Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Ağustos 2011, 18:28   #1 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart Nostradamus Oğluna ne yazdı?

Bu devrin adaletsizliği nedeniyle yok edileceğini düşündüğüm bu yazıyı, ne yazık ki daha açık bir üslup ile yazamıyorum. Benden sana miras kalacak olan gizli kehanet anahtarı, kalbimin içinde kilitli kalacaktır.http://www.genckolik.net/gkup/73bdc546-n1.jpgOğlum Cesar Nostradamus’a


Geç doğumun sebebiyle, İlahi Öz’ün Astronomi vasıtasıyla bana haber verdiği ölümümün ardından seninle iletişim kurmamın tek yolu haline gelecek olan bu mektup için birçok geceyi düşünerek geçirdim. İnsanların iyiliği için, anımsatıcı nitelik taşıyan bu yazıyı ölümümün ardından alacaksın.

Bu mektubu yazmamın diğer sebepleri ise; Mutlak Güç Sahibi Olan’ın iradesinin senin bu bölgede [Provence] doğmaman yönünde gerçekleşmesi ve benim de ölümümden sonra sana bırakacağım çalışmaları kavramak için geçireceğin yıllardan değil, aylardan bahsedecek olmamdır. Bu devrin adaletsizliği nedeniyle yok edileceğini düşündüğüm bu yazıyı, ne yazık ki daha açık bir üslup ile yazamıyorum. Benden sana miras kalacak olan gizli kehanet anahtarı, kalbimin içinde kilitli kalacaktır.

Burada bahsedeceğim olayların henüz gerçekleşmediğini ve her şeyin de Mutlak Güç Sahibi Olan Tanrı tarafından yönetildiğini, O’nun bize sarhoşlukla, çılgınlıkla veya büyüleyerek değil, Astronomik güvencelerle esin verdiğini unutmamalısın. Zaten kehanetler, sadece ilahi iradenin esini ve özellikle de kehanet ruhu ile yapılagelmiştir.

Dünya üzerindeki çeşitli yerlerde meydana gelen olumlu ve olumsuz olayları –bazıları henüz gerçekleşmedi- kimi zaman meydana gelmelerinden çok uzun zaman önce ve gerçekleşeceklerinin düşünülmesini bile imkansız kılacak bir gidişat içinde, herşeyi ilahi güç ve esin ile ilişkilendirerek önceden tahmin ettim. Yine de sessizliğimi koruyarak çalışmalarımı terk ettim. Bunun sebebi, sadece bu devrin değil, gelecek devirlerin de adaletsizliğidir.

Hükümetler, tarikatlar ve ülkeler o kadar büyük değişiklikler geçirecek ki, bazıları şu anda baktıkları yönün tam tersine dönecekler. Bu devirde başta bulunanlar – hükümdarlar, din ve tarikat liderleri – kendi hayal ettikleri ile benim anlattıklarımın tamamen farklı olması sebebiyle, gelecek nesillerin bazı şeyleri görmesini ve anlamasını sağlayacak olan sistemi ortadan kaldırmaya çalışacaklardır.
Kurtarıcımız’ın şu sözlerini aklından çıkarma: Ne köpeklere kutsal olan şeyleri, ne de domuzlara incileri atın; onları ayakları altına alıp ezecek ve sonra da üzerinize atlayıp sizi parçalayacaklardır.

Olaylar hakkındaki kehanetlerimi anlaşılmazlık ve belirsizlik ile çevreledim ki, insanlarda meydana gelecek olan değişiklikler, hassas konularda gereksiz feveranlar çıkmasına neden olmasın. Bu yüzden yazılarım, açık bir kehanet olmaktan daha çok, ifade ettiklerinin sisler ardına saklanmış olduğu bir metindir. İçerdikleri, bu özelliği sayesinde kudretli olanlar ve hükümdarların dahil olduğu ihtiyatlı ve bilgili topluluktan gizlenecek; zayıf ve fakirlerin, onların yanında da uzak olan şeyleri algılayabilen ve böylece gelecekteki olayları önceden haber verebilen kahinler grubunun gözlerinin önüne Mutlak Güç Sahibi Olan Tanrı’nın iradesi ile tüm çıplaklığıyla serilecektir. Gücü ve iyiliği sonsuz olan ve verildiği insanlarda etkin bir şekilde iş gören bu kehanet yeteneği, bu insanlar kendi aralarında tartışırken iyiliğin doğurduğu dış etkenlerle de beslenecektir. Güneş ışınlarının tüm cisimleri etkilemesi gibi, kehanetin bu sıcaklığı ve gücü de bizleri etkiler ve esin verir......

