Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Astroloji Astroloji, burçlar, fal, rüya tabirleri ve günlük burç yorumları hakkındaki tüm bilginin ve paylaşımın bulunduğu forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29 Haziran 2013, 12:29   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart 2013 Temmuz Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları

2013 Temmuz Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2013 Temmuz Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Temmuz 2013′de Neler Bekliyor?
2013 Temmuz Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları
Şenay Yangel Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu
Koç Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
KOÇ: Gökyüzü ayın ilk haftası iletişimin efendisi Merkür’ün ‘’R’’ Geri hareketine devam ediyor olması sebebi ile düşme çarpma ve ev kazalarına karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık dikkatsizlik ciddi sorunlara sebep olabilir. Elektronik eşyalarınızda yaşanacak arızalar teknik sorunlar ayın ilk haftası yaşanabilecekler arasında. Yine taşınma alım satım ve yerleşimle ilgili konularda temkinli davranmalı ayın ilerleyen günlerinde bu konuları yeniden ele almalısınız. Ayın ilerleyen günlerinde hayalini kurduğunuz bir taşınmazın uygun fiyatlarla sahibi olabilirsiniz. Finansal konularda 14 Temmuz’la birlikte güçlü bir dönem karşılıyor sizleri. Yeniliklere açık olmanız kariyer hayatınızın en parlak döneminin kapılarını aralıyor sizlere. Bu dönemde başarı merdivenlerini hızla çıkacak gerçek dostların destekleri ile kalıcı ve uzun vadeli işlerin başarılı kahramanı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişim kurmakta zorlanabilir ufak tefek fikir ayrılıklarını büyük meseleler haline getirebilirsiniz. Sağ duyulu davranmalı birlikte olduğunuz insanı olduğu gibi kabul ederek aşkın öfkeye galip gelmesini tercih etmelisiniz. 22 Temmuz da Kova Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda popülerliğiniz daha da yükselirken çalışma arkadaşlarınız ya da işbirliği içinde olduğunuz insanlarla yaşayacağınız dialoglar sizden saklanan bir gerçeği fark ederek olası pek çok sorunun önüne geçmenizi dostu düşmanı tanıyarak başarınızı gölgelemeye çalışan kişileri ekarte etmenizi sağlayabilir. Yine bu dönemde özel yaşamınızda ilişkiniz güçlenecek eş yada sevgilinizin size olan ilgisi ve kalbini aşkla açması yeni başlangıçları heyecan ve olumlu enerjileri yaşamınızın her safhasına taşıyacak kadar güçlü etkilere sahip….
Temmuz şanslı günleriniz: 5 10 11 17 19 23 26 28
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 7 9 14 15 21 27
Şenay Yangel Temmuz 2013 Boğa Burcu Yorumu
Boğa Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
BOĞA: Bu ayın şifresi: ‘’Kendine güven ve Kararlı ol’’ 8 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi kendi yakınlarınız ve ailenizle ilgili konularda yaşanacak olumlu ya da olumsuz gelişmelerle ilgileneceğinize işaret etmekte. Aile içinde geçmişte yaşanan bir sorun tekrar gündeme gelebilir ve yaşanan gerginliğin yerini huzura bırakması için yapıcı yönde görevi siz üstlenebilirsiniz. Bunu yaparken sezgilerinize güvenin önemli olan kimin haklı olduğundan ziyade aile bütünlüğünün korunması ve kalplerin kırılmaması olmalıdır. İletişime önem verin ve yapıcı davranın. Ay’ın ilerleyen günlerinde herşey yoluna girecek ve ailece keyifli günlerin huzurunu paylaşacaksınız. Anne’den gelecek şanlar yine bu keyifli sürecin olumlu etkileri arasında. İletişimin