Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Güncel
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Güncel Güncel olan tüm konuları ve forumumuzda kategorisi olmayan diğer tüm başlıkları bu bölümde açabilirsiniz..

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25 Eylül 2015, 01:15   #1 (permalink)
iyiyi ara,güzeli ara,doğruyu ara;
ama kusur arama!


oR@BeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 25 Ekim 2012
Nerden: evimden
Yaş: 51
(Mesajlar): 13.044
(Konular): 5372
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 1498372
Aldığı Beğeni: 2766
Beğendikleri: 5898
Ruh Halim: Kaygili
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 8
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Yeni Bir nevi kıyametin başlangıcı! Sadece 4 gün sonra..

Bir nevi kıyametin başlangıcı! Sadece 4 gün sonra..
Yönetim şeklini değiştirmek için…
Merhaba Arkadaşlar;
28 Eylülde Koç burcunun 4. Derecesinde AY tutulması meydana gelecek. Bu tutulma TAM Ay tutulması olacak. Kanlı AY Tutulması da denmekte. Kanlı Ay tutulmasının denmesinin sebebi, Yahudi’lerin bayramları ile denk gelmesi. Bu kanlı Ay tutulması son 2 yılda meydana gelen tutulma serisinin sonuncusu aslında. Son 2 yıl içinde 3 tane kanlı ay tutulması meydana geldi. Yahudilere göre, kanlı ay tutulmasının sonuncusu yani 4.sü çok önemli. Zira tam anlamıyla sonun başlangıcına işaret etmekte. Bir nevi kıyametin başlangıcı.
Tam tutulmalar, gücünü çok daha ortaya koyan, etkisini hissettiren tutulmalardır. Genel olarak tutulmalar 6 ay kadar etkili olsa da bu tutulmanın etkisini 45 gün kadar hissedeceğiz. Koç burcundaki tutulmayı anlayabilmemiz için KOÇ burcu sembolizminin ne olduğunu iyi kavramamız gereklidir. Tutulma koç burcunda meydana geleceği için KOÇ burcunun sembolize ettiği konular çok etkin bir şekilde vurgulanacaktır.
Yangınlar, aktif volkanlar, siyasi liderlerin fütursuzca ve bencilce çıkışları, sansasyonlar, yeni enerji türleri, enerji kaynakları, güneş enerjisi, demir erler, askerler, savaş, rekabete ve mücadeleye dayalı ortamların oluşması, sporcular, kahramanlık yapanlar, itfaiyecileri sembolize eder.
Tutulma koç burcunda olacağından dolayı, öncelikle bu süreçte
Çok fazla yangın ve patlama haberleri gündemde sıkça yer alabilir. Özellikle orman yangınları!
Volkanik hareketlenmeler bekleyebiliriz


YETİMHANELER, BAKIM EVLERİ RİSK ALTINDA
Bu tutulma etkisi ile siyasi liderlerin birbirlerine meydan okuması sıkça karşılaşılabilecek bir durumdur. .
Askerler, savaşla ilgili konular sıkça gündem de yer alabilecek, evet savaşa hazırlıklı olunması gerektiğini düşünüyorum bu tutulma etkisi ile. Dünya üzerinde. Hatta son 1,5 ay içinde yaşadıklarımızın aslında bir fragman olduğunu asıl filmin bu tutulma ile başlayacağını düşünüyorum.
Çocuklar, çocuklarla ilgili işler, çocukların eğitim aldığı, kaldığı yerler, yetimhaneler, bakım evleri risk altında
Tutulma zamanı keskin sirke küpüne zarar olacaktır, öfke kontrole çok ama çok dikkat etmeliyiz.
Küçükbaş hayvanlarının beslendiği yerler, ahırlar, koyunlar, keserek yediğimiz hayvanlarla ilgili sıkıntılı sağlık haberleri söz konusu