DEVAMI: Yaratıcı olan Tanrı'nın sırrı
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 04 Ağustos 2011, 18:28   #2 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

Biz insanlar, doğal bilincimizi ve zekamızı kullanarak Yaratıcı Olan Tanrı’nın sırlarına erişemeyiz çünkü gelecek olan devirleri doğrudan görmek, bizim yapabileceğimiz birşey değildir.

Gelecekte var olacak insanlar, bugün var olan insanların içinde görülebilir çünkü Mutlak Güç Sahibi Olan Tanrı, gelecekte olacakları çeşitli görüntüler ve geleneksel Astroloji içinde gizlenen, geleceğe ait olan ve bazı güç ve kehanetleri içinde barındıran sırlarla birlikte açığa vurur. Ruhun Özü’nün ateşi de bunların, hem insani hem de ilahi olan konulardaki esini bizlere vermelerini sağlar. Tanrı, mutlak olan ilahi olaylar yaratır. Bunları, meleklerin gerçekleştirdikleri ve kötülük yapanların işleri takip eder.

Oğlum, bazı şeyleri belki de fazla belirsiz anlatıyorum ama kendisine ateşin ince özü yoluyla ihsan edilmiş olan, üzerlerindeki perde bazen uzak yıldızların yorumlanmasıyla kaldırılan, Mutlak Güç Sahibi Olan Tanrı’nın ilahi gücünden gelen gizli kehanetlerle ilgili olarak kişi, birdenbire kendisini herhangi bir tepkiden korkmadan dobra dobra yazılar yazarken, kimi zaman da boşboğazlık ederken bulup şaşırabilir.


http://www.genckolik.net/gkup/n2.gif

Şu anda kendime “kahin” gibi azametli bir sıfat yakıştırmak istemiyorum. Bugün “kahinler” olarak adlandırılan kişilere, eskiden “görenler” deniliyordu.
Bir kahin, uzakta olan şeyleri tüm yaratıkların sahip olduğu doğal algılama ile gören kişidir. Kahin, kehanetin saf ışığı sayesinde sırf insani değil, aynı zamanda ilahi şeyleri de görebiliyor gibi gözükse de, bu, gelecekle ilgili kehanetlerin etkilerinin tarihte çok ilerilere kadar gitmesi ve zaman tarafından bozulmaya açık olması nedeniyle mümkün değildir.
Tanrı’nın sırları kavranamaz ve gelecekte olacak olaylar, açıklanmış olsalar bile basitçe anlaşılamaz. Diğer taraftan, insanların sahip olduğu, özgür iradeyle beslenen olayları etkileme gücü de doğal bilgi seviyeleriyle kısıtlıdır. Bu bilgi seviyesi, herkeste farklıdır. Bu yüzden kişinin kendisini baz aldığı kehanetlerle ya da diğer gizli güçlerle olacakları bilmesi, sürekli dönen ve bugünü saran sonsuzluk içinde imkansızdır. Olacakların bilinmesi, ancak kişinin bölünmez sonsuzluğun dışında, zamanın olmadığı, duyuları tarafından engellenmeyeceği bir trans halinde ve gökyüzü hareketlerinin de yardımını almasıyla mümkündür.

Burada söylediğim, olaylar hakkındaki bilgilerin insanlara açıklanmayacağı ya da uzak gelecekte gerçekleşecek olan olayların mantık yürüten bir canlının algılaması dışında kalacağı değildir. Yine de bahsettiğim mantık yürüten ve zeki olan canlı, bu olayların farkına varsa bile, hiçbir şey karanlıkta kalmasa da, son derece net şekilde de belirmeyecektir.


DEVAMI: İlahi Esin
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 04 Ağustos 2011, 18:28   #3 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

....

Olay ve kavramlar hakkındaki gerçek bilgi ilahi esin olmadan alınamaz çünkü kehanet esini ilk önce Mutlak Güç Sahibi Olan Tanrı’dan, sonra da şans ve doğadan fışkırır. Tüm bunlar parçalar olarak tanımlanabilecek, birbirinden ayrı kavramlar olduğundan kehanetler de kısmen gerçekleşir. Gelecek kavrayışının zeka içinde doğarak ortaya çıkması da Zodyak dışında hiçbir şeyle mümkün kılınamaz. Zodyak, geleceğin bir bölümünü aydınlatacak olan o küçük ateşi yakar.

