Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Ocak 2013, 03:05   #1 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart 2013 Rezzan Kiraz Şubat Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Şubat 2013 Burç Yorumları

- Güncellenecektir...
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 02 Şubat 2013, 00:03   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları


www.forumrenkli.com

Rezzan kiraz şubat ayı burç yorumlarıwww.forumrenkli.com

2013 Şubat Ayı Burç Yorumları - Rezzan Kiraz Burç Yorumları 2013 - Rezzan Kiraz Burç Yorumları - Rezzan Kiraz 2013 Şubat Ayı Burç Yorumları - Aylık Burç yorumları - Burçlar, Şubat 2013 de Neler Bekliyor

Koç Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu

Bu ay tamamen günlük angaryalar için düzenli çalışmayla geçiyor. Bunun ana sebebi temel gezegeniniz Mars Rutine ilişkin 6. Evinizde hızı kesilmiş bir halde hayatınızın düzenliliğini vurguluyor. Mars 23 Ocak’ta daha yeni geri harekete başlamış durumda, dolayısıyla istediğiniz kadar ilerleme yapamayacağınız gerçeğini kabul etmek için zamana ihtiyacınız olacak. Ama panik duygusunun, yanlış bir şey yaptığınızı düşündürecek kadar sizi aldatmasına izin vermeyin. Aksine, işinize yarayan ve çoktan kazanmış olduğunuz zeminde tutunmanızı sağlayan sağlam yöntemlere sarılın. Mars 13 Nisan’da ileri harekete başladığında kaybedilen zamanı telafi etmek için vaktiniz olacak. 1 Şubat’ta kozmik âşıklar karşı karşıya bir savaşa girdiklerinde dikkatli olun. Eğer aşkın tatlı mutluluğu uzaklaşmış görünüyorsa, kırılan hevesinizin öfkeye dönüşmesine izin vermek yerine kalbinizi etrafınızdaki zevklere açın. 3 Şubat’ta hülyalı Neptün’ün merhametli Balık burcuna geçişi, düşmanca yaklaşımınızı aşamalı olarak yumuşatan bir süreci başlatıyor ve başkalarına karşı sabrınızı arttırıyor. 7 Şubat’ta Aslan’daki ateşli Dolunay Aşka ilişkin 5. Evinizi canlandırırken, bu sırada romantik Venüs de 8 Şubat’ta coşkulu burcunuza girerek arzularınızı, aynı zamanda cazibenizi arttırıyor.

13 Şubat’ta Merkür gerçek ötesi Balık’a girdiğinde ve sonra 14 Şubat’ta Neptün’le birleştiğinde hayaller gerçek dünyaya sızıyor. Neyse ki Güneş 18
Şubat’ta karmik Satürn’le üçgen açı oluşturduğunda ciddi tavrınız, sıkı çalışmayla birleşerek bir ilişkiyi istikrarlı bir hale getirebilir. Her ne kadar genel bir hareketsizlikten dolayı hâlâ hayal kırıklığı hissediyor olsanız da 21 Şubat’ta ruhsal Balık burcundaki Yeniay gelecekte nereye ilerleyeceğiniz konusunda sizi cesaretlendirici işaretler sunabilir.

Boğa Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bu ay iki karşıt trend hayatınızı oldukça ilginç …ve biraz karmaşık bir hale getiriyor. Öncelikle ruhsal Neptün 3 Şubat’ta bir gezegen üçlüsünü kendi burcu Balık burcuna yönlendirdiğinde yumuşatıcı bir döngü başlıyor. Oldukça büyük bir artan hassaslık dalgası, Neptün’ün burçta 13 yıl kalışı boyunca arka planda çekilip akacak. Öte yandan kavrayışlı Merkür’ün ayın 13′ünde empatik Balık’a geçişi ve ayın 14′ünde Gruplara ilişkin 11. Evinizdeki Neptün’le kavuşumuyla etkileri hemen hissetmeye başlıyorsunuz. Hayal gücü gelişmiş dostlar ve iş arkadaşları düşlerinize ilham veren fikirler hazırlıyorlar ya da belirsiz fikirler ve doğru olmayan bilgiyle kafanızı karıştırıyorlar. Güneş 19 Şubat’ta kervana katılarak şefkat duygunuzu derinleştiriyor ve fedakâr organizasyonlara daha fazla katılımda bulunmaya cesaretlendiriyor. Karizmatik bir lider olabilirsiniz ya da cazibeli bir şarlatanın büyüsüne kapılabilirsiniz. Biraz eski bildik Boğa sağduyusunu kullanarak hayali gerçekle katıştırın. Ayın ikilemli doğası ayrıca Venüs 8 Şubat’ta delidolu Koç’a sıçradığında ve ayın 9′unda anlık davranan Uranüs’le kavuştuğunda tetiklenen, aşk, zevk ve onaylama için duyduğunuz acil ihtiyacı yönetmeye sizi terk ediyor. Genelde sıradışı olan kişilere ve şeylere karşı ani bir çekim, sizi sorumsuz bir davranışa kışkırtabilir.

