Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Destek > Çöp Kutusu
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Çöp Kutusu Gereksiz konuların kitlendikten sonra atılacağı bölüm.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

 
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Ağustos 2011, 03:37   #1 (permalink)
Üye

Mαʟєficα• - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: « kαтяαп đoʟυ kαʟвiм.
(Mesajlar): 838
(Konular): 116
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 6036
Aldığı Beğeni: 6
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: Ruhsuz
Takım :
Standart Kişilik Tipleri Ve Özellikleri

İnsanları kendi çıkarları doğrultusunda yönlendirir. İnsanların kendilerini suçlu hissetmelerini sağlayarak kendine borçlu olma duygusu uyandırır. Hükmedici ve zorlayıcıdır. İnsanlardan istediği her şeyi elde etme hakkına sahip olduğuna inanır. Kullanıldığını düşünebilir.

3- Başarı odaklı tip

Rahat ve olgun durumdaki özellikleri

Kendinden emin, enerjik ve uyumludur. Fiziksel olarak çekici ve popüler oldukları söylenir. Kendini geliştirme konusunda azimli, seçkin ve hayranlık uyandıracak özelliklere sahiptir. İnsanlar onun gibi olmak isterler.

Genel durumdaki özellikleri

Prestij ve statüyle ilgilenir. Kariyer ve başarıyı çok önemser. Başkalarının gözünde nasıl göründüklerine de dikkat ederler. Daima bir hedefleri vardır ve verimli yaşarlar. Duygularını belli etmezler. Olduklarından daha iyi görünme çabasındadırlar. İnsanları küçümseyebilirler.

Gergin veya moralsiz durumdaki özellikleri

Fırsatçı ve çıkarcı olabilirler. Yalancılık ve hile yapabilirler. Sahip olamadıklarına zarar verme eğiliminde ve kincidirler. Bazı psikopat özellikler gösterebilirler.

4- Bireyci sezgisel tip

Rahat ve olgun durumdaki özellikleri

İlham dolu ve keşfedicidir. Sezgileri güçlü ve bilinçlidir. Dürüsttür ve kendini ifade edebilir. Kendisi gibi olmayı dengeyle yaşar. Hassas ve duygusal yönden güçlüdür.

Genel durumdaki özellikleri

Sanatçı ve romantiktir. Hayata estetik yönden yaklaşır, duygularını güzelce, estetikle ifade eder. Zaman zaman kendi içine dönük, melankolik tavırlar takınır. Hayattan uzaklaşma ve sıradan insanlar gibi olmama eğilimi vardır. Abartılı hayallerle aşırı beklentiler içine girebilir. Çok verimli yaşamaz.

Gergin veya moralsiz durumdaki özellikleri

Kendine ve insanlara yabancılaşabilir. Kendini sınırlar ve genelde keyifsizdir. Engellenmiş, duygusal olarak felce uğramış hisseder. Kendini küçük görür, acımasızca eleştirir. Kolaylıkla ümitlerini kaybederek zihnini uyuşturacak araçlara başvurabilir.

5- Uzman araştırmacı tip

Rahat ve olgun durumdaki özellikleri

Öngörü sahibi, keşfedicidir. Derinlemesine kavrayabilir. Her şeyi keskinlik içinde gözlemler. Dikkatini bir noktaya derinlikle toplayabilir. Orijinal fikirler geliştirir, araştırma ve bilgi edinmekten zevk alır.

Genel durumdaki özellikleri

Entelektüel ve analitik olarak görülür. Soyut düşüncelerle ilgilenmek ve gerçeğin karmaşık yorumlarını yapmaktan zevk alır. Her şeyi mantıklı ve pratik biçimde açıklayabilir. Gelenek ve inançlara karşı radikal yorumlara sahiptir.

Gergin veya moralsiz durumdaki özellikleri

Yalnız yaşamayı tercih edebilir, gerçeklerden uzak yaşayabilir. Alaycı ve muhalif tutumlar sergiler. İnsanlarla görüşmekten hoşlanmaz. Garip fikirleri takip etme, saplantılar, paranoya ve fobiler oluşturma eğilimindedir.

6- Sadık sorgulayıcı tip

Rahat ve olgun durumdaki özellikleri

Kendiyle barışık, hem kendini hem de başkalarını seven, bağımsız ama takım oyuncusudur. Kendini sevdirmeyi, insanları etkilemeyi başarır. Sevdiklerine sadık ve bağımlıdır. Arkadaşlıklarına ve ailesine önem verir. Güvenilir ve sorumluluk sahibidir.

Genel durumdaki özellikleri

Otoriter bir figüre bağlanarak ona boyun eğer. Gelenekçi ve ”organizasyon adamı”dır. Görevinin bilincindedir ama otoriteye karşı şüphe eğilimindedir. Birbirine zıt fikirleri vardır. Kararsız ve tedbirlidir. Karışık hislerine karşı, savunmacı ve sert tavırlar takınır. Endişelerinin üstesinden gelebilmek için otoriter ve kendinden yana tavır alarak başkalarını suçlar.