Oğlum; senden istediğim, aklını hayaller ve batıl şeylerle doldurmaman, bugünlerde çok kullanılan ama ruhu azaba sürükleyen kehanet yöntemlerinden uzak durmandır. Herşeyin ötesinde de, Kutsal Yazmalar tarafından yasaklanan o lain büyülerden kaçınmalısın. Geçerli olan Astroloji yöntemleri ise uzak duracağın şeyler arasında değildir. Ben de kehanetlerimi, ilahi esin ve uzun hesaplamaları da kullanarak Astroloji ile yaptım.

Okült felsefesi tamamen dışlanmamış olsa da, uzun yıllardır gizlenen birçok kitabın elime geçmesine ve büyük ikna güçlerini görmeme rağmen, onları kullanmamaya ve yakmaya karar verdim. Böylece benden sonra gelen hiç kimse de, normal şartlar altında bozulmayan madenleri okült bilimler ile dönüştürmeye kalkmayacaktı. Ateş kitapları yutarken öyle parlaklaştı ve etrafı o kadar güçlü bir şekilde aydınlattı ki, sanki bütün ev yanıyormuş gibi göründü.

Boş inançları bir tarafa bıraktığında, gezegenleri inceleyerek sağlayacağın kavrayış, gezegen dizilimleriyle ilişkili çeşitli bölgeler sayesinde geleceğe bakmana imkan verecektir. Bu bölgeler ve açılar, esin sayesinde gizli özellikleri, yani sonsuzluğun içerdiği geçmiş zamanı, şimdiki zamanı ve gelecek zamanı anlamanı sağlayacak gücü ortaya çıkartacaktır. Unutma: Her şey açık ve ortadadır.

Böylece, genç ve deneyimsiz bir beyine sahip olsan da, kehanet ruhu ve gök cisimleri sayesinde geleceğin nasıl doğal yollarla görülebileceğini rahatça anlamış olmalısın. Kendime “kahin” sıfatını yakıştırmak istemiyorum. Sadece, ayakları toprakta ne kadar derine uzanıyorsa, algılaması da göklerde o kadar yükseğe uzanan ölümlü bir adama verilmiş olan esini vurgulamak istiyorum. Bu esine sahip olan bir kişi olarak başarısız olamam, hataya düşemem ve aldatılamam ama bu dünyadaki herkes kadar günahkar olabilir ve birçok sıkıntıya katlanmak zorunda kalabilirim.

Kendimden geçip geceler boyu çalışmalar ve gözlemler yaparken, kendimi oldukça şaşırtarak kehanet kitapları da yazdım. Bunların her biri 100’er adet dörtlük içinde bugünden 3797 yılına kadar olan dönem üzerine kehanetlerimi barındırıyor. Bunları, oldukça belirsiz görünecekleri şekilde düzenledim.

DEVAMI: Kehanetlerim Gerçekleşecek
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 04 Ağustos 2011, 18:29   #4 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

...

Bu kadar uzun bir dönem kafa karıştırıcı olabilir ama kehanetlerim gerçekleşecek ve herkes tarafından bilinecektir. Eğer sen de herhangi bir insanın normal ömür süresi kadar yaşarsan, ilgili kehanetlerin kendi çevrende gerçekleştiğini göreceksin.

Sadece Tanrı kendinden uzanan ışığının sonsuzluğunu bilir. O’nun ölçülemez, sınırsız ve kavranamayan büyüklüğünün, uzun, melankolik esin süreçleri içinde bazı şeyleri açıkladığı insanların kavrayışını meydana getiren iki temel faktör bulunur.

Bunlardan birincisi, astral bilim ile tahminler yürüten kişinin içini doldurur ve onu aydınlatır. İkincisi ise sadece ilahi sonsuzluğun bir parçası olan esin ile kehanetlerde bulunmasını sağlar. Bu esin ve ışık ile kahin, Tanrı’nın sonsuzluğunun bir parçası olur ve kehanet ruhunun kendisine açıkladığını değerlendirir. Yani, tahmininin doğru olduğunu ve semavi kaynaktan geldiğini bilir. Bu ışık ve alev son derece yararlı ve kapsamlıdır. Ayrıca doğanın kendisinden daha anlaşılmaz değildir.