Bu geçişler Sırlara ilişkin 12. Evinizde sizi gizli bir utanç dünyasına hapsedebilecek ya da uygun olmayan zevk türlerinin keyfini çıkarmak için sizi özgürleştirebilecek yasak arzuları canlandırıyor. Sorumlu Satürn’ün 7 Şubat’ta geri harekete dönüşü bu ay her yere yayılan ruhsal ve erotik etkileri yönetmekte temel bir faktör. Bu çok farklı bölgelerin arasındaki virajlı yollarda gitmek için dış kurallardan çok iç rehberinize güvenin.

İkizler Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu ay işe yoğunlaşmanızı etkileyen ilişki sorunlarıyla sarsıntılı başlıyor, ama genel görünüşü görece olarak düzgündür. 1 Şubat’ta iletişimci Merkür tartışmacı Mars’la endişeli bir açı oluşturduğunda öfkeli sözler ağzınızdan dökülebilir. Ama 6,9,10 ve 23-25 Şubat’ta Merkür gerginlik yarattığı zaman söylediklerinize dikkat ederseniz, meydana gelecek ufak kavgalar mutluluğunuza ya da başarınıza engel olmayacak. Yavaş hareket eden hayalci Neptün 3 Şubat’ta 13 yıl kalmak üzere su burcu Balık’a ve Kariyere ilişkin 10. Evinize yüzdüğünde hafif ama derin bir enerji değişimi hissedebilirsiniz. Seçtiğiniz hayat yolunda hayal kırıklığına uğrayıp, uğraşınızı daha anlamlı bir işle değiştirmenin hayalini kurabilirsiniz. 13 Şubat’ta Merkür güvenilir Satürn’le üçgen açı kurduğunda hoşnutsuzluğunuzdan bahsetmek yapıcı bir geri dönüş sağlayabilir. Önce Merkür ayın 14′ünde, sonra Güneş ayın 19′unda Neptün’le kavuşum yaptığında hayalleriniz size sıranın dışına uzanmayı aşılayabilir. 7 Şubat’ta dışavurumcu Aslan’daki Dolunay Bilgi ve Eğitime ilişkin 3. Evinizi aydınlattığında özgün bir fikri paylaşmak için güçlü bir arzu duyabilirsiniz. Güzel konuşan Merkür, Güneş’le birlikte entelektüel Kova’da sıralanarak sözlerin su gibi akmasını sağlıyor.

Ama sınayıcı Satürn Dolunay’dan sadece saatler önce Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde gerileme dönemine girdiği için isteklerinizin meyve vermesi düşündüğünüzden daha uzun sürebilir. 21 Şubat’ta hayalperest Balık’taki Yeniay önsezili Neptün’le Sorumluluklara ilişkin 10. Evinizde kavuşum yaptığında mesleki planlarınıza karşı sert eleştiriler ya da inatçı direniş sizi caydıramayacak.

