Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Güne Başlarken
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Güne Başlarken Güne başlarken forumdaki paylaşımlarınızı ilk burada yapabilirsiniz.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11 Ekim 2011, 12:45   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Günün Dizileri ~

Öyle Bir Geçer Zaman kiCemile, çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor.
Öyle Bir Geçer Zaman ki 44. Bölüm Özeti Kanal D’nin, başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizisinin bu bölümünde; Ekrem Tatlıoğlu’nun tehditlerine papuç bırakmayan Cemile, çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Apar topar karakola götürülen Carolin şoke olmuştur. Ali Kaptan da ne olduğunu öğrenmek için peşinden gider. Evlilik telaşında olan Selma, Cemile’den bir iyilik rica eder. Berrin, Hakan’ın tüm olumsuz tavırlarına rağmen işe başlar. Ancak ilk iş gününde onu bir sürpriz beklemektedir. Soner, bir anda ortadan kaybolan kardeşi Murat’ın peşindedir. Suçluluk duygusu ile hareket eden Soner kendine engel olamaz ve Aylin’in kalbini kırar. Arif ile rekabet içinde olan Osman, Gülden’i etkilemek için yine iş başındadır. Fakat Gülden’i etkilemeye çalışırken kendini yine öğretmen karşısında ceza yerken bulur. Cemile’nin geri adım atmayacağını anlayan Ekrem Tatlıoğlu daha sert kararlar alır ve atölyeyi zora sokmak için adamlarını devreye sokar. Bu tehditlere papuç bırakmayan Cemile yalnız değildir. Hiç ummadığı bir kişi de bu meselenin çözümü için onunla beraber hareket eder. Yenilgiyi kabullenemeyen Ekrem Tatlıoğlu iyice öfkelenir. Cemile çok büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır.
Öyle Bir Geçer Zaman ki Oyuncu Kadrosu


Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya, Mete Horozoğlu, Orhan Alkaya, Mehmet Gürhan, Zeyno Eracar, Nilperi Şahinkaya, Dila Akbaş, Tolga Güleç, Salih Bademci, Ferit Kaya, Simay Küçük, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı, Şenay Aydın


Senaryo : Coşkun Irmak Yönetmen : Zeynep Günay Tan Yapımcı : D Productions Müzik : Nail Yurtsever, Cem Tuncer

Genel Hikaye

Hikaye, 1967 yılında, İstanbul'un eski semtlerinden birinde başlayan ve günümüze kadar sürecek olan bir zamanı dilimini içerir.


Hikayenin odağında Akarsu ailesi vardır. Anılan zaman içinde bu ailenin dağılması, aile bireylerinin bu dağılmadan aldıkları etkiler ve her birinin bu etkiler altında şekillenen hayat hikayeleri sergilenir.

Denizci olan Ali Akarsu'nun, Hollandalı Carolin'le olan aşkı, karısı Cemile Akarsu tarafından öğrenilince, yaşanan büyük sıkıntılar ve bu durumun yarattığı olumsuz koşullar, Cemile, Ali ve çocukları üzerinde, hayatlarının geri kalanını şekillendirecek kalıcı etkiler bırakır. Hayatla ve birbirleriyle olan mücadeleleri, bir çok travmanın izlerini taşıyarak, sürer.

Ali ve Cemile'nin üniversiteye gitmekte olan büyük kızı Berrin, liseye gitmekte olan küçük kızı Aylin, Aylin'le aynı liseye gitmekte olan oğlu Mete, bu travmayı kendi hayatları içinde hissederler ve kendi hayat hikayeleri de bu etki altında gelişir.

Ailenin en küçük bireyi olan 6 yaşındaki Osman, bütün bu sürecin içinde olan, etkilenen, gözleyen bir kişi konumundadır. Küçük olduğu için, korunan kollanan, olayların dışında tutulmaya gayret edilen bir durumdadır. Ama bu sebeple, aslında, olayların bütününü görebilen, gözleyebilen ve diğer aile bireylerine oranla, yaşananlara en bütüncül yorumu yapabilecek verilere sahip olarak gelişen biridir. Bu özelliğiyle Osman, 1967'den günümüze uzanan hikayenin, odağında olan kişidir. Ve hikayenin bütünü, aslında Osman'ın hikayesidir. Osman'ın bu niteliği, hikayenin gelişimi içinde derinde olgunlaşacak ve ancak günümüz aşamasına gelindiğinde kendini net bir şekilde açığa vuracaktır.

Ali'nin annesi Hasefe Hanım, hikayedeki en yaşlı kişidir. Dobra, mert, görmüş geçirmiş bir kadındır. Oğlunun yanlış yaptığına inandığı için, gelini Cemile'nin tarafını tutacak kadar açık sözlü ve yüreklidir. Diğer oğlu Kemal ve gelini Neriman, çıkarcı, rüzgara göre davranan kişiler olarak, Hasefe Hanım'ın gözünde değer taşımazlar.

