Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree2Kişi Beğendi
  • 2 Post By TaM{1}ManYak
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23 Ekim 2012, 21:57   #1 (permalink)
Mutsuz.

TaM{1}ManYak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 21 Ekim 2012
Nerden: Fizan
(Mesajlar): 244
(Konular): 159
Renkli Para : 6510
Aldığı Beğeni: 57
Beğendikleri: 6
Ruh Halim: Cok Dertli
Takım :
Thumbs up Burcunuz ve Biraz Gerileceğiniz Özelliklleriniz :)

//
Koç Kadını: Espirilidir. Kendi yaptığı espiriye herkesten önce güler. Gülerken çenesi ayrılacak sanarsınız. Bencildir. Önce kendisini düşünür. Bunu belli etmemek için de elinden geleni yapar. Yine de kendi paçasını kurtarmak için ilk önce sizi satar. Kıskançtır. Kavga etmeyi sever. Sinirlenirse hiç tereddüt etmeden tırnaklarını suratınıza geçirir.

Koç Erkeği: Bütün gün spor yapar. Her sporu dener. Yeteneği varmış, yokmuş önemsemez. Birgün denizin dibinden çıkar, öbür gün dağdan iner. Bütün vücudu kas olsun ister. Boyu kısadır. Yamyam gibi uzun ve ince bacakları vardır. Hanım kızlardan hoşlanmaz. Kendisine atletizmde eşlik edebilecek bayanları tercih eder. Aldatma potansiyeli yüksektir. İkizler kadınına aşık olur. İlk başlarda ikizler kadını da ona aşık olur ancak sonradan sahiplenme ve kıskançlık tripleri yüzünden elinden kaçırır.

//

Boğa Kadını: Erkeği de kadını da genelde sabit kafalı olur. Lafları zor anlayabilir. Pratik değildir. Gülmeyi sever. Sevdiği insanı çekip çevirme becerisine sahiptir. Öfkelendiği zaman çok seksi olduğunu düşünür. Şık giyinmeye özen gösterir. Ketumdur.

Boğa Erkeği: . Sabit fikirlidir. Gebertsen fikrini değiştiremezsin. Ya da bir fikrin değişmesi 10 sene sürebilir. Öfkelendiği zaman kendine hakim olamaz, kendisine de karşısındakine de zarar verir. Çok iyi sır saklar. Hareketten çok hoşlanmaz. Gençken gece hayatına düşkün olur. Aldatsa bile özünde sevdiğine sadıktır. Uzun süreli ilişki insanıdır.

//

İkizler Kadını: Komiktir. Her kılığa girer. Ya hiç durmaz, ya da hiç kıpırdamaz. Ya neşelidir, ya da çok sinirli. Sürekli okur, ama ışığı açmaya üşendiği için karanlıkta okur, o yüzden kördür. Çok arkadaşı vardır ama birçoğunu sevmez. Akrabalarından hiç hoşlanmaz. Gelene gidene laf eder. Hayati meseleleri kaale almaz ama en ufak şeye takılıp bunalıma girer. Çok güzel elmalı turta yapar, sonra o turtayı köpeğe bile yediremez. Erkek arkadaşına arkadan saldırıp zorla ağzına tıkar, bunu senin için yaptım yemek zorundasın diye avazı çıktığı kadar bağırır.

İkizler Erkeği: Pozitiftir. Espiri yapmayı sever. Sosyaldir. İnsanlarla diyaloga girmekten hoşlanır. Hemen aşık olur, evlenme teklif eder, sonra sen kimsin beni bir daha arama deyip, ortadan kaybolur. Aynı anda 2 kişiye aşık olabilir, 3.yü de yoklar. Çalışmaktan nefret eder, kurtuluş için kısa bir yol arar ama harekete geçmez, üşenir. Yanlışlıkla evlenirse pişman olur, ayrılmak için planlar yapar, ama gene de ölene kadar 3-5 kere daha evlenip boşanabilir. Sır saklama potansiyeli düşüktür.
//

Yengeç Kadını: Anaçtır. Bir anne gibi sarıp sarmalar, ağzınızdan her türlü lafı alıp, sonra size karşı kullanır. Yalancıdır. Dost görünen düşmandır. Melek numarası yapar ama iblisten farkı yoktur. Çok kibar davranır, ama genelde rol keser, gerçek yüzü kendi çıkarı ile alakalı olan durumlarda su üstüne çıkar. Çingene gibidir. Ama çok güzel yemek yapar.

Yengeç Erkeği: Gece gezmeyi sever, bir o kadar da evcimendir. Sabit bir kız arkadaşı olur, onu çok sever ama çapkınlıktan vazgeçemez. Yakalandığı zaman çok duygusal olduğu için de salya sümük ağlar. Bir daha yapmayacağına söz verir, sözünü tutamaz. Romantiktir. Sevdiğinin ruhuna hitap etmeyi sever. Arada bir maço olur, şaşırtır. Kıskançtır, kılığa kıyafete karışır. İyi bir arkadaştır.


