Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By .SuяLч.
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05 Mayıs 2012, 00:43   #1 (permalink)
Ee Sonra ?

.SuяLч. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 05 Ağustos 2011
Nerden: Kıbrıs
Yaş: 25
(Mesajlar): 12.985
(Konular): 3475
Renkli Para : 28612
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 13
Ruh Halim: none
Takım :
Standart Zeynep Turan 2012 Burç Yorumları


Sevgili Koçlar,2012 yılında tanınma ve güç elde etme arzusunda olacak,kariyerinizde büyük dönüşümler yaşayacaksınız.Bir yıl boyunca arkadaş,grup ve organizayonlarda başarı sizin.Sosyal çevrenizden faydalanacak,yeni insanlarla tanışacak,yeni kuracağınız arkadaşlık ve çevreden en güzel şekilde fayda sağlayacaksınız.

Grup ve organizasyonların,partilerin,sosyal aktivitelerin adamı 2012'de sizsiniz.Yalnız hayat hocası Satürn sizi iş,hizmet ve sağlık alanlarınızda sınamaya 29 Ekim'e kadar devam edecek.Çektiğiniz sıkıntı ve dertlerin geride kalmasını istiyorsanız bazı tavır ve alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor.Siz bu alanlarda gereken sorumlulukları üzerinize almaya hazır olduğunuzda hayat size en güzelini sunmaya hazır olacaktır.Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak,enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak.Bazı şeyler niye olmuyor diye soruyorsanız cevaplar sizin hayata bakış açınızda ve davranışlarınızda gizli...

Yeni yıla kariyer ve iş alanlarınızdaki fırsat ve geleceğe olumlu bakarak giriyorsunuz.13 Ocak 2012 de gerileyen Merkür eski arkadaşlarınızla sizi bir araya getirecek.Ay sonuna doğru önemli anlaşmalara imza atarken iki kere düşünün. 25 Ocakta sevgiliniz veya eşinizle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.Sevgiliniz yoksa gizli aşk ilişkileri yaşamaya müsait olacaksınız yalnız uzun soluklu olmayacağını şimdiden bilin.26 Ocakta arkadaş,sosyal çevre,organizasyon konularında ani olaylar,başlangıçlar yaşayacaksınız.

Şubat ayı alışveriş,gezme,yeni arkadaşlıklar için çok uygun.9 Şubattaki tutulma aşk ve eğlence hayatınızda zorluklar yaşatabilir 3 Şubattan sonra işinizde gözden geçirdiklerinizi aktif bir şekilde ortaya koyacaksınız.Söylediğiniz herşeyi yerine getirmeniz,iyi puan getirecek.Şansınız çok fazla.Ay sonunda beklenmedik kadersel olaylar ön plana çıkacak.Düşmanlarınız artabilir.

7 Marttan sonra ikili ilişkilerinize dikkat edin.Yeni tanışacağınız insanlar üzerinde yanlış intiba bırakma ihtimaliniz çok yüksek.İkili ilişkilerinizde bencil tavırlarınız sevdiklerinizi sizden uzaklaştırabilir. 11 Mart ve civarı sağlığınız tehlike altında olabilir.Enerjinizi düşük hissedeceksiniz.Olumsuz düşünce kalıpları geliştirmeyin. 11 Mart'ta iş ve hizmet alanlarınızda yaşayacağınız gerilim hayattan zevk almanızı zorlaştırabilir.20 Mart'tan sonra kendinizi rahat ve iddialı bir şekilde ifade edecek,yeni proje ve iş çalışmalarınız varsa harekete geçmek için uygun şartları değerlendireceksiniz. 22 Mart civarı ani sinirsel gerginlikler,sakarlıklar ve kazalara karşı açık olacağınız bir dönem .26 Mart ve sonrası yeni girişim,atılım,anlaşmalar için harika bir dönem yalnız beraber çalıştığınız veya çalışacağınız patronlarınızla sürtüşmemeye dikkat edin.27-29 Mart yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek istedikleriniz için uygun günler.

15 Nisan civarı özellikle iş ve hizmet konularında zorlayıcı etkilere karşı dikkatli olun. 18 Nisanda sevdiğiniz insanın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.Geçmiş aşk ilişkleriniz gündeme gelebilir,özel hayatınızda olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. 20 Nisan'dan sonra para kazanımlarınız artmaya başlayacak,bu dönemi iyi değerlendirin ve para ile ilgili anlaşmalarınızı ve ortaklı işlerinizi 9 Mayısa kadar tamamlamaya çalışın. 25 Nisandan sonra güzel bir aşka yelken açabilirsiniz.

01 mayıs'tan sonra önemli iş ve görüşmelerinizde imza atmaktan kaçının.Önemli başlangıçlar yapmaktan kaçının. 18 Mayıs'ta para ile yapacağınız işlerde ekstradan dikkatli olun.İş ve hizmet alanlarınızda bu tarihten sonra bir rahatlama hissedeceksiniz.

Haziran 2012 başında akraba veya kardeşlerinizle fikir alışverişlerinde bulunmanız mümkün. Uzak yolculuklar,eğitim,medya,hukuk alanlarınızda 7 Haziran civarı dikkat edin Bu ay harcamalarınız ve para kazanımlarınız artacak.Yakın çevrenizi işin içine katarak,iletişimle,reklam,satış,pazarlama,öğrenim alanlarınızda hızlı kararlar gündeme gelebilir.. 21 haziran sonrası ev,aile,yuva konularınız ön plana çıkacak.Evinizi değiştirmeyi veya farklı bir alan yaratmayı düşünebilirsiniz 23 haziran'da aile ve kariyeriniz arasında bocalayabilirsiniz.

Temmuz ayında kiraya çıkmak,ev değiştirmek planlarınız varsa,anlaşmalarınızı yapabilirsiniz .7 Temmuz'da işiniz ve kariyerinizde zorlanmalar,problemler yaşayabilirsiniz.Kandırılmalara açık olacaksınız..22 Temmuz'dan sonra aşk ve eğlence hayatınız tavan yapabilir.Spor yapmaktan keyif alma,gezme,romantik buluşmalar ,hobiler,özel hayatınızı hareketlendirecek.Ay sonu aşk veya arkadaşlıklarınızda hayalkırıklıkları veya zorluklar yaşamanız muhtemel.

05 Ağustos'ta iş ve hizmet alanlarınızda başarının peşinden koşmak adına fikirler üretmek,konuşmalar yapmak için uygun günlerdesiniz. 9 Ağustos'ta sosyal hayatınızda,arkadaşlık ve gruplarla ilişkilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz, ama sonrasında ev hayatınız önemli olacak.Tadilat,dekorasyon için uygun.Aşk hayatınız hareketlenirken,çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem. 11 Ağustos ve sonrası yakın çevrenizin yaşadığı olumsuzluklar iç tansiyonu yükseltebilir.Kavgacı tavırlar asabi tansiyonu olanlar için iyi olmayabilir.Bu dönem kantrol yaptırabilirsiniz .17 Ağustos civarı iş hayatınızda daha ciddi ve önemli çözümlerin peşinde olacaksınız.Hayatınızdaki sorumluluklar ön plana çıkacak 25 Ağustos ve sonrası ev ve aile hayatınızla ilgili güvenlik tedbirlerini elden bırakmayın ve ailenizle oluşacak gerginliklerden uzak durun.

08 Eylül ve onu takip eden 3 hafta ortaklı işlerinizde,anlaşma ve sözleşmelerinizde,hukukla ilgili konularda imza atmamaya,anlaşma ve başlangıçlar yapmamaya özen gösterin.Yapacaksanız 2 kez gözden geçirmekte fayda var. Ayrıca 8 Eylül'den sonra ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.Tutamayacağınız sözler vermemeye özen gösterin.Geçmiş aşk ilişkileriniz var olan ilişkinizde problem yaratabilir Eylül'de çalışma temponuz artarken,15 Eylül civarı çalışanlarınız veya çalışma arkadaşlarınızla iş yerinizde gerinliklere maruz kalabilirsiniz.Düzene baş kaldırı niteliğindeki bu enerji sizi daha sonrasında pişman olacağınız hareketler yapmanıza neden olabilir.Gizli kalmış olayların ortaya çıkması gündemi değiştirebilir.Bu ay sağlık konuları ön planda olacak.Mide,bağırsak problemleri yaşayabilirsiniz Eylül sonu Merkür'ün düzelmesiyle iş hayatınızdaki düzensizlikler ve olumsuzluklar son bulacak.

Ekim'de eşiniz veya sevgilinizle güzel kararlar alacak,iyi vakit geçireceksiniz.07 Ekim ciddi ve önemli anlaşmalar için uygun bir gün.9 ekim'den sonra ortaklı işler,daha önceden kalan ve tamamlanmayan işlerin ve projelerin peşinden koşabilirsiniz. Ekim'e kilo almaya müsait olacaksınız yalnız 19 ekim civarı sinirlerinize hakim olmaya bakın.

Ekim sonu finansal konular önem kazanmaya başlayacak.29 Ekim'den sonra 2.5 yıl boyunca ilişkiler,özel hayat,evlilik,ortaklı işleriniz konusunda çeşitli testlere tabi olacaksınız.İlişkilere bakış açınız,şimdiye kadar üstlenmediğiniz sorumluluklar veya verdiğiniz çabalar karşılığında önemli sorumluluklar ve kararlar sizleri bekliyor olacak.

Kasım'da finansal konularla ilgili konularda başkalarından yardım alabilir,zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.Ay sonu geleceğe yönelik düşünce ve fikirler geliştirecek,rahatlayacaksınız.

05 Aralık ve sonrası kariyerinizle ilgili önemli konuşma ve görüşme trafiğiniz olacak. 20 aralık ve sonrası aşk,eğlence ve çocuklar evinizde enerjiniz ters çalışabilir.İç dünyanızda bir takım sorgulamalar yaşayabilirsiniz, enerjinizde düşüş görülebilir.Daha çok içinize dönecek,davranış ve eylemlerinizin sonuçlarını inceleyeceksiniz.Sportif aktivitelerde sakatlanmalara açık günlerdesiniz.

Zeynep Turan Boğa Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Boğalar,2012 yılı inanç sisteminiz değişecek,yeni düşünce kalıplarının peşinde koşmaya başlayacaksınız.Bu yıl kariyeriniz parlayacak,işinizde kendinizi gösterecek önemli şanslar yakalayacaksınız.Hiç olmadığı kadar toplum önünde olmak,insanlara hizmet etmek ve değişik ortamlarda yer almak isteyeceksiniz.Çalışan ve kariyeri için uğraşanlar mücadelelerinin mükafatını güzel bir şekilde görecekler...Eğer yeni bir iş arayışı içindeyseniz şans sizin için çalışacak.Yalnız aşk,çocuklar ve yaratıcılık evinizde 29 Ekim’e kadar önemli sorumluluklarınız devam ediyor.Aşka ciddi yaklaşmak,hayatınızda önemli kararlar almak,çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak hayattan aldığınız zevki bir parçada olsa kısabilir.Sevdiğiniz insan veya çocuklarınızla sıkıntı yaşayabilirsiniz.Bekar olan Boğalar,kendilerinden yaşlı veya genç bir partner seçebilirler.Lay lay lom başlayan bir ilişki dahi alınan sorumluluklarla ciddiye dönüşebilir.Kendinizi ifade edeceğiniz konularda yaratıcılığınızın engellendiğini düşünebilirsiniz. Zorlandığınız etkileri aşmak için kendinizi işinize,hobilerinize daha fazla vermek size beklemediğiniz başarılar kazandırabilir.Herşeyin anahtarı sizde!

Ocak ayına kariyerinizle ilgili görüşmeler yaparak,düşünce ve hareketlerinizde önemli kararlar vererek başlayacaksınız.13 Ocak’tan sonra görüşme ve konuşmalarınızda yanlış anlaşılmaların etkisinde olacaksınız.

Şubat başında hayata bakış açınız değişecek,planlarınızı istediğiniz gibi ortaya koyacaksınız.25 Şubat’ta yeni çevre ve insanlar hayatınıza yenilik getirecek.Kariyerinizde cesaretli olacak,gerekli konuşmalar ve görüşmeler yapıldıktan sonra adım atacaksınız.Şubat’ın 2.haftasından sonra iş yoğunluğu açısından oldukça verimli bir ay olacak.

Mart ayına hedeflerinizi gerçekleştirmek için fırsatlar yakalayarak giriyorsunuz.07 mart’tan sonra ikili ilişkiler,özel hayat ve girişimler açısından aksilik ve problemler görülebilir.20 Mart sonrası ve sonrası planlarınızı gözden geçirmek için ideal.Yeni başlangıçlar için biraz zamana ihtiyacınız olacak.Girişim ve önemli anlaşmalarınız için beklemelisiniz.31 Mart günü arkanızdan dönen olaylara dikkat edin.

Nisan başı iş ve hizmet alanlarınızda gergin bir kaç gün sizleri bekliyor. Ay sonu yeni girişimler ve atılımlar yapmanın tam zamanı.

Mayıs başı para kazanımlarınızla ilgili görüşme ve konuşmalarınız artacak.09 Mayıs’ta gerileyen Merkür,para ile ilgili anlaşmalarınızda problemler yaratabilir,her şeyi iki kez gözden geçirmelisiniz.17 mayıs sonrası kişisel girişimlerinizle ilgili yarım kalan konuları tamamlamanız gerekecek.

