Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Televizyon & Radyo > Yabancı Diziler > Biten Yabancı Diziler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Biten Yabancı Diziler Son Bölümleri Yayınlanmış ve Yayından Kalkan Yabancı Dizilerin Bulunduğu Bölüm..

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25 Mayıs 2013, 02:00   #21 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart

The Good Girl ( 21 )


Theresa Newport'ta kalmaya kararlı.Şimdiden kendine iş ve kalacak yer aramaktadır.İstemeden'de olsa bu konu hakkında Sandy'e danışan Ryan,tam Theresa'ya Chino'da bir yaşamı olduğunu,kendisinin ondan farklı durumda olduğunu söyleyecek iken,Theresa ona Eddie'yle konuştuğunu ve Eddie'ye Newport'ta kalacağını söylediğini söyler. Caleb yılın iş adamı seçılmiştir.Ve ertesi gece onun şerefine Cohen'lerde bir parti verilmektedir.Caleb, Shaun Amca'nın davasına Sandy'nin bakmasını istemektedir.Sandy eli mahkum bakacaktır,çünkü Shaun Amca'nın maaş çeklerini Kirsten'ın imzaladığı ortaya çıkarsa,Kirsten da hapse girmek zorunda kalacaktır.Ama Kirsten'ın bundan haberi yoktur.Sandy Caleb'e yardım edeceğini söyler ama bir şartla;Caleb bu Shaun Amca olaylarını Kirsten'a anlatırsa...Anna,Pittsburgh'e geri döneceğini açıklar.Bu herkesi üzer.Özellikle de Seth'i.Çünkü Anna,Seth'in kafa yapısına uyan Newport'taki tek kızdır.Ve Seth Anna'nın gitme sebebinin kendisi olduğunu düşünmektedir.Anna ile bu durumu konuştuğunda Anna ona böyle bir şeyin olmadığını söyler. Eddie,Theresa'yı kaybetmek istememektedir.Bu yüzden Ryan'la konuşmaya okula kadar gelir.Ryan,Theresa'ya Eddie'nin Newport'ta olduğunu söylemez,ki bu sonradan başına daha büyük sorunlar açacaktır.Eddie,Ryan'ın geceyi Theresa'yla birlikte geçirdiğini öğrenince daha da sinirlenir. Sabah olduğunda Ryan parti için yardıma gitmesi gerektiğini söyler Theresa'ya.Theresa'yı davet etmek istemez çünkü partiye katılacak insanlardan çok farklıdır ikisi de.Hem Theresa'nın gitmek istememesinin diğer bir sebebi ise yanında güzel bir elbise getirmediğidir.Ama Marissaa Theresa'nın gelemeyeceğini öğrenince,hemen onun kaldığı motele gider ve yanında bir elbiseyle tabi. Parti başlar.Ryan,Theresa ve Marissa'nın gelmeyeceğini bilmektedir.Ama ikiside kapıdan birlikte girdiğinde şaşırır.Theresa elbisesi için de çok güzel görünmektedir.Anna vedalaşmak için gelir.Seth dışında herkesle vedalaşır. Seth,Caleb'le birlikte fotoğraf çekildiğinden biraz meşguldür.Bu yüzden Anna,Seth'e iletmesi için Ryan'a bir mektup bırakır.Her şey yolunda giderken,Eddie oldukça sinirli bir şekilde resepsiyona gelir.Ve Theresa'sız da oradan gideceğe benzemiyordur.Theresa'yı oradan götürmeye çalıştığında Ryan araya girer ve tabi ki bir kavga başlar.Kavga sonunda Eddie,Ryan'ı havuza iter.Ryan'ın cebindeki mektup ıslandığından mürekkep akmıştır.Ve ne yazdığı anlaşılmamaktadır.Ryan mektubu Seth'e verir.Seth tabiki hiç bir şeyi okuyamadağından havalimananına gider Ryan'la birlikte.Orada Anna'yı yakalar.Ve ona gitmemesi için yalvarır.Ama Anna gitmesi gerektiğini söyler...Ve sebebinin Seth olmadığını da ekler..Ryan Theresa'ya bakmak için motele gittiğinde Theresa'nın çoktan ayrıldığını fark eder...

