Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Đeѕtinα.
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03 Ocak 2013, 00:45   #1 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart Aylin Sungur 2013 Burçların Aşk Hayatı

Yeni yılda aşk hayatınız nasıl olacak? Hangi dönemlerde aradığınız aşk kapınızı çalacak mı? 2013 yılında aşk hayatına dair her şey...


Koç ile aşk
Değişken aceleci kararsız inatçı bir karakter olmakla beraber hoşgörü ve merhameti de oldukça kuvvetli bir burçtur . İşhayatındaki başarısı arkasındaki güce bağlıdır.2013” te içeride kopan fırtınalarını dışa vurmaya başlayacak. Koç ilişkisi fırtınalı dur durak bilmeyen bir ilişkidir. İlişkisi de hızlı meydana gelecek düşünüp tartışmak için pek yer bırakmayacak. Koç kendine güvenen bir burçtur buna bağlı olarak Koç ilişkisi ateşli şehvet dolu ama kavga gürültü de içerebilen inişli çıkışlı bir ilişkidir. Flört etmek ilişkinin ana hatlarıdır. Zorlukları: Koçların tek zayıf noktası aşırı kıskançlıktır. Gizli kapaklı evlilik planlarınızı tamamıyla aklınızdan çıkarmalı bunu olabildiğince aleni bir şekilde gerçekleştirmelisiniz ereksiz endişe ve kuruntularla sevdiğinize ve kendinize hayatı zehir etmemelisiniz. Temmuz ve Ağustos ayları ilişkiler konusu da biraz zorlayıcı geçebilir. Avantajları: Eylül 'ün ilk günlerinden itibaren tutkularınız artıyor. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda duygularınızı etkileyen kişilerle tanışabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Evlilik nişan gibi konular daha fazla gündeme gelebilir. Sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Evliler Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atabilirsiniz. . Öte yandan çekiciliğinizin de oldukça artacağı bu dönemde tutkulu bir cinsel yaşantınız olabilir. Bazılarınız 23 Kasım-17 Aralık arasında duygularınızı derinden etkileyen kişiler ve olaylarla karşılaşabilir kıskançlık endişe kuruntu gibi sizi olumsuz ruh haline sokacak duygular içine girebilirsiniz.

Boğa ile aşk
2013 yılının ilk altı ayında aşk ve ilişkiler konusu çok fazla gündeminizde olacak. Özellikle 7 Mart'a kadar olan dönemde eski ilişkileriniz veya ilişkinizde yaşadığınız sorunlarla yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu süreç sizin için ilişkide ve aşk hayatınızda şimdiye kadar yolunda gitmeyen problemleri çözmek için fırsatlar sunacak. Bu dönemde yine Eski gönül ilişkinizin canlanması kapandığını sandığınız yaralarınızı tekrar açabilir ve canınızı acıtabilir veya huzura kavuşabilirsiniz. Avantajları: Olumlu tavırlarınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Özellikle 18 -21Mart arasında… Aslında bu dönemde her türlü konuda şansınız yükseliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın. o güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekmeye başlayabilir ve onları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Zorlukları: Bu arada gizli düşmanlıklar ve gizlenmesi gereken ilişkiler de gündeme gelebilir. Bu dönemde gizli kapaklı kalan ne varsa açığa çıkma potansiyeli ilişkileri koparma noktasına getirebilir. Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir. Mayıs sonları ve Haziran başlarında Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak evlenmek ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz. Eylül’den itibaren aile hayatına daha fazla değer vereceksiniz.
Kasım döneminde sağlık konularıyla biraz daha fazla ilgilenebilirsiniz. Kasım’da yaşanacak tutulma ilişkileriniz üzerinde etkili olacağı için tutulmanın etkisiyle ilişkilerinizde değişimler yaşayabilirsiniz.

