Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03 Ocak 2013, 00:14   #1 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart Nuray Sayarı Şubat 2013 Burç Yorumları

Nuray Sayarı 2013 Şubat Ayı ile ilgili yorum yapınca bu başlık altında paylaşacağız. İzlemede kalın...
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 02 Şubat 2013, 00:01   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Nuray Sayarı Şubat Ayı Burç Yorumları 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları2013 Şubat Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - 2013 Şubat Ayı Burçlar - Nuray Sayarı Burç Yorumları - 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Burç Yorumları - Nuray Sayarı 2013 Şbat Ayı Burç Yorumları - Aylık Burç yorumları - Burçlar, Şubat 2013 de Neler Bekliyor
Nuray sayarıdan şubat ayı burç yorumları
Forumrenkli.com
2013 Nuray Sayarı Şubat Ayı Burç Yorumları - Nuray Sayarı Şubat 2013 Burç Yorumları
Koç Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi

2013 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu

Geçen ay gezegenler çok hareketliydi ve bir anda bütün burcunuzda gezegenler öne çıkmıştı. Bu eğilim Şubat ayında da devam edecek ve gezegenlerin ilerleme hareketi hızlı olacak. Yaşamınızda olaylar hızlı gelişecek. Bu dönemde kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Bu dönem yapılacak bir kariyer değişikliği İş yükünüzü artırabilir. Bu ay, geçen ayki kadar olmasa da, yine güçlü nir kariyer evresindesinİz. Bu ay dikkatiniz sosyal hayata dönük olacak. Ayın 19'dan sonra ruh dünyanıza yöneleceksiniz.

İlişkiniz test edildi ve gelişti. Şubat ayında eşiniz ya da sevgiliniz sizin kariyer hedeflerinizi destekleyecek. Bu ay yüksek statüde insanlarla tanışacaksınız ve bu size kariyerinizde yardımcı olacak. Kariyer hedeflerinizi bu yıl sosyal bağlarınızla elde edebileceksiniz ve bu ay bu durum yoğun olarak yaşanacak. Şubat ayında sosyal ilişkileriniz yeteneklerinizden daha önemli olacak.
Bekârlar Koçlar, kariyer fırsatlarını kovalarken aşkı bulabilirler. İş yerlerinde patronları veya müdürleri ile aşk yaşayabilirler. Sürmekte olan ilişkilerde duygu eksikliği ve monotonluk baş gösterecek. Var olan ilişkilerinizi duygu katarak alevlendirebilirsiniz.1-15 Şubat arasında Güneş, gezegeniniz Mars'la birlikte dolaşacak. Daha fazla enerjiniz olacak ve atletik kabiliyet kazanacaksınız. Daha fazla karizma sizi bekliyor. Bekârlar için bu bir aşk fırsatı yaratabilir.
Ayın 6'sından 19'una kadar Güneş'in Neptün'le beraber hareket etmesi size anlayış kazandıracak. Mars ile Neptün'de ayın 20'sinden 22'sine kadar bir arada olacaklar.Ayın 19'daıı 28'ine kadar eğer mümkünse yurt dışı gezilerinden kaçının.
Şanslı Günler: Şubat 7, 8, i 6, 17, 25, 26

Boğa Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu

Geçen ayla yorumların pek çoğu bu ay içinde geçerli olacak. Gezegenlerin çoğu burcunuzun ufkunun üstünde, kariyer eviniz olan 10. ev güçlenecek. Ailenizi yöneten 4. eviniz ise boş kalacak. Bu yüzden kariyerinize odaklanmakta fayda var. Çalışmak bu dönem ailenize hizmet etmenin en İyi yolu olacaktır. Bu dönem pek çok mutluluk ve başarı yaşayacaksınız.
Ayın 8'inde gezegenlerin gücü doğuda toplanıyor ve burada uzun süre kalacaklar. İnisiyatif kullanma, sosyal becerilerin önüne geçecek.
Kişisel özgürlüğü ve değer yargılarını Öne çıkarmanın zamanı şimdi. Bugünlerde diğer insanlara daha az ihtiyacınız olacak. Bu dönemde sosyal yaşamınız oiacak ama bağımlı biri olmayacaksınız.
Aşk hayatınız akti f durumda. Venüs ayın 8'inden 11'ine kadar aşk gezegeninize eşlik edecek. Bu size mutlu romantik fırsatlar sunacak. Bekârlar için buna romantik bir buluşma diyebiliriz. Bu daha önce tanıdığınız biri olabilir. Ama onun peşinden koşan siz olacaksınız.
Sağlığınız genelde iyi ancak ayın 19'una kadar dinlenin ve rahatlayın. Ayın 4'ünden sonra detoks rejimi yapabilirsiniz. Ay m 4'üne kadar karaciğerinize dikkat edin. Dördünden itibaren omurganıza, dizlerinize, kemiklerinize özen gösterin. Ayın 16'sı ile 19'u arasında ve 20'si ile 22'si arasında rüyalarınıza dikkat edin.
Şanslı Günler: Şubat 1, 9, 10, II, 18, 19, 27, 28

