Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Ocak 2013, 03:06   #1 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart Susan Miller Şubat 2013 Yorumları - 2013 Şubat Ayı Genel Burç Yorumları

- Güncellenecektir...
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 02 Şubat 2013, 00:05   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Susan Miller Burç Yorumları/2013 Şubat Ayı Burç Yorumları

www.forumrenkli.com

2013 Şubat Ayı Burç Yorumları - Susan Miller Burç Yorumları - Aylık Burç Yorumları - Susan Miller Burç Yorumları - Şubat Ayı Susan Miller Burç Yorumları, 2013 Susan Miller Burç Analizi, 2013 şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları, Koç Burcunu Şubat 2013 de Neler Bekliyor,

Koç Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar özellikle iletişimci Merkür 18 Şubata kadar e-postalara ve telefon konuşmalarına çok vakit ayıracağınıı gösteriyor. Mümkünse zaten meşgul olan beyninize daha fazla bilgi yüklemekten kaçının. Grup ve Arkadaşlar Evinizdeki ağır aktiviteler takviminizi doldurarak İş yükünüzü arttırabilir. Her ne kadar çok topluma hizmet etmek, arkadaşınıza yardım etmek ya da dünyayı kurtarmak isteseniz de, işin içine girmeden önce çok dikkati düşünün. Gönüllü olarak başladığınız şey sizi içine çekerek zor anlar yaşamanıza sebep ötebilir.
Çok modern olan Kova burcundaki Yeni Ay 6 Şubatta hayalci Neptün e bağlanmış olacak. Eskisinin bittiği yerde yeni bir düş gelişebilir, o yüzden zamanı geçmiş, yok oian bir umuda takılıp kalmayın. Güneş 12. Mahremiyet Evinize giriyor 19 Şubatla yalnız kalmayı tercih edeceğiniz bir aya başlıyorsunuz. Küçük toplantıların büyüklere oranla daha rahat geçmesi mümkün.

Talepkar Satürn'ün Ay ile birleşmesi sizi yıpratabilecek daha fazla baskıyı yansıtıyor olabilir. Bunu, yorgunluğun geçeceğini umarak ve çok çalışarak zorla kabul ettirmeye çalışmayın. Mesaj yükünüzü hafifletmelî ve fiziksel sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz.

Jüpiter'le Venüs'ün, 10. eviniz olan Kariyer evinizde buluşmaları, tanınmanızı sağlayarak size ödüller kazandırabilir. İnsanlara liderlik yaparken onları öyle çok eğlendiriyorsunuz ki, insan İlişkilerindeki yetenekleriniz parlıyor. Bu, iş bulmak, terfi etmek ya da profesyonel İlgili alanlarınızı parıldatarak kişisel tatmininizi artıracak projeler hazırlamak için çok iyi bir zaman.

Boğa Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Şubat2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar Şubat ayında , faydacı Jüpiter'in 9.evinizde tatlı Venüs'ten hoş bir öpücük almasıyla oldukça olumlu başlıyor. Bu olay aynı zamanda daha iyi şeylere yol açacak. İyi haberler aşk, para ya da zevk veren tecrübeler şeklinde karşınıza çıkabilir. Yine de bu güzellikleri hayatınıza almanız birkaç hafta sürebilir, zira iddialı Mars 30 Ocak'a kadar süresini bitirirken hâlâ kaybettiği yeri kaplıyor. Bu nedenle sabırlı olun. Buna ek olarak, en iyi hazırlanmış planlarınız tekrar gözden geçirilmeye ihtiyaç duyabilir.
Bu ay 2- 6 Şubatta, l0.Kariyer evinize düşen çok gergin bir dönem geçirebilirsiniz. Bu, işinizdeki güç yapınızda ani bir değişim yaratacağa benziyor. Bu değişikler, size verilecek ek sorumluluklarla sonuçlanacak. İşten ayrılan ya da terfi eden birilerinden kaynaklanıyor olabilir. Venüs, profesyonellik yaşamınıza ekstra vurgu yaparak, zaten l0.evinizde olan gezegenlere katılacak ve 19 Şubatta Güneş, hayallerinizi gerçek hayatla harmanlayarak,hayalci Batık'a girecek.Anahtar gezegeniniz Venüs, 1 Şubat'ta zengin Jüpiter'le ittifak kurarken, size oldukça hoş vakit garanti ediyor.