//
Aslan Kadını: Laf sokmaktan zevk alır. Zekasından emindir. Salak olsa da kendisini zeki zanneder. Birşeyin doğru veya yanlış olup olmadığını tam olarak araştırmadan, kulaktan dolma bilgiyle tartışmaya girer. Aslında konuyu bilmediğini fark edince de başka mevzuya geçer. Eğlencelidir. Konuşmayı sever. Sosyal bir kelebek gibi oradan oraya pırpır uçar.

Aslan Erkeği: En kibirli erkek modelidir. Herşeyi bildiğini zanneder. Her zaman büyük konuşur, ilahi adalet sayesinde de hep mort olur. Başarılı bir iş adamı olmak ister, ama beceremez. Kapasitesi yoktur. Bunu da bir türlü kabul edemez. Kız arkadaşlarından genelde boynuz yer. Hemen aşık olma potansiyeline sahiptir. Aslında çok saftır, aşırı kibirli olmasa çok iyi bir sohbet arkadaşıdır.


//
Başak Kadını: Sinsidir. Kıskançtır. Kendisinden daha başarılı ve güzel insanları çekemez ama onlarla dost olmaya çalışır. Düşmanına dost ol ki, onu daha iyi vurabilesin mantığıyla yaşar. Sırlarınızı herkesle paylaşır. En ihtiyacınız olduğu gün, çok çılgın bir partiye gitmeyi yeğler. Güvenilmezdir, sürekli sizi incitmeye yönelik şakalar yapar. Kompleksli olduğu için, hayatını olduğundan daha iyi göstermeye uğraşır. Bunları yüzüne söylediğiniz halde, sizi düğününe çağırabilecek kadar da yüzsüzdür.

Başak Erkeği: Bunun 2 türlüsü vardır. Birinci türü, İyi dost olur. Sır saklar. Hayatına bir kadın girene kadar yanınızda olur, arar sorar, sonra 3 sene yok olur. Ayrılınca dostluğuna kaldığı yerden devam eder. Espirileri kalitelidir. İkinci türlüsü, insan içinde sizi rencide edebilecek espiriler yapabilir. Gece hayatına düşkündür, çok içer. Beyaz gömleğe bayılır. Kitap okur, ama tuvalatteyken. Ekme potansiyeli yüksektir. Randevularına sadık olduğu söylenemez.


//
Terazi Kadını: Çok yavaş hareket edip, insanı çıldırtır ama güvenilirdir. Narindir. ( Erkek gibi olanları da var ancak benim sevdiklerim genelde hanım hanımcık olanlar.) Kararsızdır. Yanyana tamamen aynı olan iki tane elbise koyun, hangisini istersin diye sorun, seçemez. 48 saat bekler. Matematiği zayıftır. Yapması gereken 7 işin, 5’ini tamamlayıp, işleri bitirdiğini zanneder. Ağzından muskalla laf alırsınız. Sorduğunuz bir sorunun cevabını size en geç 3 ay içinde verir. Uzun uzun düşünür. Ara sıra çok akıllı laflar edip şaşırtır. Bol bol güler. Sosyaldir, kimseye hayır diyemediği için her daveti kabul eder.

Terazi Erkeği: Bekarken çapkındır. Hayatında biri olduğu zaman çapkınlık yapamadığı için hemen daralıp ayrılmak ister, ancak hiçbir zaman terketse mi, etmese mi emin olamaz. Beyaz gömlek giyip, gece dışarı çıkmaya bayılır. Ama asla dans etmez. Elinde içki bardağı ile John Travolta gibi etrafa keskin bakışlar atar. Muhabbete bayılır. Her konuyla ilgili havaya bir yorum sallar. Futbolu çok iyi bildiğini zanneder. Kız tavlamadığı zamanlarda playstation oynar. Yenildiği zaman kavga eder..


//
Akrep Kadını: Çok kıskançtır ve bunu asla kabul etmez, onun yerine kıskanç olmadığını kabul ettirmek için kavga eder. İnsanları iğnelemekten hoşlanır. İyi bir hayat sürmediyse hasetinden çatlama potansiyeli yüksektir. Hırslarına yenik düşebilir. Birini önce işe aldırır, sonra kendisinden daha başarılı olduğunu fark edince kovdurmaya çalışır. Yengeç, Başak ve Akrep kadını benim gözümde tektir.