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 25 Mayıs 2013, 02:00   #22 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart

The L.A. ( 22 )


Ryan ve Seth,Ryan Theresa'yla kaldığında onun odasında unuttuğu saati almak için motele uğrarlar.Tam da saati almış gidiyorlarken,Luke'un Julie'nin yanından ayrıldığını görürler.Ve onlar fark etmeden oradan hemen ayrılırlar.Bu durumun Marissa'yı çok üzeceğini düşünen Ryan,Luke'la konuşur.Ona Julie'yle olan ilişkisini biran önce bitirmesini söyler.
Valley dizisinin ünlü oyuncusu Grady Bridges'in,Newport'ta çekimleri vardır.Summer ve Marissa sahilde gezerken çekimi farkederler.Bir Valley hastası olan Summer,hemen Grady'nin yanına gider ve onunla tanışır.Grady yaş günü partisi için Summer ve diğerlerini davet eder.Ryan gelmek istemeyen Marissa'yı ikna etmek ister çünküLuke hafta sonunda Julie ile olan ilişkisini bitirecektir.Ve ne yapar ne eder onu ikna eder.
Bu arada Deniz Feneri restorantının açılması için biraz paraya ihtiyaç vardır.Bu yüzden Sandy ve Jimmy Caleb'den yardım isterler.Ve Julie'den de.Julie onların ücretsiz çalışan iç mimarları olacak,Caleb'de para konusunda arka çıkacaktır. Seth,Grady Bridges'i daha iyi tanımak için Valley dizisini izlemeye başlar.Ama fark eder ki Grady,aynı kendisi gibidir.Bu yüzden Summer'la birlikte Los Angels'daki doğumgünü partisine gidecektir.Çünkü Grady'nin Summer'ı baştan çıkaracağından korkmaktadır.Sandy ve Kirsten'dan izin aldıktan sonra,kızları da alıp yola koyulurlar. Caleb'i ikna etmek için ona bir deneme yemeği sunmak isterler.Ama Caleb'in toplantısı olduğu için Caleb bunu reddeder.Caleb'e toplantıyı Cohen'lere taşımasını isterler.Caleb bunu kabul eder.Caleb bunun kendisi için iyi bir yatırım olacağını düşünmektedir. Neyse bizimkiler L.A.'a varırlar.Partide son ses müzik,alkol ve uyuşturucu üst safhadadır.Grady Summer'ı etkilemek için elinden geleni yapar.Seth biraz kıskanmıştır.Bu arada striptizci kızlardan biri Ryan'ı çevirir.Ama bu kız Hailey'dir.Ryan da,Hailey'de birbirlerini gördüklerine şaşırmışlardır.Ryan Sandy'i arar, ve ona Hailey'den bahseder.Sandy onlara Hailey konusunuyla kendisinin ilgileceğini ve onlara hemen eve dönmelerini söyler.Caleb yemekler konusunda tatsızlık çıkarmaktadır.Jimmy Caleb'le bu konuda biraz tartışır, ve Cohen'lerden ayrılır.Aslında ayrılmak istemesinin bir sebebi de Hailey'i almaya gitmek istemesidir.
Summer Grady'le vakit geçirdikçe Seth buna katlanamaz ve o da kendisi ile vakit geçirecek bir arkadaş bulur.Ryan,Seth ve Summer'ı bulup hemen oradan ayrılmayı planlamaktadır.Marissa Hailey'i de yanlarında götürme taraftarıdır.Ve Ryan'ı ikna eder.Ryan artık Hailey'i de aramaktadır.Hailey'i bulduklarında Hailey onlara gelmeyeceğini söyler.Ryan ısrar edince güvenlik,Ryan ve Mairssa'yı kapı dışarı eder.İçeri girmeleri gerekmektedir.Bu yüzden Marissa'nın planına göre Ryan ünlü biriymiş gibi davranacak,partiye girecek ve Marissa'yı da yanında sokacaktır.Neyseki plan işe yarar ve içerdedirler.Ryan Hailey'i tekrar bulur.Ve onu orada bırakmayacağını söyler.Hailey buna karşı çıkınca güvenlik gelir ve bu sefer Hailey'i de dışarı atarlar.Dışarıda Jimmy beklemektedir.Jimmy Hailey'in kendisiyle geleceğini ve diğerlerinin hemen eve dönmesini söyler.Seth sonunda Summer'ı bulmuştur.Ve onu da alıp New Port'a dönerler.Luke Julie'ye artık ilişkilerinin bittiğini söylemiştir.Julie vakit kaybetmeden Caleb'i arar ve onunla birlikte olabileceğini söyler.Cohen'lerde Summer ve Seth Valley'i izlemekte,Ryan ve Marissa'da havuz evindedirler.Luke Cohenlere gelip Ryan'a artık Julie'yle olan ilişkisinin bittiğini söyler.Ama Marissa'nın da orada olduğunu bilmiyordur.Marissa bunu duyunca gözü yaşlı bir şekilde oradan ayrılır.

