Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Burçlar
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Burçlar Hangi burç ne zaman? tüm burçların tarihlerini buradan öğrenebilir ve paylaşabilirsiniz.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Đeѕtinα.
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24 Mart 2013, 05:11   #1 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart Burç Erkekleri Neleri Kıskanır ?


Koç Erkeği: Ateş burcudur. Güçlü ve yaratıcı bir yaklaşımı paylaşırlar ama ani etkilenmeler ve sonuçtaki kıskançlıklar ve kuşkular ilişkiyi yıkabilir Koç erkeğine âşıksanız çok maço bir erkeğiniz var demektir. Sıcak (kavurur) kızgın reaktif Mars gezegeni tarafından yönetilen Koç erkeği "savaşçı" olarak bilinir asla sıkıcı değildir. Reddedilmeyi zor hazmeder. Mücadeleyi sever elde ettiklerinden çabuk sıkılıp başka hedeflere yönelebilirler. Elde etmek istediği şeyi en sona saklamalısınız. İdealinde hep Terazi ve Yay burcu vardır. Zıt cazibesi Aslan ve Boğa'yı bir mıknatıs gibi çeker.

Boğa Erkeği: Toprak burcudur. Çok sahiplenici bir burçtur. Sabit fikirlilikleri onları aynı zamanda sadık sorumluluk sahibi sebat eden başladıkları işi kesinlikle yarım bırakmayan ve kararlarını mutlaka uygulayan azimli kişiler haline de dönüştürür Boğa için güvenlik duygusu çok önemlidir ve çoğu zaman kararlarını ona göre verir. Benimsedikten sonra ise fanatik kıskanç olabilirler… Boğa erkekleri yaptıkları hiçbir şeyde aceleyi sevmezler. Çok şanslısınız! İdealinde hep Akrep ve Başak burcu vardır. Zıt cazibesi Yengeç ve İkizleri bir mıknatıs gibi çeker.

İkizler Erkeği: Hava burçlarının bu erkeği hayata hep olumlu tarafından baktıklarından sorun çıkarmaya pek meyilli olmazlar. Yalnızlıktan hoşlanmaz fazla duygusal olmasalar da bazıları çabucak alınır. Sevdikleri insanlara büyük önem verdiklerindenaşk ilişkilerinde ilk önce arkadaş olup olamadıklarına bakarlar. Eğer başarmışlarsaevliliğe rahatça gidebilirler. Rahat bırakma ve rahat bırakılma taraftarıdırlar. Kırıcı olmaktan özenle kaçınırlar ve sinirsel gerilimde kendilerini kaybetmiş gibi göründükleri anlarda bile bunu başarabilirler. ! Kilit nokta hayatındaki en güzel olayın siz olduğunuza onu ikna etmenizdir! İdealinde hep Koç ve Balık burcu vardır. Zıt cazibesi Yay ve Terazileri bir mıknatıs gibi çeker.

Yengeç Erkeği: Su grubu burçlardan Yengeç erkeği hayatını sevgi üzerine kurar. En duygusal erkekler bu burçtan çıkar. (anıları yönetir) Duyguları sık sık değişir. Evhamlı ve endişelidir aynı zamanda nazik ve vericidir. Niyetleri sezer düşünceleri okurlar. Bu yüzden de ortada bir sebep yokmuş gibi gözükürken aniden kıskançlık ve tepki göstermeye başlayabilirler. Alıngan oldukları doğrudur ama her zaman çevrelerindeki insanların tahmin ettikleri sebepten dolayı çileden çıkmazlar. Aşkı kendi iç dünyalarında yaratır kendi içlerinde yaşar! İdealinde hep Kova ve Aslan burcu vardır. Zıt cazibesi Balık ve Yengeçleri bir mıknatıs gibi çeker.

Aslan Erkeği: Ateş burç erkeğini fark etmemek imkânsızdır. Erkeksi özelliğini ve hükmeden varlığını hemen hissedersiniz. Gösterişli ve abartılı tavırlarıyla çok karizmatiktir. Bir şirketin tüm bölümlerinin olmasa bile kendi çalıştığı bölümün yöneticisidir. Aslan burcunun en tahammül edemediği şey aşkta ikinci sırada yer almaktır. … Rekabeti asla kabullenmeyecektir. İç dünyalarının fırtınalı olmasından dolayı dış dünyada da gerilim içinde kalmaya tahammülleri yoktur. Öfke patlamalarını engellemeyi vazgeçmeyi başaramazlar. Sadakati bağlılığı ve inanılmaz cömertliği ile sizi kazanır. İdealinde hep Yengeç ve Oğlak burcu vardır. Zıt cazibesi Koç ve Boğayı bir mıknatıs gibi çeker.

