Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree5Kişi Beğendi
  • 2 Post By ∞ MαsαL
  • 1 Post By Afrodit
  • 1 Post By Hüseyiи.
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29 Haziran 2013, 13:28   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Rezzan Kiraz 2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları – Rezzan Kiraz Burç Yorumları – Rezzan Kiraz 2013 Ağustos Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Ağustos 2013′de Neler Bekliyor?
2013 Ağustos Ayı Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu
Koç Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Ağustos 2013′te Neler Bekliyor?
Bu ay baskı altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz ama statükoya tutunmak güvenilir bir seçenek değil. Radikal değişikliği engellemeye çalışmak yerine bunun tarafında çalışmanız sizin işinize daha fazla yarayacak. 1 Ağustos’ta fütürist Kova’daki Dolunay neşeli Jüpiter’le uyum sağladığında iyimserliğiniz size neşe verebilir.
Güneş’in 2 Ağustos’ta Jüpiter’le işbirlikçi yarım üçgeni içinizden geldiği gibi davranmakta sizi cesaretlendiriyor ama akılcı Merkür’ün hâlâ gerileme döneminde olduğu 8 Ağustos’tan önce planlarınıza bir ince ayar yaparsanız akıllıca davranmış olursunuz. Öte yandan, aşkla ilgili kararlar almak için ideal zaman değil çünkü Romantizme ilişkin 5. Evinizdeki Merkür 4-11 Ağustos’ta aldatıcı Neptün’le güvenilmez bir birleşmeyen açı oluşturuyor.
Ayın ortasında hayal kırıklığınız oldukça büyük. Her ne kadar şiddetli Uranüs-Plüton karesinin ikinci oluşumu (birincisi 24 Haziran’daydı) 19 Eylül’e kadar tamamlanmayacak olsa da Güneş’in zalim ışınları bu uzun süren düzenlemeyi 14-15 Ağustos’ta stres altına alırken sıkıntı verici sorunları aydınlatıyor. Aşılamaz bir direnişle karşı karşıyaymışsınız gibi hissedebilirsiniz ve bu durum 15’inde uzlaşmaz Satürn’le kavuşum yapan kavgacı Mars’la daha da artacak. Öte yandan 17 Ağustos’ta yaratıcı Aslan’daki Yeniay Satürn ve Mars’la işbirliği yaparak sakinleşmenizi, enerjinizi kanalize etmenizi ve şimdiki durumunuzun kontrolünü yeniden kazanmanızı sağlıyor.
Güneş 22 Ağustos’ta çalışkan Başak burcuna ve Çalışmaya ilişkin 6. Evinize, arkasından Mars 23 Ağustos’ta şiddetli Akrep’e ve Derin Paylaşıma ilişkin 8. Evinize girdiğinde sorumluluklarınızdan kolayca kaçamayacaksınız. Neyse ki 31 Ağustos’ta güçlü Plüton İç Huzura ilişkin 12. Evinizdeki Balık burcundaki Dolunay’ı desteklediğinde derin bir depodan enerji çekebileceksiniz.
Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu
Boğa Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Ağustos 2013′te Neler Bekliyor?
Bu ay cesur davranmanızın karşılığı var, çünkü özgüvenli Aslan’daki Güneş 22 Ağustos’a kadar Temellere ilişkin 4. Evinizi aydınlatıyor. Gelirle ilişkin 2. Evinizdeki bereketli Jüpiter 1 Ağustos’ta dahi Kova’daki Dolunayla desteleyici bir üçgen açı kurduğunda para akışınızı hızlandırmak için yaratıcılığınızı kullanın. İlerleme için bir başka işaret 8 Ağustos’ta geliyor, iletişimci Merkür Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde ileri harekete başlıyor.