1967'den başlayarak, sürecin siyasal-toplumsal olayları, değişim ve dönüşümleri, hikayenin gelişimindeki toplumsal zemini oluşturacağı için, önemlidir. Yukarda kısaca değinilen kişiliklerin hayat hikayeleri, ilişkileri ve çatışmaları, bu toplumsal zemin üzerinde gelişecektir.

Böyle bir süreç, bu ilişkiler çerçevesinde ele alındığında, nostalji duygusu yaratacak ögelerin önem kazanması da kaçınılmaz olmakta. "Orhan Boran ve Yuki", "Fenerbahçe gazozu", dönemin şarkıları, reklamları, filmler, artistler, "Öyle Bir Geçer Zaman Ki", hikayesinde yer alan kişilikleri, olayları, bu nostalji duygusunun atmosferi içinde sergilemeyi ve en sonunda da, seyirciyi de bu atmosfere dahil edebilmeyi amaçlar.
.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 11 Ekim 2011, 12:45   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Papatyam

Necati usta ve Semiha, Feride hanım’ın psikiyatristle görüşmesini sağlayacak bir plan yapar. Papatyam Dizisi 113. Bölüm Özeti Necati usta ve Semiha, Feride hanım’ın psikiyatristle görüşmesini sağlayacak bir plan yapar. Öte yandan Necati usta, koroya adam bulmak için Şebnem ‘e söz vermiştir. Bu konuda çevresine çok güvenmektedir. Necati ustanın evinde işe başlayan Hatice’nin dudak ısırtan hamaratlığı herkesin dikkatini çekmiştir. Hatice kendini çok sevdirecek gibi görünmektedir ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır. Necati ustanın yeni kiracıları Ayfer ve Serap, apartmana alışmaya özellikle de Hamit’le aynı frekansı yakalamaya çalışmaktadır. Bu apartmanı daha yaşanır hâle getirmek için Hamit’in kalbine giden yolu bulmaları gerekmektedir. Yeni baba olan Rıza’nın aşırı sinirli hareketleri bütün çarşı esnafının dikkatini çekmiştir. Öte yandan Lütfü ve Gülşen maddi sıkıntılarla boğuşmaya devam etmektedirler. Özge ise telefonuna gelen bir mesajla kıskançlık krizine girer.
Papatyam Oyuncu Kadrosu

Metin Akpınar, Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu, Deniz Ora, Aslı Omağ, Ceren Erginsoy, Can Veren, Billur Yazgan, Nergis Kumbasar, Ercüment Balakoğlu, Erdem Baş

Senaryo : Caner Güler Yönetmen : Bora Tekay Yapımcı : MinT - Birol Güven Müzik : Aydın Sarman, Burcu Güven

Genel Hikaye
Bir yanda üç kere boşanmış gönül işlerinde başarısız bir adam öteki tarafta aldatılmış yaralı bir kadın. Aynı eve girdiklerinde anladılar ki geçinmek hiç de kolay olmayacak. Ama bu işten dönüş yok. Çünkü aşk bacayı sardı artık.

Peki ya çocuklar? Babalarının evlenmelerini hiç istemediler. Şimdi ne yapacaklar? Birbirinden farklı bu kadar insan bir eve toplanırsa neler olur?

Hala kayınvalidesiyle yaşayan bahtsız gelinler, okutulmayan ve baba mesleğini yapan şansız oğullar, sürekli boşanmanın eşiğinde yaşayan modern kentli çiftler. Kontör için para bulamazken geleceklerini inşa etmeye çalışan gençler, evliliği hayal eden ama parası olmayan delikanlılar. Ekonomik krizin bellerini büktüğü, siftah yapamadan kapatan esnaflar ve onların hüzünlü komik öyküleri...

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
reklam alanı
Alt 11 Ekim 2011, 12:46   #3 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

İstanbul'un AltınlarıReşat Altın Fahri'nin silahından çıkan mermiler yüzünden ayağından vurulmuştur.
İstanbul'un Altınları Dizisi 10. Bölüm Özeti Reşat iyice cesaretlenmiş, Mihrap’a olan aşkını itiraf etmiştir. Mihrap’ın sessizliğini olumlu bir yanıt olarak kabul edince, bir an önce daha ileri safhaya geçme niyetindedir. İsmet’in derdi ise Mihrap karakterine aşık olan Reşat’tan bir an önce kurtulmaktır. Uğur Mihrap’a kaçanın kovalanacağını söyleyerek önce Reşat’la yakınlaşmasını sonra itici davranışlarla Reşat’ı Mihrap kara HABER BÜLTENİkterinden soğutması fikrini verir. Uğur yan daireyi bir ajans gibi kullanmaya başlar, apartman sakinlerinin fotoğraflarını çekerek yapım şirketlerine gönderir. Sevilen dizi “Sırtlan Yuvası’ndan” Tankut’a teklif gelir. İşe alınan Tankut’un karakteri yavaş yavaş değişmeye başlayacaktır.
İstanbul'un Altınları Oyuncu Kadrosu

Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Salih Kalyon, Defne Yalnız, Gürgen Öz, Funda Eryiğit, Nadir Sarıbacak, Taner Ölmez, Pınar Göktaş, Ani İpekkayaSenaryo
: Haluk Özenç Yönetmen : Yonca Güzelpınar Yapımcı : Calinos

Genel Hikaye
Altın Apartmanı'nın eğlenceli ve komik sakinleri...

Reşat Altın rolüyle izleyeceğimiz Haluk Bilginer, Altın ailesini ve apartmanını komşulardan korumaya çalışırken; annesi Saadet, yeni komşularıyla çok iyi anlaşacak ve çatışmaların ortasında bir barış köprüsü olacak. Reşat Altın, özellikle erkeklerden nefret ettiği için kendini kadın haklarına adamış opera sanatçısı üst komşusu İsmet (Demet Akbağ)'e karşı hislerini başlangıçta anlamlandıramayacak.


Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Reşat Altın'ın kurduğu bütün düzeni yıkmak üzere apartmana yerleşen ve onun bütün dengesini altüst eden, Avrupa'da eğitim görmüş ve 15 senede 5 koca eskitmiş bir operacı... Demet Akbağ, uzun bir aradan sonra televizyon seyircisiyle buluşacağı İsmet Azmarazlı karakteri ile yine çok güldürecek, dillere pelesenk olacak sözleriyle çok eğlendirecek.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 11 Ekim 2011, 12:46   #4 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Derin Sular

Nisan, Ceren ve Kuzey'i beraber görmüş... Derin Sular Dizisi 109. - 110. Bölüm Özeti Nisan, Ceren ve Kuzey’i beraber görmüş ve Ceren’in Kuzey’e evlilik teklifini duymuştur. Nesrin’in hala yaşadığını ve oğlunun onu bulmak istediğini öğrenen Ali Rıza Doruk’la konuşmaya karar verir. Doruk, İrem’le Toprak’ı birlikteyken yakalar. Bunun üzerine Toprak durumu açıklamaya çalışır. Berk, Nisan’ı kafa dağıtmak için dışarı çıkarır. Toprak sonunda dedesinden İrem’in abisinin yeri hakkında bir şeyler öğrenir. Nesrin’in hala yaşadığı gerçeğinin ortaya çıkışından sonra Ali Rıza Leyla’dan özür dilemiştir fakat Leyla’nın hiç onu affetmek gibi bir niyeti yoktur. Ceren yeniden Kuzey’e aşk-ı ilan eder ve ondan evlilik teklifine bir yanıt ister. Nesrin, Doruk’a aslında kendisinin Betül olmadığını onun annesi olduğunu anlatır.
Derin Sular Oyuncu Kadrosu

Deniz Baysal, Alican Albayrak, Tayfun Eraslan, Ceyhan Gölçek, Başay Okay, Canberk Denizli, Hilal Altınbilek, Şükrü Özyıldız, Güneş Köksal, Özben Deneç, Atilla Karagöz, Handan Yıldırım, Neşe Arat, Kemal İnci

Senaryo : Filiz Alpgezmen, Eylem Akın, Moda Senaryo Evi Yönetmen : Gürsel Ateş, M.Taner Gündöner, Iraz Okumuş Yapımcı : Düş Gezginleri Film Yapım Nilgün Sağyaşar Müzik : Doğan Duru

Genel Hikaye
Altı genç... Ömürlerinin baharında... Üniversite öğrencisi... Umut dolu, hayata sevgi ile bakan.

Ama bir gün bir olay olur; içlerinden biri, ıssız bir viranede ölüme terk
edilmiş olarak bulunur.