Bu arada, Merkür 2 Şubat'ta hayalci Neptün'le ittifak kurarken, gerçekleşmemiş hayalleri yeniden harekete geçiriyor. Canlanan fantaziler, arzuladığınız şeyin şimdi sizin olabileceğine ikna ederek sizi gerçeklikten koparıyor. Görevlerinize ve sorumluluklarınıza mantıklı tutunuşunuzu sürdürün, fakat gözlerinizin önündeki sihirli güzelliğin de tadını çıkarın.

İkizler Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor


Susan Miller Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu ay İdealist Neptün ve entelektüel Merkür kavuşumu, Güneş ve Ay birlikteliğinin uyumuyla, aklınıza kelimelere dökemeyeceğiniz fikirler getiriyor. Bunların rüyalarınızın bir yansıması mı, yoksa gerçeğin yansıması mı olduğunu anlamanız, onları nasıl değerlendirdiğinize bağlı olacak. Eğer bu hayallerinizi iyi bir süzgeçten geçirirseniz bunlar gerçeğe dönüşebilir. Ama tüm cevapların zaten elinizde olduğunu düşünürseniz hayal kırıklığına uğramanız muhtemeldir.

Güneş'in üretken gücü ve isteği, 10 Şubatta Neptün'ün kaderini alıp, 14 Şubatta İkizler'deki dik açı sevecenlik ve kibarlığınız başkalarıyla olan bağlarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyor. Bu sevgililer gününde sizin için belki de en büyük sevgi, romantik semboller yerine tüm insanlığı sevmek olacaktır. Ortaklık ve keyfin gezegeni Venüs, 17 Şubatta 9. evinizdeki yenilikçi Kova Burcu'na giriyor.

Yönetici gezegeniniz Merkür'ün, haftalar içinde ikinci kere, kasvetli Neptün'ün önüne geçmesi nedeniyle kendinizi karmaşık bir dönemde hissedebilirsiniz. Bu belirsiz kombinasyon, genellikle, hassasiyet ve kırılganlık nedeniyle yanlış anlamaları da beraberinde getirir. Sizdeki karmaşıklığın kaynağı, çoğunlukla, normal arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sınıf arkadaşlarınız; bu yüzden de, gününüz aynı zamanda ruhunuzu okşayan ve kırılganlıkları iyileştiren bir sevecenlikte olabilir.

Yengeç Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor


Susan Miller Şubat 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Şubat ayında gerçekliğe olan bakış açınızı değiştirme ve hazır olsanız da olmasanız da geleceğe güvenle bakabilme şansını elde etmenizde muhteşem bir ay. 6 Şubat'ta tarihinde iş yaşamınızda yoğun olabilirisniz. Akıl gezegeni olan Oğlak'taki yeniay, konuşkan Merkür'ün birleşmesiyle fazladan akıl gücü toplamanızı sağlıyor; ancak, iyileştirici Chiron nedeniyle söz konusu olan sadece soyut konular değil. Eski duygusal yaralan deşmeniz geçmişin acısından kurtulmanız; sağlayabilir.
Fakat, Neptün'ün de etkisiyle gerçek anılar ile aklınızda yarattıklarınızı birbirinden ayırmayabilirsiniz. 10 Şubat'ta Güneş'in Neptün'le birleşmesi, günlük yükümlülüklerin sınırladığı yaratıcı hayal gücünüze ulaşmak İçin bir şans olabilir.

18 Şubat'ta Güneş'in, şefkatli Balık burcuna girdiği dönemde interaktif Merkür'ün gerilemesi sonlanıyor. 20 Şubat'ta , pratiklikten yana olan Başak burcun iletişim evinize girecek. Ayın gerçekçi Satürn ile birleşmesiyle açıklık geri dönerek yanılsamaları ortadan kaldıracak. Biraz bezmiş olsanız bile neler olduğu ve ne yapmanız gerektiği konusunda hiçbir şüpheniz yok.

l Şubat'ta, gösterişli Venüs ile süslü Jüpiter arasındaki birleşme, 7. Ortaklık evinize düşerek size harika bir gün yaşatıyor. Ya fiziksel ve finansal limitlerinize uyum gösterin, ya da kendinizi iyi hissetmeyene kadar istediğinizi yapın. Bu geçiş dönemini en iyi şekilde değerlendirmenin yolu, maddi yükselişlerden haz almak yerine romantizmde haz bulmaktır.