Koç yeni döngülerin, yeni sistemlerin başlangıç noktasıdır. Bu tutulma ile belki de yeni bir çağa doğru geçiş yapmaya başlıyoruz, amma velakin bu yeni çağda daha çok silahlar konuşabilir. Aslında geçen sene ekim ayında bu çağ başladı diyebiliriz. Zira bir önceki KOÇ tutulması 8 ekim 2014 senesinde meydana gelmişti.
Tutulma Koç burcunun 1. Dekanında meydana gelecek. 1. Dekan; ateşlemeyi, ev ve büyük orman yangınlarına işarettir.
Tutulmayı Türkiye açısından inceleyecek olur isek eğer;
Tutulma Türkiye’nin 10. Evinde ki HADES ve ADMETOS ‘un tam üstüne düşmekte. . 10. Ev ise; cumhurbaşkanı ya da başbakan, hükümeti temsil eden kişi, iktidar kuralları, ülkenin yurt dışında ki imajı, ünlü erkek kişileri temsil etmektedir.
Hades ise astrolojik sembolik anlam olarak; ölüm, ölüler, fakirlik, büyük keder ve üzüntü yaratacak durum, acı çekme, ölümcül hastalık demektir.
Admetos ise; büyük engel, kısıtlanma, blokaj, derinlik demektir.
Bu semboliklerle, ülke genelinde büyük üzüntü yaratacak vefatlara veya ülke yönetiminde söz sahibi kişilerin büyük sağlık sorunları ile uğraşması veya vefatı, ülkeyi yöneten kişilerin büyük bir blokaj – kısıtlanma içinde olması, ülke yönetim şeklini değiştirmeye yönelik bir girişim fakat bu girişimin başarısız olması gibi etkileri söz konusudur.
Bu tutulma Ülkedeki iç karışıklığı daha çok arttırabilecek, hata iktidarın söylemler halkın çok daha fazla tedirgin, gergin, sinirlerine hakim olmasında zorlanmaya neden olabilecektir. Bu dönem iktidarın düşünmeden, tartmadan konuşmalar yapmamasına özen göstermesi, dikkatli olması gereklidir.
Savaş yanlısı söylemler yerine, daha barış odaklı olmamız gereken bir süreçteyiz, çünkü şu dönem çıkacak olan iç-dış savaş her şekilde ülkenin hem uluslararası imajına büyük zarar verebilecek, hem de Türkiye açısından toplanması zor kargaşalara neden olabilecektir.


SOSYAL MEDYA ÜZERİNDE BASKILAR OLABİLİR
Ülkede çok ünlü erkek bir konuda lider, öncülük eden kişilerin sağlık sorunları veya vefatları olabilir. Ya da ülke yönetiminde söz sahibi kişilerin alacağı hızlı, düşünmeden, alel acele alınacak kararlardan dolayı büyük zararlara, felaket durumlara işaret etmekte. Çünkü işin içinde hades olduğundan dolayı, alınacak kararlar büyük kayıplara götürebilir ülkeyi.
Tutulmanın yöneticisi olan MARS, Türkiye haritasının 3.evine düşmekte, Jüpiter ile birlikte. Mars’ın olduğu her alanda problem, saldırı, atak, savunma, harekete geçme enerjisi vardır. 3. Ev politik astrolojiye göre, ulaştırma, haberleşme, trafik, toplu taşıma, tüm iletişim araçları, sosyal medya, medya organları, gazeteler, dergiler, televizyonlar, eğitim sektörü, ilk öğretim ve liseye işaret eder.
Bu alanlarda tutulma zamanı Jüpiter ve Mars’ın birlikte hareket edecek olması, öncelikle trafik kazalarını arttırıcı bir etki yaratacaktır. Yalnız bu kazalar öyle basit 2 araba çarpışması gibi değil, büyük zincirleme kazalar, büyük kazalar şeklinde olabilir.
Sosyal medya üzerinde ciddi baskılar, yaptırımlar söz konusu olabilir. Diğer medya organları üzerinde ki baskı giderek artabilecek, yaptırımlar, operasyonlarda aynı şekilde artabilecektir.
Eğitimle ilgili konularda, yeni uygulamalar, eğitim sisteminde sorunların artması söz konusu olabilecektir. Ya da yapılması muhtemel sınavlarda çıkabilecek sorunlara işaret etmekte.
Özellikle bu dönem, dili sivri yazarlar, eleştirmenler, köşe yazarları üzerinde baskılar aynı şekilde artabilir de
Tutulma zamanı Güney Ay Düğümü ( Kötü Karma) ile Kuzey Ay Düğümü (İyi karma) başrol oynar. Güney Ay düğümü KOÇ burcunda, Kuzey Ay Düğümü ise Terazi burcunda yer almaktadır.
Demek ki, Koç sembolizminden uzaklaşıp, Terazi sembolizminde yakınlaşmamız gerekiyor.
Bencillik, düşünmeden hareket etmek, kavga, kendini ortaya atma, çocukça hareketler, tek başına olmaya çalışma, risk almak, çabuk tahrik olmak, öfkeyle hareket etmek, patavatsız, zorba, dik başlı hareket, tavır ve davranışlar kötü karmayı tetikleyeceğinden dolayı, kötü olayların başımıza gelmesine neden olabilecektir.

Halbuki aslında bu tutulmadan fayda sağlamak için öğrenmemiz gerekenler, uyumlu olmak, orta yolu bulmak, duyarlı olmak, huzur ortamı yaratmak, demokratik olmak, barışçıl olmak, uzlaşmacı ve diplomatik olmak, hoşgörülü, empatik ve tatlı dilli olmak gerekiyor. Hem bireysel hayatlarımızda hem de ülke yönetiminde söz sahibi kişilerin tamda bu Terazi semboliklerini uygularsak-uygularlarsa acayip keyifli bir tutulma yaşayacağımızı, bu tutulmadan kazançlı çıkacağımızı, krizi faydaya çevireceğimize işaret etmekte.
Her zaman bir seçim şansımız olacağını unutmadan, bu tutulmada seçimimizi TERAZİ semboliklerinden yana yapmamız dileğiyle…
oR@BeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
başlangıcı, bir, gün, kıyametin, nevi, sadece, sonra


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557