Bundan sonra hayatları darmadağın olur. Hepsi ayrı bir yana savrulur.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 29 Ekim 2011, 14:08   #5 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Bizim Yenge


Evde bebek krizi var!
Bizim Yenge Dizisi 11. Bölüm Özeti Kanal D’nin başrollerini Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Tülin Özen, Yetkin Dikinciler ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştıkları sevilen komedi dizisi “Bizim Yenge” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Belma’nın, Bahri’nin olduğunu iddia ettiği bebek, tam bir bomba etkisi yaratıyor. Belma yapacağını yapar ve ortalığı fena karıştırır. Birbirini tetikleyen itiraflarla herkes şaşırıp kalır. Filiz, Bahri’ye gerçekleri anlattırmak için ilginç bir yöntem kullanır ve onu affetmeye yakındır. Ancak Belma’nın daha söyleyecek sözü vardır. Bahri’nin olduğunu iddia ettiği bebek, tam bir bomba etkisi yaratır. Yine panik olan Bahri, bebeği Filiz’den saklamak için takla üstüne takla atar. Kardeşleri de işe dahil olur ve daha kendilerine bakamayan çocuklar ellerinde bir bebek ile türlü sınavdan geçer. Evde durumlar karışıkken mahallede de sular pek sakin değildir. Ancak Fatih yine boş durmaz ve dükkanı birbirine katar. Adem’in peşindeki Mukadder, Zeyno’nun içten içe Adem’i kıskanışı, Adem’in kendini anlatma çabası… Bütün gerçekleri öğrendiğini zanneden ve bebekten bihaber olan Filiz ise, Mehpare Hanım ile ilgili başka planların peşindedir. Peki ya Filiz, bebeği öğrenirse ne yapacak? Elbette daha büyük bir soru, bebek gerçekten Bahri’nin mi?
Bizim Yenge Oyuncu Kadrosu

Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Tülin Özen, Ayşenil Şamlıoğlu, Yetkin Dikinciler, Emre Yetim, Ozan Özcan, Görkem Şarkan, Caner Özyurtlu, Gökhan Çetin, Berke İnci, Alpay Şayhan, Beliz İnal, Güven Murat Akpınar, Gözde Mutluer, Nihan Balyalı, Berna Koraltürk


Senaryo
: Kuledibi Yönetmen : Aydın Bulut Yapımcı : TMC Erol Avcı Müzik : Cem Özkan / Ramiz

Genel Hikaye
TMC'nin yapımcılığını üstlendiği, 'Bizim Yenge' yakında Kanal D izleyicisiyle buluşacak. Dizinin başrollerinde İlker Aksum, Şebnem Bozoklu ve Ayşenil Şamlıoğlu oynuyor.

Komedi tadındaki "Bizim Yenge" sezonun iddialı dizilerinden biri olacak. Bizim Yenge'nin tanıtım filmi internette dönmeye başladı.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 29 Ekim 2011, 14:09   #6 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Elde Var HayatKenan yaşama geri döner...
Elde Var Hayat Dizisi 42. Bölüm Özeti Hayatla ölüm arasındaki ince çizgiye kadar yürüyen Kenan, yaşama geri döner. Hayat artık Yusuf ve Kenan için her yönden yeniden başlar. Üsküdar’daki okulun yıkılmasıyla birlikte, okulun öğrencileri ve eğitimci kadrosu İstanbul’un çeşitli semtlerine dağıtılırlar. Kenan’la birlikte Metin ve bazı öğrencilerde Pendik’te bir liseye gönderilirler. Kenan Pendik’e taşınır. Mahalleden, teyzesinden ve arkadaşlarından ayrılan Yusuf bir kez daha yalnız kalır. Bu durum baba oğul için zor günlerin yeniden başlamasının habercisidir. Kenan, yeni okulunda da her zaman olduğu gibi okul idaresi ile ters düşer. Fakat bu kez yalnız değildir. Okulun edebiyat öğretmeni Elif, idare ile ters düşme konusunda en az Kenan kadar başarılıdır. Kendi öğrencilerine olan düşkünlükleri ise iki öğretmeni sık sık karşı karşıya getirir. Kenan artık sadece idare ile değil bir de rakibi olan Elif’le de mücadele içindedir. Kenan, yeni tayinle birlikte Metin’le yine aynı öğretmenler odasını paylaşmak zorundadır.
Elde Var Hayat Oyuncu Kadrosu

Emre Altuğ, Hande Subaşı, Ahmet Kural, Adalet Çimen, Serkan Kuru, Erdem Akakçe, Kerem Kupacı, Bala Atabek, Zeynep Zamire Kasapoğlu, Orhan Aydın, Koray Ergun, Suat Ülhan, Erol Aydın, Efe Karaman, İlayda Hoşgör

Senaryo : Alphan Dikmen, Başak Angigün Yönetmen : Sadullah Şentürk Yapımcı : BSK Yapım