efendisi Merkür’ün ‘’R’’ Geri hareketine devam ediyor olması telefon bilgisayar varsa otomobilinizle ilgili beklenmedik problemlerle karşılaşabileceğiniz konusunda uyarıcı. Pc’nizin yedeğini alın ve aracınızın genel bakımını bu dönem içinde yaptırarak olası bir sorunun önüne geçin.. Ay boyunca mesleğinizle ilgili önemli ve olumlu gelişmeler yaşayabilir. Maddi olanaklarınızın yükselmesi ile birlikte hedeflerinizi de yükseltmeye başlayabilirsiniz. Temmuz sizler için son derece huzurlu ve olumlu enerjilere sahip etkilere sahip. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu negatif insanları olabildiği kadar yaşamınızdan uzak tutmak ve bu insanların çevrenizde olmasına izin vermemek olmalı. Sizler için ilahi adeletin gerçekleşeceği bu özel zamanın size sunduklarının farkına varın ve hayatınızın akışı ile uyumu yakalayın. 22 Temmuz da Kova Burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile bekar Boğa’lar yeni bir ilişkiye adım atabilir ilişkisi devam edenler ise söz nişan gibi evliliğe giden yolda ilk resmi adımı atabilirsiniz. Evli Boğa’lar eşinizin kendi yakınlarından göreceği maddi ya da manevi bir zarar karşısında sergilediğiniz olumlu ve sevgi dolu tutum onun sizin değerinizi daha iyi kavramasını sağlarken geçmişte size yapılan haksızlıkları da çok daha iyi anlamasını sağlayacak….
Temmuz şanslı günleriniz: 3 6 12 13 17 24 25 30
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 7 9 14 15 20 21 27
İkizler Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 İkizler Burcu Yorumu
İKİZLER: Gökyüzü geçen ay yaşadığınız beklenmedik gelişmelerle sarsılan ruhunuzu güçlü ve olumlu enerjilerle kısa sure içinde toplayacağınızı müjdeliyor bu ay sizlere. 8 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi, Kaybettiğinizi düşündüğünüz maddi manevi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. İş hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanacaksınız. Bu sure içinde; Aile bireylerinizin desteğini de uyarılarını da dikkate almalı; Herşeyi ben bilirim tarzında hareket etmeden yeni fikir ve düşüncelere açık olmalısınız. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün 20 Temmuza kadar’’R’’ Geri hareketine devam ediyor olması kararlarınızı netleştirmede güçlüklerle karşılaşabileceğinize ve aşırı alınganlıklar sergileyerek özel yaşamınızda ve ailenizle ilişkilerinizde bu tutumunuz sebebi ile sert rüzgarların esebileceğine işaret etmekte. Ne kadar sakin olur ve yaşamınızın vazgeçilmezi olarak değerlendirdiğiniz insanları anlamaya çalışarak hareket edersiniz bu sert rüzgarın etkisini o kadar hafifletirsiniz. 22 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile finansal konularda şansınız yaver gidecek ve kazançlı işlerin içinde olmanın getirdiği hevesle anlık kararlar harcamalarınızınıda arttırabilir. Dikkatli davranın ay sonunda sigorta vergi ya da gözden kaçan kredi ödemeleri gibi konularda problemler yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise eşinizin iş hayatında yaşanacak problemleri ev hayatınıza yansıtması birbirinizi kırmanıza sebep olacak tartışmalara sebep olabilir. Sakin olun ve sorunları aşmak için fikirbirliği sağlayamaya çalışın. İleriye dönük başarılı girişimleri birbirinize destek olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bekar İkizler ilişkinizi resmileştirme kararı alabilir sevdiğiniz insanlardan alacağınız destekle daha cesur davranabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise ay sonunda duygusal hayatınız canlanabilir….