Haziran’ın ikinci haftası para konuları yeniden gündeminize düşecek.15 Haziran’dan sonra kariyerinizle ilgili kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.Şansınızı fazla zorlayacağınız bir dönem olabilir.22 Haziran’dan sonra iletişiminiz artacak,satış,pazarlama,öğrenim,reklam alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

03 Temmuz ve sonrası yakın çevre ile sıkı temas halinde olacaksınız.Reklam,satış,pazarlama,yazım,gazete,il etişimle ilgili bir sektörde çalışıyorsanız fikirleriniz yaratıcı olacak,sonuca yönelik çalışmalarınızdan karşılık alacaksınız.12 temmuz ve sonrası harcamalarınız artabilir

06 Ağustos’ta eviniz ve kariyeriniz arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Arkadaşlarınızla para alışverişlerinize dikkat etmeniz gereken bir dönem.Borsa veya spekülasyonlarla uğraştığınız bir işiniz varsa tansiyon yükselebilir.Ağustos başı etrafınızdaki insanlarla iyi anlaşmanızdan kaynaklı yeni iş ve görüşmeler yapabilirsiniz.Yine ay sonu iş ve hizmet alanlarınızda uğraşılarınız artacak.

İş hayatınızda konuştuklarınıza ve iletişiminize 08 Eylül’den sonra dikkat edin.Çalışanlarınız varsa veya çalışma arkadaşlarınızla aranızda problemler ve yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.29 Eylül’e kadar önemli başlangıçlar yapmaktan kaçının.22 Eylül ve sonrası iş hayatınız hareketlenmeye başlıyor.

Ekim ayında çalışmalarınız artacak.14 Ekim’den sonra kariyerinizde inanılmaz fırsatlar var.23 Ekim civarı önemli sözleşme,anlaşma,kontrat ve ortaklı işlerde diğer insanlarla güç birliği yapacaksınız.29 Ekim sonrası iş ve hizmet alanlarınızda sorumluluklar sizi bekliyor olacak.

16 Kasım ve sonrası finansal konular,ortaklaşa para konuları ilginiz dahilinde olacak,yine bu dönem borç,kredi,faiz alabilirsiniz.Yine de banka harcamalarınıza dikkat edin.

Aralık başı ortaklı işlerinizden veya eşinizin gelirinden faydalanabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ödeme veya masraf canınızı sıkabilir.Yine de bu ay başkalarının kaynaklarından yararlanacak,ortaklaşa gelirlerinizi arttırabileceksiniz.

Aşk hayatınızda ise 05 Şubat ve sonrası aileniz ve kariyeriniz arasında kalabilir,zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Sevgiliniz veya eşinizin sizi anlamadığı düşünebilir,uzaklaşabilirsiniz.Gizli aşk ilişkilerine eğiliminiz artabilir.

07 Mart’ta gerileyen Venüs aşk ilişkilerinizi ve özel hayatınızdaki ilişkilerde yanlış anlaşılmaları,geçmiş aşk deneyimlerinizi hayatınıza sokacaktır.Değişik insanlar ilginizi çekse de sonradan pişman olmayın.Kendinizi gözden geçirmeniz bu dönem en doğrusu.

05 Nisan ve civarı aşk,eğlence,çocuklar ve yaratıcılık gerektiren alanlarınızda zorlayıcı bir kaç gün geçirebilirsiniz.Nisan ortalarında,bekarsanız hayatınıza girecek olan insan sizden farklı bir kültür yapısına sahip olacak veya eskide kalmış bir arkadaşlık ilişkisi değişik bir şekilde karşınıza çıkabilir.23 Nisan’dan sonra ikili ilişkilerinizde kendinize dönük olacaksınız.

18 Mayıs’tan sonra aşk ve çocuklar evinizdeki olumsuzluklar düzelmeye başlayacak.Sorumluluklarınızı bilecek,önünüzü daha rahat göreceksiniz.

Bekarsanız 07 Haziran ve çevresinde hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa ateş kıvılcımları sizi harekete geçirecek.

Temmuz ayında akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan iletişiminiz ön plana çıkarken,ani meydana gelecek olaylarla karşılaşmanız mümkün.Yakın çevrenizle gerginlik dolu bir kaç gün yaşayabilirsiniz.Temmuz sonu ev ve aile yaşantınız sizin için önemli olacak.Sevdiklerinizle vakit geçirmekten keyif alacak,evinize harcama yapacaksınız.Emlak alım-satım,kiralama gündeme gelebilir.

1 Ağustos’ta yakın çevre,akraba,komşularınızla ilişkileriniz güzelleşecek,fayda sağlayacaksınız. Eviniz ve ailenizle ilgileneceksiniz.25 Ağustos sonrası aşkta ciddi adımlar atılacak,eğlence hayatınız hareketlenmeye başlayacak.Yine bu günlerde evinizi güzelleştirmek boya badana,tadilat veya tamirat hayatınızı meşgul edebilir.

04 Eylül sosyal çevreniz ve özel hayatınızla ilgili stres yaşayabilirsiniz.Yine 15 Eylül ve civarı aşk ve sosyal hayatınızda çıkmazlarınız olabilir.Çocuklarınızla olan iletişiminizde sabırsız davranabilir,asi çıkışlarınız olabilir.18 Eylül ve sonrası aşk,eğlence ve çocuklar konusunda yeni başlangıçlarınız,güzel gelişmeleriniz olacak.

Ekim başı aşk hayatınızda önemli ve ciddi kararlar alabilirsiniz.Ay sonu evinizi veya çalışma yerinizi değiştirme söz konusu olabilir.

Kasım’da evlilik ve özel hayatınız ön plana çıkmaya başlıyor.Aileniz ve sevdiğiniz insan arasında kalabilir,öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz.

19 Aralık’ta gerileyen Mars ev ve aile yaşantınızda kavgalara ve problemlere neden olabilir.Harekete geçemeyebilirsiniz.Ay sonunda meydana gelen tutulma yakın çevrenizle zorlanmaları beraberinde getirecek.Uzak çevrenizle ve tanımadığınız insanlarla bilgi alışverişlerine ve iletişiminize dikkat edin.

Sağlık durumuna gelince Mart sonu kendinizi halsiz ve yorgun hissedebilir,duyacaklarınız ve yaşadıklarınız yüzünden sağlığınızı zorlayabilirsiniz.

Nisan ayı sağlığınız her zamankinden çok iyi olacak.Kendinizi dışarıya atabilir,bol bol gezebilirsiniz.

Haziran başı sabırsız ve öfkeli hareketler kaza riskinizi çoğaltabilir.
Eylül ayında sağlığınızda daha önceden var olan bir sağlık problemiyle yenide karşılaşabilirsiniz.Sağlığınızı gözden geçirmek için uygun bir ay.
Ekim ayında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek.Canınızı sıkan konular kendinizi yemeğe vurmanıza neden olabilir.29 Ekim sonrası sağlığınıza ne kadar özen gösterdiğiniz Satürn tarafından test edilecek.

Kasım’ın ikinci haftasından sonra acil bir durum yoksa Aralık 2012 de kadar ameliyat olmamaya özen gösterin.Yine bu dönem kazalara dikkat etmeniz gerekecek.

Zeynep Turan İkizler Burcu 2012 Yorumu

Sevgili İkizler, 2012 yılında doğaüstü konulara yönelecek,ileri görüşlü olacak,kriz anlarında soğukkanlı davranacaksınız.Yabancı ortaklı işler,medya,eğitim,hukuk,yayıncılık,seyahat alanlarında süper fırsatlarınız olacak.Yurtdışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek,bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.Kariyeriniz veya işinizle ilgili konularda kendinizi geliştirmek ve atılımlar yapmak öncelikli hedefleriniz olacak.Yalnız 29 ekim 2012’ye kadar ev,aile ve yuva evinizde hareket eden Satürn sizi bu konularda test etmeye devam edecek.Hayatınızı yeniden yapılandırmak,endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı.Aile yaşantınız sorumluluk verici,sıkıcı ve bunaltan etkilere sahip olabilir,hiç olmadığı kadar bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.Kabuğunuza çekilmek her ne kadar bazı noktalarda etkili gibi görünse de karşınıza çıkacak fırsat ve seyahatler bu olumsuzlukları bertaraf etmenize neden olacak.Gezin,eğlenin ve tadını çıkarın...

Yeni yıla banka,kredi,faiz ve ortaklaşa gelirler alanınızdaki yoğunlukla başlayacaksınız. Özel işlerinizi 11 Ocak 2012'ye kadar tamamlamaya çalışın.Uzak yolculuklar,eğitim,hukuk,yabancı ortaklı işler,medya alanlarınızda şanslı olacağınız bir yıl.Kariyerinizde ani ve değişik fırsatlar önünüze gelirken,ailenizdeki sorumluluklar sizi zorlayabilir. 25 Ocak ve civarında aile ilişkilerinizde bunaldığınızı hissedebilir,işlerinizin yoğunluğu sebebiyle sorunlar yaşayabilirsiniz.26 Ocak’taki güneş tutulması şansınızın olduğu konularda ani başlangıçları önünüze getirecek.

09 şubat’taki tutulma iletişim,eğitim,medya,reklam,satış,pazarlama,yakın ve uzak çevre,seyahatler alanınızda gerginliklere gebe. Ayrıca yine09 Şubat ve civarı akraba,kardeşler ve yakın çevrenizle ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz 15 Şubat sonrası gelecekle ilgili planlarda harekete geçmenin tam zamanı.Şubat sonu kariyerinizle ilgili yeni başlangıç ve kararlar gündeminize oturacak.

05 Mart civarı ön sezileriniz çok güçlü olacak.telepati gücünüzün yüksek olacağı bu günler etrafınızdaki olayları düşünce gücünüzle yönlendirebilirsiniz 08 Mart’tan sonra işten elde edilen gelirlerinizde gecikmeler yaşanabilir,yine bu günlerde aile ilişkileriniz ve işiniz arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 08 Mart’ta arkadaş ve sosyal çevrenizde gerileyen Venüs ilişkilerinizde yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir.Duygusal karmaşalar,yapılan hatalar,eski arkadaşların ortaya çıkması muhtemel. 11 Mart civarı ev ve aile hayatınızda stresli bir kaç gün yaşayabilirsiniz.Mart’ın ikinci haftasından sonra iş ve kariyeriniz adına inanılmaz fırsatlarla karşılaşacaksınız.Özellikle 22 mart günü yaratıcı alanlarınız çalışacak,bulacağınız yeni fikir ve düşüncelerle patronlarınızın veya çalıştığınız üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Nisan başı patronlarınız ve iş koşullarınızda karşılaşacağınız olaylar aile hayatınızı sarsabilir.Ya da aile içi sıkıntılarınız işinize yansıyabilir. 11Nisan’dan sonra eviniz ve hayatınızla ilgili dedikodular yapılabilir. 17 Nisan’dan sonra kariyerinizde zorlandığınız alanları bertaraf edeceğiniz,patronlarınızla güzel ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. 23 Nisan’dan sonra uzun ve yorucu bir dönemin ardından vücudunuzu dinlendirmeniz gerekecek.Enerjinizin düşük olacağı bu dönem kendinizi fazla zorlayarak hastalıklara davetiye çıkarmamalısınız 25 Nisan’da arkadaş veya sosyal çevrenizden tanışacağınız bir insanla tutku dolu bir beraberliğe merhaba diyebilirsiniz. Bu ay sosyal çevreniz genişleyecek,yeni tanışacağınız insanlar,gireceğiniz yeni ortamlarda dikkat çekeceksiniz.Dikkatsizce atılacak adımlardan sakının.

Mayıs ayına kişisel girişimlerinizi harekete geçirecek enerji ve iletişimle merhaba diyeceksiniz.09 Mayıs’ta gerileyen Merkür,adım atacağınız konularda iki kez düşünmeniz ve iyice gözden geçirmeniz uyarısını yapacak.17 Mayıs’tan sonra ev ve aile hayatınızla ilgili şimdiye kadar karşılaştığınız sorun ve problemler geride kalmaya başlayacak.24 Mayıs’tan sonra kişisel girişim ve anlaşmalarınız adına cesaretlendirici bir dönem.Yalnız arkanızdan iş çevirenler olabilir.

07 Haziran ve onu takip eden bir kaç gün özel hayatınızda hassas günler yaşayacaksınız. 14 Haziran’dan sonra kişisel girişim ve görüşmeleriniz artacak.Konuşma ve görüşmelerinizde ikna edici olacaksınız.Haziran’ın 16 sında,eğitim,seyahat,medya,ticaret,yabancı ortaklı işler alanlarınızda aksilikler yaşayabilirsiniz. 21 Haziran ve civarı gizli aşk ilişkilerine meyilli olma söz konusu.Var olan ilişkilerinizde hırslı ve ihtiraslı davranışlara dikkat edin Haziran sonu elde edilen kaynak ve para konuları yeniden önem kazanmaya başlayacak. Haziran ayında enerjinizin doğru çalışmadığını düşünebilirsiniz.Kaza ve hastalıklara yakalanma riskiniz yüksek olabilir

Temmuz başında sosyalleşecek,kendinizi göstermek isteyeceksiniz.07 temmuz’da parasal alanda gerginlikler yaşayabilirsiniz. 14 Temmuz’dan sonra enerjik ve aktif olacağınızdan,sakarlık ve kendinizin yaratacağı kaza riskine karşı özenli davranın 18temmuz’dan sonra para kazanımlarınız için çalışmalarınız ve anlaşmalarınız ön plana çıkıyor,bu dönemi iyi değerlendirin.Ay sonundaki tam tutulma para konularında ani ve beklenmedik olayları aktif hale getirecek.

