Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Kadınca > Cinsellik
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Cinsellik Cinsellikle alakalı aklınıza takılan sorunlar, kimseye soramadıklarınız, ve cinsellik hakkındaki herşey burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19 Haziran 2012, 21:02   #1 (permalink)
Üye

Buğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Haziran 2012
(Mesajlar): 473
(Konular): 54
Renkli Para : 5850
Aldığı Beğeni: 2
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: Kabadayi
Standart İşte Türkiye'nin yatak odası sırları

Seks yoksa ilişki olmaz 'İlişkilerde seks ne kadar önemli' sorusuna 'seks yoksa ilişki yok' diyen kadınların oranı yüzde 60 olurken, erkeklerin oranı da yüzde 66 oldu. Bu da erkeklerin bir ilişki de sekse ne kadar önem verdiklerini gösterdi.

Seks hayatı tatmin etmiyor Aktif seks hayatı olan yüzde 66 kadından sadece yüzde 37'si seks hayatından tatmin olduğunu belirtirken, aktif seks hayatı olan yüzde 74 erkekten sadece yüzde 34'ü 'tatmin ediyor' yanıtını verdi. Buna göre erkeklerin ve kadınların seks konusunda tatmin olamadıkları ortaya çıktı

Erkekler fantaziyi seviyor Fantazi hayal eden kadınların oranı yüzde 53 olurken, erkeklerin oranı yüzde 65 oldu. Ankete göre kadınların en çok hayal ettikleri fantazilerinin başında; yüzde 5 oranında 'striptiz' ve yine yüzde 5 oranla 'tecavüz fantazisi' yer alıyor. Erkeklerin fantazileri ise oldukça ilginç! Ankete katılan erkekler sırasıyla en çok, striptiz (yüzde 10), tecavüz (yüzde 7), öğretmen / öğrenci (yüzde 6), çeşitli kostüm ve kılık (yüzde 5) fantazileri kuyuor.

İlişki sıklığı; haftada birkaç kez 'Ne sıklıkta seks yaparsınız' sorusuna yine seks hayatı aktif olan yüzde 78 kadından yüzde 37'si 'haftada birkaç kez' olarak yanıt verirken, aktif seks hayatı olan yüzde 86 erkekten yüzde 41'inin yanıtı 'haftada birkaç kez' oldu. Kadınların ve erkeklerin yüzde 4'ü 'ayda bir kez seks' yaptığını belirtti. Ankete katılan kadınların ve erkeklerin yüzde 73'ü 'başkalarının da haftada birkaç kez seks' yaptığını düşündüğünü belirtti.

Erkekler de orgazm taklidi yapıyor 'Hiç orgazm taklidi yapar mısınız' sorusuna 'hayır yapmam' diye yanıt veren kadınların oranı yüzde 53 iken, erkeklerde bu oran yüzde 68 olarak gerçekleşti. En dikkat çeken ise, erkeklerin yüzde 3'ünün her zaman, yüzde 29'unun da bazı durumlarda orgazm taklidi yaptığını belirtmesi oldu.

Erkekler üçlü seks yapmak istiyor 'Hiç üçlü seks yaptınız mı' sorusuna 'evet yaptım ve hoşuma gitti' diyen kadınların oranı yüzde 3 iken, erkeklerin oranı yüzde 6 oldu. Bu arada üçlü seks yapmak isteyen kadınların da giderek arttığı gözlendi. Buna göre üçlü seks yapmak isteyen kadınların oranı yüzde 13, erkeklerin oranı ise yüzde 30 oldu. Üçlü seks düşünmediğini belirten kadınların oranı yüzde 83 olurken, erkeklerin oranı ise yüzde 63'te kaldı.

Erkekler sevgilisinin arkadaşıyla seks hayal ediyor 'Hiç sevgilinizin arkadaşıyla seks yapmayı hayal ettiniz mi' sorusuna kadınların yüzde 67'si 'asla düşünmem' yanıtını verirken, erkeklerin ise sadece yüzde 43'ü 'asla düşünmem' yanıtını veriyor. Kalan yüzde 57'lik kesim sevgilisinin arkadaşıyla seks hayal ediyor. Kadınların yüzde 5'i sevgilisinin arkadaşıyla birlikte olduğunu belirtirken, erkeklerin yüzde 7'si bu tür birliktelik yaşadığını belirtti.

Geri çekme hala korunma yöntemi Kadınların yüzde 36'sı doğum kontrol yöntemi olarak prezervatifi tercih ederken, erkeklerde bu oran yüzde 47. Doğum kontrol hapıyla korunan kadın ve erkeklerin toplam oranı yüzde 37. kadınların yüzde 19'u ve erkeklerin de yüzde 18'i hala geri çekme yöntemiyle korunuyor.

Erkekler cinsel estetik yaptırmak istemiyor Bilinenin aksine erkeklerin yüzde 84'ü halinden memnun ve kesinlikle cinsel organına estetik yaptırmak istemiyor. Yaptırmak iteyen erkeklerin oranı ise sadece yüzde 16. Kadınlar ise, cinsel organ estetiğine daha sıcak bakıyor ve yüzde 19'u cinsel estetik yaptırabileceğini belirtiyor. Cinsel organınıza estetik yaptırmayı düşünmeyen kadınların kadınların oranı yüzde 81.

