Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23 Nisan 2013, 13:55   #1 (permalink)
Oturup konuşalım. Bulsun kelimem kelimeni..

Venüs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 20 Nisan 2013
Nerden: İstanbul
(Mesajlar): 564
(Konular): 234
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 163830
Aldığı Beğeni: 139
Beğendikleri: 76
Ruh Halim: none
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart 22-28 Nisan 2013 haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta sizler için hem zorlu enerjilere sahip, hem yine aynı zorlu enerjiler sayesinde güç elde etmenizi sağlıyor. Özelliklemaddi konularda avantaj size geçiyor. Attığınız adımlar, girişimler, projeler size maddi kazanç getirecektir.

Ancak bütün alacak, verecek işlerinde kontrollü hareket etmenizde, her şeyi titizlikle kontrol etmenizde fayda var. Muhasebe kısmında her adımın üstünden iki kere geçmenizi öneririm.


Aşkla ilgili gelişmelerin olacağını da söyleyebilirim. Bu hafta yeni tanıştığınız birisiyle ilişkiye adım atabilir veya var olan ilişkinizde gelişmeler, keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu haftanın aşkta şanslı burçlarından biri sizsiniz diyebilirim.


Boğa Burcu

Güneş, Mar ve Venüs, hepsi sizin çevrenizde etkileşim içinde. Bu yüzden enerjik ve canlı bir hafta geçireceksiniz. Ancak Pazartesi günü gerginlik, hatta biraz saldırgan bir tavır gösterebilirsiniz. Fazla hassas olabileceğiniz bir gün, sakin kalmaya çalışın. Özellikle sevdiğiniz insanlarla bazı tartışmalara girmekten kaçının.

Ancak bu hafta iş dünyanızda pazarlık ederek istediğinizi elde etme şansınız yüksek, burnunuz iyi koku alacak diyelim biz buna. Ayın 25’ine de dikkat edelim. Bir aşkın ortasına düşebilirsiniz. Güzel gelişmelerin yaşanacağı bir haftadasınız.ası yüzünden, kızgınlık ve öfke gibi ruhsal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu durum da sağlığınızı etkiler.

Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiği konusunda uyarıda bulunmam gerekiyor. Özellikle bu hafta kendinize dikkat etmelisiniz. Bu hafta sizi güçlendirecek enerjiler var. İş ve aşk hayatında gelişmeler yaşayabileceğiniz, enerjilerin yüksek olduğu bir haftadasınız..İkizler Burcu

Bu hafta sosyal bir bağlantının sizin için önem kazanacağını söyleyebilirim. Kendinizi sosyal bir sahneye çekiliyor gibi hissedersiniz. Yeni bağlantılar, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Bu kişiler, yeni faaliyet alanlarında sizinle çalışmak için yollar açabilirler.

Hafta ortasında konsantrasyonunuza dikkat edin. Sağlığınızlayakından ilgilenin ve gerçekten dinlendiğinize emin olun. İş performansınızı etkilememesi için, sağlık konularında titiz davranın.

Bu hafta romantik ilişkilerde kesin bir karar vermek için herhangi bir adım atmayın. Özellikle evlilik gibi ciddi meselelerde tarih belirlemek için Mayıs ayını bekleyin. Bu hafta daha çok kariyer ve para konuları gündeminizi meşgul edecektir.


Yengeç Burcu

Kariyerinizle ilgili gelişmelerde yeni fikirler, yeni projelerüretme potansiyeline sahip bir haftadasınız. Çevrenizdeki iş arkadaşlarınızdan da bu konularda destek görebilirsiniz. Fikirlerinizi sakın bir kenara atmayın bu hafta çünkü hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Sosyal yaşamınızda aktif bir hareketlenme olacak gibigörünüyor. Davetler, ziyaretler, işle ilgili görüşmeler veeğlencenin olduğu pek çok ortama girip çıkabilirsiniz. Bu hafta tanışacağınız insanların, iş yaşamında daha sonra etkileri olacaktır.