Aslan Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bu ay, hayatınıza güvenle devam etmeden önce, gereksiz şeyleri eleme, bazı işlerde ayar yapma ve tekrar organize olma zamanıdır. Zira, hem iki tutulma, hem de konuşkan Merkür dengenizi bozabilir. Tutkularınızı kontrol altında tutun ve daha fazlasını eklemeden önce elinizde olanlarla idare edin. Neptün'ün 7. Ortaklık Evinizdeki karşılaşmaları yüzünden dünyanızı değiştirmeyle ilgili büyülü hikâyeler duyabilir veya tamamen doğru olduğundan emin olmadığınız çarpık fikirler edinebilirsiniz.
Sihirli olduğunu düşündüğünüz bir insanın ölümlü olduğunu fark edebilir, rahatlama kadar hayal kırıklığı da yaşayabilirsiniz. Bu, planlarınızı geri çekerek, başkalarını gözünüzde büyütmeye son verme ve size bahşedilen hediyeleri tanıma zamanıdır. Sevgi dolu Venüs'ün 17 Şubat'ta 7. Evinize girmesi eşitlik ve karşılıklı saygıya dayalı yeni bir ilişkinin kapılarını açabilir. 7. Evinizde bulunan Merkür'ün 18 Şubat'ta tam dönmesiyle, diğerleriyle zihinsel bağlantılar kurup, kişisel ve mesleki hayatınızda anlaşmalar yapabilirsiniz.

Güneş'in, şifacı Chiron ile 5 Şubat'ta birleşmesi, endişelerinizi sempatik bir kişiyle paylaşmanızı sağlıyor. 6 Şubat'ta, Merkür'ün geri çekilme hareketinin Güneş'in önüne geçmesi, düşüncelerinizi açıklama ve başkalarıyla tam olarak iletişim kurma fırsatını ilişkilerinize katıyor. Aynı gün 7. Ortaklıklar evinizdeki Ay'ın tutulması, ilişkilerinize büyü kaymak için başka bir fırsat sunuyor. Ciddi Oğlak'taki Venüs'le, bağışlayıcı Balık burcundaki sıradışı Uranüs arasında oluşan destekleyici açı, yargıları yumuşatabilir, sert ilişki kurallarını askıya alabilir ve hayattan zevk almanız İçin farklı yollar gösterebilir.Standart 2013 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu

Bu ay iyimser bir şekilde başlıyor. 1 Şubatta, Aşk ve Romantizm eviniz olan 5. evinizde çekici Venüs, kendine güvenen Jüpiter'e katılıyor ve olabilecek en tatlı durumlardan biri gerçekleşiyor. Ancak bu dikkatli Oğlak'ta, o yüzden keyif fırsatları bol olmasına rağmen, sınırlarını aşmamak konusunda dikkatlisiniz. Aslında, gerici Merkür'ün, hayalci Neptün'le 22 Ocaktaki kavuşumlarında başlayan fantezileri yeniden canlandırdığından, adımlarınızın doğruluğundan şüphe duyabilirsiniz.
6 Şubatta Sağlık eviniz olan 6. evinizdeki asabi Kova Yeni Merkür'ün 7 Şubatta Yaralı Chiron ile kavuşumuyla pekişiyor. Bununla beraber, olumsuzlukların kayganlığında düşmemek için uyanık olun, hatırlayacağını gibi, uzun zaman önce acı dolu bir deneyim yaşadınız. 10 Şubatta Güneş, hayalci Neptün'ü aydınlattığında yaşamakta olduğunuz etkiden pek de emin olamayabilirsiniz. Bu ay fantezileriniz parlıyor ama göz yanılması sislerinin arasından gerçeği görebilmek oldukça zor olabilir. Yine de Merkür'ün 18 Şubatta direk dönmesiyle enerjini artarak normal olarak doğru olan analitik yetenekleriniz netlik kazanıyor. Yönetici gezegeniniz

Merkür , yüzden çok bariz değişimlerin eşiğindesiniz. Geçtiğimiz üç hafta boyunca, planlarınızı uygulayamadan, tekrar takrar düşünmeye devam ettiniz. Korkularını sizi acele kararlar almaya itebilir, hayatınızın normal akışını bozabilir. Hayatınıza yeni sorumluluklar getiriyor ve yeniliklere yer açmak üzere geçmişe veda etmek için size iyi bir neden veriyor.

