Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20 Aralık 2012, 22:27   #1 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart 2013 Rezzan Kiraz Ocak Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Ocak 2013 Burç Yorumları

Koç Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Koç Burcu Yorumları,
Koç Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu


Yılınız havai fişek patlamalarıyla başlıyor; 1 Ocak’ta inatçı Merkür atılgan Marsla dinamik bir kare açı oluşturarak hararetli tartışmaları, hatta açık bir savaşı teşvik ediyor. Yine de gelecek olasılıkları büyük bir arzuyla bekliyorsunuz. Maalesef, işinizdeki bir proje beklediğiniz kadar çabuk gelişmediği için hemen hayal kırıklığına kapılabilirsiniz çünkü temel gezegeniniz Mars, 23 Ocak’ta gerileme döneminde girmeden önce Rutine ilişkin 6. Evinizde adeta emekleyerek ilerliyor. Programınıza daha fazla görev eklemek yerine, geriye dönüp önceden başlamış olduğunuz projeleri düzenli bir çalışmayla tamamlarsanız daha akıllıca davranmış olursunuz; herhangi bir büyük yeni girişimi Mars’ın yeniden ileri harekete başladığı 13 Nisan’dan sonrasına bırakın.

Eğer istediğiniz kadar işi bitiremezseniz, unutmayın ki korku içinde koşturmaktansa dikkatle hızınızı ayarlarsanız ileride daha fazla şey başaracaksınız. Şimdi amaçlarınıza artık hizmet etmeyen eskimiş alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve elemek için önünüzde fırsat bulunuyor. Mars’ın Sağlığa ilişkin 6. Evinize bu uzatmalı ziyareti, ayrıca uygun beslenme ve düzenli bir egzersiz programıyla sindirim sisteminizi iyileştirmek için bir şans sunuyor.
Güvenlik bilinci taşıyan Yengeç’teki Dolunay 9 Ocak’ta Eviçi Durumlara ilişkin 4. Evinizi aydınlattığında ailenizle zaman geçirmekten keyif duyuyorsunuz. Yine de 12 Ocak’ta Çalışmaya ilişkin 6. Evinizdeki enerjik Mars’ın, Kariyere ilişkin 10. Evinizdeki hırslı Oğlak’taki Güneş’e çalışkanlık getiren üçgen açısı işe dönmeniz gerektiğini hatırlatıyor. 23 Ocak’ta entelektüel Kova’daki Yeniay, Uzun Dönemli Amaçlara ilişkin 11. Evi canlandırıyor ama Mars gerileme dönemine girdiği için planlarınızda büyük ihtimalle hedeften sapma ve ertelemeler olacak. Her ne kadar düşünceleriniz açık olsa da kendinizi rahat bırakın ve işinizi tamamlamak için fazladan zaman ayırın.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 20 Aralık 2012, 22:28   #2 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Boğa Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Boğa Burcu Yorumları,
Boğa Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu


Bu ay hayatınıza, özellikle kariyerinize stratejik bir gözle bakın. Güneşin ısıtıcı ışınları ayın 20′sine kadar Yolculuk ve Yüksek Öğrenime ilişkin 9. Evinize düşerek dikkatinizi uzak yerlere ve zihinsel gelişime çekiyor. Bunlar belirsiz hayaller ya da dilekler değil; Güneş pratik Oğlak’tayken, uzak mesafedeki bağlantılar ve ciddi eğitimler mesleki tabanınızı yükseltebilir ve ilerleme için yer açabilir. Zeki Merkür’ün 8 Ocak’ta Oğlak’a hareketi fikirleri odak noktası haline getiriyor, amaçları berraklaştırıyor ve ilerlemek için atmanız gereken adımları size gösteriyor. 9 Ocak’ta kendini koruma eğilimli Yengeç burcundaki Dolunayla daha güvenli bir alana kaçmak çekici gelebilir. Kişisel sorunlarla uğraşmak elbette önemli ama bunu geri çekilmek ve daha azıyla yetinmek için bir bahane olarak kullanmayın.
14 Ocak’ta yönetici gezegeniniz Venüs sempatik Balık ve Takım Çalışmasına ilişkin 11. Evinize girdiğinde, arkadaşlarınızdan ve gruplardan destek ve ilham alıyorsunuz. Ama bu iki yönlü bir sokak dolayısıyla bencillik duymadan verdiğinizde karşılığını daha da fazla alacaksınız. 23 Ocak’ta yenilikçi Kova’daki Yeniay, Kariyere ilişkin 10. Evinize farkındalık tohumlan ekiyor. Bu Güneş-Ay kavuşumuna kapsamlı Jüpiter’den dinamik bir kare açı, sizi risk almaya motive edecek. Kendinizi daha açık ifade etmeniz, işyerinde ortalığı karıştırabilir. Yine de yaratıcı Uranüs’ün Yeniay’a avantajlı üçgen açısı sizi sert sulardan koruyarak geçiriyor ve sizi daha iyi bir yere yerleştiriyor.