Genel Hikaye
Kenan Dağaşan, alışılmışın dışında eğitim metotları olan, hayatı pozitif yönleriyle olduğu kadar negatif yönleriyle de kabullenen, karşılaştığı problemleri zekasıyla lehine çevirebilen ve öğrencilerini de bu metot doğrultusunda eğitmeyi amaçlayan bir matematik öğretmenidir. Tıpkı kendisi gibi öğretmen olan karısı Bahar, yedi yıl önce, oğulları Yusuf'u dünyaya getirirken vefat etmiştir. O andan sonra oğlu Yusuf'la tek başına ilgilenmek zorunda kalan Kenan, öğrencileri üzerinde etkili olan alternatif yöntemlerini baba kimliği üzerinde de uygulamış ve bu sayede oğluyla arasında bir baba-oğul ilişkisinden çok arkadaşlık bağı oluşmuştur.
Yusuf okul çağına geldiğinde Kenan, ona daha iyi bir gelecek kurabilmeyi de amaçlayarak tayinini Tekirdağ'dan İstanbul'a aldırır. İstanbul da kendisine ev ayarlamaları için bacanağı Halil ve kayınbiraderi Rıfat'tan yardım ister. Halil ve Rıfat, bu tayin haberini, Bahar'ın ölümünden Kenan'ı sorumlu tutan baldızı Gonca'dan saklarlar. Halil ve Rıfat, Kenan'a, aynı zamanda kendi yaşadıkları yer olan Kuzguncuk da bir ev ayarlarlar. Kenan ve Yusuf, yeni evlerine taşınır taşınmaz kendilerini hiç tahmin etmedikleri problem yumağının içerisinde bulurlar. Ancak Kenan, mesleğinin de gerektirdiği üzere, problemleri çözmekte ustadır. Daha ilk günden karşılaştığı problemlere, ne kadar alternatif çözümler ürettiğini meslektaşlarına gösterir. Aksilikler bununla da bitmez. Ertesi gün mahallenin göz bebeği, güzeller güzeli pastacı Zeynep'le ve ardından da baldızı Gonca ile karşılıklı problemler yaşarlar. Ne var ki bu problemler, diğerleri gibi kısa vadede çözümlenecek cinsten değildir...

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 29 Ekim 2011, 14:09   #7 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Lale DevriYeşim ortalığı birbirine katıyor!
Lale Devri Dizisi 47. Bölüm Özeti Toprak boşanmaktan vazgeçince, Yeşim mahkeme salonunda ortalığı birbirine katar. Hakimi de çileden çıkaran Yeşim, gözaltına alınır. İkbal, Remzi’nin anlattıklarına inanmak istemez, onu kovar. Ancak Remzi delillerle geri dönecektir. Bu korkunç sır, İkbal’in tüm dengesini altüst edecektir. Çınar, Yeşim’i karakolda yalnız bırakmaz. Yeşim, bu sıkıntılı durumdan da faydalanmayı başarır. Reyhan, bebeğini aldırmak üzere hastaneye yatar. İkbal ve Necip, Reyhan’ın Mehmet’e haber vermemesine bir anlam veremez. Hastanede Reyhan’a sürpriz bir ziyaretçi gelir. Toprak Çınar’dan tüm gün haber bekler, ancak Çınar bir türlü aramaz. Toprak Çınar’ı kaybetmemek için çok mu geç kalmıştır?
Lale Devri Oyuncu Kadrosu

Tolgahan Sayışman, Serenay Sarıkaya, Selen Soyder, Hatice Aslan, Gül Onat, Kenan Bal, Hakan Pişkin, Sertaç Tartan, Ali Aykut Yılmaz, Erdal Bilingen, Ege Ardıç, Gökhan Atalay, Ayten Soykök, Açelya Elmas, Serra Yılmaz

Senaryo : Sema Ergenekon, Eylem Canpolat Yönetmen : Yasin Uslu Yapımcı : Avşar Film Müzik : Cem Erman

Genel Hikaye
Geleneklerine bağlı, Anadolulu Ilgaz Ailesi, Lale Devri'nin zirvesindeyken, İstanbullu ve cemiyet hayatının tanınan ailesi Taşkıranlar Lale Devri'nin son demlerini yaşamaktadır. Ve iki ailenin yolu iş hayatının tam ortasında, büyük bir aşkla kesişir...

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 29 Ekim 2011, 14:10   #8 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Yahşi Cazibe


Simge'nin eski sevgilisi Kemal'e komşu olursa...
Yahşi Cazibe 60. Bölüm Özeti Kemal, Itır’ın erkek arkadaşının nasıl biri olduğunu görmek için onu yemeğe davet eder. Yalnız ortada bir sorun vardır. Itır’ın erkek arkadaşı Kemal’in pek de onaylayacağı tipte bir genç değildir. Cazibe duruma el atar ve bir plan yapar. Plana göre Barış, kılık değiştirip Itır’ın erkek arkadaşı Batuhanmış gibi yemeğe gelecektir. Ne var ki Kemal’in damat adayı için hazırladığı çok çetin sınavlar vardır.
Yahşi Cazibe Oyuncu Kadrosu

Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Gökçe Özyol, Hande Katipoğlu, Serhat Özcan, Mertcan Sevimli, Tuğçe Kıltaç, Sezai Aydın, Eray Türk, Serhan Arslan, Sinan Çalışkanoğlu, Şeyla Halis