İkizler ile aşk
2013 yılına başlarken ilişkilerinizle ilgili değişimler yaşamaya da hazırlanın. Bu yıl tutulmalar sizi en çok bu alanda etkileyecek. Özellikle Mayıs- Haziran ve Kasım- Aralık döneminde bu etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. Bu değişimler yepyeni bir ilişkiye adım atmak olabileceği gibi mevcut ilişkinizin farklı bir yönde ilerlemesi şeklinde de olabilir. Ocak ayının ilk yarısında yurt dışı bağlantılı konular yolculuklar eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir. Bu dönemde olayları ilişkilerinizle bağlantılı olarak yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ilişkinizle ve bulunduğunuz konumla ilgili başkalarının dikkatini çekecek önceden koyduğunuz hedeflerinize ulaşma fırsatı yakalayacaksınız. Avantajları: Daima çok konulaşacaksınız. Tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. O güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekmeye başlayabilir ve onları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Her ikiniz de çeşitli beklentiler içinde olduğunuzdan Mart- 4 Nisan arası sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Bu dönemde gizlenmesi gereken konular ve ilişkiler gündeme gelebilir. O güne kadar dost bildiğiniz kişilerin düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Olayları fazla kontrol edemediğiniz bir dönem yaşayabilir. bu dönemde çaresizlik hissiyle kendinizi kurban gibi hissedebilirsiniz. Veya duygusal anlamda sevdiğiniz için çok fazla fedakârlık yapmak zorunda kalabilir sonra da bu yüzden kendinizi suçlayabilirsiniz. Zorlukları: Temmuz ayı ortası. Eşiniz sevgiliniz için rekabet etmenizi gerektiren durumlar karşınıza çıkabilir. Fakat mücadele gücünüz de arttığı için sonunda kazanan taraf siz olabilirsiniz. Özellikle 8 Ağustos’tan itibaren ilişkileriniz yüzünden yapacağınız harcamalar biraz huzurunuzu bozabilir. . 23 Kasım-17 Aralık döneminde dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz. iç sıkıntılarınızı kolay atlatmanıza yardımcı olabilir. Olmasa da deneyin!

Yengeç ile aşk
2013 Ocak ayının ilk yarısında yoğunlaşan duygular ve artan istekler tutku dolu beraberlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu etki altında partnerinize aşırı sahiplenici davranabilir gereksiz endişe ve kuruntular yüzünden kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu tavrınızın onu sizden uzaklaştıracağını aklınızdan çıkartmayın. Neyse ki Ocak ayının ikinci yarısında bu haliniz değişiyor. Daha iyimser ve kabullenici olmanız ilişkinizi olumlu yönde etkileyecek.
Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit
geçirebilirsiniz. Avantajları: Mart ayında İlişkilerinizle çevrenizin ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Birbirinizden ne kadar farklı olsanız da ev ortamında birlikte olmak size farklı deneyim kazandırır. Bu dönemde duygularınızı değiştirmek isteyen ilginç kişiler de karşınıza çıkabilir. Dikkatli olun. Nisan’dan itibaren biraz sıkıntılı bir dönem geçirebilirsiniz. Bu dönemde gizlenmesi gereken konular ve ilişkiler gündeme gelebilir. Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz. Okula dönme iş değiştirme düşüncelerine kapılabilirsiniz. Zorlukları: 27 Haziran arasında ise ikili ilişkileriniz oldukça önem kazanıyor. Bu tarihlerde evliliğiniz veya devam eden ilişkilerinizle ilgili olaylar sizi tartışmacı uzlaşmaz bir tavır içine sokabilir. Sevdiğinizi kırmak istemiyor ya da ilişkinizin yara almasını istemiyorsanız daha hoşgörülü ve serinkanlı olmaya çalışmalısınız. 27 Aralık arasına kadar ikili ilişkileriniz oldukça önem kazanıyor. Görüntün ile başlayacak olan etkiye zekânızı da dâhil ederseniz kazanırsınız.