Öte yandan daha sonra ayın 23′ünde enerjik Mars Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde geri harekete başladığında sabır bir zorunluluk haline geliyor. Romantik açılmalar ve sanatsal çabalar acele ettiğiniz takdirde zorluklarla karşılaşıyor. Daha yavaş ilerlemek, uzun vadede sizi gideceğiniz yere daha hızlı götürecek.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 20 Aralık 2012, 22:28   #3 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

İkizler Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumları,
İkizler Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu


Bu ay gelecek o kadar yakın görünüyor ki sadece uzanıp onu almak isteyebilirsiniz. Maalesef, bir hedefin hemen köşe başında olduğunu düşünseniz bile buna ulaşmak için aslında bütün bir yıla ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü çalışkan Satürn bütün yıl boyunca ilham verici Neptün’le uyumlu bir üçgen açıya yaklaşıyor ama gerçekte oraya 10 Ekim’e kadar ulaşmıyor. 7 Ocak’ta temel gezegeniniz Merkür hem Satürn hem de Neptün’le destekleyici yarım üçgenler oluşturarak, hayallerinizin gerçek olduğuna sizi inandırıyor.

Zihinsel Merkür’ün 8 Ocak’ta hesaplayıcı Oğlak’a ve Paylaşılan Kaynaklara ilişkin 8. Evinize girişi başkalarını planlarınıza dahil ederek daha pratik olmanızı sağlıyor. Her ne kadar onların hırslarını genel stratejinize dahil edebilecek olsanız da, 9 Ocak’ta dirençli Yengeç’teki Dolunay Kişisel Kaynaklara ilişkin 2. Evinizi aydınlatarak, odağı yeniden bireysel ihtiyaçlarınıza çeviriyor.
14 Ocak’ta Venüs’ün Kariyere ilişkin 10 Evinize geçişiyle aradığınız itibarı bulabilirsiniz, eğer odağınızı amaçlarınızdan ayırmazsanız. 19 Ocak’ta hırslı Oğlak Güneş’i titiz Satürn’le kare açı yaptığında öz disipline ihtiyacınız olacak. Ama Güneş 20 Ocak’ta deneysel Kova ve Büyük Fikirlere ilişkin 9. Evinize girdiğinde direniş kırılacak. Enerjik Mars 23 Ocak’ta, fütürist Kova’daki Yeniay ile aynı gün gerileme dönemine girdiğinde ilerlemeniz yavaşlayabilir. Her ne kadar taktikleriniz sağlam ve uygulamanız becerikli olsa da kendinizi hâlâ kayba uğruyormuş gibi hissedebilirsiniz. Panik yapmayın, Merkür 27 Ocak’ta Kova’ya ve ileri görüşlü 9. Evinize girerek, siz planlarınızı yeni baştan kurarken, yenilikçi düşünceleri canlandırıyor.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 20 Aralık 2012, 22:28   #4 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Yengeç Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumları,
Yengeç Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu


Güneş 20 Ocak’a kadar Partnerlere ilişkin 7. Evinizde ve ayın geri kalanında Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde bulunurken ilişkiler artık bir temel sorundur. Özel ve mesleki işbirliklerinizde ilerleme kaydetmek istiyorsanız başkalarından neler beklediğiniz konusunda açık olun. İletişimci Merkür 8 Ocak’ta iyimser Yay’dan ayrılıp düzene bağlı Oğlak burcuna girerek dikkate değer bir geçiş yapıyor; bir planlama ve bağlılık eksikliği sizi başka birinin kontrolü altına sokabilir. Ayın 9′unda burcunuzda, besleyici Yengeç’teki Dolunay öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanızı size hatırlatıyor. Bir sevgili, arkadaş ya da iş arkadaşınızı memnun etmeyi birinci önceliğiniz haline getirirseniz, ikinci sıraya düşebilirsiniz. Öte yandan kendinize özen gösterirseniz, başkalarına da yardımcı olabilmek için gereken duygusal ve fiziksel güce kavuşacaksınız.
İlişkilere böylesine büyük dikkat göstermek ve herkesi mutlu etmek sizi yorabilir ve kaçış hayalleri kurdurabilir. Cazibeli Venüs ayın 14′ünde Uzak Yerlere ilişkin 9. Evinize geldiğinde her şeyden kaçmak size cazip gelebilir. Hayal gücünüz zihninizi açıp şimdiki hayatınızın sorumlulukları ve sorunlarından kurtulduğunuz uzak ülkelere götürüyor. Bu izlenimleri gelecekteki bir yolculuk için ilham olarak görün ama günümüzün gerçekleriyle bağlantıyı koparmayın.

Tuhaf Uranüs’teki Yeniay, 23 Ocak’ta 8. Evinize düşerek sıradışı insanları ve muhtemel ilişkileri çekiyor. Sınırlarınızı zorlarsanız aşk ve para için fırsatlarınızı arttıracaksınız. Genişlemeci Jüpiter’in bu Güneş-Ay kavuşumuna kare açısı, sizi gerçek olamayacak kadar güzel vaatlerle kışkırttığında perspektif duygunuzu kaybetmeyin yeter.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 20 Aralık 2012, 22:30   #5 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Aslan Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Aslan Burcu Yorumları,
Aslan Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu


Sıkıntılı zamanlar için tasarrufta bulunmak amacıyla neler yapabileceğinizi düşünün çünkü Mars 23 Ocak’ta gerileme dönemine girerek 3 Temmuz’a kadar pratik Başak ve Kaynaklara ilişkin 2. Evinizde kalıyor. Ama size akan parayı kuruşu kuruşuna hesaplamanız, eğer büyük resmi görmenizi engelliyorsa doğru bir strateji değil. Neyse ki şimdi güvenilir bir yardım alıyorsunuz çünkü hırslı Satürn ve hayalperest Jüpiter 10 Ekim’e kadar tam olmayacak bir üçgen açıya giderek daha fazla yaklaşarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için sağlam bir strateji kurmanızı sağlıyorlar. Kaynaklarınızı çoğaltmaya ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi olur ve Merkür 7 Ocak’ta Satürn-Neptün üçgen açısıyla bağlantı kurduğunda işe koyulabilirsiniz. 9 Ocak’ta iç gözlemle ilgili Yengeç’te bulunan Dolunay Sırlara ilişkin 12. Evinizde parlayarak, eylemlerinizi başkalarına kanıtlamaya ihtiyacınızın bulunmadığını size hatırlatıyor. İşlerle ilgilenmeniz sizin için kritik bir öneme sahip ama bütün planınızı açığa vurmanıza gerek yok. Ayın ortası borçlarınızı ötelemek ya da gelirinizi arttırmak için ek iş alarak finansal gündeminizi ilerletmek için mükemmel bir zaman. 12 Ocak’ta ki proaktif Güneş-Mars üçgen açısının hemen ardından 13 Ocak’ta zenginleştirici Venüs’ün Satürn’le üçgen açısı ve Neptün’le kavuşumu sayesinde mali zorunluluklarınızla ilgilenmek için üzerinizdeki baskı artıyor.

Başkalarının size söylediklerindeki gerçek payını kabul edin, gayretle çalışmaya başlayın ve 23 Ocak’ta İlişkilere ilişkin 7. Evinizde Kova burcundaki Yeniay’a kadar giden kargaşalı ve stresli günlerde sakinliğinizi koruyun. Jüpiter ve Satürn’e Ay’dan gelen kare açılar, kendi değerlerinizle bir dostunuz ya da partnerinizin değerleri arasında dengeyi ararken daha işbirlikçi olmanın faydalarını size öğretebilir.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 20 Aralık 2012, 22:31   #6 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Başak Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Başak Burcu Yorumları,
Başak Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu


Her ne kadar, yıl Neşe ve Eğlenceye ilişkin 5. Evinizde başlasa da, bazı konularda kendinizi sınırlandırmak için iyi sebeplere sahipsiniz. Yaratıcı projeleri başlatmak ve romantik gönül ilişkilerinde dikkatli olun. 20 Ocak boyunca bu yönde işaretler alacaksınız. Enerji dolu Mars’ın 23 Ocak’ta Başak’ta gerilemesi bir durma işareti değildir, ancak bu uyarıcı sarı bayrak olarak görülmelidir. Her dürtüye yanıt vermek yerine, yeni proje veya aktiviteleri analiz edin ve beklediğinizden daha fazla çaba gerektirenlerden kurtulmaya bakın. 9 Ocak’ta Dolunay Yengeç’te iken, Gruplara ilişkin 11. Evinizi aydınlatmışken dost ve iş arkadaşlarınızdan duygusal destek arayışında olun. Zorlukların üstesinden tek başınıza gelmek veya mevcut konumunuzu korumak için mücadele etmek yerine, size karşı sadık dostlarınızdan yardım alın.
Canayakın bir yaklaşım içinde olmak ayın ortasında ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecektir. Romantik Venüs hayal gücüne sahip Balık burcunda yüzmektedir ve 14 Ocak’ta Partnerlere ilişkin 7. Evinizde şanslı Jüpiter ile aynı hizaya gelir. Ancak 20 Ocak’ta Güneş Çalışmaya ilişkin 7. Evinize girdiği zaman iş konuları ön plana geçecektir. Ardından 23 Ocak’ta, gelecekçi Kova kariyer yolunuzda radikal bir değişiklik oluşturacak şekilde esinlenmenizi sağlar veya daha ilgi çekici bir iş yapma konusunda yaratıcı fikirlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Sizin yönetici gezegeniniz olan zeki Merkür 27 Ocak’ta 6. Evinize giren Güneş’i takip eder ve günlerinizin heyecan ve bütünlük içinde olması için fikirler oluşturmanızı sağlayacak özü oluşturur.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 20 Aralık 2012, 22:32   #7 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Terazi Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Terazi Burcu Yorumları,
Terazi Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu


Yıla aşk konusunda yükseltilmiş beklentilerle başlayabilirsiniz; yönetici gezegeniniz olan Venüs 1 Ocak’ta Yazgıya ilişkin 5. Evinizde aynı hizaya gelir. Ancak elde etmek istediğiniz şey ile sahip olduğunuz şey arasındaki boşluğu doldurmak kozmik âşıklar Venüs ve Mars 7 Ocak’ta kötü düzenlenmiş bir beşli diziliş içinde olduğu zaman sorunlu bir durum olabilir. İşyerindeki talepler 9 Ocak’ta Sorumluluğa ilişkin 10. Evinizde güvenlik bilincinde olan Yengeç burcunda Dolunay olduğu zaman koşullar üzerine stres yaratacaktır.

Neyse ki, gerçeklikle hayallerinizi dengelemek Venüs’ün Satürn ile uyumlu bir üçgen oluşturduğu ve göksel Neptün ile bağlantılı olduğu 13 Ocak tarihinde mümkün olur. Bu umut veren geçişi 10 Ekim’de Satürn-Neptün üçgeni tetikler, ancak arzu ettiğiniz sonuçları elde etmek için fazladan çalışmanız gerekmektedir. Potansiyel ödüller beklemeye değerdir.
Venüs 14 Ocak’ta psişik Balık burcundaki Kendini Geliştirmeye ilişkin 6. Evinize girer, bu ihtiyaçlarınızın karşılanması için yapacaklarınızda size yardımcı olacaktır. Ancak 16 Ocak’ta Yaralı Şifacı Chiron ile birleşmesiyle geçmişin incitici durumlarını anımsayabilirsiniz. Bu sizin şimdi incinebilirliğinizi artıracaktır. Ancak 23 Ocak’ta tuhaf Kova burcundaki Yeniay Eğlence ve Havailiğe ilişkin 5. Evinizde zorunluluklarınızdan kaçınmanız ve oyunbaz fantezilerden haz almanız için sizi baştan çıkaracaktır. Her ne kadar Venüs’ün 25 Ocak’ta huysuz Satürn ile aynı hizada olması kişisel ve iş ilişkileriniz hakkında kuşku veya korkularınızı artırsa da, onun 28 Ocak’ta hareketli Jüpiter’le gergin açı oluşturması sizi hemen her şeye evet demeye yönlendirecektir
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 20 Aralık 2012, 22:34   #8 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Akrep Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Akrep Burcu Yorumları,
Akrep Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu


Bilgi toplamak ve bağlantılar kurmak ayın ilk bölümü için birincil etkinliktir. Hırslı Oğlak burcu Güneşi 20 Ocak tarihine kadar buradan ayrılmaz; bu iyi organize edilmiş bir tarz içinde düşüncelerinizi sunacağınız zaman statünüzü artıracaktır. Lafebesi Merkür düşüncelerinizi bir zemine oturtmak ve fikirlerinizi açıklamak için 8 Ocak’ta dünyasal Oğlak burcuna girer.