İkizler Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu

Geçen ay burcunuzun 8. evi çok güçlüydü. Bu yüzden cinsel olarak aktif olduğunuz bir dönemdi. Bu dönem deloks ve kişisel gelişim, değişim dönemiydi. Geçen ayın 20'sinde burcunuzun 9. evi güç kazandı ve bu ayın 19'una kadarda öyle kalacak. Burcunuzun 9. evi güç kazandığında hepimiz öğrenci oluruz.
Bu dönemde daha derin mevzular üzerine eğileceksiniz. Din ve felsefe, teoloji, yabancı kültürler ve dış işleri gibi konular yaşamınızda önem kazanacaklar. Bu özelikle üniversitede veya daha yüksek tahsil yapanlar için geçerli olacak. Size bu ay pek çok seyahat görünüyor.
Bu fırsatlardan yararlanmalısınız.Ayın 19'ıında Güneş sizin burcunuzun yarısını geçecek ve kariyerinizde yıllık zirveyi göreceksiniz. Kariyerinizde gelişine ve başarı ile birlikte yüksek hedeflerinizi elde etmek yolunda önemli mesafe kaydediyorsunuz. Ayın 2 Tinden sonra yönetici gezegeniniz Merkür dönencenizin yarısını aşacak. Siz şu an en tepede ve zirvedesiniz, artık onurlandırılacak ve ödüllendirileceksiniz. Aile üyeleri de aynı dönemde çok başarılı olacaklar, Bugünlerde aile hayatınızla kariyeriniz arasında bir çatışma olmayacak.
Ayın 23'ünde Mars burcunuzun 10. evine girecek. Bu sizin çok çalıştığınızın bir göstergesidir. Siz veya şirketiniz agresif olarak piyasada rekabet ediyorsunuz. Bunun yanında size kariyerinizde yardımcı olan yüksek yerlerde dostlarınız olduğu görülüyor.

Aşk hayatınız mutlu bir şekilde devam ediyor. İlişkilere hızla giriyorsunuz. Çok hızlı âşık oluyorsunuz. Sizin sorununuz âşık olmak değil, aşkı sürdürebilmek. Diğer insanlarla buluştukça bir araya geldikçe âşık olma fırsatları da çoğalıyor. Arkadaşlarınız size aracılık bile ediyor. Bazen arkadaş olduğunuz insanlar bir süre sonra sizin için değişik anlam taşıyorlar.Geçen yıl sizi güçlü insanlar çekiyordu. Bu yıl Haziran'ın 4'üne kadar daha çok hem bir romantik sevgili hem bir arkadaş olabilecek insanlarla ilgileniyorsunuz.
Ayın 19'undan sonra sağlığınızın daha çok ilgiye ihtiyacı var. Daha çok dinlenin, rahatlayın ve yüksek enerji seviyenizi korumaya çalışın. Sağlığınızı yıllık raporda belirtilen uygulamaları yaparak güçlendirin.
Şanslı Günler: Şubat 2, 3, 12, 13, 20, 21

Yengeç Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Geçen ay güçlü bir kariyer döneminizdeydiniz, bu ay da bu durum devam edecek. Geçen ay, yılınıza gezegenlerinizin birçoğu burcunuzun ufkundayken başladınız ve bu ay bu oran artacak. Yılınızın en güçlü kariyer dönemlerinizden binlidesiniz, belki de hayatınızın en güçlü kariyer dönemi bu. Siz ailenizi göz ardı edebilecek yapıda biri değilsiniz ama bu zaman dilimi onlara kariyerinizde daha başarılı olarak hizmet edeceğiniz bir dönem.