Yengeç Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bu ay 3 Şubat’ta kehanetle ilgili Neptün idealist Balık’a geri döndüğünde hafif ilham dalgaları hayatınızın kıyısına vurmaya başlıyor. İnanç merhamet ve hayal gücü gezegeni Yüksek Bilince ilişkin 9. Evinize yeniden giriyor ki burada daha önce 4 Nisan – 4 Ağustos 2011 tarihlerindeki ziyaretinde hayallerden oluşan bir tarlaya tohumlar ekmeye başlamıştı. Neptün 2025′te haritanızın bu meraklı kısmından ayrılana dek, dini ve felsefi fikirleri, uzak kültürlere ilgiyi keşfetmeye devam edeceksiniz. Yine de bu gezegenin etkisi daha incedir, hayatınızı etkileme biçimi doğrudan değil imalıdır. Bununla birlikte bu ay güçlendirici kalıplar onun etkisini çoğaltıyor. Öncelikle dramatik Aslan’daki Dolunay 7 Şubat’ta Gelire ilişkin 2. Evinizi canlandırıyor ve finansal konulara parlak bir ışık tutuyor. Cimrilik, paradan tasarruf etmenizi sağlamayacak ve aslında para kazanma yeteneğinizi köreltebilir. Yaratıcı yeteneklerinize yatırım yapmak, özgüven gerektirir, yine de birçok bakımdan ödüllendirici olacaktır. Zihinsel Merkür 13 Şubat’ta Balık’a geçiyor, ardından Güneş 19 Şubat’ta bu hayalci burca geçiyor. Düşüncelerinizi söze dökmeniz imkânsız olabilir; dilin sınırlarını daraltan hisler benliğinize hücum ediyor.

Yine ayın 19′unda meydana gelen Güneş-Neptün kavuşumu ve bunun ayın 21′inde Balık’taki Yeniay’a yakınlaşması, umut ve hayal balonlarını uçuruyor. Ayaklarınızı yerde tutmak ve başınızı bulutlardan çıkarmak size zor gelebilir, yine de gerçekle bağlantınızı korursanız, bir inanç akışıyla geleceğe dair daha doyurucu bir vizyona yönlenebilirsiniz.

Aslan Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bu ay başkalarıyla etkileşiminizde içten ve dürüst olun. İlişki odaklı Terazi’deki karmik Satürn, ilham verici Neptün’le akıcı bir üçgen açıya yaklaşıyor, sonra 7 Şubat’a gerileme dönemine girerek geri çekiliyor. Bir denge konumuna ulaştığınızı ve hayallerinizin gerçekleşmeleri için yeterince gerçekçi olduklarını hissedebilirsiniz. Ama yine ayın 7′sinde bireyselci Aslan’daki Dolunay size giderilmemiş ihtiyaçlarınızı hatırlatıyor ve arzularınızı ifade etmeniz için sizi cesaretlendiriyor.

Özel ve mesleki ortaklıklarınızda spot ışıkları yoğunlaşıyor çünkü gezegenler bu ay Arkadaşlara ilişkin 7. Evinizden Mahremiyete ilişkin 8. Evinize geçiyor. Neptün 3 Şubat’ta geçişi yaptığında ilişkilerden beklentileriniz daha idealist bir hale geliyor ama gezegenin etkileri pek fazla göze çarpmayabilir çünkü Dönüşüme ilişkin 8. Evinizde 13 yıl boyunca kalıyor. 13 Şubat’ta interaktif Merkür mantıklı Satürn’le üçgen açı yaptığında ve 8. Evinize girdiğinde gerçeklerle yüzleşmek daha kolay ama hayalleriniz devam ediyor çünkü ayın 14′ünde Merkür uhrevi Neptün’le birleşiyor. Şu anda hem gerçeği hem de hayalleri mükemmel derecede kavrıyorsunuz, dolayısıyla bunu avantajınıza kullanın.
İradeli Güneş 18 Şubat’ta ciddi Satürn’le üçgen açı oluşturduğunda ve ayın 19′unda sihirli Balık ve 8. Evinize girip ruhani Neptün’le kavuşum yaptığında, gerçekleri görme ve ardından yine büyülenme kalıbı tekrarlanıyor. Ayın 21′inde Balık’taki Yeniay, Yenilenmeye ilişkin 8. Evinizdeki gezegen toplanmasının bir parçası; daha hassas ve şefkatli yeni bir siz yaratırken, aslında ateşli olan doğanızı söndürebilecek duygu yüklü sulara sizi yönlendiriyor. Neyse ki, parlak Güneş’ten gelen işbirlikçi yarım üçgen açılar, ayın 25′inde umut vadeden Jüpiter’i ve ayın 28′inde tutkulu Plüton’u ısıtarak, size aradığınız saygınlık ve desteği getiriyor.