Genelde mantığınız size iyi hizmet eder ama akıllı Merkür, havai Neptün bu ay sizi zorlayacak. Odaklanmış düşünce gerektiren, detay merkezli çalışmayı unutun. Onun yerine, hayallerinize izin verin, bu sayede yaratıcı ruhunuza yeniden ulaşabilirsiniz. Hayal gücünüzü ne kadar serbest bırakmayı isterseniz, dar bakış açınızın ötesini görmeniz o kadar kolaylaşır.

Terazi Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Terazi Burcu Yorumu

Bu ay, duygusal ağırlıkların yaşandığı, nesnelliği şimdiye kadar olduğundan daha önemli hale getirme ayıdır. Eğlence 1 Şubatta, gezegeniniz Venüs, cömert Jüpiter'le olan kavuşumuyla, mutluluk ufkunuzu genişlettiğinde başlıyor. 4. Ev ve Aile evinizde birleşmeleri evinizde eğlenmenin ya da çevrenizi genişletmek için harcama yapmanın mantıklı bir yatırım olduğunu ileri sürüyor. Neptün'ün bu Yeniay'daki yeri fantezi ve gerçeklik arasındaki sınırları bulYASSAK.laştınyor. Siz Terazilerin hayal kurmaya, aşk ve uyum konusundaki arzularınızın büyümesine izin vermeye ihtiyacı var.
Ancak hayal ve gerçek arasındaki hassas bağlantı koparsa, bu hayal kırıklığı üzücü olabilir. Kendinizi daha büyük mutluluklar peşinde ilerletin; ama şu anda bulunduğunuz ve yolculuğunuzu tamamlamaya yardımcı olacak mantığınızla gitmek istediğiniz yer arasındaki boşlukları doldurun.

Sevimli Venüs 17 Şubat'ta sizi çok çekici bir ışıkla aydınlatarak 5. Evinize giriyor. Haberci Merkür 18 Şubat'ta son üç hafta boyunca yanlış anlaşılmış düşünce ve bilgileri telafi etmek için harekete geçiyor. Eğer kararsızlıklar, gecikmeler, hayal kırıklıklarıma karşılaşırsanız kaynağına inin; üstesinden gelebilmek için gerekli çareyi bulacaksınız. Yaratıcı Plüton'un Satürn'le güçlü 120 derecelik açısı ve Başak Dolunay'ı duygusal yönden canlanmaların yakın olduğunu işaret ediyor. Yıkımlar zafere dönüştürülebilir.

Şubat'ta Venüs-Jüpiter birleşimi kişiliğinizin parti düzenlemeye yatkın tarafını ön plana çıkarıyor. Karışık durumları düzene sokma yeteneğiniz, başkalarını eğlendirirken ve öz güveninizle övünürken liderlik özelliklerinizi gösteriyor. Merkür Şubat'ta hayalci Neptün'ü geçerek kayıyor. Bu, yaratıcı hayal gücünüz için ideal; ancak ayrıntılar ve net haberleşme açısından güvenilmez bir birleşimdir.