Ağustos başı para kazanımlarınızda sevindirici gelişmeler yaşayabilir,zordaysanız durumunuzu düzeltebilirsiniz. 06 Ağustos ve civarı akraba,kardeşler ve komşularınızla olan ilişkilerinizde gergin bir kaç güne dikkat edin.11 ağustos’ta hayatınız adına yapacaklarınız ailenizle çatışma yaşamanıza neden olabilir.18 Ağustos’ta patronlarınız veya otorite figürleriyle tansiyonu arttıracak tavırlardan kaçınmalısınız.20 Ağustos’tan sonra iletişim,pazarlama,satış,reklam alanlarınız aktive olacak.26 Ağustos ve bir kaç gün kredi,faiz ve borç alımlarınız varsa tedbirli olun.

08 Eylül ve sonrası borsa veya spekülatif bir işiniz varsa anlaşma ve konuşmalarınıza dikkat etmeniz,bu konularla ilgili belgeleri iyice gözden geçirmeniz gerekebilir.Yine 08 Eylül’den sonra aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar,problemler yaşayabilirsiniz.Çocuklarınız varsa iletişiminiz her zamankinden daha zor olabilir.15 eylül ve onu takip eden bir kaç gün aile hayatınızdaki olumsuzluklar,su üstüne çıkabilir veya bu şartlardan işiniz etkilenebilir.17 eylül’de riskli tarihlerden bir tanesi.20 eylül ve sonrası evinizi güzelleştirmek,tadilat,boya,tamirat ve dekorasyon konuları gündeme gelebilir.

Ekim ayının başlarında sevgiliniz veya arkadaşlarınızla ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ekim 14’ten sonra şansınız yeniden düzeliyor.Yaratıcılığınız artacak ve bu verimi iş hayatınıza kanalize edeceksiniz. 15 Ekim’den sonra aşk ve eğlence hayatınız renklenecek. 23 Ekim’den sonra görev ve sorumluluklarınız,iş ve hizmet hayatınız ağır basmaya başlayacak.29 Ekim’den sonra aşk,çocuklar ve eğlence hayatınızda sorumluluklarınız ön plana çıkacak.Ciddi bir ilişkinin adımlarını atabilir,çocuk yapmayı düşünüyorsanız sahip olabilirsiniz.Ekim sonu iş koşullarınızı gözden geçirmek ve bu konuları konuşmak için ideal.

Kasım’da çok çalışacak ve koşullarınızı gözden geçireceksiniz.İşinize gereken önemi gösterecek, şanslar yakalayacaksınız.. Kasım ayının sonlarında özel hayatınız ön plana çıkmaya başlayacak.Eşiniz veya sevgilinize gereken desteği vermek üzere harekete geçeceksiniz.Yine Kasım ayında tatlı ve kalorisi yüksek yiyeceklerden uzak durmanız gerekecek yoksa kilo almanız içten bile değil

Aralık ayında banka,kredi,faiz,vergi,miras ve ortaklaşa gelirler alanınızda etkileşimleriniz artacak.Aralık 21’dan sonra eğer reklam,satış,pazarlama,öğrenim işlerinde çalışıyorsanız enerjinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Kardeşler ve akrabalarınızla ilgili zorlanmalar,elinizin kolunuzun bağlı kalması durumlarıyla karşılaşabilirsiniz Alacağınız borç,kredi,faiz varsa 27 Aralık’tan önce yapmaya özen gösterin.

Zeynep Turan Yengec Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Yengeçler, 2012 yılı güçlü ve kendinizden farklı insanlarla ilişkilere girecek,derin,tutkulu davranacak,araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracaksınız.Bu yıl,kredi,faiz,vergi,ortaklaşa gelirler alanılarınızda şanslarınız olacak.Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz.Elinize miras geçebilir.Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden yararlanabilirsiniz.Yalnız 29 Ekime kadar satış,pazarlama,iletişim,yakın çevre,akrabalar,öğrenim ve reklam alanlarınızda sorumluluklarınız ve testleriniz devam edecek.Bu konularda önemli sorumluluk ve yükümlülüklerle karşılaşırken,Satürn bu alanlardaki olumlu ilişkileri de zorlayacak.Akraba ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir.Yakın bir akranızın derdi veya problemiyle uğraşmak zorunda kalabilir,çevrenizden zaman zaman uzaklaştığınızı hissedebilirsiniz.İletişime geçtiğiniz insanlarla ilişkileriniz ciddi ve kalıcı olabilir.Ruhani ve gizemli konular ruh halinizi ve sağlığınızı olumlu etkileyecek,yaşadığınız olumsuzluklar hayatınızı yeniden yapılandırmanıza neden olacak..

Yeni yıla özel hayatınızdaki hareketlenmeyle giriş yapacaksınız.Vereceğiniz kararlar 09Ocak civarı hayatınızda hassas bir kaç gün geçirmenize neden olabilir.Bu sene banka,kredi,faiz,ortaklaşa gelirler,başkalarının kaynakları alanında önemli şans ve bolluklarınız olacak yalnız kredi,borç alacaksınız 12 Ocaktan önce işlerinizi tamamlayın.26 Ocaktaki tutulma yine bu alanlarınızda ani ve beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir,elinize miras geçebilir.Yapmanız gereken bir yolculuk,yakın çevrenizin sorumlulukları tarafından iptal olabilir.

01 Şubatta ortaklı işler,projeleriniz varsa artık anlaşmalarınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. 03 Şubata kadar özel ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. 09 Şubatta para ihtiyacınız veya harcamalarınızı dengelemek zorunda kalabilirsiniz.15 şubattan sonra para konularında daha iyimser,atak ve cesaretli davranmanız için harika fırsatlarınız olacak.16-18-24 Şubat oldukça olumlu günler...25 Şubattan sonra eğitim,seyahat,medya,ticaret,hukuk alanınızda yeni başlangıçlarınız var..

08 Martta kariyeriniz ve işinizde duygusal karmaşa ve karışıklıklar görülebilir.Özellikle para ile ilgili konularda (banka,kredi kartı ödemeleri,kredi,faiz,vergi) kandırılmalara ve aldanmalara açık olacağınız bir zaman.Önemli hareketlerden kaçınmak gerek.13-15-20-22 Mart iş ve kariyer açısından olumlu günler.Mart sonunda kariyeriniz ve işinizde kendinizi göstermek üzere değişik fikirler ortaya koyacaksınız.Görüşme ve konuşmalar sıklaşabilir.Üstlerinizle ilişkilerinizde kendinizi göstereceksiniz.Terfi ve yeni atılımlar için uygun zeminler bulacaksınız.

Nisan başında eğitim,hukuk,yabancı ortaklı işler,seyahatler,önemli yolculuklar,medya,yakın çevre,reklam,satış alanlarınızda,fikir alışverişlerinizde zorlanacağınız bir hafta olacak.15 Nisan civarı yukarıdaki zorlanacağınız konularda önemli fırsatlar,ani atılımlar ortaya çıkabilir.19 Nisandan sonra halledemediğiniz hiç bir şey kalmayacak.20 Nisanda sosyal çevre,arkadaş ve organizasyonlar,davetler hayatınızda önemli yer tutmaya başlayabilir.22-23 Nisan tarihleri özellikle bekar olan Yengeçler için oldukça dikkat çekici günler olacak.Hayatınızın aşkını seyahatlerde,uzak yerlerde bulabiliceğiniz gibi, var olan bir ilişkiniz varsa tutku dolu günler sizleri bekliyor. 25 Nisandan sonra sosyal çevreniz ve eğlence hayatınızda hareketlenmeler görülecek

01 Mayısta ileride yapmak istedikleriniz için kendinizi ve planlarınızı gözden geçrimeniz gereken bir sürece gireceksiniz.Yapmak istedikleriniz için aceleci ve sabırsız davranmak isteyebilirsiniz ancak harekete geçmemeniz gerekiyor. 09 Mayıstan sonra geçmiş dönem konuşmalar,bilinçaltınıza takılı kalanlar yeniden gündeme gelebilir.Geçmişte yaptığınız bir şey hakkında yapılan dedikodular canınızı sıkabilir.Mayıs sonuna doğru geçmişte kalmış arkadaşlarınızla karşılaşabilir ya da var olan arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.Ay sonuna kadar önemli başlangıç ve kararlardan sakının. Mayıs sonunda gözlerden uzak durmak isteyebilir,yorulan bünyeniz problemler çıkarabilir.Bu dönemi en iyisi dinlenerek geçirin

07 Haziran ve onu takip eden bir kaç gün sağlığınıza çok dikkat edin.Yine 14 haziran sonrası sizinle uğraşanların varlığı canınızı sıkabilir. 21 Haziran civarı arkadaş çevrenizden bir insanla yeni bir aşka yelken açabilirsiniz,özel ilişkileriniz hayatınızda önemli yer tutmaya başlıyabilir.Çevrenizle uyumunuz dikkat çekecek bu yine de sizi çekemeyen insanların arkanızdan konuşmasına engel değil.Yine 21 haziran ve sonrası sizin döneminiz başlıyor.

03 Temmuzdan sonra kişisel girişimleriniz ve planlarınızı yürürlüğe koymak için konuşma ve görüşmlerinizi hızlandıracak,çevrenizdekileri kolaylıkla ikna edeceksiniz.10Temmuzda uzun süreli bir ilişkiniz veya evliliğiniz varsa zorlanabilirsiniz.Duygusal bir takım kararlar almak bu dönem iyi bir fikir olmayabilir.12 temmuz sonrası sağlığınızı fazla zorlamayın.22 Temmuzda hayatınızda yeni bir sayfa açılabilir,özel hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz,bu gün gerçekleşecek güneş tutulması, girişimleriniz ve kendinizi göstermeniz açısından olayları hızlandıracak.

01 Ağustos ve sonrası sosyalliğiniz artacak.İnsanlar üzerinde iyi etki bırakacak,hayattan keyif alacaksınız.06 Ağustosta kredi,borç,faiz ve ortak gelirlerinizde ani olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız olaylarda ani kopuşlar ve gerginlikler oluşabilir.Yine bugünlerde acil bir durum yoksa ameliyat olmaktan kaçınmanız gerekiyor.11 Ağustosta yakın çevrenizle uğraşmak sizi epeyce yorabilir. Ay sonunda para ve elde edilen gelirleriniz için harekete geçecek,uygun şartları sağlayacaksınız.

Eylül başında aniden ortaya çıkacak bir seyahat bütün planlarınızı alt üst edebilir 09 Eylülde ev ve aile evinizde geri giden merkür aile içinde yanlış anlaşılacağının göstergesi.09 Eylülden sonra ev ve emlak ile ilgili konularda imza atmamaya ve önemli başlangıçlar yapmamaya özen gösterin.18 Eylülde akraba ve kardeşlerinizin sorumlulukları yeni bir dönemi başlatacak. Para kazanımlarınız iyi.Eğer satış,pazarlama,reklam,iletişim işleriniz varsa yeni sorumluluklar sizi bekliyor.29 Eylülden sonra beklettiğiniz anlaşma ve sözleşmeleri imzalayabilir,başlangıçlarınızı yapabilirsiniz.

04 Ekim civarı fikirsel anlamda sabırsız ve asi davranabilir,etrafınızdaki var olan düzene karşı koyma düşüncesiyle hareket edebilirsiniz.Bu hareketler işinizi etkileyeceği gibi yakın ve uzak çevrenizdekileri de etki altına alacak.13 Ekim akraba,kardeşlerinizle ilgili konularda ciddi sorumluluklarınız oluşabilir.18 Ekimden sonra aile,yuva ve ev konuları gündeminize oturacak.Evinizi değiştirebilir,tadilat ve dekorasyon yapabilirsiniz. Ekim ortasında ortak gelirler,faiz,kredi,miras,vergi alanlarınızda şansınız yeniden artacak.29 Ekimden sonra ev ve aile evinizde yaklaşık 2.5 yıl boyunca hareket edecek Satürn,sizi bu konularda önemli testlerden geçirecek.Evinizi ve ailenizi ihmal etmemeniz gereken bir süreçten geçeceksiniz.Aile hayatınızda bir takım değişimler,sarsılmalar görülebilir.

Kasım ayı aşk,eğlence ve çocuklar alanlarınız hareketlenmeye başlıyor.Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek veya yeni çocuk sahibi olmak için harika bir dönem.Yine de bu ay harcamalarınızı kontrol etmelisiniz.Yaratıcılık gerektiren işlerde herkesin dikkatini üzerinize çekeceksiniz. 22 Kasımdan sonra sağlık konuları gündeminize oturacak.Pozitif düşünerek zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Aralık ayı genelde iş ve hizmet konularıyla meşgul olacaksınız. Aralık sonuna doğru özel hayatınız ön plana çıkarken,sevdiğiniz insanla veya eşinizle yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. 21 Aralıkta gerileyen Mars para konularında sıkıntı yaşamanıza neden olacaktır.Riskli yatırımlardan kaçınmalısınız.