Bilgi arayışında çekingen olun ve söylediğiniz şey konusunda amacınızı belirleyin. Eğitimin önemi 9 Ocak’ta Yüksek Öğrenime ilişkin 9. Evinizde Yengeç burcundaki Dolunay’ın varlığı ile belirlenmiştir. Eğer kendinizi akademik çalışmalar konusunda güvensiz hissediyorsanız, yaşam deneyiminin size öğretmiş olduğu şeyin değerini azımsamayın.
Aşk ve neşeye ilişkin tatlı keyifler 14 Ocak’ta Romansa ilişkin 5. Evinizde ve hayalperest Balık burcunda Venüs’ün yüzdüğü dönemde sizin aklınızı çeler. Bir amaç üzerine daha az odaklandığınız ve basit bir şekilde kendinizi olayların akışına bıraktığınız zaman çekimin büyüsü yaşanır. Müzik, sanat, dans ve başka yaratıcı arayışlar oyunbaz 5. Evinizde Venüs’ün enfes ifadeleridir. 23 Ocak’ta Güvenliğe ilişkin 4. Evinize düşen yaratıcı Kova burcundaki Yeniay aile konularında geleneksel olmayan bir perspektif sunacaktır.
Onun kariyer-odaklı Jüpiter ve Satürn ile kare oluşturması uzun dönemli profesyonel planlarınızı değiştirecek mücadeleler ortaya koyabilir. Ancak 23 Ocak’ta geleneksel yönetici gezegeniniz Mars’ın gerilemesi Topluluğa ilişkin 11. Evinizde olur. Şimdi bir adım geri atmak ve dost ve iş arkadaşlarınızla çözülmemiş meselelerinizi çözmenin zamanıdır. Böylece 13 Nisan’da o ilerlemeye dönerken kendinizi özgür hissedebilirsiniz.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 20 Aralık 2012, 22:34   #9 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Yay Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Yay Burcu Yorumları,
Yay Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu


Siz bir köşeyi döndünüz ve sonunda nereye gittiğinizi görebilirsiniz. Anahtar gezegeniniz olan Jüpiter 25 Aralık 2011 tarihinde yönünü değiştirmiştir. O Kendini Geliştirmeye ilişkin 6. Evinize girecektir. Bu sizin kişisel gelişim fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir. Gündelik rutin içinde değişiklik yapmak zaman alabilir ancak bu göze çarpan sonuçlar doğuracaktır. İhtiyacınız olan şey günbegün yapacağınız işlere odaklanmaktır. Başarı uzakta görünse bile yapmanız gereken şey budur.

Mesleki ilerlemeler konusunda bu ay biraz geri kalabilirsiniz çünkü fiziksel Mars 23 Ocak’ta bir sümüklüböcek hızında geri geri gitmektedir. Mars 13 Nisan’a kadar Kariyere ilişkin 10. Evinizde gerileyecektir, bu sizi yavaşlatmaya ve son yaptığınız işi gözden geçirmeye zorlayacaktır. Planlarınızı gözden geçirmeli ve amaçlarınıza ulaşmak için kendi zaman çizelgenizi oluşturmalısınız.

Neyse ki, Rüyalar ve Dileklere ilişkin 11. Evinizdeki gerçekçi Satürn’den bir yardım alacaksınız. Neptün bu ayda serbestçe akan üçgen oluşturacaktır. Bu uzun süreli açı tam olarak 10 Ekim’e kadar sürecektir. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için uygun bir strateji izlemeniz gerekir. Disiplinli ve sabırlı olma zamanıdır.