Temmuz şanslı günleriniz: 5 6 10 11 19 23 28
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 7 9 14 21 27
Yengeç Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Yengeç Burcu Yorumu
YENGEÇ: Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğunu belirleyeceğiniz önemli kararlar alarak başarılı girişimlerde bulunacağınız bir ayın içindesiniz. 8 Temmuzda Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi duygusal geçişlerinizi daha da yoğun bir hale getirebilir. Kararlar alın yaşadıklarınızı sorgulayın fakat uygulamaya geçmek için 18 Temmuzu bekleyin. Ailevi konularda tutumunuz bir hayli önem kazanmakta. Bağlarınızın güçleneceği birbirinizi anlayarak ve saygı duyarak hareket edeceğiniz bu özel zamanı iyi değerlendirin. Geçmişle yaşamaktan uzaklaşıp yeni olanı yüksek bir farkındalık bilinci ile karşıladığınız bu süreç sizlere yeni insanlar tanımanın getireceği fırsatlarıda beraberinde getirecek. Özellikle kariyer hayatınızda güçlü bir çıkış yakalayabilir yeteneklerinizle göz doldurarak pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda da ise aşk dolu günlerin içinde olacaksınız. Emek verdiğiniz sabırlı davrandığınız her şeyin mükafatını alacağınız kalıcı ve özel bir dönem. Bekar Yengeç’ler de değişim enerjisini yoğun bir şekilde yaşayacaklar ve yeni farklı sağlam temeller üzerine kurulu keyifli bir birlikteliğe adım atacaklar. 20 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi mesleki konularda yaşanacak değişim ve gelişmelere dikkat çekmekte. Cesur davranır inandığınız işlerin peşine giderseniz kazançlı çıkacak maddi manevi zenginliği deneyimleyebileceksiniz…
Temmuz şanslı günleriniz: 3 6 12 13 16 17 25 30
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 7 14 15 21 27 29
Aslan Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Aslan Burcu Yorumu
ASLAN: Ay’ın ilk 10 günü duygusal olarak huzursuz hissedebilir ve yakınlarınızla ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bıkkınlık hali yanlış kararlar alma eğiliminde olmanıza sebep olabilir DİKKAT! 8 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile Anneniz ve anne temalı konularla ilgilenebilirsiniz. Yakınların sağlık problemleri söz konusu olabilir. Jüpiter Satürn ve Neptün dizilimi maddi olarak şanslı bir dönemin habercisi uzun zamandır kazanamadığınız kadar çok kazancın müjdecisi sizlere. 22 Temmuza kadar birikim yapmaya bakmalı yeni girişim ve yatırımlar için beklemede kalmalı ay sonunu beklemelisiniz. Karşınıza büyük bir fırsat çıkabilir ve imkanlarınızı iyi değerlendirirseniz hayatınızın en önemli ve karlı yatırımını gerçekleştirebilirsiniz. 22 Temmuzda karşıt burcunuz Kovada gerçekleşecek Dolunay enerjisi evli Aslan’lar için huzursuzlukları da beraberinde getirebilir. Başkalarının etkisi altında kalmadan kendinize öz eleştiride bulunarak hareket ederseniz ilişkinizi çıkmaza taşımaktan kurtulursunuz. Aksi halde pişman olacağınız anlık kararlar yaşam boyu yüreğinizi acıtabilir. Bekar Aslan’lar sizde ay sonunda ilişkinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi arkadaşlarınıza dikkat edin. Sevgilinizle aranızı açmak için sinsi planlarının amacına ulaşmasına izin vermemek sizin elinizde. Ayın son günleri talih oyunlarından sürpriz kazançlar hediyeler kazanabilirsiniz….