Gergin veya moralsiz durumdaki özellikleri

Güvensiz ve bağımlı olabilir. Kendini küçük görebilir. Endişelidir ve endişe karşısında aşırı tepki gösterebilir. Başkalarının kendisine zarar vermesinden korkar, paranoyak eğilimlere sahiptir. Davranışlarının sorumluluğundan kaçarak kendini aşağılar.

7- Coşkulu maceracı tip

Rahat ve olgun durumdaki özellikleri

Hayatın güzelliklerinden zevk alır. Minnettar, keyifli ve sevinç doludur. Hassas, hayat dolu ve neşelidir. Pratik, üretken ve başarılıdır. Pek çok farklı şeyi yapabilir. Genellikle çok farklı alanlarda üstün yeteneklere sahiptir.

Genel durumdaki özellikleri

Yeni şeyler öğrenmekten, yeni deneyimler yaşamaktan zevk alır. Pek çok konuda uzmanlığı vardır. Dışa dönük, aktif ve maymun iştahlıdır. Heveslilik yönü ağır basar, tüketici, açgözlü ve kolay tatmin olmayan yapıya sahiptir. Çok şey ister, kişisel zevklerini önemser.

Gergin veya moralsiz durumdaki özellikleri

İsteklerine ulaşmak için kaba, kırıcı ve duyarsız olabilir. Düşüncesizce davranır, olgunluk göstermez. Nerede duracağını bilemediğinden kolayca kontrolden çıkar. Bağımlı ve zorlayıcıdır. Manik-depresif eğilimleri vardır. Savunma mekanizmaları çalışmadığında panik içinde kalır.

8- Baskın lider tip

Rahat ve olgun durumdaki özellikleri

Kendini kontrol eder, cesur ve kahramandır. İddialı, kendinden emin, güçlü tavırlara sahiptir. İlham veren doğal liderlik özelliği vardır. Kararlı, otoriter, onurlu ve insanlara destek verici, adalet sağlayıcıdır.

Genel durumdaki özellikleri

Girişimci ve kurnazdır. Zorlayıcı ve saldırgan biçimde diğer güçleri ortadan kaldırıp kendi egemenliğini ortaya koymak ister. Hırslı, savaşçı, engel tanımaz yapıdadır. Kolaylıkla rekabet içine girebilir.

Gergin veya moralsiz durumdaki özellikleri

Çok saldırgan ve kaba olabilir. Diktatör, kabadayı olarak görünür. Kendisi hakkında görkemli hayalleri vardır. Megaloman biçimde hiçbir şey veya kimsenin kendisine zarar veremeyeceğini düşünür. İsteklerine uyum göstermeyenleri tahrip etme, şiddet kullanma eğilimindedir.

9- Barışçı hoşgörülü tip

Rahat ve olgun durumdaki özellikleri

Bağımsız, tatmin olmuş, ılımlı ve mutludur. Yeni düşüncelere açıktır. Rahat, dengeli ve her zaman barış yanlısıdır. İyimser, rahatlatıcı, sabırlı, alçak gönüllüdür.

Genel durumdaki özellikleri

İnsanlara çok fazla uyum göstererek kendine zarar verebilir. Geleneksel rol ve beklentileri kabul eder. Uysal, tepki göstermeyen bir yapıdadır. Serbest, pasif görünür ancak halinden hoşnuttur. İnsanları yatıştırmak için problemleri göz ardı eder.

Gergin veya moralsiz durumdaki özellikleri

Baskı altında kalma ve gelişememe riskine sahiptir. Problemleri ihmal eder, inatçıdır ve sorunlardan kaçar. İş göremez hale gelebilir ve amaçsız dolaşabilir.
Kadınca

Bana, 'Sen şuna buna niçin sataştın?' diyorlar.
Farkında değilim; karşımda müthiş bir yangın var. Alevleri göklere yükseliyor, içinde evladım yanıyor, îmanım tutuşmuş yanıyor. O yangını söndürmeye, îmanımı kurtarmaya koşuyorum. Yolda birisi beni kösteklemek istemiş de, ayağım ona çarpmış, ne ehemmiyeti var? O müthiş yangın karşısında bu küçük hadise bir kıymet ifade eder mi?
Dar düşünceler, dar görüşler!

Bir adim daha atmayin
Tek bir adim da patlayabilir içime dösedigim mayinlarim.
Mαʟєficα• isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 18 Haziran 2012, 16:11   #2 (permalink)
Death Surgeon

Hüseyiи. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 02 Ağustos 2011
Nerden: Karanlıklardan..
(Mesajlar): 8.363
(Konular): 2017
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 403423
Aldığı Beğeni: 1926
Beğendikleri: 2408
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart

Kişilik Tipleri Ve Özellikleri

yorumlar diğer konuya kaydırılmıştır.

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter,
hayatın kurtulmuş demektir…"
1Q84 - Haruki Murakami


Hüseyiи. isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Reklam Alanı
 

Etiketler
kişilik, tipleri, ve, özellikleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557