Duygusal bir kriz 9 Ocak’ta Yengeç burcundaki Dolunay’da ortaya çıkacaktır. Derin Paylaşmaya ilişkin 8. Evinizde bunun etkisi görünecektir. Güneş’in elektrikli Uranüs’le oluşturduğu parlak beşli açı yaratıcı fikirler ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Bu dönemde duygularınızla fazla bağlantılı olmayacaksınız. Akıllı Kova burcundaki Yeniay 23 Ocak’ta Kendinize Değere ilişkin 2. Evinizde harekete geçer, ancak onun iyimser Jüpiter ve kötümser Satürn ile yaratıcı kare yapması anlaşılması zor bir denge oluşturacaktır.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 20 Aralık 2012, 22:35   #10 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Oğlak Burcu Ocak 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi,
2013 Ocak Ayı Oğlak Burcu Yorumları,
Oğlak Burcunu Ocak 2013 te Neler Bekliyor,

Rezzan Kiraz Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu


Sizin yeni yılınız genellikle Oğlak burcu boyunca yolculuk yapan Güneş ile hızlı bir başlangıç oluşturacaktır. Bu dönemde boşa giden çabalarınızı azaltabilmek için daha temkinli davranmalısınız çünkü eylem gezegeni olan Mars 23 Ocak’ta gerilemeye başlayacaktır. Onun geriye doğru hareketi Büyük Fikirlere ilişkin 9. Evinizde 13 Nisan’a kadar devam edecektir. Bu, geleceğe yönelik vizyonunuzda göze çarpan bir değişikliğe yol açabilir.

Yolculuk, eğitim ve inanç sistemleri muhtemelen en fazla etkilenecektir, böylece siz bir plan yapmayı düşündüğünüz zaman, ek bilgiler sizi başka bir yöne çevirecektir. Ancak sizin mantıklı beyniniz Sinde gayretli Oğlak burcuna giren Merkür ile daha ileri bir organizasyon vitesine geçecektir. Bu, stratejik olarak düşünmek için iyi bir zamandır. Kısa dönemli amaçlarınızın yerine uzun vadeli planlamalar yapabilirsiniz.
9 Ocak’ta Partnerlere ilişkin 7. Evinizde aydınlanan Yengeç burcundaki Dolunay ilişkilerinizin daha sıcak olmasını sağlayacaktır. Sevecen Venüs 14 Ocak’ta duygusal Balık burcuyla dansına başlar—bu durum bu ayın ana konularından biri olacaktır. Ancak 20 Aralık’ta Güneş’in Gelirlere ilişkin 2. Evinize ve Kova burcuna girmesi finans konularına daha soğukkanlı ve daha özgün yaklaşmanızı sağlayacaktır.
23 Ocak’ta Kova burcundaki Yeniay gelirinizi artırmanız için yeni fikirlerin tohumunu atacaktır. Bunu yenilikçi Uranüs ile bir altmışlık oluşturarak yapar. Ancak, Halka Karşı Sorumluluğa ilişkin 10. Evinizdeki çalışkan Satürn’den gelen sınırlayıcı bir kare mevcut zorunluluklarınızı göz önünde bulundurmanızı gösterir.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 ocak ayı akrep burcu yorumları, 2013 ocak ayı aslan burcu yorumları, 2013 ocak ayı balık burcu yorumları, 2013 ocak ayı başak burcu yorumları, 2013 ocak ayı boğa burcu yorumları, 2013 ocak ayı ikizler burcu yorumları, 2013 ocak ayı koç burcu yorumları, 2013 ocak ayı oğlak burcu yorumları, 2013 ocak ayı terazi burcu yorumları, 2013 ocak ayı yay burcu yorumları, 2013 ocak ayı yengeç burcu yorumları, akrep burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, akrep burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, aslan burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, aslan burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, ayı, balık burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, balık burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, başak burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, başak burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, boğa burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, boğa burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, burç, ikizler burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, ikizler burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, kiraz, koç burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, koç burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, ocak, oğlak burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, oğlak burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, rezzan, rezzan kiraz ocak 2013 akrep burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 aslan burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 balık burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 başak burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 boğa burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 ikizler burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 koç burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 oğlak burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 terazi burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 yay burcu yorumu, rezzan kiraz ocak 2013 yengeç burcu yorumu, terazi burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, terazi burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, yay burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, yay burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, yengeç burcu ocak 2013 rezzan kiraz burç analizi, yengeç burcunu ocak 2013 te neler bekliyor, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557