Temmuz şanslı günleriniz: 5 6 10 11 19 23 26 28
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 3 7 9 14 21 24 27
Başak Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Başak Burcu Yorumu
BAŞAK: Ay’ın ilk haftası sosyal yaşamınız hareket kazanıyor. Özgüveniniz yükselecek şansınız yükseliyor. 8 Temmuzda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile yeni başlangıçlar ve iş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olumlu etkiler sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek için pek çok fırsat girişim sizin fark ettiğiniz kadarı ile yaşamınızı taçlandıracak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle birbirinize daha da yakınlaşacak sorunları ardınızda bırakarak anlayış sevgi ve saygının zenginliğini aşkla tamamlayacaksınız. Sağlık sorunları yaşayan Başak’lar hızla iyileşmeye başlayacağınız bu süreçte kendinize daha iyi bakmanız gerektiğinin önemini kavradınız şimdi bunu yaşam biçimi haline getirmek tamamen elinizde. 22 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile çalışma hayatınızda önemli bir değişiklik terfi yada başka bir görev teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Gelen şansı tereddütte kalarak kaçırmak istemiyorsanız anı değerlendirin ve iç sesinize güvenerek karar verin. Bekar Başak’lar çalışma arkadaşlarınız ya da yakınlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri yaşamınızı daha da özel hale getirecek ruh eşiniz bulabilir. İş ve aşkta yüzünüzün gülmeye başladığı bu olumlu süreci hiç kimsenin negatif düşünceleri ile gölgelemesine izin vermeyin.. Evinde hayvan besleyen Başak’lar Ayın son günlerinde onların sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Temmuz şanslı günleriniz: 3 6 12 13 16 17 26 30
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 7 9 14 15 18 21 27 29
Terazi Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Terazi Burcu Yorumları
Terazi Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Terazi Burcu Yorumu
TERAZİ: Gökyüzü ayın ilk haftası, İş hayatınızda yaşanacak beklenmedik gelişmelere işaret etmekte. Yönetici ya da mesai arkadaşlarınız kendi makamlarını kaybetme endişeleri size karşı sert tutumlar sergilemelerine sebep olabilir. DİKKAT! Sakin olun ve tartışmalardan uzak durarak çekişmelerin içine girmeyin. 8 Temmuzda gerçekleşecek Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile terfi zam gibi kariyer hayatınızda olumlu bir dönem noktasında olabilirsiniz. Gizliliğe önem verin ve beklentilerinizi yaşadığınız gelişmeleri ulu orta konuşmamaya özen gösterin. Fiziksel çekiciliğinizin her zamankinden yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Çevrenizde hayranlık uyandıracak bir çok teklifle karşılaşacaksınız. Ruhsal enerjinizin de yükselmeye başlaması ile seçimlerinizi titizlikle belirleyecek yaşamınıza gerçekten hayat arkadaşı olabileceğine inandığınız insanı kabul edeceksiniz. Öncelikleriniz değişiyor siz gelişiyorsunuz. 22 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerji ile evli Terazi’ler eşinizin yakınları ile ilgili konularda harcamalarını kontrol altında tutamamış olmasının sıkıntısı ile karşılaşabilir. Bırakın çarpa çarpa hayattan öğrenmesi gereken dersi alsın. Daha once iyi niyetle yaptığınız uyarılara sert tepkiler verdiğini unutmayın. Hayat uzun soluklu bir yolculuktur ve yolu hiç bir zaman dümdüz değildir. Her birimiz payımıza düşeni düşe kalka durula coşa alırız. Bunun bilinci ile duygusal değil mantıksal yaklaşımlarda bulunun….