Aslan ile aşk
2013 Ocak ayının ilk yarısında ikili ilişkiler sizin için ön planda olacak. Hayatınız asla sıkıcı olmayacak çünkü daima dramatik yükselişler ve inişler yaşayacaksınız ancak belli bir noktadan sonra yorulabilirsiniz. Aslan bir Ateş burcudur yani ilişkiler sımsıcak olacak ancak yanıp tutuşurken ilişkinizi de yok etmemeye özen gösterin. Bu da zaman zaman acı çekmenize neden olabilir. Bu hassasiyet altında yoğunlaşan duygular ve artan istekler tutku dolu beraberlikler yaşamanıza neden olabilir. Avantajları: Aslan Güneş tarafından yönetilir. İlişki ne zaman mükemmeli yakalarsa bunu anlayıp bozmamak için elinizden geleni yaparsınız. Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek. Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir.
Venüs Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız. Zorlukları: 9 Ağustos- 7 Eylül arasındaki dönem sizin için sıkıntılı ve karamsar bir dönem olabilir. Bu günlerde yalnızlık hissi artabilir duygularınızı kendinize dahi itiraf etmekten kaçınabiliriçinize dönük bir ruh hali içine girebilirsiniz. Olayları fazla kontrol edemediğiniz için kendinizi oldukça huzursuz hissedebilirsiniz. En iyisi size huzur verecek ortamlarda bulunmayı tercih etmeli ve olaylara fazla kendinizi kaptırmamalısınız. -29 Ekim arası tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Fakat bu konuda oldukça seçici davranabilir yoğunlaşan duygulara rağmen istediğinizi elde etmek konusunda çok acele etmeyebilirsiniz. .Onun mutluluğu sizin için çok önem kazanacak.

Başak ile aşk
2013 yılın ilk altı ayında burcunuzda hareket eden Mars enerjinizi ve çekiciliğinizi arttırıyor. Bu aylarda oldukça hareketli ve cesaretli olacaksınız. Bu transitin verdiği enerji ile her konuda gayretli olabilirsiniz 9 Ağustos- 7 Eylül arasında sosyal hayatınız hareketleniyor. Farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Sempatik ve sıcak tavırlarınızla kısa sürede kabul görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda aranan bir kişi olmanız ve herkesi sahiplenici şefkatli tavırlarınız sizi karşı cins açısından için cazip biri haline getirecek. Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak. Avantajları: 8 Eylül- 4 Ekim arasındaki dönem sizin için sıkıntılı ve karamsar bir dönem olabilir. İstediğinizi elde etmek için baştan çıkarıcı bile davranabilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra duygularınızın eskisi kadar güçlü olmadığını fark edebilirsiniz. Bu halinizi karşınızdaki kişiyi olduğu kadar sizi de şaşırtabilir. Veya son derece yoğun duygular mantıklı düşünmenize engel olabilir ve kıskançlık yüzünden hem kendinize hem de sevdiğinize hayatı zehir edebilirsiniz. Zorlukları: Sessiz mizacı ile fırtına öncesi sakinliği andıran bu burçlar kendi doğruları dışındaki olaylara karşı büyük tepkiler gösterebilir. Ekim-Kasım arası sahip olma arzularınız artıyor. Her şeyin dört dörtlük olması isteğiniz bazen yorucu olabilir. Hayatınızın biraz rast gele olmasına izin verin.. Bu arada ilişkileriniz yüzünden yapacağınız harcamalar biraz huzurunuzu bozabilir. Aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Terazi ile aşk
2013 Ocak ayının ilk yarısında size mutlu olma arzularınız ön plana çıkıyor. Kalbiniz boşsa âşık olmak veya sevdiğinizle daha yoğun paylaşımlar için içinizden yükselen arzular sizi harekete geçirecek. 8 Şubat – 6 Mart arasında ikili ilişkileriniz önemli olmaya başlıyor. Eşiniz veya sevdiğinizle sevgi dolu paylaşımlarda bulunabilir ilişkilerinizde uzlaşmacı davranabilirsiniz. Bu arada ilişkilerinizde zorlayıcı durumlar yaşanması da mümkün. Özellikle 8-17 Şubat tarihlerinde ilişkilerinizle ilgili beklenmeyen durumlarla karşılaşma riskiniz var. Ayrılıklarkopmalar yaşanabilir. Avantajları: Temmuz ve Ağustos ayları Yıldızlar sizin tarafınızda mükemmel bir ilişki yaşamaya hazır olun. Sabahlara kadar onunla dans edecek bir sevgili hayal eden bu burca! bunların sizde olduğunu hissettirebilirseniz size bağlanacaktır. Biraz neşeli biraz Kıskanç Hissettiklerinizin gelip geçici duygular olmadığını ona ömrünüzü adadığınızı ve onun bütün hayatının en önemli varlığı olduğunu ona anlatmalı ve ispat etmelisiniz ki size cevap versin ve bağlansın. O gelip geçici askı istemez. Onun bakışlarının ne kadar etkili olduğunu sürekli anlatarak onu gururlandıracak bir sevgili olabilirseniz sizi bırakmak istemeyecektir. Zorlukları: Bu burç kararsızlık burcudur. Ağustos’un son günlerinden itibaren sahip olmaya yönelik tutkularınız artıyor. Gereksiz endişe ve kuruntularla sevdiğinize ve kendinize hayatı zehir etmemelisiniz. Ayrılıklar kopmalar yaşanabilir. Ekim – Kasım arasında harika bir döneme giriyorsunuz. İlişkisi bitmiş olanlar Yurt dışında veya yolculuk sırasında başlamış fakat tamamlanmamış bir aşk macerasının tekrar gündeme gelmesi mümkün. Bu hareketlilik sizi arzuladığınız aşka veya sevgilinizle daha coşkulu bir beraberliğe götürebilir. Bu arada duygularınız sizi başkalarının onaylamadığı ilişkilere de yöneltebilir veya düzgün devam eden ilişkiniz bir anda bitirmek isteyebilirsiniz. Herkese çekici geleceksiniz.

