Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Güncel
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Güncel Güncel olan tüm konuları ve forumumuzda kategorisi olmayan diğer tüm başlıkları bu bölümde açabilirsiniz..

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Ekim 2014, 19:29   #1 (permalink)
iyiyi ara,güzeli ara,doğruyu ara;
ama kusur arama!


oR@BeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 26 Ekim 2012
Nerden: evimden
Yaş: 52
(Mesajlar): 13.043
(Konular): 5372
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 1498372
Aldığı Beğeni: 2765
Beğendikleri: 5906
Ruh Halim: Kaygili
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 8
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart Astrolog Miray Ertuğrul: Akrep Burcunda Güneş Tutulması & Burçlara Göre EtkileriAstrolog Miray Ertuğrul: Akrep Burcunda Güneş Tutulması & Burçlara Göre Etkileri

24 Ekim 2014 tarihinin ilk saatlerinde Akrep burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulma derecesine Venüs’ün eşlik ediyor olması, özellikle ikili ilişkilerle ilgili yeni bir yapılanma sürecinde olduğumuzu gösteriyor.
Tutulmalar genel olarak yaşadığımız olayların sonuçlarıyla yüzleşmemize yardımcı olurlar. Genelde şaşırtıcı bilgiler açığa çıkar ve beklenmeyen olaylar gündeme gelir. Özellikle Ay tutulmaları, bilinçaltımıza ve duygularımıza direk etki eder. Duygusal açıdan sarsılma hissederek değişime açık hale geliriz. Tutulmaların bizlere vermek istediği mesajlar ve dersler, ilişkilerimizde ve yaşadığımız olaylarda gizlidir. Ay tutulmaları hayatımızda bir şeyleri sonlandırır, işe yaramayan alışkanlıkları ve eski düşünce kalıplarını bırakmamıza aracı olur.
Hemen ardından gerçekleşen Güneş tutulmaları ise yaşadığımız zorlukların mükafatını müjdeleyici niteliktedir. Güneş tutulmaları da sonlanmalar getirebilir. Ancak gerçekleştiği günden itibaren yenileyici ışığının etkilerini hissetmeye başlarız. Gerçekleştikten sonra 1 yıl boyunca, yeni şans ve fırsatları, daha önce erişemediğimiz yollarda karşımıza çıkarmaya başlar… Yaşadığımız acıların ve çektiğimiz sıkıntıların amacını, o yol görünmeden anlayamayız. Eskileri bırakmayı başarabildiğimizde, olmasını hayal ettiklerimiz yaşamımızda görünmeye başlar.
Akrep ve Boğa aksında yaşadığımız tutulmalar, Satürn’ün de Akrep burcunda olması nedeniyle etkilerini çok derinden hissetmemize neden oldu. 2012 Eylül ayından itibaren hepimiz geçmişten bugüne gelen korkularımızla ve takıntılarımızla yüzleşmeye başladık. Saplantılarımız, karmalarımız ve psikolojik travmalarımız açığa çıktı. Görebilmemiz için sert düşüşler deneyimlememiz gerekti. İnsanlar üzerinde baskı kurma ve onları değiştirme arzusu, geçmişte yaptığımız hatalardan farklı değildi. Duygularımızı kullanarak, tutkularımızın esiri olduk. Akrep’in kin ve nefret duygusu çoğu zaman gözlerimizi kör etti. Hayatı, yaşadığımız ölümlerle sorgulamaya başladık. Yaşarken ölmeyi bildik… Ve öldükten sonra yeniden doğabileceğimizi…
Satürn’ün Akrep yolculuğu Aralık ayında sona erecek. 24 Ekim 2014 tarihinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması, Satürn’ün yaşattıklarını göz ardı etmeyecek. J Hepimiz yeni bir döneme, edindiğimiz yeni tecrübelerle yürümeye başlayacağız. Satürn Aralık ayında Yay burcu yolculuğuna başlayana dek yaşadığımız zorluklar, farkındalığımızın daha da yükselmesine yardım edecek. Siz istediğiniz halde, hayat bazı kişilerle yürüyebilmenize izin vermiyorsa, sizi koruyor demektir… Bu sürecin sonunda almamız gereken en önemli ders; kendi gücümüze ve içimizdeki ışığa sahip çıkarak yürümenin, hayata dair en büyük gerçek olduğunu görebilmektir.