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 25 Mayıs 2013, 02:01   #23 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart

The Nana ( 23 )


Marissa,Julie ve Luke'un bir ilişkisini öğrendiğinde evden kaçmıştı geçen bölümde.Bu bölümde Luke ve Ryan bütün geceyi onu arayarak geçiriyorlar.Ama Marissa'dan tek bir iz bile yoktur. Cohenler bir misafir beklemektedir.Seder yemeği için Sandy'nin annesi Newport'a geliyordur.Aslında büyükanneden çok katı,hiçbir şeyi beğenmeyen,her şeyden şikayet eden biri olarak bahsediliyor.Ama büyükanne Cohenlere vardığında bu kişiliğinden tamamen arınmış,çok iyi biri olarak çıkıyor karşımıza.Herkes buna çok şaşırmıştır.Ve Sandy annesinin neden böyle davrandığını merak etmektedir. Marissa'dan hâlâ haber yoktur.Ryan aklına birden onun Chino'ya,Theresa'nın yanına gidebileceği gelir.Ryan soluğu Chino'da alır.Tam tahmin ettiği gibi Marissa oradadır.Ama aynı zamanda Theresa ve Eddie nişanlanmak üzeredir.Ve bunun şerefine ufak bir kutlama verilmektedir.Eddie,Ryan'ın geldiğini görünce ona oradan hemen ayrılmasını söyler.Ama Ryan'ın Marissa'yı almadan hiç bir yere gideceği yoktur.Bu yüzden Ryan Chino'da biraz daha kalacaktır. Büyükanne herkes'i şaşırtmaya devam etmektedir.Summer'da onunla tanışmak için can atmaktadır.Onun gözüne girebilmek için Seder yemeği konuşmasını ezberlemeye başlamıştır bile. Sandy daha fazla dayanamaz ve neden iyi davrandığını annesine sorar.Annesi akciğer kanseri olduğunu ve en fazla 4-6 ay daha yaşayacağını ağzından kaçırır.Sandy buna çok üzülür ve onun tedavisi için elinden gelen her şeyi yapacağını söyler.Ama büyük anne tedavi istememektedir.Kalan zamanını en iyi şekilde geçirmeyi planlamaktadır.Seth istemesede bu konuşmalara kulak misafiri olur.Büyükannesi de onun duymaması gerekn her şeyi duyduğunu anlar.Ve onunla konuşmak için Seth'İn odasına gider.Büyükannesi yanına geldiğinde biraz kızgındır Seth.Bunun nedeni ise büyükannesinin tedavi istememesidir. Hâlâ Newport'a dönmemiş olan Marissa'yı almak için Luke Chino'ya gider.Ama Marissa ona cevabı bir toıkat şeklinde verir.Tabi sonunda Luke eli boş döner.Eddie Ryan'ın Theresa için değil Marissa için geldiğini anlar ve onunla arasındaki buzları eritir.Ryan Chino'da daha fazla kalamayacağını,akşam yetişmesi gerekn bir yemek olduğunu söyler.Marissa'da onunla gelince her şey yoluna girmiş olur.Ama büyükanne dışında.Kirsten büyükanneyle konuşur.Bu konuşma biraz iğneleyici de olsa sonunda büyükanne tedavi görmeyi kabul eder.Bu arada Hailey ve Jimmy arasında bir ilişki başlar.Bu ilişkiyi her ne kadar gizli tutacaklarını söyleselerde,burası New Port burada herkesin her şeyden haberi olur. Ve akşam yemeği zamanıdır.Herkes mutlu bir şekilde Sandy'nin Seder konuşmasını dinler ve yemek başlar..

