Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Televizyon & Radyo > Yerli Diziler > Biten Yerli Diziler > Behzat Ç.
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Behzat Ç. Behzat Ç. Dizisi hakkındaki tüm haberleri, fragmanları, özetleri ve bölümleri burada paylaşabilirsiniz.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By CentilmeN
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16 Ocak 2013, 22:47   #1 (permalink)
Üye

CentilmeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 26 Aralık 2012
Nerden: Kastamonu
Yaş: 28
(Mesajlar): 1.399
(Konular): 810
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 36500
Aldığı Beğeni: 265
Beğendikleri: 39
Ruh Halim: Bulutlarda
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Teşekkür Plaketi 
tick Behzat Ç. - Künye

BEHZAT Ç. (Erdal Beşikçioğlu)
Behzat Ç. Cinayet masasında bir polis.Akademiden 1985 yılında mezun olmuş.Sınıf arkadaşı mesleğinde en üst mevkiiye yükselirken o aldığı cezalardan dolayı hep aynı yerde kalmış. Çünkü Behzat Ç. yazılı adalete karşı çıkıyor.Kanun onun umurunda değil! Onun için varsa yoksa vicdan. Özel hayatında yaşadığı travmalar iş hayatını doğrudan etkiliyor.O yüzden belki de bu kadar tutarsız. Hayatta hiç kimseye özellikle kadınlara güvenmiyor.Tek güvendiği insan kızı Berna.

BAHAR (Ayça Varlıer)
Behzat Ç.'nin gençlik aşkıdır. Çok güzeldir. Polis olmayı tercih ettiği gün Behzat Ç.'yi terk etmiştir. Sonrasında bir avukatla evlenmiş, iki çocuk sahibi olmuştur. Kocasını da terk ettikten sonra özel bir dershanede Türkçe öğretmenliği yapmaya başlamıştır. İşinden pek memnun olduğu söylenemez. Lakin öğrencileriyle iyi geçinir.

SAVCI (Canan Ergüder)
35 yaşlarında güzel bir kadındır. Her türlü olayı, ardına bakmadan soruşturacak cesarete sahiptir. Yasalara sonuna kadar bağlıdır, kimseden korkmaz.

EDA (Seda Bakan)
25 yaşlarındadır. Akademiden üç sene önce mezun olmuştur, birkaç aydır cinayet bürosunda komiser yardımcısı olarak çalışmaktadır. Müthiş bir belleği ve zayıf bir bünyesi vardır. Bürodaki erkekler, sık sık "bu iş bizim işimizdir, erkek işidir" mesajı verirler ona. Bunca erkeğin arasında çalışmanın zorluğuna göğüs gerecek kadar dirayetlidir. Nazik tavırlı olmasına rağmen gerektiğinde altta kalmayan bıçkın, inatçı bir yapısı da vardır. Sözünü dinletmesini, gerektiğinde mesafe koymasını bilir.

ŞEVKET (Ege Aydan)
50 yaşlarındadır. Behzat Ç.'nin ağbisidir, bir alışveriş merkezinin müdürüdür. Oturaklı bir tipi vardır. Çokbilmiştir, kendine güveni tamdır, dışadönüktür. İşinin kurdudur, 'gemisini yürüten kaptan' anlayışıyla hareket eden pratik bir adamdır. Senelerdir Behzat Ç.'yi arkasından toplamaya çalışır. O soruşturma geçirdikçe Şevket araya adam sokmaktadır. Yüksek mevkilerde hatırlı dostları vardır, bu açıdan boş bir adam değildir. Behzat Ç.'nin sürülmesini ve açığa alınmasını engeller sürekli. Kızsa da bağırsa da, kendi açısından hep onun iyiliğini ister.

ALP (Harun Tekin)
Berna’nın sevgilisidir. Özel üniversitede okumaktadır. Bir dönem uyuşturucu hap kullanmış, sonrasında tedavi görmüştür. Berna’yı sevmektedir.

BERNA (Hazal Kaya)
21 yaşındadır. Behzat Ç.’nin kızıdır. On sene önce anne ve babası boşanmıştır. Annesi Ceyda, kısa bir süre sonra Yunus adında bir psikiyatrla ikinci evliliğini yapmıştır. Manik depresiftir. Alp adında bir erkek arkadaşı vardır. Behzat Ç.’ye kendisini bıraktığı için öfkelidir.

CEYDA (Elvin Beşikçioğlu)
Behzat Ç.’nin eski karısıdır. Bir bankacının kızı olduğu için gözü yükseklerde olmuştur. Behzat Ç.’den nefret etmektedir. Behzat Ç.’yle evliyken depresyona girmiş, gittiği psikiyatra aşık olmuş, sonra da evlenmişlerdir. On yıldır Yunus’la evlidir.Berna’yla arası iyi değildir.

SELİM (Hakan Hatipoğlu)
30 yaşlarındandır. Çapkın yaradılışlı, polisten başka her şeye benzeyen, erkek güzeli bir tiptir. Kadınlarla muhabbet etmesini bilir, kibardır, anlayışlıdır, naziktir. Bu açılardan Harun'un tam zıddıdır. Sinirlerine hâkimdir.Küpe takar, şık giyinir. Teşkilatın vitrinidir, bir seminer olsa yahut liselerde bir öğrenci-polis toplantısı olsa onu gönderirler hemen.