Başak Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu

Ayın ilerleyen günlerine gelmeden önce işyeri ve ilişkilerinizde durumunuzu tekrar gözden geçirin. 3 Şubat tarihinde, sınırsız Neptün Balık Burcuna yeniden girip 2025 yılına kadar kalacağı İlişkilere ilişkin 7. Evinize yeniden girdiği zaman incelikli ve göz alıcı bir değişim olacaktır. Bu uzun geçiş sevgiyi serbestçe akmaktan engelleyecek kritik kenarları yumuşatacaktır. Sizin küçük yetkinsizlikleri görmezden gelme isteksizliğiniz kişisel ve mesleki ittifaklarınızı daha hoşnut kalacağınız bir konuma getirecektir. 7 Şubat’ta yaratıcı Aslan Dolunay’da iken Ruhun Bilinçliliğine ilişkin 12. Evinizi aydınlatır, bu canlı hayaller veya arzularınızı uyandıracaktır. Akıllı Merkür Kendini Geliştirmeye ilişkin 6. Evinizde büyüyü gerçekleştirmede özel yeteneklerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olabilecek şeyleri size anımsatacaktır.
8 Şubat’ta Venüs’ün öncü Koç burcuna doğru hamlesi ve Mahremiyete ilişkin 8. Evinize girmesi sayesinde başkalarıyla bağlantı kurmada riskler almaya heveslisinizdir. Arzularınızı kesin bir şekilde ifade etmeye yönelik itme davranışı 21 Şubat’ta Balık burcundaki Yeniay’dan başka bir destek alacaktır. Güneş ve Ay duygularınızı kolayca açıklayamayacağınız şekilde Dostluğa ilişkin 7. Evinizdeki Neptün ile birleşmiştir.

Sürekli olarak size ihtiyaç duyan bir partner tarafından kendinizi tükenmiş veya bitkin hissetmeniz yönünde güçlü bir olasılık vardır. 29 günlük bu ay daha yüksek esinlenmeleri izlemeniz için telkinde bulunan bir ilahi birlik duygusudur. Eski ilişkilerin yaraları Balık burcunun inanç ve affetme okyanus sularında iyileşir, romantik bir Rönesans için bir yol oluşturur.

Terazi Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Terazi Burcu Yorumu

Sanatsal arayışlarınız ile sıradan görevleriniz arasında gelgit yaşıyor olabilirsiniz. Yaratıcılığa ilişkin 5. Evinize ve Çalışmaya ilişkin 6. Evinize geçiş bunu yaşatmaktadır. 3 Şubat’ta, hayalperest Neptün ilk hareketini yapar fakat onun anlık etkisi göze çarpmaz çünkü on üç yıl boyunca gerçeküstücü Balık burcunda ve 6. Evinizde kalır. 7 Şubat’ta gururlu Aslan burcundaki Dolunay Dostluğa ilişkin 11. Evinizde parlar. Bu, sosyal konularda ileri doğru en iyi adımınızı atmanızı sağlayacaktır.

Neyse ki, Güneş’in bu yansıması ve Merkür’ün Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde olması geleceğe ilişkin umutlarınızı betimlemenin tam olarak doğru sözcüklerini verecektir. Bu arada, sevecen Venüs 8 Şubat’a kadar Hizmete ilişkin 6. Eviniz aracılığıyla yolculuk yaparken iş çevrenizde huzur ve uyum yaratmanın yollarını bulmaya sizi sevk eder. Venüs’ün dansı başkalarıyla olan atmosferi tamamen değiştirebilecek yapıya sahiptir. Vahşi Uranüs’le 9 Şubat’ta bağlanması ilişkilerde özgürlük yaratarak heyecan duymanızı sağlayabilir.
13 Şubat’ta Merkür 6. Evinizin düzenli dünyasına hareket eder, bunu 19 Şubat’ta Güneş izleyecektir. Bunlar rutin görevlerinize olan yaklaşımınızda daha pratik olmanızı sağlayacaktır. Ne olursa olsun, sizin en iyi fikirleriniz günortası rüya ve hayallerinizden gelebilir çünkü Merkür ve Güneş’in her biri onlar Balık burcuna girerken sezgisel Neptün ile bağlantı halindedir. Gözlemci Balık burcundaki Yeniay 21 Şubat’ta Ayrıntı Odaklı 6. Evinize düşer. Bu, yaşantınıza daha pragmatik bir yaklaşım getirecektir.