Senaryo
: Gani Müjde,Tükenmez Kalem Yönetmen : Bora Onur Yapımcı : Süreç Film

Genel Hikaye
Azeri asıllı Cazibe'nin (Aslıhan Gürbüz) Türk vatandaşı olmak için, Kemal'le (Hakan Yılmaz) yaptığı evliliğin komik hikayesi anlatılıyor. Ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal alacağı yüklü paradan dolayı evlenmeyi kabul eder. Cazibe ve Kemal, birbirlerini ilk kez nikah salonunda görür ve nefret ederler. Ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal ve Türk vatandaşı olmak isteyen Cazibe mecbur evlenirler.


.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 26 Mayıs 2012, 09:21   #9 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

atv yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
01:10 2 Yaka Bir İsmail Yerli Dizi
03:00 Aşk Bir Hayal Yerli Dizi
04:30 Şöhret Yerli Dizi
05:50 Benim Annem Bir Melek Yerli Dizi
06:30 Hayal ve Gerçek Yerli Dizi
08:30 Beyblade Çizgi Film
09:00 Selena Yerli Dizi
11:05 Yahşi Cazibe Yerli Dizi
13:05 Kalbim Seni Seçti Yerli Dizi
15:05 Yerli Dizi Yerli Dizi
17:00 Yerli Dizi Yerli Dizi
19:00 ATV Ana Haber Bülteni Haber
20:00 Yahşi Cazibe Yerli Dizi
23:00 Alemin Kıralı Yerli Dizi
cnbc-e yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
00:00 Cehenneme Açılan Kapı Yabancı Film
01:45 Spartacus: Vengeance -
02:30 Aynalı Maske Yabancı Film
04:15 Smallville Yabancı Dizi
05:15 The Secret Circle Yabancı Dizi
06:00 Danny Phantom Çizgi Film
06:25 Go Diego Go Çizgi Film
06:50 Dora The Explorer Çizgi Film
07:15 Jimmy Neutron Çizgi Film
08:30 Rocket Power -
09:00 Fanboy And Chum Chum Çizgi Film
09:25 Fairy Old Parents Çizgi Film
09:50 Back At The Barnyard Çizgi Film
10:35 Spongebob Squarepants Çizgi Film
11:25 Penguins Of Madagascar -
11:50 Icarly Çizgi Film
12:20 Anubis Evi Yabancı Dizi
13:00 The Simpsons Yabancı Dizi
13:30 How I Met Your Mother Yabancı Dizi
14:00 Endgame Yabancı Dizi
15:00 Gossip Girl Yabancı Dizi
16:00 Desperate Housewives Yabancı Dizi
17:00 Merlin Yabancı Dizi
18:00 The Secret Circle Yabancı Dizi
19:00 Dark Blue Yabancı Dizi
20:00 Luck Yabancı Dizi
21:05 Desperate Housewives Yabancı Dizi
22:00 Person Of Interest Yabancı Dizi
23:00 Spartacus: Vengeance -
cnn türk yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
02:00 Gece Haberleri Haber
08:00 Güne Merhaba Hafta Sonu Haber Program
10:00 Pınar Esen ile Hafta Sonu Keyfi -
12:00 Haber Haber
12:05 Lezzet Durakları -
13:05 Hayat Gezince Güzel -
14:05 Arda’nın Mutfağı Yemek
15:00 Yeşil Doğa -
15:30 Işıltılar -
16:00 Burada Hayat Var -
16:30 Reklamın İyisi -
17:00 Ana Haber Haber
18:30 Spor Vizyon Spor
18:35 NBA Günlüğü Spor
19:00 Hayat Gezince Güzel -
19:30 Spor Vizyon Spor
19:45 32.Gün Haber Program
20:50 Belgesel Belgesel
23:00 Soru-Yorum -
e2 yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
00:00 Shameless Yabancı Dizi
08:00 Ellen Show Eğlence
10:00 The Martha Stewart Show -
12:00 Hot In Cleveland Yabancı Dizi
14:30 Ellen Show Eğlence
16:15 The Martha Stewart Show -
18:00 Tonight Show With Jay Leno Eğlence
20:00 Conan Eğlence
22:00 Madmen Yabancı Dizi
23:00 Shameless Yabancı Dizi
fox tv yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
00:30 Canım Benim Yerli Dizi
01:30 Fox Gece -
02:15 Yalancı Romantik Yerli Dizi
03:00 Fox Gece -
03:45 Fatih Portakal ile Çalar Saat Haber
05:45 Babam İçin Yerli Dizi
07:30 Murat Güloğlu ile Çalar Saat Haftasonu Haber Program
