Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Kadınca > Cinsellik
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Cinsellik Cinsellikle alakalı aklınıza takılan sorunlar, kimseye soramadıklarınız, ve cinsellik hakkındaki herşey burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31 Ekim 2011, 20:47   #1 (permalink)
BaNuŞ ReiS
Misafir Üye
BaNuŞ ReiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
(Mesajlar): n/a
(Konular):
Renkli Para :
Aldığı Beğeni:
Beğendikleri:
Ruh Halim:
Standart Cinsel gücü artıran mutluluk meyvesi…

Cinsel isteksizlik ve cinsel güçsüzlük hissediyorsanız şayet, bu mutluluk meyvesi dediğimiz meyveyi balkonunuzda bile yetiştirebilir siniz.
Goji küçük yumuşak meyveleri olan 1,700 yıl boyunca Tibet’te üretilen çalı formunda bir bitkidir. Tibetliler yüzlerce yıl gojiden yaptıkları ilacı, böbrek ve karaciğer tedavisinde kullandılar.
Mutluluk meyvası denilen Goji, inanılmaz şekilde sulu ve tatlıdır. Tadı biraz yabanmersinini biraz da kirazı andırır.
Her parçasında ayrı bir şifa vardır. Parlak meyvası yenilir. Yapraklarından, şifa kaynağı bir çay elde edilir. Yaprakları ve sapları aynı zamanda yağ kaynağıdır… Posasından ise güzellik kremi yapılır.
Kurutulan Goji, kuru üzüm gibi tüketilebilir.
CİNSEL GÜCÜN KAYNAĞI
Bu küçük mucize bitki kolesterolu ve kan basıncını düşürür ve kanı temizler. Sadece bunlar da değil… Tibetliler ona cinsel gücü artırması nedeniyle “Mutluluk meyvası” diyor ve faydaları sıralandığında da bu ünvanı hak ediyor…
BALKONUNUZDA BİLE YETİŞTİREBİLİRSİNİZ
Türkiye’de üretimine yeni yeni başlanan Goji, iklimsel olarak da ülkemize uygun…
YETİŞTİRİLMESİ
Goji berry “-27″ derece sogukluğa ve “+42″ derece ve dahada sıcakları tolere edebilir.
Açık ve Kapalı mekanlarda meyve verir. 2 yıl içinde %80 verimlilikle meyve alınır.
ÖMRE ÖMÜR KATAR
Goji “Uzun Ömür Meyvesi” olarak bilinir. İçerisinde ana molekül olan polisakkaritler ve güçlü antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin uğratacağı zararlara ve erken yaşlanmaya karşı vücudunuzu korur.
Goji hipofiz bezinden salgılanan insan büyüme hormonu (hCG, gençlik hormonu) salınımını arttırır. hCG’nin olumlu etkileri pek çoktur: vücut yağ oranını azaltır, uyku düzensizliklerini engeller, hafızayı güçlendirir, iyileşme hızını arttırır, vücuda daha genç, diri bir görünüm kazandırır.
CİNSEL GÜCÜN KAYNAĞI
Goji Asya tıbbında yer alan başlıca cinsel güç arttırıcı bitkidir. Efsanevi olarak cinsel arzuyu tetiklediğine inanılır. Eski bir Çin atasözü evinden ve karısından uzaklara gitmek zorunda olan erkekler için “Kim ki evinden yüz kilometre uzağa gidecekse Goji yememelidir!” der.
Modern bilimsel çalışmalar ise Goji’nin kandaki testosteron seviyesini belirgin bir şekilde arttırarak her iki cinste de cinsel gücü arttırdığını göstermektedir.
GÖZLER İÇİN BİREBİRDİR
Çin’de tarih öncesi zamanlardan beri Goji meyveleri bazı görme problemlerinin giderilmesinde oldukça popülerdir. Modern Çin bilim adamları Goji’nin karanlığa uyum süresini belirgin olarak kısalttığını bulmuşlardır. Ayrıca az ışıklı ortamlarda da görüş kalitesinin arttırır.
Goji alan hastalarda görüş alanındaki siyah noktalarda belirgin azalma saptanmıştır. Goji içerisinde yer alan güçlü antioksidan karotenoidler sayesinde makula dejenerasyonu ve katarakt engellenebilir
BAŞ AĞRISINI YOK EDER, İYİ BİR UYKU ÇEKTİRİR
Geleneksel Çin tıbbında baş ağrısı ve sersemlik hissinin böbrek Yin (yaşam özü) ve Yang (fonksiyon) yetersizliğineden kaynaklandığına inanılır. Goji Yin/Yang dengesinin ayarlanmasında en çok kullanılan bitkidir.