Finansal durumunuz bu ay iyi. Kariyeriniz iyi gidiyor. Maaşınıza zam alabilirsiniz. Para gezegeniniz ayın 1 'inden 15'İne kadar Mars'la beraber gezecek. Bu size patronlarınızın finansal açıdan destek çıkacakları anlamına gelmektedir. İyi bir profesyonel olarak ününüz size başka fırsatlarda getirecek. Bugünlerdeki tek olumsuzluk fazla risk almanız. Para konularında cesur olmak iyidir fakat acele etmek zararı getirir. Eşiniz veya sevdiğiniz kişi yılın en iyi finansal durumunda. Bu kişi bu dönem size çok cömert davranabilir. Bu dönem borçlarınızı ödemek için iyi bir dönem. Finansal israfınızı bu ay en aza indirmelisiniz. Finansal hayatınız basİtleştirİn. Ayın 19'undan sonra gelecek olan refah İçin yer açın.

Eğer evliliğiniz veya ilişkiniz geçen ay hayatta kaldıysa bu ayda hayatta kalacak. Aşk gezegeniniz Satürn'ün geri çekilmesi hayatınızdaki aşkla ilgili kararlan geciktireceğiniz anlamına geliyor. Bekâr Yengeçler ciddi bir ilişkiye girmek için acele etmemeli. Olan ilişkinizin tadını çıkarın ve çok uzak erimli planlar yapmayın. Bekârlar için cinsel olarak aktif olacağınız bir dönem.
Ayın 19'unda burcunuzun 9. ev güçlenecek. Bu dönem öğrenciler için iyi bir dönem olacak. Çalışmalarınıza daha fazla ilgi göstermek size başarıyı getirecek.

Şanslı Günler: Şubat 4, 5, 6. 14, 15, 22, 23


Aslan Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Aslan Burcu Yorumu

Geçen ay için yazdığımız birçok eğilim bu ay içinde geçerli olacak. Bu ayın 19'una kadar hala yıllık sosyal zirvenizdesiniz. Hedeflerinize ancak uzlaşmayla ulaşabilirsiniz. Diğer insanların sempatisine hala muhtaçsınız.Geçen ayın sonunda gezegenlerin gücü burç haritanızın alt kısmından üst kısmına doğru hareketlendi. Gelecek beş ya da altı ay burç haritanızın üst kısmı burcunuzu yönetecek. Yılınızın gün ışığı dönemine giriyorsunuz. Ayağa kalkıp hedeflerinize doğru yürüme zamanı. Umuyoruz ki geçen altı ayda duygusal uyumu sağladınız. Bu uyuma bağlı kalın. Ev ve aile işlerini sonraya bırakın.

Para gezegeniniz geçen ayın 13'ünde Oğlak burcuna girdi ve bu ayın 3 Hine kadar orada kalacak. Finansal kararlarınız isabetli olacak. Finans konularında ağırbaşlısınız. Tasarruf yapmanın ve yatırım yapmanın erdemlerini anlıyorsunuz artık. Para idaresi konusunda daha iyi bir anlayışınız var. Bu dönem tasarruf yapmak ve yatırım için iyi bir dönem. Ayın 4'ünde para gezegeniniz 7. eviniz olan Kova dönencesine giriyor. Finansaİ geleceğinizde bu dönemde diğer insanların size olan sempatisine kalmış durumda. Ne kadar yetenekli veya erdemli olduğunuz hiç fark etmez, diğer İnsanların onayı olmadan parayı bulamayacaksınız. Eşiniz, ortağınız ve arkadaşlarınız size finansal olarak yardım edecekler.

Sosyal hayatınız bu dönem çok aktif. İş ve sosyal ilişkilerinizi birleştirmeye çalışıyorsunuz. İş İlişkiniz olan insanlarla sosyalleşmeye çalışıyorsunuz. Sosyal bağlantılarınız kazancınız için çok önemli.
Ayın 19'undan sonra burcunuzun 8. evi güçlenecek. Bu dönem cinsel olarak aktif duruma geleceksiniz. Ayın Tinden 15'ine kadar Güneş'in Mars'la beraber hareket etmesi sonucu biraz aşırıya kaçabilirsiniz.
Ölümle ilgili rüyalar görebilir ya da iş yerinizde ölümle burun buruna gelebilirsiniz. Bu karşılaşma ölüm korkunuzu yenmenizi sağlayacak.
Şanslı Günler: Şubat 7, 8, 16, 17, 25, 26

