Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Fal
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Fal Fal'lar hakkındaki tüm bilgiler bu bölümdedir.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Ağustos 2011, 18:35   #1 (permalink)
VIP ÜYE ~


Talia. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karşıyaka
Yaş: 22
(Mesajlar): 19.912
(Konular): 1820
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 133519
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 4
Ruh Halim: Eglenceli
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart Aşkın 10 Yıllık Falı

Aşkın 10 Yıllık Falı


Hep kendi falınıza mı baktıracaksınız? Biraz da aşkın falına baktırmalısınız. Bakalım aşk 10 yıl sonra nerede olacak, neler yapacak, ilişkiler hangi boyuta gelecek? İşte aşkın 10 yıllık falı! Okuyun aşkınızın geleceğini görün...

Daha ilişkinizin yarını hakkında bir fikriniz yokken, 10 yıl sonrasını merak ettiğiniz hiç oldu mu? Aslında şöyle düşünmek gerek; bundan 10 yıl önce tek gecelik ilişki diye bir kavram yokken, şimdi bu kavram o kadar basit bir şey haline geldi ki. Herkes bu konudan rahatlıkla konuşuyor, doğal bir olaymış gibi davranabiliyor. Peki, 10 yıl sonra neler hakkında rahatlıkla konuşmak gerekecek, bugün ayıp denilen hangi davranışlar 10 yıl sonra doğal sayılacak? Bugünkü ilişkilerin verdiği işaretlerle gelecek 10 yıl için bir ilişki tahmininde bulunduk.

Önce yatak, sonra ilişki
Gelecek 10 yıl için şunu söylemek mümkün; üreme ihtiyacından kaynaklanan cinsellik, ilk insandan bu yana olduğu gibi son insana kadar gündemini hiç kaybetmeyecek. Anlayacağınız cinsellik insanoğlunun en önem verdikleri arasında birinci sırada olmaya devam edecek. Tek fark ise, ilişkilerde cinselliğin her zamankinden biraz daha fazla ön planda olacağı gerçeği. Geçtiğimiz yıllarda cinselliğin yaşanması için ilişkilerin biraz ilerlemesi gerekiyordu. Önce flört dönemi, ardından gelen ciddi bir ilişki ve onun ardından gelen cinsel birleşme, yerini önce cinsel ilişki, sonrasında gelen ciddi bir ilişkiye bırakacak. Yani önce yatağa girilecek, sonra ilişki olup olmamasına karar verilecek. Bu ne anlama mı geliyor? Aslında anlamı, eskiden yatakta çok şey bilmek, özellikle kadınlar için ayıp olarak düşünülürken, önümüzdeki 10 yıl içinde ilişkinin başlangıcı için önemli olacak. Zaten son yıllarda evlenmeden cinsel ilişkiye girmeme düşüncesi rafa kalkmaya başlamıştı gelecek yıllarla birlikte bu düşünce raftaki yerini sağlamlaştıracak.

2020’de toplum profiline göre cinsellik
İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Androloji Ana Bilim Dalı Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Polikliniği’nden Psikolog Sibel Dinç diyor ki: “Üreten aile bireyleri, cinselliği neslin, ülkenin ve hatta siyasi görüşün devamı olarak görecek ve seksi belli kalıplar içerisinde yaşayacak. Onlar için cinselliğin bir tarzı ve bir ayıp sınırı hep olacak. Toplumda saygınlığını bulamamış, üretken olmayı da becerememiş insanlar için ise cinsellik arabesk tadında olacak. Bu insanlar için hep özlem duyulan ama asla ulaşılamayan, hep ah çekilen ama imkanı olduğunda da yüzüne gözüne bulaştırılmış bir uğraşı olacak ve hayattaki başarısızlıklar, bu alanda da devam edecek.”Sadece cinsel partner
İlişki yaşamaktan korkan insanların sayısı, gelecek 10 yılda daha da artacak. Özgürlüğünü kaybetmek istemeyen bir kesim, sadece cinsel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ilişki yaşayacak. Bu kişi, genelde tanıdığı ve duygusal anlamda bir şey hissetmediği biri olsa da, onunla olmaya devam edecek. Fakat bu sorun, beraberinde evlilik kurumunun çatırdamasına neden olacak. Sadece canı istediğinde birlikte olan çiftler, giderek yalnızlıklarından kurtulduğunu düşünse de, aslında hep yalnızlığa mahkûm olduklarını anlamayacak.

“Her şeye isyan eden kesim, cinselliği gürültülü ve anlık yaşayacak, adını bile bilmediği kişilerle tek gecelik birlikte olacak ve âşık olmayı hastalık olarak görecek.”Kadınlar gücü ele alacak
Batılı dünyada, kadınların cinsellik konusundaki özgürlükleri uzun zaman önce başlamıştı. Ülkemizde ise kadınların iş dünyasındaki hâkimiyeti artıkça cinsel özgürlükleri de arttı. Durum böyle olunca gelecek 10 yılda kadınlar işte, sosyal yaşamda ve sonuç olarak yatakta erkekler kadar özgür olmayı isteyecek. Kadınlar da erkekler gibi rahatlıkla cinsel hayatlarından söz etmeye, sorunlarından konuşmaya başlayacak. İlişkilerinde yaşadıkları doyumsuzlukları utanarak saklamak yerine, daha açıkça partnerleriyle konuşacak ve sadece cinsellik konusundaki mutsuzlukları nedeniyle bile ilişkilerini bitirme cesaretine kavuşacak.