Başak Erkeği: Toprak burcunun titiz ince eğirip sık dokuyan Başak erkeği aşktan da korkar. Daha doğrusu mevcut düzenini bozan her şeye karşı derin bir antipatisi vardır.. Sadakatsizliğe ya da evlilik dışı ilişkiler aramaya eğilimli olmamalarına rağmen heyecan verici taze duyguları da severler. Sevdi mi tam sevenlerdendir. Endişelidir. Bazen sinir bozacak şekilde kıskanç olurlar. Merkür tarafından yönetilir önyargılı ve kuramsaldır. Diğer taraftan alıştıkları şeylerden vazgeçememeleri bazı şeylerden ya da kişilerden ayrılmak zorunda kaldıklarında onları bunalıma sokabilir. İdealinde hep Akrep ve Terazi burcu vardır. Zıt cazibesi Balık ve Koçları bir mıknatıs gibi çeker.

Terazi Erkeği: Hava burçlarının güzellik sembolü Venüs gezegeninin burcu Terazi erkeği partnerlik burcudur o nedenle Terazi erkeği tek başına olmaktansa evli olmayı ya da beraber yaşamayı tercih eder. Terazi erkeği aslında aşka âşıktır. Onu elde tutmak biraz zor gibidir. Aşkta hayal kırıklığına uğrasa da yeni birini bulmakta zorlanmaz. O nedenle özelliklede ilişkinin başında nerede durduğunuzu bilmek zor olabilir. Bir kez bağlandıktan sonra sadıktır. Farklılık istekleri çoğunluğun arasında sadık kalmayı ön plana çıkarırlar. Aşkın oluşması için gereken yer ve atmosferi bulmak için büyük çaba harcarlar. İdealinde hep Koç ve Yengeç burcu vardır. Zıt cazibesi Kova ve Oğlakları bir mıknatıs gibi çeker.

Akrep Erkeği: Su grubu burcu; Akreplerin başlıca özelliği kırılganlığıdır. Duyguları sel gibi boşalınca hareketsizleşir. Akrep kararlı ketum koruyucu kıskanç ve güçlü bir erkektir. Tutkuya ve saplantıya eğilimi olan tek burçtur o nedenle kariyerinden aşk hayatına kadar hiçbir şeyde orta karar değildir. Küllerinden yeniden doğan Zümrüdü Anka Kuşu tarafından sembolize edilir ve bu da Akrep'in felaket gibi görünen zor durumlarda ayakta kalma ve dönüşüm geçirme yeteneğini açıklar. Hırslı olmalarına rağmen içlerindeki diğer her şey gibi bunu da gizlerler. Hakkında pek çok şey yazılmıştır. Heyecan verici güçlü sessiz ve yakışıklıdır. İdealinde hep İkizler ve Başak burcu vardır. Zıt cazibesi Yengeç ve Terazileri bir mıknatıs gibi çeker.

Yay Erkeği: Ateş burcudur. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile ünlüdürler. Aşırı derecede eğlenmeye meraklı bağımsızlığına düşkün ve biraz da çapkındır. Zekidiretik ahlaki değerler siyaset felsefe veya din hakkında fikir tartışması yapmaya her an hazırdır. İyimserliği ve inancı onun en cazip özellikleridir. Aynı zamanda çok gezgin bir burçtur. En iyi sporcular ve İş adamları bu burçtan çıkar. Uzun süreli ve monoton ilişkiler pek ona göre değildir. Kıskançtır fakat kıskançlığa ve baskıya gelemez ilişkisi ayrılma riski taşır ama karşılıklı bir anlaşmaya varıldığında zarar vermez. Mutlu bir çift olarak görünürler ve gerçekten de öyledirler. İdealinde hep Yay ve Balık burcu vardır. Zıt cazibesi Aslan ve Koçları bir mıknatıs gibi çeker.