Bölüm yorumu - Selim Bozacı
Bildiğiniz gibi geçen hafta bomba gibi bitmiş ve ne olacağını merakla tam bir hafta bekledik. Marissa bu üzücü olayı zannettiğim gibi dışa vurmamış fakat içten içe yandığı için çekip gitmiş ve kimseyi görmek istemiyordu..Dizide de geçtiği gibi yalnız Ryan'ın bulabileceği Theresa'nın yanına gitmiş ve uzun bir süre evinden uzakta kafa dinlemek istedi.Bence çok da olgun bir şekilde karşıladı, tabii Luke'a attığı o tokat bütün enerjisini almasına neden oldu.Bu arada dizide yeni bir gelişme oldu ve Seth'in babaannesi birden bire karşımıza çıktı,tam da işler karışmışken.Neyse ki Ryan her zaman olduğu gibi davrandı ve Marrissa'ya inanılmaz bir destek sağladı ve onu eve götürmeye ikna edebildi.Bence bu kararda Theresa'yı da zor durumda bırakmamak vardı.Her neyse bu seferde Seth babaannesinin hasta olduğunu öğrenince şu ana kadar fazla tanıyamamış olmasına rağman onun için çok üzüldü.Neyse ki Sandy'nin annesi üzerine yaptığı baskı sonuç verdi ve onun tedavi olmasına ikna etti.Sonuçta dini bayramlarını hep beraber güzel bir yemekle mutlu olmaya çalışarak kutladılar, her ne kadar aksilikler olmasa da.

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 25 Mayıs 2013, 02:01   #24 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart

The Proposal ( 24 )


Marissa,Ryan,Summer ve Seth sinemadan çıktıktan sonra bir şeyler içmeye karar verirler.Luke babasıyla birlikte taşınmaya karar vermiştir.Bu yüzden Julie'yle buluşur.Ama buluştukları yerde Marissa ve diğerlerine yakalanırlar.Bu Marissa da bir şok etkisi daha yaratır.Luke sonra da konuşmak için Ryan'ın yanına gider.Ona artık Newport'tan ayrılacağını söyler.Ve kendisinden Marissa'yla konuşabilmek için bir şans ister.Ryan bunu Marissa'ya söylediğinde Marissa buna karşı çıkar ve Luke ile görüşmeyi reddeder.Bu sırada Marissa ve Ryan tekrar yakınlaşırlar.Ve yeniden ilişkileri başlar.
Summer Marissa'yı ziyaret için gittiğinde odasındaki bütün eşyaların kutuların içinde bulunduğunu fark eder.Eğer odasını dekore ederse Marissa'nın kendisini daha iyi hissedeceğini düşünür ve Seth ile birlikte işe koyularak ona bir sürpriz hazırlarlar. Bu arada Lighthouse Restorant'ının açılış günü gelmiştir.Ama yolunda gitmeyen bir şey vardır.Restorant için verilen içki ruhsatı geri alınmıştır ki bu restorantın açılışını manasız kılar.Sandy bu işi çözmek için elinden gelen her şeyi yapar ama bu sefer başaramaz.Çünkü İçki Kurulunun başında Jimmy'nin parasını hortumladığı eski bir müşterisi vardır.Ve Sandy'nin yapabileceği iki şey kalmıştır.Ya Jimmy'i ortaklıktan çıkaracak ya da Caleb'den yardım isteyecektir. Caleb ise heyecanlıdır.Çünkü Julie'ye restorantın açılışında evlenme teklifinde bulunmaya hazırlanmaktadır.Ve bunun için Marissa'dan izin ister.Marissa'nın yapabileceği hiçbir şey yoktur.Daha doğrusu Caleb'i durdurması için hiçbir sebep yoktur. Açılış saati gelir.Bütün Newport restoranttadır.Luke Marissa'yla konuşabilmek için oraya gelmiştir.Ama biraz içkiyi fazla kaçırmıştır.Ve Caleb'in Julie'ye evlenme teklifini görünce arabasına atlar ve oradan anında uzaklaşır.Arabasını boş bir yere park eder.Ve içmeye devam eder.Sonra tekrar yola koyulunca kaza kaçınılmaz olur.Neyse ki,ufak yaralarla atlatır kazayı,ama hastanededir.Marissa onu ziyaret eder.Ve onu affeder.
Restorant işini Caleb'de halledememiştir.Ama bir fikri vardır.Restorantı Jimmy ve Sandy'den satın almak...Sandy ve Jimmy'nın başka çaresi olmadığı için buna balıklama atlayacaklardır.Ama Caleb'in bir şartı vardır.O şartta Marissa'yı ilgilendirmektedir.Eğer Marissa tekrar annesiyle birlikte yaşamaya devam ederse restorantı satın alacaktır.Eğer etmezse Jimmy'nin eli para görmeyecek ve işler daha da kötüleşecektir.Marissa'ya yine bir seçim şansı kalmamıştır.Ve bunu kabul eder...