Akrep Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Akrep Burcu Yorumu

Romantik düşünceler âşık Venüs 14 0cak’ta oyunbaz 5. Evinize girdiğinden beri kalbinizi ısıtmaktadır—ve bu duyguları ifade etmesi için bu ayın gelmesini bekler. 3 Şubat’ta, spritüel Neptün 5. Evinize geri döner. Burayı 4 Nisan ile 4 Ağustos 2011 tarihlerinde ziyaret etmiştir. Burada on üç yıl kalacaktır ve aşk sizi sarar.

Tutkunuzu göstermenin yolu 13 Şubat’ta Merkür’ün 5. Evinize doğru hareket etmesiyle zenginleşir. Bunu 19 Şubat’ta Güneş’in gelişi izleyecektir. Güneş’in spritüel Balık burcuna girişi ve büyüsel Neptün ile birleşmesi kişisel yaşantınızı zenginleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz sezgisel gücü size sağlayacaktır. Aslında, Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde 21 Şubat’ta başka dünyalara ait Neptün Balık burcundaki Yeniay ile birleştiğinde büyülü bir ortam oluşur.
İşle ilgili konular 7 Şubat’ta Kariyere ilişkin 10. Evinizde Aslan burcundaki Dolunay pariadığında gündeme gelecektir. Siz Kova burcundaki Merkür ve Güneş’in karşı karşıya gelmesiyle özgün fikirler geliştirirsiniz. Mevcut işinizden daha iyisini yapabilecek zekâya sahip olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz ve belki de gerçekten böyledir.
Ancak tutucu Satürn’ün 7 Şubat’ta gerilemesi bitirilmemiş işlerinizi tamamlamanızı size hatırlatacaktır. Ayrıca büyük bir profesyonel hamle yapmadan önce daha fazla araştırma yapmalısınız. 8 Şubat’ta Alışkanlığa ilişkin 6. Evinizde olan ve Koç burcundaki Venüs size yeni haberler getirecektir.

Yay Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Yay Burcu Yorumu

Bu ay çok yoğun bir dönem geçireceksiniz, kişisel hayatınızda olan şeyler nedeniyle profesyonel ilerlemeleriniz sekteye uğrayabilir. Atılgan Mars Kariyer ve Topluluğa ilişkin 10. Evinize ziyaretini uzatır ve dışarıdaki ve evdeki taleplerinizi artırabilir. Ancak kızgın kızıl gezegen 13 Nisan’a kadar gerilemektedir ve değişen durumlara bağlı olarak planlarınızı değiştirmenizi gerekli kılacak şekilde zorlamalarda bulunacaktır. Bu arada İletişimci Merkür ve Güneş 13 Şubat ve 19 Şubat’a kadar Çevreye ilişkin 3. Evinizde olacaktır. Bu, evle ilgili durumlarda etkide bulunacaktır. Kardeşler, dostlar ve gündelik hayatın etkinlikleri bundan etkilenecektir.