HARUN (Fatih Artman)
30 yaşlarında, iri yarı ve kaba saba biridir. Hayatta saf ama cinayet işlerinde çakaldır. Korkutucu bir mizah anlayışı vardır. Sekiz yıldır Behzat Ç. ile beraber çalışmaktadır. Onun en yakın çalışma arkadaşıdır. Amiriyle zaman zaman çatışmakla birlikte ona sonuna kadar güvenir. Amiri bir çatıdan atlasa o da peşinden atlar. Görev adamıdır ama ters tarafına denk geldi mi söz dinlemeyi pek sevmez, inisiyatifini sonuna dek kullanır. İyi koşar, iyi dövüşür. Fiziki meselelerde ekibe katkısı en önemli özelliğidir. Polis olmanın her türlü avantajını kullanır. Maçlara beleş girer, yasak yere park eder, sağa sola diklenir. İyi bir şofördür ve motorlu taşıtlar uzmanıdır. Spor gazeteleri okur, mizah dergilerine göz gezdirir. Ankaragüçlüdür. İştahı yerindedir. Her türlü abur cuburla beslenir. Bilinebilecek her şeyi bildiğini düşünür. Sinir bozucu bir özgüveni vardır. Sinirli bir mizacı vardır, çabuk öfkelenir ama karamsar değildir. Behzat Ç.'nin karamsarlığına karşı bir kontrast oluşturur. Melankolik değildir, dışa dönüktür, esprili olmaya çalışır. Yaşama karşı tutumu, savaşçı ve saldırgandır.

HAYALET (İnanç Konukçu)
Ekibin kulağı en delik adamıdır. Her türlü çevre araştırması ve istihbarat işi ondan sorulur, aranan adamları şıp diye bulur. Açık tenlidir, cılızdır, çöp adam gibidir. O kadar ince ve beyazdır ki hayalet zannedilir. Lakabı buradan gelmektedir. "Adı Sami ya da Sabri gibi bir şeydir", ama kimse hatırlamaz. Tavrı ve duruşu belli belirsizdir, keskin hareketler yapmaz, su gibidir. Gözden hemen kaybolur, nereden geldiği belli olmaz. Ayaklarının altında raylı sistem varmış gibi hareket eder. Seridir, gözden hemen kaybolur. Gözleri çok keskindir.

AKBABA (Berkan Şal)
40 yaşlarındadır ama yüz senedir cinayet masasında çalışıyor gibidir. Büronun demirbaşıdır, hayatı cinayet olmuştur. Akademiden değil, çekirdekten yetiştiği için komiserlikte kalmıştır. Bütün yaralama ve cinayetlere ilk elden bakan cinayet büro elemanı odur. Ölenlerin ve öleceklerin kokusunu aldığına yönelik bir rivayet vardır. Bu yüzden ismi olan İsmet unutulmuş lakabı Akbaba baki kalmıştır. Hastanede yaralıların başında bekleye bekleye kendi çapında bir tıp kültürü edinmiştir. Yaralanma çeşitlerinin hepsini bilir, kimi zaman 112 gelene kadar ilkyardımda bulunur. Tanımayan doktorlar, "Meslekten misin?" diye sorar kendisine. Kendi çapında bir halk hekimi olduğu da söylenebilir. İş arkadaşları dışında bir arkadaşı ya da bilinen bir özel hayatı yoktur. Sadece vaktinde evli olduğu ve karısının başka birine kaçtığına yönelik bir takım rivayetler vardır.

TAHSİN (Eray Eserol)
Asayiş şube müdürüdür. Üstleriyle iyi geçinmeye çalışır. Akademiden Behzat Ç.'den iki dönem sonra mezun olmuştur. Behzat Ç. soruşturma üstüne soruşturma geçirip kıdem tenzili alırken o terfi basamaklarını tırmanmıştır. Ama bütün sert tavırlarına rağmen akademide alt sınıfı olduğu Behzat Ç.'den çekinir. Behzat Ç. kendisini fazla takmadığı için de sinir olur. Ayrıca onun yüzünden terfi edemediğine inanır, bu durum da Behzat Ç.'ye karşı müthiş bir öfke yaratmıştır kendisinde. Tahsin, Behzat Ç.'yi sevmez ama onsuz yapamayacağını da bilir. O yüzden fazla sesini çıkarmaz.

HÜSEYİN (Remzi Evren)
Behzat Ç. ile üç sene beraber çalıştıktan sonra mesleği bırakıp Sakarya'da küçük bir meyhane açmıştır. Zorlamasız bir muhabbeti vardır. Behzat Ç. sık sık onun yanında alır soluğu.

CEVDET (Berke Üzrek)
Cevdet, Aslında bir Ziraat Mühendisi olup,ekonomik koşullar nedeniyle polis olmayı tercih etmiştir.Behzat Ç. ve ekibinin en yeni üyesi Cevdet, 5. Bölümitibari ile dizideki yerini alacaktır.

GÖNÜL (Pelin Su Pir)

ŞULE (Ayça Eren)

SENARYO
EMRAH SERBES
MEHMET ERDEM


YÖNETMEN
SERDAR AKAR
Hüseyiи. Bunu beğendi.

Bazı şeyler, kötü sonlara rağmen yaşanacak kadar güzeldir.
Yüzyıllardır oynanmasına rağmen, hiçbir seyirci sahneye fırlayıp, Romeo'nun zehirli iksiri içmesine engel olmamıştır.
Sonunda geminin batacağı bilindiği halde, Titanic filmi defalarca izlenmiştir.
''Bitecektir'' korkusuyla aşktan kaçanlar, eğer dünyaya gelmeden önce kendilerine danışılsaydı, sonunda öleceklerini bildikleri için, hiç doğmamayı seçerlerdi.
Böyle yaşanmaz...
Romeo ölmeli! Titanic batmalı!
Ve aşk; herşeye rağmen yaşanmalı.
CentilmeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
behzat, künye


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557