Ayın 25’indeki etkiler yüzünden pek de gönüllü olmadığınız bir konuda, kabul edici davranmak zorunda kalabilirsiniz. Birisi veya şartlar sizi o noktaya götürebilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa, bu hafta karşınıza birsinin çıkma ihtimali yüksektir. Ayrıca ciddi bazı kararlar alabilirler ilişkisi olanlar..
Aslan Burcu

Bu hafta kariyeriniz üzerinde oldukça etkili enerjiler var. Otoriteler tarafından onaylanmasını beklediğiniz bir iş, terfi gibi konular varsa, bu hafta cevabını alabilirsiniz. Güçlü insanların size güç vereceğini düşünüyorum.

Ancak bu güç, sizin yeteneklerinizi de ortaya koymanızı sağlamasına rağmen, size sorumluluk yükleyecek ve daha fazla çalışmanıza sebep olabilir. Dengeleri iyi kurun ve kariyer ve özel hayat arasındaki ilişkinin düzenini aksatmamaya çalışın. Ailenizden birisiyle ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu hafta birisiyle ilgilenmeniz ve onun peşinde koşmanız gerekebilir. Bu arada aşk hayatında da bazı kıpırtılar var ancak uzun soluklu ve sağlam bir ilişki mi derseniz, orası biraz belirsiz..


Başak Burcu

Bu hafta sezgilerinize güvenin, sizi yarı yoldabırakmayacaktır. Yaratıcı ifadelerle ortaya çıkacak fikirlerin tohumlarını atabileceğiniz bir haftadasınız. Ancak çevrenizdeenerjinizi bozacak, sizi olumsuz yönde etkileyecek birileri varsa, mümkün olduğunca bu hafta uzak durun. Dengeniz bozulmasın.

Bu hafta bazı nostaljik etkiler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Hatta eskiden tanıdığınız ancak seyrek görüştüğünüz biriyle, bir aşk ilişkisine dönüşebilecek görüşmeler yaşayabilir, birbirinizden olumlu elektrik alabilirsiniz.

Ailesel konularda bazı sorunlar oluşabilir. Aile büyükleri veya kardeşlerle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca bazı iş görüşmeleri, iş teklifleri gelebilir ancak sonuca bağlanması için Mayıs ayını beklemeniz gerekir.


Terazi Burcu

Enerjileriniz olumlu olmasına rağmen, karşınızdakilerin tavırları ve sözleriyle ilgili temkinli davranmanız gerekir. İyi niyetli bile olsalar, abartarak size olduğunuzdan farklı gösterebilirler. Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir haftadasınız. Söylenenlerden çok hissettiklerinize dikkat verin.

Para ve kredi konularında şanslı olacağınız bir haftadasınız ve beklediğiniz haberlerin iyi dönüşü olabilir ancak tam olarak başlamak, olayın akışını bulması Mayıs’ın ortalarını bulacaktır. Sizi teşvik edici etkiler var. Mal, ev, arsa gibi gayrimenkuller satın alabilirsiniz. Ferah bir sürece adım atacaksınız.

Ayrıca bu hafta aşktan yana şansınız yüksek, yeni birileriyle tanışabilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Enerjiler yeni insanlarla tanışmayı destekliyor. Var olan ilişkinizde ise güzel bir dönem yaşayabileceğiniz pozitif enerjilerleçevreleneceksiniz.Akrep Burcu


Bu hafta burcunuzda oluşacak Ay tutulması yüzünden, siz herkesten fazla etkilenirsiniz. Ani kararlar ve ani sözler vermekten kaçının çünkü sonrasında pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Sabırsızlık ve telaş hali, bu haftaya hiç uygun değil. Siz elinizden geldiği kadar, sakin ve dengeli davranmalısınız. Ayrıca bu dikkat özel ilişkilerinizde de mutlaka gerekli. Çiftlerinbirbirine karşı ılımlı davranması özellikle bu tutulma haftasında büyük önem taşıyor. Abartılı tepkiler gösterip, karşınızdakinin kalbini kırmayın çünkü sonra üzülen siz olursunuz.

Yeni teknolojik aletler iş yerinize girebilir ve sizi birazöğrenmeye zorlayabilir. İhtiyacınız varsa eğitimini alın. Dikkatlibir dinleyici olmanız gereken bir haftadasınız. Kısacası bu hafta, kendinizi sakin olmak konusunda mutlaka telkine din ve ilişkilerinizde yapıcı ve yumuşak olun. Bu çok önemli!.Yay Burcu

Bu hafta enerjiniz biraz düşük olabilir ve gücünüzü tam toplayamadığınız için, konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Ayın başından beri yüksek tempo ve moralle gidiyorsunuz ancak bu hafta biraz frene basmanız gerekir. Hafta ortasında yaşanacak Ay tutulmasını da hesaba katarak, enerjinizi dengeli harcamanızı öneririm.