Zihninde dönüp dolaştırdığınız fikirler artık paylaşılmaya hazırdır. Aktif Mars 15 Ağustos’ta Çalışmaya ilişkin 6. Evinizdeki kendine getirici Satürn’le kavuşum yaparak, süregelen görevlerinizi yerine getirmek için ne kadar çaba gerektiğiyle ilgili belirgin bir resimle sizi aydınlatıyor. Yenilenmiş bir tutku ve disiplinle sebat ederseniz, şimdiki pozisyonunuzda kalmanızın anlamı olur. Ama çalışma hayatında şimdiki konumunuzda aşılamayan engeller ve sürekli hayal kırıklığıyla karşı karşıyaysanız, seçeneklerinizi yeniden değerlendirmek için iyi bir zamandır.
17 Ağustos’ta coşku ve yeteneğin ideal bir dengesinin tadını çıkarıyorsunuz, çünkü Aslan’daki Yeniay güvenilir Satürn ve enerjik Mars’a destekleyici yarım üçgen açılar yapıyor.
Teknikleri inceleştirmek, yeni sistemler geliştirmek ya da ek eğitim almak akıllıca fikirlerinizi sağlamlaştırmak için ihtiyacınız olan araçları size sağlayacak. Güneş’in 22 Ağustos’ta üretken Başak burcuna ve dışadönük 5. Evinize girişi şimdi sizin önünüzde hazır olan yaratıcı potansiyelin bir başka hatırlatıcısıdır.
Mars ayın 23&’ünde su burcu Akrep’e ve Başkalarına ilişkin 7. Evinize girdiğinde, sizi rekabetçi insanlar aracılığıyla zorluyor ya da ilişkilerinizde liderliği almanız için sizi dürtüyor. 31 Ağustos’ta şefkatli Balık burcunda Arkadaşlara ilişkin 11. Evinizdeki Dolunay şifacı Chiron’la kavuşum yaparak, affetmenin sizinle başkaları arasındaki bağları nasıl güçlendirebileceğini gösteriyor.
İkizler Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Ağustos 2013′te Neler Bekliyor?
Rezzan Kiraz Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu
Bu ay değişikliklerle dolu ve birkaç sürpriz getirmeye hazır. 1 Ağustos’ta tuhaf Uranüs’teki Dolunay Maceralara ilişkin 9. Evinize düşerek şu andaki işlerle ilgilenmek yerine gelecekle ilgili hayaller kurmaya sizi teşvik ediyor. Ama haberci Merkür hâlâ İletişime ilişkin 3. Evinizde gerileme döneminde dolayısıyla eğer yanlış anlamalar, doğru olmayan varsayımlar ya da hazırlık eksikliği nedeniyle oluşan ertelemelerle uğraşıyorsanız ilerlemeniz zor.
Neyse ki 8 Ağustos’ta Merkür ileri harekete geçtiğinde çabalarınızın karşılığını görmeye başlayacaksınız, bu arada zarif Venüs’ün 7 Ağustos’ta besleyici Yengeç’e girişi düşüncelerinizi söylemeden önce başkalarının hislerini göz önünde bulundurmaya sizi teşvik ediyor.
15 Ağustos’ta sıcak Mars soğuk Satürn’le Aşk ve Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinizde kavuşum yaptığında hayal kırıklığınız artıyor ve son zamanlardaki bir davranışın kaçınılmaz sonuçlarıyla sizi yüzleştiriyor. Aşk ve Paraya ilişkin meseleler daha sorunlu olabilir yine de 17 Ağustos’ta dramatik Aslan’daki Yeniay yakın zamandaki zorlukları çözmek üzere doğrudan eyleme geçmek için sizi güçlendirecek bir dönüm noktasıdır. 22 Ağustos’ta Güneş’in titiz Başak burcuna girişi sizin niyetlerinize odaklanmanızda yardımcı oluyor.