Temmuz şanslı günleriniz: 5 6 10 11 19 23 26 28 30
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 2 7 12 14 16 20 21 27
Akrep Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Akrep Burcu Yorumu
AKREP: Gökyüzü ayın ilk haftası yolculuk ve seyahatlerde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gecikmeler kayıp ya da hırsızlıklar söz konusu olabilir. Yolculuk ve seyahatleri 18 Temmuz sonrasına ertelemek olası problemlerin önüne geçecektir. 8 Temmuzda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile bekar Akrep’ler geçmişte birlikte olduğunuz ya da geçmişte tanıdığınız bir insanla karşılaşabilir. Yarım kalan bir aşk hikayesini gönül sarayınızın tam merkezine alabilirsiniz. Yine eski bir arkadaşınız kalbinizi çalabilir keyifli ve huzur dolu bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Bu dönemde iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak gerginlikler sizi de etkileyebilir. Dikkatli davranın ve sizi birebir ilgilendirmeyen konularda kimsenin savunuculuğuna soyunmayın zararlı çıkan siz olabilirsiniz. 22 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi gerginliklere ve beklenmedik bitişlere sebep olabilir özellikle’de; Evli Akrep’ler uzun zamandır yaşadığınız sorunlara eşinizin yakınlarının da müdahalesi ile bir yenisi eklenebilir ve bu kez son noktayı keskin bir kararla koyabilir yaşamınıza farklı bir yön verebilirsiniz. Yine bu dönemde eve ait konular su tesisatında yaşanacak problemler tadilat gibi konular da zamanınızı alabilir. Eğitim hayatı devam eden Akrep’ler beklediğiniz sınav sonuzu istediğiniz gibi gelebilir emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz….
Temmuz şanslı günleriniz: 3 6 8 12 13 16 17 24 30
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 2 7 9 14 15 21 27
Yay Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Yay Burcu Yorumları
Yay Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Yay Burcu Yorumu
YAY: Gökyüzü ayın ilk 10 günü yaşayacağınız gelişmeler değişim rüzgarının yoğun bir yansımasıdır hayatınıza. Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor çok emek verip az kazanıyorsanız yüzünüz gülecek. Uzun zamandır tahsil etmek için uğraştığınız bir alacağınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilir. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükseltecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Yine bu dönemde alım satımlar sizler için karlı kazanımlar getirecektir. Özel yaşamınızda’da tam bitti diye düşündüğünüz bir ilişki çok daha güçlü ve sağlam bir şekilde yeniden hayat bulabilir. Duygusal gelişmeler beklentilerinizin çok üstünde gerçekleşebilir ve aşkı en güzel hali ile kaldığınız yerden yaşamaya başlayabilirsiniz. Siz yeterki isteyin ve değerlerinize sahip çıkarak sezgilerinizle ilerleyin. 22 Temmuzda Kova burcunda yaşanacak Dolunay enerjisi dikkatsizliğinize bağlı kazalara sebep olabilir. Araç kullanırken evle ilgili tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekiyorsa kendiniz ilgilenmek yerine işinin ehli bir ustaya başvurmanız yerinde olacaktır. Evli Yay’lar geçen ay eşinizle yaşadığınız fikir ayrılıkları sizin doğru düşüncelerinizi gerçekten anlaması ile birlikte yerini huzur ve uyuma bırakacaktır….
Temmuz şanslı günleriniz: 5 6 10 11 19 23 26 28 29
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 7 14 15 20 21 24 25 27
Oğlak Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Oğlak Burcu Yorumu
OĞLAK: Gökyüzünün sizler için şifresi ‘’Problemli insanları yaşamınızdan uzak tutun’’ Ay’ın ilk haftası iş ve sosyal ilişkilerinizde çok şanslısınız. Hayatınızın fırsatını yakalayabilir yurt dışı ile bağlantılı önemli bir projenin başına geçebilir kısa sure içinde ciddi bir sermayenin sahibi olabilirsiniz. 8 Temmuzda karşıt burcunuz Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile kan bağınız olan insanlardan zararlar görebilir beklemediğiniz nankörlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri kısa bir sure için üzsede gerçeklerle yüzleşmenin vicdani rahatlığını yaşayacak ve kazanan siz olacaksınız. Yaşam sizi mükafatlandırıyor bu ay maddi manevi hayal ettiğiniz huzur ve mutluluğa kavuşuyorsunuz. Yeter’ki sorun çıkaran ve sizi kullanmaya çalışan hatta hatta sömüren insanları yaşamınızdan uzaklaştırmayı başarabilin! Girişimleriniz hemen her konuda etkili ve olumlu yönde ilerleyecektir. 10 ve 18 Temmuz tarihlerinde taşınmaz mallar edinebilir. Büyük bir ortaklık projesinin başına geçebilirsiniz. 22 Temmuz’da Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile eş yada sevgilinizle uyum ve mutluluğunuzu kıskanan insanların aleni saldırıları ve aranızı bozmak için akıl sınırlarını zorlayan tavır ve davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun ve geçmişte size karşı oynanan oyunların tekrar etmesine izin vermeyerek sevdiğiniz insanın ve ilişkinizin zarar görmesini cesur bir tavırla ENGELLEYİN! Bekar Oğlak’lar sizlerde ay sonuna doğru süpriz bir aşk teklifi alabilirsiniz. Karar vermeden yeni bir ilişkiye adım atmadan once karşınızda ki insanı tanımaya çalışarak hareket edin. Yine ay sonunda güvenliğinizle ilgili dikkatli davranın. Ev ve iş yerinizin güvenliğini arttırmak faydalı olacaktır.