10:00 Bez Bebek Yerli Dizi
11:45 Canım Benim Yerli Dizi
13:00 Araf Zamanı Yerli Dizi
15:15 Yer Gök Aşk Yerli Dizi
18:30 Fox Ana Haber Haber
19:45 Lale Devri Yerli Dizi
23:00 Avatar Yabancı Film
haber türk yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
02:00 Haber Bülteni Haber
02:15 Müzik Ve Yol -
03:00 Haber Bülteni Haber
03:15 Söz Sende -
04:00 Haber Bülteni Haber
04:15 Skala -
04:45 Türkiye Konuşuyor -
05:00 Haber Bülteni Haber
06:00 Haber Bülteni Haber
06:15 Aktüalite -
06:50 Türkiye Konuşuyor -
07:00 Haber Bülteni Haber
07:15 Skala -
08:00 Haber Bülteni Haber
08:10 Medical Life -
09:00 Haber Bülteni Haber
09:15 Burası Haftasonu -
10:00 Haber Bülteni Haber
10:05 Burası Haftasonu -
11:00 Haber Bülteni Haber
11:05 Burası Haftasonu -
12:00 Haber Bülteni Haber
12:15 Ht Sağlık -
12:45 Spor Bülteni Spor
13:00 Haber Bülteni Haber
13:15 Aktüalite -
14:00 Haber Bülteni Haber
14:10 Neler Oluyor Hayatta -
15:00 Haber Bülteni Haber
15:10 Bu Çok Moda -
16:00 Haber Bülteni Haber
16:10 Hayatın İçinden -
16:45 Spor Bülteni Spor
17:00 Haber Bülteni Haber
17:10 Eğitim Ve Yaşam -
18:00 Haber Bülteni Haber
18:05 Spor Bülteni Spor
18:15 Söz Sende -
19:00 Akşam Haberleri Haber
20:00 Haber Bülteni Haber
20:10 Hayatın İçinden -
22:00 Haber Bülteni Haber
22:15 Ht Kulüp -
23:00 Haber Bülteni Haber
23:15 Tarihin Arka Odası Haber Program
kanal d yayaın akışı 26.05.2012 cumartesi
01:30 Yerli Dizi Yerli Dizi
03:00 Son Tanık Yabancı Film
04:40 Şara Yerli Film
06:00 Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi Film
07:30 Yaz Partisi Yabancı Film
09:15 Cinemania Kültür Sanat
10:00 Magazin D Magazin
12:45 Akasya Durağı Yerli Dizi
14:45 Evim Şahane Yaşam
16:30 BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” Eğlence
19:00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haber
19:50 Spor Spor
20:00 Akasya Durağı Yerli Dizi
22:15 Kuzey Güney Yerli Dizi
kanal türk yayın akışı 26.05.2012 pazartesi
01:00 Canlı Hedef Yabancı Dizi
01:45 Bakış Açısı Yabancı Film
03:00 Ana Haber Bülteni Haber
04:00 Karakol Yabancı Dizi
04:45 Hicran Yarası Yerli Dizi
05:40 Yerden Yüksek Yerli Dizi
06:00 Dünyayı Geziyorum -
07:00 Dolu Dolu Anadolu -
08:15 Aş Kendini -
09:15 Cemil Dönüyor Yerli Film
11:15 TR Plaka Yarışma
12:15 Dünyayı Geziyorum -
13:00 Tatlı Sürprizler Yemek
13:45 Uçuş Keyfi Aktüalite
14:30 Gag Guk Eğlence
16:15 Dolu Dolu Anadolu -
18:00 Sıcak Gündem Haber
18:15 Ana Haber Bülteni Haber
18:50 Spor Bülteni Spor
19:00 TR Plaka Yarışma
19:50 Gerçeğin Peşinde Yabancı Film
22:30 Kick-Boks Gecesi Spor
ntv yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
show tv yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
00:30 Hayata Gülümse Yaşam
00:45 Bugün Ne Giysem? Kadın
02:45 Show Kulüp Magazin
04:45 Saba Tümer ile Bugün Kadın
07:30 En İyi Arkadaşım Yerli Dizi
08:00 Türk’ün Uzayla İmtihanı Yerli Dizi
10:00 Cumartesi Sürprizi Magazin
12:45 Hayatın Tadı Yemek
13:50 Vahe’nin Sofrası Yaşam
15:00 Üniversite Medya -
16:30 Pis Yedili Yerli Dizi
18:30 Hayata Gülümse Yaşam
18:45 Show TV Ana Haber Haber
19:50 Spor Sayfası Spor
20:00 Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışma
23:30 Efsaneler Kupası Spor
star tv yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
00:30 Acayip Hikayeler Yerli Dizi
01:15 Behzat Ç. Yerli Dizi
02:45 Sis ve Gece Yerli Film