Goji tüm Asya’da uzun süredir insomnia (uykusuzluk) doğal tedavisinde kullanılmaktadır. Yaşça büyük insanlar üzerinde yapılan bazı tıbbi araştırmalarda, Goji alan tüm hastalarda uyku kalitesinde iyileşme bildirilmiştir.
KOLESTROLÜ DÜŞÜRÜR, KAN SEVİYESİNİ DENGELER
Goji, kolesterol seviyelerini düşüren beta-sitosterol maddesi içerir. Ayrıca antioksidanları sayesinde kolesterolün oksidasyonunu ve damar duvarında plak oluşturmasını engeller. Goji içerisindeki flavonoidler ise atar damarlarınızın açık kalmasını ve elastikiyetinin korunmasını sağlar.
Uzun yıllardır Çin’de erişkin tip diyabet tedavisinde kullanılan Goji’nin polisakkaritleri sayesinde kan şekerini ve insülin cevabını düzenlediği görülmüştür. İçeriğinde yer alan betain maddesinin de özellikle diabet hastalarında sıkça görülen karaciğer yağlanması ve damar rahatsızlıklarını önlediği bilinmektedir.
EN DEĞERLİ ŞEYİ; DNA’NIZI KORUR
DNA vücudumuzdaki en önemli yapıdır. Atalarımızdan miras kalan tüm özelliklerimizin bulunduğu şablonumuz olmasının yanı sıra vücudumuzdaki on tirilyon kadar hücrenin yenilenmesi gerektiğinde, sağlıklı ve aslına uygun kopyasının üretilmesini sağlar.
Kimyasallar, kirlilik ve serbest radikallere maruz kalan DNA hasarlanır ve kırılabilir ve sonuç olarak genetik (kalıtsal) mutasyonlara, kansere ve hatta ölüme sebebiyet verebilir. Goji’deki betain ve ana molekül olan polisakkaritler hasarlı DNA’nın tamiri ve restorasyonunu gerçekleştirir.
TÜMÖRÜ DURDURUR, KEMOTERAPİ ETKİSİNİ YOK EDER
Bir hücresel protein olan Interlökin-2 (IL-2) bir çok kanser türünde oluşan anti-tümör cevapların oluşmasını sağlar. Çin kaynaklı araştırmalar Goji polisakkaritlerinin IL_2 üretimini arttırdığını göstermiştir. ABD’de IL-2, 1983 yılından beri bazı kanser ve AIDS hastalığının tedavisinde bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Goji ayrıca, tümör hücresinin ölümüne neden olan apopitoz olayını hızlandırır.
Bir çalışmada, Akciğer kanser tedavisi sırasında uygulanan radyasyon etkisinin Goji alımıyla arttığı böylece uygulanan radyasyon dozunun azaltılabileceği gösterilmiştir. Bir başka çalışma Goji’nin radyoterapi ve kemoterapiye bağlı istenmeyen yan etkileri azalttığı gösterilmiştir.
KARACİĞERİ KORUR
Goji çok bilinen bir karaciğer hücre koruyucusu olan serebrozid içeriği sayesinde, yüksek toksik etkisi olan klorlanmış hidrokarbonlara karşı dahil koruma sağlar.
SABAH BULANTILARINI ÖNLER
Çinde sıcak Goji çayı özellikle gebeliğin ilk üç ayındaki kadınlarda sabah sıkıntılarının önlenmesinde kullanılmaktadır. Bu çayın içilmesi hızlı ve etkili bir çözümdür. 60 gram kaliteli goji suyunun üzerine sıcak su eklenmesiyle de hazırlanabilir.
DOĞURGANLIĞIN KAYNAĞIDIR
Goji çok uzun zamandır Asya’da kadın ve erkek infertilite (kısırlık) tedavisinde kullanılmaktadır. Kadınlarda benzersiz bir şekilde Ying düzenlemesi (doğurganlık özü) gerçekleştirdiğine inanılır.
Erkeklerde ise, goji polisakkaritlerinin sperm hücrelerinin ömrünü uzattığı ve testisteki hücrelerin strese bağlı azalmalarını ve ölümlerini engellediği gösterilmiştir.
İYİ BİR HAFIZA İÇİN MUCİZE ETKİLERİ VAR
Goji Asya’da bilinen bir beyin güçlendiricidir. İçerdiği betain vücutta kolin maddesine çevrilerek beyindeki hafıza ve hatırlama fonksiyonlarında yer alır
MUTLULUK VERİR
Goji’nin sürekli olarak tüketiminin neşeli ve mutlu bir ruh hali sağlar. Bu nedenle Asya’da “mutluluk meyvesi” olarak da tanınır.