Hem cinsiyle birlikte olmak isteyenlerin oranı kadınlarda yüzde 8 iken, erkekler de yüzde 7 oldu. 'Hayır kesinlikle olmam' diyen kadınların oranı yüzde 92 iken, erkeklerin oranı yüzde 93.

Sevgili hayat arkadaşı olmalı Sevgilisinin gelecekte kesinlikle eşi olması gerektiğini düşünen kadınların oranı yüzde 80 iken, erkeklerin oranı yüzde 75. Sevgilisinin hayat kurmayı düşünebileceği biri olması konusunda erkekler daha kararsızken, kadınlar buna göre seçim yaptıklarını belirtiyor.

Kadınlar iş yerinde aşk yaşamak istemiyor 'İşyerinde yönetici olsaydınız çalışanınızla birlikte olmayı düşünür müydünüz' sorusuna kadınların yüzde 45'i 'Prensip olarak aşık olsam bile birlikte olmam' yanıtını verirken, erkeklerin oranı ise sadece yüzde 31 oldu. Buna göre erkekler kadın çalışanlarıyla birlikte olmakta bir sakınca görmezken, kadınlar erkek çalışanlarıyla birlikte olmayı doğru bulmuyor.

Evlilik sözleşmesine sıcak bakılmıyor Evlilik sözleşmesinin gerekli olmadığını düşünen kadınların oranı yüzde 84, erkeklerin oranı da yüzde 83 oldu. Buna göre, erkek ve kadınların büyük çoğunluğu evlilik sözleşmesine sıcak bakmıyor.

Eski sevgiliyle görüşmek hoş karşılanmıyor Kadın ve erkeklerin sadece yüzde 2'si eski sevgilisiyle görüşmesinden rahatsız olmadığını belirtirken, rahatsız olanların oranı yüzde 98.

Sevgilinin sms'i okunuyor! Sevgilisinin sms'ini okuyan kadınların oranı yüzde 37. Erkekler de bu konuda kadınlardan aşağı kalmıyor. Erkeklerin yüzde 36'sı sevgililerinin sms'lerini her zaman okuduklarınız belirtiyor

Karşı cinsi etkilemenin yolu kendine güvenmekten geçiyor Karşı cinsi etkilemek için kadınların yüzde 33'ü öncelikle kendine güvenin şart olduğunu düşünüyor. Sonra sırasıyla zekasını, iletişim becerilerini, cazibesini, esprili yanını, dış görünüşünü, yeteneklerini ve son olarak maddi olanaklarını kullanıyor. Karşı cinsi etkilemek için erkeklerin yüzde 30'u kendine güvenlerini kullandığını belirtiyor. Sonrasında espirili yanını, zekasını, iletişim becerilerini, dış görünüşünü, yeteneklerini, cazibesi ve son olarak maddi gücünü kullanıyor.

Birlikte yaşamaya karşıyız Kadınların sadece yüzde 38'i evlenmeden önce birlikte yaşamanın gerekli olduğunu düşünüyor. Kadınların yüzde 62'si birlikte yaşamak istemiyor. Erkekler bu konuda daha istekli. Erkeklerin yüzde 44'ü birlikte yaşamanın birbirini tanıma sürecinde gerekli olduğunu düşünüyor. Erkeklerin yüzde 56'sı birlikte yaşamanın kendisine göre olmadığını belirtiyor veya toplum ahlakına aykırı buluyor.

Kadınlar ve erkekler zengin sevgili istiyor 'Sizden daha fazla kazanan biriyle flört eder misiniz' sorusuna kadınların yüzde 93'ü olumlu bakarken, erkeklerin de yüzde 89 oranla artık zengin kadınları tercih ettiği görüldü.

Kadınların sadece yüzde 12'si birlikte olacağını belirtirken, yüzde 43'ü bu konuda kararsız olduğunu vurguladı. Kadın çalışanıyla birlikte olmakta sakınca görmeyen erkeklerin oranı ise yüzde 28 olurken, kararsız olanların oranı yüzde 41 olarak belirlendi.

Evlilik her zaman var olacak 'Evliliğe inanıyor musunuz?' sorusuna erkeklerin yüzde 73'ü 'evet' derken, kadınların oranı yüzde 71'de kaldı. Kadınlar ve erkekler arasında evliliğe inanan ancak yürütemeyeceğini, kendisine göre olmadığını düşünenlerin oranının da oldukça fazla olduğu görüldü.

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
Buğra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 21 Ekim 2016, 11:03   #2 (permalink)
Üye

miradavetiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 21 Ekim 2016
Yaş: 29
(Mesajlar): 20
(Konular): 2
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 5
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart

Evlilik müessesi günümüzde tahammülsüzlük ve sabırsızlık sonucu son bulmaktır. Eski dönemlerde evlenen insanların birbirine daha hoş görü ve saygıyla yaklaştığını görüyoruz.
miradavetiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
reklam alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
işte, odası, sırları, türkiyenin, yatak, İşte


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557