Temmuz şanslı günleriniz: 3 6 10 13 16 17 24 30
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 2 7 14 15 21 25 27
Kova Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları
Kova Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Kova Burcu Yorumu
KOVA: Gökyüzü ayın ilk 5 günü işinizle ilgili yaşanacak keyifli gelişmelere işaret etmekte. Ortak projeler içinde yer alabilir iş birlikleri sayesinde yeni fikir ve önerilere açık olmanın getirdiği avantajları iyi değerlendirerek uzun vadede başarı sağlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. 8 Temmuzda Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı ilişkilerinizi bitirerek hayatınızda düzenlemeler de bulunabileceksiniz. Bu ay özgüveninizin egoya dönüşmemesi konusunda her zamankinden hassas davranın. Kontrol altında tutamadığınız duygularınız size değer veren ve samimiyetle yanınızda olan insanlara karşı üstünlük sergilemenize ve onlarında buna sessiz kalmayarak ciddi tepkiler vermelerine sebep olabilir. Ay boyunca tartışmalar sizin zararınıza olacaktır bunun bilinci ile sakinliğinizi koruyarak hareket edin. Finansal konularda borçlarınızı kapatarak birikim yapabileceksiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak ve yeni projeleriniz için araştırmalarda bulunmak parlak fikirleriniz sayesinde ticari yaşantınıza farklı bir boyut kazandırabilir. 22 Temmuzda burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile anlaşma sözleşme ve hukuksal konularda dikkatli olmalısınız. Yerine getirilmeyecek sözler vaadler olumlu sonuçlanacağınızı umduğunuz konularda kayıplar ve olumsuzluklar yaşamanıza sebep olabilir. Hukuksal konularda yanlış yönlendirilme sonucunda suçlu duruma düşebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar bulunduğunuz konum ve durumdan faydalanmak isteyen samimiyetten uzak kurnaz insanların aşk tekliflerine karşı dikkatli davranın. Evli Kova’lar sizlerde eşten gelecek destek ve süprizlerle karşılaşabilirsiniz…
Temmuz şanslı günleriniz: 5 6 10 11 16 17 19 23 28
Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 3 7 9 14 15 21 24 27
Balık Burcu Temmuz 2013 Şenay Yangel Burç Analizi
2013 Temmuz Ayı Balık Burcu Yorumları
Balık Burcunu Temmuz 2013′te Neler Bekliyor?