Kişi kendi bütünlüğüne erişerek çevresine ve ilişkilerine fayda sağlayabilir. Sevgiyle kendini bir amaca bağladığı zaman, ruhunun güzellikleri yaptığı şeyle ortaya çıkar. Önemli olan hayat amacına erişebilmektir. Ne zaman, nereden, nasıl başladığımızın bir önemi yoktur. En büyük başarı, yaşam gerçeğine ulaşabilecek farkındalığı “kendimizde” yaratmaktır.
Yaşayacağımız dönüşümlerin, hayal ettiğimiz yenilikleri getirebilmesi umuduyla…
Sevgi ve ışıkla…
Koç
Geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilir, gizemli ve bilinmeyen konularla yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Ölüm ötesi ve metafizik konulara ilgi duyabilirsiniz. “Ortaklaşa işlerden güzel kazançlar elde edebileceğiniz yeni fırsatlar gündeme gelebilir.” Kredi, nafaka, miras gibi konularla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmiş hesaplarınızı kapatabilir, yeni bir düzene geçebilirsiniz. Bu dönem karşılaşacağınız teklifleri, 26 Ekim 2014 tarihinden itibaren hayata geçirmeniz, başlattığınız işlerin çok daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.
Boğa
İlişkilerinizde önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olan Boğalar geleceğe yönelik önemli teklifler alabilir, yeni bir düzen oluşturabilirler. İlişkisi olmayan Boğa burçları ise, bu tarihten itibaren yeni insanlarla tanışabilir, yeni teklifler alabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirler. İlişkilerinizle ilgili ihtiyaçlarınızı sorgulayabilir, yürütmekte zorlandığınız ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Bu tarihten itibaren şanslı gelişmeler sizinle olacaktır.
İkizler
Çalışma hayatınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Yeni bir dönemin başladığına tanık olabilirsiniz. Uzun süredir aradığınız iş fırsatlarıyla karşılaşabilir, iş görüşmelerine katılabilirsiniz. Mevcut işinizde sorumluluklarınız artabilir, terfi edebilir ya da yeni görevler alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili düzenlemeler yapabilir, fiziksel ihtiyaçlarınıza özen gösterebilirsiniz. Bu dönem karşılaşacağınız teklifleri, 26 Ekim 2014 tarihinden itibaren hayata geçirmeniz, başlattığınız işlerin çok daha kalıcı olmasına yardım edecektir.
Yengeç
Aşk ve eğlence hayatınızda önemli teklifler alabilir, yeni başlangıçlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi devam eden yengeçler, ilişkilerini bir adım öteye taşıyabilir, yeni kararlar alabilirler. Bekar yengeçler, bu tarihten itibaren aşk hayatlarında daha şanslı oldukları bir sürece girmekteler. Sanatsal yeteneklerinizi geliştirmeye yönelik kurs vb. etkinliklere katılabilirsiniz. Bu tarihte karşılaştığınız fırsatları, 26 ekim tarihinden itibaren uygulamaya koymanız uygun olacaktır.
Aslan
Ev ve aile hayatınızla ilgili yeni kararlar alarak yeni bir düzene başlayabilirsiniz. Ev değiştirmeyi veya almayı düşünüyorsanız, şanslı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Geçmişten gelen alışkanlıklarınızla yüzleşebilirsiniz. Size yarar sağlamayan alışkanlıklarınızı geride bırakmaya niyet edebilirsiniz. Duygusal açıdan hassas olacağınız bu süreçte, rüyalarınız önemli mesajlar verebilir. Kendi hayatınızı ilgilendiren hedeflere yönelmelisiniz. Bu dönem karşılaşacağınız fırsatları, 26 Ekim tarihinden itibaren harekete geçirmeniz, eylemlerinizin kalıcı sonuçlara ulaşabilmesine yardım edecektir.
Başak