Özel amaçlar belirleyin, çünkü 23 Ağustos’ta Mars tutkulu Akrep’e ve Çalışmaya ilişkin 6. Evinize girdiğinde bunların çok azı yolunuzun üstünde duracak. Bu ay 31 Ağustos’ta ikinci bir Dolunay Kariyere ilişkin 10. Evinizde psişik Balık’ta parlayarak önemli bir mesleki kararın sonucu konusunda içgüdünüzü güçlendiriyor. Analitik Merkür yine ayın 31′inde detaycı Başak’a kaydığında algılarınızı keskinleştiriyor ve mantığınıza ince ayar yapıyor.
Yengeç Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Ağustos 2013′te Neler Bekliyor?
Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bu ay sizin için oldukça üretken bir ay olmalı, ne de olsa enerjik Marsla olumlu açılar kuran üç ay döngüsü var. 1 Ağustos’ta Kova’daki Dolunay Derin Paylaşıma ilişkin 8. Evinize düşüyor. Uyumlu Terazi’deki Mars ve çok yönlü İkizler burcundaki Jüpiter Ay’la şanslı bir Büyük Üçgen kurduğunda sıradışı insanlarla çalışmak size kolay geliyor. Sıradışı koşullara adapte olma yeteneğiniz ayrıca ilerlemeci Uranüs’ün Ay’a yaratıcı yarım üçgeniyle güçleniyor.
Zihninizi açan, korkunuzu yenen ve yeni faydalı bağlantılar kurmanıza yardım eden farklı bir ışığın altında ilişkileri görebiliyorsunuz. 17 Ağustos’ta hayat dolu Yeniay Kaynaklara ilişkin 2. Evinizi canlandırarak, çalışkan bir Mars-Satürn kavuşumuyla yarım üçgen kurduğu sırada cesaret ve yaratıcılığı titizlikle birleştiriyor. Köklere ilişkin 4. Evinizde bu iki tavizsiz gezegenin birleşimi, içsel kararlılığınız ve disiplininizi, daha fazla gelir potansiyeliyle ve özgüveninizi arttırarak ödüllendirecek.
Bu ayın ikinci Dolunayı -Mavi Ay deniliyor ki bunun özel bir astrolojik anlamı yok- 31 Ağustos’ta mistik Balık’ta ve Felsefeye ilişkin 9. Evinizde meydana geliyor. Onun kararlı Akrep’teki Mars’a üçgen açısı ve Plüton’a rahat yarım üçgeni, hayal gücünüzden bir hayali çekip almak ve bunu gerçekleştirmek için gereken tutkuyu bulmak için mükemmel bir zaman demektir.
Dolunay ayrıca bir hayır işi yaparak, manevi bir uygulama başlatarak ya da sizin için değerli bir davada gönüllülük yaparak inançlarınıza bağlılığınızı göstermek için sizi cesaretlendiriyor. İdealizm ve güç; kişisel doyuma giden bu ulvi yoldan dikkatinizi alacak kişi ve beklentileri bir yana bırakmanızı sağlayan yenilmez bir ikilidir.
Aslan Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Ağustos 2013′te Neler Bekliyor?
Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu
Bu ay amaçlarınıza ulaşmak ve hayatınızla ilgi pozitif hissetmek için odağınızı daraltmalı ve fazlalık etkinlikleri ertelemelisiniz. 1 Ağustos’ta ilerlemeci Kovadaki Dolunay, Arkadaşlara ilişkin 11. Evinizde genişlemeci Jüpiter’le düzene sokan bir üçgen açı kurduğu için, sosyal açıdan daha aktif bir hale geliyorsunuz.
Ancak 7 Ağustos’ta kırılgan Venüs pasifYengeç ve Mahremiyete ilişkin 12. Evinize girdiğinde pek o kadar dışadönük olmak istemeyebilirsiniz. Neyse ki iletişimci Merkür 8 Ağustos’ta cesur Aslan’da ileri harekete geçerek ilerleyen haftalarda aklınızdan geçeni söyleyebilmeniz için sizi cesaretlendiriyor.