Başak Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu

19 Şubat itibarı ile Güneş, 7. evinize girecek ve size sosyal yeteneklerinizde zirveye ulaşma olanağı sunacak. Bu ay, güçlü gezegenlerin en az yansı 7. evinizden geçeceğinden bekâr Başaklar yeni aşk fırsatları yakalayacaklar. Jüpiter'in 8. evinizde olmasıyla beraber cinsel faaliyetleriniz artacak.
19 Şubat sonrası sağlığınız hassas bir döneme girecek. Sağlığınız uzun vadede iyi olsa bile bu dönem sağlığınızın en iyi olduğu dönemlerden biri olmayacak. Bu dönemde dinlenmeye, rahatlamaya ve enerji düzeyinizi yüksek tutmaya dikkat etmelisiniz.

Şubat'm 19'undan 20'sine kadar olan döneminde ev ve aile bireyleri arasında bazı sıkıntılar yaşanabilir. Bu ay evinizde yangına karşı önlemlerinizi arttırınız. zehirli maddeleri çocuklardan uzakta tutunuz ve araç kullanırken dikkatli davranınız.
Şubat'ın 16'sı ve 20'si arasında çok gerçekçi rüyalar göreceksiniz. Eğer sosyal yardım faaliyetleriyle şimdiye kadar ilgilenmediyseniz bu dönem bu faaliyetlere başlamak için çok uygun bir dönem olacak. Bu dönem yoga, tai chi ve meditasyon oldukça yararlı olabilir.

Şimdiye kadar gezegenlerinizin dönencenizin alt bölgesinde bulunması sizde karanlıkta kaldığınız duygusunu yaratmış olabilir, ancak bu aydan sonra gezegenleriniz üst bölgeye çıkmaya başlayacak ve yaşamınızda ışığa tekrar kavuşacaksınız. Bu dönemde ev ve aile İşlerini bir kenara bırakıp kariyeriniz üzerine odaklanmanızda yarar var.19 Şubat tarihine kadar çok güzel iş teklifleriyle karşılaşacaksınız.
Bu ay iş yaşamınızda amaçlarınıza ulaşmaya başlayacaksınız. Bir Başak için çalışmak, kendi başına bir amaç olduğundan çok mutlu hissedeceksiniz. İşleri Başaklara yaşam nedeni verirler. Ayrıca bu ay işyeriniz size, aşk ve sosyal olanaklar da sağlamaya başlayacak.
Şanslı Günler: Şubat i, 9, 10, 11, 18, 19, 27, 28


Terazi Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Terazi Burcu Yorumu

19 Şubat tarihine kadar Teraziler bu yılın kişisel zevk zirvesinde olacaklar. Bu dönemde her an ve her yerde eğlence, zevk ve keyif sizi bulacak.
Parasal durumunuz son zamanlarda düzelme göstermekteydi ve Venüs'ün parasal gezegeninizin peşine takılmasıyla 7 - 12 Şubat tarihleri arası bolluk ve bereket yaşayacaksınız. Parasal konularda oldukça şanslı bir döneme girmenize rağmen maddi konulara fazla ilgi duymayacaksınız. Hâlbuki bu dönemde çevreniz ortak iş yapmak isteyen pek çok zengin kişiyle dolacak.

23 Şubat tarihine kadar aşk konusunda rahat davranan Teraziler, bu tarihten sonra aşk ilişkilerini daha ciddiye alacaklar. Bu ay boyunca bekar ya da ilişkisi olmayan Teraziler pek çok aşk ilişkisine girebilirler. Aşkı değişik bir tür eğlence olarak kabul ettiğiniz bu dönemde sizi en fazla eğlendiren kişiye âşık olabilirsiniz. Ancak aşk hafife alınacak bir konu değildir.
Güneş ile beraber hareket eden aşk gezegeniniz 1-15 Şubat tarihleri arası içinde bulunduğunuz ilişkinin aşk veya arkadaşlık olduğu konularında kendinizi sorgulamanıza neden olacak. Bazen İlişkiler arkadaşlık olarak başlayıp daha sonra aşka dönüşebilirler.
19 Şubat sonrası, sağlıkları Ocak ayından daha iyi olan Teraziler bu alana daha fazla ilgi gösterme ihtiyacı duyacaklar. Plüton, Satürn ve Jüpiter gezegenlerinin olumsuz etkilerinden kurtulmak için sağlığınıza bu dönemde özen göstermelisiniz. Mart ayında bu resme Uranüs gezegeni de katılacak ve işiniz zorlaşacak. Şubat ayında dinlenmenize, beslenme düzeninize ve sağlık önlemlerine çok önem vermelisiniz. 23 Şubat sonrası yüz ve adrenalin bezlerine; 21 Şubat sonrası ise ince bağırsaklar, akciğerler, kollar, bacaklar ve omuzlarınıza dikkat etmelisiniz.Şanslı Günler: Ocak 6, 7, 16,17, 24, 25