Akrep Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Akrep Burcu Yorumu

Başına buyruk Mars, çok yönlü İkizler'de ilerlerken, kendinizi biraz dağınık hissedebilirsiniz. Çok yönlü düşünerek, yaşamınızı geleceğe dönük planlarla doldurmak isteseniz de, Merkür düşüncelerinizin geçmişe sabitlenmesine neden oluyor. Yine de sevecen Venüs, 1 Şubatta gayet iyimser bir ruh haline bürünebilir, zevkin tatlı meyveleriyle baştan çıkarılabilirsiniz. Oyunu kurallarına göre oynar ve verdiğiniz sözleri yerine gitirirseniz, istediğinizi herşeyi elde edebilirsiniz.
Bu arada, enerjinizi evde harcama hususunda ani bir çıkışınız olabilir. Her ne kadar bunu iyi niyetle yapmış olsanız da, ortalık biraz karışabilir. Uzun zaman önce ailenizle yaşamış olduğunuz tatsızlıklar, tekrar su yüzüne çıkarak, aşırı tepki göstermenize ve durumu abartmanıza sebep olabilir. Venüs 17 Şubat'ta ilerici Kova'ya, Güneş, 19 Şubatta sevecen Balık'a girdiğinde ve 18 şubatta, yeni bir alana doğru sürükleneceksiniz. Bu geçiş günleri, sizi, düşüncelerinizi toparlamanız gereken 20 Şubattaki analitik Başak dolunayı tutulmasına hazırlayacak. Güneş'in Satürn'le olan yıllık karşılaşması, gelişmenizi engelleyerek, yürüttüğünüz stratejideki aksaklıklara dikkat çekecek.

Sakın vazgeçmeyin. Duyacağınız kötü haberleri olgunlukla karşılayarak, hedefinize varmak için herşeyi yapacağınıza kendinize söz verin.1 Şubat'ta çekici Venüs ile iyimser Jüpiter'in bir araya gelmesi, karşılaşabileceğiniz daha ciddi sorunlara karşı cesaretlenmenizi sağlayacaktır. Yaşam şekliniz de bunun başarmanıza gayet uygun gözükmekte. Sizi sıkan olaylara karşı bu iyileştirici bir görev üstlenecek ve zihinsel olarak rahatlamanıza imkan sağlayacaktır. Neptün sınırlarınızı karıştırmanıza, fantezilerinize takılmanıza ve kendinize olan güveninizin zora girmesine sebep olabilir.

Yay Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Yay Burcu Yorumu

Şubat'ın başlamasından itibaren dünya sizin için çok da samimi bir yer olacak. Duygularınız mükemmel bir şekilde canlanacak ve yaşamın tatlı zevklerinin tadını çıkarmaya hazır hale geleceksiniz. Zor bir durum bile bu kozmik lütufla geçici olarak düzelecek Mars, size yaşamınızın, özellikle ilişkilerinizdeki amaçlarınızla ilgili olarak, yine ilerlediğini hissettirecek. Ama Merkür 18 Şubata kadar Yakın Çevre Eviniz olan 2. evinizde geri gideceğinden, programınızı gözden geçirip bir sonraki aşamaya atlamak için bütün detayları yeniden kontrol ettikçe evinizin çevresinde yapılacak birçok şey ortaya çıkacak.
20 Şubat'taki analitik Başak , Kariyer Eviniz olan 10. evinizdeki amansız Satürn ile birleşeceğinden, daha ciddi bir etki yaratacaktır. Geçmiş çabalarınız ister ödüllendirilmiş ister cezalandırılmış olsun, önemli bir duruma kararlılıkla karşılık vermeli 've kendinizi şu anki sorumluluklarınızla birlikte geçmişte üstlendiğiniz şeyleri de yerine getirmeye adamaksınız.

Güneşin, 24 Şubat'ta, her yıl olduğu gibi, Satürn'ün karşı karşıya gelmesi, yolunuza engeller çıkararak sizi yavaşlatabilir. Bu, kendi tutumunuzu değiştirmek için bir fırsattır, böylece zor bir durumu size önemli bir ders ve devam etme gücü veren bir durum haline getirebilirsiniz.

Venüs, daha büyük, daha iyi ve daha fazlanın gezegeni Jüpiter'e katılarak güzelliğin kalbinize dokunmasını kolaylaştırıyor. Çok fazla şey talep etmemeye dikkat ederek, duygularınıza kucak açın. Dengeli Oğlak'taki bu mükemmel birleşme, 2. Kendi Değer evinize düşerek, size ekstra Özgüven hatta belki biraz ek gelir veriyor. Ufukta para görünüyorsa, bunu zevk uğruna harcamaktan kaçının.