Zeynep Turan Aslan Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Aslanlar,bu yıl ve önümüzdeki yıllarda kendinizi başkalarına adayacak,işinizde üstlendiğiniz görevleri güçlü ve etkin bir şekilde yerine getireceksiniz.Karşılaşacağınız sorunlar biraz boyunuzu aşabilir ama siz plütonun güçlü etkisiyle karşılaştığınız olumsuzluklar karşısında kolay yılmayacaksınız.Alışkanlıklarınızı,beslenme şeklinizi değiştirmeniz gerekecek.En önemlisi entrika çevirmeye meyilli olacaksınız.Bu yıl,evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslarınız olacak.Bu yıl evliliğe adım atabilir,hayatınız için önemli olacak sözleşmelere imza atabilirsiniz.Yine bir yıl içerisinde tanışacağınız insanlar hayatınızda önemli bir yere sahip olabilirler.29 Ekime kadar sahip olduğunuz değerler ve para alanındaki sorumluluk ve testleriniz devam ediyor.İki yıldır ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerektiğinden ve maddi konularda sıkışmalar yaşadığınızdan 29 ekim'den sonra maddi anlamda rahatlayacak,yakın çevre koşullarınızla ilgilenmek zorunda kalacaksınız.Akraba ve kardeşlerinizin sorumluluklarını üstlenecek,yapacağınız kısa seyahatlerde ve iletişimle ilgili işlerde öğrenmeniz gerekenleri göz ardı edemeyeceksiniz. Bu yılın tadını çıkarın!...

2012yılına ikili ilişkiler,evlilik hayatınızdaki gelişmelerle başlayacaksınız..09 Ocak'ta gerileyen merkür sevgiliniz veya eşinizle olan iletişiminizde problemler çıkartabilir.Geçmiş dönem ilişkileriniz hayatınızda önemli yer tutabilir..Ocak ayı iş ve hizmet konularında enerjinizi harcarken,ortaklı işler,kontrat ve anlaşmalar gündeminize gelebilir.Önemli anlaşmaları 12 Ocak'a kadar yapmaya çalışın. 25 Ocak'ta parasal konularda ani davranışlar sergilemeniz mümkün.26 Ocak'tan sonra taşınma ve ortaklı işlerinizle ilgili ani kararlar alacaksınız,yine bugünlerde özel hayatınızda beklenmedik gelişmeler ve kararlar tetiklenebilir.

05 Şubat'ta alacak,vereceklerinizi iyi dengeleyemediğinizden,elinize geçmesi gereken miktarda engellenmeler,zorluklar yaşayabilirsiniz. 12 Şubat'ta hayatınızda değiştirmeniz gereken bir takım alışkanlık ve davranışları gözden geçireceksiniz.İlişkinizde veya evliliğinizde problemleriniz varsa şubat sonu çözümler üretecek ve bunu uygulayacaksınız Şubat sonu ortaklı gelirlerinizde,vergi,kredi,faiz,borç,banka olaylarınızda ani başlangıçlarınız oluşacak.

Mart ayı hayat felsefenizi gözden geçirecek,geçmişte yarım kalan bir yolculuğu tamamlamak isteyeceksiniz 07 Mart'ta yabancı ortaklı işler,seyahatler,eğitim,medya,ticaret,hukuk alanlarınızda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.Parasal anlamda bulacağınız ani çözümler,beklediğiniz sonuçları karşılamayabilir.25 Mart ve onu takip eden iki hafta eğitim,iş,ticaret,medya ve seyahatler hayatınızı etkilemeye başlayacak.

19 Nisan'da yakın çevre koşullarınız stresinizi arttırabilir .19 Nisan'da ortak gelirlerinizde artış, banka harcamalarınızda düzelmeler görülecek.25 Nisan'da toplum önünde yaptıklarınızı sergilemek,kariyerinizi tepe noktalara taşımak için güzel fırsatlarınız olacak.

07 Mayıs'ta gerileyen merkür arkadaş ve sosyal çevrenizde yanlış anlaşılmalara neden olabilir.Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.Önemli yatırım ve anlaşmalarınızı 31 Mayıs'tan önce yapmamaya çalışın. 17 Mayıs ve sonrası parasal konularda rahatlamalar ve koşulların düzelmesi görülecek.En azından bu konularda ne yapmanız gerektiğini iyi bileceksiniz.20 Mayıs'ta sosyal gruplar,organizasyonlar ve davetler ön plana çıkmaya başlayacak.Sosyal olacak,kendinizi kalabalık ortamlarda çok rahat ifade edeceksiniz.31 Mayıs ve sonrası kariyerinizdeki konuşma ve görüşmeler için düzgün bir dönem başlayacak.

Haziran ayı anlaşma ve görüşmeleriniz için harika bir dönem. 07 Haziran aşk ve eğlence hayatınızda sıkıntılar görülebilir.16 Haziran'dan sonra evlilik veya ilişkilerinizde beklediğiniz olaylarda gecikme ve ertelenmeler yaşayabilirsiniz Haziran sonu kadersel bir takım olaylar hayatınızda etkili olmaya başlayacak. Yoğun günlerin ardından enerjinizi düşük hissedecek,geri planda duracaksınız

03 temmuz civarı hızlı iletişimin ardından kendinizi ve hayatınızı gözden geçir meniz gerekecek.Arkanızdan dedikodu yapılabilir.07 Temmuz'da iş ve hizmet alanlarınızda bir takım sonlanmalar,tamamlamalar yaşayabilirsiniz. Tutulma sağlığınızla ilgili ani olaylar yaşamanıza neden olacak. 22 Temmuz'daki tutulma olması gerekenleri hayatınıza getirecek, uzun zamandır gizli kalmış ve anlamdıramadığınız olayların çözümü ortaya çıkabilir.Sağlığınıza dikkat edin.

01 Ağustosta sosyal ilişkileriniz ve özel hayatınızda geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz.Kendinizi ilişkinizden soyutlamaya meyilli olacaksınız.Gizli aşk ilişkileri bu dönem etkisini gösterebilir.06 Ağustos'taki ay tutulması ilişkilerinizi ve özellikle özel hayatınızı zorlayabilir.Kavgalara,tartışmalara açık olabilir,değişen koşullardan rahatsızlık duyabilirsiniz.Aynı dönem ortaklı işleriniz varsa yine dikkatli olmakta fayda var.23 Ağustos ve onu takip eden iki hafta finansal konular ön plana çıkmaya başlayacak.25 Ağustos ve sonrası enerjinizde azalma ve düşme görülebilir,sağlığınıza dikkat edin.

Eylül'ün ilk haftası gözler sizin üzerinizde olacak.07 Eylül sonrası yazım,edebiyat,satış,pazarlama,reklam alanlarınızda gözden kaçırdıklarınız başınıza iş açabilir,yine ay sonuna kadar akraba ve kardeşlerinizle olan iletişiminizde dikkatli olmalısınız. 15 Eylül'de parasal alanda beklenmedik harcama ve kayıplar yaşayabilirsiniz.Ödemelerinizdeki düzensizlik veya ani çıkacak bir masraf maddi dengenizi alt üst edebilir.20 Eylül'den sonra parasal konularda rahatlamalar yaşanmaya başlayacak.Ay sonu iletişiminiz hızlanırken,satış,pazarlama,reklam,öğrenim alanlarınız aktive olacak.Bu ay zorluklar karlşısında yapmanız gereken kendinizi yardım işlerine adamak olmalı.

Ekim ayı genel olarak para kazanımlarınızın artacağı bir ay olacak.Yine de ekonomi yapacak,gereksiz masraftan kaçınacaksınız..Ekim ortalarında iletişim,satış,pazarlama,reklam,yazım alanlarınızda yeniliklerle karşılaşacaksınız. 13 Ekim'den sonra ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızdaki şanslarınız yeniden devrede.18 Ekim'den sonra yakın çevre,akraba ve kardeşlerinizle bir arada olacaksınız.29 Ekim'de burç değiştiren Satürn yakın çevre,akraba ve kardeşlerinizle ilgili sorumlulukları hayatınıza taşıyacak.

Kasım'da ev ve aile hayatınızda gelişmeler yaşanacak.Ev alma,satma,değiştirme konuları gündeminize gelecek.16 Kasım'da yaratıcı projeleriniz varsa harekete geçmek için oldukça uygun bir zaman olacak.Beceriler,kısa tatiller,eğlenceli ortamlarda bulunmak ve aşk konuları ön plana çıkacak.22 Kasım'da hayattan keyif almaya başlayacak oldukça rahatlayacaksınız.Kendinize vakit ayırmak güzel bir fikir.

05 Aralık ve sonrası iş ve hizmet alanlarınızı yeniden yapılandırmak ve planlamak için harekete geçeceksiniz.16 Aralık'ta aşk,eğlence ve çocuklar eviniz aktif hale gelecek. Bu ay çok çalışmak sizi fazlaca yorabilir. 20 Aralık'ta gerileyen Mars,hayatınız için savaştığınız ve harekete geçmek istediğiniz konularda sizi kısıtlayabilir.21 aralık ve sonrası iş,hizmet ve sağlık konularında kendinizi göstereceksiniz.26 Aralık'ta işlerinizle ilgili sıkıntılar yaşamanız münkün.Sağlığınıza dikkat edin.

Zeynep Turan Basak Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Başaklar, bu yıl ve önümüzdeki yıllarda sorumluluklarınız artarken,aşkta tutkuyla sevme sevilme ihtiyacınız artacak.Sevdiğinizi sahiplenen,olaylara tutkuyla yaklaşan,risk almaya açık tarzınız sizi bile şaşkınlığa çevirebilir.Yaratıcılığınız artarken,aşırı korumacı ve aşırı endişeli yapınızı dengelemeniz gerekecek.Çocukları olanlar onlar üzerinde aşırı baskı yaratmamaya özen göstermeliler.Bu yıl,iş,hizmet ve sağlık alanlarınızda inanılmaz fırsatlarla karşılaşacaksınız.Sağlığınız yıl boyunca size problem çıkartmayacak yalnız kilo almaya meyilli olacaksınız. Hayatınızı yeniden yapılandırma ve gözden geçirme döneminiz devam ediyor.Sorumluluklar ve yapmanız gerekenler sizi oldukça zorluyor. bir öğrenci olduğunuzu kendinize hatırlatın! İyi şanslar....

Yeni yıla iş ve hizmet alanlarınızdaki olumlu görüşmeler ve anlaşmalarla girebilirsiniz. Ocak başında aşk,eğlence ve çocuklar alanınızda gelişmeler yaşayacaksınız.10Ocak'ta aşkınız ve arkadaşlarınızla bir kaç gün sorun yaşayabilirsiniz. 14 Ocak'ta iş ve hizmet alanınızda gerilemeye başlayan Merkür,beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizde yanlış anlaşılmalara neden olabilir.27 Ocak'taki tutulma yeni iş ve hizmet konularını aktive edecek ve bu konularda yeni başlangıçları ani bir şekilde hayatınıza sokacaktır. Ocak ayında sağlığınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.Ay sonundaki tutulma yeni bir tarz ve alışkanlık yaratmanıza ve aldığınız kararları hayatınıza geçirmenizi sağlayacak

05 Şubat'ta var olan ilişkinizde yapmak istedikleriniz ve yaptıklarınız arasında kalabilir,güç çekişmesi yaşayabilirsiniz .09 Şubat'ta geride kalan ama gün ışığına çıkmamış konuların ortaya çıkması muhtemel,yine bugün ve civarı ani oluşacak bir takım olaylar,sağlığınızı olumsuz etkileyebilir 25 Şubat ve iki hafta boyunca ilişkileriniz ve evlilik hayatınız ön plana çıkacak.Bu arada işinizde olan problemleri halletmek için kolları sıvayacak,gerekli çözümleri bulacaksınız

Nisan'da banka,kredi,faiz,ortaklaşa gelirler alanında vaktinizi harcayacaksınız. 05 Nisan ve civarı özel hayatınıza ve ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.17 Nisan'dan sonra aşk hayatınız güzelleşiyor.Problemleri konuşmak ve halletmek için uygun bir dönem.20 Nisan ve sonrası seyahatler ve hayattan keyif alma ön plana geçecek.22 Nisan çekiciliğiniz artarken karşı cins üzerinde kalıcı ve güzel etkiler bırakacaksınız.Aşık olacağınız bir insanla tutkulu bir beraberlik şansınız var. Ay sonunda yurtdışı bağlantılı işler,seyahat,medya,ticaret ve eğitim alanlarınızda hareketlenmeler söz konusu.
Kariyer evinizde 07 Mayıs'ta geri gitmeye başlayan Merkür,anlaşma ve sözleşmelerinizi haziran ayında yapmanız gerektiğinin altını çiziyor.Ayrıca patron ve üstlerinizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.17 Mayıs'tan sonra hayatınızda ters giden durumlar ve koşullar düzelmeye başlayacak.Mayıs sonu kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız.

Haziran başında yoğun olan iş hayatınız,ailenizle gerginlik yaşamanıza neden olabilir. 16 Haziran sonrası sağlık koşullarınızda zorlanmalar görülebilir.19-21 Haziran'da uzak yolculuklarda veya eğitim alanlarınızda karşılaşacağınız bir insan kalbinizi çalabilir.21 Haziran'da arkadaş ve sosyal çevreniz ön plana çıkacak.Tanışacağınız insanlar yeni bir çevrenin kapılarını aralayabilir.Haziran ayında önemli görüşme ve anlaşmalarınız olacak.

