Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  



"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Güncel
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Güncel Güncel olan tüm konuları ve forumumuzda kategorisi olmayan diğer tüm başlıkları bu bölümde açabilirsiniz..

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.



veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13 Mart 2013, 17:45   #1 (permalink)
Üye

EmreCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Mart 2013
Nerden: İstanbul
Yaş: 23
(Mesajlar): 1.548
(Konular): 1602
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 133513
Aldığı Beğeni: 197
Beğendikleri: 31
Ruh Halim: Kabadayi
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart Avea’dan Beşiktaşlılara ‘Kurumsal Kartalcell’ müjdesi

Kartallar, Avea ile daha da yüksekten uçup, KURUMSAL KARTALCELL ile gücüne güç katacak…


Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile işbirliği yaparak KURUMSAL KARTALCELL’i hayata geçirdi. Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bu işbirliği ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahipleri KURUMSAL KARTALCELL’e geçerek bir yanda takımlarının saha dışında kazanmasına destek olurken, diğer yanda da iletişim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artıracak
KURUMSAL KARTALCELL’in BJK için önemine dikkat çeken, Beşiktaş’a gönül veren kurumsal işletmeleri Beşiktaş’ın gücüne güç katmaya davet eden Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, KURUMSAL KARTALCELL Menü’sünün iletişim maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmelere açık olduğunu söyledi ve ekledi: “Avea ile 2009 yılında Beşiktaş camiamız için oluşturduğumuz KARTALCELL projemizle kulübümüze oldukça iyi bir gelir kalemi yarattık. KARTALCELL ile yakaladığımız bu başarıyı KURUMSAL KARTALCELL ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. Hedefimiz üyemiz olan 80 bin Beşiktaşlı iş ve meslek sahibi işletmenin yanı sıra maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmeleri Kurumsal Kartalcell’li yapmak”
2002 yılından bu yana Türk futboluna sponsorluklarıyla kesintisiz destek veren, taraftar hatların mimarı Avea, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında hayata geçirdiği “KURUMSAL KARTALCELL”le Beşiktaş sahasındaki takım ruhunu işletmelere taşıyor. Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bir “iş” modeli ile hayata geçirilen KURUMSAL KARTALCELL, Beşiktaş Jimnastik Kulübüne sürekli gelir akışına sahip olacağı bir finansal enstrüman kazandıracak.
Avea CEO’su Erkan Akdemir ev sahipliğinde, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında; KURUMSAL KARTALCELL’in işletme, iş ve meslek sahiplerinin yanı sıra ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne sağlayacağı avantajlar ve tarifeler hakkında bilgi verildi.
“KURUMSAL KARTALCELL İLE KARTALLAR DAHA DA YÜKSEKTEN UÇACAK“
Konuşmasına “Bugün, ‘Siyah Beyaz’ aşkını, Türkiye sınırları dışına taşımış olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün gücüne güç katmak için hayata geçirdiğimiz, KURUMSAL KARTALCELL hattını sizlerle paylaşmak için buradayız” sözleriyle başlayan Avea CEO’su Erkan Akdemir;
“Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile taraftar hat işbirliğimizi 2009 yılında KARTALCELL projesi ile hayata geçirmiştik. Bu işbirliğimiz oldukça verimli bir noktaya geldi. Avea olarak bugün de Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yine önemli bir işbirliğine giderek, Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bir ‘iş’ modeli ile KURUMSAL KARTALCELL’i hayata geçiriyoruz. Beşiktaş taraftarlarının maçlarda hep bir ağızdan söylediği gibi, Beşiktaş’ın “Gücüne Güç Katmaya Geldik! Kartallar daha da yüksekten uçsun diye, Beşiktaş'ın KARTALCELL’li taraftarlarının desteğine, şimdi de kurumsal taraftarı ekledik. İnanıyoruz ki Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kurumsal taraftarlarının vereceği bu destekle gücüne güç katacak. Sahadaki takım ruhu da KURUMSAL KARTALCELL ile işletmelere nüfus edecek… Bir başka ifade ile ‘Konuşuyorsak Aşkımızdan’ diyen tüm kurumsal işletmelerimiz; KURUMSAL KARTALCELL’le hem kazanacak hem de kazandıracak” dedi.
İŞLETMELERİN İLETİŞİM MALİYETLERİNİ DE DÜŞÜRECEK…
