mübarek olur. Dilekleri için Cumartesi günü müracaat ederlerse muvaffak olurlar. Başlarını batıya doğru koyup yatarlarsa rahat uyurlar.
İnsan ve cin şerrinden emin, herkes tarafından sevilmek isterlerse, mesud saatlerde misk, safran ve gül suyuyla ilgili duayı üzerlerinde taşımaları fayda verir.
Bu duayı yazıp üzerinde taşıyan kimse Biiznillahi Teala bütün musibetlerden, insan ve cin şerrinden emin ve mahfuz olur. Bütün düşman ve hasetçilerine de galip ve muzaffer olur. Herkes tarafından sevilir. Her giriştiği işte de başarılı olur.
Canları sıkıldığı zaman türkü veya evc, ve mahur makamındaki şarkılardan dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler. Ayrıca çam veya kamelya kokuları sürünmelerinde de fayda vardır.
Hukukçu, bankacı devlet memuru, terzi, kuyumcu veya politikacı olabilecekleri gibi ticarette de başarılı olurlar. Ayrıca bunlara benzer meslekleri de seçebilirler.
Yemek pişirmek ve yemek yemekle pek alakaları yoktur. Sofrada israfı sevmezler. Yetecek kadar basit yiyeceklerle iktifa ederler. En çok sebze yemeklerini ve meyveleri severler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 17:50   #10 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

KOVA KADINI YILDIZNAMESİÇekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.


Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.Birinci Vasıf ( 21 -30 Ocak )


Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir.


İkinci Vasıf ( 31 Ocak – 9 Şubat )


Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar. Dünya işlerine çok önem verirler. Bunun için de bazen sevdiklerini ihmal ederler. Başladıkları işi sonuna kadar götürürler. Başarılarını yavaş yavaş elde ederler.

Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, mide hastalıkları ve romatizmaya istidatlıdırlar. Bu vasıfta doğan kadınlar mavi veya siyah renkli elbiseler giyip, akik yahut yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

Öğretmen, memure, yazar, muhasebeci, kitapçı, müneccim veya ilim sahasında çalışan birer kişi olurlar. Ancak başladıkları işte sebat etmeleri gerekir.


Üçüncü Vasıf ( 10 – 19 Şubat )


Pek saf, aynı zamanda hilekarlığa meyyal olup, müteharriktirler. Yüzleri güleç olduğu için herkes tarafından sevilirler. Başkalarına yardım ederler fakat karşılığında da takdir edilmek isterler. Seyahat etmeyi de severler. Bu vasıfta doğan kadınların sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat sinir hastalıkları ile melankoliye istidatlıdırlar. Mavi,beyaz açık yeşil ve açık sarı renkli elbiseler giyip kristal, opal veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. İnsanların faydalanabileceği her türlü mesleği seçebilirler. Doktor, tüccar, imalatçı ve müneccim olabilirler. Seçtikleri işte muvaffak olmak isterlerse kendilerini melankoliye kaptırmamaları gerekir. İşlerine kendilerini verdikleri takdirde Biiznillahi Teala her işte muvaffak olurlar.Hayat ve Maişeti:


Hayatları iyi geçer. Refah ve saadet içinde yaşarlar. Niyetleri saf ve kalpleri paktır. Ahir ömürlerinde bolluk ve saadete erişirler. İtibarlı ve şöhretli olurlar. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. Elleri açıktır. Misafire ikramı severler, kimsenin hakkını yemezler ve emanete de hıyanet etmezler. Yaşlandıkça halleri daha da iyi olur.


Mal ve Ticareti:

30 yaşına gelinceye kadar kendilerine yetecek kadar malları olur. Sonra halleri daha da iyileşir. Alış verişte talihlidirler. Bir günde zengin bir günde fakir olabilirler. Fakat, meslekleri yüzünden hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.


Kardeşleri:


Ekseri kardeşleri erkektir. Onlarla geçinemezler. Bir mülk veya bir miras meselesinden aralarında niza çıkması muhtemeldir. Kardeşleri onlara haset ederler. Kardeşlerinden pek hayır görmezler.


Ana ve Baba Münasebetleri:


Çocukken ana ve babası tarafından çok sevilirler. Büyüdükleri zaman ana ve babalarına muti ve hayırlı olacaklarından, daima onların hayır dualarını kazanırlar. Onlardan yiyeceği mirastan hayır görmez.


Evlatları:


Ekseri evlatları erkek olursa da onlardan pek hayır görmezler. Çocuklarından sadece biri hayırlı ve muti olur ve bu evlatları yüzünden rahata ererler.