05 Temmuz gibi iş ve kariyer alanlarınızda güzel etkiler alıyor olacaksınız.07 Temmuz'da aşk hayatınızda bir takım zorluklar yaşayabilirsiniz.Bu aynı zamanda çocuklarınız varsa onlarla stres yaşayacağınız bir kaç günü anlatabilir.12 Temmuz'da iş ve kariyer alanınızda çaba ve mücadeleleriniz artacak.Tartışmalardan ve egonuzu ön plana çıkarmaktan sakının.

01 Ağustos arkadaş ve sosyal çevrenizle beraber hareket edecek,arkadaşlarınız ve çevrenizle ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz.06 Ağustos'ta iş ve hizmet alanlarınızda zorlanabilirsiniz.İş hayatınız,kendi sorumluluklarınızla örtüşmeyebilir.Sinirsel gerginliklere,tansiyona dikkat. 18 Ağustos'ta özel hayatınızda da kavgalar kaçınılmaz olabilir.23 Ağustos ve sonrası kendi kişisel girişim ve anlaşmalarınız adına harika bir döneme gireceksiniz yalnız para anlaşmalarınız varsa 07 Eylül'den önce yapmaya çalışın.26 Ağustos ve bir kaç gün arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek.

07 Eylül -29 eylül arası parasal konularda iki kere dikkatli olmanız gerekecek.Anlaşmalara imza atarken gözünüzü dört açın.Yatırımlar,harcamalar yapacaksınız pek uygun olmayabilir.15 Eylül civarı kişisel girişimleriniz eşiniz veya sevgilinizle çatışmanıza neden olacak.Girişimlerinizi başka bir tarihe erteleyin. 22 Eylül'den sonra parasal ve maddi konularda kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz.

04 Ekim'de ani çıkan bir masraf canınızı sıkabilir.13 Ekim'den sonra iş ve hizmet alanınızdaki aksaklıklar düzelmeye başlayacak,sağlığınız muhteşem olacak.18 Ekim'den sonraki iki hafta para kazanımlarınız ve elde edilen gelirlerinizde artış söz konusu.23 Ekim'de fikir ve düşüncelerinizle kendinizi ortaya koymak isteyecek,akraba,kardeşlerinizle ilgileneceksiniz.

Ailenizle olan ilişkileriniz,evinizle ilgili konular,yeni kararlar,aile büyükleriyle yapılacak sohbetler ön plana çıkmaya başlayacak.2 Aralık'ta ev ve aile hayatınızda önemli tamirat,tadilat,mobilya alımı ve evinizi güzelleştirmeyle ilgili faaliyetlerde bulunabilirsiniz.Ev-alım-satım işleriniz varsa bu dönem yapmanızda fayda var 19 Aralık'ta arkanızdan iş çeviren insanların hareketleri enerjinizi oldukça zorlayacaktır.Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek.Ameliyat olmayı düşünüyorsanız bu dönem geçtikten sonra olmakta fayda var.27 Aralık'tan sonra eğlence,aşk alanlarınızda geri giden Merkür,iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.

Zeynep Turan Terazi Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Teraziler,bu yıl ve önümüzdeki yıllarda ailevi konularda dönüşüm ve değişimler yaşayacaksınız.Aile geçmişine dayalı psikolojik sorunlarla baş edecek,ailenize karşı gücünüzü ve otoritenizi ortaya koyacaksınız.Doğaüstü yetanakleriniz ön plana çıkabilir.Olaylar geçen sene olduğu gibi bu yılda kontrolünüz dışında gelişmeye devam ediyor.29 Ekim'e kadar hayata karşı eliniz kolunuz bağlı olabilir,önemli girişimleriniz için uygun zemin bulamayabilirsiniz.eşe,bolluk temsilcisi Jüpiter aşk,eğlence,yaratıcılık,sanat ve çocuklar konusunda size bu yıl inanılmaz şanslar verecek.Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl.Bu yıl içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir,beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz...Olayları büyütmeyin,sakin olun ve sıranızı bekleyin...

Yeni yıla ev,aile,yuva konularına odaklı gireceksiniz.05 Ocak'tan sonra aşk,eğlence ve çocuklar evinizdeki jüpiter bu sene bu konularda size inanılmaz fırsat ve bolluk verecek.Çocuk sahibi olmak isteyenler bu sene tam zamanı.13 Ocak'tan sonra 3 hafta çocuklarınızla veya sevgilinizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekiyor.Eğlence hayatınızda iletişime dayalı problemler yaşayabilirsiniz.26 Ocak'taki tutulma,aşk hayatınızı,yaratıcılık gerektiren konuları,çocuklarla ilgili durumları ani olaylarla harekete geçirecek.24 Ocak'ta dış koşulların etkisiyle gerilim dolu bir kaç gün yaşayabilirsiniz. Ocak ayında sağlığınız çok iyi olacak,yalnız tatlı tüketiminiz artacağından kilo almaya müsait olabilirsiniz.

5 Şubat'ta iş ve hizmet alanlarınızda bir takım engellenmelerle karşılaşabilirsiniz.Bugünlerde karşılaşacağınız bir takım olaylar sağlığınızı olumsuz etkileyecek. 19Şubat'ta arkadaş veya sosyal çevrenizden bazı insanlarla aranızda ani olaylar yaşanabilir.Bu aşk hayatınızı da etkileyecek.Şubat sonu iş ve hizmet alanlarınız için uğraşmaya başlayacak,çok çalışacaksınız.

07 Mart'ta duygusal hayatınızdaki karmaşalar,iş ortamınıza yansıyabilir. 07 Mart ve sonrası aşk ve evlilik hayatınızda derin bir inceleme dönemi başlayacak.Duygusal karmaşalar,yapılan hatalar eski sevgilileri hayatınıza davet edebilir.24 Mart'ta ikili ilişkiler ve evlilik konularında yeni başlangıçlar ve hareketlenmeler görülecek,bu tarihten sonra ortaklı işleriniz,danışmanlık,taşınma konularında harekete geçeceksiniz.

9 Nisan eski alışkanlıklarınızdan ve kararlarınızdan kurtulmak için gerekli olayları hayatınıza getirecek.Nisan sonu aşk ve evlilik hayatınız muhteşem olacak.Bekar olanlar hayatlarının aşklarını bulabilirler 17 Nisan'dan sonra iş hayatınızda ve sağlığınızda düzelmeler yaşayacaksınız. 20 Nisan ve sonrası banka,kredi,faiz ve ortaklaşa gelirler alanlarınız hayatınızda önemli yer tutmaya başlayacak.22 Nisan çalışma ortamınızda aranılan insan olmanız mümkün.Yine aynı ortamdan bir insanla aranızda bir yakınlaşma doğabilir.23 Nisan'dan sonra ilişkilerinizi sağlamlaştırmak,kalıcı adımlar atmak ve problemlerinizi çözmek için harika bir dönem başlıyor.Yeni başlayacağınız ortaklı bir iş size yarar sağlayabilir.

10 Mayıs yabancı ortaklı işler,hukuk,eğitim,medya,ticaret ve seyahat alanlarınızda yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz.Hukuksal konularda bir belge ve döküman eksikliği ileride başınıza iş açabilir.Ticaretle ilgili önemli anlaşmaları 1 Haziran'a kadar yapmayın.17 mayıs'tan sonra hayatınızda ters giden durumlarda bir süreliğine düzelmeler yaşayabilirsiniz.İnsanlara yardım etmek sizin için önemli olacak.24 Mayıs ve sonrası ufkunuz açılacak,yeni çözüm ve yöntemler iş hayatınıza olumlu bir şekilde yansımaya başlayacak.

06 Haziran finansal konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.15 Haziran'dan sonra aşk,eğlence ve çocuklar konusunda şansınız dönmüş gibi hissedebilirsiniz.21 haziran civarı tutku dolu bir aşk size inanılmaz dönüşümler yaşatabilir Haziran'nın 3.haftası kariyer ve iş hayatınız önem kazanmaya başlıyor.

7 temmuz'daki ay tutulması ev ve aile hayatınızda gerginlik ve problemlere neden olabilir. İş ortamınızı da etkileyen bu tutulmada özellikle patronlarınızla olan ilişkilerinize çok dikkat etmeniz gerekecek.14 Temmuz kariyer hayatınızda önemli konuşma ve görüşmelerin içinde yer almak için çok uygun olacak.Aniden evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz .22 Temmuz'daki tutulma kariyer ve iş hayatınızda ani olayları başlatabilir.

01 Ağustos'ta zirveye çıkacağınız bir dönem başlıyor.İş başvurularınız ve anlaşmalarınız için insanlarla ilişkileriniz güçlü olacak.Kendinizi rahatlıkla sevdirecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.6 Ağustos'ta aşk ve çocuklar evinizde ani oluşacak olaylar sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla aranızı gerginleştirebilir.Tehlikeli aktivite ve sportif faaliyetlere dikkat edin.11 Ağustos civarı yapacağınız seyahatler,eğitim ve iş alanlarınızda vereceğiniz mücadelelerde zorlanmalar yaşanacak.İş arkadaşlarınızla tansiyonlu durumlara karşı dikkat edin.Ağustos sonu hakkınızda yapılan dedikodular,daha ciddi gelecek planları yapmanıza neden olabilir.Kendinizi yorgun ve enerjisiz hissetmeniz mümkün.Dinlenmek ve gözlerden uzak olmak iyi gelecek Önemli girişim ve anlaşmalarınızı 8 Eylül'den önce yapmaya çalışmalısınız.

07 Eylül'de merkür Terazi burcunda gerlemeye başlayacağından kişisel girişimler,yeni başlayacağınız işlerde aksilik ve ertelenmeler söz konusu olabilir.Geçmiş konular ve geçmişte yapılan hataları tekrar etme olasılığınız var.Sağlıkla ilgili önemli kararlardan,işle ilgili önemli başlangıçlardan sakının.15 Eylül’de tansiyonlu durum ve ortamların sağlığınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

07 Ekim civarı korkularınız ve endişeleriniz tetiklenebilir.09 Ekim'den sonra rahatlamaya başlayacaksınız.13 Ekim ve sonrası aşkla ilgili,çocuklarla ilgili konularda zorlanmalarınız geride kalacak.Eğlenceli bir dönem başlıyor.Ekim ayı parasal kazanımlarınız artacak,para almanız gereken yerler varsa toplamanın tam zamanı.

Kasım ayı her tür girişim için uygun.Özellikle Kasım başı parasal konularda girişimleriniz olacak.Para harcamaya meyilli olacaksınız ama bir yandan kazanımlarınız sizi sevindirecek.22 Kasm'da satış,pazarlama,iletişim,reklamla ilgili işler için uygun fırsatlarınız olacak.

Aralık başı iletişiminiz ön planda olacak,yakın çevre akraba ve kardeşlerinizle vakit geçirmekten keyif alacaksınız.05 Aralık sonrası ev ve aile hayatınız ön plana çıkmaya başlıyor.21 Aralık'tan sonra arkadaş ve sosyal çevrenizle olan girişimlerinizde engellenmelerle karşılaşabilirsiniz.Ev ve aileniz ön plana çıkmaya başlıyor.27 Aralık'ta gerileyen merkür ailenizle olan iletişiminizde dikkatli olmanız gerektiğini anlatmakta Aralık sonunda oluşan tutulma kariyer hayatınızda stresli günleri hayatınıza taşıyacak.

Zeynep Turan Akrep Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Akrepler,2012 yılı ve sonrası hayatınızda güçlü fikirler ortaya koyacak,etkili ve ikna edici olacaksınız.Herşeyin en temeline ve derinine inme arzunuz fazla olacak.Bilimsel konulara,gizemli seyahatlere ilgi duyacak,açık vermeyecek,eğitim hayatınızda büyük değişimler yaşayacaksınız.Kardeşleriniz veya akrabalarınızla güç çekişmelerine girmekten ve fikirlerinizi onlara empoze etmekten uzak durmanız gerekecek.Bu yıl Jüpiter size ev ve aile konularında inanılmaz şans ve fırsatlar verecek.Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir,evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz.Hayatınızın kontrolü elinizde olmayabilir.Ama unutmayın bütün bu olacaklar sizin iyiliğiniz için olacak!

05 Şubat civarı aşkınız ve arkadaşlarınız arasında gerginliklere şahit olabilir,zorlanabilirsiniz . 9 Şubat kariyerinizde bazı sonlanmalar oluşmasına,verilecek kararlara işaret. 18 Şubat'ta aşk,yaratıcılık,çocuklar ve eğlence hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz

07 Mart'ta iş ve hizmet alanlarınızda gecikmeler,ertelenmeler,çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi zorlaştıracak.Sağlığınızla ilgili konuları gözden geçirmeniz gerekebilir.Yine bu dönem eskiden zuhur etmiş hastalıklar ortaya çıkabilir. 11 Mart'ta arkadaş ve sosyal çevrenizle gerilimli bir kaç gün geçirebilirsiniz.19 Mart'ta özel ve sosyal hayatınız arasında gerilimler yaşanabilir.28 Mart ve sonrası iş ve hizmet hayatınız aktive olacak.Özellikle başvurmak istediğiniz bir iş varsa bugünleri değerlendirin. Mart ayında sağlığınızın yeniden gözden geçirmeli,olumlu düşünce yapısını tercih etmelisiniz.