Akrep ile aşk
2013 yılının ilk altı ayında sosyal hayatınız dostluklar ve arkadaş çevreniz çok fazla gündeminizde olacak. Özellikle 12 Mart'a kadar olan dönemde bu çevrelerden tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlarla yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. bu karşılaşma canınızı acıtabilir. Bir diğer olasılık da unutamadığınızı sandığınız eski aşkınızın artık sizi hiç etkilemediğini fark ederek huzura kavuşabilirsiniz. Bu arada devam eden ilişkilerinizle ilgili de sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir bulunduğunuz ortamlarda ilişkileriniz yüzünden birileri ile mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Avantajları: Akrep cinselliğiyle ünlü bir burçtur. İlişkinizin büyük bir bölümü cinsellik üzerinde kurulu olsa da derin ve duygusal bir ilişki yaşamanız için hiçbir engel yok. Sevdiğinizle birlikte eğlenceli ortamlara gidebilir keyif alacağınız aktiviteler yapabilirsiniz. Bu hareketlilik duygularınızı coşturabilir ve birbirinizi daha fazla sevmenizi sağlayabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu dönemde Venüs size aşkta mutluluk vaat ediyor. Zorlukları:. Haziran başlarında birdenbire başlayan sürpriz aşklar veya sürpriz kararlar olabilir. Bu dönemi iyi değerlendirebilirseniz sevdiğinizle de çok olumlu ilişkiler içinde olacaksınız. Öte yandan eğer haritanız da sert etkiler varsa ani ayrılıklar ani gerginlikler gibi bazı olumsuzluklar da mümkün. Arada sırada saklı kalması gereken şeyleri ortaya döktüğünüz için sorunlar yaşanabilir. 8 Ağustos’tan itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Kasım’da yaşanacak tutulma sizi etkileyeceği için yaşadığınız sorunlar ilişkilerinize kadar uzanabilir. Bu tutulmanın etkisiyle ilişkilerinizde değişimler yaşayabilirsiniz.