Ayın ilk yarısında durdurulamaz Mars, yerinden oynamaz Satürn’e giderek yaklaştığında gündeminizi ilerletmekte zorlanıyorsunuz. 15 Ağustos’ta Öğrenmeye ilişkin 3. Evinizde Mars-Satürn hizalanması, hayatınızda nelerin yolunda gitmediğini fark ettiğinizde bir hesap günü olabilir. Hayal kırıklığınızı kabul etmek öfke ya da hıncı yenmek için ilk adımdır; öte yandan yoğun duygular önemsiz görünen bir zevk ayrılığını başlı başına bir kavgaya dönüştürebilir.
17 Ağustos’ta Aslan’daki Yeniay sizin kişisel Yılbaşı’nız, gelecek altı ay için niyetlerinizi oluşturmanızın zamanıdır. Enerjinizi kutlamaya sarf etmeyin 22 Ağustos’ta Güneş’in mükemmeliyetçi Başak’a girişi ve Mars’ın ayın 23’ünde inceleyici Akrep’e girişi size yoğunlaşmanın ve öz disiplinin önemini hatırlatıyor. Bununla birlikte 31 Aralık’ta dağıtıcı Balık’taki Dolunay Dönüşüme ilişkin 8. Evinizi aydınlatarak ileri bakarken odağınızı yumuşatmanız ve daha esnek olmaya çalışmanızın zamanı olduğunu söylüyor.
Başak Burcu Ağustos 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Ağustos 2013′te Neler Bekliyor?
Rezzan Kiraz Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu
Yaşamınız bu ay yola geri dönüyor ve sonunda geleceği yaratmak için geçmişe saplanıp kalmaktan uzaklaşmaya hazırsınız. Bu değişim yönetici gezegeniniz Merkür’ün 8 Ağustos tarihinde bir burçtan diğerine hareket etmesi ile başlar. Bu, yeni fikir ve projeleri göz önünde tutmak için zihninizi özgür kılacaktır. 22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna girer, sonraki otuz gün boyunca kendinize güven ve cesaret içinde olacaksınız.
İşinize ilişkin durumlar ve fiziksel sağlığınız 1 Ağustos’ta Sağlık ve İş Konularına ilişkin 6. Evinizi aydınlatacak olan Kova burcu Dolunay’ı ile atılım için anahtar bölgeler oluşturabilirsiniz. Ancak inovasyon yönünde ilerleme sevecen Venüs’ün temkinli Yengeç burcuna girmesi ile kısmen karşılanır ve 7 Ağustos’ta Gruplara ilişkin 11. Evinizde meydana gelir. Bu, dost ve iş arkadaşlarınız açısından size yönelik rahatlama sağlayacaktır fakat güvenlik gereksiniminiz ve sadakate olan güçlü duygularınız büyük ölçekli değişiklikler yapmak konusunda sizi alıkoyabilir.
17 Ağustos’ta gururlu Aslan burcundaki Yeniay heyecan konusunda artan bir kuvvet oluşturacaktır. Bu kemeri ay Spritüel Gizeme ilişkin 12. Evinizde meydana gelir, böylece artan enerji dalgalarını hissedebilirsiniz. Bu güçlü Güneş-Ay kavuşumu üretken Mars ve Satürn için altmışlıklar tarafından desteklenir, kararlı bir eylemde bulunma yönünde esinlenme içinde olmanızı sağlar. 23 Ağustos’ta dinamik Mars’ın duygusal Akrep ve Bilgiye ilişkin 3. Evinize girmesiyle başka bir enerji boşalması olacaktır.
Siz Başak burcunda Güneş’ten aldığınız güdüleri güçlendirirsiniz ve en önemli amaçlarınız konusunda odaklanabileceğiniz önemsiz görevler ve engelleri eleyebilirsiniz. Büyülü Balık burcundaki Dolunay 31 Ağustos’ta Partnerliğe ilişkin 7. Evinizde dünyevi olmayan Neptün ile birleşir ve ilişkiler konusunda rüya ve illüzyonunuza esin kaynağı olur.
Hüseyiи. ve Afrodit Bunu beğendiler.