09 Nisan'da ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda konuşma ve görüşmeleriniz artacak.Planlarınızı uygulamak için uygun bir zemin bulabilirsiniz.14 Nisan'dan sonra eski aşklarınız sizi yeniden harekete geçirebilir.25 Nisan aşk ve çocuklar konusunda muhteşem bir gün.Bu günlerde başlayacağınız bir ilişki ciddiye dönüşebilir.Sevgiliniz varsa önemli kararlar verebilirsiniz.25 Nisan ve iki hafta boyunca ortaklı işleriniz varsa bu alanda yenilikler yaşayacaksınız.

07 Mayıs'tan sonraki 3 hafta banka,kredi,faiz,alacak-verecek işlerinizde önemli konulara imza atmayın.Gözden kaçıracağınız ufak bir ayrıntı sizi zor duruma sokabilir. 16 Mayıs'tan sonra sevgiliniz veya eşinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.17 Mayıs'tan sonra bozulan ve ters giden arkadaşlık ilişkileriniz ve sosyal hayatınız normale dönecek.

06 Haziran ortaklaşa girişimleriniz konusunda ilişkilerinizi düzelteceğiniz ve insanları etkileyeceğiniz bir dönem olacak.07 Haziran para ilişkileriniz sizi strese sokabilir. 16 Haziran'dan sonra ev,aile ve yuva konularında zorlanmalar görülebilir.21 Haziran'da sevdiğinizle harika bir romantizme yelken açabilirsiniz.Evlililk ve uzun süreli ilişkiler açısından olumlu bir dönem olacak.21 Haziran'dan sonra uzun seyahatler,eğitim,medya,ticaret,hukuk ve yabancı ortaklı işler alanlarınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız.

07Temmuz'da iletişim,eğitim,reklam,medya,satış,pazarlama ve seyahatlerinizde ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz.12 Temmuzdan sonra kazalara karşı dikkatli olun,sağlığınızı ihmal etmeyin.14 Temmuz projelerinizi hayata geçirmek için çok uygun olacak. 22 Temmuz'da meydana gelen tutulma seyahat,yurtdışı kaynaklı işler,medya,hukuk,eğitim alanlarınızda yeni başlangıçları ayağınıza getirecek.

01 Ağustos'ta seyahatlerinizden keyif alacak,yeni planlar yapmak isteyeceksiniz.06 Ağustos'taki tutulma ev ve aile yaşantınızı etkileyecek,önemli kararlar verme dönemi.Bu günlerde gerginliklere ve ani kopuşlara dikkat etmeniz gerekecek. 11 Ağustos'ta arkadaş çevrenizle olan para ilşkileriniz kendinizi başarısız hissettirebilir.20 Ağustos kariyer ve iş hayatınız için önemli başlangıçları simgeliyor. 27 Ağustos'tan sonra arkanızdan sıkı bir dedikodu yapılabilir.İnsanların sizinle uğraşması ve kendinizi yeteri kadar ifade edemeyişiniz üzerinizde sıkıntı yaratabilir.

Eğer edebiyat ve yazım işiyle uğraşıyorsanız 03 Eylül'den sonra ilhamınız artacak. Kendinizi baskı altında hissedeceğiniz bu günlerde asi ve isyankar tavırlarınız insanları şaşırtacak.18 Eylül ve sonrası arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili önemli sorumluluklarınız olacak.. Yine de 30 Eylül'e kadar önemli anlaşmalarınız varsa imza atmayın.

09 Ekim ve civarı sevdiğiniz insana karşı agresif ttumlardan kaçının.14 Ekim ve sonrası emlak alım satım,yeni ev alma ve aile kurma konularında şans sizden yana.18 Ekim ve iki hafta boyunca kadersel bir takım olaylarla karşılaşmanız mümkün.Enerjiniz düşebilir,insanlarla ve koşullarla uğraşmak istemeyebilirsiniz.Arkanızdan iş çeviren insanların size karşı rest çekmesi sizi şaşırtabilir.29 Ekim'de Satürn Terazi'ye geçince olaylar bir parça kontrolünüzün dışında gelişecek.Eski davranış ve alışkanlıkları geride bırakmanız sizin yararınıza olacak. Ekim ayında sağlığınız biraz bozulabilir,geri planda durmak ve dinlenmek sağlığınıza iyi gelecek

05 kasım kendinizi güçlü ve etkin bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı.08 Kasım'dan sonra kendinize iyi bakacak,görüntünüze ve sağlığınıza özen göstereceksiniz.16 Kasım ve sonrası kişisel girişim ve planlarınız için harika bir dönem.Parasal kazanımlarınız için çözümler sizin kafanızda.22 kasım ve sonrası maddi konularda kendinizi ortaya koyacak,gelirlerinizi çoğaltmak için girişimlerde bulunacaksınız. Bu ay kesinlikle sizin ayınız.

Aralık ayında para kazanımlarınız ön plana geçecek.Alacaklarınız varsa toplamanın tam zamanı.20 Aralık'ta kariyer evinizde gerileyecek olan Mars,bazı konularda elinizi kolunuzu bağlayacaktır.Şartları fazla zorlamadan kaldıramayacağınız yükün ve sorumluluğun altına girmekten kaçının.Reklam,satış,pazarlama alanlarınızda 27 Aralık'a kadar bütün anlaşmalarınızı tamamlayın.Bu tarihten sonra merkür düzelene kadar imza atmaktan kaçının. Aralık sonu akraba, kardeşler ve yakın çevreniz ön plana çıkmaya başlayacak

Zeynep Turan Yay Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Yaylar 2012 yılı ve önümüzdeki yıllar güç ve para elde etme arzusunda olacak,atılımcı ve cesaretli davranacaksınız.Gizli işlerden para kazanmanız mümkün.Zengin olma isteğiniz artacak.Risk almaktan korkmayacak,spekülasyonlardan para elde edeceksiniz.Yalnız aşırı hırslı ve açgözlü davranışlarınızı törpülemeniz gerekecek.Bunu yapmazsanız gereksiz hamleler ve akılsızca yapılacak hareketler sonucu kayıplarınız oluşabilir.Bu yıl,reklam,satış,pazarlama,öğrenim,yazım,iletişim alanlarınızda Jüpiter size şans veriyor.Yine yakın çevre akraba,kardeşler ve komşularınızdan yana şanslı olacak,onlardan iyilikler göreceksiniz. Kariyeriniz ve iş hayatınız da testleriniz devam ediyor.İki yıldır geçmiş dönemde inşaa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçti.Sağlam alt yapısı olmayan temeller yıkıldı gitti.29 Ekim’den sonra arkadaş ve sosyal çevrenizi gözden geçirecek,hayatınızda yeri olmayan ve görevini tamamlamış insanları eleyeceksiniz.Bu size rahatlama hissi verecek.İyi şanslar...

Yeni yıla parasal kazanımlarınız ve mali durumunuzla ilgili çalışmalarla gireceksiniz.Satış,pazarlama,öğrenim,yazım,reklam ve iletişim alanlarınızda bu yıl inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Kova’daki Jüpiter akraba,kardeşler ve yakın çevrenizden yarar sağlayacağınızı söylüyor.13 Ocak ve 3 hafta boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız 13 Ocak’tan 3 Şubat’a kadar anlaşmalara imza atmayın. 25 Ocak’ta kariyerinizdeki sorumluluklar,ev hayatınızla örtüşmeyebilir.26 Ocak’taki tutulma reklam,satış,pazarlama,yazım alanlarınızda yeni başlangıçları aktif hale getirecek.

05 Şubat’ta ailenizle kariyeriniz arasında sürtüşmeler yaşayacaksınız.9 Şubat’taki tutulma eğitim,seyahat,medya,yabancı ortaklı işler ve hukuk alanlarınızda gerginliklere neden olabilir. 14 şubat ve civarı kişisel becerileriniz artacak,insanlarla iletişiminiz hızlanıyor.18 Şubat ve sonrası aile,ev,yuva konularında ani olaylar gündeme gelecek.

7 Mart’ta gerileyen Venüs aşk,eğlence ve çocuklar evinizde duygusal karmaşalara ve yapılacak hatalara neden olabilir.Eski bir aşk yeniden alevlenebilir.Ya da sevgiliniz veya varsa çocuklarınızda iletişim problemi yaşanabilir.11 Mart’ta iş hayatınızda önemli sorumluluklar,evinizi ihmal etmenize neden olabilir. 15 Mart sonrası ailenizle ilişkilerinizde egonuzu ön plana çıkarmayın,yine bugünlerde evinizin güvenliği tehlike altında olabilir.26 Mart’tan sonra aşk ve eğlence hayatınızda yeni bir dönem başlayacak.Kendinizi rahat ve eğlenceli hissedeceksiniz.

09 Nisan ve civarında arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir.17 Nisan’da aileniz ve evinizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmeye başlayacaksınız.Problemler geride kalacak. 22 Nisan ve civarı bekar olanlar hayatlarının aşkını yaşayabilirler.Evlerinde oldukça romantik ve sevgi dolu bir aşk yaşayabilirsiniz.Sevgiliniz varsa anlayışınız ve ona yaklaşımınız tavan yapacak. 25 Nisan ve onu takip eden iki hafta iş ve hizmet konuları ön plana çıkacak.Sıkı çalışacağınız bir döneme giriyorsunuz. Nisan sonunda sağlık konuları gündeminizde olacak,kendinizi gözden geçirmek,kontrol yaptırmak için harika bir dönem.

7 Mayıs’tan sonra ay sonuna kadar önemli anlaşmalara imza atmayın,yeni ortaklıklara veya taşınma işlemine kalkmayın.Yine sevgiliniz veya eşinizle olan iletişiminize ay sonuna kadar dikkat etmelisiniz. 18 Mayıs’tan sonra kariyeriniz ve işinizdeki problemler düzelmeye başlayacak. Ay sonunda özel hayatınızda önemli kararlar verebilir,ilginizi partnerinize yöneltebilirsiniz.

6 Haziran sağlığınız ve iş hayatınız olumlu etkiler altında olacak.7 Haziran civarı hareketlerinize dikkat edin,sevgilinizle gergin bir kaç gün sizi bekliyor .16 Haziran’dan sonra elde edilen gelirlerinizde ve para kazanımlarınızda aksilikler yaşayabilirsiniz. 21 Haziran iş yerinizden dikkatinizi çeken biriyle tutkulu bir beraberlik yaşanabilir.Yine iş hayatınızda beklediğiniz cevaplar varsa bu dönem olumlu sonuçlar alacaksınız.21 haziran ve sonrası başkalarının kaynaklarına bağlı olacaksınız.

Temmuz’da banka,kredi,faiz,vergi alacak,borç alanlarınız hareketlenmeye başlıyor.7 Temmuz’daki tutulma elinizden ani bir para çıkmasına neden olabilir.Ödemeleriniz konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz.Aynı durum eşinizin veya partnerinizin hayatında da gerçekleşebilir .22 Temmuz’da başkalarının kaynakları,borç,kredi,faiz alanlarınızda ani ve beklenmedik gelişmeler yaşamanız mümkün.Aynı zamanda yabancı ortaklı işler,medya,hukuk,seyahat ve eğitim alanlarınızda ani başlangıç ve kararlarınız gündeme gelebilir.

01 Ağustos’ta ödemelerinizle ilgili problemler ortadan kalkacak.Sevgiliniz varsa bu dönem tutkuyla hareket edeceksiniz.6 Ağustos’taki tutulma satış,pazarlama,reklam,öğretim,yazım hayatınızı etkileyecek ayrıca yakın çevreniz ve akrabalarınızda bu tutulmadan etkilenecekler. 11 Ağustos’ta eşinizle işiniz yüzünden kavga edebilir,zorlanabilirsiniz.17 Ağustos’ta iş hayatınızda ne istediğinizi bilecek,planlı ve metotlu davranacaksınız.Ay sonu eğitim,medya,hukuk,seyahatler,yabancılarla işler alanlarınız hareketlenmeye başlıyor.

Eylül ayı kariyeriniz açısından çok önemli.Anlaşmalarınızı 8 Eylül’e kadar tamamlayın. 8 Eylül’den sonra arkadaş ve çevrenizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Eski arkadaşlarınız yeniden hayatınıza girebilirler.15 Eylül’de kariyer ve aileniz arasında kalabilir,çekişmeler yaşayabilirsiniz.20 eylül sonrası üstleriniz ve patronlarınızla ilişkileriniz güçlenecek.Yine de önemli atılımlarınız için 29 eylül’ü bekleyin.

Ekim başında zorlanan koşullarınızı düzeltecek,patronlarınızla ilişkileriniz süper olacak.09 Ekim yeniden ailevi konular ve işiniz deki problemler sizi zorlayabilir.15 Ekim’den sonra sosyal hayatınız canlanıyor.Partiler ve organizasyonlarda özel insanlarla karşılaşacaksınız.Bu yeni tanışacağınız insanlar eski arkadaşlıklarınızı ve paylaşımlarınızı gözden geçirmenize neden olacak. 29 Ekim’den sonra arkadaşlıklarınızı ve çevrenizi yeniden gözden geçireceğiniz uzun bir dönem başlıyor.