Spritüel Neptün’ün 3 Şubat’ta duyarlı Balık burcuna girmesi bu konuda gözle görülen bir farklılık yaratacaktır. On üç yıl boyunca Köklere ilişkin 4. Evinizde kalacaktır. 14 Şubat’ta Merkür Neptün ile birleştiği zaman gerçekten olanaklı olan durum hayallerin gerçek ile karıştırılmasıdır. 19 Şubat’ta Güneş bunu izleyecektir. Şimdi ayaklarınızı yere sağlam basarak daha sonra olabilecek hayal kırıklıkları olasılıklarını en aza indirmeniz gerekmektedir. 7 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay Yüce Düşünceler ve Uzak Yerlere ilişkin 9. Evinizi aydınlatır, sizi hayallerinizi etkin bir şekilde izleme yönünde teşvik eder. Zihninizin ufkunu artırarak egzotik yerlerin keşfine çıkabilirsiniz. Tutkulu Balık burcu 21 Şubat’ta Yeniay’da olarak Ev ve Aileye ilişkin 4. Evinizde sempatik Neptün ve şifacı Chiron ile birleşir. Bu bir akrabanızı affetmek, eski bir duygusal yarayı temizlemek ve söylemiş olduğunuz yanlış bir sözü onarmak için mükemmel bir zamandır.

Oğlak Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Pratik sınırlarınızın ötesine hareket etmek bu ayki temel önceliğiniz olacaktır. Şubat Güneş’in Gelire ilişkin 2. Evinizde ve geleneksel olmayan Kova burcunda olmasıyla başlar. Siz profesyonel düzlemde temkinli davranmalısınız. 3 Şubat’ta Neptün’ün Balık burcuna geri dönmesi 4 Nisan – 4 Ağustos 2011 ‘de başlamış olan birinci akın sırasında oluşan düğümü çözer.

Göksel Neptün 2025 yılına kadar 3. Evinizi işgal edecektir. Bu, zihninizin hayal gücüne olanak verecek ve sezgilerinizin daha kolayca akacağı şekilde sert kenarlarınızı yumuşatacaktır. 7 Şubat’ta Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde bulunan Aslan burcundaki Dolunay güçlü duygular doğuracaktır. Duygusal olarak muhtaç durumda olmak satın almak istemediğiniz bir şeyi almaya sizi itebilir.
13 Şubat – 2 Mart tarihlerinde Balık burcunun mistik suları boyunca yüzen mantıklı Merkür mantığın yine bir hayal sisi içinde kaybolacağı durumu yaratacaktır. Gerçekler, yalnızca sözcüklerin sınırlarının ötesinde mesajlar taşıyan ton ve tempo kullanılarak ipuçlarının öğrenilebildiği olgulardır.
19′unda, Güneş bir ay kalacağı İletişimle ilgili 3. Evinize gitmeye başlayacaktır. Tutkulu konuşmalar yaraları iyileştirebilir ve yaşamın daha spritüel ve şiirsel görünümünü sunabilir. 21′indeki Neptün ile Balık burcundaki Yeniay en sıradan şeylerde meydana gelebilen büyünün anımsatıcısıdır, mutluluk anlarıyla sizin inancınızı yeniden canlandırır.

Kova Burcu Şubat2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Kova Burcu Yorumu

19 Şubat’a kadar Kendinize ilişkin 1. Evinizi aydınlatan Kova burcundaki Güneş belirleyici konumdadır. Sizin algılamalarınız keskindir ve düşüncelerinizi kolayca sözcüklere dökebilirsiniz. Aynı zamanda bereketli Merkür 13 Şubat’a kadar sizin burcunuz boyunca yolculuk yapacaktır. Ancak, 7 Şubat’taki Aslan burcundaki Dolunay’m Partnerlere ilişkin 7. Evinizde parlaması size önemsemeniz gereken başkalarının da olduğunu anımsatacaktır.

Ve sizin için başka birinin istediği şeyi bilmeniz yeterli değildir; Merkür’ün bu Güneş-Ay karşıtlığıyla dizilimi tamamen ver-ve-al diyalogu içinde olmanızı sağlar. Başka kişilerin gereksinimleriyle kendi arzularınızı dengede bulundurmanız gerekmektedir. Mahremiyete ilişkin 8. Evinizdeki kendine güvenen Mars’ın devam eden gerilemesi ile bu ay belirlenecektir.
Mutluluk hayalleriniz ve maddesel bolluk Neptün’ün Kendinize Değer Vermeye ilişkin 2. Evinizde ve hayalperest Balık burcunda yüzdüğü 3′ünde artacaktır. Ancak yakın gözüken amaçlar 7′sinde Satürn’ün gerilemesi nedeniyle yavaş yavaş geride kalmaya başlayacaktır. Bu, Neptün ile bir üçgen oluşturmasından hemen öncesidir. Kaygılanmayın; 10 Ekim’de Satürn-Neptün üçgeninden önce hayallerinizi gerçekleştirmeniz için çok zaman olacaktır.
Ancak 14′ünde ve 19′unda Kaynaklara ilişkin 2. Evinizdeki Neptün Güneş ile birleşerek finansal belirsizlik yaşamanıza neden olacaktır. Sizin para meselelerine olan dikkatinizin yüksek olması gerekmektedir. 21 Şubat’ta aşırı duyarlı Balık burcundaki Yeniay kafası karışmış Neptün ile birleşir böylece enerjinizi boşa harcamaksızın istediğiniz şeyi elde etme yönünde çaba içinde olursunuz.