Akrep Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrepler için Güneş ve Mars gezegenlerinin 4. evlerinde bulunması yaşadıkları yerlerde tadilat ve tamir yapmaları için ideal bir dönem oluşturacak. 19 Şubat tarihi itibarı ile 5. evlerinin güçlenmesi sayesinde Akrepler kişisel zevklerinin zirvesine ulaşacaklar. Bu dönemde eğlenme dürtünüz çok yüksek olacak ve yaşı uygun olan Akreplerin üreme kapasiteleri artacak.

4. evlerinin 23 Şubat tarihine kadar güçlü kalması Akreplerin ailelerine bu dönemde destek olmalarını gerektiriyor. Bu dönemde ailenize ilgi gösterin ve onların problemleri karşısında yanlarında bulunun. 19 Şubat sonrası ise özellikle çocuklarınıza ve onların sorunlarına önem vermelisiniz.
Bulunduğunuz görevlerde bu ay işinizi severek ve eğlenerek yaptığınızı fark edeceksiniz. Kariyer planları yapan Akrepler ise bu dönemde planladıkları kariyerlerinin en eğlenceli ve kendilerinin en başarılı olacağı pozisyonlar olduğunu fark edecekler.

7-9 Şubat tarihleri arası sizi aşkta mutlu edecek biriyle tanışabilirsiniz. İlişkisi olmayan Akreple yeni bir kişiyle tanışabilirler ilişkisi olanlar ise sevdikleriyle yaşadıkları mutluluğu güçlendirip arttırabilirler. Bu dönemde ortaya çıkacak yeni aşkların büyük çoğunluğu eğlenceli ve ciddi olmayan tip ilişkiler olacak. Zaten Şubat ayı Akreplerin aşk alanında çok aktif oldukları bir dönem olmayacak.

19 Şubat sonrası sağlığınız çok iyiye gidecek. İstediğiniz her şeyi gerçekleştirebilecek enerjiye sahip olacaksınız. 23 Şubat tarihine kadar ayak bilekleriniz ve bacaklarınıza bu tarihten sonra ise ayaklarınıza özen göstermelisiniz. Bu bölgelere düzenli masaj yapmalısınız.
Şanslı Günler: Şubat 4, 5, 6, 14, 15, 22, 23


Yay Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Yay Burcu Yorumu

Şubat ayında gezegenler topluluğu Yayların doğu bölgesinden batıya olan göçlerine başlayacaklar. Mart ayına kadar olan süreçte bazen özgür bazen ise sosyal olarak bağımlı hissedebilirsiniz. Bu dönemde yeteneklerinizi dengeli kullanarak başarılı olmanız gerekmektedir.Aşk yaşamınız hareketli olsa da bu ay büyük değişiklikler beklememelisiniz. Aşk gezegeniniz çok hızlı hareket ettiğinden pek çok sosyal toplantıya katılacak ve özgüveninizi sergileyeceksiniz. Ancak değişik toplantılarında pek çok kişiyle tanışmanıza rağmen aradığını aşkı bulamayacaksınız.

8 Şubat tarihine kadar servet ve zenginlikle ilgilenecek pahalı hediyelere önem vereceksiniz. Ancak bu tarihten 21 Şubat tarihine kadar entelektüel uyum sevgilinizde aradığınız şey olacak. 21 Şubat tarihi sonrası ise duyguların uyumu ilişkilerinizde rol oynayacak. Bu ani değişiklikler Yay burcunun aşktaki değişken yapısını göstermektedir.