Oğlak Erkeği: Toprak burcudur. Toprak burçlarının temel özelliklerinden biri güvenilir olmalarıdır. Oğlaklar güçlü pozisyonlara gelir ve çevrelerini çok başarılı arkadaş ve iş adamları ile doldururlar. Kendi işini yapmak isteyen Oğlaklar büyük şirketlerin bir parçası olmak ister ve çoğu zaman basamakların en tepesine emin adımlarla tırmanır. (Ne kadar çok yükselirse beraber olduğu kadına okadar fazla önem vereceğini aklınızda tutun.) Bu burcun erkeği aşk konusunda çok çekingendir. Mantıklı oldukları söylenebilirse de kıskanç yapılarının sert baskısının doğurduğu kin tutma huyları nedeniyle dengelerini kaybetmeleri işten bile değildir. İdealinde hep Yengeç ve İkizler burcu vardır. Zıt cazibesi Yay ve Kovaları bir mıknatıs gibi çeker.

Kova Erkeği: Hava burcu Kova erkeği macerayı çok sever. Ayrıca çok zeki esprili ve tutkuludur. Bu yüzden birçok kızı zorlanmadan etkileyebilir. Kova erkeğinin en göze çarpan özelliği bağımsızlığı ve yaratıcılığıdır. Bilimsel konulara eğilimi vardır. Kovalar geçmişte olan bir şeyi hiç umursamazlar zira tüm dikkatleri geleceğe odaklanmıştır... Doğal ve karizmatik liderlerdir. Genelde çok arkadaşı vardır ama gerçekte ona pek azı yakınlaşabilir. Kova'ya âşık olmak kolay değildir zira elde etmesi zordur. Ama tıpkı Fransızların söylediği gibi aşkta en çok acıyı çekenler yine en büyük aşkı yaşayanlardır. Tehlikeli araç kullandıkları ve daha kıskanç oldukları görülebilir. İdealinde hep Terazi ve Boğa burcu vardır. Zıt cazibesi Balık ve Yengeçleri bir mıknatıs gibi çeker.

Balık Erkeği: Su grubu bu erkeğin zengin hayal gücü ve hassasiyeti onu hemen sevmenize neden olur. Balık'ın en büyük gücü yaratıcılığıdır. Balık burcundan çok yetenekli film yapımcıları yazarlar fotoğraf sanatçıları çıkabilir. Sahip olduğu duygudaşlık duygusu nedeniyle ona çok çabuk âşık olabilirsiniz. Büyük olasılıkla iç dünyanızı bu kadar iyi anlayan başka bir erkekle tanışmamışsınızdır. Âşık oldukları zaman dünyayı sevdiklerinin etrafında döndürürler. Onlara açılır günlük hayatlarında fazla göstermedikleri romantik yanlarını ortaya çıkarırlar. Fedakârlık ve sadakat âşık olan bir su grubu burcunu tanımlar. Kıskanmaktan ve iğnelemekten hoşlanırlar. İdealinde hep Yengeç ve Koç burcu vardır. Zıt cazibesi Boğa ve Aslanları bir mıknatıs gibi çeker.
No Pasaran Bunu beğendi.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 24 Mart 2013, 14:53   #2 (permalink)
No mαtter the distαnce, we still look αt the sAmE moon ~


Pαndorα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: İstαnbul
Yaş: 25
(Mesajlar): 23.328
(Konular): 2239
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 762479
Aldığı Beğeni: 1842
Beğendikleri: 1637
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Standart

teşekkürler doğru gerçekten


Senden bir parçayım artık, belki de baştanbaşa
sen oldum farkında değilsin.
Beni bana bırakma!
Pαndorα isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
reklam alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
burç, burç erkekleri neleri kıskanır ? download, burç erkekleri neleri kıskanır ? driverları, burç erkekleri neleri kıskanır ? e-book, burç erkekleri neleri kıskanır ? e-kitap, burç erkekleri neleri kıskanır ? filmi, burç erkekleri neleri kıskanır ? gsm, burç erkekleri neleri kıskanır ? haberleri, burç erkekleri neleri kıskanır ? hikayeleri, burç erkekleri neleri kıskanır ? hileleri, burç erkekleri neleri kıskanır ? msn, burç erkekleri neleri kıskanır ? oyunları, burç erkekleri neleri kıskanır ? programı, burç erkekleri neleri kıskanır ? resimleri, burç erkekleri neleri kıskanır ? scripti, burç erkekleri neleri kıskanır ? smf, burç erkekleri neleri kıskanır ? videosu, burç erkekleri neleri kıskanır ? yemek tarifleri, burç erkekleri neleri kıskanır ? yükle, burç erkekleri neleri kıskanır ? ödevleri, burç erkekleri neleri kıskanır ? şarkı sözleri, erkekleri, kıskanır, neleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557