Şenay Yangel Temmuz 2013 Balık Burcu Yorumu
BALIK: Aşk ve iş hayatınızın hareketlendiği keyifli gelişmelerin yaşandığı bir ay karşılıyor sizleri. Geçen ay başlayan ve istediğiniz hızda ilerlemeyen tüm konularda yaşanacak hızlı ve olumlu gelişmeler öz güveninizi yükseltirken doğru yerde doğru zamanda doğru insanlarla birlikte olabilmenin mükafatınında büyük olacağını müjdeliyor sizlere. Sezgilerinize güvenin ve enerjinizi pozitif düşünerek sürekli yükseltin. Bu ay once ben demek yerine size değer veren insanların olduğunu unutmadan önce BİZ daima BİZ demeyi başarabilmelisiniz. Yaptığınız işte ki titizliğiniz ve profosyonelliğiniz ay boyunca göz dolduracağı gibi finansal anlamda mükafatınıda almanızı sağlayacak. İş yada görev değişikliği yeni enerjiler bırakın akıp gelsin hayatınıza. Gelişerek değişime ayak uydurduğunuz takdirde kimse başarınızın önüne geçemeyecektir. 18 Temmuz ve 22 Temmuz tarihlerinde arkadaşlık ilişkilerinizde anlık sözler dostluklarınızın bozulmasına sebep olabilir dikkatli olun. Bir anlık öfke gerçek bir dostu kaybetmenize sebep olabilir. 22 Temmuzda Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi; Komşu ve yakınlarınızla problemlere sudan sebeplerle hukuksal boyutlara taşınabilecek tartışmalara sebep olabilir. Sakin olun ve pire için yorgan yakmayın uzun vadede kaybeden ve üzülen taraf siz olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin yatırımlarla ilgili bir projesi varsa bir sonraki aya ertelemesi olası zararların önüne geçecektir. Uyarılarınızı uygun bir ortamda BİZ diyerek yapabilirseniz eşiniz söylediklerinizi dikkate alacaktır. Bekar Balıklar bu dönemde sabun köpüğü birliktelikler ve yanılgılar yaşanabilir. Duygularınızın esiri olmadan güvendiğiniz insanların da görüşlerini almak doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır….

.

Konu ∞ MαsαL tarafından (17 Temmuz 2013 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Güncellendi..
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 17 Temmuz 2013, 15:41   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Güncel

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 temmuz ayı akrep burcu yorumları, 2013 temmuz ayı aslan burcu yorumları, 2013 temmuz ayı balık burcu yorumları, 2013 temmuz ayı başak burcu yorumları, 2013 temmuz ayı boğa burcu yorumları, 2013 temmuz ayı burç yorumları, 2013 temmuz ayı ikizler burcu yorumları, 2013 temmuz ayı koç burcu yorumları, 2013 temmuz ayı kova burcu yorumları, 2013 temmuz ayı oğlak burcu yorumları, 2013 temmuz ayı terazi burcu yorumları, 2013 temmuz ayı yay burcu yorumları, 2013 temmuz ayı yengeç burcu yorumları, 2013 temmuz ayı şenay yangel burç yorumları, akrep burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, akrep burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, aslan burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, aslan burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, aylık burç yorumları, aylık burç yorumları - burçlar, ayı, balık burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, balık burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, başak burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, başak burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, boğa burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, boğa burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, burç, burçlar, ikizler burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, ikizler burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, koç burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, koç burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, kova burcu temmuz2013 şenay yangel burç analizi, kova burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, oğlak burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, oğlak burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, temmuz, temmuz 2013 de neler bekliyor, temmuz ayı burç yorumları, temmuz ayı koç burcu yorumu, terazi burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, terazi burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, yangel, yay burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, yay burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, yengeç burcu temmuz 2013 şenay yangel burç analizi, yengeç burcunu temmuz 2013'te neler bekliyor, yorumları, şenay, şenay yangel 2013 temmuz ayı burç yorumları, şenay yangel burç yorumları, şenay yangel burç yorumları 2013, şenay yangel temmuz 2013 akrep burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 aslan burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 balık burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 başak burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 boğa burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 ikizler burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 koç burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 kova burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 oğlak burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 terazi burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 yay burcu yorumu, şenay yangel temmuz 2013 yengeç burcu yorumu


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557