08 Kasım’dan sonra ilişkilerinizde bir geri çekilme yaşanabilir.Hayatınızda bir insan varsa sizi anlaması zorlaşacak.Yine bu dönem gizli saklı ilişkiler yaşamaya meyilli olacaksınız.Kasım’da arkanızdan iş çeviren insanların varlığı canınızı sıkabilir.Seyahatleriniz olacak.Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek,dinlenmeniz ve kendinizi önemsemeniz bu dönemi atlatmanız için en iyi ilaç.16 Kasım ve sonrası kadersel bir takım olaylarla karşılaşacaksınız.Kasım sonu önemli girişimler ve planlar için görüşme ve konuşmalarla geçecek.

Aralık başında gözler sizin üzerinizde olacak. Aralık başında alışveriş,gezme,spor gibi faaliytlerden zevk alacaksınız.Ayrıca para kazanma becerileriniz artacak,ticari planlarınız tıkır tıkır işleyecek. 21 Aralık’tan sonra seyahat,yurtdışı işleri,eğitim,hukuk,ticaret konularında hareketleriniz ve girişimleriniz engellenebilir.27 Aralık’tan sonra para ile ilgili işlerinizde imza atmamalısınız.

Zeynep Turan Oğlak Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Oğlaklar 2012 yılında , hayatınızda köklü değişimler yaşayacak,ileri görüşlü,mücadeleci ve karizmatik olacaksınız.Karşınızdakilerin güç ve zayıflıklarını kolayca anlayacak,kararlı,iradeli,zor durumların üstesinden gelen,mücadeleci ve şartları zorlayan bir yapı sergileyeceksiniz.Sezgileriniz güçlenecek.Yalnız herkesi kontrol etme arzunuz ve hükmedici tavırlarınız karanlık yönlerinizi ortaya çıkarabilir.Olayları ve insanları çıkarınız için kullanmamalısınız. Bu yıl, Jüpiter sayesinde para kazanımlarınızda artış olacak,mal varlığınız çoğalacak,para ile ilgili her konuda şans sizden yana. Hayat öğretmeni Satürn sizi,eğitim,seyahat,hukuk,ticaret alanlarınızda sınamaya ve test etmeye devam ediyor.

Yeni yıla kişisel girişim ve planlarınızı gerçekleşirmek adına aktif olarak gireceksiniz.Bu yıl elde edilen gelir ve para kazanımlarınız müthiş fırsatlarınız olacak.Mal varlığınızı çoğaltacağınız bir yıl.13 Ocak’ta para evinizde gerileyen Merkür bu konularla ilgili yanlış anlaşılmalara açık olmanızı sağlayacak.03 Şubat’a kadar imza atmayın.25 Ocak’ta karşınıza çıkacak ani fırsatlar,eğitim,seyahat,ticaret hayatınızda zorlanmalara neden olabilir.26 Ocak’ta para evinizdeki tutulma,bu konularda hızlı gelişmelerin habercisi olacak.

Şubat ayında evinizde vakit geçirmek,tadilat,dekorasyon işleriyle uğraşmak hoşunuza gidecek.5 Şubat’ta yakın çevre ve uzak çevre koşulları arasında kalabilir,fikirsel engellerle karşılaşabilirsiniz.9 Şubat’ta para harcamalarınız artarken,başkaları için ödemek zorunda kalacağınız bir miktar canınızı sıkabilir.Ay sonunda satış,pazarlama,reklam,iletişim alanlarınız aktif olacak.

7 Mart’ta ev ve aile konularında duygusal karmaşalar,dönüşümler yaşayabilirsiniz.Evdekilerle ilişkilerinize dikkat edin.Sosyalleşme fikri bu aralar sizi ürkütebilir.20 Mart itibariyle ev ve aile konularında uğraşılarınız artacak. 26 Mart ve sonrası ev,aile konuları hayatınızda değer kazanmaya başlıyor.Ev alım,satımı varsa 17 Nisan’ı beklemelisiniz.

9 Nisan sonrası sosyalliğiniz artacak,aşkla ilgili konuşma ve merakınız artacak.Çocuklarınız varsa onlarla iletişim içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız.17 Nisan’da satış,pazarlama,eğitim alanlarınızda ilişkileriniz düzeliyor.20 Nisan’da aşk hayatınız tavan yapacak.Eğlenceli günler sizi bekliyor. 22 Nisan’da yakın çevrenizden bir insanla güzel bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz.Sevgiliniz varsa iletişiminiz ve hayata aynı noktalarda paylaşmanız aranızdaki sevgiyi güçlendirecek.

7 Mayıs’ta iş ve hizmet alanlarınızda atacağınız anlaşma ve imzalara ay sonuna kadar dikkat edin.Yine bu dönem sağlığınızı gözden geçirmek ve olumlu bir düşünce yapısı geliştirmeniz çok önemli.17 Mayıs’tan sonra eğitim,seyahat ve iş alanlarınızdaki aksilikler sona erecek.Hayattan daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. 20 Mayıs’tan sonra sıkı çalışmanın karşılığında kendinizi fazlasıyla yorabilirsiniz. 24 Mayıs ve iki hafta boyunca yoğun çalışma koşulları sizi esir alabilir.

01 Haziran’dan sonra aşk ve eğlence hayatınız yaşamınıza renk katacak.Sportif faaliyetler,çocuklarla ilgili aktiviteler ilgi alanınız olacak.14 Haziran’dan sonra para kazanımlarınız alanında bazı zorlanmalar görülebilir.21 Haziran’da hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.Bu tarihten sonra ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanmaya başlıyor.22 haziran’dan sonra ortaklı işleriniz,danışmanlık,taşınma gibi konular gündeme gelebilir.

07 Temmuz’da hayatınızla ve alışkanlıklarınızla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Onun dışında sağlığınız bu ayın sonlarına doğru harika olacak.Özel hayatınızda sevgilinizle anlaşmanız zor olacak. 22 Temmuz’da evlilik,özel ilişkilerinizde ani başlangıçlar ve oluşumlar söz konusu,bu başlangıçlar aynı zamanda ortaklaşa gelirler alanınızı da etkiliyor.

01Ağustos’ta ikili ilişkileriniz ve ortaklı işlerinizde ilişkilerinizi güçlendireceğiniz ve güzelleştireceğiniz bir dönem olacak.6 Ağustos’ta para kazanımlarınız tutulmadan etkilenebilir.Beklenmedik harcamalar ve ödemeler ekonominizi zora sokabilir.11 Ağustos iş koşullarınızla,fikirleriniz örtüşmeyebilir.18 Ağustos’ta yakın çevre koşulları,iş alanlarınızda stresi körükleyebilir.Ağustos sonu banka,kredi,faiz,vergi,ortaklaşa mallar konusunda hareketlenmeler yaşayacaksınız.26 Ağustos’ta patronlarınız ve üstlerinizle iletişimde olmak,konuşmak ve görüşlerinizi kabul ettirmek için uygun günlerde olacaksınız.

7 Eylül’de kariyer evinizde gerileyecek olan merkür iş anlaşmalarında imza atarken dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor.Bu dönem patronlarınızla iletişiminize dikkat edin.15 Eylül’de eğitim ve iş alanınızda zorlanmalar görülebilir.Yine de çözüm bulmak adına 20 Eylül’den sonra bu konulara yoğunlaşacaksınız.Atağa geçmek için 20 eylül ve sonrası harika bir dönem.

Ekim ayında kariyerinizin zirvesinde olacak,parasal kazanımlarınız arttıracaksınız.13 Ekim sonrası para konusunda zorlandığınız olgular geri olanda kalmaya başlayacak.16 Ekim ve sonrası harcamalar ve ödemeleriniz artabilir.Kazalara karşı dikkatli olmalısınız. 21 Ekim’den sonra arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ve sosyal çevreniz ön planda olacak.29 Ekim’den sonra kariyeriniz ve iş koşullarınız test edilecek.Ay sonu iş ilişkileriniz her zamankinden iyi olacak.

08 Kasım’da arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz çok iyi olacak.Bu dönem yeni tanışacağınız insanlardan fayda sağlayabilirsiniz.16 kasım’dan sonra kendinizi bir süreliğine ifade etmekte zorlanabilir,kendinizi geri çekebilirsiniz.Bu ay kazalara karşı dikkatli olun, ve aciliyeti yoksa ameliyat olmayın.Kasım sonu enerjinizi düşük hissedebilirsiniz.22 kasım ve sonrası istediğiniz konularda harekete geçmek için uygun bir zaman olmayabilir.Arkanızdan dönen olaylar sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.

Zeynep Turan Kova Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Kovalar, 2012 yılı ve önümüzdeki yıllar içinde bilinçaltınız derinleşecek,bilinmeyene ilgi duyacaksınız.Derin düşüncelere dalan,başkalarının davranışlarına ilgi duyan,meditasyona yetenekli,ruh bilimle ilgili konulara ilgi gösteren taraflarınız gelişecek.Yalnız gizli korkular ve endişeleriniz ortaya çıkabilir.Gizli düşmanlıklara ve tehlikelere açık olabilirsiniz.Bu yüzden herşeyden önce kendinizi ve bilinçaltınızı iyice tanımanız ve anlamanız gerekecek.Neşeli ve geliştiren Jüpiter,bu yıl size her konuda şans veriyor.Harekete geçin ve istediklerinize sahip olun.Devir sizin devriniz...Hayat hocası Satürn ortaklaşa gelirler,banka,kredi,faiz,vergi,miras alanlarınızda sorumluluklarınızı test etmeye devam ediyor.

Yeni yıla kadersel bir takım olaylarla girmeniz mümkün.Önemli görüşmeler,ani şanslar önünüze gelse de gözünüzden kaçırdığınız şeyler olacaktır.13 Ocak’tan sonra önemli işlere imza atarken dikkatli olun.25 Ocak’a kadar gelirlerinizde beklenmedik artışlar görülürken,bu tarih ve civarı harcamalarınız problem çıkarabilir.26 Ocak hayatınızla ilgili girişimleri,önemli konuları aktive edecek. Ocak ayında enerjiniz düşük olabilir,bu ay dinlenmeli ve vücudunuzu zorlamamalısınız.26 Ocak civarı ani gelişecek olaylar sağlığınızı etkileyebilir.

03 Şubat’tan sonra harekete geçmenin tam zamanı. 05 şubat civarı parasal konularda zorluklar yaşamanız muhtemel,sinirlerinize hakim olmanız gerekecek.9 Şubat’ta evliliğiniz veya özel hayatınız bazı olaylar sonucunda problemler yaşayabilirsiniz. Ay sonu elde edilen gelirlerinizde ani kazanımlarınız olacak.İnanılmaz şanslı bir dönem.

7 Mart ve sonrası reklam,satış,pazarlama,öğrenim,kısa seyahatler alanlarınızda problemler,ertelenmeler yaşayabilirsiniz, akraba ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde problemler çıkabilir.17 Mart’ta para konusunda anlaşmalarınız önem kazanacak.Ay sonu satış,pazarlama,öğrenim,iletişim konuları gündeminizde olacak.Yarım kalan bir proje veya iş varsa tamamlayacaksınız.

Nisan ayına yine parasal zorlanmalarla merhaba diyeceksiniz.Yapmak istediklerinizle,kazançlarınız arasındaki dengeyi sağlamakta hala zorlanıyorsunuz.09 Nisan’dan sonra ev hayatınız daha ön plana çıkmaya başlayacak,yer değişikliği,tadilat,evinizle ilgili neler yapabileceğinizi düşüneceğiniz ve ailenizle konuşmalar yapacağınız bir hafta olacak.17 Nisan’da düzelen Venüs elinize geçecek bir paranında habercisi.Elinize geçen fırsatları iyi değerlendireceksiniz. 25 Nisan’dan sonra ev ve aile hayatınız önem kazanmaya başlayacak.Önemli gelişmeler ve konuşmalar yapacaksınız.Nisan sonu yakın çevrenizden bir insanla güzel bir aşka yelken açabilirsiniz.Sevgiliniz varsa onun varlığı sizi oldukça mutlu edecek.

9 Mayıs’ta aşk evinizde gerilemeye başlayan Merkür,aşk hayatınızda yanlış anlaşılmaları veya eski aşklarınızı hayatınıza sokabilir.Anne,babalar çocuklarıyla olan iletişimlerine dikkat etmeliler.Ayrıca borsa ve spekülasyona dayalı bir işiniz varsa ayrıntılar,imzalar konusunda çok dikkatli olmalısınız.18 Mayıs’tan sonra banka,kredi,faiz,vergi,borç alanlarınızda düzelmeler yaşayacaksınız. 24 Mayıs ve haziran başı aşk,eğlence ve çocuklar evinizde başlangıçlar görülüyor.