Bölüm yorumu - Selim Bozacı
Öncelikle şunu söyliyeyim; bu bölümde çok şoke oldum.Her şey birden bire oluverdi.Dizi nasıl başladı nasıl bitti hiç farkına bile varamadım.Daha doğrusu bir bölümde bir çok şey değişti.Caleb'in evlenme teklifi,Luke'un Portland'a gitmeye karar vermesi.. gibi.Luke; Marissa duymadan annesiyle olan ilişkisine son vermek istedi çünkü pişmandı.Bu ilişkinin duyulması hem Luke'u Hemde Marissa'nın annesi Julie'yi paramparça edebilirdi.Bu nedenle ayrılmak istediğini ona söylemişti.Fakat ne olduysa oldu ve herşey ortaya çıktı.Şimdi benim merak ettiğim konu ise; Luke geçirdiği kazayı atlatıp,iyileştikten sonra söylediği gibi Portland'a gidecek mi, yoksa içkili halde Ryan'a sayıkladığı gibi Julie'yi gerçekten sevdiğini göstermek için kalacak mı?..Bu arada hani bir söz vardır ya"Kötü şeyler bazen iyi şeyleride getirir." diye, işte bu piyango Luke'a vurdu ve o kötü kaza iyi birşey getirdi, o da Marissa'nın onu affetmesiydi.Gelelim Jimmy'nin(Marissa'nın babası) Kirsten'nın kardeşiyle olan GİZLİ ilişkisine.Her ne kadar gizli gibi görünsede bence karderşinin neler yaptığını çok iyi biliyor ve gelecek bölümlerde bu olay çok daha ön plana çıkacaktır.Her neyse ki son haftalarda dizinin mutlu sonla bitme geleneği sona ermedi ve yine böyle oldu.

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 25 Mayıs 2013, 02:01   #25 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart

The Shower ( 25 )


Theresa Sandy'i arar.Onunla hukuki bir konu hakkında konuşacağını söyler.Bizim tabirimizde Eddie ona el kaldırmıştır.Ve Theresa bu olay tekrarlandığında yasal haklarını öğrenmek için Sandy'le konuşmak istiyordur.Ve öğrenir de.Ama Ryan'ın bundan haberi olmaz.Çünkü Sandy de,Theresa da eğer Ryan bu olayı öğrenirse Eddie'ye neler yapacağını biliyordur. Seth Summer'ın babasıyla tanışmaya karar verir.Bu yüzden Summer,babası ve Seth'le geçireceği bir öğlen yemeği ayarlar.Seth her şeyin yolunda gideceğini ve Summer'ın babasıyla eski iki dost gibi geçineceğini düşünse de işler pek istediği gibi gitmez.Yemek sırasında biraz fazla konuşur ki bu hem Summer'ın hem de Summer'ın babasının sinirlerini bozar.Yemekten sonra Summer'ın babası tahminimce Summer'a Seth hakkında bir şeyler söylemiştir.Bu yüzden Summer Seth'e çok uzak davranmaya başlar.Seth bunu fark eder ve nedenini Summer'a sorar.Summer yine çok uzaktır.Ve soruyu cevaplamadan oradan gider. Julie düğününün şerefine bir parti vermeyi planlar.Ve bu yüzden Kirsten'dan yardım ister.Kirsten da Marissa'dan.Marissa zorla annesinin yanına taşınacak olduğundan Julie'den intikam almak ister.Ve davetliler listesine Julie'nin kızkardeşi Cindy'yi de ekler. Cindy Kirsten'dan biraz farklıdır.O hep aynı kalmıştır.Ama Julie Newport'a taşındıktan sonra kişiliğinde ve görünümünde değişiklikler yaparak yepyeni bir insan olmuştur.Belki de Cindy bu yüzden Julie'ye biraz dargındır.Çünkü onların ortak hayalleri varmış.Ama Julie evi terk edince hayaller yarım kalmış.Bu yüzden Cindy,Julie'den öc almak için partide herkese Julie'nin nasıl biri olduğunu anlatır ve onu küçük düşürür. Ryan en sonunda Theresa'ya olanları öğrenir.Önce bir şey yapmaz ama Eddie'nin bunu Theresa'ya daha önce de yaptığını öğrenince hemen yola koyulur.Ancak Sandy'nin nasihatına uyar ve Chino'ya varmadan geri döner.Eve gitmeden önce Theresa'nın kaldığı otele uğrar ve onu Cohenlerle birlikte kalmaya ikna eder.Cohenlerde bunu normal karşılarlar. Marissa,Theresa'nın Cohenlerde kalacağını öğrenince aslında biraz morali bozulur.Sonra Ryan'la konuşunca keyfi bir an olsun yerine geliyor.Ama Ryan'a bir şey söylemek üzereyken,bizi acaba söylemek istediği şey neydi diye merakta bırakıyor.