Balık Burcu Şubat 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu

Şimdi gündelik yaşamın müdahalelerinden kaçınmanın yolları üzerine düşünüyorsunuz çünkü Güneş 19 Şubat’a kadar Spritüelliğe ilişkin 12, Evinizde olacaktır. Bu, sizin sıradan etkinliklerinizde dikkatinizin dağılmasına neden olmaktadır. Ancak bir hayal dünyasına kaçmak yerine etrafınızdaki herkese esin kaynağı olan imge ve hayalleri harekete geçirmelisiniz. Yine de, sizin kural olmaksızın çevreye olan duyarlılığınız 3 Şubat’ta psişik Balık burcuna geri dönen modern yönetici gezegeniniz Neptün aracılığıyla güç kazanır.

Onun sizin burcunuza olan bir önceki ziyareti 4 Nisan – 4 Ağustos 2011 ‘de olmuştur. Bu geçiş 2025 yılına kadar devam edecektir. Açık bir şekilde siz kenar çizgilerinde duramazsınız ve bir manastır veya tapınakta yaşamayı istemezsiniz. Ne olursa olsun, gerçek ve inanç dünyaları arasındaki ikili varlığınız gelecek yıllar içinde daha önemli olacaktır.
Aslan burcundaki Dolunay 7 Şubat’ta Çalışmaya ilişkin 6. Evinizi aydınlatır. Bu, sizin kariyerinizde çarpıcı fikirler yaratacaktır. Göze çarpan bir değişim yapma cesareti bulmak stratejinizi gerçekleştirme konusunda bir mantık zemini oluşturmada mükemmeldir. Para kazanmanın yeni yolları 8 Şubat’ta Gelirlere ilişkin 2. Evinizde ve Koç burcunda Venüs aracılığıyla aktarılmaktadır.
Yaratıcılık durumu 13′ünde su burcundaki Balık’ta harekete geçer. Bunu 19′unda Güneş takip edecektir. 21 Şubat’ta Balık burcundaki Yeniay’da gerçek bir büyü olacaktır. Bu, spritüel Neptün ile bağlantılıdır. Hayallerin tohumları atılmıştır; hayallerinize tutkuyla bağlı olduğunuzda en yüce ideallerinizi bile gerçekleştirebilirsiniz.

2013, 2013 Rezzan Kiraz, 2013 Nuray Sayarı Şubat Ayı Burç Yorumlar, Şubat, Şubat Ayı Burç Yorumları, Ayı Burç Yorumları, Burç, burç yorumları, Rezzan Kiraz, Rezzan Kiraz, 2013, Rezzan Kiraz, şubat 2013, NRezzan Kiraz, şubat ayı, Rezzan Kiraz, astroloji, Rezzan Kiraz ay yorumları, Rezzan Kiraz burç, Rezzan Kiraz burç yorumları, Rezzan Kiraz, Yorumları


alıntı
Hüseyiи. Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları download, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları driverları, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları e-book, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları e-kitap, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları filmi, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları gsm, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları haberleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları hikayeleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları hileleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları msn, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları oyunları, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları programı, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları resimleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları scripti, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları smf, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları videosu, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları yemek tarifleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları yükle, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları ödevleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - rezzan kiraz burç yorumları şarkı sözleri, ayı, burç, kiraz, rezzan, yorumları, şubat


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557