KANSERE KARŞI DERMANI VAR
Goji ile birlikte kanser ilacı kullanan hastalarda olumlu cevapların yalnızca ilaç kullanan hastalara oranla %250 oranında arttığı görülmüştür.
Malign melanom, böbrek karsinomu, kolorektal karsinom, nasofaringeal karsinom ve malign hidrotoraks gibi kanser hastalarının tedavilerinde inanılmaz derecede iyileşme sağlanmıştır. Goji ile tedavi gören hastaların remisyonu (iyilik hali) Goji almayan hastalardan belirgin olarak daha uzun olmaktadır.
HASTALIKLARA KARŞI VÜCUT DİRENCİNİ ARTIRIR
Serbest radikallerden olan süperoksit’in hastalıkların oluşumu ve ilerlemesinde önemli bir rol oynadığı gösterilmiştir. Süperoksit vücutta bulunan süperoksit dismutaz enzimi sayesinde etkisiz hale getirilir. Ancak bu enzim yaş ile birlikte azalmaya başlar.
Goji alımının süperoksit dismutaz enzim değerlerini %40 oranında arttırdığı ispatlanmıştır.
KALBİ GÜÇLENDİRİR
Goji bir sesquiterpene olan ve kalp ile kan basıncı ayarlamalarına yardımcı olan cyperone içerir. Anthocyanin maddesi ise kalp damarlarının dayanıklılığını arttırır.
KİLO VERDİRİR
Asya’da yapılan bir anti-obesite (aşırı şişmanlık) çalışmasında, hastalara sabah ve öğleden sonra Goji verilmiştir. Sonuçlar çoğu hastanın belirgin kilo vermesi şeklide olmuştur. Bir başka çalışma ise Goji içerisndeki polisakkaritlerin alınan gıdaları yağ şeklinde depolanması yerine enerjiye dönüştürdüğünü göstermektedir.
  Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
42 beden kadinlar, 42 beden mankenler, 42-44 beden güzeller, adet bezleri, adet kanamasında artış, ağrılı kaslar, akıntı, alerjik reaksiyonlar, amy lemons, anansa sims, ara kanama, artıran, ashley graham, aspirin, aygun, aygun mursel, aşk oyunları, aşırı isteklilik, aşırı uyarılma, bacak araları, bakireler, bakireler mastürbasyon yapabilir mi?, barsak parazitleri, bekaret, beyaz un, bilimsel araştırmaya dayalı cinsel bilgi edinme hakkı, birbirinizin vücudunu, bizirdakİ rahatsizliklar, boyun, brüksel lahanası, burun kanaması nasıl durdurulur, burun kanaması nasıl durur, burun kanaması neden olur., burun kanaması nedenleri, burun kanaması sebepleri, burun kanamasına ne iyi gelir, burun kanamasına ne yapılır, burun kanamasında ilkyardım, burun kanamasının nedenleri, burun neden kanar, bızırda kaşıntı, böbrek karsinomu, calomine losyonu, calvin klein, chloe, çikolata, cinsel, cinsel eşitlik hakkı, cinsel güçsüzlük, cinsel gücü arttırmak, cinsel gücü artıran meyve, cinsel gücü artıran meyveler, cinsel gücü artıran mutluluk meyvesi, cinsel gücü artırma, cinsel haklar, cinsel haklar bildirgesi, cinsel haz, cinsel haz hakkı, cinsel iliski, cinsel isteksizlik, cinsel kaygı, cinsel mahremiyet hakkı., cinsel mutluluk, cinsel organlar, cinsel otonomi, cinsel sağlık, cinsel sağlık hizmetleri, cinsel uyarılma, cinsel zorlama, cinsel özgürlük hakkı., cinselliği bütün duyularınızla yaşamak istiyorsunuz., cinselliğin duygusal ifadesi hakkı, cinselliğin ifade edilmesi, cinsellik, cinsellik isteği, cinsellik kongresi 2011, çinsellik yapma, cinsellik zorlama, cinsi ilişki, cised, clitoris, çocuk sahibi olup olmamayı seçme, çok seks yap kadınlar, crystal renn, cınsellıkyapma, defilelere, deodorant, dijital doğum kontrol, doğal yolla zayıflama, doğum kontrol hapları, doğum kontrol hapı, doğum kontrol yöntemi: spiral, doğum kontrol yöntemleri, dokunma ve okşama:, dokunmak…, dudaklar, dünya kadın kongresi 2011, dünya seksoloji kongresi, dÜnya seksolojİ kongresİ 2011, dış dudaklar, dış gebelik, emma watson, en ince belli kadınla sexs, en iyi seks tüyoları, en İyi zayıflama yöntemi, ense, ergenlik öncesi, erkek, erkekler her zaman seks