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 25 Mayıs 2013, 02:02   #26 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart

The Strip ( 26 )


Seth'in sayesinde Ryan'ın içine Theresa'nın daha ne kadar onlarla birlikte kalacağı endişesi düşmüştür.Neyse ki Therese'nın orada fazla kalmayacağını öğreniyor.Ama Theresa'nın paraya ihtiyacı vardır.Ryan ve Seth bu parayı,Caleb'in bekarlığa veda partisi için gittikleri Las Vegas'ta kazanmayı planlıyorlardır.Ama sonradan bunun bekarlığa veda partisi olmadığı ortaya çıkıyor.Sandy ve Jimmy'nin ortakları olduğu restoranta içki ruhsatının verilmemesinin Caleb'in işi olduğunu anlıyoruz.Caleb böylece restorantı kolayca satın aldı ve değerinin 8-10 katına birbaşkasına satmayı planladı.Ve bu konuda anlaşmak için Las Vegas'a gider. Julie de tabi bu arada boş kalmaz.O da kendisine bir bekarlığa veda partisi düzenlemeye karar verir.Ve Kirsten'dan partiye bir striptizci erkek çağırmasını ister.Kirsten'da bu konuda Hailey'den yardım ister.
Neyse erkek taraf Las Vegas'a varmıştır.Seth ve Ryan,yaş sınırı olmadan kumar oynayabilmek için yer aramaktadır.Şansa bakın ki,otelin havuz kenarına bir kız Seth'in yanına gelir ve onu öpmeye başlar.Bu arada Summer Seth'i arar.Summer telefondan kızın Seth'e "çok güzel öpüşüyorsun" dediğini duyunca,telefonu hemen kapatır.Ve doğruca Las Vegas yoluna koyulur.Ryan ve Seth,kızdan nerede kumar oynayabileceklerini öğrenirler.Ryan masanın başına oturur ve kazanmaya başlar.Yeteri kadar kazanır ve masadan kalkar.Seth kızı ve arkadaşlarını otele çağırır.Kız tabi otel odasının çatı katındaki süitlerden biri olduğunu öğrenince bu teklifi kaçırmadan kabul eder.Otele döndüklerinde Seth kızla beraber odaya çıkar.Kız hiç vakit kaybetmeden Seth'in dudaklarına yapışır.Ama tam bu sırada Summer içeri girer.Summer'ın ardından kzızn arkadaşları ve bir kaç kaba görünüşlü ekekte içeri girer.Ve bu erkeklerin kızların patronu olduğu açığa çıkınca,tam 5000 dolar fatura kesilir,Ryan ve Seth'e.Bunu ödemenin tek bir yolu vardır.Ryan yine kumar masasına oturacaktır.İlk önceleri kaybetsede parayı toparlar ve borçlarını kapatır.Neyse ki Seth ve Summer'da barışır. Caleb,Sandy'e Marissa'nın artık annesiyle oturacağını ağzından kaçırır.Sandy'de bunu,aldıkları restoran parasıyla sahil kenarından kendisi ve Marissa için ev almayı planlayan Jimmy'e söyler. Julie'nin bekarlığa veda partisi de oldukça olaylı geçmiştir.Bir striptizcinin Julie'ye geceyi geçirme teklifi edince,Julie bunun bir tuzak olduğunu düşünür.Çünkü eve gelen striptizciler,Haliey'in arkadaşıdır.Ve Julie,Hailey'in bu olayı babasına anlatacağını düşünmektedir.Bunu Hailey'e söyleyince işler kontrolden çıkar,Julie ve Hailey saç saça,baş başa kavga etmeye başlarlar. Bu arada Newport'ta kalan Marissa,Theresa'nın hamile olduğunu öğrenir.Ve çocuğun babasının Eddie olmama olasılığınında olduğunu öğrenince bir hayli üzülür.Daha doğrusu hayal kırıklığına uğrar diyebiliriz.Tam da ilişkileri yoluna koyuldu derken...