Oğlak Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bu yeni ay sizi gelir elde etme konusunda yeni fikirlerle beslerken Neptün'ün etkisiyle dikkatsizce para harcama eğiliminde olacaksınız.
Hayalleriniz güçlü bir dozda gerçekle dengelendiği zaman objelere ve aktivitelere yatırım yapmanın olumlu sonuçlarını göreceksiniz. 20 Şubat'ta ayakları yere basan bir yaklaşımınız olması kolaylaşıyor ancak seyahatle ilgili problemler ortaya çıkıyor. 9.eviniz felsefe, din ve yüksek öğrenimle ilgili olduğu için bu dönemde okulla İlgili ihtiyaçlarınız veya inançlarınızı sorgulamanız olasıdır. Satürn'ün etkisiyle engeller ortaya çıkabilir veya yola devam etmekten sizi alıkoyabilir. Ama şanslısınız ki, Plüton'unun etkisiyle birlikte daha tatmin edici bir deneyime odaklanacaksınız.
Çekici Venüs 17 Şubat'ta 2.evinize giriyor ve tecrübelerinize daha fazla zevk katıyor. Hayatınıza neşe katmak uzun vadede maddi manevi iyiliğiniz İçin çok önemli. Eğlence sizi başarınızdan alıkoymak, aksine gelecek başarısı için çok hayati bir öneme sahiptir. Şubat'ta iletişim gezegeni Merkür ve bilgi akışının daha kolay olmasını sağlıyor. Atlanan detaylar veya kaybedilen bilgiler bu dönemde su yüzüne çıkıyor.

Astrolojinin en şanslı iki gezegeni Venüs ve Jüpiter sizi fazlasıyla hak ettiğiniz zevkle ödüllendirmek için burcunuza giriş yapıyorlar. Sosyal ve organize etme yetenekleriniz mükemmel bir uyum yakalıyorlar ve bunun sonucunda ideal bir lider, güvenilir bir arkadaş ve arzulanan bir eş oluyorsunuz. Uzun bir dönem boyunca kanıtladığınız ve hak ettiğiniz güven, sevgi ve onaylanmayı kazanıyorsunuz.

Venüs ve Uranüs'ün 6 Şubat'ta yarattığı güzel 60 derecelik açı sosyal hayatınız ve stiliniz için size güvenli bir tecrübe sağlıyor. Yeni bir bakış veya geleneksellikten uzak bir eğlence size aptalca gelebilir ama kimse sizi bunu denediğiniz için aşağı görmeyecektir. Şanslısınız ki bunun için bir bedel ödemek zorunda değilsiniz. Satürn ve Mars arasındaki 72 derecelik açı size zor problemleri kolayca çözmek için orijinal yollar öneriyor.

Kova Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Kova Burcu Yorumu

Bu sizin için inanılmaz hareketli bir ay olacak. Beş gezegen arka arkaya dizilip enerjik Mars'ın verdiği kuvvetle Kova burcunu hava grubundan biri olan İkizler'e doğru hareket ettirecek. Bu ay, Venüs'le bereketli Jüpiter'in 12. eviniz olan Hayal Gücü evinizde tatlı kavuşumuyla başlayacak. Bu da sağlam Oğlak'a denk geldiği için hayallerinizi somut gerçeklere dönüştürebilme yeteneğinizi ortaya çıkaracak. Ama haberci Merkür'ün geri gitmesi, ayın ilk yarısının tamamlamalarla geçmesine sebep olacak. Eski dosyalarınızı gözden geçirin, kaybettiğiniz arkadaşlarınızı bulun ve mevcut durumunuzu gözden geçirin. Planınızı uygulamaya geçmeye hazır olun ama acele etmeyin; 14 Mart'a kadar Merkür burcunuzda kalacak ki bu da daha çok zamanınız var demektir.


19 Şubat'ta Güneş burcunuzdan çıkıp şefkatli Baltk'a doğru hareket ettiğinde kendinizi daha az enerjik hissedebilirsiniz.Çünkü ciddi Satürn'le kavuşumu sonucu odaklandığınız alan daralacak ve işlerinizde daha disiplinli olacaksiniz. Birçok yönden bu ay, son hazırlıkların yapıldığı bir ay olacak. Hedeflerinize doğru İlerleyebilirsiniz ama hiçbir şey bir anda olmaz. Yine de ay sonundan 'm itibaren kendinizi geleceğinize doğru İlerlemeye hazır hissedeceksiniz.