23 Şubat tarihinde Mars gezegeninin 4. evinize girmesiyle evinizde bakım ve onarım işlerine başlayabilirsiniz. Bu dönemde aile bireyleriniz biraz gergin hatta sinirli olabilir davranışlarınızda anlayışlı olmalısınız.
4-10 Şubat tarihleri arası iş arayan Yaylar içlerinden gelen sesi dinleyerek sevdikleri işlere kavuşacaklar. Bu ay para gezegeninizin geri çekilme hareketi devam edecek doiayısı ile maddi konulara dikkat etmeniz ve değişimlere hazırlanmanız gerekmektedir. Bu ay arkadaş ve dostlarınız parasal konularda size destek olacaklar.
Şanslı Günler: Şubat 7, 8. 16, 17, 25, 26

Oğlak Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Ocak ayında yaşanan Güneş tutulmasının yarattığı sarsıntılar bu ay sona erecek ve yaşamınız tekrar normale dönecek. Maddi durumunuz ayın 19'una kadar dorukta kalmaya devam edecek. 3 Şubal'taki yeni Ay ile birlikte maddi problemleriniz temizlenmiş olacak. Maddi olarak sizin yararınıza olan her şey siz İstemeden size gelecek. Geçen ay yaptığınız gibi bu ay da giderlerinize dikkat edin. gereksiz harcamaları kısın ve borçlarınızı ödeyin.

Kariyer gezegeniniz de olan Venüs'ün 4, Şubat'ta dönencenize girmesiyle daha güzel gözükecek daha iyi bir imaja sahip olacaksınız. Kariyer olanakları siz hiçbir şey yapmadan size gelecek. Aslında Şubat 2011 'de sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan istedikleriniz ayağınıza gelecekler. Bekârlar bu ay ciddi olmayan ancak eğlenceli ve zevkli İlişkiler yaşayacaklar. Patronlarınız, yöneticileriniz veya iş yerinizde sizden üst düzeyde bulunan kişilerden romantik yaklaşımlar göreceksiniz.Aşk hayatınız 2011 'de durgun geçecek olsa da çekiciliğiniz 3 - İS Şubat arası doruğunda olacak, Bu süreçte kendinizi yeni aşklara hazırlayabilirsiniz.

Bu ay sağlığınız gayet iyi olacak ancak omurganız, dizleriniz, dişleriniz ve kemiklerinize Özellikle 1 ~ 3 Şubat arası dikkat etmelisiniz. Ayak bilekleriniz ve bacaklarınıza 3 -- 21 Şubat, ayaklarınıza ise 21 Şubat'tan itibaren dikkat etmelisiniz. İnançsal gelişim ve iyileşmeniz 20-21 Şubat tarihlerinde gayet İyi olacak ve bu günler kişisel olarak mucizeler yaşayabilirsiniz.

Geçen ay fiziksel özgürlüğünüzü yaşadığınız gibi Şubat ayında da zihni özgürlüğünüzün tadını çıkaracaksınız. Maddi durumunuz çok iyi olduğundan kendinizi geliştirmeye ve hobilerinize özellikle 3. evinizin 19 Şubat'tan itibaren güçlenmesiyle istediğiniz kadar vakit ayırabileceksiniz. İnsanların akıllarını geliştirmeleri onlara ayrı bir zevk verir. Cahillik ve bir konuyu bilmemenin insana verdiği acı yanında kendini geliştirip bilgili olmak çok güzel bir duygudur. Şubat ayını bu gelişim için kullanın.
Şanslı Günler: Şubat1, 9, 10, U, 18, 19, 27, 28

Kova Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Kova Burcu Yorumu

Geçen ay gibi bu ay da Özgür duruşunuz çevrenizdeki olay ve kişilerin sizin istediğiniz gibi olmalarını sağlamaya devanı edecek. Her şeyin sayenizde harika olması ölçülü ve dengeli olduğunuz sürece iyidir. Yalnız aşın arzularınızı kontrol ediniz.
Şubat ayında sağlığınız ve kuvvetiniz bu yılın zirvesinde olacak. Bu sayede her yapmanız gerekeni anında yapabileceksiniz, Zaten doğal olarak harika göründüğünüzden bu ay güzelliğinize fazladan zaman ayırmanıza gerek kalmayacak. Bekârsanız hangi yaşta olursanız olun yeni bir aşk sizi bulacaktır. Evliyseniz eşiniz size daha fazla aşkla bağlanacak.

Sağlığınız çok iyi olmasından dolayı spor ve egzersiz programlarında kendinizi bazen gerekenden fazla zorluyorsunuz. Enerjinizi dikkatli kullanmaya ve dinlenerek rahatlamaya önem verin.
Her şeyi bir an önce yapmak isteğinizi dengelemeye çalışın. Başkalarıyla konuşurken sözlerinize dikkat edin ve kırıcı olmaktan kaçının. Sabırsızlık bazen insanlar için zarara neden olabilir.