03:10 Benim Güzel Evim Kadın
04:10 Soframız Yemek
05:00 Hayret Bi Şey Eğlence
07:00 Scooby Doo Gizem Avcıları Çizgi Film
08:00 Pıtırcık Çocuk
08:30 Klon Savaşları Yabancı Dizi
09:20 Merlin Yabancı Dizi
10:15 Yeni Bir Hayat Yarışma
11:45 Üstün Dökmen İle Küçük Şeyler Yaşam
12:45 Süper Star Life Magazin
15:10 Şampiyonlar Ligi Özel Spor
15:40 Pasaport Yarışma
17:10 Eyvah Düşüyorum Yarışma
18:45 Star Haber Haber
19:20 Canımın İçi Yerli Dizi
20:00 İffet Yerli Dizi
23:10 Yeni Bir Hayat Yarışma
tnt tv yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
00:20 The Mentalist Yabancı Dizi
01:15 Renkli Bir Gün -
02:30 Değişim Zamanı Sağlık
06:30 Mama Mirabelle Çizgi Film
07:00 Jelly Jim Çizgi Film
07:30 Bananas In Pyjamas Çizgi Film
08:00 Wow Wow Wubbzy Çizgi Film
08:30 Smurfs Çizgi Film
09:00 Johnny Test -
09:30 Ben 10 Ultimate Challange Çocuk
10:00 Renkli Haftasonu -
12:00 Gizli Saklı Magazin
15:00 İsmail -
16:30 Zulüm Yerli Film
18:00 Arka Sıradakiler Yerli Dizi
20:00 Jack Hunter ve Yıldız Cenneti Yabancı Film
22:00 Ayı Yabancı Film
23:40 The Mentalist Yabancı Dizi
trt1 yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
01:55 Komedi Dükkanı Eğlence
03:15 Avrupa Avrupa Yerli Dizi
04:40 Anadolu’da Zaman -
05:10 Müzik-Klipler Müzik
05:30 Prensin Şarkısı -
06:10 Müzik-Klipler Müzik
06:30 Yerli Belgesel Belgesel
06:33 İstiklal Marşı Ve Günün Program Akışı -
06:35 Ömür Dediğin -
07:05 Çiçek Taksi Yerli Dizi
08:00 Kaba Kurgu -
08:30 Adam Olacak Çocuk -
09:30 Ninja Kaplumbağalar Yabancı Film
11:05 Hasbihal -
11:10 Derkenar -
11:45 Enine Boyuna Tartışma
13:00 Haber Haber
13:15 Spor Spor
13:20 Hava Durumu Haber
13:25 Fragmanlar + Reklam -
13:30 Savaşta Barışta Türk Ordusu -
14:00 Dizi Klip -
14:05 Kurt Kanunu Yerli Film
15:40 Dizi Klip -
15:45 Seksenler Yerli Dizi
18:15 Yerli Belgesel Belgesel
19:00 Ana Haber Bülteni Haber
19:35 Spor Spor
19:40 Hava Durumu Haber
19:50 Elde Var Hayat Yerli Dizi
21:35 Eurovision’a Doğru Yarışma
22:00 Eurovision Şarkı Yarışması Finali Yarışma
trt haber yayın akışı 26.05.2012 cumartesi
00:00 Gün Sonu -
06:00 Euronews -
07:15 Sıradışı Hayatlar -
08:15 Anadolu’da Zaman -
09:15 Sigortalı Hayat -
10:10 Haber Tadında -
12:20 Sadece Sinema -
13:20 Euro Hikayeleri -
14:15 Yüzyılın Manşetleri -
15:10 TRT Arşivinden -
16:20 Araftakiler -
17:20 Kuzey Yıldızı Belgesel
18:20 Güzel Ülke -
20:00 Ana Haber Haber
20:45 Haber Haber
21:00 Haber Haber
21:05 Ömür Dediğin -
22:35 Uçuyorum -
23:20 Euro Hikayeleri -
23:55 Hava Durumu Haber

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 27 Mayıs 2012, 18:37   #10 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.693
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4208
Beğendikleri: 7424
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

kanal d
20:00 umutsuz ev kadınları

star tv
22:00 behzat ç.

atv
20:00 iki yaka bir ismail

trt 1
19:50 avrupa avrupa

stv
19:30 farklı desenler

tnt
20:00 arka sıradakiler

fox tv
19:45 babam için (tekrar)

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
bugün ne izlesem, bugün televizyonda ne var, derin sular özeti, derin suları izle, diziler, dizileri, en güzel diziler, günün, hangi diziyi izlesek, papatyamı izle, tv yayın akışı, tv'de bugün, öyle bir geçer zamanki, öyle bir geçer zamanki izle, öyle bir geçer zamanki özetleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557