Venüs'ün l Şubat'ta neşeli Jüpiter'le 12. evinizde buluşmasıyla neşeli bir gün geçirecek, somut şeylerden çok ruhani şeylerle ödüllendirileceksiniz. Geri giden Merkür'ün, sezgileri güçlü Neptün'le 2 Şubat'ta aynı hizaya gelmesiyle düşüncelerinizi gerçek dünyadan uzaklaştıracaksınız. Bilmeniz gereken her şeyi rüyalarınız size söyleyecek - ama sezgilerinize güvenin, yoksa önemli bir mesajı kaçırabilirsiniz

Balık Burcu Şubat 2013 Susan Miller Burç Analizi
2013 Şubat Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Şubat 2013 te Neler Bekliyor

Susan Miller Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu

Bu ay yönetici gezegeniniz Neptün ile birleşmesi sizi büyüleyici bir Dünya'ya bakmanızı sağlayan bir perdenin açılması gibi olacak... Gördüklerinizin ruhunuza işlemesi ve önünüzdeki yıllarda size ilham vermesi muhtemel. Fakat ne yazık ki bu yaşadıklarınızı diğerlerine anlatmanız zor olabilir. Aslında içinizde hissettiğiniz bu ateşi sessizce beslemek devamını garantiye almanın en iyi yolu. Çok fazla konuşmak, sezgiler yoluyla anlaşılabilen gücü ziyan edebilir.
İletişim gezegeninin bu ileri değişimi çeviride kaybolmuş bir bilgiyi kullanılabilir bir hale getiriyor ve elektronik postanızın dibinde saklı olan mesajları açığa çıkarıyor. Merkür'ün 12. Ruhsal Evinizin çevresinde dönmesi bilincinizin diğer aşamalarının farkına varmanızı devam ettiriyor. Güneş'in 19 Şubat'ta ilham verici burcunuza girmesi yaratıcılığınızı besliyor ve kendine güveninizi destekliyor.

Anlaşmazlıklardan kaçınırken kazancınızı ilerletmek için nasıl hassasiyetle planlı ve kararlı devam etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. 20 Şubat'ta lişkilerinizi baştanbaşa yeniden değerlendirmeyle sonuçlanabilir. Bu durumun 7. Arkadaşlık Evinizdeki sınır koyan Satürn'le birleşmesi kimin tarafında duracağınızın açıklığa kavuşma zamanının artık geldiğini gösteriyor. Kendinizi sizinle çalışmakta istekli olanlara adayın ve olmayanlarla ilişkinizi nazikçe kesin.Sosyal Venüs ve neşeli Jüpiter'in 1 Şubat'taki cazip birleşimi, size hoş beraberlikler sağlayacak. Gezegenlerin 11. Gruplar Evinizdeki birleşmesi iş ve eğlenceyi mükemmel bir şekilde birleştirme konusundaki organize etme ve eğlendirme yeteneğinizi sergiliyor.

2013, 2013 Susan Miller, 2013 Susan Miller Şubat Ayı Burç Yorumlar, Şubat, Şubat Ayı Burç Yorumları, Ayı Burç Yorumları, Burç, burç yorumları, Susan Miller, Susan Miller, 2013, Susan Miller, şubat 2013, Susan Miller, şubat ayı, Susan Miller, astroloji, Susan Miller ay yorumları, Susan Miller burç, Susan Miller burç yorumları, RSusan Miller, Yorumları
Hüseyiи. Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları download, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları driverları, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları e-book, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları e-kitap, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları filmi, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları gsm, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları haberleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları hikayeleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları hileleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları msn, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları oyunları, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları programı, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları resimleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları scripti, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları smf, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları videosu, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları yemek tarifleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları yükle, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları ödevleri, 2013 şubat ayı burç yorumları - susan miller burç yorumları şarkı sözleri, ayı, burç, genel, miller, susan, yorumları, yorumları or 2013, şubat


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557