İnsan doğasının ışığı, filozofların kendilerinden o kadar emin olmalarını sağlar ki, hemen büyük doktrinler oluşturur ve karanlık çukurların diplerini tararlar. Dikkat et; bu kişiler, dünyaya büyük felaketler gelmeden önce benim yorumlarım hakkında birçok şey yazıp çizecek, iddialarda bulunacak, övülmelerini sağlamaya çalışacaklardır.

Bahsettiğim büyük felaketler yüzünden neredeyse sular altına gömülmeyen toprak parçası kalmayacak, coğrafya ve tarih dışında herşey kaybolacaktır. Bu büyük sel baskınlarının öncesinde ve sonrasında ise kuraklık olacak, yangınlar dünyanın dört bir yanını saracak, gökten ateş topları yağacaktır. Tüm bunlar, Mars’ın, döneminin sonuna yaklaştığı ve bazı gezegenleri birkaç yıl boyunca Kova burcunda, bazılarını da daha da uzun süreler için Yengeç burcunda topladığında meydana gelecek olan en son felaketten önce gerçekleşecektir.

Şu anda Ay tarafından yönetiliyoruz. Onu yönetimini önce Güneş, sonra da sırasıyla Satürn, Venüs, Jüpiter ve Merkür devralacaktır. Mars’ın dönemi, 3659 yılında başlayacaktır. Satürn döneminde (2242 – 2597) Dünya, yok olmaya yaklaşacaktır. Bu dönemin başlangıcından 177 yıl, 3 ay, 11 gün önce açlık, hastalık, seller ve savaşlar yüzünden dünyadaki insanlar azalacak ve tarlalarda çalışacak gönüllü neredeyse bulunamayacaktır.

Bu, “göklerin yargılamasından” sonra ve binyıla ulaşmamızdan önce olacaktır. Tanrı’nın dönüşümü tamamlayacağı sekizinci kürede takımyıldızlar hareketlerine tekrar başlayacak ve O’nun iradesi gerçekleştiğinde dünyayı yine sabit tutacaklardır.

Tanrı, zaman zaman ateşten yarattığı ulaklarını kullanarak gelecekte olacak olan olayların sebeplerini kehanette bulunan kişilere gösterir.

Dış ışığın getirdikleri, kavrayış gözlerinden bakan ve algılamak için hayalgücünü kullanan içteki ışıkla görülür. Bunun sebebi, dıştaki ilahi esinin getirdiğinin, kişinin içindeki kehanet ruhu ile algılanıyor olmasıdır. Bu şekilde kahin aydınlanır ve çeşitli vizyonlarla hayalgücü etkin hale gelir. Gündüz vakti, gelecek hakkında kendisine açıklananları Astronomi ile birleştirir ki, bu da özgür iradenin kullanılmasıdır.

Bu noktada anlaman gereken şey, aldığım esin ile beraber yaptığım astrolojik döngü hesaplamaları sonunda, ölümün kılıcının üzerimizde sallandığını gördüğümdür. Salgınlar, son üç neslin yaşadığından daha korkunç savaşlar ve açlık tekrar tekrar dünyayı ziyaret edecektir. Tanrı, “Onları, günahları yüzünden demir çubukla ve kırbaçla cezalandıracağım,” demişti. Gerçekten de kehanetlerimin birçoğu gerçekleşmeden önce Tanrı’nın merhameti dünyanın üzerini örtmeyecektir.

Tanrı’nın merhameti ise sadece kısa bir süre görünecek ve bu dinginliği korkunç fırtınalar, seller ve sağanaklar takip edecektir. Bunları yazdıklarımda uzun uzun anlattım ki, bu olayların ardından gelen nesiller yapılan kehanetlerin gerçekten yerine geldiğini bilsinler. Kendi önlerinde uzanan zamanı ilgilendiren kehanetler kendileri için yine de belirsiz olacaktır ama “cehaletin yok olmasından sonra” herşey açığa çıkacaktır.

Oğlum; dörtlüklerde gizlediği kehanetlerinin tümünü bütün çıplaklığıyla göreceğine inanan baban M. Nostradamus’un bu hediyesini kabul et. Tanrı’nın sana uzun ve refah içinde geçecek bir ömür vermesini diliyorum.

Salon, 1 Mart 1555


http://www.genckolik.net/gkup/nostradamus1.jpg
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
ne, nostradamus, oğluna, yazdı


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557