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 25 Mayıs 2013, 02:02   #27 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart

The Ties That Bind ( 27 ) Season Finale.


Theresa'nın hamile olduğunun kesinleşmesiyle sezon finali başlıyor.Sandy ve Kirsten'ın da bu sırrı öğrenmesiyle olaylar ciddileşiyor.Bebeğin Ryan'dan mı,Eddie'den mi olduğu ise belli değil.Bebek doğana kadarda belli olamayacak.Çünkü Theresa böyle istiyor.Ryan'ın kafası karma karışıktır.Bir yandan bebeğin babası olma ihtimali,bir yandan da Marissa...Buna rağmen Ryan,Marissa'yla olan ilişkisini sürdürmek istediğini Marissa'ya söyler.
Theresa,kendisinin ve Ryan'ın bir çocuk büyütmeye henüz hazır olmadıklarını ve bu yüzden çocuğunu aldırmayı düşünür.Bunu Ryan'a söyler.Ryan aslında bu karara biraz sevinmiş olsa da,bunu belli etmiyor.Bir öğlen Kirsten,Theresa'yla konuşmak için onun çalıştığı yere gelir ve bebek konusunda yardım etmek istediğini söyler.İşte tam bu noktada Kirsten gençken,aynı durumla karşılaştığını ve çocuğu ona yardım edecek kimsesi olmadığından aldırdığını ağzından kaçırıyor.Ve olan oluyor.Theresa çocuğunu aldırmaktan vazgeçiyor.Tam da işler yoluna giriyor dediğinde Ryan tekrar yıkılıyor. Bunun yanında Newport'ta bir evlilik heyecanıda vardır.Caleb ve Julie'nin düğünü hızla yaklaşıyordur.Marissa,babasının evinden eşyalarını alır ve annesiyle yaşayacağı yeni eve gider.Ev,evden çok şatoyu andırmaktadır.Caleb bu evi Julie için yaptırmış,öyle diyor. Ama Caleb için işler göründüğü gibi gitmemektedir.Borç batağının eşiğinde olan Caleb henüz bu durumu sadece Sandy'e söyleyebilmiştir. Düğünden önceki akşam Cohen'lerde aileler arası bir yemek verilmektedir. Sohbetler,kadeh kaldırmalar hep "aile" kavramı konusunda olunca,Ryan kendisini bunalmış hisseder ve dışarı çıkar.Marissa,Seth ve Summer'da onun peşinden gider.Sahilde uzun bir yürüyüşten sonra Ryan,Theresa'yla birlikte Chino'ya döneceğini ve bebeği büyütmesine yardım edeceğini açıklar.Herkes şok olmuştur.Özellikle de Seth... Düğün günü gelmiştir.Julie dışında herkesin üzüleceği bir şey vardır.Düğün bir hışımla biter ve ertesi gün Ryan,eşyalarını toparlamaktadır.Biraz sonra Theresa gelip onu alacaktır.Ryan, herkesi bu kararıyla çok üzmüştür.Seth ona bu kararından dolayı soğuk davranır.Ve ona güle güle bile demez.Theresa gelir.Bize ilk bölümleri anımsatan bir tabloyla,Ryan Newport'tan ayrılır.Seth o kadar çok üzülmüştür ki,Ryan'la tanışmadan önceki planını gerçekleştirmek için kolları sıvar...Yelkenlisiyle Tahiti'ye kaçmak... Ve Seth limandan ayrılır.Marissa ise çantasından votka şişesini çıkarır ve yeni evinin balkonundan denizin enginliğine dalarak,içkisini yudumlamaya başlar...

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
1sezon, bölüm, , the o.c 1.bölüm, the o.c 2.bölüm, the o.c 3.bölüm, the o.c 4.bölüm, the o.c türkçe izle, özetleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557