Tek gecelik ilişkiler artacak
Modern çağla birlikte yalnızlık daha da artacak. Kendilerini seven, değer veren birini bulmakta zorlanan, fakat maddi anlamda güçlü olan kişiler arayışlarına devam edecek. Fakat bu arayış, çoğu zaman tanımadığı biriyle tek gecelik yaşanan aşklar olarak karşılarına çıkacak. Bir gece barda tanıştığı biriyle birlikte olan ve o an için mutluluğu yakalayan, ardından ise bir daha birlikte olduğu kişiyle görüşmeyen kişilerin sayısı artacak.

Fanteziler doğal kabul edilecek
İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Androloji Ana Bilim Dalı Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Polikliniği’nden Psikolog Sibel Dinç, “Klasik ilişki, normal bir hazzı garantilese de, cinsellikten alınacak maksimum hazzı alabilmek adına zihnin sonsuz sınırları her geçen gün daha da zorlanıyor. Bu konu, insanlığın ortak bir değeri olduğu için, gelişen teknolojinin yardımıyla, yani kitle iletişim araçlarıyla bu istek giderek daha da yayılıyor. Orgazmı bilen ve yaşayan kadın sayısı bu sayede, yani bilinçlenme ile geçen 10 yılda oldukça fazla arttı. Bu madalyonun bir yüzü; diğer yüzünde ise 1950’lerden sonraki sosyal ve ekonomik gelişim bulunuyor. Bu gelişim, aileler ve bireysel özgürlükler alanında kartopu etkisi denilebilecek bir etki yarattı. Bireysel özgürlük bir anlamda cinsel özgürlük olarak algılandı ve çok eşlilik bir ekol oldu. Bireyler, birden fazla eş edinerek, hayatta farklı hazların olabileceğini keşfetti ve keşfettikçe bu bireysel aktivite, toplumsal bir aktiviteye dönüştü. Kazanılmış öğretiler hızlıca yeni insanlarla paylaşıldı. Bu paylaşım, insanlara ulaşamadıkları hazları yaşama şansı tanırken, beraberinde sosyal sorunları ve sağlık sorunlarını da getirdi.

Cinsellik, bir diğer grup için güç gösterisinin çığırından çıkmış bir şekli olarak, bireysel haz adına partnerine zarar veren bir tarza ulaşacak. Hazzın fanteziyle buluştuğu noktada ise, bugün ahlaki değerlerin dışında kalan ilişkiler, 10 yıl sonra kabul görür hale gelecek. Cinsellikte sınır tanımayan kişiler, grup sekste yaş sınırını yukarı ve aşağıya çekerek, denenmeyeni denemek için en küçük insanla, en büyük insanı, en gençle en yaşlıyı bir araya getirerek, görsel ve tensel hazzı artırmaya çalışacak. Bugün, bu ve benzeri fanteziler özel ortamlarda yaşansa da, 2020’de bir grup tarafından kabul edilebilir olacak” diyor.

10 yıl içinde neler olacak?
♥ Cinsel birliktelik yaşı küçülecek.
♥ Dejenerasyon olacak.
♥ Sanal sekste hızlı artış olacak.
♥ Bireysellikte artış, çocuk sahibi olma isteğinde azalış olacak.
♥ Cinsel yolla bulaşan hastalıklarda artış olacak.
♥ Tabular önemini kaybedecek
♥ Eşcinsellikte artış olacak.
♥ İstek bozuklukları uyarıcı ilaçlarında çeşitlilik ve artış görünecek.
♥ Psikolojik olduğu düşünülen cinsel rahatsızlıklar için yeni ilaçlar keşfedilecek.
♥ Taşıyıcı annelik ve evlilik dışı çocuk sayısında artış yaşanacak.

Sanal ilişki devrimi
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanal dünya vazgeçilmez bir unsur oldu. Sosyal yaşam internet üzerine doğru kayarken, ilişkiler de bu durumdan nasibi aldı. Bilgisayarın başına oturarak kendine ilişki arayanların sayısı giderek artarken, artık bir restoranda oturup, romantik bir yemek yeme aşaması internete taşınacak ve böylece insanlar buluşma aşamasını geçmiş olacak. Fakat bu da beraberinde sanal, gerçek olmayan ilişkilere neden olacak. Hiç tanımadığı biriyle saatlerce internet üzerinden konuşmak o an için mutluluk verse de sonrasında hayal kırıklıklarını da beraberinde getirecek.

Cinsel sağlık sorunları artacak
Cinsellikte yaşanan bu özgürlük, bazılarına göre gerçek özgürlük olarak kabul edilse de, sağlık sorunlarını da beraberinde getirecek. Hiç tanımadığı kişilerle birlikte olanların sayısı arttıkça, cinsel yolla bulaşan hastalıklar da artacak.

Aseksüel evlilikler çoğalacak
Aseksüel evlilik, eşlerin cinsel yaşam olmadan evliliklerini sürdürmesi anlamına geliyor. Kendini sanal yollarla tatmin eden kişilerin sayısı arttıkça evde eşine vakit ayırmayanların sayısı da çoğalacak. Bu tür evlilikler ise aldatma ya da boşanma ile sonuçlanacak. Bu da yine aile yapısı üzerinde çatırdamaların meydana geleceğinin bir göstergesi.

Nilgün Yıldız
Talia. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
10, aşkın, falı, yıllık


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557