.

Konu ∞ MαsαL tarafından (17 Temmuz 2013 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Güncellendi...
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 17 Temmuz 2013, 16:37   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Güncellendi..

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
reklam alanı
Alt 25 Temmuz 2013, 12:50   #3 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Koç Burcunu Ağustos 2013′te Neler Bekliyor?
Bu ay baskı altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz ama statükoya tutunmak güvenilir bir seçenek değil. Radikal değişikliği engellemeye çalışmak yerine bunun tarafında çalışmanız sizin işinize daha fazla yarayacak. 1 Ağustos’ta fütürist Kova’daki Dolunay neşeli Jüpiter’le uyum sağladığında iyimserliğiniz size neşe verebilir.

Güneş’in 2 Ağustos’ta Jüpiter’le işbirlikçi yarım üçgeni içinizden geldiği gibi davranmakta sizi cesaretlendiriyor ama akılcı Merkür’ün hâlâ gerileme döneminde olduğu 8 Ağustos’tan önce planlarınıza bir ince ayar yaparsanız akıllıca davranmış olursunuz. Öte yandan, aşkla ilgili kararlar almak için ideal zaman değil çünkü Romantizme ilişkin 5. Evinizdeki Merkür 4-11 Ağustos’ta aldatıcı Neptün’le güvenilmez bir birleşmeyen açı oluşturuyor.
Ayın ortasında hayal kırıklığınız oldukça büyük. Her ne kadar şiddetli Uranüs-Plüton karesinin ikinci oluşumu (birincisi 24 Haziran’daydı) 19 Eylül’e kadar tamamlanmayacak olsa da Güneş’in zalim ışınları bu uzun süren düzenlemeyi 14-15 Ağustos’ta stres altına alırken sıkıntı verici sorunları aydınlatıyor. Aşılamaz bir direnişle karşı karşıyaymışsınız gibi hissedebilirsiniz ve bu durum 15’inde uzlaşmaz Satürn’le kavuşum yapan kavgacı Mars’la daha da artacak. Öte yandan 17 Ağustos’ta yaratıcı Aslan’daki Yeniay Satürn ve Mars’la işbirliği yaparak sakinleşmenizi, enerjinizi kanalize etmenizi ve şimdiki durumunuzun kontrolünü yeniden kazanmanızı sağlıyor.
Güneş 22 Ağustos’ta çalışkan Başak burcuna ve Çalışmaya ilişkin 6. Evinize, arkasından Mars 23 Ağustos’ta şiddetli Akrep’e ve Derin Paylaşıma ilişkin 8. Evinize girdiğinde sorumluluklarınızdan kolayca kaçamayacaksınız. Neyse ki 31 Ağustos’ta güçlü Plüton İç Huzura ilişkin 12. Evinizdeki Balık burcundaki Dolunay’ı desteklediğinde derin bir depodan enerji çekebileceksiniz.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 02 Ağustos 2013, 12:59   #4 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart

Teşekkürler
∞ MαsαL Bunu beğendi.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 02 Ağustos 2013, 14:37   #5 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Rica

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 02 Ağustos 2013, 23:26   #6 (permalink)
Death Surgeon

Hüseyiи. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karanlıklardan..
(Mesajlar): 8.363
(Konular): 2017
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 403423
Aldığı Beğeni: 1926
Beğendikleri: 2395
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart

Teşekkürler bitanem
∞ MαsαL Bunu beğendi.

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter,
hayatın kurtulmuş demektir…"
1Q84 - Haruki Murakami


Hüseyiи. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 03 Ağustos 2013, 00:26   #7 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.692
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4203
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Rica ederim hayatım
Hüseyiи. Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 ağustos ayı akrep burcu yorumları, 2013 ağustos ayı aslan burcu yorumları, 2013 ağustos ayı balık burcu yorumları, 2013 ağustos ayı başak burcu yorumları, 2013 ağustos ayı boğa burcu yorumları, 2013 ağustos ayı burç yorumları, 2013 ağustos ayı ikizler burcu yorumları, 2013 ağustos ayı koç burcu yorumları, 2013 ağustos ayı kova burcu yorumları, 2013 ağustos ayı oğlak burcu yorumları, 2013 ağustos ayı rezzan kiraz burç yorumları, 2013 ağustos ayı terazi burcu yorumları, 2013 ağustos ayı yay burcu yorumları, 2013 ağustos ayı yengeç burcu yorumları, ağustos, ağustos 2013 de neler bekliyor, ağustos ayı burç yorumları, ağustos ayı koç burcu yorumu, akrep burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, akrep burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, aslan burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, aslan burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, aylık burç yorumları, aylık burç yorumları - burçlar, ayı, balık burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, balık burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, başak burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, başak burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, boğa burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, boğa burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, burç, burçlar, ikizler burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, ikizler burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, kiraz, koç burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, koç burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, kova burcu ağustos2013 rezzan kiraz burç analizi, kova burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, oğlak burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, oğlak burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, rezzan, rezzan kiraz 2013 ağustos ayı burç yorumları, rezzan kiraz ağustos 2013 akrep burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 aslan burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 balık burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 başak burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 boğa burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 ikizler burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 koç burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 kova burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 oğlak burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 terazi burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 yay burcu yorumu, rezzan kiraz ağustos 2013 yengeç burcu yorumu, rezzan kiraz burç yorumları, rezzan kiraz burç yorumları 2013, terazi burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, terazi burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, yay burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, yay burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, yengeç burcu ağustos 2013 rezzan kiraz burç analizi, yengeç burcunu ağustos 2013'te neler bekliyor, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557