20 Ocak tarihinden itibaren gireceğiniz süreçte kişisel zevklerinizin doruğuna çıkacaksınız. Bu zevkler genelde fiziksel zevkler olup görünüşünüz ve imajınızda etkili olacaklar. Daha alımlı ve çekici olmaya çalışacaksınız. Bu ay istediğiniz giysi ve aksesuarları almanın tam zamanıdır.
Şanslı Günler: Şubat 2, 3, 12, 13, 20, 21


Balık Burcu Şubat 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Nuray Sayarı Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu

Her zaman olduğunuz gibi Şubat ayında da çevrenize karşı hayır işleri yapmaya devam edeceksiniz ancak bu ay yardımlarınız aç ve evsiz kalmış kişilere odaklanacak. Aslında yaptığınız hayır işleri sizin inanç dünyanızı güçlendirmektedir ve sizin için yaptığınız her iyilik bir banka hesabına yatırdığınız birikimleriniz gibi rol oynamaktadır. Ne kadar çok birikiminiz varsa o kadar kendinizi ruhen zengin hissetmektesiniz. Ayrıca hayır işlerinde tanışacağınız kişiler size maddi olanaklara sağlayacak insanlar dolayısı ile yaptığınız iyiliklerin karşılığını sadece ruh dünyanızda değil bu dünyadaki yaşamınızda da alacaksınız.

Şubat ayına girerken eğer maddi problemleriniz varsa her ne kadar ters gözükse de hayır işleri yapmaya devam edin. Yaptığınız iyiliklerin maddi karşılığını kesinlikle göreceksiniz. Dünya yaptığınız hayır işlerinden dolayı size borçlu ve her an size geri ödeme yapacak durumda.Sağlığınız bu ay gayet iyi ancak ayak bilekleriniz, bacaklarınız ve ayaklarınıza önem verin. 19 Şubat tarihinden itibaren kişisel zevkierinizin zirvesinde olacaksınız. Ruh dünyanızda tatmin olduğunuz kadar fiziksel ihtiyaçlarınızı da bu ay doyuma ulaştırmalısmız.

Mars gezegeninin 23 Şubat tarihindeki hareketiyle motivasyonunuz çok artacak ve her istediğiniz şeyi yapacak güç ve enerjiye sahip olacaksınız. Bu tarihten itibaren parasal ve kariyer olanakları size gelmeye başlayacak ve siz istediğinizi seçecek duruma geleceksiniz. İşsiz Balıklar bu ay istedikleri işlere kavuşacaklar.
Şubat ayında sadece kariyer olanakları değil yeni aşklar da sizi takip edecek. Eğer şu an bir ilişki içindeyseniz sevdiğiniz sizi çok daha mutlu etmeye başlayacak. Bu ay kariyer, parasal konular ve aşk alanlarında en iyi dönemlerinizden bîri ildesiniz.
Şansli Günler: Şubat 4, 5, 6, 14, 15, 22, 23

2013, 2013 Nuray Sayarı, 2013 Nuray Sayarı Şubat Ayı Burç Yorumlar, Şubat, Şubat Ayı Burç Yorumları, Ayı Burç Yorumları, Burç, burç yorumları, Nuray, Nuray Sayarı, Nuray Sayarı 2013, Nuray Sayarı şubat 2013, Nuray Sayarı şubat ayı, Nuray Sayarı astroloji, Nuray Sayarı ay yorumları, Nuray Sayarı burç, Nuray Sayarı burç yorumları, Sayarı, Yorumları

Alıntı
Hüseyiи. Bunu beğendi.

.

Konu ∞ MαsαL tarafından (02 Şubat 2013 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir..
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları download, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları driverları, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları e-book, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları e-kitap, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları filmi, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları gsm, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları haberleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları hikayeleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları hileleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları msn, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları oyunları, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları programı, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları resimleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları scripti, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları smf, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları videosu, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları yemek tarifleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları yükle, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları ödevleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - nuray sayarı burç yorumları şarkı sözleri, ayı, burç, nuray, nuray sayarı 2013 şubat ayı, sayarı, yorumları, şubat


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557