Hastalık ve İlletleri:


Kan deveranı, damla hastalığı ve romatizma, kramp, mide, kalp hastalıklarına istidatlıdırlar. Sık sık baş dönmesinden de şikayet ederler. Midelerini mülayim tutmaları ve ekşi şeyler yemeleri iyi olur. Sol kolundan kan aldırmalarında fayda vardır.


Evlilik Hayatı:


Erkeklere karşı pek müsait olduklarından taliplileri çoktur. Başlarından bir veya üç nikah geçer. Eğer üç kere evlenecek olurlarsa ilk eşleri vefat eder. İkincisi de malını telef edeceğinden ayrılırlar. Üçüncü eşleri iyidir. Erkeklerin biri ona sihir yaparsa da Biiznillahi Teala kurtulurlar.


Korku ve ölüm tehlikesi:


Mal veya kocaları hakkında korku vardır. Bu senelerde bir felakete uğramaları ihtimali vardır. Bu burçta doğanlar için 8, 10, 14, 20, 33, 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 83 yıl yaşarlar.


Yolculukları:


En hayırlı yolculukları Cuma günü erken saatlerde çıkılan güney veya batıya doğru olan deniz yolculuklarıdır. Çok seyahat ederler. Seyahatlerinde zahmet ve felakete uğrarlarsa da kurtulurlar.


İzzet ve İkbali:


Herkesin yanında muhteremdirler. İzzeti nefis sahibidirler. Sözleri dinlenir. Nereye giderlerse gitsinler izzet ve ikram görürler. Büyük bir mevki sahibinden himaye görmekle yüksek bir mevkiye sahip olurlar. Dostlarına da yardım ederler ve bu yardımlarının faydasını da görürler.


Emel ve Arzuları:


Çok şey düşünür ve çok şey isterler. Arzularının bir kısmına nail olurlar. Arzularında sebatkardırlar. Yaşları ilerledikçe kadir ve mertebeleri yükselir, muratlarına ererler.


Düşman ve Hasetçileri:Erkek ve kadınlardan düşmanları çoktur. Bilhassa dost görünenlerden çok zarar görürler. Haklarında dedikodu yapılırsa da buna önem vermezler. Biiznillahi Teala düşmanlarına galip gelirler. Beyaz tenli bir kadın onlara eziyet için çalışır. Sihir ve mekr ile uğraşıp onları felakete uğratmaya çalışırlar. Böyle bir kimseden sakınmaları çok iyi olur.

Hülasa, dost, ahbap, ortak ve eş olarak tabiatı ateş olanları seçmelidirler. Tabiatı toprak olanlardan sakınmaları gerekir. Hayırlı hayvanları erkek atlardır. Pamuklu, ipekli, keten ve yün elbiseler münasiptir. Madenleri kurşun ve gümüştür. Taşları da zümrüt ve akiktir.

Yeni ay gördükleri zaman beyaz tenli bir erkeğin yüzüne bakacak olurlarsa, o ay kendilerine mübarek olur. Hayırlı günleri Cumartesi hayırsız günleri Cumadır. Bütün felaketler Cuma günü gelir ve o gün başlayan bir hastalığın ölümlerine sebep olması ihtimali vardır. Bu burçta doğanlar kuru ve hararet verici şeyler yemekten, sık sık hamama gitmekten, mercimek, bakla ve nohut gibi şeyleri yemekten sakınmalıdırlar.

Hastalandıkları zaman turunç yaprağını dövüp, pekmez veya şekerle karıştırıp sabah aç karnına içerlerse faydasını görürler. Yattıkları zaman başlarını güneye veya batıya koyup uyurlarsa daha rahat olurlar.
İnsan ve cin şerrinden korunmak ve herkes indinde muteber olmak isterlerse temiz bir kağıt üzerine safran, misk ve gülsuyuyla kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşımalıdırlar. İlgili duayı üzerlerinde taşıyan kimse bütün kötülüklerden emin ve mahfuz olur. Her gittiği yerde ve her giriştiği işte muvaffak olur.
Canları sıkıldığı zaman evc ve Mahur makamındaki şarkıları dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler.
Yazar, kitapçı, muhasebeci, mütercim, doktor, şarkıcı, artist, şair, ressam, öğretmen, müneccim ve sıvı şeylerle ilgili her türlü meslekte muvaffak olurlar.
Çok güzel yemek pişirirler ve sofralarını zevkle hazırlarlar. Boğazlarına düşkündürler. Ayrıca içkiye de meyilleri vardır. Dolma, ızgara, kebap ve tatlıları diğerlerinden daha çok severler.
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
burçlara, göre, kadın, tüm, yıldıznamesi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557