06 Haziran ve onu takip eden günlerde evinizde bulunmaktan,insanları ağırlamaktan,ev ortamınızda parti gibi organizasyonlar yapmaktan mutluluk duyacaksınız.Ayrıca aile ilişkileriniz kuvvetlenecek.Girişmek istediğiniz tadilat,dekorasyon,tamirat işleriniz varsa tam zamanı.07 Haziran arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler oluşabilir.Söyleyeceklerinize dikkat edin. 16 Haziran’dan sonra kişisel girişimleriniz ve yapacaklarınızda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.22 haziran ve onu takip eden iki hafta iş ve hizmet alanlarınız hareketlenecek,yine bu dönem ailenizle olan ilişkileriniz muhteşem olacak Çok çalışacağınız bir dönem. 22 Haziran’dan sonra sağlık konuları gündeme gelebilir.Kontrollerinizi yaptırmanın tam zamanı

Temmuz ayına iş ve hizmet hayatınızdaki konuşma ve görüşmelerin artmasıyla merhaba diyeceksiniz.yİne 05 Temmuz’da sevgiliniz varsa bu dönem sizi yalnız bırakmasın.Flörtif hareketler,eğlence ve yeni aşk isteğiniz artacak.07 Temmuz’da işinizde oluşan sıkıntıların kaynağı açığa çıkabilir,sinirlerinizi yıpratmayın,ortaya çıkacak olaylar bünyenizi sarsabilir.12 temmuz sonrası aşk hayatınız sarpa sarabilir.Eğlenceli organizasyonlar,spor aktiviteleri,hayatı daha fazla algılamanıza ve enerjinizi bu yönde kullanmanıza neden olacak. 22 Temmuz’da iş ve hizmet alanlarınızda güzel başlangıçlar yapacaksınız. 22 Temmuz’dan sonra ani bir evlilik veya ilişki kararı alınabilir.Evli olanlar ilişkilerinde yeni bir dönemi başlatacaklar.

01 Ağustos gibi sağlığınız iyi olacak.Hayattan fazla keyif aldığınız için yemeye ve içmeye düşkünlüğünüz aratabilir.06 Ağustos’ta hayatınızla ilgili önemli kararlar sizi bekliyor.Duygusal hayatınızda bazı sonlanmalar,sevgilinizin veya eşinizin hayatında değişimler görülebilir.11 Ağustos’ta eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir.18 Ağustos civarı borsa ve spekülasyona dayalı işleriniz varsa dikkatli olun. Ağustos sonu ve eylül ayında ateşli ve enfeksiyonal hastalıklara karşı vücut direnciniz düşük olabilir.İşle ilgili konularda da zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Yabancı ortaklı işler,medya,ticaret,seyahat,eğitim alanlarınızda 07 Eylül’den sonra imza atmayın.15 eylül’de para alışverişlerinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz.18 Eylül’den sonra banka,kredi,vergi,ortaklı gelirler alanınız harekete geçecek.Sıkıntısını çektiğiniz ödemeleri yapacak,sorumluluk alacaksınız. 20 Eylül’de seyahatler,eğitimle ilgili konular hayatınızda aktif hale gelebilir.Yine bugünlerde kredi,faiz,borç konularında yardım görecek,bozulan ekonominizi düzeltmek için gerekli adımları atacaksınız.Eylül sonu sevdiğiniz insanla uzun seyahatler yapabilirsiniz.

Ekim ayına bu yıl peşinizi bırakmayan parasal sorunlarla giriş yapacaksınız.14 Ekim’den sonra kişisel girişim ve anlaşmalarınız hayata geçecek.Şanslı bir döneme giriyorsunuz.Ekim 18’inde yabancı ortaklı işler,eğitim,hukuk,ticaret,medya alanlarınız ön plana çıkmaya başlayacak.29 Ekim itibariyle eğitim amaçlı seyahatler,hayatın gözden geçirilmesi,fikirlerin somutlaşması ve öğrenilecek olanlar önem kazanacak.

05 Kasım’da kariyeriniz adına çalışacak,enerjinizi toplum olaylarına harcayacaksınız.Üstleriniz ve patronlarınızla aranız iyi olacak.İş alanında görüşme ve anlaşmalarınız varsa bu günü iyi değerlendirin.08 Kasım’dan sonra gözler sizin üzerinizde uzun vadeli işlerinizde her şey planladığınız gibi akacak.22 kasım ve sonrası arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz önem kazanmaya başlıyor.

Aralık başı arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz hareketleniyor.Eğlence ve davetlere katılabilir,organizasyonlarda önemli roller üstlenebilirsiniz.21 Aralık’ta gerileyen Mars aşk,evlilik ve özel hayatınızda zorlanmalara neden olabilir.Ay sonu dedikodulara karşı kendinizi koruyun. Jüpiter Kova size bir yıl boyunca harika bir sağlık verecek,yalnız kilo almaya müsait olacaksınız

Zeynep Turan Balık Burcu 2012 Yorumu

Sevgili Balıklar,bu yıl ve önümüzdeki yıllar sosyal çevrenizde büyük değişimler yaşayacak,güçlü dostlar edineceksiniz.Sosyal ve politik grupların içine çekilebilir,bazı zamanlarınızda hedeflerinizden vazgeçip,tamamen farklı alanlara yönelebilirsiniz.Güçlü yatırımlar ve kazançlarınız olacak.Yalnız çevrenizdeki insanları istismar eden bir tavır içine girmemeli,etrafınızda böyle insan ve topluluklar farkediyorsanız uzaklaşmalısınız.Bu yıl,olumlu Jüpiter sayesinde her türlü olumsuzluk karşısında korunacak,beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız.Evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz son iki yıldır devam ediyor.

Yeni yıla arkadaş ve sosyal çevrenizle aktif bir şekilde gireceksiniz..Organizayonlar,davetler yeni yıl ve ilk haftası vaktinizi alacak.Buralarda tanışacağınız insanlar,geleceğinizde etkili rol oynayabilir.Önemli anlaşmalarınızı 13 Ocak’tan sonraya bırakmayın..26 Ocak’taki güneş tutulması beklenmedik,kadersel bir takım olayları hayatınıza sokacak.Hiç beklemediğiniz düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Dedikodunuz yapılabilir.

5 şubat’ta ilişkileriniz gerginliklere açık olacak,garip davranışlardan uzak durun. 9 Şubat’ta iş ve hizmet alanlarınızda problemler görülebilir yine bugünler ani oluşacak hastalıklara dikkat etmelisiniz İkili ilişkileriniz ve özel hayatınız 25 Şubat civarı zorlanmalara açık olacak 26 Şubat ve sonrası kişisel girişimlerinizi ve planlarınızı ortaya koymanın tam zamanı.Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir.Yazım işiyle uğraşıyorsanız, bu dönemden yararlanın.

7 Mart’ta gerileyen Venüs kazançlarınızda ertelenme ve gecikmeler yaşatabilir. Mart başında enerjinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz,olumlu düşünce yapısı geliştirmeniz yararınıza.15 Mart’ta aceleci tavırlarınızla kazalara davetiye çıkarmayın.26 Mart ve iki hafta boyunca para konuları gündeminizi meşgul edecek.Şartların zor olması yeni anlaşmaları beraberinde getirebilir.27 Mart geçmiş dönemden halledilmesi gereken bir para işiniz varsa harika bir gün.

05 Nisan’da ortaklarınız varsa ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor.12 Nisan’dan sonra özellikle yeni tanışacağınız insanlar üzerinde yanlış etki bırakmaya meyilli olacaksınız.15 Nisan ve sonrası gittikçe özgürleşmeye başlayacak,içinizdeki enerjiye siz bile inanamayacaksınız.Kontrol etmesi zor olan bu enerji etrafınızdaki insanlara ani öfke nöbetleriyle kendini gösterebilir. 22 Nisan’da önemli bir iş anlaşmanız varsa muhakkak yapın.Yine bugünlerde, hayatınızın insanıyla karşılaşabilir,yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.Sevgilisi olanlar yine bugünlerde oldukça romantik bir etki altında olacaklar.Ayın 25’inde reklam,satış,pazarlama,kısa yolculuklar,yazım konuları aktif hale gelecek.

7 Mayıs’ta ev ve aile alanınızda konuşmalarınıza dikkat edin.Ev satın almak,satmak gibi işlerinizi 1 Haziran’dan sonra yapmalısınız.Yine gündeme gelecek olan iş başlangıçları ve anlaşmalarınız varsa erteleyin. 17 Mayıs’tan sonra özel hayatınızdaki aksilikler ve zor anlar geride kalıyor.Zorlandığınız konuların üstesinden gelmek sizi bir hayli rahatlatacak.24 Mayıs ve sonrası ev,aile,yuva konularına yöneleceksiniz.

06 haziran ve sonrası akraba,kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkileriniz mükemmel olacak.Yine iletişimle ilgili,satış,raklam,pazarlama ile ilgili işleriniz varsa görüşme ve konuşmalarınız artabilir.Kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir dönem.15 Haziran’dan sonra şansınız dönmüş gibi hissedebilir,aksiliklerle karşılaşabilirsiniz.22 Haziran önemli anlaşmalarınız için harika bir gün olacak.Yine aynı gün yakın çevrenizden bir insanla harika bir dönem sizleri bekliyor.Akraba ve kardeşlerinizle aranız iyi olacak.Aşk ve eğlence hayatınız hareketlenecek,bu konularda yeni başlangıçlar ve kararlar görülecek.Evli olanlar ani bir bebek haberi alabilirler.

Temmuz ayında aşk hayatınızla ilgili konuşmalarınız artacak.Varsa çocuklarınızla vakit geçirmek,konuşmak ve iletişime geçmek için harika bir dönem.Yaratıcılık ve sanatla uğraştığınız bir işiniz varsa kendinizi ifade etmekte zorlanmayacak,insanların dikkatini çekeceksiniz.05 temmuz ve sonrası ev ve aile hayatınızda ilişkiler önem kazanmaya başlıyor.Tadilat,dekorasyon,yer değiştirme,evinizi güzelleştirme gibi konular hayatınızda önem kazanmaya başlayacak.Evinizi ve ailenizi seveceksiniz.22 temmuz ve civarı tutulmayla beraber iş ve hizmet alanlarınızda ani başlangıç ve düzenlemerle karşılaşabilirsiniz.Çok yorulabilir,fazla çalışmaktan kaynaklı sağlığınızı ihmal edebilirsiniz.

01 Ağustos’ta hayattan alacağınız keyif tavan yapabilir.Eğlenceli ortamlar,tiyatro,konser ve etkinlikler peşinde koşacaksınız.Çocuklarınız varsa hayatınızın odak noktası onlar olacak.06 Ağustos’ta iş ve hizmet alanlarınızdaki problemlerin gerçek nedenleri su üstüne çıkacak.Önemli kontrat ve ortaklaşa iş anlaşmalarınız olacaksa 8 Eylül’e kadar tamamlayın. Yine aynı gün aşk ve sosyal hayatınız biraz zorlanabilir.Arkadaşlarınızla aranızı bozmayın, beklenmedik sağlık koşullarıyla karşılaşabilirsiniz.Çok çalışacağınız bu dönem sağlığınızı zorlamamanız gerekecek. Aileniz ve sevgiliniz arasında mücadeleler 11 Ağustos civarı iyice ortaya çıkabilir. 18 ağustos’ta ailenizle yapacağınız konuşmalarda sabırsız davranmayın. Ağustos sonu iş ve çalışma koşullarınız yeniden gündeminizde olacak.Üstünden geçilmesi gerekenleri gözden geçirin.

8-30 Eylül arası banka,kredi,borç,vergi ve ortaklaşa gelirler alanınızda imza atmamaya özen gösterin.Şartlar tam da bu dönem sizi rahatlatmak amacıyla beklediğiniz yardımı gönderebilir,siz yine de uyanık olun ve imzalanacak bir şeyler varsa iki kere gözden geçirin. 15 Eylül’de özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekebilir.Sevgilinizle işler beklediğiniz gibi olmayabilir.Yine ortaklı bir işiniz ve süregelen bir davanız varsa zor etkiler altında olacaksınız. Eylül ayında sağlığınız turp gibi olacak yalnız fazla tatlı tüketimi kilo aldırabilir.

09 Ekim’de parasal konularda görüşme ve konuşmalarınız hız kazanacak.15 Ekim’den sonra ödemelerinize güzel çözümler bulacaksınız.16 Ekim’den sonra iş hayatınızda ve koşullarınıza gereken sabrı gösteremeyebilir,aceleci tavırlar sergileyebilirsiniz.Yine aynı iş yerinde çalıştığınız insanlarla iletişiminize dikkat edin.29 Ekim’den sonra başkalarının kaynakları,kredi,faiz,banka,vergi,miras alanlarınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.Uzak yolculuklar,yabancı ortaklı işler,eğitim,medya konuları önem kazanmaya başlıyor.

09 kasım’dan sonra uzak yolculklardan ve eğitim konularından kazanç sağlayacaksınız.Oldukça verimli bir ay olacak.16 Kasım ve sonrası kariyer ve toplumsal konularda kendinizi yeteri kadar ifade etmeye başlayacak,planlar yapacaksınız.22 Kasım’dan sonra kariyer hayatınız renklenecek.Önemli görüşme ve anlaşmalar gündeme gelebilir.

Aralık başı kazanımlarınız artacak.Ayrıca patron ve üstlerinizle ilişkileriniz çok iyi olacak.20 Aralık’ta iş ve hizmet alanınızda gerileyen Mars bu konularda aksilik ve problemleri su üstüne çıkaracak,Kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. 27 Aralık’ta arkadaş ve sosyal çevrenizle iletişiminize dikkat edin.
Hüseyiи. Bunu beğendi.


.SuяLч. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, burç, turan, yorumları, zeynep


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557