Yay ile aşk
2013 yılına başlarken ilişkilerinizle ilgili değişimler yaşamaya da hazırlanın. Bu yıl tutulmalar sizi en çok kişisel alanlar ve ilişkiler konularında etkileyecek. Sizin veya karşımızdaki kişinin hayatında önemli başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir. Birbirinizi karşılıklı olarak etkileyebilirsiniz. Özellikle Mayıs- Haziran ve Kasım- Aralık döneminde bu etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. Bu değişimler yepyeni bir ilişkiye adım atmak olabileceği gibi mevcut ilişkinizin farklı bir yönde ilerlemesi şeklinde de olabilir. Siz de ilişkileriniz aracılığıyla daha olgun ve farklı bir bilinç haline geçerek aşama kaydedeceksiniz. Avantajları: Onun önce ruhuna hitap edebilmelisiniz bunu başardığınız takdirde hayatınız zaten mükemmel geçecektir. Yeni ilişkiler ve yeni başlangıçlar için uygun bir dönemdesiniz ama duygularınız çok hızlı değişim gösterebilir ve verdiğiniz kararlardan kısa bir süre sonra vazgeçebilirsiniz. 5 Mart- 4 Nisan arası sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Bu dönemde günlük işler ve sağlık konularıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yoğunluk yüzünden sevdiğinizi ihmal etmemelisiniz. Bu sıkıntılı dönem 4 Nisan’dan itibaren değişiyor. Bu günlerde ilişkilerinize tekrar gereken önemi vereceksiniz. Olumlu tavırlarınızla sevdiğinizi mutlu edebilirbir süredir devam eden ilişkinizle ilgili evlilik nişan gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde eğer ilişkinizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız barışı sağlamak için de harekete geçebilirsiniz. Zorlukları: Gereksiz endişe ve kuruntular yüzünden kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu tavrınızın onu sizden uzaklaştıracağını aklınızdan çıkartmayın. Gene bu dönemde iş arkadaşlarınızdan veya ekibinizden biriyle bir gönül macerası yaşamanız mümkün. Enerjik olmanız karşı cinsin hoşuna gitse bile agresif ve tartışmacı tavırlarınız hoşuna gitmeyecektir bilin. Kasım-Aralık döneminde karamsar yalnız ve içine kapanık bir ruh hali size hiç yakışmayacak. İçinde bulunduğunuz durum zor olsa bile kendinizi buna kaptırmak yerine dikkatinizi farklı konular vermelisiniz. Cinsel hayatınız mükemmel olacak.


Oğlak ile aşk
2013 Ocak ayının ilk yarısında istekleriniz artıyor. Bu günlerde uzun zamandır düşündüğünüz şeylere sahip olmak için harekete geçebilirsiniz. Maddi açıdan değerli şeylere sahip olmak isteyebilir veya sevdiğiniz için bu tür şeyler alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi elinizde tutmak için harcadığınız paraya acımayacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda iyimser ve kabullenici bir hal içinde olmanız ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecek. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle duygusal etkileşimler içine girebilir yeni aşklar yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz veya eşinizle gezil programları yapabilir katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. 9 Şubat- 5 Mart arasında aile ilişkileriniz hareketleniyor. Bütün aile bir araya gelebilir ve birlikte çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Avantajları: Bu ilişkide paylaşılmış hedefler söz konusu olduğu için başarı şansı yüksektir. Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz. Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız. Zorlukları: Ocak doğumlular Ekim- Kasım tarihlerinde iş ve kariyer hayatınız önemli hale geliyor. Bu dönemde sosyal ortamlarda karşınıza çıkan kişiler hayatınızda etkili olabilir ve değişimler yaşamanızı sağlayabilirler. Kadersel sayılabilecek ilişkiler içine girmeniz mümkün. Pek rahat olmayacaksınız.