Akrep Erkeği: Neşelidir. Gülmeyi ve güldürmeyi sever. Eli dursa, kolu durmaz; kolu dursa göbeği oynar. Aşırı sosyaldir, hayatında onu düzene sokan biri yoksa mafolur gider. Uzun süreli ilişkiler yaşar. Çok seviyorum, evleneceğim diye ilişkiye başlar. Karşı tarafı da havaya sokar. Sonra birden vazgeçer. Senelerce biriyle çıkıp ayrılıp, 3 gün içinde başkasıyla evlenebilir. İlişkide stresten hoşlanır, herşey düzgün gittiği zaman rahatsızlık duyar. Monotonluktan kurtulmak için kıskançlık krizine girip, ivmeyi yükseltir, normale döner.


//
Yay Kadını: Hayatı eğlence üzerine kuruludur. Aktiviteden aktiviteye koşar. Uzun süre aşk acısı çekmez. Birinden çok hoşlansa bile, kendini yıpratmadan üstesinden gelir. Ayrılık acısı çekmek yerine, surf yapar. Arada patavatsızlık yapsa da özünde iyidir. Kıskançlığı pek yoktur. Evdeki eşyalar dağınıklıktan üzerine devrilmedikçe toplamaya yeltenmez. Mutfakta üreyen bakterileri yok etmek için, aile büyüklerinin eve teşrif etmesini bekler.

Yay Erkeği: Ağzında bakla ıslanmaz. Sır sakladığını düşünür, sonra bir bakar ki etrafındaki kadınlar, herşeyi öğrenmiş. Çok konuşur. Sessizlik olduğunda sustuğunu zannedersiniz, sonra içeriden bir kahkaha gelir, sizden ümidi kesip bir arkadaşına telefon etmiştir. Adrenalini yüksek sporlardan hoşlanır. Gençken hiperaktiftir. Yaşlandıkça durulur. Tamirata eli yatkındır. Bir süre ortalıktan kaybolur, sonra aniden klozetin içinden elinde boruyla çıkar. Saftır, etrafındaki insanlar ne yaparsa, onlara eşlik eder, o yüzden iyi arkadaş seçiminde yardıma ihtiyaç duyar. Elinde para tutamaz.


//
Oğlak Kadını: Herkesi tek eline almaya çalışır. Erkeği etrafında pervane olsun ister. Aldatıldığını bilse bile nikah masasına oturur, evliliğini devam ettirir. Herkes ve herşey tek düze olsun ister. Farklıklıklara ağzını ve gözlerini ayırarak şaşkınlık gösterir. Sıkıcıdır. Espiriden anlamaz, o yüzden pek gülmez.

Oğlak Erkeği: Ne zaman arasanız iştedir. Sürekli çalışır. Çalışmadığı zamanda da iş düşünür, iş konuşur. Sadıktır. Enteresan kadınlardan hoşlanır ama ayak uyduramayacağını bildiği için uzak durur. Daha sakin kişileri tercih eder. Güvenilirdir. Kimseyi arkasından vurmaz, vuracaksa da önden söyler ya da hinlik düşünebilecek kapasitede olmadığı için kendini ele verir. Espirileri iyidir. Sesli güler. Sonra farkedip eliyle ağzını kapar.


//
Kova Kadını: Kalçasını sallayarak yürümeye bayılır. Kalçası sallanmıyorsa, memelerinin oynamasına özen gösterir. İlgi çekmeyi sever. Cilveli ve işvelidir. Politiktir. Espiri yeteneği vardır. Konuşmayı çok sever. Sürekli rejim yapar. Seyehat etmeyi sever. Erkekleri parmağında oynatabilme potansiyeli yüksektir.

Kova Erkeği: Bunun 2 modeli var. Zeki olan ve kendisini zeki zanneden. Zeki olanı , sürekli kendini geliştirir, okur, araştırır. Durmaksızın soru sorup insanı zıvanadan çıkartır. Yeni insanlar tanımaktan ve onlarla sohbet edip, yeni şeyler öğrenmekten zevk alır. Espirileri, teklese de genelde birinci kalitedir. Aynı anda 32 kişiyi gülmekten yere serip, en az 2 saat de kalkmalarına engel olabilir. Kendi işi ile alakalı konuşması bittikten sonra, sizi dinlemeden çat diye suratınıza telefonu kapatır. Sorularınıza da cevap vermez. Kendisini zeki zanneden de aslında kova değil, leğendir. Cahil olanı hiç çekilmez, cahil olduğunun farkında bile değildir. Sürekli kötü espiriler yapar. Ukala ukala konuşur. Suratına yediği 2 tokattan sonra da bir süre kendine gelemez.


//
Balık Kadını: Aldatır. Ona rağmen duygusaldır. Mantıklı insanlarla anlaşamaz. Şiire ve sanata düşkündür. Çok okur. Yalan söylemekten çekinmez. Karamsardır. Melankoliden hoşlanır. Gözleri anlamlı bakar, güzeldir.