ister mi?, erkeklik hormonu, ertesi gün hapı, essentials, evlilikte ilk gece, fantezi, fazla isteklilik, fenasetin, g noktası, georgia jagger, gerçek kadınlar, gerdek gecesi, gerdek gecesı yapılacaklar, giles deacon, glamour, goji, goji berry, goji meyvesi, grazia, gucci, gwyneth harrison, gücü, güzel görünmek, güzel olmak, güzel seks yapan kadınlar, güzelliğin, göbek yuvarlağı, gözler cinsel hisleri tahrik edecek şeyleri görmeli., hamile kalmayı önlemek, hamilelik, hassas bölgeler, havuç, hayley morley, haz için klitorisin büyüklüğü önemli mi?, helen mirren, helene deutsch, hormon iğnesi, iç dudaklar, ilgi çekmek, ilk cinsellik, ilk gece, ilk gece ilişkiye girememe, ince belli kadınlar seks, ince belli kadınlar sex, incebelli kadınlar, isteklilik, işte seksin faydaları, jamie lee curtis, jartiyer, jennie runk, jessica hartve, k vitamini en çok ıspanak, kadin, kadin cinsellik, kadin nin yatak ta İsteĞİ, kadinda asiri cinsellik, kadinda cinsellik istegi, kadinda cok isteklilik, kadinda seks, kadinlarda aŞiri İsteklİlİk, kadılardaistelilik, kadın kongre 2011, kadın mastürbasyonu hakkında herşey, kadın psikolojisi, kadın sırtüstü pozisyonu, kadın ve cinsellik, kadın vücudunun en duyarlı noktası, kadın yatakta ne hoşuna gider, kadın.com, kadında aşırı isteklilik, kadında istıreklılık, kadındaseks istekleri, kadındergi sex resmi, kadınlar ne sıklıkta mastürbasyon yapabilir?, kadınlardaaşırıisteklilik, kadınvecinsellik.com, kadının bilinmeyen anatomisi, kahverengi akıntı neden olur, kanamaz, kaput, karpuz gibi tatlı meyveler, kaslar, kate dillon, kate moss, kavun, kdın kadına seks yabma, kilo veremeyenler hangi yiyeceklerden uzak durmalı, kimler spiral kullanabilir, kimler spiral kullanamaz, kizlik zari, klitoris, klitoris büyüklüğü, klitoris penis karşılaştırması, klitorise freudyen bakış, klitorisin gizli dünyası, klitorisin unutturulan tarihi, klitorisin yapısı, klitorisinde) meydana gelen aşırı istek, koklamak, kolorektal karsinom, korse, kulaklar, kusurlu, kusurlu güzelliğin modası var, kusurlu güzellik, kusursuz guzellik, kuşkonmaz, kısırlaştırma, kızlık, kızlık zarı bozma, kızlık zarı esnektir, kızlık zarının açılması, kızlıkzarı, lara stone, laura catterall, liz hambleton, lizzie miller, louis vuitton, malign melanom, mark fast, mastürbasyon, mastürbasyon yaparken hangi cisimler kullanılabilir?, maydanozbal, meme uçları, merylstreep, meyvesi…, mick jagger, miley cyrus, moda dergileri, modası, mons pubis, mursel aygun, mutluluk, mutluluk meyvası, mutluluk meyvesi, muz, mısır gibi tatlı sebzeler, nasofaringeal karsinom, new york times, orgazm, orgazm nerede olur?, patates, patlamaz, pekmez, penise benzer cisimler, persona, prada, prezervatif, rahim içi araç, rebecca chalker, seks, seks kazaları, seks kazaları nasıl atlatılmalı, senkronize, sentetik iç çamaşır, sevişme, sex pozisyonları, sigmund freud, sofra şekeri, sperm, spiral, spiral hamile kalmayı engeller mi, spiral hamile kalmayı kesinlikle engeller mi, spiral kanama yapar mı, spiral kimlere takılamaz?, spiral nasıl, spiral nasıl bir doğum kontrol aracıdır?, spiral nasıl takılır, spiral nasıl takılıyor, spiral nedir, spiral sakıncalı mı, spiral taktırmak kimler için sakıncalı?, spiral türleri, spiralin avantajları, spiralin yan etkileri, spiralin yan etkileri var mı?, spiralin yan etkisi, spiralin zararları, su İle zayıflama, sülfürlü ilaçlar, sırt., tatlı, terketmek erkek için kabalık, tom ford, top model, uzum, v magazine, vaginal enfeksiyonlar, vaginal köpükler, vaginal lavaj, vaginal lavaj malzemeleri, vajina


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557