KURUMSAL KARTALCELL ile Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirdiklerini vurgulayan Akdemir şöyle konuştu: “Yani Beşiktaş, KURUMSAL KARTALCELL ile kartal gücünde iletişim kuracak… Çünkü KURUMSAL KARTALCELL hatlarıyla Beşiktaşlı işletme, iş ve meslek sahipleri, her konuşmalarında, gönderdikleri her bir SMS’te ve her internet kullanımında takımlarını destekleyecek, takımlarına saha dışında da kazandırmaya devam edecek. KURUMSAL KARTALCELL Menü tarifesi ile işletmelere çalışanlarının ihtiyaçlarına göre uygun dakika, SMS ve internet paketlerinden oluşan esnek bir yapı sunuyor ve kurumsal çözümler getiriyoruz. İsteyen işletmelerimiz aynı zamanda Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyamıza katılarak arzu ettiği cihazı hattıyla birlikte alma imkânına da sahip olacak. Ama belki de en önemlisi Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bu işbirliği ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahipleri, takımlarının saha dışında da kazanmasına destek olurken iletişim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artıracak. Yani herkes kazanacak.”
KURUMSAL TARTALCELL İLETİŞİM MALİYETİNİ DÜŞÜRMEK İSTEYEN TÜM İŞLETMELERE AÇIK
2009 yılında hayata geçirdiği KARTALCELL taraftar hattının ardından, KURUMSAL KARTALCELL ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahiplerini Beşiktaş’ın gücüne güç katmaya davet ettiklerini belirten Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman KURUMSAL KARTALCELL Menü’sünün iletişim maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmelere açık olduğunu söyleyerek: “Avea ile 2009 yılında Beşiktaş camiamız için oluşturduğumuz KARTALCELL projemizle kulübümüze oldukça iyi bir gelir kalemi yarattık. KARTALCELL ile yakaladığımız bu başarıyı KURUMSAL KARTALCELL ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. 110. kuruluş yıldönümümüzü kutladığımız 2013 yılında bu rakamın daha da artacağına eminiz. KARTALCELL KURUMSAL Menü’sünde yer alan tarifelerle, sadece Beşiktaşlı kurumlarımız iletişim maliyetlerini minimuma indirecekler. Bu sayede Beşiktaşlı kurumlarımız aynı zaman gelir paylaşım ortaklığıyla takımlarına katkı sağlamış olacaklar. Beşiktaş’a gönül vermiş tüm üye ve işletmelerimizi, Beşiktaş’ın gücüne güç katmak için KURUMSAL KARTALCELL’e davet ediyoruz. Hedefimiz üyemiz olan 80 bin Beşiktaşlı iş ve meslek sahibi işletmenin yanı sıra maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmeleri Kurumsal Kartalcell’li yapmak” dedi.
KURUMSAL KARTALCELL’Lİ İŞLETMELER KENDİ TARİFELERİNİ KENDİLERİ BELİRLEYECEK
KURUMSAL KARTALCELL hattına geçmek için herhangi bir alt-üst sınır olmayacak. Bürosu olan bir avukat, muayenehanesi olan bir doktor, eczanesi olan bir eczacı, bakkal, kasap, manav, küçük/orta ölçekli işletme sahipleri (örneğin seyahat bürosu, ithalat bürosu vs.) veya büyük ölçekli firmalar KURUMSAL KARTALCELL hattından yararlanabilme şansına sahip olabilecek.
KURUMSAL KARTALCELL Menü’ye geçen tüm işletmeler, daha sonrasında ise “Konuşma”, “Mesajlaşma” ve “İnternet” paketlerinden istediklerini seçip, bu tarifelerini kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirirken; Avealı tüm işletmelerle ve KURUMSAL KARTALCELL’li işletmelerle de sınırsız konuşabilecek.
KURUMSAL KARTALCELL Menü’de yer alan konuşma tarifeleri, şirket içi limitsiz tarifeden Her Yöne 5000 dakikaya kadar geniş bir yelpazede yer alırken, KURUMSAL KARTALCELL Menü’de hattı olan tüm işletmeler ilave bir ücret ödemeden birbirleri ile sınırsız görüşebilecek. Tarifelerin yanı sıra menüde 100MB, 1GB ve 4GB seçenekleriyle 3 farklı cepten internet paketi ve 100 SMS, 250 SMS, 500 SMS, 1000 SMS olmak üzere 4 farklı SMS paketi de mevcut. KURUMSAL KARTALCELL Menü'sünden asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden işletmeler; kampanya kapsamında 24 ay süresince; konuşma, SMS, data paketi ve aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden de yüzde 33 indirim kazanacak.
HER YÖNE DAKİKALARI İLE YURTDIŞIYLA KONUŞMA FIRSATI
KURUMSAL KARTALCELL, yalnızca Türkiye ile değil, birçok Avrupa ülkesiyle iş yapan işletme, iş ve meslek sahiplerine, yurt dışını özgürce arama fırsatı da sunuyor.

KURUMSAL KARTALCELL Menü’yü seçen işletmeler, konuşma paketlerinde yer alan her yöne dakikalarını, Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hatları aramak için de kullanabilecek.
EN YENİ CİHAZLAR, KURUMSAL CİHAZ MENܒSÜNDE…

2012 yılında akıllı telefonun tek adresi olan Avea, işletmelerin işlerini daha kolay yürütebilmeleri için en yeni akıllı telefon ve tablet paketlerini de KURUMSAL KARTALCELL’lilerle buluşturuyor. KURUMSAL KARTALCELL müşterileri, Kurumsal Cihaz Menüsü kampanyalarına katılarak diledikleri cihazları hatları ile birlikte alabilecek.





Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.
EmreCan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
avea’dan, beşiktaşlılara, kartalcell’, müjdesi, ‘kurumsal


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli Sitemap



vBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557