Seyahatler, yakın çevre ilişkileriniz ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Kendi gelişiminize yönelik önemli adımlar atabilir, yeni haberler alabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçten itibaren düşüncelerinizle dikkat çekeceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek ve yeni başlangıçları gerçekleştirmek için Retro bitimini beklemeniz uygun olacaktır. 26 Ekim’den itibaren önemli görüşme ve konuşmalarınızı gerçekleştirebilir, önemli kararlarınızı verebilir, düşüncelerinizi eyleme dönüştürebilirsiniz.
Terazi
Maddi kazançlarınızı artırabileceğiniz yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz projeler ve teklifler gündeme gelebilir. İş arayan Teraziler bu dönem yeni bir işe başlayabilirler. Değer verdiğiniz konularda ve sahip olduğunuz kazançlarda, ihtiyaç duyduğunuz desteklerle karşılaşabileceksiniz. Kalıcı olmasını istediğiniz yeni girişimleri ve başlangıçları, 26 Ekim tarihinden sonra gerçekleştirmeniz uygun olacaktır.
Akrep
Çevrenizden güzel destekler alabileceğiniz, ışığınızla fark edileceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Bireysel yaşamınızı çok yakından etkileyecek teklifler ve fırsatlar gündeme gelebilir. Bazı sonlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili düşünceleriniz değişebilir. Artık işinize yaramayan davranış kalıplarını geride bırakmalısınız. Düşündüğünüz önemli başlangıçları, 26 Ekim tarihinden sonra gerçekleştirmeniz, başlattığınız girişimlerin çok daha kalıcı olmasına yardım edecektir.
Yay
Uzun süredir beklediğiniz gelişmelerle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Ancak bunu bir süre kendinize saklamanız, hemen gündeme getirmemeniz uygun olacaktır. Ruhsal ve manevi farkındalıklarınızın yüksek olacağı bu süreçte, geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Rüyalarınız önemli mesajlar verebilir. Alışkanlıklarınızı geride bırakmaya niyet edebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.
Oğlak
Arkadaş ortamlarınız ve geleceğe yönelik hedefleriniz ön planda olacaktır. Kalabalık gruplarla ve sosyal kurumlarla ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. Yeni topluluklara katılabilir, yeni insanlar tanıyabilir, yen, çevrelere girebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayallerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlayacak fırsatlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizle dikkat çekebileceğiniz bu süreçte, yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. Önemli kararlar almak için 26 Ekim tarihini ve sonrasını değerlendirmeniz uygun olacaktır.
Kova
İş hayatınızda önemli bir teklifle karşılaşabilir, geleceğe yönelik hedefleriniz doğrultusunda harekete geçmek isteyebilirsiniz. İş arayan Kovalar, aradıkları fırsatlarla karşılaşabilirler. Çalışan kovalar ise, işyerinde terfi alabilir, çalışma şartlarında yeni düzenlemeler kaydedebilirler. Ancak Merkür retrosu devam ettiği için karşılaştığınız fırsatları 26 Ekim tarihinden itibaren harekete geçirmeniz, işlerinizin kalıcı olmasına yardım edecektir.
Balık
Eğitim hayatınızla ilgili yeni fırsatlarla karşılaşabilir, yurtdışı veya dil eğitimiyle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz fırsatları iyi değerlendirmeniz, gelecekteki hedeflerinize ulaşabilmenizi kolaylaştıracaktır. Ancak bu dönem karşılaşacağınız fırsatları 26 Ekim tarihinden sonra harekete geçirmeniz, adımlarınızın kalıcı olmasını kolaylaştıracaktır.
Miray Ertuğrul

oR@BeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
akrep, astrolog, burçlara, burcunda, ertuğrul, etkileri, güneş, göre, miray, tutulması


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557