Balık Erkeği: Bu da aldatır. Çok duygusaldır. Karşısındaki insanın onu anlamasını bekler, ama kendisi anlamak için hiçbir çaba göstermez. Yattığı yerden sürekli tavana bakar, hayal kurar. Tembeldir. Modern çağa ayak uyduramaz. Eski devirlerde bir ağaç altında, elinde tüylü kalemle şiir yazması için yaratılmıştır. Bugünün işini yarına bırakır. Ara ara gaza gelip çalışır, sonra gene kendi dünyasında kaybolur gider. Dengesiz ve tutarsızdır. Aşık olduğu insan onu üzecek potansiyele sahipse, önden ilişkiye bir son verir ki ileride acı çekmesin. İçten içe sevmeye devam eder. Gözleri güzel ve buğuludur.
∞ MαsαL ve Đeѕtinα. Bunu beğendiler.

[SIGPIC]http://www.forumrenkli.com/signaturepics/sigpic4967_1.gif[/SIGPIC]
TaM{1}ManYak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 23 Ekim 2012, 22:07   #2 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Kıskanırım, doğru.. Ama bunu inkar etmem.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 10 Kasım 2012, 15:01   #3 (permalink)
Yαn Odαdαn Gelen Melodiler Gibidir Ses Ayαrı


- Ợuαяαnтinє. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 28 Nisan 2012
Nerden: ♥◊♣♠
(Mesajlar): 15.773
(Konular): 5327
Burç:
Renkli Para : 727928
Aldığı Beğeni: 2553
Beğendikleri: 945
Ruh Halim: Acimasiz
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 5
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

Uydurmuş. Aşk Acısı Çekmez Bunun Yerine Surf Yapar Falan Hiç Benlik Değil Bu Yorum.

"


"
- Ợuαяαnтinє. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 10 Kasım 2012, 15:36   #4 (permalink)
>>> M..S..D <<<

YeK..! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 21 Ekim 2012
Nerden: Karadeniz
(Mesajlar): 1.043
(Konular): 417
Renkli Para : 47418
Aldığı Beğeni: 222
Beğendikleri: 348
Ruh Halim: Paranoyak
Takım :
Standart

Alıntı:
Yengeç Erkeği: Gece gezmeyi sever bir o kadar da evcimendir Sabit bir kız arkadaşı olur onu çok sever ama çapkınlıktan vazgeçemez Yakalandığı zaman çok duygusal olduğu için de salya sümük ağlar Bir daha yapmayacağına söz verir sözünü tutamaz Romantiktir Sevdiğinin ruhuna hitap etmeyi sever Arada bir maço olur şaşırtır Kıskançtır kılığa kıyafete karışır İyi bir arkadaştır
salya sumuk aglar ne la

"Aç Mısın?" Sorusuna " Kafayı Yedim, Ziyadesiyle Tokum" diyesim var...
YeK..! isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 31 Temmuz 2013, 14:36   #5 (permalink)
Dilimde BaL*

Sarının Laciverti ♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 09 Ağustos 2011
Nerden: pluton
Yaş: 23
(Mesajlar): 2.363
(Konular): 188
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 40121
Aldığı Beğeni: 132
Beğendikleri: 289
Ruh Halim: none
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart

kıskanırım evet ama sadece sevgiyi.

Kim kırdı her okşamak istediğimde seni?
Elimi gözlerimi gömdüm tebessüme..
Sarının Laciverti ♥ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 31 Temmuz 2013, 14:52   #6 (permalink)
Üye

vaveyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 24 Temmuz 2013
(Mesajlar): 82
(Konular): 40
Renkli Para : 4010
Aldığı Beğeni: 59
Beğendikleri: 21
Ruh Halim: Keyifli
Standart

Akrep Kadını: Çok kıskançtır ve bunu asla kabul etmez onun yerine kıskanç olmadığını kabul ettirmek için kavga eder. İnsanları iğnelemekten hoşlanır. İyi bir hayat sürmediyse hasetinden çatlama potansiyeli yüksektir. Hırslarına yenik düşebilir. Birini önce işe aldırır sonra kendisinden daha başarılı olduğunu fark edince kovdurmaya çalışır. YengeçBaşak ve Akrep kadını benim gözümde tektir.

yok cnm hiç uymuyor bana

LaL Olan Yüreğim.Gel seninle Yar´e gidelim...Gel benliğimizden vazgeçip Aşk iLe Suküt-a Erelim..Ne gelirse Hak`dan deyip Razı gelelim..Gel gönül biz kendimizden Vazgeçelim.."Bismillah" deyip "La ilahe ilallah" ile "Hamd "edelim..
vaveyla isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
biraz, burcunuz, gerileceğiniz, ve, özelliklleriniz


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557