Ayın 25’inde yaşanacak olan Ay tutulması, sizin için gizli düşmanlarla karşılaşarak, onların varlıklarını fark etmek anlamına gelebilir. Biraz canınız sıkılabilir ancak bu işin iyi yanı, artık maskelerinin düşmüş olması olacaktır. Ayrıca bu tutulmanın bir olumlu yanı da, bazı yaylar için önemli bir şans getireceğidir.

Bu hafta yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Yeni projeler, yeni bir işe başlamak için uygun açılarınız var. Para kazanmanızı sağlayacak önemli bir teklif kabul görebilir. Bazı yaylar ise, ortaya para koyarak bir işe girişebilirler. Maddi konuların gündemde olacağı bir aydasınız.


Oğlak Burcu

Bu hafta yaşanacak Ay tutulmasının ardından biraz daharahatlayacaksınız. Kafanızı kurcalayan bazı meseleler açığa çıkar ve siz de huzura kavuşursunuz. Ancak iş ve evhayatıyla ilgili gelişmeler henüz bitmiş değil. Yeni olaylar, yeni fikirler ortaya çıkabilir.


Kendinizi dinleyeceğiniz ve hatta, “ben bu şekilde hissettiğimi bilmiyordum” diyerek, kendi duygularınıza veya fikirlerinize bile şaşıracağınız bir haftadasınız. Ancak bunlar güzelgelişmeler olacaktır. Farkındalığınızın artacağı enerjiler var.

Bazılarınız için taşınma planları gündeme gelebilir, kimileriniz seyahat etmek için planlar yapabilirsiniz. Önümüzdeki aylarda yaşayacağınız yeniliklerin ilk adımları bu haftalarda karşınıza çıkacaktır.


Kova Burcu

Yeni fikirlerin, yeni çevrelerin ve entelektüel konuşmaların tadını çıkaracağınız, sohbetlerle ve fikir alışverişiyle geçecek bir haftadasınız. Teorik olarak öğreneceğiniz bu bilgiler sizi mutluedebilir ancak pratikte uygulamaya geçirmeniz biraz zor görünüyor.

Kariyer, aile ve ev konularının gündeminizi dolduracağı bir haftadasınız. Kariyer anlamında bir değişiklik şansı karşınıza çıkarsa, dikkatli değerlendirin ve ne kadar güvenilir bir sonuçalacağınızı iyi düşünün. Ailevi konularda da bazı değişimler ve sorunlar gündeme gelebilir.

Ayın 25’inde yaşanacak Ay tutulması sizi biraz negatif yönde etkileyebilir. Gereksiz harcama yapmaktan kaçının. Hevese kapılıp elinizdekileri harcamayın. Ayrıca teknolojik konular gündeme gelebilir. Yeni bir takım aletlerle çalışmak zorunda kalabilirsiniz...Balık Burcu


Bu hafta gerçekleşecek olan Ay tutulması sizin açınızdan biriyle yolları ayırmak, bir projeden vazgeçmek veya birişbirliğini devre dışı bırakmak anlamına gelebilir. Ancak moralinizi bozmayın çünkü sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çok ağır zararlar göreceğiniz enerjiler değil bunlar.

Yeni teknolojik aletler konusunda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca para konusunda şaşırtıcı gelişmeler bekleyin. Yeni fikirler, size kazanç kapıları açabilir.

Sağlığınızla ilgili biraz dikkatli olmanız gereken enerjiler var. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Ayrıca aşkta sizi destekleyen enerjiler var. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Çok sağlam bir ilişki olup olmadığı önümüzdeki aylarda ortaya çıkacaktır ancak şimdilik kalbinizi bir heyecan duygusunun saracağını söyleyebilirim.

Astrolog Neşe Erden

Bir vicdan ayaklanmasına doğru genişlerse kalbin, şiir gibi yürürse ince ve narin...
Anla ki herkes değilsin!…
Venüs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2228, burç, haftalık, nisan, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557