Kova ile aşk
20123Ocak ayının ilk yarısında iyi duygular içinde olacak olumlu ve sıcak tavırlarınızla çevrenizin beğenisini kazanacaksınız. Bu dönemde sosyal ilişkileriniz sevilme ve beğenilme istekleriniz artıyor. Arkadaşlık kurmak eğlenmek tatil yapmak için iyi bir zamandasınız. Duygularınızı iyi ifade ettiğiniz için isteklerinize kolay ulaşabilirsiniz. Öte yandan devam eden ilişkilerinizle ilgili de istediğiniz olumlu gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Fakat bu etkinin uzun sürmeyeceğini bilin ve fırsatları değerlendirmeye çalışın.
Sonuç olarak bu değişimlerden olumlu yönde etkilenebilirsiniz. Bu günlerde kısa yolculuklara çıkabilir Sevgiliniz veya eşinizle birlikte yapacağınız gezilerde sizi mutlu edecek gelişmelere hazır olun. 5 Mart – 4 Nisan arasında ise sıcak ve samimi bir aile ortamında huzuru arayabilir bütün sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Ailenizle birlikte katılacağınız ortamlarda keyifli vakit geçireceksiniz. Bu huzurlu ortamda sevdiğiniz kişiden söz edebilir ilişkiniz için onay alabilirsiniz. Avantajları: Bu ilişki her birinize benlik duygusu kazandıracaktır. Bu da son derece olumlu elektriği arttıran bir özelliktir. Haziran ayında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek. Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir. Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız. Zorlukları olmayacak: Kova en seksi burç olmasa da ilişkinin sımsıcak geçmesi için şansınız var. Kasım’da yaşanacak tutulma sizi en çok sosyal statünüzle ilgili konularda etkileyecek. Bu dönemde toplum içindeki statünüzle ilgili yaşantınızda değişiklik meydana gelebilir. Bu bir terfi bir iş değişikliği olabileceği gibi evliliğinizi veya nişanınızı ilan ederek çevrenizin ilgi odağı olabilirsiniz veya bir ayrılık haberiyle başkalarının sizi konuşmasına neden olabilirsiniz. Gelecekle ilgili ümitlerinizi gerçekleştirmek fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu ümit güzel bir aşkla ilgiliyse bunu elde etmeniz mümkün. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.


Balık ile aşk
2013 yılın ilk altı ayında ilişkilerle ilgili alanda hareket eden Mars ilişkilerinizi canlandırıyor. Fakat Eğer rakipleriniz varsa onlarla da çok fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da Temmuz ayına kadar ilişkilerinizle ilgili huzursuz gelişmelerin sizi etkileyeceğini işaret ediyor. Sakin kalmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışın. Sinirli ve kavgacı bir tavır takınmak her türlü ilişkinizi zora sokabilir. Özellikle Ocak Nisan arasında geri giden Mars’ın etkisiyle ilişkilerinizde sorunlar artabilir. Mayısın ikinci yarısında kendinizi duygusal anlamda oldukça rahat hissedeceksiniz. Fedakâr davranışlarınızla herkesin ilgisini üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz. Birkaç önceki çaresiz halinizden eser kalmadığı gibi istediğiniz her konuda size destek olacak birçok kişi bulabilirsiniz. Bu sevimli haliniz ilişkilerinizi de çok olumlu etkileyebilir. Yeni başlangıçlar yapabilir devam eden ilişkileriniz daha sıcak hale gelebilir. Avantajları: Bu ilişki fazlasıyla güzel" dedirtecek tipten. Haziran- 8 Ağustos arasında ise aile içinde tanışmalarla sıcak duygusal paylaşımlar yakalayabilirsiniz. Fakat bu dönemde tartışmalardan uzak kalmalı aile bireylerini ilgilendiren kararları başka zamana ertelemelisiniz. Aranızda fikir ayrılığı olacağı için uzlaşmak zor olabilir. Zorlukları: Ekim- Kasım arası yoğunlaşan duygular tutku dolu bir süreci işaret ediyor olabilir. Balık burcu Neptün tarafından yönetilir. İlişkiniz ara sıra yanlış anlaşmalara ve kıskançlığa kurban gidebilir. Bu dönemde cinsel hayatınız hareketlenebilir yasak aşklar gündeme gelebilir. Özellikle Kasım ayının ilk günlerinde duygularınızın yoğunluğu zaman zaman beklenmedik şeyler yapmanıza yol açabilir. İlişkileriniz ani başlangıçlar veya bitişler yaşanabilir. Fevri hareketler kıskançlıklar ön plana çıkabilir. Bu yüzden 3. kişilerle sorunlar yaşanabilir!
∞ MαsαL Bunu beğendi.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, aylin, aşk, burçların, hayatı, sungur


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557